Mud Max - 2 edycja

Dolina Charlotty Hotel i Spa, Strzelinko, Słupsk, Polska
12.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ajchner Agnieszka 69 10:30 / K POL Gdańsk

Zapłacone

2. Anioł Aurelia 70 10:30 / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

3. Arendt Agnieszka 1 10:00 / K POL Gdansk Żarta Wataha

Zapłacone

4. Babińska Joanna 2 10:00 / K POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

5. Bąk Sebastian 3 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

6. Banasiak Dominik 71 10:30 / M POL Strachomino Nadmorski łykend skład

Zapłacone

7. Banasiak Magda 72 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

8. Bartkowski Bartosz 73 10:30 / M POL Włynkówko

Zapłacone

9. Bednarek Agnieszka 74 10:30 / K POL Zblewo Morsy zblewo

Zapłacone

10. Bejnarowicz Kordian 4 10:00 / M POL Aktywna Fabryka

Zapłacone

11. Berliński Adrian 143 11:00 / M POL Słupsk BLINGART

Zapłacone

12. Berliński Bartek 144 11:00 / M POL Bolesławice BLINGART

Zapłacone

13. Bieszk Julia 5 10:00 / K POL Wejherowo WATAHA ŻÓŁWI

Zapłacone

14. Bijok Piotr - 10:30 / M POL Piekary Śląskie Vacu aktiv gym

Niezapłacone

15. Bińczyk Mariusz 6 10:00 / M POL Jarosławiec

Zapłacone

16. Błaszkowska Dorota 7 10:00 / K POL Starogard Gd

Zapłacone

17. Bock Maciej 75 10:30 / M POL Tychowo Vacu Activ Gym

Zapłacone

18. Bogusławska Agnieszka 8 10:00 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

19. Bondarenko Daniel 9 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

20. Bondarenko Krystian 10 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk

Zapłacone

21. Bosak Aleksandra 11 10:00 / K POL Postomino Aktywna Fabryka

Zapłacone

22. Bosy Dawid 76 10:30 / M POL Tymień Nadmorski łykend skład

Zapłacone

23. Bosy Krzysztof 77 10:30 / M POL Tymień Nadmorski łykend skład

Zapłacone

24. Brandt Arkadiusz 78 10:30 / M POL Bydlino Best Beasts

Zapłacone

25. Brandt Cezary 79 10:30 / M POL Bydlino

Zapłacone

26. Brodzik Mariusz 80 10:30 / M POL Ostrołęka BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW

Zapłacone

27. Bucior-Wensierska Aleksandra 81 10:30 / K POL Wejherowo Lufthansa Systems Poland Active

Zapłacone

28. Bucki Zbigniew 12 10:00 / M POL Pieszkowo Wataha Zółwi

Zapłacone

29. Byczkowski Paweł 173 11:30 / M POL Lnisno Jelenie W Terenie

Zapłacone

30. Chamier Ciemińska Marzena 145 11:00 / K POL Tuchomie Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

31. Cholewińska Katarzyna 174 11:30 / K POL Ustka

Zapłacone

32. Chwarzyńska Aldona 146 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

33. Ciachla Agnieszka 82 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Zapłacone

34. Cychosz Aneta 147 11:00 / K POL Bytów Fabryka Zdorwia Bytów

Zapłacone

35. Cychosz Aneta 83 10:30 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów

Zapłacone

36. Czarnecka Barbara 148 11:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

37. Czerwińska Wiktoria 13 10:00 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

38. Czerwińska-Haręziak Milena 84 10:30 / K POL Słupsk Centrum Kettlebell Słupsk

Zapłacone

39. Drywa Patryk 149 11:00 / M POL

Zapłacone

40. Duda Dariusz 175 11:30 / M POL Gzów Jelenie W Terenie

Zapłacone

41. Duda Grzegorz 14 10:00 / M POL Bukówka Best Beasts

Zapłacone

42. Duda Krzysztof 176 11:30 / M POL Lipce Reymontowskie Jelenie W Terenie

Zapłacone

43. Dymek Mirella 15 10:00 / K POL Myślibórz

Zapłacone

44. Dyśko Wojciech 16 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

45. Dzikiewicz Ola 85 10:30 / K POL Koszalin

Zapłacone

46. Dziubałtowski Bartosz 17 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

47. Fira Adam 86 10:30 / M POL Trawica

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy - 11:00 / M POL Wola Mysłowska

Niezapłacone

49. Uczestnik anonimowy 87 10:30 / M POL Szadek

Zapłacone

50. Furtan Krystian 88 10:30 / M POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW

Zapłacone

51. Gałka Jarosław 89 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

52. Gałka Małgorzata 90 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

53. Gertner Anna 18 10:00 / K POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

54. Gliniecki Bartłomiej 91 10:30 / M POL Bładzim DZIKI OSP

Zapłacone

55. Gontek Łukasz 19 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

56. Grabowski Dominik 20 10:00 / M POL Sarbsk Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

57. Grotkowski Michał 177 11:30 / M POL Skierniewice Jelenie w Terenie

Zapłacone

58. Hałajko Magdalena 21 10:00 / K POL Koszalin

Zapłacone

59. Harhaj Piotr - 11:00 / M POL Sopot

Niezapłacone

60. Itrych Łukasz 22 10:00 / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Zapłacone

61. Janiszewska-Rusek Katarzyna 23 10:00 / K POL Lidzbark Warmiński Wataha żółwi

Zapłacone

62. Jankowski Damian 24 10:00 / M POL Niemica

Zapłacone

63. Jaśkiewicz Dagmara 178 11:30 / K POL Słupsk

Zapłacone

64. Jaworski Kamil 25 10:00 / M POL Szczecin

Zapłacone

65. Jażdżewska Elżbieta 92 10:30 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

66. Jedlecki Kacper 150 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

67. Jedlecki Mikołaj 151 11:00 / M POL Suchorze

Zapłacone

68. Jedlecki Robert 26 10:00 / M POL Suchorze Aktywna Fabryka

Zapłacone

69. Jermakowicz Wiktor 93 10:30 / M POL Tymien nadmorski łykend skład

Zapłacone

70. Jeżyna Igor 27 10:00 / M POL Słupsk Wataha Żółwi

Zapłacone

71. Juszczak Katarzyna 179 11:30 / K POL Łobez

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy 94 10:30 / K POL Ugoszcz Ulane parówy

Zapłacone

73. Kalinowski Daniel 95 10:30 / M POL Ostrołęka Błotniaki Team Bytów

Zapłacone

74. Kałuzińska Katarzyna 96 10:30 / K POL Słupsk VACU ACTIV GYM

Zapłacone

75. Kapczyński Damian 97 10:30 / M POL Maszewo Lęborskie Best Beasts

Zapłacone

76. Kawka Adrian 28 10:00 / M POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

77. Kijo Witek 180 11:30 / M POL Janisławice Jelenie w terenie

Zapłacone

78. Kluczyńska Monika 98 10:30 / K POL Żukowo

Zapłacone

79. Kluczyński Błażej 99 10:30 / M POL

Zapłacone

80. Knap Marta 100 10:30 / K POL Słupsk Vacu Active GYM

Zapłacone

81. Kon Dominika 29 10:00 / K POL Olsztyn Wataha żółwi

Zapłacone

82. Kopeć Patryk 101 10:30 / M POL Łosino Vacu Activ Gym

Zapłacone

83. Kościesza Michał 30 10:00 / M POL Ustka Aktywna Fabryka

Zapłacone

84. Kowalczyk Mateusz 31 10:00 / M POL Łódź Wataha żółwi

Zapłacone

85. Kowalska Agnieszka 32 10:00 / K POL Wejherowo Wataha Żółwi

Zapłacone

86. Kowalski Robert 33 10:00 / M POL Wielichowo

Zapłacone

87. Kozieł Kamil 181 11:30 / M POL Skierniewice Jelenie W Terenie

Zapłacone

88. Kozłowski Radosław 102 10:30 / M POL Bydlino BEST BEASTS

Zapłacone

89. Krasoń Piotr 152 11:00 / M POL Trzcianka Northstar

Zapłacone

90. Krawczyk Dorota - 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Niezapłacone

91. Kropidłowska Grzegorz 34 10:00 / M POL Łęczyn Dolny BestBeasts

Zapłacone

92. Kropidłowska Landowska Anna 35 10:00 / K POL Łęczyn Dolny BestBeasts

Zapłacone

93. Krzaczkowski Lech 36 10:00 / M POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

94. Kubaszewska Edyta 37 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

95. Kubicka Marta 103 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

96. Labuda Monika 104 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 38 10:00 / M POL Świnoujście Poseidon Nerrazurri

Zapłacone

98. Lelewski Piotr 182 11:30 / M POL Wólka Krosnowska Jelenie w terenie

Zapłacone

99. Lemiesz Damian 153 11:00 / M POL Trzcianka NORTHSTAR

Zapłacone

100. Lesiak Damian 183 11:30 / M POL Janislawice Jelenie w terenie

Zapłacone

101. Lichacy Łukasz 39 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

102. Lichota Przemysław 184 11:30 / M POL Koszalin

Zapłacone

103. Lisik Andrzej 185 11:30 / M POL Brzeziny Jelenie W Terenie

Zapłacone

104. Ługowski Łukasz 186 11:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

105. Łukowicz Adrian 40 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

106. Malesa Maciek 187 11:30 / M POL Skierniewice Jelenie w terenie

Zapłacone

107. Małecki Tomasz 105 10:30 / M POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

108. Mania Ireneusz 41 10:00 / M POL Łeba Błękitne Morsy Łebskie

Zapłacone

109. Materek Bogdan 42 10:00 / M POL Strzeczona Bodzio

Zapłacone

110. Mędrkiewicz Adam 43 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

111. Michalak-Małecka Anna 106 10:30 / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Zapłacone

112. Michalik Agata - 10:30 / K POL Koszalin Revolta Team

Niezapłacone

113. Michałowska-Dymek Joanna 44 10:00 / K POL Gdańsk Żarta Watacha

Zapłacone

114. Miksza Patrycja 45 10:00 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

115. Monika Remus 46 10:00 / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

116. Niewiński Łukasz 47 10:00 / M POL Myślibórz

Zapłacone

117. Nowicki Olgierd 154 11:00 / M POL Bydgoszcz

Zapłacone

118. Nowitzky Maciej 48 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

119. Ochenkowski Rafał 49 10:00 / M POL Białogard

Zapłacone

120. Ociepka Mariusz 50 10:00 / M POL Ustka Ekipa Żubra

Zapłacone

121. Ollik Marcin 107 10:30 / M POL Słupsk

Zapłacone

122. Ordon Robert 108 10:30 / M POL Siemirowice

Zapłacone

123. Oruba Adam 109 10:30 / M POL Koszalin nadmorski łykend skład

Zapłacone

124. Ośka Magdalena 111 10:30 / K POL Tczew

Zapłacone

125. Ostrowska Ania 110 10:30 / K POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

126. Pacholski Marcin 155 11:00 / M POL

Zapłacone

127. Pałaszewska Karolina 112 10:30 / K POL Gościno

Zapłacone

128. Panok Tomasz 188 11:30 / M POL Maków Jelenie W Terenie

Zapłacone

129. Pela Karolina - 11:00 / K POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów

Niezapłacone

130. Pięcek Marcin 190 11:30 / M POL Nowe Rowiska Jelenie w Terenie

Zapłacone

131. Piechna Julia - 11:30 / K POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

132. Piechna Mariusz - 11:30 / M POL Dębnica Kaszubska Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

133. Piechna Monika 189 11:30 / K POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

134. Pietruszyński Bartosz 113 10:30 / M POL Tymień nadmorski łykend skład

Zapłacone

135. Piłat Kacper 114 10:30 / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

136. Piłat Paweł 115 10:30 / M POL Włynkowo Best Beasts

Zapłacone

137. Piszczek Remigiusz 156 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

138. Pniewska Ania 191 11:30 / K POL Dąbrowice Jelenie w Terenie

Zapłacone

139. Pniewski Dawid 192 11:30 / M POL Dąbrowice Jelenie w Terenie

Zapłacone

140. Pokrop Krzysztofa 193 11:30 / K POL Zagórze Jelenie W Terenie

Zapłacone

141. Pokrop Michał 194 11:30 / M POL Zagórze Jelenie w terenie

Zapłacone

142. Połoczański Piotr 157 11:00 / M POL Koszalin

Zapłacone

143. Przybylski Jakub 158 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

144. Purzycki Sebastian 116 10:30 / M POL Bolesławice

Zapłacone

145. Pyśko Magdalena 51 10:00 / K POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

146. Pyśko Tomasz 52 10:00 / M POL Pruszcz Gdański Crossfit Stocznia

Zapłacone

147. Rapta Rafal - 11:00 / M POL Slupsk

Niezapłacone

148. Różański Dawid 53 10:00 / M POL Kamień Pomorski Son’s of Poseidon

Zapłacone

149. Ruszczynska Karolina 117 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Zapłacone

150. Ruszczyńska Kinga 118 10:30 / K POL Słuspk Vacu Activ Gym Łosino

Zapłacone

151. Rutkowski Marek 54 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

152. Sabiło Dorota 55 10:00 / K POL Elblag Wataha Żółwi

Zapłacone

153. Saramak Paweł 119 10:30 / M POL Śmiechów Nadmorski łykend skład

Zapłacone

154. Sawicz-Łuńska Emilia 120 10:30 / K POL Złotów

Zapłacone

155. Sienkiewicz Ewelina 121 10:30 / K POL Tymień

Zapłacone

156. Sienkiewicz Monika 122 10:30 / K POL Tymien

Zapłacone

157. Sinkiewicz Justyna 123 10:30 / K POL Bytów

Zapłacone

158. Śliwiak Dawid 163 11:00 / M POL Jawory

Zapłacone

159. Śliwiak Grzegorz 164 11:00 / M POL Budowo

Zapłacone

160. Ślusar Marcin 165 11:00 / M POL Jawory

Zapłacone

161. Ślusar Wojciech 166 11:00 / M POL Słupsk Magistery-Inzyniery

Zapłacone

162. Słapik Amanda 56 10:00 / K POL Redzikowo

Zapłacone

163. Słapik Karol 57 10:00 / M POL Pęplino

Zapłacone

164. Sławska Magdalena 159 11:00 / K POL

Zapłacone

165. Słodziński Gabriel 58 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

166. Sorbian Emilia 59 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

167. Spierawka Maciej 124 10:30 / M POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW

Zapłacone

168. Stefaniak Michał 125 10:30 / M POL Drzewce Helene W Terenie

Zapłacone

169. Stopczynski Wojciech 195 11:30 / M POL Mogielnica Jelenie w Terenie

Zapłacone

170. Strzembowicz Mariusz - 10:30 / M POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

171. Supera Dominik 196 11:30 / M POL Lipce Reymontowskie Jelenie W Terenie

Zapłacone

172. Surowiec Mariusz 160 11:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

173. Świgoń Daniel 130 10:30 / M POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW

Zapłacone

174. Sychla Mateusz 126 10:30 / M POL Łosino Vacu Activ Gym

Zapłacone

175. Sychla Monika 127 10:30 / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Zapłacone

176. Szamszon Mateusz 128 10:30 / M POL Złocieniec Szamikiembo

Zapłacone

177. Szczepańska Paulina 129 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ

Zapłacone

178. Szmyt Marcin 161 11:00 / M POL Koszalin

Zapłacone

179. Szymczak Adam - 11:00 / M POL Słupsk

Niezapłacone

180. Szymon Dombrowski 162 11:00 / M POL Słupsk Magistery-Inzyniery

Zapłacone

181. Talar Aleksandra 131 10:30 / K POL Malbork

Zapłacone

182. Turzyński Wacław 132 10:30 / M POL Żukowo A W

Zapłacone

183. Tyszka Michał 60 10:00 / M POL Słupsk tyszka.pl

Zapłacone

184. Waliszewska Joanna 133 10:30 / K POL Słupsk Vacu Activ

Zapłacone

185. Warszewski Artur 61 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

186. Wereszczyński Krystian 134 10:30 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

187. Wieczorek Jacek - 11:30 / M POL Slawno Sławno kierowcy

Niezapłacone

188. Witzling-Jaglarz Dorota 135 10:30 / K POL Wejherowo

Zapłacone

189. Wojlanis Dariusz 62 10:00 / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Zapłacone

190. Wołoszyn Konrad 63 10:00 / M POL Szczecin BRACIAKTRANS

Zapłacone

191. Wrześniewski Patryk 136 10:30 / M POL Tymień Nadmorski Łykend Skład

Zapłacone

192. Wtulich Agnieszka 137 10:30 / K POL Tczew Colorfit koszulka roz S

Zapłacone

193. Wysocki Tomasz 138 10:30 / M POL Tymień Nadmorski Łykend Skład

Zapłacone

194. Zielkowski Dawid 64 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

195. Zielonka Paweł 65 10:00 / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

196. Żurawska Sylwia 66 10:00 / K POL Słupsk Aktywna Fabryka

Zapłacone

197. Żynda Ewelina 67 10:00 / K POL Sławno AKTYWNA FABRYKA

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU