Mud Max - 1 edycja

Dolina Charlotty Hotel i Spa, Strzelinko, Słupsk, Polska
01.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adrych Tomasz - 10:00 / M POL Tuchola KOCURY

Zapłacone

2. Antosiak Grzegorz - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

3. Araszkiewicz Maciej - 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

4. Babulewicz Bartek - 11:00 / M POL Świdwin

Zapłacone

5. Bachanek Paweł - 10:00 / M POL Barwice

Zapłacone

6. Bakalarz Adam - 11:30 / M POL Darłowo REHA OMT

Zapłacone

7. Balcerzak Paweł - 12:30 / M POL Strzelno SIADŁO TEAM

Zapłacone

8. Banasiak Magda - 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

9. Bartosiak Adam - 11:30 / M POL Lębork Farm Frites Poland

Zapłacone

10. Bartoszko Jacek - 10:30 / M POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

11. Basiukiewicz Marcin - 10:00 / M POL Trzebiatów

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K POL Tymień nadmorski łykend sklad

Zapłacone

13. Bednarek Agnieszka - 11:30 / K POL Zblewo Morsy zblewo
14. Bengier Kamil - 11:00 / M POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

15. Biegański Krzysiu - 10:30 / M POL Pruszcz Gdański Bursztyn Pizza Cycling Team
16. Uczestnik anonimowy - 10:30 / M POL Bydgoszcz

Zapłacone

17. Bińczyk Mariusz - 10:00 / M POL Jarosławiec

Zapłacone

18. Bindas Daniel - 10:00 / M POL Sierakowo
19. Bocianowska Justyna - 11:00 / K POL Gdańsk Patologia (S)portu

Zapłacone

20. Bocianowski Bartosz - 11:00 / M POL Gdańsk patologia(S)portu Team

Zapłacone

21. Boczkowska Agnieszka - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

22. Bogdanowicz Beata - 11:00 / K POL Słupsk Bbl Słupsk

Zapłacone

23. Bogdanowicz Paula - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

24. Bogumiłow Marcin - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

25. Boruszewski Rafał - 11:00 / M POL Reda BORI

Zapłacone

26. Bosa Monika - 10:00 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

27. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Tymień nadmorski łykend skład
28. Bosy Dawid - 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

29. Bosy Krzysztof - 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

30. Brandt Arkadiusz - 11:00 / M POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

31. Broda Rafal - 10:00 / M POL Boniewo
32. Brodzik Ireneusz - 10:00 / M POL Bytów

Zapłacone

33. Brodzik Mariusz - 10:00 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

34. Brodziuk Maciej - 10:00 / M POL Cewice
35. Broll Mariusz - 11:00 / M POL Jezierzyce Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

36. Broll Oliwia - 11:00 / K POL Jezierzyce Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

37. Broll Wioletta - 11:00 / K POL Jezierzyce Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

38. Brzóska Szymon - 12:00 / M POL Gdańsk Hell Squad

Zapłacone

39. Brzozowski Kacper - 12:30 / M POL Słupsk aktywnafabryka

Zapłacone

40. Bunia Barbara - 10:30 / K POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

41. Bunia Barbara - 10:30 / K POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

42. Bzowski Błażej - 10:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

43. Chajek Grzegorz - 10:00 / M POL Sępólno Krajeńskie KOCURY

Zapłacone

44. Chałubińska Kamila - 11:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

45. Chałubiński Tomasz - 11:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

46. Chmiel Piotr - 11:30 / M POL Słupsk Baywatch

Zapłacone

47. Chmiel Piotr - 11:30 / M POL Słupsk Baywatch
48. Cholewińska Katarzyna - 10:30 / K POL Ustka
49. Chumek Tomasz - 10:30 / M POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

50. Chwarzyńska Aldona - 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

51. Cichosz Marta - 10:00 / K POL Gdynia
52. Cierson Aneta - 11:00 / K POL Bytów FABRYKA ZDROWIA BYTÓW

Zapłacone

53. Ćwiklińska Kamila - 11:00 / K POL Aleksandrów Kujawski

Brak miejsc

54. Ćwikliński Daniel - 11:00 / M POL Aleksandrów Kujawski

Brak miejsc

55. Czad Bies - 10:00 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

56. Czarnecka Barbara - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

57. Czarnecki Tomasz - 13:30 / M POL Reda

Zapłacone

58. Czarniak Artur - 10:30 / M POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

59. Czerniewicz Łukasz - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

60. Czerwińska-Haręziak Milena - 10:30 / K POL Słupsk Centrum Kettlebell Słupsk

Zapłacone

61. Czerwiński Maciej - 9:30 / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

62. Dąbkowski Dariusz - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

63. Dabrowska Dagmara - 9:30 / K POL Krępa Słupska Baltic Seals

Zapłacone

64. Daj Dominika - 11:00 / K POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

65. Daller Barbara - 10:30 / K POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

66. Dawidowicz Lukasz - 11:00 / M POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

67. Dawidowicz Żaneta - 11:00 / K POL Słupsk BEST BEASTS

Zapłacone

68. Dawidowski Krzysiek - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Zapłacone

69. Dobkowski Tomasz - 11:00 / M POL Gdynia

Zapłacone

70. Dobrowolska Aneta - 11:00 / K POL Slupsk Decathlon Slupsk

Zapłacone

71. Dombrowski Szymon - 11:00 / M POL Słupsk MAGISTERY-INZYNIERY

Zapłacone

72. Dorau Bartosz - 10:00 / M POL Dziemiany Ogrodnicy

Zapłacone

73. Duda Grzegorz - 10:00 / M POL Bukówka Metalcorp Team, Best Beasts

Zapłacone

74. Duda Patryk - 10:00 / M POL Człuchów KOCURY

Zapłacone

75. Dupik Anna - 10:30 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

76. Duszyński Grzegorz - 10:30 / M POL Darłowo nadmorski łykend skład

Zapłacone

77. Dybisławski Mateusz - 11:00 / M POL Mierzyn

Zapłacone

78. Dżoana Dżoana - 10:00 / K POL Tczew

Zapłacone

79. Fabisz Natalia - 11:00 / K POL Siemianice Decathlon Power

Zapłacone

80. Feckiw Jan - 10:30 / M POL Koszalin

Zapłacone

81. Fiałka Magda - 10:30 / K POL Jelenia Góra
82. Firkowski Kacper - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

83. Fojut Marcin - 11:30 / M POL Bytonia Morsy Zblewo

Zapłacone

84. Frankiewicz Marcelina - 10:30 / K POL Bukówka
85. Frątczak Sebastian - 11:00 / M POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

86. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Szadek

Zapłacone

87. Frontczak Izabela - 9:30 / K POL Szczecinek
88. Gac Michał - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka
89. Gajewska Aneta - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

90. Gajewski Bogusław - 10:00 / M POL Zaleskie

Zapłacone

91. Gajewski Kacper - 10:00 / M POL Zaleskie

Zapłacone

92. Gajewski Patryk - 10:00 / M POL Zaleskie

Zapłacone

93. Gałka Jarosław - 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

94. Gałka Małgorzata - 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

95. Ginter Łukasz - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

96. Gliniecki Bartłomiej - 10:30 / M POL Bładzim DZIKI OSP

Zapłacone

97. Gniota Lidia - 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

98. Gofryk Pamela - 11:00 / K POL Sławsko

Zapłacone

99. Gontek Łukasz - 10:30 / M POL Słupsk Ha ha ha

Zapłacone

100. Grabczyński Jarosław - 10:00 / M POL Włocławek

Zapłacone

101. Grabczyński Sebastian - 10:00 / M POL Włocławek

Zapłacone

102. Grabowski Łukasz - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

103. Grabowski Szymon - 10:30 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

104. Grodzki Mateusz - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

105. Gronert Michał - 12:00 / M POL Gdańsk Hell Squad

Zapłacone

106. Grzegorczyk Aneta - 10:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

107. Grzegorczyk Patryk - 10:30 / M POL Główczyce Strażaki

Zapłacone

108. Grzesiak Adrian - 10:00 / M DEU Hannover

Zapłacone

109. Gumiela Adam - 10:00 / M POL Szczecin

Zapłacone

110. Hałajko Magdalena - 12:00 / K POL Koszalin

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Siemianice

Zapłacone

112. Honczar Piotr - 10:30 / M POL Tymien nadmorski łykend skład

Zapłacone

113. Idczak Paulina - 11:30 / K POL Poznań BayWatch

Zapłacone

114. Itrych Łukasz - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Zapłacone

115. Jakubiak Maciej - 11:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

116. Jakubowska Agnieszka - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

117. Jakubowski Andrzej - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

118. Jakubowski Jarosław - 10:30 / M POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

119. Jankowski Damian - 10:00 / M POL Niemica

Zapłacone

120. Janta Lipinski Mateusz - 10:00 / M POL Bytów

Zapłacone

121. Uczestnik anonimowy - 11:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

122. Jażdżewska Elżbieta - 10:00 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

123. Jedlecki Kacper - 10:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

124. Jedlecki Mikołaj - 10:30 / M POL Suchorze

Zapłacone

125. Jedlecki Robert - 10:30 / M POL Suchorze

Zapłacone

126. Jereczek Artur - 10:00 / M POL Siemianice
127. Jereczek Joanna - 11:00 / K POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

128. Jermakowicz Piotr - 10:30 / M POL Pleśna nadmorski łykend skład

Zapłacone

129. Jermakowicz Wiktor - 10:30 / M POL Tymien nadmorski łykend skład

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy - 10:30 / M POL Siemianice Aktywna Fabryka

Zapłacone

131. Jóskowski Waldemar - 11:30 / M POL Lębork
132. Józkowski Waldemar - 11:30 / M POL Lębork

Zapłacone

133. Juskowiak Kinga - 10:00 / K POL Zaleskie
134. K-Ak Paweł - 10:30 / M POL Słupsk Strażaki

Zapłacone

135. Kacprzak Karol - 11:30 / M POL Darłowo

Zapłacone

136. Kaczor Kinga - 10:30 / K POL Darłowo nadmorski łykend skład
137. Kalinowski Daniel - 10:00 / M POL Siarki

Zapłacone

138. Kalwajtys Tomasz - 11:00 / M POL Zblewo Gino Squad

Zapłacone

139. Kamieniecki Rafał - 10:30 / M POL Ustka TUPOT-USTKA

Zapłacone

140. Kamiński Łukasz - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

141. Kamiński Marcin - 11:00 / M POL Smołdzino MOCZYMORDY TEAM

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - 10:30 / M POL Krępa Słupska STOPA SŁUPSK

Zapłacone

143. Kapela Marcin - 10:30 / M POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

144. Karczewski Mariusz - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

145. Karwasz Krzysztof - 10:30 / M POL Kwkowo

Zapłacone

146. Kasprzak Patryk - 12:30 / K POL Mierzyn
147. Kasprzyk Sławomir - 10:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

148. Kawka Adrian - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

149. Kisiel Anna - 11:00 / K POL Świdwin

Zapłacone

150. Klaman Katarzyna - 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

151. Klucewicz Agnieszka - 10:00 / K POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

152. Kłos Tomasz - 10:00 / M POL Kalisz Pomorski

Zapłacone

153. Knut Arkadiusz - 10:00 / M POL Sycewice brak

Zapłacone

154. Knut Iwona - 10:00 / K POL Sycewice

Zapłacone

155. Kochanowska Joanna - 10:30 / K POL Koszalin nadmorski łykend skład
156. Kociołek Robert - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Białogard
158. Kolaska Marta - 10:00 / K POL Tczew

Zapłacone

159. Kondratowicz Agnieszka - 11:00 / K POL Wąbrzeźno

Brak miejsc

160. Kopystyńska Anna - 11:00 / K POL Świątkowo Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

161. Kościesza Michał - 10:30 / M POL Ustka

Zapłacone

162. Kosiński Kamil - 10:00 / M POL Czarna Dąbrówka Kosina
163. Kotarska Ewa - 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

164. Kowalik Konrad - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Zapłacone

165. Kowalski Adam - 11:00 / M POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

166. Kowalski Jan - 10:30 / M POL Słupsk Testowy
167. Kowalski Jan - 13:30 / M POL Słupsk Testowy
168. Kozioł Krystian - 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

169. Kozub Tomasz - 10:30 / M POL Jezierzyce Osiedle Łosoś T.E.A.M.

Zapłacone

170. Krasuska Milena - 10:30 / K POL Barzowice

Zapłacone

171. Krasuski Hubert - 10:30 / M POL Barzowice

Zapłacone

172. Kryczka Stanisław - 11:30 / M POL Role

Zapłacone

173. Krystek Adam - 13:30 / M POL Gdańsk Asseco Data Systems

Zapłacone

174. Krysztofiak Marta - 10:30 / K POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

175. Krzaczkowski Damian - 10:00 / M POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

176. Krzaczkowski Lech - 10:00 / M POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy - 11:00 / M PCN Toruń

Brak miejsc

178. Krzesińska Asia - 11:00 / K POL Darłowo Decathlon Power

Zapłacone

179. Krzysztof Skiba - 10:00 / M POL Brusy Rodzina
180. Krzysztofowicz Aleksandra - 10:00 / K POL Słupsk Best Beast

Zapłacone

181. Kubiak Monika - 10:30 / K POL Kołobrzeg MARATON TEAM

Zapłacone

182. Kubica Agnieszka - 10:00 / K POL Strzelino

Zapłacone

183. Kubica Katarzyna - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

184. Kuchmacz Jakub - 11:00 / M POL Szczecin

Zapłacone

185. Kuczawski Mikołaj - 10:30 / M POL Zamek Bierzglowski

Zapłacone

186. Kukla Arkadiusz - 11:30 / M PCN Zblewo Morsy zblewo
187. Kukulski Szymon - 10:30 / M POL Strzelino

Zapłacone

188. Kuleta Krystian - 12:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

189. Kulik Waldemar - 10:30 / M POL Głobino Berlin Marathon Jubiler Club

Zapłacone

190. Kumaniecka Magdalena - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

191. Kuńska Natalia - 10:30 / K POL Koszalin Nadmorski łykend skład
192. Kuński Paweł - 10:30 / M POL Koszalin Nadmorski łykend skład
193. Kunysz Tomasz - 10:00 / M POL Bydlino

Zapłacone

194. Kwaśniak Zdzisław - 10:30 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

195. Kwiatkowski Michał - 11:30 / M POL Kutno BayWatch

Zapłacone

196. Laskowska Agnieszka - 10:30 / K POL Słupsk Mobile Plus

Zapłacone

197. Lebowski Łukasz - 11:00 / M POL Koszalin FREAK

Zapłacone

198. Lemieszek Paweł - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

199. Leszczyńska Anna - 11:00 / K POL Szczecin

Zapłacone

200. Leszczyński Łukasz - 13:00 / M POL Słupsk
201. Uczestnik anonimowy - 11:00 / M POL Kruszwica

Zapłacone

202. Lewandowski Oskar - 11:00 / M POL Kruszwica

Zapłacone

203. Lewkowicz Bartłomiej - 10:30 / M POL Szczecin

Zapłacone

204. Liberadzki Marcin - 10:30 / M POL Wejherowo Apollo Athletic

Zapłacone

205. Linke Przemek - 10:30 / M POL Jelenia Góra
206. Lipiak Arkadiusz - 10:00 / M POL Elbląg

Zapłacone

207. Lisak Sebastian - 10:00 / M POL Elbląg

Zapłacone

208. Ławiak-Nastaly Patrycja - 11:30 / K POL Damnica
209. Łukaszewska Zuza - 12:30 / K POL Warszawa
210. Łukowicz Adrian - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

211. Łysik Rafał - 11:30 / M POL Czarnica

Zapłacone

212. Majchrzak Michał - 11:00 / M POL Dominek Gino Squad

Zapłacone

213. Maksymów Tomasz - 11:30 / M POL Wałdowo

Zapłacone

214. Malek Sebastian - 10:00 / M POL Czarna Dąbrówka OSP Czarna Dąbrówka

Zapłacone

215. Mański Tomasz - 9:30 / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

216. Marciniak Piotr - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

217. Marczak Małgorzata - 10:30 / K POL Żelkowo Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

218. Marczewski Fabian - 11:00 / M POL Kępice Gino Squad

Zapłacone

219. Markowski Bartosz - 10:00 / M POL Białogard
220. Mechlińska Magdalena - 10:00 / K POL Sierakowice OSP Czarna Dąbrówka

Zapłacone

221. Mes Adam - 11:00 / M POL Gino Squad

Zapłacone

222. Metel Justyna - 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

223. Michalak Kamil - 10:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

224. Michalczyk Małgorzata - 10:30 / K POL Bonin Nadmorski łykend skład
225. Michalski Sławomir - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

226. Mickiewicz Filip - 10:00 / M POL Grudziądz Crossbox Grudziądz

Zapłacone

227. Mikołajczyk Tomasz - 10:00 / M POL Bytów
228. Minkiewicz Mariusz - 11:30 / M POL Czarnica

Zapłacone

229. Miron Katarzyna - 11:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

230. Młynarczyk Dawid - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka
231. Mroziński Rafał - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Zapłacone

232. Murawska Katarzyna - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

233. Murawski Rafał - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

234. Mydło Karol - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka
235. Narloch Roma - 10:00 / K POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

236. Nastały Łukasz - 11:30 / M POL Damnica
237. Nowak Darek - 11:00 / M POL Gwiazdowo

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy - 13:00 / M POL Slupsk

Zapłacone

239. Nowak Paweł - 9:30 / M POL Słupsk Husaria Race Team

Zapłacone

240. Ociepka Mariusz - 10:30 / M POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

241. Olejarczyk Katarzyna - 11:00 / K POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

242. Olejarczyk Mateusz - 11:00 / M POLSKA Słupsk Gino Squad

Zapłacone

243. Ollik Marcin - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

244. Olszar Grzegorz - 11:30 / M POL Darłowo Mswia

Zapłacone

245. Ordon Kamila - 10:30 / K POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

246. Oruba Adam - 10:30 / M POL Koszalin nadmorski łykend skład

Zapłacone

247. Ośka Magdalena - 10:00 / K POL Tczew

Zapłacone

248. Ossowska Ewa - 11:30 / K POL Zblewo Morsy zblewo
249. Ostrowska Anna - 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

250. Ostrowski Janek - 11:00 / M POL Polanów

Zapłacone

251. Pacan Bartosz - 10:30 / M POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

252. Pacan Mira - 10:30 / K POL Bytów Świat płytek u Kryspina

Zapłacone

253. Pacek Piotr - 11:00 / M POL Aleksandrów Kujawski

Zapłacone

254. Pałaszewska Karolina - 10:30 / K POL Gościno SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM

Zapłacone

255. Panek Adelina - 10:30 / K POL Koszalin

Zapłacone

256. Panek Urszula - 10:30 / K POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

257. Parol Łukasz - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

258. Uczestnik anonimowy - 11:00 / M POL Bytów Fabryka zdrowia

Zapłacone

259. Paszkowska Zuzanna - 10:00 / K POL Gdańsk

Zapłacone

260. Uczestnik anonimowy - 12:30 / K POL Pniewo
261. Pela Karolina - 10:30 / K POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

262. Piatczyc Kinga - 11:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

263. Piec Mateusz - 10:30 / M POL Ustka Ekipa Zubra

Zapłacone

264. Piechna Mariusz - 10:00 / M POL Dębnica Kaszubska Skotawia Dębnica Kaszubska

Zapłacone

265. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Elbląg

Zapłacone

266. Pietruszyński Bartosz - 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

267. Piłat Paweł - 11:00 / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

268. Pimpek Pimpek - 9:30 / M POL Slupsk Baktic seals

Zapłacone

269. Pińkowska Izabela - 11:00 / K POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

270. Piotrkowski Tomasz - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

271. Piwko Marzena - 10:30 / K POL Darłowo nadmorski łykend skład
272. Piwoński Robert - 11:00 / M POL Słupsk CSMW Ustka

Zapłacone

273. Płażalski Przemysław - 10:00 / M POL Brojce Husaria Race Polska

Zapłacone

274. Podlewska Hanna - 10:30 / K POL Wrząca

Zapłacone

275. Podlewski Łukasz - 10:30 / M POL Gniezno

Zapłacone

276. Pryzwan Karolina - 11:30 / K POL Rusko

Zapłacone

277. Przybyłowski Artur - 10:30 / M POL Rumia Crossbox Kaszuby

Zapłacone

278. Przychoda Anna - 9:30 / K POL Siemianice Baltic Seals

Zapłacone

279. Ptak Daniel - 10:00 / M POL Golczewo Husaria race team
280. Ptak Patrycja - 10:00 / K POL Golczewo Husaria race team
281. Pyśko Tomasz - 10:00 / M POL Pruszcz Gdański Crossfit Stocznia

Zapłacone

282. Uczestnik anonimowy - 9:30 / K POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

283. Radziejewski Paweł - 10:00 / M POL Warszawa

Zapłacone

284. Rakowski Michał - 11:00 / M POL Ustka

Zapłacone

285. Richert Małgorzata - 10:00 / K POL Tczew
286. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K POL Tczew
287. Różańska Katarzyna - 10:00 / K POL Białogard

Zapłacone

288. Rudnicki Patryk - 12:30 / M POL Nekla

Zapłacone

289. Rutkowska Magdalena - 10:00 / K POL Włocławek

Zapłacone

290. Rutkowski Dawid - 10:00 / M POL Gdańsk

Zapłacone

291. Rutkowski Krzysztof - 10:00 / M POL Włocławek

Zapłacone

292. Rutkowski Łukasz - 10:00 / M POL Włocławek

Zapłacone

293. Rutkowski Marek - 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

294. Uczestnik anonimowy - 10:30 / K POL Ustka Elitarna Grupa Balto
295. Rykaczewska Justyna - 10:00 / K POL Białogard

Zapłacone

296. Rzadkowski Hubert - 10:30 / M POL Ustka

Zapłacone

297. Rzeszotarski Jacek - 10:30 / M POL Kołobrzeg SAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team
298. Sadoń Karolina - 11:00 / K POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

299. Uczestnik anonimowy - 10:30 / K POL Śmiechów nadmorski łykend skład

Zapłacone

300. Sawickawers Urszula - 10:30 / K POL Kołobrzeg SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM

Zapłacone

301. Sawicki Nikodem - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

302. Schmidtke Damian - 11:00 / M POL Lębork MAGISTERY-INZYNIERY

Brak miejsc

303. Schok Łukasz - 10:30 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka
304. Setnik Monika - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

305. Sidor Izabela - 11:00 / K POL Słupsk DECATHLON POWER

Zapłacone

306. Sidor Mariusz - 11:00 / M POL Słupsk DECATHLON POWER

Zapłacone

307. Sikorski Andrzej - 10:30 / M POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

308. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K USA Usa Aktywna Fabryka

Zapłacone

309. Śliwiak Dawid - 11:00 / M POL Jawory

Zapłacone

310. Śliwiak Grzegorz - 11:00 / M POL Budowo

Zapłacone

311. Ślusar Marcin - 11:00 / M POL Jawory

Zapłacone

312. Ślusar Wojciech - 11:00 / M POL Słupsk MAGISTERY-INZYNIERY

Zapłacone

313. Ślusarski Grzegorz - 10:00 / M POL Dolno

Zapłacone

314. Słapik Amanda - 10:00 / K POL Redzikowo

Zapłacone

315. Słoniewska Monika - 13:30 / K POL Gdynia

Zapłacone

316. Śmiłowski Dariusz - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

317. Śmiłowski Mariusz - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

318. Smutek Bartosz - 11:00 / M POL Kotowo

Zapłacone

319. Sobiechowski Łukasz - 10:00 / M POL Czersk KOCURY

Zapłacone

320. Sobieraj Dariusz - 10:00 / M POL Koszalin-Jamno

Zapłacone

321. Sobisz Dawid - 10:00 / M POL Bytów
322. Sobolewski Tomasz - 10:30 / M POL Strzelino

Zapłacone

323. Sobstyl Natalia - 10:00 / K DEU Hannover

Zapłacone

324. Sosnowski Grzegorz - 10:30 / M POL Warlubie Aktywna Fabryka

Zapłacone

325. Spera Jakub - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

326. Środa Dawid - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

327. Stachowski Michał - 11:00 / M POL Wąbrzeźno Koniec Składu

Brak miejsc

328. Starzyński Tomek - 11:00 / M POL Stargard Pierun Grzędzice

Zapłacone

329. Stasiak Przemek - 10:30 / M POL Główczyce Strażaki

Zapłacone

330. Staszak Wojciech - 10:00 / M POL Darłowo

Zapłacone

331. Stefaniak Marcin - 10:00 / M POL Łęczyce
332. Stępień Maria - 10:30 / K POL Ustka Mobile Plus

Zapłacone

333. Stępień Michał - 10:00 / M POL Przechlewo KOCURY

Zapłacone

334. Stereńczak Jolanta - 10:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

335. Stokarski Paweł - 11:30 / M POL Darłowo

Zapłacone

336. Stolicki Tomasz - 11:30 / M POL Lębork

Zapłacone

337. Strąk Anna - 10:30 / K POL Ustka Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

338. Strąk Janusz - 10:30 / M POL Ustka Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

339. Strauss Karolina - 11:00 / K POL Grzędzice

Zapłacone

340. Strauss Robert - 11:00 / M POL Grzędzice

Zapłacone

341. Strusińska Paulina - 10:30 / K POL Koszalin Nadmorski łykend skład

Zapłacone

342. Strusiński Kamil - 10:30 / M POL Koszalin Nadmorski łykend skład

Zapłacone

343. Strzelecka Agnieszka - 10:30 / K POL Krępa Słupska

Zapłacone

344. Strzyżewski Piotr - 11:00 / M POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

345. Surmacz Jan - 10:30 / M POL Słupsk Mobile Plus

Zapłacone

346. Svyrydenko Anton - 10:00 / M POL Koszalin

Zapłacone

347. Świercz Maciej - 10:00 / M POL Drawsko Pomorskie

Zapłacone

348. Świgoń Daniel - 10:00 / M POL Bytów

Zapłacone

349. Świtek Dominik - 10:30 / M POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

350. Sywanycz Ireneusz - 9:30 / M POL Gdańsk PodTrzepakiem

Zapłacone

351. Szadzewicz Monika - 11:30 / K POL Złocieniec

Zapłacone

352. Szadzewicz Szymon - 11:30 / M POL Złocieniec

Zapłacone

353. Szajnowska Joanna - 12:00 / K POL Stróża

Zapłacone

354. Szajnowski Mariusz - 12:00 / M POL Stróża

Zapłacone

355. Szamszon Mateusz - 10:30 / M POL Złocieniec Szamikiembo

Zapłacone

356. Szarszewska Natalia - 10:00 / K POL Bydgoszcz Crossbox Grudziadz

Zapłacone

357. Szejna Marta - 10:30 / K POL Darłowo
358. Szlachetka Piotr - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

359. Szumowski Radosław - 10:30 / M POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

360. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K POL Inowrocław
361. Szyca Sandra - 10:30 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

362. Szymańska Iwona - 11:00 / K POL Bytów

Zapłacone

363. Szymański Grzegorz - 11:00 / M POL Gdańsk CROSSBOX KASZUBY

Zapłacone

364. Szyszko Wojciech - 10:00 / M POL Białogard

Zapłacone

365. Tomalski Grzegosz - 10:30 / M POL Ustka

Zapłacone

366. Tomalski Mariusz - 10:30 / M POL Ustka

Zapłacone

367. Tomczak Andrzej - 11:30 / M POL Poznań Baywatch

Zapłacone

368. Tomporowska Sylwia - 11:30 / K POL Luboń Baywatch

Zapłacone

369. Tomporowski Ariel - 11:30 / M POL Luboń Baywatch

Zapłacone

370. Turzyński Grzegorz - 11:00 / M POL Kobysewo

Zapłacone

371. Turzyński Karol - 11:00 / M POL Gdańsk Morsy Jägermeister

Zapłacone

372. Turzyński Wacław - 11:30 / M POL Żukowo A W

Zapłacone

373. Urbaniak Anita - 10:30 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

374. Urbańska Małgorzata - 10:30 / K POL Słupsk Elitarna Grupa BALTO

Zapłacone

375. Wasiłek Kamil - 10:00 / M POL Chojnice KOCURY

Zapłacone

376. Weiland Adrian - 11:00 / M POL Słupsk Decathlon Power / Night Wolves Słupsk

Zapłacone

377. Weiland Agnieszka - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Power/ Night Wolves Słupsk

Zapłacone

378. Wensierski Kacper - 11:30 / M POL Udorpie

Zapłacone

379. Wesołowska Martyna - 11:30 / K POL Poznań Baywatch

Zapłacone

380. Widera Anna - 10:00 / K POL Białogard

Zapłacone

381. Wieczorek Klaudia - 10:00 / K POL Koszalin Husaria Race Team Kołobrzeg
382. Wielgat Łukasz - 10:00 / M POL Pieńkowo KB Bryza Postomino

Zapłacone

383. Wielikdzień Aleksandra - 11:00 / K POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

384. Wierzbicki Kacper - 10:00 / M POL Koszalin

Zapłacone

385. Wierzbicki Marek - 10:00 / M POL Gdańsk Jasne Pełne

Zapłacone

386. Wilmont Krzysztof - 10:00 / M POL Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce

Zapłacone

387. Windorpska Aldona - 10:00 / K POL Warszawa

Zapłacone

388. Winiarczyk Nikola - 11:00 / K POL Wrzeście Decathlon Power Słupsk

Zapłacone

389. Wiśniewski Damian - 11:30 / M POL Kamnica

Zapłacone

390. Wiszniowska Justyna - 12:00 / K POL Stróża

Zapłacone

391. Wiszniowski Michał - 12:00 / M POL Stróża

Zapłacone

392. Wojtala Maciek - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

393. Wolf Paweł - 11:30 / M POL Inowrocław INOWROCŁAW

Zapłacone

394. Wołoszyn Konrad - 9:30 / M POL Szczecin BRACIAKTRANS

Zapłacone

395. Wtulich Agnieszka - 10:00 / K POL Tczew Colorfit

Zapłacone

396. Wysocka Agata - 10:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

397. Wysocka Natalia - 11:30 / K POL Tuchomie
398. Wysocki Adam - 11:30 / M POL Tuchomie
399. Zdybał Magdalena - 11:00 / K POL Słupsk Gino Squad

Zapłacone

400. Zielińska Marzena - 11:00 / K POL Slupsk Decathlon Power

Zapłacone

401. Zieliński Krystian - 10:30 / M POL Lębork Decathlon Power
402. Zieliński Tomasz - 11:00 / M POL Gdańsk patologia(S)portu Team

Zapłacone

403. Zielonka Mateusz - 9:30 / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

404. Ziemianowicz Wojciech - 11:00 / M POL Kępice Gino Squad

Zapłacone

405. Ziobro Joanna - 10:00 / K POL Grudziądz

Zapłacone

406. Żłobiński Maciej - 10:30 / M POL Główczyce Strażaki
407. Życka Ewelina - 10:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

408. Żylewicz Patrycjan - 11:30 / M POL Złocieniec

Zapłacone

409. Żylicz Maciek - 11:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

410. Żylicz Magdalena - 11:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

411. Żyłka Milena - 11:00 / K POL Ustka WPK Słoń TEAM

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU