MOKRE MAJTKI, czyli I Tyski Bieg Morsów

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, ul. Parkowa 17, Tychy
18.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anczykowski Nikodem - SM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

2. Antolik Łukasz - MM / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

3. Bachanek Agnieszka - SM / K POL Tychy

Zapłacone

4. Bajor Aneta - SM / K POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

5. Bajor Rafał - SM / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

6. Bąk-Ścierska Beata - SM / K POL Radostowice Ścierscy Team

Niezapłacone

7. Balicz Agnieszka - SM / K POL Świętochłowice VIP club

Zapłacone

8. Balicz Jolanta - SM / K POL Świętochłowice Vip club

Zapłacone

9. Bałazy Michał - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci

Zapłacone

10. Baran Irena - MM / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy

Zapłacone

11. Baster Sławomir - SM / M POL Chrzanów Chrzanów

Zapłacone

12. Bednarczyk Anna - SM / K POL Katowice

Zapłacone

13. Bednarz Marcin - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

14. Beńkowski Aleksander - MM / M POL Żory BLUE DOLPHIN

Zapłacone

15. Bezak Łukasz - MM / M POL Katowice

Zapłacone

16. Bialik Artur - SM / M POL Katowice

Niezapłacone

17. Białas Bartosz - SM / M POL Przeczyce DEAF RUNNER

Zapłacone

18. Bieszczad Dawid - SM / M POL Świętochłowice TERMOKLINA

Zapłacone

19. Bieszczad Kamil - MM / M POL Świętochłowice TERMOKLINA

Zapłacone

20. Binienda Agnieszka - MM / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

21. Boksa Anna - MM / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

22. Bondarczuk Sylwia - MM / K POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Niezapłacone

23. Boroń Tomek - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

24. Boryczka Szymon - SM / M POL Miedzyrzecze

Zapłacone

25. Bosiacka Marta - SM / K POL Świętochłowice Rebellion od Freestyle Runners

Niezapłacone

26. Brandys Aneta - SM / K POL Tychy parkrun Tychy

Zapłacone

27. Brandys Krystyna - SM / K POL Pawłowice

Zapłacone

28. Brzoska Jacek - MM / M POL Ruda Śląska Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

29. Bugiel Natalia - SM / K POL Tychy

Zapłacone

30. Burakowska Małgorzata - SM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

31. Burzyńska Beata - SM / K POL Katowice

Zapłacone

32. Chojna Zygmunt - MM / M POL Piekary Śląskie Dziady OCR

Niezapłacone

33. Cholewiński Paweł - MM / M POL Chorzów

Zapłacone

34. Chrobok Michał - MM / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

35. Chruslicka Joanna - MM / K POL Stasiowe

Zapłacone

36. Chrzanowski Czesław - SM / M POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Niezapłacone

37. Cudak Anna - MM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

38. Cupiał Agata - MM / K POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

39. Czernik Anna - SM / K POL Tychy Kopytkawbiegu

Niezapłacone

40. Dobrowolski Cezary - SM / M POL Czeladź

Niezapłacone

41. Dobrzyńska Ewa - SM / K POL Tychy

Niezapłacone

42. Dudys Daniel - SM / M POL Tychy

Zapłacone

43. Dziubek Małgorzata - MM / K POL Jaworzno

Zapłacone

44. Faj Paweł - MM / M POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

45. Faj Sylwia - MM / K POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

46. Federowicz Agata - SM / K POL Zabrze Dziołchy z Hołdy

Zapłacone

47. Fidor Michał - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

48. Filipek Dariusz - MM / M POL Tychy Extreme LR Team / Hkbno Tychy

Zapłacone

49. Filipowicz Agnieszka - MM / K POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

50. Fryc Jerzy - MM / M POL Ruda Slaska amator

Zapłacone

51. Frydrych Patryk - MM / M POL Pszów RunPatola

Zapłacone

52. Furtok Lidia - MM / K POL Pszczyna Tyskie Sinice

Zapłacone

53. Furtok Marcin - SM / M POL Tychy

Zapłacone

54. Gaj Rafał - MM / M POL Chrzanów PARKRUN CHRZANÓW

Zapłacone

55. Gajewski Rafał - SM / M POL Mysłowice BWM

Zapłacone

56. Gałkiewicz Michał - SM / M POL Katowice tomkatotrening.pl

Zapłacone

57. Gałkiewicz Monika - SM / K POL Katowice

Zapłacone

58. Gawron Marek - MM / M POL Brzeszcze

Zapłacone

59. Gierada Mateusz - MM / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

60. Uczestnik anonimowy - SM / K POL Spytkowice spytkowianka

Zapłacone

61. Głowacka Karolina - MM / K POL Częstochowa

Niezapłacone

62. Gmyrek Wojciech - MM / M POL Ruda Śląska Charciole

Zapłacone

63. Gocałek Wiesław - MM / M POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

64. Godyla Sebastian - MM / M POL Tychy TOP-THIMM Opakowania

Zapłacone

65. Gołębiowska Joanna - SM / K POL Bytom

Zapłacone

66. Gołota Jarosław - MM / M POL Tychy TOP THIMM

Zapłacone

67. Góral Alina - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

68. Góral Piotr - MM / M POL Katowice

Zapłacone

69. Górska-Morawiec Dagmara - SM / K POL Cieszyn Szakal Team

Zapłacone

70. Grabiańska Katarzyna - MM / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

71. Grabowska Iwona - SM / K POL Kęty Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

72. Grabowska Katarzyna - SM / K POL Tychy

Zapłacone

73. Greń-Nocentini Joanna - MM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

74. Gromadzka Justyna - MM / K POL Bytom HARCIOLE

Zapłacone

75. Grudniok Damian - MM / M POL Katowice CarbonOCRRacingTeam

Zapłacone

76. Gruszka Kamil - MM / M POL Jasienica

Zapłacone

77. Grzmielewski Maciej - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

78. Guzdek Tomasz - MM / M POL Bytom Psp Bytom

Niezapłacone

79. Uczestnik anonimowy - SM / M POL Wola

Niezapłacone

80. Han Marcin - MM / M POL Myslowice

Zapłacone

81. Heliosz Agnieszka - MM / K PCN Krostoszowice InterAktywni

Niezapłacone

82. Hernas Kamil - MM / M POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

83. Herok Renata - MM / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

84. Hoffmann Krystian - SM / M POL Mysłowice TOP-THIMM

Zapłacone

85. Horbacz Dariusz - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

86. Hulbój Alan - MM / M POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

87. Jabłonka Mariusz - MM / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Niezapłacone

88. Januszka Urszula - MM / K POL Kłobuck Ngb Kłobuck/ Morsujacy Kłobuck

Zapłacone

89. Jasek Wiola - MM / K POL Zabrze

Zapłacone

90. Jaskółkowski Piotr - MM / M POL Gdańsk Gdańsk

Zapłacone

91. Jędrzejewska Beata - MM / K POL Bytom Harciole

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy - SM / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

93. Jeleń Michał - MM / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

94. Juraszczyk Adam - MM / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

95. Jurowicz Marta - MM / K POL Katowice

Zapłacone

96. Kaczmarczyk Joanna - SM / K POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

97. Kaczmarek Ewa - SM / K POL Tychy

Zapłacone

98. Kaczwiński Paweł - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

99. Kalita Grzegorz - SM / M POL Bytom

Zapłacone

100. Kandora Arkadiusz - MM / M POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

101. Kicka Grzegorz - SM / M POL Wola Filipowska

Zapłacone

102. Kilka Dorota - SM / K POL Katowice

Zapłacone

103. Kiszka-Maziarczuk Berenika - MM / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

104. Klimczyk Tomasz - MM / M POL Kazimierza Wielka KKM Kaloryfer

Zapłacone

105. Kluska Piotr - MM / M POL Katowice

Zapłacone

106. Kluska Sylwia - MM / K POL Katowice

Zapłacone

107. Kmieciak Bogdan - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

108. Kmieciak Grażyna - MM / K POL Radlin RunPatola

Zapłacone

109. Kojder Rafał - MM / M POL Tychy

Zapłacone

110. Kolarczyk Remigiusz - MM / M POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów HARCIOLE

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - MM / K POL Pszczyna Tyskie Sinice

Zapłacone

112. Uczestnik anonimowy - SM / M POL Pszczyna Tyskie Sinice

Zapłacone

113. Koniec Mariusz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

114. Konsek Paweł - SM / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

115. Kosowski Adam - SM / M POL Podolsze Adamex Podolsze

Zapłacone

116. Kossakowska Aleksandra - MM / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

117. Kowalczyk Andrzej - MM / M POL Tychy Sportowa Perspektywa

Zapłacone

118. Kowalewska Renata - SM / K POL Tychy

Niezapłacone

119. Kozłowski Łukasz - SM / M POL Tychy #kopytkawbiegu

Niezapłacone

120. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Tychy Morsy Barona

Niezapłacone

121. Kozubska-Bryś Anna - MM / K POL Świerczyniec Runhogs Tychy

Zapłacone

122. Kozyra Grzegorz - MM / M POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

123. Krainski Piotr - MM / M POL Czeladz #czeladzbiega

Niezapłacone

124. Krajcarz Tomasz - SM / M POL Lekawica

Zapłacone

125. Krajewski Damian - SM / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

126. Krawczyk Pawel - SM / M POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

127. Kropka Magdalena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

128. Kruszyna Sara - MM / K POL Knurów

Zapłacone

129. Krysta Lukasz - SM / M POL Ustron

Zapłacone

130. Krystek Ewelina - SM / K POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

131. Krzempek Paulina - SM / K POL Mnich

Zapłacone

132. Kubera Ryszard - MM / M POL Tychy Tyskie Morsy

Niezapłacone

133. Kuberski Andrzej - MM / M POL Katowice

Zapłacone

134. Kubiak Edyta - SM / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

135. Kubisty Anka - MM / K POL Oświęcim

Zapłacone

136. Kudliński Leszek - SM / M POL Lubliniec

Zapłacone

137. Kulaga Sebastian - MM / M POL Myslowice 1985

Niezapłacone

138. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

139. Kumięga Joanna - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

140. Kuś Justyna - SM / K POL Pszczyna TOP-THIMM

Zapłacone

141. Kwiador Artur - MM / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

142. Lach-Chodakowska Marta - MM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

143. Lasoń Kamil - MM / M POL Jaworzno

Zapłacone

144. Lechowicz Tadeusz - MM / M POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

145. Lepiarz Katarzyna - SM / K POL Leńcze uzależnieni od endorfin

Zapłacone

146. Leszczyńska Aleksandra - MM / K POL Zabrze

Zapłacone

147. Lewandowska Karolina - SM / K POL Tychy

Zapłacone

148. Lewandowski Mateusz - SM / M POL Tychy

Zapłacone

149. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Kaniów CZECHOWICKI KLUB MORSÓW

Zapłacone

150. Litwińska Bożena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

151. Los Patryk - MM / M POL Krapkowice LosTeam

Zapłacone

152. Lubowiecki Krzysztof - SM / M POL Gostyń -

Niezapłacone

153. Łaba-Szymura Małgorzata - MM / K POL Będzin RUNHOGS Tychy

Niezapłacone

154. Machaczek Janusz - MM / M POL Katowice

Zapłacone

155. Macholc Bartosz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

156. Uczestnik anonimowy - SM / K POL Mysłowice

Zapłacone

157. Macura Ewa - MM / K POL Żory HRmax Żory

Niezapłacone

158. Madej Natalia - SM / K POL Tychy ADS Masna

Niezapłacone

159. Mądry Roman - MM / M POL Tychy

Niezapłacone

160. Majcherczyk-Psiuch Patrycja - SM / K POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

161. Majewski Przemysław - MM / M POL Chruszczobród ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

162. Majowski Michał - MM / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

163. Maniak Grzegorz - MM / M POL Wrocław

Niezapłacone

164. Uczestnik anonimowy - MM / K POL Gliwice

Zapłacone

165. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Gliwice

Zapłacone

166. Marszalik Anna - MM / K POL Katowice

Zapłacone

167. Marszalik Stanisław - MM / M POL Katowice

Zapłacone

168. Maszczyńska-Skalik Ania - SM / K POL Tychy

Zapłacone

169. Mazur Paweł - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

170. Michalak Teresa - SM / K POL Bielsko Biala Rozbbiegane Komorowice

Niezapłacone

171. Michalska Agnieszka - SM / K POL Katowice Dziołchy z Hołdy

Zapłacone

172. Mikulski Jacek - MM / M POL Bytom

Zapłacone

173. Milkowski Jan - MM / M POL Świętochłowice

Zapłacone

174. Miroś Anna - SM / K POL Kalwaria Zebrzydowska uzależnieni od endorfin

Zapłacone

175. Mirska-Zacharczuk Ewa - MM / K POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOźLE

Niezapłacone

176. Miszczak Damian - SM / M POL Imielin Inielin Biega

Niezapłacone

177. Moj Tomasz - SM / M POL Chorzów

Zapłacone

178. Morawiec Marek - MM / M POL Cieszyn Szakal Team

Zapłacone

179. Moskała Magdalena - SM / K POL Pawłowice

Zapłacone

180. Moskwa Przemysław - SM / M POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

181. Motyl Mariusz - MM / M POL Żory

Zapłacone

182. Muchowska Maria - MM / K POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

183. Myśliwiec Kacper - SM / M POL Wodzisław Śląski RunPatola

Zapłacone

184. Nawojska Barbara - SM / K POL Chorzó

Zapłacone

185. Nawrocki Tobiasz - MM / M POL Tychy

Niezapłacone

186. Nazim Tadeusz - MM / M POL Skawina KKM Kaloryer/Skawina Biega

Zapłacone

187. Nikt Pan - MM / M POL Tychy

Zapłacone

188. Noszczyk Sebastian - MM / M POL Tychy TGB Lake Runners

Zapłacone

189. Nowak Łukasz - SM / M POL Pszczyna Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

190. Nowak Michał - MM / M POL Jaworzno

Zapłacone

191. Nowakowski Bartosz - MM / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

192. Nowicka Katarzyna - MM / K POL Jaworzno

Zapłacone

193. Ochenduszko Grzegorz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza DKKK

Zapłacone

194. Olbrich Barbara - SM / K POL Świętochłowice

Zapłacone

195. Olejczyk Renata - SM / K POL Zator

Zapłacone

196. Olszewski Arkadiusz - MM / M POL Kłobuck NGB Kłobuck - Morsujący Kłobuck

Zapłacone

197. Opyrchał Marta - SM / K POL Oświęcim #kopytkawbiegu

Niezapłacone

198. Ornowska Aleksandra - MM / K POL Chorzów

Niezapłacone

199. Pajestka Katarzyna - SM / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

200. Papiernik Sylwia - SM / K POL Ledziny

Niezapłacone

201. Pasieka Paulina - MM / K POL Katowice

Zapłacone

202. Pawlak Sebastian - MM / M Czeladź

Zapłacone

203. Pawłowska Beata - SM / K POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

204. Peter Lesław - SM / M POL Kraków Vege Runners

Zapłacone

205. Pidanty Łukasz - MM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

206. Pietrasz Krzysztof - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

207. Pietraszek Ewa - MM / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole/WATAHA Śląsk

Zapłacone

208. Pietyra Grzegorz - SM / M POL Tychy

Zapłacone

209. Pilarski Grzegorz - MM / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

210. Piotrowska Anna - MM / K POL Katowice

Zapłacone

211. Piróg Arkadiusz - MM / M POL Tychy TyskieSinice

Niezapłacone

212. Pisowłodzka Dagmara - MM / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

213. Pluszczyk Anna - MM / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

214. Pluszczyk Marcin - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

215. Płóciennik Kamila - SM / K POL Tychy

Zapłacone

216. Podleśny Natalia - MM / K POL Rybnik

Zapłacone

217. Poloczek Tomasz - SM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

218. Portnicka Magdalena - SM / K POL Tychy

Zapłacone

219. Proć Andrzej - SM / M POL Balin Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

220. Prokop Elżbieta - MM / K POL Gliwice GLIWICKI MORSY GLIWICKIE FOCZKI

Zapłacone

221. Pronobis Mateusz - MM / M POL Bedzin silesia skating

Zapłacone

222. Przesór Barbara - SM / K POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

223. Przybyła Violetta - SM / K POL Tychy Kolorowa Drużyna Nessi

Niezapłacone

224. Przyłucka Grażyna - SM / K POL Preczów

Zapłacone

225. Przyłucki Grzegorz - SM / M POL Preczów 10 Stopień Żasilania

Zapłacone

226. Raczek Klaudia - SM / K POL Katowice Biegam sobie

Niezapłacone

227. Rakoczy Rafał - MM / M POL Tychy

Zapłacone

228. Redziak Izabela - MM / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

229. Redziak Robert - MM / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

230. Rogala Aleksandra - MM / K POL Radom KKM Kaloryfer

Niezapłacone

231. Rogosz Marcin - MM / M POL Ruda Śląska Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

232. Rojek Joanna - SM / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

233. Rosa Arkadiusz - MM / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

234. Różewicz Dariusz - MM / M POL Tychy Pance

Zapłacone

235. Różewicz Ewa - MM / K POL Tychy PANCE

Zapłacone

236. Rozwadowski Rafał - SM / M POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

237. Rydz Piotr - SM / M POL Tychy Tychy

Zapłacone

238. Rzepka Magdalena - MM / K POL Katowice Night Runners

Zapłacone

239. Rzepka Michał - SM / M POL Chrzanów PARKRUN CHRZANÓW

Zapłacone

240. Sakwa Marcin - MM / M POL Katowice Chachor Club

Zapłacone

241. Sapa Grzegorz - SM / M POL Tychy

Zapłacone

242. Ściańska Aleksandra - SM / K POL Wolbrom Wolbrom Team

Zapłacone

243. Serwatka Angelika - MM / K POL Zabrze HARCIOLE

Zapłacone

244. Sielańczyk Małgorzata - MM / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

245. Sitek Mirosław - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

246. Sitko Sylwester - MM / M POL Preczów Zimnokrwiści

Zapłacone

247. Skorupa Adam - MM / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

248. Skorupski Piotr - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

249. Śleziona Piotr - MM / M POL Tychy RUNHOGS

Niezapłacone

250. Słodzińska Magdalena - SM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

251. Śmitkowski Bartłomiej - MM / M POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

252. Smolik Sławomir - MM / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

253. Sobieraj Bartosz - MM / M POL Sosnowiec

Zapłacone

254. Sokół Marian - MM / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA

Zapłacone

255. Uczestnik anonimowy - MM / K POL Szczejkowice

Zapłacone

256. Sosz Sebastian - SM / M POL Szczejkowice

Zapłacone

257. Stabik Grzegorz - SM / M POL Wyry

Niezapłacone

258. Stabla Kasia - MM / K POL Stanowice Decathlon Rybnik

Niezapłacone

259. Stefański Zbyszek - MM / M POL Libiąż HEBEL

Zapłacone

260. Stelmaszczuk Damian - SM / M POL Gliwice

Niezapłacone

261. Stokłosa Łukasz - MM / M POL Wola

Zapłacone

262. Stolarczyk Aleksandra - SM / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

263. Stroczyński Paweł - MM / M POL Tychy

Zapłacone

264. Stroiński Kamil - MM / M POL Tychy

Zapłacone

265. Struk Agnieszka - MM / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

266. Strzoda Barbara - SM / K POL Czarków Pszczyna Biega

Zapłacone

267. Stylok Dawid - MM / M POL Lędziny Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

268. Świeca Marcin - MM / M POL Górki Wielkie Fundacja Pomocy Goldenom Aurea

Zapłacone

269. Swojka Robert - MM / M Świętochłowicki Klub Morsa „Harciole”

Zapłacone

270. Szady Jan - SM / M POL Katowice

Zapłacone

271. Szafron Gosia - SM / K POL Ćwiklice SPOT PSZCZYNA

Zapłacone

272. Szczelina Marta - SM / K POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze/KDN

Zapłacone

273. Szczepaniak Jan - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

274. Szczepanski Stanislaw - SM / M POL Przyszowice

Zapłacone

275. Szczeszak Tomasz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz

Zapłacone

276. Szewczyk Monika - MM / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

277. Szewczyk Piotr - MM / M POL Kłobuck Ngb klobuck

Zapłacone

278. Szklorz Sylwester - MM / M POL Katowice Ads Masna Krytyczna

Niezapłacone

279. Szmatłoch Iwona - SM / K POL Chorzów Batory BATORY LOTO

Zapłacone

280. Szołtysek Brajan - MM / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

281. Szołtysek Tomasz - MM / M POL Chorzów

Zapłacone

282. Szulc Bartłomiej - MM / M POL Tychy Team Awgan Tychy

Niezapłacone

283. Szydłowska Agnieszka - SM / K POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

284. Szydłowski Waldemar - SM / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

285. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

286. Szypuła Ewa - SM / K POL Tychy Krav Maga Sagot

Niezapłacone

287. Talar Justyna - SM / K POL Kozy Szybkie Żółwie

Niezapłacone

288. Targiel Lukasz - MM / M POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

289. Tomaszkiewicz Jacek - MM / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

290. Trąba Ania - SM / K POL Bielsko-Biała ASC TEAM

Niezapłacone

291. Trojak Marcin - MM / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

292. Tuchowska Anna - SM / K POL Sosnowiec One Team

Niezapłacone

293. Warmińska Klaudia - MM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

294. Wata Marta - MM / K POL Tychy Warsztat Formy

Niezapłacone

295. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Zabrze Klub morsa harciole

Zapłacone

296. Wieczorek Mirosław - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

297. Wiencek Katarzyna - SM / K POL Bielsko-Biała Pozytywne Bielsko

Zapłacone

298. Wiencek Marcin - MM / M POL Bielsko-Biała POZYTYWNE BIELSKO

Zapłacone

299. Wilczek Lukasz - MM / M POL Cieszyn

Niezapłacone

300. Wilczek Monika - SM / K POL Katowice

Zapłacone

301. Winkiel Wiesław - SM / M POL Jastrzębie Zdrój szare morsy

Zapłacone

302. Wioska Bogusława - SM / K POL Bierun

Zapłacone

303. Witczyk Łukasz - SM / M POL Częstochowa

Zapłacone

304. Witońska Renata - SM / K POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

305. Wizner Czesław - MM / M POL Mysłowice

Niezapłacone

306. Wnuk Tomasz - SM / M POL Łazy

Zapłacone

307. Wochnik Beata - SM / K POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

308. Woźniak Anna - MM / K POL Bytom Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

309. Woźniak Grzegorz - SM / M POL Tychy TOP-THIMM

Zapłacone

310. Wrzesiński Piotr - MM / M POL Częstochowa GAPPAG TEAM

Zapłacone

311. Zabawa Małgorzata - MM / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

312. Zając Teresa - MM / K POL Radocza Biegające Zające

Zapłacone

313. Zarębski Paweł - MM / M POL Kłobuck NGB

Zapłacone

314. Zawiła Agnieszka - SM / K POL Katowice

Zapłacone

315. Zawisza Beata - MM / K POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

316. Zięba Łukasz - SM / M POL Katowice

Niezapłacone

317. Ziółkowska-Wnuk Monika - SM / K POL Łazy

Zapłacone

318. Żogała Aleksandra - SM / K POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

319. Zwoliński Marcin - MM / M POL Dobieszowice HARCIOLE ŚWIĘTOCHŁOWICE

Zapłacone

320. Zych Anna - MM / K POL Jaworzno

Zapłacone

321. Zych Wioleta - MM / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU