Lisiecki Bieg Mikołajów

Ośrodek Sportu i Rekreacji Fundacji im. ks Siemaszki, Piekary, Polska
08.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antosiewicz Monika - D21 / K30-39 POL Wadowice
2. Baka Paweł - D21 / M40-49 POL Tarnów #BaxonMeble
3. Bator Norbert - D10 / M16-29 POL Skawina
4. Bednarenko Wojciech - D21 / M30-39 POL Tarnów WHBO

Zapłacone

5. Białecka Sylwia - D21 / K30-39 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

6. Bogutyn Tomasz - D21 / M40-49 POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Zapłacone

7. Bojdo Kamil - D21 / M16-29 POL Wola Dębińska

Zapłacone

8. Boksa Anna - D10 / K30-39 POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

9. Boksa Bartłomiej - D10 / M30-39 POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

10. Brożbar Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

11. Brożyna Przemysław - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

12. Brudkiewicz-Paździora Aneta - D21 / K40-49 POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

13. Buczek Małgorzata - D10 / K30-39 POL Zagacie #CałyWyźrałBiega

Zapłacone

14. Calvo Diego - D21 / M30-39 POL Modlnica Cuy team

Zapłacone

15. Chanek Robert - D21 / M30-39 POL Dobczyce #AdamCzerwinskiTeam

Zapłacone

16. Chytrzynska Marta - D21 / K40-49 POL Kraków Kromeczek Team

Zapłacone

17. Cichoń Konrad - D21 / M16-29 POL Skawina
18. Ciuła Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków Rebellion of Free Runners

Zapłacone

19. Czarny Łukasz - D10 / M30-39 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

20. Czyżewska Kasia - D21 / K16-29 POL Kraków Daleko Jeszcze?

Zapłacone

21. Czyżewski Marcin - D10 / M30-39 POL Kraków Reventon

Zapłacone

22. Domagala Tomasz - D10 / M30-39 POL Krakow

Zapłacone

23. Domowicz Anna - D21 / K30-39 POL Jasło

Zapłacone

24. Duchnik Monika - D10 / K30-39 POL Kryspinów
25. Dudzik Paweł - D21 / M30-39 POL Kraków @dudzio_active

Zapłacone

26. Dyrga Sebastian - D21 / M40-49 POL Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS

Zapłacone

27. Dzierzkowski Wojciech - D21 / M16-29 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

28. Dzikowski Jozef - D10 / M60-99 POL Tymowa K B PERLA

Zapłacone

29. Fijałkowski Filip - D10 / M30-39 POL Kraków enduhub.com

Zapłacone

30. Firek Rafał - D21 / M40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

31. Florek Michał - D10 / M30-39 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

32. Gach-Michalska Justyna - D10 / K30-39 POL Rzezawa

Zapłacone

33. Gałka Renata - D21 / K50-59 POL Kraków Kromeczek Team

Zapłacone

34. Gaweł Bogdan - D21 / M60-99 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

35. Goraj Tomasz - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

36. Gorczyca Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kryspinów

Zapłacone

37. Grych Lesław - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

38. Grzechynka Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków Go Public

Zapłacone

39. Grzegorczyk Krzysztof - D21 / M30-39 POL Małopolska

Zapłacone

40. Grzesiak Marzena - D10 / K30-39 POL Dąbrowa Szlachecka

Zapłacone

41. Gutmajer Grzegorz - D21 / M40-49 POL Kraków Go APTIV!

Zapłacone

42. Horzela Adam - D21 / M30-39 POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

43. Iwulska Joanna - D10 / K30-39 POL Szarów

Zapłacone

44. Jacek Jaśkowiec - D21 / M40-49 POL Nawojowa Góra Team Nexus Systems

Zapłacone

45. Jakubek Hanna - D10 / K50-59 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

46. Janik Anna - D10 / K40-49 POL Kraków MK Active Sport

Zapłacone

47. Janik Bogdan - D21 / M50-59 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

48. Jędrocha Karolina - D21 / K16-29 POL Klucze
49. Jońca Jarosław - D21 / M40-49 POL Chrzanów Wataha- Ł aczy nas bieganie
50. Jopek Mieczysław - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

51. Kajdas Beata - D10 / K40-49 POL Mogilany

Zapłacone

52. Kaleta Jan - D21 / M40-49 POL Kraków kkb Dystans Kraków
53. Kaputa Piotr - D10 / M30-39 POL Kielce

Zapłacone

54. Karawacki Grzegorz - D21 / M30-39 POL Kęty Kęckie Harpagany
55. Klimek Dorota - D21 / K40-49 POL Nowy Sącz KLIMKOR
56. Kobylarz Piotr - D10 / M30-39 POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

57. Kofin Maciej - D21 / M40-49 POL Ochojno #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

58. Korbut Anna - D21 / K40-49 POL Libiąż Chrzanów Biega

Zapłacone

59. Kotarba Krzysztof - D21 / M30-39 POL Świątniki Górne Świątniki Górne

Zapłacone

60. Kowalczyk Paweł - D21 / M40-49 POL Kęty Kęckie Harpagany
61. Kowalczyk Roman - D21 / M30-39 POL Skawina Klub Biegacza AZS UEK

Zapłacone

62. Kozień Ewa - D10 / K50-59 POL Masłomiąca Pysiek

Zapłacone

63. Kubala Monika - D21 / K40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

64. Kukulski Szymon - D10 / M16-29 POL Kraków #najgorzej

Zapłacone

65. Kumor Renata - D21 / K50-59 POL Libiąż

Zapłacone

66. Kural Agata - D21 / K40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega team

Zapłacone

67. Kural Mariusz - D21 / M40-49 POL Bochnia Creative Bochnia Biega Team

Zapłacone

68. Kuriata Robert - D21 / M40-49 POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

69. Kuśnierz Dagmara - D21 / K16-29 POL Kraków

Zapłacone

70. Kwiecień Marcin - D21 / M30-39 POL Kraków Mam Na To Wybiegane

Zapłacone

71. Leszczyński Michał - D21 / M30-39 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge

Zapłacone

72. Łachmanek Ireneusz - D21 / M16-29 POL Gorlice

Zapłacone

73. Łachmanek Piotr - D21 / M30-39 POL Gorlice

Zapłacone

74. Madej Tomasz - D10 / M40-49 POL Sosnowiec Skarpa Sosnowiec

Zapłacone

75. Majda Maciej - D21 / M30-39 POL Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam

Zapłacone

76. Malina Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

77. Malina Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

78. Mamcarz Alicja - D10 / K16-29 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

79. Mamcarz Szymon - D10 / M16-29 POL Sucha Beskidzka SuskiBiegacz

Zapłacone

80. Marcinkiewicz Paweł - D21 / M30-39 POL Mogilany

Zapłacone

81. Matejski Paweł - D10 / M30-39 POL Kraków Wybierz 87

Zapłacone

82. Mazurek Monika - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

83. Metzler Władysław - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

84. Mężyk Maria - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

85. Michałowski Robert - D21 / M40-49 POL Tarnów

Zapłacone

86. Miklusiak Iwona - D10 / K30-39 POL Stryszawa Suskibiegacz

Zapłacone

87. Miśkiewicz Jakub - D21 / M40-49 POL Kraków GoAptiv!

Zapłacone

88. Mleko Roman - D10 / M50-59 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

89. Mochel Kinga - D21 / K40-49 POL Kraków
90. Mordawski Łukasz - D21 / M30-39 POL Zabierzów

Zapłacone

91. Nowakowski Izydor - D21 / M40-49 POL Wieliczka runonline.pl

Zapłacone

92. Obal Anna - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

93. Oberwan Marek - D21 / M30-39 POL Kraków www.panfotograf.eu

Zapłacone

94. Opyrchał Tomasz - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

95. Pączek Weronika - D10 / K16-29 POL Sułkowice Łęg WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE
96. Pajura Magda - D21 / K30-39 POL Kraków Nessi Team

Zapłacone

97. Pamuła Krystian - D10 / M30-39 POL Niepołomice SRTG Niepołomice

Zapłacone

98. Pamuła Wojtek - D10 / M40-49 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

99. Pasławski Maciej - D21 / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

100. Pawlikowska Anna - D21 / K30-39 POL Wola Filipowska

Zapłacone

101. Pięta Filip - D10 / M40-49 POL Rząska J3 Triathlon Team

Zapłacone

102. Piwowarczyk Dominik - D10 / M30-39 POL Kraków #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

103. Płócieniczak Piotr - D21 / M40-49 POL Bieruń

Zapłacone

104. Podgórski Jerzy - D21 / M40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

105. Ponikiewicz Maria - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

106. Porębska Dorota - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

107. Powęzka Michalina - D10 / K30-39 POL Kryspinów

Zapłacone

108. Prażmowski Daniel - D21 / M30-39 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi
109. Ptak Michał - D10 / M30-39 POL Rząska J3 Triathlon Team

Zapłacone

110. Putaj Jarosław - D10 / M30-39 POL Jerzmanowice Grohe

Zapłacone

111. Roszkowski Tomasz - D21 / M30-39 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
112. Różycka Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków NAUKA BIEGA

Zapłacone

113. Rybiec Mateusz - D21 / M16-29 POL Dobczyce Emi Runners

Zapłacone

114. Ryńca Mariusz - D21 / M40-49 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

115. Sadowińska Adriana - D10 / K40-49 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

116. Sak Andrzej - D21 / M40-49 POL Tarnów
117. Sarnek Jarosław - D21 / M50-59 POL Rudawa Zabierzów Biega/Alior Running Team

Zapłacone

118. Satko Jacek - D21 / M50-59 POL Dąbrowa Tarnowska

Zapłacone

119. Sęk Monika - D10 / K30-39 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

120. Siuda Magdalena - D21 / K30-39 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

121. Skorupa Asia - D21 / K16-29 POL Kraków Daleko jeszcze?

Zapłacone

122. Słomka Kevin - D21 / M16-29 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

123. Słowik Daniel - D10 / M30-39 POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów
124. Smółka Rafał - D21 / M30-39 POL Libiąż Park run chrzanow

Zapłacone

125. Soja Elżbieta - D21 / K30-39 POL Tarnów

Zapłacone

126. Sosnowska Barbara - D10 / K40-49 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

127. Sosnowski Roman - D21 / M40-49 POL Krakow Lacho Team

Zapłacone

128. Stanek Wojciech - D21 / M30-39 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

129. Stawiarski Piotr - D10 / M30-39 POL Rybna

Zapłacone

130. Stefan Aleksander - D21 / M50-59 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

131. Stefan Edyta - D21 / K40-49 POL Rudawa NAUKA BIEGA

Zapłacone

132. Stępień Marek - D21 / M50-59 POL Poręba Spytkowska Klub Biegowy Perła
133. Stromczynski Maciej - D21 / M50-59 POL Zabrze

Zapłacone

134. Szafarczyk Tadeusz - D21 / M40-49 POL Zakliczyn Niezawodni TEM

Zapłacone

135. Szczepocki Andrzej - D21 / M40-49 POL Niepołomice Niepołomice Biegają
136. Szewczyk Monika - D21 / K30-39 POL Kraków KKM KALORYFER
137. Szlósarczyk Krzysztof - D21 / M30-39 POL Myślenice

Zapłacone

138. Sztyler Konrad - D21 / M30-39 POL Tarnów Noga Podaje

Zapłacone

139. Szymeczko Jola - D21 / K40-49 POL Zaborze

Zapłacone

140. Szymusiak Paweł - D21 / M16-29 POL Załuczne Łucznik Załuczne

Zapłacone

141. Tarnawski Jakub - D21 / M50-59 POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

142. Tokarz Wojciech - D10 / M16-29 POL Dobczyce Rozbiegane Dobczyce

Zapłacone

143. Trzepacz Wojciech - D21 / M40-49 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

144. Tylek Agata - D10 / K30-39 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

145. Udowolski Norbert - D21 / M40-49 POL Biała Podlaska

Zapłacone

146. Walczyk Andrzej - D10 / M30-39 POL Kraków KKM KALORYFER

Zapłacone

147. Wąsik Rafał - D21 / M40-49 POL Kraków #WąsikiTeam

Zapłacone

148. Wicherek Maciej - D21 / M40-49 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

149. Wojas Marcin - D10 / M40-49 POL Kraków SAINT-GOBAIN SQUAD

Zapłacone

150. Woźniak Janusz - D10 / M50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

151. Woźniak Lidia - D10 / K50-59 POL Skołyszyn PORMAT JEDLICZE BIEGA

Zapłacone

152. Woźny Paweł - D21 / M40-49 POL Niepołomice LPP TEAM

Zapłacone

153. Wróbel Piotr - D21 / M40-49 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

154. Wróblewska Agnieszka - D21 / K30-39 POL Liszki
155. Wybituła Agnieszka - D10 / K30-39 POL Kraków
156. Wypych Agnieszka - D21 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

157. Yunakh Katerina - D10 / K30-39 POL Zielonki

Zapłacone

158. Zabagło Paweł - D10 / M16-29 POL Czernichów Kraków Athletic Team
159. Zając Sławomir - D21 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

160. Zasadziński Karol - D21 / M16-29 POL Zawoja

Zapłacone

161. Zasiura Władysława - D10 / K50-59 POL Prusy FSP Roma

Zapłacone

162. Zieliński Paweł - D21 / M16-29 POL Nowy Sącz

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU