Mud Max Kids

Dolina Charlotty Hotel i Spa, Strzelinko, Słupsk, Polska
01.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bernat Dominika - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

2. Bernat Wojciech - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

3. Bobowicz Piotr - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

4. Bocianowski Kajetan - 10:00 / M POL Gdańsk patologia(S)portu Team

Zapłacone

5. Borkowski Olaf - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

6. Broll Marika - 10:00 / K POL Siemianice BROLL TEAM

Zapłacone

7. Chałubińska Laura - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

8. Chojnacki Tymoteusz - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

9. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

10. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Bytów
11. Cwigon-Słomkowski Alek - 10:00 / M POL Ustka
12. Cwigon-Szymczak Anna - 10:00 / K POL Ustka Lks jantar
13. Cwigon-Szymczak Tymon - 10:00 / M POL Ustka
14. Dadel Martyna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

15. Drozd Alicja - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

16. Dziechciarz Kacper - 10:00 / M POL Rowy

Zapłacone

17. Dzierżyński Aleksander - 10:00 / M POL Krępa Słupska Baltic Seals
18. Dziuba Lilianna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

19. Dziuba Nella - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

20. Dziuba Polla - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

21. Dziuba Zuzanna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

23. Gniota Patryk - 10:00 / M POL Bytów OKI Gym Bytów

Zapłacone

24. Golik Nikola - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

25. Golik Nikola - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

26. Gołębiewska Kornelia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

27. Gołębiewska Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

28. Grabarczyk Franciszek - 10:00 / M POL Grąsino Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

29. Grabarczyk Ignacy - 10:00 / M POL Grąsino Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

30. Gruszczyńska Marcelina - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

31. Jach Diana - 10:00 / K POL Slupsk
32. Jach Maksymilian - 10:00 / M POL Slupsk
33. Jakubowska Aleksandra - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

34. Janik Oliwier - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

35. Jankowski Stanisław - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

36. Jankowski Wiktor - 10:00 / M POL Siemianice
37. Jarkiewicz Julia - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

38. Jaworska Agata - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

39. Jaworska Natalia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

40. Juchniewicz Dominika - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

41. Juchniewicz Maciej - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

42. Kachel Choma Marlena - 10:00 / K POL Sławno
43. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Ostrołęka
44. Kalwajtys Franciszek - 10:00 / M POL Zblewo SHUTO

Zapłacone

45. Kamiński Maciej - 10:00 / M POL Smołdzino

Zapłacone

46. Kargul Marianna - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

47. Karpowicz Jakub - 10:00 / M POL Słupsk www.GeoVertex.pl
48. Karpowicz Michał - 10:00 / M POL Słupsk www.GeoVertex.pl
49. Kasprowicz Aron - 10:00 / M POL Słupsk
50. Kasprowicz Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

51. Kasprowicz Nicola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

52. Kasprowicz Wiktoria - 10:00 / K POL Słupsk
53. Kawecka Kornelia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

54. Kawka Kacper - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

55. Kłos Filip - 10:00 / M POL Wrocław

Zapłacone

56. Knap Kajetan - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

57. Knap Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

58. Kodłubański Kacper - 10:00 / M POL Ustka LKS Jantar Ustka/PAP Grasz

Zapłacone

59. Kondracik Natalia - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

60. Kornacki Robert - 10:00 / M POL Słupsk
61. Kotecki Antoni - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

63. Krystek Jagoda - 10:00 / M POL Gdańsk

Zapłacone

64. Kubacka Dominika - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

65. Kunysz Julia - 10:00 / K POL Bydlino

Zapłacone

66. Kurczyk Michał - 10:00 / M POL Sławno Team Kurczyk

Zapłacone

67. Kurczyk Zbigniew - 10:00 / M POL Sławno Team Kurczyk

Zapłacone

68. Kurzydło Michalina - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

69. Łubkowski Dawid - 10:00 / M POL Słupsk
70. Matysiuk Adam - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

71. Milewicz Wojciech - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

72. Mioskowska Aleksandra - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

73. Miron Kacper - 10:00 / M POL Słupsk
74. Mitsui Mie - 10:00 / M POL Sławno Dolina Charlotty

Zapłacone

75. Mitsui Miron - 10:00 / M POL Sławno Dolina Charlotty

Zapłacone

76. Munski Olaf - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

77. Nurek Nadia - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

78. Okołocka Wiktoria - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

79. Okołocki Wiktor - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

80. Olejnik Kacper - 10:00 / M POL Łubianka Ekoludki

Zapłacone

81. Olejnik Marcelina - 10:00 / K POL Łubianka Ekoludki

Zapłacone

82. Piotrkowski Filip - 10:00 / M POL Słupsk Decathlon Power
83. Pisarek Igor - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

84. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Bytów

Zapłacone

85. Pyśko Iwo - 10:00 / M POL Pruszcz Gdański Crossfit Stocznia

Zapłacone

86. Pyśko Olek - 10:00 / M POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

87. Rojewski Adam - 10:00 / M POL Sławno

Zapłacone

88. Roszkowska Maria - 10:00 / K POL Słupsk
89. Seweryn Zuzanna - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

90. Sidor Lena - 10:00 / K POL Słupsk DECATHLON POWER

Zapłacone

91. Slusar Małgorzata - 10:00 / K POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

92. Słatwiński Mateusz - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

93. Słomska Nikola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

94. Słomski Filip - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

95. Staniecki Jan - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

96. Stefanska Eliza - 10:00 / K POL Darżyno SP w Potęgowie

Zapłacone

97. Stefanski Ksawery - 10:00 / M POL Darżyno SP w Potęgowie
98. Sulikowski Olivier - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

99. Surma Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

100. Świacka Zuzanna - 10:00 / K POL Słupsk Dolina Charlotty

Zapłacone

101. Szajnowska Zuzanna - 10:00 / K POL Stróża

Zapłacone

102. Szczepański Adam - 10:00 / M POL Słupsk
103. Szeląg Julia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

104. Szeszko Piotr - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

105. Szycko Oliwia - 10:00 / K POL Kobylnica

Zapłacone

106. Todys Łukasz - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

107. Tomczak Bruno - 10:00 / M POL Poznan
108. Trocki Michał - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

109. Warząchowski Kornel - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

110. Wasińska Hanna - 10:00 / K POL Słupsk PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19

Zapłacone

111. Wawrowski Michał - 10:00 / M POL

Zapłacone

112. Weiland Cyprian - 10:00 / M POL Słupsk Decathlon Power / Night Wolves Słupsk

Zapłacone

113. Wesołowski Marcel - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

114. Wiśniewski Filip - 10:00 / M POL Kobylnica AP Gryf

Zapłacone

115. Wiśniewski Igor - 10:00 / M POL Kobylnica KS Gryf

Zapłacone

116. Wiśniowska Aleksandra - 10:00 / K POL Wodnica Alpha Team

Zapłacone

117. Wiśniowski Jan - 10:00 / M POL Wodnica Alpha Team

Zapłacone

118. Wiszniowski Patryk - 10:00 / M POL Stróża

Zapłacone

119. Wolf Stanisław - 10:00 / M POL Inowrocław SP.5 Inowroclaw

Zapłacone

120. Wolf Wojtek - 10:00 / M POL Inowrocław Przedszkole MIŚ

Zapłacone

121. Zablocka Nel - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

122. Zielke Kacper - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

123. Ziomek Pola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

124. Żukowska Julia - 10:00 / K POL Słupsk AML

Zapłacone

125. Żukowska Wiktoria - 10:00 / K POL Słupsk AML

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU