Manowska Czasówka ITT 20 km

Manowo, Polska
22.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bachtiak Marcin 11 20 km / M40-49 POL Białogard Marycz.com

Zapłacone

2. Bańkowska Ewa 7 20 km / K POL Nowogard Nts- Spectrumbike

Zapłacone

3. Bartnik Maciek 16 20 km / M30-39 POL Koszalin Rowery Małgośka

Zapłacone

4. Borek Daniello 23 20 km / M30-39 POL Koszalin

Zapłacone

5. Borysiewicz Ryszard 24 20 km / M60-99 POL Koszalindx Dziki Koszalin

Zapłacone

6. Brylowska Agnieszka 47 20 km / K POL Słupsk MTB Start Kartuzy

Zapłacone

7. Chojnacki Bartosz 2 20 km / M40-49 POL Koszalin Marycz.com

Zapłacone

8. Ćmiel Adam 25 20 km / M50-59 POL Białogard

Zapłacone

9. Ćmiel Artur 26 20 km / M16-29 POL Białogard

Zapłacone

10. Czubaj Bartosz - 20 km / M30-39 POL Sianów Bad-Tech

Niezapłacone

11. Figarski Leszek 27 20 km / M30-39 POL Koszalin Lovebike

Zapłacone

12. Głuszko Jakub 12 20 km / M30-39 POL Mscice Hean Opakowania

Zapłacone

13. Gortat Bogumił 28 20 km / M40-49 POL Dobrzęcino Olite Zero RH+ Racing Team

Zapłacone

14. Hołodowski Robert 13 20 km / M40-49 POL Koszalin STRAVA KOSZALIN :)

Zapłacone

15. Jabłoński Jacek - 20 km / M40-49 POL Szczecinek SRS Szczecinek

Niezapłacone

16. Jankojć Dominik 17 20 km / M30-39 POL Cewlino Cewlino

Zapłacone

17. Jankowski Krzysztof 29 20 km / M30-39 POL Szczecinek GK Gryf Tczew

Zapłacone

18. Jędrzejewski Piotr 8 20 km / M16-29 POL Gdańsk

Zapłacone

19. Kielar Jakub 30 20 km / M40-49 POL Koszalin Triathlon Koszalin

Zapłacone

20. Kopacz Rafal 31 20 km / M30-39 POL Koszalin

Zapłacone

21. Kostuch Dorota 45 20 km / K POL Kościerzyna Mtb Start Kartuzy

Zapłacone

22. Kostuch Michał 3 20 km / M40-49 POL Zamek Kiszewski

Zapłacone

23. Kozłowski Tomasz - 20 km / M30-39 POL Koszalin Rowery Malgośka

Niezapłacone

24. Krugły Paweł 21 20 km / M40-49 POL Nowogard

Zapłacone

25. Krystosik Przemysław 36 20 km / M30-39 POL Koszalin

Zapłacone

26. Kubicki Zbigniew 14 20 km / M40-49 POL Sianów STREFASPORTU.PL MW-INVEST

Zapłacone

27. Lange Piotr 37 20 km / M30-39 POL Manowo

Zapłacone

28. Leocho-Zlota Agnieszka 48 20 km / K POL Koszalin Lauridsen Solutions PL

Zapłacone

29. Lis Grzegorz 20 20 km / M50-59 POL Sianów Sianów

Zapłacone

30. Majewski Rafał - 20 km / M40-49 POL Koszalin Rowery Małgoska

Niezapłacone

31. Marcinowicz Konrad 38 20 km / M60-99 POL Koszalin Koszalin

Zapłacone

32. Marycz Jarosław 5 20 km / M30-39 POL Koszalin w w w . m a r y c z . c o m

Zapłacone

33. Matera Michał 10 20 km / M30-39 POL Koszalin Rowery Małgośka

Zapłacone

34. Michalak Michał 9 20 km / M30-39 POL Koszalin Dziki Koszalin

Zapłacone

35. Michałowski Konstanty 39 20 km / M60-99 POL Sianów

Zapłacone

36. Muzyczuk Adam - 20 km / M50-59 POL Gdynia

Niezapłacone

37. Nowak Paweł 40 20 km / M40-49 POL Koszalin

Zapłacone

38. Orlikowski Artur 19 20 km / M40-49 POL Koszalin

Zapłacone

39. Osenkowski Grzegorz 41 20 km / M30-39 POL Karlino SUNDAYBIKERS Karlino

Zapłacone

40. Polenica Piotr 46 20 km / M30-39 POL Sianow

Zapłacone

41. Pstrągowski Marcin 18 20 km / M30-39 POL Koszalin DZIKI KOSZALIN

Zapłacone

42. Roszczak Mateusz - 20 km / M30-39 POL Gdańsk Aspire Power Club

Niezapłacone

43. Ryncewicz Krzysztof 42 20 km / M16-29 POL Białogard Sundaybikers Karlino Team

Zapłacone

44. Saweczko Piotr 22 20 km / M30-39 POL Koszalin Koszalin Cycling Club - www.koszalin.cc

Zapłacone

45. Sobieraj Tomasz 43 20 km / M40-49 POL Koszalin

Zapłacone

46. Stebelski Jasiek - 20 km / M30-39 POL Koszalin

Niezapłacone

47. Strumiński Rafał 44 20 km / M30-39 POL Koszalin Dziki Koszalin

Zapłacone

48. Szarycz Artur 6 20 km / M30-39 POL Jeżyczki Ziemia Darłowska

Zapłacone

49. Szwałek Piotr 15 20 km / M40-49 POL Darłowo Ziemia Darłowska

Zapłacone

50. Tomalik Karol - 20 km / M40-49 POL Koszalin EPO team / karolman

Niezapłacone

51. Tukajski Tomasz 32 20 km / M30-39 POL Koszalin

Zapłacone

52. Urbański Bartek 33 20 km / M16-29 POL Rąbino

Zapłacone

53. Walny Arkadiusz 34 20 km / M30-39 POL Koszalin marycz.com

Zapłacone

54. Wojciechowicz Robert - 20 km / M50-59 POL Karlino SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM

Niezapłacone

55. Wrzecionowski Marek 1 20 km / M50-59 POL Koszalin JAMNO

Zapłacone

56. Złoty Wojciech 35 20 km / M16-29 POL Koszalin Lauridsen Solutions PL

Zapłacone

57. Zugaj Jan 4 20 km / M50-59 POL Nowogard Nts- Spectrumbike

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU