Mud Max Kids

Dolina Charlotty Hotel i Spa, Strzelinko, Słupsk, Polska
01.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abakanowicz Laura - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

2. Bernat Dominika - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

3. Bernat Wojciech - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

4. Bobowicz Piotr - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

5. Bocianowski Kajetan - 10:00 / M POL Gdańsk patologia(S)portu Team

Zapłacone

6. Borkowski Olaf - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

7. Broll Marika - 10:00 / K POL Siemianice BROLL TEAM

Zapłacone

8. Brzuska Julian - 10:00 / M POL Noskowo

Zapłacone

9. Chałubińska Laura - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

10. Chojnacki Tymoteusz - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

12. Dadel Martyna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

13. Domer Victor - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

14. Drozd Alicja - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

15. Drozdek Nikodem - 10:00 / M POL Głobino

Zapłacone

16. Duczmal Antoni - 10:00 / M POL

Zapłacone

17. Duczmal Oliwia - 10:00 / K POL

Zapłacone

18. Dziechciarz Kacper - 10:00 / M POL Rowy

Zapłacone

19. Dziuba Lilianna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

20. Dziuba Nella - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

21. Dziuba Polla - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

22. Dziuba Zuzanna - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

23. Fiś Dominik - 10:00 / M POL Darłowo

Zapłacone

24. Fiś Filip - 10:00 / M POL Darłowo

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

26. Gąsiorowska Izabela - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

27. Gendera Nikodem - 10:00 / M POL Reda Boiskomobilne.pl

Zapłacone

28. Gendera Tobiasz - 10:00 / M POL Reda Boiskomobilne.pl

Zapłacone

29. Genzel Ignaś - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

30. Gniota Patryk - 10:00 / M POL Bytów OKI Gym Bytów

Zapłacone

31. Golik Nikola - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

32. Golik Nikola - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

34. Gołębiewska Kornelia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

35. Gołębiewska Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

36. Gościniak Nikodem - 10:00 / M POL Darłowo

Zapłacone

37. Grabarczyk Franciszek - 10:00 / M POL Grąsino Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

38. Grabarczyk Ignacy - 10:00 / M POL Grąsino Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

39. Grabowski Kacper - 10:00 / M POL Kobylnica

Zapłacone

40. Grabowski Tymon - 10:00 / M POL Kobylnica

Zapłacone

41. Gruszczyńska Marcelina - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

42. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Siemianice Aktywna Fabryka

Zapłacone

43. Hinc Aleksander - 10:00 / M POL Jezierzyce

Zapłacone

44. Jach Diana - 10:00 / K POL Slupsk

Zapłacone

45. Jach Maksymilian - 10:00 / M POL Slupsk

Zapłacone

46. Jakubowska Aleksandra - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

47. Janik Oliwier - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

48. Jankowski Stanisław - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

49. Jarkiewicz Julia - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

50. Jaśkiewicz Bartosz - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

51. Jaworska Agata - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

52. Jaworska Natalia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

53. Juchniewicz Dominika - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

54. Juchniewicz Maciej - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

55. Kachel Choma Marlena - 10:00 / K POL Sławno

Zapłacone

56. Kalwajtys Franciszek - 10:00 / M POL Zblewo SHUTO

Zapłacone

57. Kamiński Maciej - 10:00 / M POL Smołdzino

Zapłacone

58. Kargul Marianna - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

59. Kasprowicz Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

60. Kasprowicz Nicola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

61. Kawecka Kornelia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

62. Kawka Kacper - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

63. Kłos Filip - 10:00 / M POL Wrocław

Zapłacone

64. Knap Kajetan - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

65. Knap Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

66. Kodłubański Kacper - 10:00 / M POL Ustka LKS Jantar Ustka/PAP Grasz

Zapłacone

67. Kondracik Natalia - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

68. Kornacki Oskar - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

69. Kotecki Antoni - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

70. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

71. Krawczyk Julia - 10:00 / K POL Siemianice

Zapłacone

72. Krygier Hanna - 10:00 / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

73. Krystek Jagoda - 10:00 / M POL Gdańsk

Zapłacone

74. Kubacka Dominika - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

75. Kunysz Julia - 10:00 / K POL Bydlino

Zapłacone

76. Kurczyk Michał - 10:00 / M POL Sławno Team Kurczyk

Zapłacone

77. Kurczyk Zbigniew - 10:00 / M POL Sławno Team Kurczyk

Zapłacone

78. Kurzydło Michalina - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

79. Licau Blanka - 10:00 / K POL

Zapłacone

80. Licau Nadia - 10:00 / K POL

Zapłacone

81. Machtyl Miłosz - 10:00 / M POL Bierkowo Best Beasts

Zapłacone

82. Malec Julia - 10:00 / K POL

Zapłacone

83. Malec Wojciec - 10:00 / M POL

Zapłacone

84. Matysiuk Adam - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

85. Mielnik Bartosz - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

86. Milewicz Wojciech - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

87. Mioskowska Aleksandra - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

88. Miron Kacper - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

89. Mitsui Mie - 10:00 / M POL Sławno Dolina Charlotty

Zapłacone

90. Mitsui Miron - 10:00 / M POL Sławno Dolina Charlotty

Zapłacone

91. Munski Olaf - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

92. Nowak Igor - 10:00 / M POL Darłowo

Zapłacone

93. Nurek Nadia - 10:00 / K POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

94. Okołocka Wiktoria - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

95. Okołocki Wiktor - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

96. Olejnik Kacper - 10:00 / M POL Łubianka Ekoludki

Zapłacone

97. Olejnik Marcelina - 10:00 / K POL Łubianka Ekoludki

Zapłacone

98. Pisarek Igor - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy - 10:00 / M POL Bytów

Zapłacone

100. Pyśko Iwo - 10:00 / M POL Pruszcz Gdański Crossfit Stocznia

Zapłacone

101. Pyśko Olek - 10:00 / M POL Pruszcz Gdański

Zapłacone

102. Rajch Aurelia - 10:00 / K POL Tczew

Zapłacone

103. Rojek Jakub - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

104. Rojewski Adam - 10:00 / M POL Sławno

Zapłacone

105. Roszkowska Maria - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

106. Rozmus Filip - 10:00 / M POL Sopot Gorillas

Zapłacone

107. Rozmus Hanna - 10:00 / K POL Sopot Gorillas

Zapłacone

108. Setnik Piotr - 10:00 / M POL Słupsk Decathlon Power

Zapłacone

109. Seweryn Zuzanna - 10:00 / K POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

110. Sidor Lena - 10:00 / K POL Słupsk DECATHLON POWER

Zapłacone

111. Siekiera Daniel - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

112. Siekiera Julia - 10:00 / K POL Ustka

Zapłacone

113. Slusar Małgorzata - 10:00 / K POL Dębnica Kaszubska

Zapłacone

114. Słatwiński Mateusz - 10:00 / M POL Ustka

Zapłacone

115. Słomska Nikola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

116. Słomski Filip - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

117. Staniecki Jan - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

118. Stefanska Eliza - 10:00 / K POL Darżyno SP w Potęgowie

Zapłacone

119. Sulikowski Olivier - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

120. Surma Maja - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

121. Świacka Zuzanna - 10:00 / K POL Słupsk Dolina Charlotty

Zapłacone

122. Szajnowska Zuzanna - 10:00 / K POL Stróża

Zapłacone

123. Szczepański Adam - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

124. Szeląg Julia - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

125. Szeszko Piotr - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

126. Szlachetka Maksymilian - 10:00 / M POL Decathlon Power

Zapłacone

127. Szlachetka Zofia - 10:00 / K POL

Zapłacone

128. Szweda Anna - 10:00 / K POL Starogard Gdanski

Zapłacone

129. Szycko Oliwia - 10:00 / K POL Kobylnica

Zapłacone

130. Todys Łukasz - 10:00 / M POL Bukówka Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

131. Tomczak Bruno - 10:00 / M POL Poznan

Zapłacone

132. Trocki Michał - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

133. Wanago Michał - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

134. Warząchowski Kornel - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

135. Wasilewski Ksawery - 10:00 / M POL Słupsk Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica

Zapłacone

136. Wasińska Hanna - 10:00 / K POL Słupsk PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19

Zapłacone

137. Wawrowski Michał - 10:00 / M POL

Zapłacone

138. Weiland Cyprian - 10:00 / M POL Słupsk Decathlon Power / Night Wolves Słupsk

Zapłacone

139. Wesołowski Marcel - 10:00 / M POL Słupsk

Zapłacone

140. Wiśniewski Filip - 10:00 / M POL Kobylnica AP Gryf

Zapłacone

141. Wiśniewski Igor - 10:00 / M POL Kobylnica KS Gryf

Zapłacone

142. Wiśniowska Aleksandra - 10:00 / K POL Wodnica Alpha Team

Zapłacone

143. Wiśniowski Jan - 10:00 / M POL Wodnica Alpha Team

Zapłacone

144. Wiszniowski Patryk - 10:00 / M POL Stróża

Zapłacone

145. Wolf Stanisław - 10:00 / M POL Inowrocław SP.5 Inowroclaw

Zapłacone

146. Wolf Wojtek - 10:00 / M POL Inowrocław Przedszkole MIŚ

Zapłacone

147. Zablocka Nel - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

148. Zaczek Maja - 10:00 / K POL Jezierzyce

Zapłacone

149. Zaczek Ula - 10:00 / K POL Jezierzyce

Zapłacone

150. Zielke Kacper - 10:00 / M POL Jezierzyce Mdp Iskierki Bukówka

Zapłacone

151. Ziomek Pola - 10:00 / K POL Słupsk

Zapłacone

152. Żukowska Julia - 10:00 / K POL Słupsk AML

Zapłacone

153. Żukowska Wiktoria - 10:00 / K POL Słupsk AML

Zapłacone

154. Żylewicz Olimpia - 10:00 / K POL Złocieniec

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU