MOKRE MAJTKI, czyli I Tyski Bieg Morsów

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, ul. Parkowa 17, Tychy
18.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Anczykowski Nikodem - SM / M POL Tychy Tyskie Sinice
Antolik Łukasz - MM / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Bachanek Agnieszka - SM / K POL Tychy

Zapłacone

Bajor Aneta - SM / K POL Żory Rebellion Of Free Runners
Bajor Rafał - SM / M POL Żory Rebellion Of Free Runners
Bałazy Michał - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci
Baran Irena - MM / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

Baster Sławomir - SM / M POL Chrzanów Chrzanów
Bednarz Marcin - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Beńkowski Aleksander - MM / M POL Żory BLUE DOLPHIN

Zapłacone

Bober Aleksandra - MM / K POL Siemianowice Śląskie Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

Boksa Anna - MM / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Boroń Tomek - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Bosiacka Marta - SM / K POL Świętochłowice Rebellion od Freestyle Runners
Brandys Aneta - SM / K POL Tychy parkrun Tychy

Zapłacone

Brandys Krystyna - SM / K POL Pawłowice

Zapłacone

Burakowska Małgorzata - SM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Chojna Zygmunt - MM / M POL Piekary Śląskie Dziady OCR
Cholewiński Paweł - MM / M POL Chorzów

Zapłacone

Chrobok Michał - MM / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

Chruslicka Joanna - MM / K POL Stasiowe
Cudak Anna - MM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Dobrowolski Cezary - SM / M POL Czeladź
Dudys Daniel - SM / M POL Tychy

Zapłacone

Faj Paweł - MM / M POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

Faj Sylwia - MM / K POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

Federowicz Agata - SM / K POL Zabrze Dziołchy z Hołdy

Zapłacone

Fidor Michał - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Filipek Dariusz - MM / M POL Tychy Extreme LR Team / Hkbno Tychy

Zapłacone

Filipowicz Agnieszka - MM / K POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Fryc Jerzy - MM / M POL Ruda Slaska amator

Zapłacone

Frydrych Patryk - MM / M POL Pszów RunPatola

Zapłacone

Gaj Rafał - MM / M POL Chrzanów PARKRUN CHRZANÓW

Zapłacone

Gierada Mateusz - MM / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Głowacka Karolina - MM / K POL Częstochowa
Gocałek Wiesław - MM / M POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

Godyla Sebastian - MM / M POL Tychy TOP-THIMM Opakowania
Góral Alina - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna - MM / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Greń-Nocentini Joanna - MM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Grudniok Damian - MM / M POL Katowice CarbonOCRRacingTeam

Zapłacone

Gruszka Kamil - MM / M POL Jasienica

Zapłacone

Grzmielewski Maciej - MM / M POL Dąbrowa Górnicza
Guzdek Tomasz - MM / M POL Bytom Psp Bytom
Uczestnik anonimowy - SM / M POL Wola
Heliosz Agnieszka - MM / K PCN Krostoszowice InterAktywni
Hernas Kamil - MM / M POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Herok Renata - MM / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Hoffmann Krystian - SM / M POL Mysłowice TOP-THIMM
Horbacz Dariusz - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Hulbój Alan - MM / M POL Tychy TOP-THIMM
Jabłonka Mariusz - MM / M POL Mysłowice DZIADY OCR
Januszka Urszula - MM / K POL Kłobuck Ngb Kłobuck/ Morsujacy Kłobuck

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SM / M POL Sosnowiec
Juraszczyk Adam - MM / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

Jurowicz Marta - MM / K POL Katowice

Zapłacone

Kaczwiński Paweł - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kicka Grzegorz - SM / M POL Wola Filipowska

Zapłacone

Kiszka-Maziarczuk Berenika - MM / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

Klimczyk Tomasz - MM / M POL Kazimierza Wielka KKM Kaloryfer

Zapłacone

Kluska Piotr - MM / M POL Katowice

Zapłacone

Kluska Sylwia - MM / K POL Katowice

Zapłacone

Kmieciak Bogdan - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Kmieciak Grażyna - MM / K POL Radlin RunPatola
Koniec Mariusz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

Konsek Paweł - SM / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

Kosowski Adam - SM / M POL Podolsze Adamex Podolsze
Kossakowska Aleksandra - MM / K POL Sosnowiec Gitfit
Kowalczyk Andrzej - MM / M POL Tychy Sportowa Perspektywa

Zapłacone

Kozubska-Bryś Anna - MM / K POL Świerczyniec Runhogs Tychy

Zapłacone

Kozyra Grzegorz - MM / M POL Tychy TOP-THIMM
Krajcarz Tomasz - SM / M POL Lekawica
Krajewski Damian - SM / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

Kropka Magdalena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

Kruszyna Sara - MM / K POL Knurów

Zapłacone

Krzempek Paulina - SM / K POL Mnich

Zapłacone

Kubisty Anka - MM / K POL Oświęcim

Zapłacone

Kumięga Joanna - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

Kuś Justyna - SM / K POL Pszczyna TOP-THIMM
Lach-Chodakowska Marta - MM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Lasoń Kamil - MM / M POL Jaworzno

Zapłacone

Lechowicz Tadeusz - MM / M POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - MM / M POL Kaniów CZECHOWICKI KLUB MORSÓW

Zapłacone

Litwińska Bożena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

Łaba-Szymura Małgorzata - MM / K POL Będzin RUNHOGS Tychy
Macholc Bartosz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

Macura Ewa - MM / K POL Żory HRmax Żory
Madej Natalia - SM / K POL Tychy ADS Masna
Mądry Roman - MM / M POL Tychy
Majcherczyk-Psiuch Patrycja - SM / K POL Tychy Top-THIMM
Majewski Przemysław - MM / M POL Chruszczobród ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Maniak Grzegorz - MM / M POL Wrocław
Uczestnik anonimowy - MM / K POL Gliwice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - MM / M POL Gliwice

Zapłacone

Marszalik Anna - MM / K POL Katowice

Zapłacone

Marszalik Stanisław - MM / M POL Katowice

Zapłacone

Maszczyńska-Skalik Ania - SM / K POL Tychy
Michalak Teresa - SM / K POL Bielsko Biala Rozbbiegane Komorowice
Michalska Agnieszka - SM / K POL Katowice Dziołchy z Hołdy

Zapłacone

Mikulski Jacek - MM / M POL Bytom

Zapłacone

Miszczak Damian - SM / M POL Imielin Inielin Biega
Morawiec Marek - MM / M POL Cieszyn Szakal Team
Moskała Magdalena - SM / K POL Pawłowice

Zapłacone

Motyl Mariusz - MM / M POL Żory

Zapłacone

Muchowska Maria - MM / K POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

Myśliwiec Kacper - SM / M POL Wodzisław Śląski RunPatola

Zapłacone

Nawrocki Tobiasz - MM / M POL Tychy
Nazim Tadeusz - MM / M POL Skawina KKM Kaloryer/Skawina Biega

Zapłacone

Noszczyk Sebastian - MM / M POL Tychy TGB Lake Runners
Nowakowski Bartosz - MM / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nowicka Katarzyna - MM / K POL Jaworzno

Zapłacone

Ochenduszko Grzegorz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza DKKK

Zapłacone

Olszewski Arkadiusz - MM / M POL Kłobuck NGB Kłobuck - Morsujący Kłobuck

Zapłacone

Ornowska Aleksandra - MM / K POL Chorzów
Pidanty Łukasz - MM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Pietrasz Krzysztof - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Pietraszek Ewa - MM / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole/WATAHA Śląsk

Zapłacone

Pietyra Grzegorz - SM / M POL Tychy

Zapłacone

Piotrowska Anna - MM / K POL Katowice

Zapłacone

Piróg Arkadiusz - MM / M POL Tychy TyskieSinice
Pluszczyk Anna - MM / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Pluszczyk Marcin - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Płóciennik Kamila - SM / K POL Tychy

Zapłacone

Poloczek Tomasz - SM / M POL Tychy Teampapry20
Portnicka Magdalena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

Proć Andrzej - SM / M POL Balin Rebellion Of Free Runners
Prokop Elżbieta - MM / K POL Gliwice GLIWICKI MORSY GLIWICKIE FOCZKI

Zapłacone

Przybyła Violetta - SM / K POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi
Przyłucki Grzegorz - SM / M POL Preczów 10 Stopień Żasilania
Rakoczy Rafał - MM / M POL Tychy

Zapłacone

Redziak Izabela - MM / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Redziak Robert - MM / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Rojek Joanna - SM / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Rzepka Magdalena - MM / K POL Katowice Night Runners

Zapłacone

Sielańczyk Małgorzata - MM / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci
Sitko Sylwester - MM / M POL Preczów Zimnokrwiści

Zapłacone

Śleziona Piotr - MM / M POL Tychy RUNHOGS
Śliwka Agnieszka - MM / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Śmitkowski Bartłomiej - MM / M POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

Smolik Sławomir - MM / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

Sobieraj Bartosz - MM / M POL Sosnowiec
Sokół Marian - MM / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA
Uczestnik anonimowy - MM / K POL Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Sebastian - SM / M POL Szczejkowice
Stelmaszczuk Damian - SM / M POL Gliwice
Stokłosa Łukasz - MM / M POL Wola

Zapłacone

Stolarczyk Aleksandra - SM / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Stroczyński Paweł - MM / M POL Tychy

Zapłacone

Stroiński Kamil - SM / M POL Tychy
Struk Agnieszka - MM / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie
Świeca Marcin - MM / M POL Górki Wielkie Fundacja Pomocy Goldenom Aurea
Szady Jan - SM / M POL Katowice

Zapłacone

Szczeszak Tomasz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz

Zapłacone

Szewczyk Monika - MM / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Szewczyk Piotr - MM / M POL Kłobuck Ngb klobuck

Zapłacone

Szołtysek Tomasz - MM / M POL Chorzów

Zapłacone

Szydłowska Agnieszka - SM / K POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szydłowski Waldemar - SM / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - MM / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Szypuła Ewa - SM / K POL Tychy Krav Maga Sagot
Trąba Ania - SM / K POL Bielsko-Biała ASC TEAM
Trojak Marcin - MM / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Warmińska Klaudia - MM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Wata Marta - MM / K POL Tychy Warsztat Formy
Wieczorek Mirosław - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Wiencek Katarzyna - SM / K POL Bielsko-Biała Pozytywne Bielsko

Zapłacone

Wiencek Marcin - MM / M POL Bielsko-Biała POZYTYWNE BIELSKO

Zapłacone

Wilczek Lukasz - MM / M POL Cieszyn
Wilczek Monika - SM / K POL Katowice

Zapłacone

Winkiel Wiesław - SM / M POL Jastrzębie Zdrój szare morsy

Zapłacone

Wioska Bogusława - SM / K POL Bierun

Zapłacone

Wizner Czesław - MM / M POL Mysłowice
Zabawa Małgorzata - MM / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zarębski Paweł - MM / M POL Kłobuck NGB

Zapłacone

Zawiła Agnieszka - SM / K POL Katowice

Zapłacone

Zych Anna - MM / K POL Jaworzno

Zapłacone

Zych Wioleta - MM / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU