Myślenicki Bieg Uliczny

Myślenice, Polska
10.03.2019

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
CZERWIŃSKI Adam
Max-Fliz Ekspedycja
3 POL Wieliczka 00:32:11:00
2
LACHOWSKI Andrzej
Lacho Team
958 POL Kraków 00:33:18:00
3
SATOR Damian
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
928 POL Krakow 00:33:23:00
4
SUDOŁ Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
95 POL Kraków 00:33:38:00
5
KACZMAREK Michał
Centrum Zdrowia Biegacza Kraków
396 POL Kraków 00:34:03:00
6
DRABIK Emil
OL13
615 POL Mszana Dolna 00:34:10:00
7
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
714 POL Jaworzno 00:34:12:00
8
GAJDOWSKI Oliver
434 POL Krakow 00:34:14:00
9
SKUPIEŃ Tomasz
MUAY RUNNING TEAM / X-RUN
676 POL Skawinki 00:34:35:00
10
VALLEJO Eduardo
JacekBiega Running Team
121 ESP Cadiz 00:34:44:00
11
Uczestnik anonimowy
157 POL Limanowa 00:34:46:00
12
JAWORSKI Krzysztof
Visegrad Maraton Rytro
202 POL Stary Sącz 00:34:53:00
13
LUBIENIECKI Maciej
LACHO TEAM
186 POL Kraków 00:35:04:00
14
SKOWRON Tomasz
WM Triself
815 POL Nowy Sącz 00:35:04:00
15
KOBYLARZ Piotr
Rzeszowskie Gazele I Gepardy
411 POL Rzeszów 00:35:06:00
16
PIECH Jakub
Runonline.pl Team
4 POL Kraków 00:35:10:00
17
STRĘKOWSKI Paweł
ITMBW Kraków
572 POL Kraków 00:35:12:00
18
KOZIARZ Przemysław
Dont Give Up
270 POL Jankowice 00:35:14:00
19
SIATKA Piotr
lubelskibiegacz.pl TEAM
589 POL Kraków 00:35:14:00
20
ŻURAWIK Daniel
PPI SYSTEMY GRZEWCZE
138 POL Jaworzno 00:35:15:00
21
SROKA Mirosław
Qłynycz team
850 POL Węgrzce Wielkie 00:35:15:00
22
IGNACAK Mariusz
1977
122 POL Jaworzno 00:35:18:00
23
MAKOWIEC Robert
LKS BURZYN
561 POL Tuchów 00:35:19:00
24
BAL Jakub
Los Trepos Companieros
128 POL Kraków 00:35:22:00
25
CZAJKA Krystian
386 POL Żory 00:35:36:00
26
LICHOTA Wojciech
Lichota Team
905 POL Skoczów 00:35:38:00
27
KRZANOWSKI Andrzej
182 POL Krakow 00:35:40:00
28
MROWIEC Kacper
Endurance team
362 POL Siemianowice 00:35:49:00
29
MALINA Piotr
118 POL Kraków 00:36:00:00
30
DOBOSZ Konrad
Runonline.pl Team
358 POL Siepraw 00:36:03:00
31
SZYDLOWSKI Marcin
Cross Spot/Dotfizjo
693 POL Myślenice 00:36:03:00
32
NOWOJOWSKI Jarosław
Łapanów Biega
1011 POL Łapanów 00:36:09:00
33
WIDAWSKI Paweł
Harpagan Sosnowiec
342 POL Sosnowiec 00:36:13:00
34
WOŹNIAK Michał
Biegnę za Zuzię !
605 POL Kraków 00:36:24:00
35
CHANEK Robert
#AdamCzerwinskiTeam
79 POL Myślenice 00:36:30:00
36
ŚWIERAD Dariusz
ASICS FrontRunner Poland
535 POL Kraków 00:36:31:00
37
FLOREK Sebastian
Norafsport / Sport HG
515 POL Gaboń 00:36:33:00
38
MICHNO Tomasz
Lacho Team
600 POL Kraków 00:36:33:00
39
GAWLIK Sławek
291 POL Kraków 00:36:36:00
40
TYTKO Michał
Lacho Team
218 POL Kazimierza Wielka 00:36:38:00
41
RYMARENKO Serg
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
802 UKR Kraków 00:36:39:00
42
PIETRZYK Wojciech
Lacho Team
235 POL Kraków 00:36:47:00
43
BARTNIK Sebastian
Street Spirit
150 POL Jastrzębie-Zdrój 00:36:50:00
44
MEUS Marcin
AZS AWF Kraków Masters
82 POL Kraków 00:36:51:00
45
MORAWA Mateusz
Lacho Team
525 POL Radziszow 00:36:51:00
46
PORĘBSKI Rafał
#AdamCzerwińskiTeam
343 POL Zawada 00:37:04:00
47
SENTYSZ Robert
1046 POL Myślenice 00:37:16:00
48
BRATEK Mariusz
912 POL Częstochowa 00:37:21:00
49
BERGAŃSKI Michał
Brygada Beskidów
930 POL Grybów 00:37:32:00
50
PÓŁTORAK Sylwester
Dobczycki Klub Biegacza
548 POL Krzyszkowice 00:37:35:00
51
GAŁĄZKA Paweł
ITMBW Kraków
740 POL Kraków 00:37:36:00
52
Uczestnik anonimowy
niepolomice biegaja
573 POL Mała Wieś 00:37:38:00
53
SZKARADEK Mariusz
Visegrad Maraton Rytro
763 POL Nowy Sącz 00:37:45:00
54
SMURZYŃSKI Piotr
103 POL Kraków 00:37:46:00
55
SERWAN Piotr
#AdamCzerwińskiTeam
257 POL Kraków 00:37:46:00
56
DUDZIAK Tomasz
Polar Team
1012 POL Kraków 00:37:47:00
57
CZERNECKI Adam
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
40 POL Myślenice 00:37:48:00
58
KASTELIK Szymon
Grzmot Gilowice
109 POL Gilowice 00:37:48:00
59
WITKOWSKI Marek
#Adam Czerwiński Team / suskibiegacz
432 POL Sucha Beskidzka 00:37:51:00
60
MACH Kornel
triMACHine
553 POL Niepołomice 00:37:53:00
61
ZAJĄC Piotr
42 POL Kraków 00:37:58:00
62
TOBERA Łukasz
97 POL Wieliczka 00:38:01:00
63
CIAPA Mariusz
Wichry Beskidu T.r.
877 POL Babica 00:38:06:00
64
PASEK Kamil
WM TRISELF
322 POL Wieliczka 00:38:07:00
65
MOŚCIŃSKI Robert
624 POL Myszków 00:38:10:00
66
TARGOSZ Michał
ITMBW Kraków
857 POL Kraków / Roma 00:38:11:00
67
PIWOWARCZYK Paweł
ROZBIEGANE DOBCZYCE
1016 POL Dobczyce 00:38:12:00
68
MADEJSKI Dawid
Lacho Team
163 POL Żarki 00:38:13:00
69
Uczestnik anonimowy
937 POL Rudziczka 00:38:14:00
70
Uczestnik anonimowy
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
613 POL Tarnów 00:38:15:00
71
ZYGMA Kordian
Johnnie Runner Team
576 POL Ligota 00:38:17:00
72
WŁOCH Paweł
Lacho Team
119 POL Kraków 00:38:18:00
73
MAJEWSKI Karol
Cieszanów Runners
350 POL Cieszanów 00:38:19:00
74
BUL Dominik
ZabieganiDobrowolscy
37 POL Kraków 00:38:20:00
75
KUNA Piotr
Unlimited Sport Lifestyle
189 POL Wieliczka 00:38:22:00
76
KASPEREK Bolesław
TKKF UKlejna Myślenice
660 POL Myślenice 00:38:22:00
77
STUDENCKI Dawid
823 POL Kościelisko 00:38:22:00
78
GRABOWSKI Mateusz
Eskadra Kraków
219 POL Kraków 00:38:23:00
79
MAJ Tadeusz
996 POL Krakow 00:38:25:00
80
SOSNOWSKI Roman
Lacho Team
287 POL Kraków 00:38:26:00
81
ROGOZIŃSKI Łukasz
ITMBW Kraków
442 POL Ostrowiec Świętokrzyski 00:38:29:00
82
MICHALSKI Michał
FramesFactory RacingTeam
616 POL Kraków 00:38:32:00
83
ŚWIDZIŃSKI Tomasz
Vege Runners/Hajime
153 POL Kraków 00:38:39:00
84
WOLCZKO Grzegorz
Daniel Wosik Tervel Team
781 POL Maków Podhalański 00:38:42:00
85
WIERZBANOWSKI Jakub
AZS AWF Kraków Masters
48 POL Kraków 00:38:44:00
86
CZUBA-GRUCHA Adam
Happy TRI Friends
326 POL Kraków 00:38:48:00
87
DONIEC Dariusz
Lacho Team
595 POL Kraków 00:38:49:00
88
FILIPEK Krzysztof
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz / 1LO Bochnia
555 POL Nowy Wiśnicz 00:38:50:00
89
OPRYSZEK Bogusław
Itmbw Kraków
556 POL Kraków 00:38:54:00
90
STARZAK Jakub
583 POL Bęczarka 00:38:54:00
91
BARCZYK Karol
214 POL Wolbrom 00:38:55:00
92
ŁABĘDŹ Artur
ITMBW Kraków
655 POL Kraków 00:38:58:00
93
PUŁANECKI Łukasz
Mocni Pomocni
84 POL Jeleśnia 00:39:01:00
94
ZIĘBA Marcin
Poranny Patrol
53 POL Kraków 00:39:02:00
95
PODGÓRSKI Jerzy
Lacho Team
78 POL Kraków 00:39:03:00
96
SOCH Paweł
Bth Import Stal
353 POL Kraków 00:39:07:00
97
KLIMCZAK Piotr
293 POL Balin 00:39:11:00
98
JANISZEWSKI Wojciech
TriWise
940 POL Brzeg 00:39:14:00
99
CHLIPAŁA Paweł
Stajnia Burger Pub Nowy Sącz
894 POL Kamienica 00:39:15:00
100
TOLALA Wiktor
Policja Nowy Targ
277 POL Nowy Targ 00:39:17:00
101
DOMAGALA Tomasz
782 POL Krakow 00:39:17:00
102
GIEMZIK Franciszek
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
977 POL Kraków 00:39:20:00
103
KOSTRZEWA Paweł
ITMBW Kraków
659 POL Kraków 00:39:22:00
104
RYKAŁA Wojciech
Evil Team
301 POL Myślenice 00:39:23:00
105
STANISZEWSKI Artur
Kraków Airport Running Team
464 POL Kraków 00:39:23:00
106
FIJAŁKOWSKI Filip
394 POL Kraków 00:39:24:00
107
LACHOR Krzysztof
Armia Lachorów
975 POL Kłodne 00:39:25:00
108
GÓRKA Michał
443 POL Myślenice 00:39:27:00
109
JAŁOWIECKI Rafał
541 POL Zakopane 00:39:27:00
110
KLIMA Dariusz
1008 POL Kraków 00:39:28:00
111
MICHALIK Rafał
Lacho Team
421 POL Kraków 00:39:29:00
112
CZUBA Dawid
AZS AWF Kraków Masters
332 POL Kraków 00:39:31:00
113
NABIELEC Magdalena
ITMBW Kraków
302 POL Krakow 00:39:32:00
114
KAMIŃSKI Jarosław
NIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM
611 POL Bibice 00:39:36:00
115
DYRDA Tomasz
191 POL Myślenice 00:39:38:00
116
CHROBACZYŃSKI Rafał
603 POL Chełmiec 00:39:38:00
117
FIREK Adrian
Hit The Trail
452 POL Bielsko-Biała 00:39:39:00
118
WELBER Michał
Lacho Team
686 POL Nowe Miasto Nad Pilicą 00:39:39:00
119
PAŁKA Kacper
691 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:41:00
120
SZYBILSKI Daniel
Daredevils Triathlon Team
685 POL Kraków 00:39:41:00
121
DOMBROWSKI Jakub
KRWAWE SUTY RUNBIKE
994 POL Kraków 00:39:42:00
122
KUNZ Marcin
Lacho Team
667 POL Kraków 00:39:44:00
123
KOCIOŁEK Witold
#AdamCzerwińskiTeam
512 USA Kraków 00:39:45:00
124
JANIK Paweł
PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
563 POL Tarnów 00:39:45:00
125
JĘDRUSIAK Przemysław
3W Team
392 POL Dankowice 00:39:46:00
126
KWIECIEŃ Kacper
Team Mountain Fuel Polska
701 POL Kraków 00:39:48:00
127
BOCHNAK Maciej
mETAuNORKA
649 POL Raba Wyżna 00:39:48:00
128
SZYMUSIAK Paweł
Łucznik Załuczne
750 POL Załuczne 00:39:49:00
129
DUSZA Kamil
Zarażeni Bieganiem
617 POL Paszyn 00:39:50:00
130
DYKSZAK Filip
WM Triself / Irondragon Triathlon Team
787 POL Kraków 00:39:51:00
131
MAJEWSKI Grzegorz
Cieszanów Runners
364 POL Cieszanów 00:39:53:00
132
KUBACKI Krzysztof
Nadleśnictwo Łosie / Ja i Sowa
545 POL Szymbark 00:39:54:00
133
NIEDŹWIADEK Piotr
#AdamCzerwińskiTeam
240 POL Kraków 00:39:55:00
134
CIERPIAŁEK Jakub
#AdamCzerwińskiTeam
546 POL Wadowice 00:39:55:00
135
RZEPKA Grzegorz
677 POL Dąbrowa Tarnowska 00:39:55:00
136
SUDOŁ Magdalena
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
653 POL Kraków 00:39:56:00
137
RACHWAŁ Łukasz
783 POL Kraków 00:39:58:00
138
GABRYS Rafal
Szczawa Pum Pum Pum
614 POL Szczawa 00:40:02:00
139
KRZEMIEŃ Paweł
Uśmiechnięty Grabarz
363 POL Myślenice 00:40:07:00
140
CIURUŚ Kamil
468 POL Bucze 00:40:08:00
141
UHL Andrzej
Dotfizjo
883 POL Kraków 00:40:10:00
142
WOŹNIAK Justyna
Dotfizjo Kraków
105 POL Kraków 00:40:12:00
143
HEBDA Adrian
52 POL Tarnów 00:40:14:00
144
ŻUR Marek
Johnnie Runner Team
575 POL Łąka 00:40:15:00
145
BUCZYŃSKI Adam
Nokia Kraków
559 POL Kraków 00:40:16:00
146
MAZUREK Marcin
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
732 POL Krakow 00:40:17:00
147
GRABKA Piotr
PlaceToTri
812 POL Kraków 00:40:17:00
148
ZIELIŃSKI Kamil
Eskadra Kraków
193 POL Kraków 00:40:18:00
149
STOKŁOSA Krzysztof
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
226 POL Olchawa 00:40:20:00
150
BARTOSIEWICZ Marcin
PGB SPORTOWA PACZKA
498 POL Kraków 00:40:21:00
151
WÓJTOWICZ Tomasz
www.fotografie.nowytarg.pl
830 POL Kraków 00:40:24:00
152
HUSEYNOV Bayrampasha
Olimp
409 AZE Krakow 00:40:27:00
153
ŁABNO Paweł
485 POL Krzywaczka 00:40:27:00
154
FIGLEWICZ Piotr
POLPLAST
776 POL Myślenice 00:40:29:00
155
ROSPOND Grzegorz
CLICO
644 POL Kraków 00:40:30:00
156
NAGLIK Marcin
Eskadra Kraków
961 POL Kraków Malec 00:40:31:00
157
JUREK Mariusz
#AdamCzerwińskiTeam
317 POL Pierzchów 00:40:34:00
158
SŁOWIKOWSKI Paweł
KOSOVO
435 POL Kraków 00:40:34:00
159
CUDEK Jacek
#AdamCzerwińskiTeam
738 POL Wieliczka 00:40:34:00
160
SZYMCZYK Daniel
SevenSeven
1009 POL Kraków 00:40:35:00
161
STEFANOWICZ Adam
WM Triself
612 POL Kraków 00:40:43:00
162
ŚWIERCZEK Patrycja
Runonline.pl Team
225 POL Jadowniki 00:40:45:00
163
BODZIONY Anna
Start Nowy Sącz/Szost Team
1044 POL Niskowa 00:40:47:00
164
TRYTKO Mariusz
395 POL Osieczany 00:40:52:00
165
BATKO Marcin
UKS Szkoła Rajska
874 POL Kraków 00:40:55:00
166
DYRGA Sebastian
Azs Awf Kraków Masters
91 POL Kraków 00:40:59:00
167
BANAŚ Adrian
#AdamCzerwińskiTeam
784 POL Wadowice 00:40:59:00
168
GORCZYCA Dariusz
637 POL Kraków 00:41:04:00
169
BACA Szymon
LEDOVO
633 POL Pszczyna 00:41:08:00
170
JARZĄBEK Robert
ITMBW Kraków
943 POL Spytkowice 00:41:08:00
171
KOKOSZKA Marcin
997 POL Bochnia 00:41:10:00
172
HALAGARDA Krzysztof
IP GBSC Active Crew
976 POL Kraków 00:41:11:00
173
GÓRKA Tomasz
931 POL Trzemeśnia 00:41:12:00
174
SWOBODA Sebastian
WM TRISELF
671 POL Kraków 00:41:13:00
175
ROJEK Maciej
AT
737 POL Kraków 00:41:14:00
176
ŁABNO Waldemar
Dotfizjo
520 POL Łuczyce 00:41:22:00
177
PEDRYC Bartek
Forum Górski Świat
925 POL Rzeszów 00:41:22:00
178
KIEŁT Andrzej
299 POL Kraków 00:41:28:00
179
Uczestnik anonimowy
Visegrad Maraton Rytro
391 POL Barcice 00:41:30:00
180
JOB Mateusz
Nauka Biega
86 POL Kraków 00:41:32:00
181
KOSCHALKA Ben
83 POL Kraków 00:41:33:00
182
GAWIN Marek
422 POL Kraków 00:41:33:00
183
GĄTKIEWICZ Paweł
Eskadra Kraków
239 POL Kraków 00:41:34:00
184
DRZYZGIEWICZ Przemek
585 POL Kraków 00:41:37:00
185
KRÓL Krzysztof
1006 POL Bielsko-Biała 00:41:38:00
186
MARSZAŁEK Kamil
Klub Biegowy Kamionka Wielka
408 POL Kamionka Mała 00:41:41:00
187
TOKARCZYK Adrian
1024 POL Przysietnica 00:41:41:00
188
ZIELIŃSKI Rafał
Eskadra Kraków
960 POL Kraków 00:41:42:00
189
BEKAS Marcin
Runonline.pl Team
602 POL Kraków 00:41:46:00
190
RAJS Michał
829 POL Kraków 00:41:46:00
191
KARPIERZ Antoni
Lacho Team
243 POL Kraków 00:41:49:00
192
KRÓL Wojciech
pro366
596 POL Kraków 00:41:51:00
193
DZIEDZIC Krzysztof
112 POL Kraków 00:41:53:00
194
RADZIK Robert
Visegrad Maraton Rytro
794 POL Biała Niżna 00:41:54:00
195
TRZECIAK Łukasz
1048 POL Płotki 00:41:57:00
196
BOJKO Kamil
Polplast
772 POL Myślenice 00:41:59:00
197
ŻELAŚKIEWICZ Michał
AZS AWF Kraków Masters
715 POL Kraków 00:42:02:00
198
CZYŻEWSKI Marcin
601 POL Zaborze 00:42:05:00
199
WOŹNIAK Łukasz
Poranny Patrol
971 POL Kraków 00:42:07:00
200
BARAŃSKI Jakub
694 POL Kraków 00:42:08:00
201
SŁOMKA Kevin
SWD Team
623 POL Tarnobrzeg 00:42:09:00
202
FIREK Rafał
Lacho Team
233 POL Kraków 00:42:10:00
203
TABIŚ Przemysław
255 POL Kraków 00:42:15:00
204
PAWLAK Tomasz
8 POL Myślenice 00:42:16:00
205
BEHOUNEK Leszek
TG Sokół Zakopane
703 POL Zakopane 00:42:16:00
206
NABIELEC Joanna
ITMBW Kraków
161 POL Kraków 00:42:17:00
207
ZIĘBA Grzegorz
373 POL Kraków 00:42:17:00
208
TOKARZ Kamil
968 POL Ptaszkowa 00:42:18:00
209
RABSKI Ireneusz
936 POL Skomielna Biała 00:42:18:00
210
GAJEWSKI Maciej
Hit The Trail-Tomasz Klisz Running Team
832 POL Czaniec 00:42:19:00
211
OSTAFIN Szymon
Husaria Race Team
176 POL Trzebunia 00:42:20:00
212
OBERWAN Marek
www.panfotograf.eu
51 POL Kraków 00:42:25:00
213
ŚLĘZAK Bartosz
861 POL Kraków 00:42:25:00
214
ŻEGLEŃ Aleksander
848 POL Myślenice 00:42:28:00
215
ROSIEK Daniel
Eskadra Kraków
949 POL Kraków 00:42:29:00
216
ŻOŁNIEREK Robert
Nauka Biega
689 POL Kraków 00:42:31:00
217
KWASEK Kazek
Eskadra Kraków
15 POL Bibice 00:42:33:00
218
SROKA Wojciech
Wiolinka i Bemol
201 POL Kraków 00:42:37:00
219
ZASTAWNY Tomasz
AZS AWF Kraków Masters
24 POL Kraków 00:42:39:00
220
GRZYBEK Dawid
Luzacy
249 POL Czasław 00:42:39:00
221
PRAWDZIC Michal
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
749 POL Kraków 00:42:40:00
222
SZCZEPANEK Joanna
Olkuszbiega.pl
50 POL Olkusz 00:42:41:00
223
BILSKI Łukasz
Eskadra Kraków
625 POL Kraków 00:42:41:00
224
KURACIŃSKI Przemysław
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
132 POL Kraków 00:42:42:00
225
ARCHAMOWICZ Krzysztof
892 POL Skawina 00:42:42:00
226
FRĄCZYSTA Katarzyna
828 POL Kościelisko 00:42:44:00
227
Uczestnik anonimowy
Nauka BIEGA
721 POL Kraków 00:42:50:00
228
CHOIŃSKI Michał
Nauka Biega
426 POL Kraków 00:42:55:00
229
BRODA Wojciech
420 POL Kraków 00:42:58:00
230
SZCZEPANKIEWICZ Krzysztof
ESKADRA KRAKÓW
410 POL Kraków 00:42:59:00
231
PŁATEK Michał
Nokia Kraków
18 POL Myślenice 00:43:00:00
232
SIBIK Andrzej
ITMBW Kraków
453 POL Kraków 00:43:00:00
233
ZABEL Robert
Morsy Myślenice
140 POL Poznań 00:43:02:00
234
BASTER Aleksandra
Nowa Huta Team
352 POL Kraków 00:43:02:00
235
CIEŚLA Artur
367 POL Kraków 00:43:02:00
236
BANACH Mariusz
WM Triself
1002 POL Kryspinów 00:43:02:00
237
MĄCZYŃSKI Patryk
#AdamCzerwińskiTeam
759 POL Niepołomice 00:43:03:00
238
WOŹNY Paweł
LPP TEAM
160 POL Niepołomice 00:43:04:00
239
KOWALSKI Michał
POLKAS
88 POL Kraków 00:43:07:00
240
SZCZĘCH Patrycja
ISL
251 POL Jachówka 00:43:07:00
241
ŁASKI Mateusz
273 POL Lanckorona 00:43:08:00
242
RADZIK Stanisław
1029 POL Łyczanka Sierpańska 00:43:10:00
243
ROZWADOWSKI Michał
Nauka Biega
752 POL Kraków 00:43:11:00
244
WÓJTOWICZ Piotr
638 POL Rzeszów 00:43:12:00
245
LEGUTKO Anka
#AdamCzerwińskiTeam
554 POL Kraków 00:43:14:00
246
MAŚLANKA Jarosław
Pega Runners
813 POL Krzywaczka 00:43:14:00
247
Uczestnik anonimowy
926 POL Kędzierzynka 00:43:15:00
248
PUTAJ Rafał
PGB SPORTOWA PACZKA
495 POL Kraków 00:43:16:00
249
SZAREK Michał
WM Triself
664 POL Gorzków 00:43:16:00
250
Uczestnik anonimowy
808 POL Tokarnia 00:43:16:00
251
GOŁĘBIOWSKI Grzegorz
mBank
1047 POL Nowy Sącz 00:43:20:00
252
SERAFIN Michał
POLPLAST
769 POL Myślenice 00:43:23:00
253
SZCZEPANIAK Aleksander
JULKATEAM STARY SĄCZ
746 POL Stary Sącz 00:43:23:00
254
SARLEJ Robert
169 POL Sucha Beskidzka 00:43:24:00
255
DRABIK Marcin
837 POL Węglówka 00:43:27:00
256
NAZIĘBŁŁO Maciej
WM Triself
939 POL Krakow 00:43:28:00
257
SAWA Wiesław
Ojcowskie Ślimaki
256 POL Wielka Wieś 00:43:30:00
258
NIECHWIEJ Michał
Nie Równo Pod Sufitem
415 POL Filipowice 00:43:31:00
259
PAWLIK Anna
Lacho Team
217 POL Kraków 00:43:33:00
260
OPYRCHAŁ Tomasz
ITMBW KRAKÓW
683 POL Kraków 00:43:35:00
261
BRZESKA Elżbieta
Lacho Team
77 POL Kraków 00:43:36:00
262
MAZURKIEWICZ Andrzej
90 POL Nowy Sącz 00:43:36:00
263
ZONTEK Andrzej
Denis Team
399 POL Kozy 00:43:36:00
264
KURAŚ Tomek
641 POL Kraków 00:43:37:00
265
CZOSNYKA Adrian
Ekipa Z Tarnowa
1049 POL Tarnów 00:43:37:00
266
PUT Grzegorz
335 POL Tarnów 00:43:40:00
267
KUC Adam
474 POL Kraków 00:43:42:00
268
CZERNECKI Adam
Cyngus
557 POL Kraków 00:43:44:00
269
Uczestnik anonimowy
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
854 POL Kraków 00:43:44:00
270
ZAJDA Łukasz
314 POL Rudnik 00:43:45:00
271
MICHALIK Krzysztof
475 POL Zakopane 00:43:46:00
272
FLORYS Dominik
Morski Koń
640 POL Ostrowiec Świętokrzyski 00:43:49:00
273
PALACZ Sylwester
Super Team
826 POL Lanckorona 00:43:49:00
274
MIROSZEWSKI Bogdan
Eskadra Kraków
355 POL Kraków 00:43:52:00
275
ŚLEPIAK Adam
Stajnia Balona
744 POL Nowy Sącz 00:43:52:00
276
PRZECZEK Szymon
Msg
1036 POL Zawada 00:43:52:00
277
FRĄCZEK Krzysztof
KRAKOW AIRPORT RUNNING TEAM
101 POL Borzęta 00:43:55:00
278
DRAPALA Piotr
Ojcowskie Ślimaki
356 POL Czajowice 00:43:55:00
279
SZKUDLAREK Artur
Andrychów Running
461 POL Andrychów 00:43:55:00
280
PAŁKA Andrzej
1041 POL Chrostowa 00:43:55:00
281
RUTKOWSKI Szymon
Electrolux
457 POL Kraków 00:43:57:00
282
JAROSZ Sebastian
Azs Awf Kraków Masters
591 POL Kraków 00:43:57:00
283
BAKA Paweł
#BaxonMeble
131 POL Tarnów 00:43:58:00
284
BRYNIARSKI Marcin
Nowy Targ Runners
851 POL Nowy Targ 00:43:58:00
285
GRABOWSKI Mariusz
#AdamCzerwińskiTeam
1003 POL Niepołomice 00:43:58:00
286
FLORYS Jakub
Morski Koń
244 POL Ostrowiec Świętokrzyski 00:43:59:00
287
MAŹNICA Łukasz
Znikający Punkt
327 POL Kraków 00:44:01:00
288
DREWNICKI Jacek
ROZBIEGANE DOBCZYCE
143 POL Kraków 00:44:02:00
289
BROŻEK Paweł
330 POL Zgłobice 00:44:02:00
290
MACHYNIA Rafał
Runonline.pl Team
345 POL Kraków 00:44:02:00
291
SZCZYGIEŁ Przemysław
863 POL Siepraw 00:44:03:00
292
KARBOWIAK Daniel
Tup Team
916 POL Łosice 00:44:03:00
293
CHRZĄSZCZ Paweł
NAUKA BIEGA
578 POL Kraków 00:44:05:00
294
RADCZUK Daria
Polar Polska
351 POL Kraków 00:44:09:00
295
BAŁUCKI Artur
643 POL Kraków 00:44:09:00
296
BAŁUSZYŃSKI Sławomir
Biegnij tak szybko jakbyś coś ukradł :-)
247 POL Kraków 00:44:10:00
297
BUJAS Kacper
Sieprawska 5
308 POL Siepraw 00:44:10:00
298
PLATA Piotr
JULKATEAM STARY SĄCZ
745 POL Stary Sącz 00:44:10:00
299
NOWAKOWSKI Izydor
Runonline.pl Team
482 POL Wieliczka 00:44:11:00
300
ŻMUDA Grzegorz
1028 POL Brzącowice 00:44:12:00
301
ŚLIWA Henryk
Skawina Biega
711 POL Jurczyce 00:44:13:00
302
JĘDRZEJOWSKI Krzysztof
889 POL Sułkowice 00:44:13:00
303
ŁUKAJCZYK Kamil
KPRM
62 POL Jaworzno 00:44:15:00
304
MARSZAŁEK Jerzy
Klub Biegowy Kamionka Wielka
388 POL Kamionka Mała 00:44:15:00
305
URBAN Mirosław
ITMBW Kraków
1020 POL Kraków 00:44:15:00
306
LESZCZYŃSKI Michał
Zakrzowiec Team Challenge
9 POL Kraków 00:44:16:00
307
DURAS Andrzej
295 POL Olszowice 00:44:20:00
308
KUTYŁA Adam
Ponar Wadowice
630 POL Wadowice 00:44:21:00
309
SZUMIEC Andrzej
Lacho Team
123 POL Kraków 00:44:22:00
310
BARZYK Karol
Yabimo Group
932 POL Mogilany 00:44:23:00
311
BRAŚ Rafał
Polplast
775 POL Osieczany 00:44:24:00
312
ŁABNO Mateusz
872 POL Tarnów 00:44:24:00
313
WASILEWSKI Piotr
282 POL Gorlice 00:44:25:00
314
BUDYN Dominik
622 POL Kraków 00:44:26:00
315
SABOR Krzysztof
AKB CRACOVIA
47 POL Krzywaczka 00:44:30:00
316
KĘSEK Maciej
279 POL Łęki 00:44:35:00
317
KWIATKOWSKI Jakub
ITMBW Kraków
456 POL Kraków 00:44:35:00
318
PANAŚ Artur
Zamczysko Team
269 POL Szczepańcowa 00:44:37:00
319
PACHACZ Rafał
1042 POL Rabka Zdrój 00:44:38:00
320
ISKRA Piotr
Jak nie teraz to kiedy
379 POL Krzyszkowice 00:44:41:00
321
KAWALEC Anna
Eskadra Kraków
1054 POL Kraków 00:44:41:00
322
STOLARSKI Slawek
739 POL Kraków 00:44:42:00
323
KĘDER Włodzimierz
ITMBW Kraków
433 POL Kraków 00:44:44:00
324
JARZWIEC Jakub
816 POL Dąbrowa Tarnowska 00:44:45:00
325
KRZYŻANOWSKI Łukasz
Max Fliz ekspedycja
1035 POL Kraków 00:44:47:00
326
SPÓRNA Jolanta
158 POL Stróża 00:44:50:00
327
ŚWIĄTKOWSKI Grzegorz
864 POL Tarnów 00:44:51:00
328
WŁOCH Agnieszka
Lacho Team
120 POL Kraków 00:44:52:00
329
POPIELARCZYK Łukasz
Vege Runners
73 POL Kraków 00:44:53:00
330
KRAWCZYK Jakub
Syngenit
629 POL Kraków 00:44:55:00
331
KRÓL Elżbieta
Eskadra Kraków
92 POL Kraków 00:44:56:00
332
NIEMCZYK Wojciech
900 POL Bielsko-Biała 00:44:56:00
333
LAGIERA Mateusz
Skawina Biega
1026 POL Skawina 00:44:57:00
334
WĄTROBA Tomasz
At The Speed Of Life
888 POL Jaworzno 00:44:59:00
335
MYĆ Jacek
Nauka Biega
65 POL Kraków 00:45:00:00
336
MORDARSKI Krystian
742 POL Nowy Targ 00:45:01:00
337
KORNOBIS Monika
KawikRunningTEAM/ GoAptiv!
856 POL Kraków 00:45:01:00
338
KOWALCZYK Krzysztof
1040 POL Bochnia 00:45:02:00
339
TARNOWSKI Maciej
MM Power / Koliber Team
309 POL Kraków 00:45:04:00
340
WOJCIECHOWSKI Tomasz
Zarzycze Biega
245 POL Krzyszkowice 00:45:07:00
341
FILIPIEC Wojciech
OT Halniak
449 POL Myślenice 00:45:08:00
342
SUDER Mateusz
LKS Sokół Borzęta
847 POL Borzęta 00:45:09:00
343
OLIWA Edward
ITMBW Kraków
346 POL Kraków 00:45:11:00
344
BRYL Sławomir
ROZBIEGANE DOBCZYCE
470 POL Kożmice Wielkie 00:45:11:00
345
LEŚNIK Tomasz
447 POL Kraków 00:45:11:00
346
PYŻ Patryk
Runonline.pl Team
948 POL Zaskale 00:45:16:00
347
GALIN Valentyn
AZS AGH KRAKÓW
173 POL Kraków 00:45:17:00
348
SZPAKIEWICZ Jarek
Husaria Race Team
564 POL Myślenice 00:45:19:00
349
GÓRKA Bartłomiej
727 POL Trzemeśnia 00:45:21:00
350
KOTARBA Krzysztof
Świątniki Górne
294 POL Świątniki Górne 00:45:22:00
351
CHOLEWCZUK Piotr
Wild Dogs Team
922 POL Kraków 00:45:27:00
352
BALAWAJDER Tomasz
AZS AWF Kraków Masters
22 POL Kraków 00:45:32:00
353
KUŚMIERZ Grzegorz
Eskadra Kraków
962 POL Radomsko 00:45:32:00
354
WIDŁA Grzegorz
Brzesko
915 POL Brzesko 00:45:34:00
355
HORABIK Kamil
WM Triself
370 POL Kraków 00:45:35:00
356
ZAJĄC Paweł
Cross Heroes-Ogień!
510 POL Kraków 00:45:38:00
357
JARACZ Marcin
1001 POL Krosno 00:45:38:00
358
GWÓŹDŹ Marcin
TKKF Uklejna
110 POL Myślenice 00:45:42:00
359
KUPIEC Tomasz
Rozbiegane Dobczyce
469 POL Bienkowice 00:45:42:00
360
HODUREK Stanisław
drużyna z Myślenic
550 POL Myślenice 00:45:43:00
361
ZŁOTY Tomasz
LEDOVO
632 POL Pszczyna 00:45:43:00
362
NAZIM Adam
Runonline.pl Team
706 POL Kraków 00:45:43:00
363
ŁABĘDŹ Maciej
Krwawe Suty RunBike
871 POL Kraków 00:45:43:00
364
SZYNALIK Jerzy
224 POL Kraków 00:45:45:00
365
BRONISZEWSKI Piotr
SzostTeam
127 POL Stary Sącz 00:45:48:00
366
Uczestnik anonimowy
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
853 POL Kraków 00:45:48:00
367
DOBROMILSKA Agata
795 POL Krakow 00:45:55:00
368
URBANIK Konrad
Sieprawska Piątka
967 POL Zakliczyn 00:45:55:00
369
KOWALCZYK Piotr
iSport
707 POL Kraków 00:45:56:00
370
SMOTER Tadeusz
Eskadra Kraków
508 POL Kraków-Nowa Huta 00:45:57:00
371
CZARNOTA Michał
63 POL Kraków 00:45:58:00
372
MARTYNOWSKI Marcin
Ojcowskie Ślimaki
296 POL Giebułtów 00:46:02:00
373
OBRAŁ Jolanta
221 POL Kraków 00:46:04:00
374
PŁATEK Adam
27 POL Myślenice 00:46:06:00
375
ŻĄDŁO Dariusz
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
33 POL Myślenice 00:46:06:00
376
GOLIŃSKI Mieczysław
Nauka Biega
538 POL Trzebinia 00:46:06:00
377
DUDZIK Krzysztof
Eskadra Kraków
192 POL Kraków 00:46:08:00
378
ŚWIECH Marcin
Elmo
489 POL Kraków 00:46:09:00
379
SIKORA Bożka
TKKF Uklejna Myślenice
995 POL Myślenice 00:46:10:00
380
MAREK Patryk
Beskid Runners Team
162 POL Górki Wielkie 00:46:12:00
381
KRZYWONOS Bartłomiej
67 POL Kraków 00:46:13:00
382
KUŹMA Przemysław
220 POL Wieliczka 00:46:13:00
383
WILKOSZ Wojciech
Skawina Biega
437 POL Skawina 00:46:13:00
384
MANTERYS Danuta
Azs Awf Kraków Masters
331 POL Kraków 00:46:17:00
385
SKRZYPIEC Jakub
Nokia Kraków
57 POL Nowy Sącz 00:46:19:00
386
FORNALIK Barbara
398 POL Krzyszkowice 00:46:21:00
387
DERA Aleksander
POLPLAST
766 POL Kraków 00:46:21:00
388
OSINSKI Konrad
POLPLAST
440 POL Myślenice 00:46:22:00
389
GARSTECKA Joanna
Skawina Biega
310 POL Skawina 00:46:26:00
390
KAIM Mariusz
Zakrzowiec Team Challenge
378 POL Kraków 00:46:29:00
391
MOSUREK Grzegorz
792 POL Kraków 00:46:33:00
392
WOJTASZEK Malwina
AZS AWF Kraków Masters
246 POL Kraków 00:46:34:00
393
ROGOWSKI Marcin
431 POL Sułkowice 00:46:34:00
394
WYSOCKI Marcin
Polplast
764 POL Skrzynka 00:46:34:00
395
MALINA Tomasz
ITMBW Kraków
114 POL Kraków 00:46:35:00
396
GÓRECKI Szymon
340 POL Tarnow 00:46:35:00
397
HALSKI Marcin
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
654 POL Kraków 00:46:35:00
398
WRÓBEL Piotr
ITMBW Kraków
66 POL Kraków 00:46:37:00
399
SUŁKOWSKI Wojciech
Limanowa biega
149 POL Limanowa 00:46:39:00
400
PARKITNA Gabriela
139 POL Konieczki 00:46:40:00
401
GARSTECKI Michał
SkawinaBiega
155 POL Skawina 00:46:44:00
402
KOMENZA Marcin
680 POL Kraków 00:46:45:00
403
MUSIAŁ Anna
#AdamCzerwińskiTeam
455 POL Kraków 00:46:45:00
404
ULMAN Przemysław
OT Halniak
466 POL Myślenice 00:46:45:00
405
PRZYWARA Piotr
Optima Skawina
982 POL Skawina 00:46:45:00
406
SROKA Sylwester
989 POL Wieliczka 00:46:45:00
407
SZOPA Marcin
Sura Team
381 POL Kraków 00:46:46:00
408
ŚLIWIŃSKI Tomasz
Gdów Proud Runners
840 POL Gdów 00:46:46:00
409
PIEKARSKA Alicja
Nauka Biega
81 POL Kraków 00:46:47:00
410
RYŁKO Agnieszka
ITMBW Kraków
480 POL Kraków 00:46:48:00
411
ŚLUSARCZYK Paweł
Ot Halniak
1037 POL Myślenice 00:46:48:00
412
SZAWUL Piotr
ITMBW Kraków
20 POL Kraków 00:46:49:00
413
NOWORYTA Bartosz
565 POL Kraków 00:46:50:00
414
WOLSKA Anna
Policja Nowy Targ
278 POL Klikuszowa 00:46:51:00
415
GOSTEVS Filips
648 POL Skawina 00:46:53:00
416
MLEKO Michal
ITMBW Kraków
14 POL Krakow 00:46:54:00
417
Uczestnik anonimowy
810 POL Myślenice 00:46:54:00
418
GOMOLKA Pawel
Cancer Fighters
668 POL Krakow 00:46:55:00
419
WIERZBA Michał
Skawina biega
69 POL Kraków 00:46:56:00
420
BALCER Dominik
Never Average
780 POL Przytkowice 00:46:56:00
421
TUSZYŃSKA Katarzyna
Eskadra Kraków
34 POL Kraków 00:46:57:00
422
WÓJCIK Ewa
Wm Triself
690 POL Kraków 00:47:02:00
423
GACEK Grzegorz
Pszczółka Team
263 POL Jordanów 00:47:04:00
424
WÓJTOWICZ Mariusz
811 POL Myślenice 00:47:04:00
425
SZCZEPANIK Joanna
AZS AWF Kraków Masters
68 POL Kraków 00:47:07:00
426
FIREK Halina
687 POL Stróża 00:47:08:00
427
PRZYWARA Katarzyna
Skawina Biega
869 POL Skawina 00:47:08:00
428
LIPIŃSKI Robert
BOPKDMW
231 POL Tarnów 00:47:09:00
429
KUKLA Daniel
188 POL Bochnia 00:47:11:00
430
ULMAN Krzysztof
328 POL Myślenice 00:47:11:00
431
SZWED Tomasz
OSP Kurow
779 POL Kurow 00:47:11:00
432
RADZICKI Andrzej
Eskadra Kraków
10 POL Kraków 00:47:16:00
433
DZIECIUCHOWICZ Katarzyna
Zabiegani rodzice
315 POL Kraków 00:47:17:00
434
PTASZNIK Przemysław
Wm Triself
924 POL Wieliczka 00:47:18:00
435
SLIWA Agnieszka
26 POL Libertow 00:47:21:00
436
SZKLANA Anita
142 POL Wieprzec 00:47:25:00
437
STACHOWSKI Damian
MOCNI POMOCNI
383 POL Stryszawa 00:47:29:00
438
BARON Bartek
970 POL Okocim 00:47:29:00
439
BIEROŃSKA Karolina
Johnnie Runner Team
593 POL Dankowice 00:47:31:00
440
Uczestnik anonimowy
117 POL Kraków 00:47:35:00
441
JANISZEWSKA Olga
Eskadra Kraków
950 POL Nowy Sącz 00:47:36:00
442
WALNIK Rafał
1043 POL Kraków 00:47:37:00
443
MOCNY Michał
906 POL Kraków 00:47:38:00
444
SZCZEPANIAK Sławomir
JULKATEAM STARY SĄCZ
748 POL Stary Sącz 00:47:45:00
445
DZIECIUCHOWICZ Michał
Zabiegani rodzice
316 POL Kraków 00:47:47:00
446
NAZIM Agnieszka
Skawina Biega
238 POL Skawina 00:47:49:00
447
KWAK Łukasz
404 POL Stryszawa 00:47:53:00
448
ZYCHAL Marek
Zakrzowiec Team Challenge
843 POL Wola Zabierzowska 00:47:54:00
449
LOKAJEWSKA Justyna
Eskadra Kraków
137 POL Kraków 00:47:56:00
450
PAPIERZ Konrad
KW Kraków
16 POL Kraków 00:47:56:00
451
WÓJCIKOWSKI Marcin
Azs Awf Kraków Masters
588 POL Kraków 00:47:56:00
452
KULPIŃSKI Marcin
Poranny Patrol
896 POL Krakow 00:47:56:00
453
MAKUSZEWSKI Marcin
BeFit24Team
339 POL Olszowice 00:47:58:00
454
DOBEK Marcin
Husaria Race Team
944 POL Kraków 00:47:58:00
455
BIENIAS Damian
Biegam bo lubię
400 POL Kozy 00:47:59:00
456
PRAŻMOWSKI Daniel
Runonline.pl TEAM
2 POL Dębica 00:48:00:00
457
GRATKA Mirosław
71 POL Kojszówka 00:48:02:00
458
ŚPIEWAK Wojciech
639 POL Wilkowice 00:48:02:00
459
KUBAS Piotr
Skawina Biega
1039 POL Skawina 00:48:02:00
460
SAPA Lucjan
niezrzeszony
542 POL Kraków 00:48:05:00
461
PASTERNAK Patryk
566 POL Kraków 00:48:05:00
462
LECH Ewa
Eskadra Kraków
165 POL Kraków 00:48:06:00
463
ZBYSZEK Grosicki
-
312 POL Sieraków 00:48:06:00
464
WYPYCH Agnieszka
184 POL Kraków 00:48:07:00
465
GRYBEL Stanisław
#AdamCzerwińskiTeam
492 POL Wieliczka 00:48:11:00
466
METZLER Władysław
232 POL Kraków 00:48:12:00
467
SUDER Krzysztof
Warczące Szprychy
581 POL Myślenice 00:48:14:00
468
GĄDEK Piotr
375 POL Kraków 00:48:15:00
469
ZBOROWSKI Tomasz
NIEZRZESZONY
424 POL Sułkowice 00:48:15:00
470
WĄCHAŁA Grzegorz
Skawina Biega
300 POL Skawina 00:48:16:00
471
ŻUKROWSKI Piotr
Niezrzeszony
319 POL Wołowice 00:48:16:00
472
Uczestnik anonimowy
Ardigen
58 POL Myślenice 00:48:18:00
473
JANIAK Mariusz
798 POL Kraków 00:48:18:00
474
MRÓZ Michał
DareDevils Triathlon Team
365 POL Bibice 00:48:19:00
475
PŁYŚ Paulina
183 POL Skrzydlna 00:48:20:00
476
SAWCZUK Robert
Padre Team
579 POL Nowa Wioska 00:48:20:00
477
CARNIS Jean-Louis
POLPLAST
952 FRA Chartres 00:48:20:00
478
BEDNARENKOI Wojciech
WHBO
216 POL Tarnów 00:48:21:00
479
SZEWCZYK Katarzyna
Johnnie Runner Team
920 POL Czechowice-Dziedzice 00:48:22:00
480
BABŁO Tomasz
124 POL Radłów 00:48:25:00
481
KLENIEWSKI Tomasz
MONAR Kraków
751 POL Kraków 00:48:25:00
482
WRÓBEL Tomasz
93 POL Łowczówek 00:48:26:00
483
BABŁO Agnieszka
125 POL Radłów 00:48:26:00
484
STANULA Mariusz
514 POL Kraków 00:48:26:00
485
KURAL Mariusz
Creative Bochnia Biega team
650 POL Bochnia 00:48:26:00
486
FLAK Łukasz
990 POL Krakow 00:48:27:00
487
WARCHAŁ Paweł
785 POL Kraków 00:48:28:00
488
MASTELA Andrzej
polplast
770 POL Lubień 00:48:31:00
489
PAMUŁA Krystian
SRTG Niepołomice
72 POL Niepołomice 00:48:32:00
490
FOGEL Kasper
980 POL Dobroń 00:48:32:00
491
DĄBROWSKI Mateusz
248 POL Trzemeśnia 00:48:34:00
492
KULMA Daniel
473 POL Gdów 00:48:34:00
493
KARPIERZ Katarzyna
242 POL Kraków 00:48:35:00
494
DZIEDZIC Sebastian
519 POL Wieliczka 00:48:35:00
495
LAMIK Paweł
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
102 POL Kraków 00:48:36:00
496
BRYTAN Szymon
250 POL Myślenice 00:48:36:00
497
KOKOSZKA Tadeusz
223 POL Tarnów 00:48:38:00
498
BERNASIEWICZ Justyna
Runonline.pl Team
718 POL Wieliczka 00:48:38:00
499
WYPYCH Urszula
203 POL Kraków 00:48:39:00
500
KLAKLA Tomasz
597 POL Stróża 00:48:39:00
501
OŻÓG Robert
Skawina Biega
417 POL Skawina 00:48:40:00
502
GORNIAK Malgorzata
AZS AWF KRAKOW Masters
39 POL Krakow 00:48:42:00
503
BUŁAWA Szczepan
491 POL Nowy Wiśnicz 00:48:44:00
504
WÓJCIO Hubert
Runonline.pl Team
719 POL Szczawnica 00:48:44:00
505
KASPRZYCKI Emil
859 POL Osieczany 00:48:44:00
506
PIETRASZEK Aneta
All in Run Kraków
882 POL Kraków 00:48:47:00
507
JANIK Bogdan
nowy targ runners
147 POL Nowy Targ 00:48:48:00
508
CIAŁOWICZ Filip
Kraków Airport Running Team
647 POL Kraków 00:48:49:00
509
ŚWIDER Andrzej
AN-REN TEAM
692 POL Rdzawka 00:48:52:00
510
KLIMAS Krzysztof
JJ Team
1031 POL Myślenice 00:48:52:00
511
KOWALCZYK Mariusz
969 POL Brzesko 00:48:53:00
512
PŁACHTA Michał
594 POL Zakliczyn 00:48:54:00
513
PASIOWIEC Marcin
Guitar Heroes
133 POL Olkusz 00:48:55:00
514
ĆWIOK Ewelina
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
180 POL Kraków 00:48:55:00
515
SZABLA Rafał
446 POL Zakopane 00:48:55:00
516
Uczestnik anonimowy
919 POL Dobczyce 00:48:55:00
517
TYLEK Krzysztof
Skawina Biega
708 POL Brzyczyna 00:48:55:00
518
PARTYKA Paweł
369 POL Kraków 00:48:56:00
519
ZMYJ Danuta
Lacho Team
403 POL Wieliczka 00:48:56:00
520
PASIEKA Grzegorz
516 POL Dobczyce 00:48:57:00
521
WOJTYCA Kinga
ROZBIEGANE DOBCZYCE
427 POL Polanka 00:48:57:00
522
BRYTAŃCZYK Daniel
Polplast
773 POL Stróża 00:48:57:00
523
KOWAL Dariusz
Saint-Gobain Squad
94 POL Olkusz 00:49:02:00
524
WOŹNICZKA Filip
607 POL Mogilany 00:49:03:00
525
SZEWCZYK Monika
BrzyskiTriTeam
855 POL Kraków 00:49:04:00
526
KOWALSKI Michał
172 POL Olkusz 00:49:05:00
527
RZEPKA Janusz
678 POL Tarnów 00:49:05:00
528
Uczestnik anonimowy
Polplast
959 POL Myślenice 00:49:05:00
529
AKI Ire
Przemiarki Team
99 POL Kraków 00:49:06:00
530
BARAŃSKA Monika
334 POL Kraków 00:49:08:00
531
SKUZA Grzegorz
ROZBIEGANE DOBCZYCE
264 POL Dobczyce 00:49:08:00
532
MATUSIAK Wiktor
TKKF Uklejna
803 POL Myślenice 00:49:08:00
533
CYGAN Krzysztof
Nauka Biega
688 POL Kraków 00:49:10:00
534
SZLACHETKA Jarek
DKMS
307 POL Zakliczyn 00:49:11:00
535
BZOWSKI Marcin
809 POL Stroza 00:49:13:00
536
SADLEJ Adrian
Klub Biegowy Perła
534 POL Brzesko 00:49:14:00
537
HARASIM Krystian
Padre Team
560 POL Grodziszcze 00:49:16:00
538
DUDZIK Paweł
Dla Laurki :)
7 POL Kraków 00:49:18:00
539
DOMAGAŁA Adrian
TF48
665 POL Kraków 00:49:18:00
540
ŁOPUCH Robert
Koniuchy OCR
430 POL Łabowa 00:49:19:00
541
BURTAN Adrian
212 POL Lubień 00:49:20:00
542
KRZAK Sławomir
Cała Naprzód
12 POL Tarnow 00:49:24:00
543
AMBROŻY Maciej
Zarzycze Biega
156 POL Krzyszkowice 00:49:25:00
544
LACHOWSKI Paweł
Azs Awf Kraków Masters
324 POL Kraków 00:49:25:00
545
DANEK Lesław
59 POL Wieliczka 00:49:27:00
546
PAMUŁA Wojtek
Woodward Runners
11 POL Brzesko 00:49:29:00
547
MISŁA Konrad
1025 POL Myślenice 00:49:31:00
548
TOMALA Dawid
174 POL Osiek 00:49:32:00
549
BŁONIARCZYK Janusz
540 POL Koszyce Małe 00:49:33:00
550
RYZNAR Elżbieta
329 POL Wieliczka 00:49:34:00
551
KUKULSKI Szymon
#najgorzej
699 POL Kraków 00:49:35:00
552
KOWALSKA Paulina
POLKAS
116 POL Krakow 00:49:36:00
553
KOZIOŁ Artur
Koziołki
258 POL Kraków 00:49:36:00
554
FLAK Mateusz
EUROOPTYKA
799 POL Kraków 00:49:37:00
555
WÓJCIK Maciej
Mako
987 POL Sułków 00:49:38:00
556
ŚWIĘTEK Dominika
1015 POL Kraków 00:49:38:00
557
HRONOWSKI Jakub
376 POL Kielce 00:49:45:00
558
MALARCZYK Jerzy
#AdamCzerwińskiTeam
720 POL Wieliczka 00:49:45:00
559
DUDZIK Krzysztof
Luzacy
134 POL Raciechowice 00:49:46:00
560
GÓRSKI Michal
Giebułtów ciśnie
507 POL Giebułtów 00:49:47:00
561
WRÓBEL Karolina
965 POL Wieliczka 00:49:49:00
562
MARCINKIEWICZ Paweł
13 POL Mogilany 00:49:53:00
563
CIEŚLA Grzegorz
Nauka Biega
1023 POL Kraków 00:49:53:00
564
SZCZEPOCKI Andrzej
Niepołomice Biegają
106 POL Niepołomice 00:49:55:00
565
ŻERULIK Jarosław
znikający punkt
187 POL Kraków 00:49:55:00
566
SKRZYŃSKI Rafał
Runonline.pl Team
505 POL Niepołomice 00:49:56:00
567
ŻARSKA Ilona
Nauka Biega
311 POL Krakow 00:50:00:00
568
WAŚ Michał
878 POL Bochnia 00:50:00:00
569
BURZAWA Katarzyna
Riders Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
145 POL Myślenice 00:50:01:00
570
AUGUSTYN Mariusz
Ja
144 POL Kraków 00:50:02:00
571
WASILEWSKI Wiesław
OT Halniak
265 POL Mszana Dolna 00:50:02:00
572
SAMEK Leszek
OT Halniak
448 POL Myślenice 00:50:02:00
573
ROSTOCKI Wojciech
SzostTeam/MS Ubezpieczenia Sp. z o.o.
621 POL Stary Sącz 00:50:06:00
574
JANECZEK Piotr
463 POL Mogilany 00:50:06:00
575
KACZMARCZYK Natalia
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
709 POL Kraków 00:50:06:00
576
WAWRZEŃ Piotr
brak
907 POL Kraków 00:50:09:00
577
ŚMIERCIAK Aleksander
488 POL Kraków 00:50:10:00
578
SŁOWIK Łukasz
Zajezdnia Wola Duchacka
580 POL Kraków 00:50:11:00
579
SERAFIN Michał
Czaskawy.pl - sklep z kawą
46 POL Tymbark 00:50:12:00
580
GALAS Anna
761 POL Kraków 00:50:13:00
581
PRAJS Marcin
933 POL Kraków 00:50:14:00
582
PILCH Janusz
518 POL Osieczany 00:50:17:00
583
BUKOWSKA Elżbieta
Bukowszczaki Team
635 POL Krakow 00:50:17:00
584
PAPROCKI Marcin
AZS AWF Kraków Masters
762 POL Kraków 00:50:18:00
585
FARON Angelika
320 POL Myślenice 00:50:21:00
586
ZABŁOCKA Dorota
626 POL Lipnik 00:50:23:00
587
OSKWAREK Michał
OSKWARY
359 POL Kraków 00:50:29:00
588
ŁABĘDŹ Robert
POLPLAST
774 POL Myślenice 00:50:32:00
589
TROJAŃSKI Dawid
Gdów Proud Runners
205 POL Gdów 00:50:33:00
590
NOWORYTA Agata
1034 POL Kraków 00:50:33:00
591
PORĘBSKA Dorota
Nowa Huta Team
876 POL Kraków 00:50:38:00
592
NOWOTNY Marian
Niepołomice Biegają
135 POL Damienice 00:50:40:00
593
WOJSŁAW Krystyna
TeamSzost
574 POL Nowy Sącz 00:50:41:00
594
PIEKARNIAK Agnieszka
#AdamCzerwińskiTeam
978 POL Kraków 00:50:43:00
595
WRZEŚNIOWSKI Jakub
341 POL Tarnów 00:50:45:00
596
CZYŻEWSKA Kasia
31 POL Kraków 00:50:48:00
597
GOLCZEWSKI Grzegorz
598 POL Kraków 00:50:50:00
598
WOJTAS Tomasz
Znikający Punkt
377 POL Kraków 00:50:52:00
599
RYBIEC Mateusz
Emi Runners
425 POL Dobczyce 00:50:52:00
600
OCHMAN Marek
Denisteam
390 POL Bielsko-Biała 00:50:54:00
601
PRZĘCZEK Marcin
Futbol Brzączowice
797 POL Brzączowice 00:50:54:00
602
KOBIAŁKA Paweł
Rozbiegane Dobczyce
56 POL Dobczyce 00:50:56:00
603
GUBAŁSON Piotr
756 POL Osieczany 00:50:57:00
604
PALKA Tomasz
Solid-bhp
413 POL Mszana Dolna 00:51:02:00
605
KRAWIEC Robert
834 POL Kraków 00:51:02:00
606
ŻAK Bartłomiej
999 POL Brzączowice 00:51:02:00
607
GONDEK Ryszard
Zarażeni Bieganiem
582 POL Rożnów 00:51:04:00
608
PAJURA Magda
Nessi Team
838 POL Kraków 00:51:04:00
609
JEWULSKI Damian
1021 POL Kraków 00:51:05:00
610
BRZANA Mariusz
325 POL Kraków 00:51:06:00
611
JANUSZEWSKI Krzysztof
536 POL Osieczany 00:51:11:00
612
MŁYNARCZYK Dawid
757 POL Myślenice 00:51:11:00
613
ŻUREK Michał
NAUKA BIEGA
675 POL Kraków 00:51:15:00
614
STARZEC Małgorzata
728 POL Sułkowice 00:51:22:00
615
OŻÓG Magda
Eskadra Kraków
32 POL Kraków 00:51:26:00
616
BOBOLA Maciek
Rysianka Team
827 POL Kraków 00:51:27:00
617
ŁYPIK Jakub
942 POL Izdebnik 00:51:30:00
618
SZUMNY Nina
964 POL Kraków 00:51:32:00
619
LELEK Marcin
AirHelp
842 POL Kraków 00:51:34:00
620
DZIADEK Marcin
ALDA SERWIS
196 POL Stróża 00:51:35:00
621
ŁUKASIK Sylwia
23 POL Kraków 00:51:40:00
622
BOGUTA Beata
#AdamCzerwińskiTeam
478 POL Kraków 00:51:41:00
623
WNUK Mirek
VSOFT RUNNING TEAM
170 POL Kraków 00:51:42:00
624
CIUŁA Tomasz
ITMBW Kraków
141 POL Krakow 00:51:45:00
625
ŁACHMANEK Ireneusz
401 POL Gorlice 00:51:49:00
626
DUDZIK Artur
941 POL Brzączowice 00:51:49:00
627
ŚLUSARCZYK Tomasz
522 POL Kraków 00:51:51:00
628
NOWAK Sebastian
285 POL Kłaj 00:51:53:00
629
DZIURA Agata
284 POL Wegrzce Wielkie 00:51:54:00
630
WIECH Anna
#AdamCzerwińskiTeam
627 POL Wieliczka 00:51:54:00
631
KUBAT Michał
Gdów Proud Runners
215 POL Gdów 00:51:55:00
632
DUDA Wojciech
Skawina Biega
207 POL Buków 00:51:56:00
633
ŁĘTOCHA Maciej
Małopolska Szkoła Gościnności
880 POL Myślenice 00:52:01:00
634
DYBCZAK Radosław
910 POL Rudnik 00:52:01:00
635
SZAREK Robert
198 POL Kraków 00:52:04:00
636
KURLETO Kamil
Młode Wilki
725 POL Kraków 00:52:09:00
637
TRYTKO Łukasz
646 POL Droginia 00:52:10:00
638
KOPP Oliwia
194 POL Myślenice 00:52:12:00
639
DZIATKOWIEC Patryk
199 POL Myslenice 00:52:12:00
640
TOKOŃ Tomasz
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
533 POL Myślenice 00:52:12:00
641
KWIECIEŃ Marcin
Mam Na To Wybiegane
230 POL Kraków 00:52:16:00
642
TOPORKIEWICZ Anna
WM Triself
938 POL Kraków 00:52:16:00
643
HENDEL Magda
AZS AWF Kraków Masters
733 POL Szczawnica 00:52:17:00
644
RAŹNY Bartosz
NH
513 POL Kraków 00:52:19:00
645
BRYNIARSKI Piotr
806 POL Nowy Targ 00:52:22:00
646
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
Nauka Biega
6 POL Kraków 00:52:25:00
647
ZIĘBA Artur
Poranny Patrol
45 POL Kraków 00:52:26:00
648
MACINA Dariusz
988 POL Podłęże 00:52:26:00
649
PASEK Natalia
WM Triself
323 POL Wieliczka 00:52:28:00
650
ZMYJ Mariusz
#AdamCzerwińskiTeam
402 POL Pawlikowice 00:52:30:00
651
LISOWSKI Paweł
Klub Biegacza RTV EURO AGD
891 POL Kraków 00:52:31:00
652
CHOLEWCZUK Agnieszka
Wild Dogs Team
921 POL Kraków 00:52:31:00
653
MLEKO Roman
ITMBW Kraków
30 POL Kraków 00:52:34:00
654
MALINOWSKI Wojciech
210 POL Trzemeśnia 00:52:39:00
655
ŁACHMANEK Piotr
333 POL Gorlice 00:52:39:00
656
NIZIOŁEK Teresa
917 POL Zawada 00:52:41:00
657
KUKLA Janusz
Creative Bochnia Biega team
1017 POL Bochnia 00:52:42:00
658
SULICZ Damian
130 POL Nowy Sącz 00:52:43:00
659
ZAJĄC Ilona
Skawina Biega
1005 POL Rzozów 00:52:45:00
660
KURAL Agata
Creative Bochnia Biega Team
651 POL Bochnia 00:52:46:00
661
KUBALA Monika
creative bochnia biega team
704 POL Bochnia 00:52:46:00
662
SUROWIEC Dariusz
#AdamCzerwińskiTeam
281 POL Wieliczka 00:52:53:00
663
URGACZ Piotr
261 POL Zakliczyn K Myslenic 00:53:00:00
664
SAWA Weronika
Ojcowskie Ślimaki
297 POL Wielka Wieś 00:53:00:00
665
ZAIONC Mikolaj
Salwator
389 POL Kraków 00:53:04:00
666
TYLEK Agata
Skawina Biega
54 POL Brzyczyna 00:53:12:00
667
DOLAŚ Danuta
Rebellion Of Free Runners
586 POL Kraków 00:53:13:00
668
TRZEPACZ Wojciech
Nauka Biega
729 POL Kraków 00:53:15:00
669
WOJTASZEK Rafał
Geocentra
868 POL Modlniczka 00:53:15:00
670
STANKIEWICZ Bogusław
506 POL Głogoczów 00:53:16:00
671
KOŚCIEŃ Jerzy
283 POL Tarnów 00:53:18:00
672
MAJEWSKA-GAŁDYN Anna
697 POL Szaflary 00:53:18:00
673
WOLAŃCZUK Michał
590 POL Kraków 00:53:19:00
674
KOT Rafał
929 POL Kraków 00:53:23:00
675
JOB Cecylia
ITMBW Kraków
1004 POL Lusina 00:53:23:00
676
KLIMEK Magdalena
642 POL Krakow 00:53:24:00
677
STROJNY Janusz
NAUKA BIEGA
710 POL Skawina 00:53:24:00
678
JANUSZKIEWICZ Paulina
Nauka Biega
743 POL Kraków 00:53:24:00
679
STUDZIŻBA Paweł
Creative Bochnia Biega team
608 POL Bochnia 00:53:30:00
680
CZAPLA Anna
NDE
70 POL Kraków 00:53:33:00
681
SAK Andrzej
260 POL Tarnów 00:53:34:00
682
WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna
946 POL Kraków 00:53:35:00
683
MULARZ Marian
904 POL Kalwaria Zebrzydowska 00:53:37:00
684
PASIECZNY Jan
1045 POL Kraków 00:53:38:00
685
MICHAŁEK Jarosław
One Way Ticket
945 POL Kraków 00:53:39:00
686
BIEROŃSKI Jan
brak
592 POL Dankowice 00:53:44:00
687
PAŁKA Renata
337 POL Kraków 00:53:46:00
688
GRATKA Beata
75 POL Kojszówka 00:53:49:00
689
MAJOREK Wojciech
175 POL Ściejowice 00:53:49:00
690
ŚLIWA Anna
Skawina Biega
712 POL Jurczyce 00:53:49:00
691
JANAS Paweł
Azs Awf Kraków Masters
562 POL Kraków 00:53:51:00
692
SMULSKI Sławomir
731 POL Dobczyce 00:53:56:00
693
HARMATYS Patrycja
862 POL Stanisław Dolny 00:53:57:00
694
MACIASZ Sylwia
628 POL Połom Mały 00:54:00:00
695
KOSMAL Andrzej
SLIM TEAM
164 POL Lraków 00:54:01:00
696
STUDZIŻBA Adam
Creative Bochnia Biega team
609 POL Bochnia 00:54:01:00
697
GRZBEK Piotr
1030 POL Lublin 00:54:01:00
698
POTAŃCZYK Tomasz
Mam Na To Wybiegane
458 POL Kraków 00:54:03:00
699
RYŚ Martyna
544 POL Myślenice 00:54:07:00
700
BIGOŚ Monika
98 POL Kraków 00:54:10:00
701
FIKAS Krzysztof
drużyna z Myślenic
1 POL Myślenice 00:54:13:00
702
DYREK Marcin
911 POL Kamienna Góra 00:54:14:00
703
KACZMARCZYK Michał
195 POL Brzączowice 00:54:15:00
704
HAJDUGA Joanna
465 POL Tarnów 00:54:15:00
705
SMIGACZ Andrzej
786 POL Wieliczka 00:54:15:00
706
FUNKET Teresa
713 POL Kraków 00:54:15:00
707
SEDLAK Karolina
NAUKA BIEGA
672 POL Kraków 00:54:25:00
708
MAJ Kinga
Km
898 POL Wieliczka 00:54:25:00
709
MAJ Paweł
159 POL Kalwaria Zebrzydowska 00:54:27:00
710
GUŚTAK Przemysław
801 POL Tarnów 00:54:31:00
711
KNAPCZYK Karolina
895 POL Kalwaria Zebrzydowska 00:54:33:00
712
CZEPIEL Mateusz
POLPLAST
771 POL Myślenice 00:54:37:00
713
STENEC Karolina
Dotfizjo
1052 POL Kraków 00:54:37:00
714
BARĆ Katarzyna
338 POL Kraków 00:54:38:00
715
BATKO Grzegorz
Alco Team
820 POL Kraków 00:54:38:00
716
SALWACH Artur
824 POL Kraków 00:54:38:00
717
MAJDA Dominika
PGB SPORTOWA PACZKA
496 POL Kraków 00:54:40:00
718
ŻYCZKOWSKA Leokadia
902 POL Rzeszotary 00:54:41:00
719
SZARSZOŃ Elwira
ITMBW Kraków
76 POL Kraków 00:54:43:00
720
DRZYZGA-BŁASZCZYK Anna
ROZBIEGANE DOBCZYCE
471 POL Dobczyce 00:54:43:00
721
KORDOS Elżbieta
893 POL Kraków 00:54:45:00
722
FRANIEK Łukasz
ROZBIEGANE DOBCZYCE
472 POL Dobczyce 00:54:46:00
723
DANEL Magdalena
Need For Speed
349 POL Kraków 00:54:47:00
724
DZIEDZIC Joanna
113 POL Kraków 00:54:47:00
725
SUDER Kamil
OT Halniak
867 POL Dobczyce 00:54:48:00
726
MIERNIK Marzena
523 POL Myślenice 00:54:49:00
727
SĘK Monika
844 POL Kraków 00:54:50:00
728
MUCHA Grzegorz
POLPLAST
991 POL Kraków 00:54:50:00
729
TARNOWSKA Alina
914 POL Krakow 00:54:52:00
730
DZIKOWSKI Jozef
BKB Victoria Brzesko
44 POL Tymowa 00:54:54:00
731
STĘPIEŃ Marek
100 Marathon Club Poland
724 POL Poręba Spytkowska 00:54:54:00
732
DOMARECKA Aneta
drużyna z Myślenic
229 POL Myślenice 00:54:55:00
733
BOJARSKA Beata
Eskadra Kraków
181 POL Kraków 00:54:56:00
734
Uczestnik anonimowy
1022 POL Kraków 00:54:56:00
735
KAIM Antoni
152 POL Myślenice 00:55:00:00
736
TOMASZEK-KOSOŃ Bernadeta
AZS AWF Kraków Masters
870 POL Kraków 00:55:15:00
737
DUDEK Paweł
610 POL Kraków 00:55:17:00
738
PYREK Agnieszka
860 POL Kraków 00:55:17:00
739
MICHALIK Magdalena
IP GBSC ACTIVE CREW
804 POL Kraków 00:55:21:00
740
KOFIN Maciej
#AdamCzerwińskiTeam
96 POL Ochojno 00:55:30:00
741
SURÓWKA Maciej
Sura Team
357 POL Wilków 00:55:32:00
742
KALISZKA Marcin
Zakrzowiec Team Challenge
833 POL Zakrzowiec 00:55:35:00
743
GORAJ Tomasz
348 POL Kraków 00:55:39:00
744
CORA Jarosław
Pega Runners
537 POL Kraków 00:55:43:00
745
JOPEK Mieczysław
845 POL Jordanów 00:55:43:00
746
JOPEK Wojciech
852 POL Kraków 00:55:43:00
747
STACH Jakub
972 POL Kraków 00:55:44:00
748
PACHOLCZAK Tobiasz
Polplast
768 POL Klimontów 00:55:45:00
749
BARCZYK Agnieszka
530 POL Wolbrom 00:55:48:00
750
OSMĘDA Andrzej
531 POL Wolbrom 00:55:48:00
751
KLIMEK Jagoda
734 POL Kraków 00:55:48:00
752
NAZIM Tadeusz
Skawina Biega
222 POL Skawina 00:55:54:00
753
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka
Runonline.pl Team
344 POL Myślenice 00:56:00:00
754
KUGIEL Michał
Kugi_Run
998 POL Kraków 00:56:00:00
755
PIECH Krzysztof
267 POL Kraków 00:56:03:00
756
AUGUSTYNIAK Patrycja
234 POL Kraków 00:56:05:00
757
ŚWIĘTEK-NIEDOSPAŁ Agata
Zakrzowiec team challenge
873 POL Podłęże 00:56:06:00
758
WORWA Ewelina
Brak
1032 POL Myślenice 00:56:08:00
759
PODMOKŁY Mikołaj
NDE
385 POL Myślenice 00:56:09:00
760
Uczestnik anonimowy
Nauka Biega
1019 POL Kraków 00:56:11:00
761
POLACIK Gabriela
380 POL Krakow 00:56:13:00
762
MAMICA Andrzej
NAUKA BIEGA
547 POL Kraków 00:56:15:00
763
STEFAN Aleksander
NAUKA BIEGA
527 POL Nowa Sarzyna 00:56:17:00
764
WIEK Kazimierz
RCI Kraków
569 POL Kraków 00:56:21:00
765
GRABOWSKI Krzysztof
1050 POL Krzyszkowice 00:56:28:00
766
TOMERA-DŁUGOSZ Sylwia
865 POL Wieliczka 00:56:29:00
767
ROGÓŻ Agnieszka
Niepołomice Biegają
983 POL Niepołomice 00:56:29:00
768
BOUFRAHI Rysiek
836 POL Krakow 00:56:35:00
769
PIĄTKOWSKA Marta
741 POL Dobczyce 00:56:39:00
770
WOJTON Malgorzata
Koziołki
716 POL Kraków 00:56:40:00
771
BUKOWIEC Paweł
AZS AWF Kraków Masters
168 POL Dojazdów 00:56:41:00
772
RÓŻYCKA Agnieszka
NAUKA BIEGA
679 POL Kraków 00:56:41:00
773
GARZEŁ Grzegorz
ITMBW KRAKÓW
1038 POL Kraków 00:56:48:00
774
MACIESZKO Joanna
875 POL Kraków 00:56:50:00
775
ZASIURA Władysława
FSP Roma
209 POL Prusy 00:56:52:00
776
DZIEDZIC Julia
Visegrad Maraton Rytro
747 POL Stary Sącz 00:56:52:00
777
SEREDA Andrii
822 POL Kraków 00:56:54:00
778
GAWLE Kinga
Heineken Krakow Running Club DareDevils Triathl...
416 POL Skawina 00:56:59:00
779
BIELIK Radosław
WKURW_TEAM
213 POL Kraków 00:57:07:00
780
WRÓBEL Agnieszka
584 POL Łowczówek 00:57:12:00
781
GAJEK Jarosław
PGB SPORTOWA PACZKA
503 POL Kraków 00:57:13:00
782
STYCZEŃ Szymon
Patologia
454 POL Kraków 00:57:16:00
783
URBANOWICZ Michał
MTM
903 POL Kraków 00:57:16:00
784
KĄCKI Bartłomiej
407 POL Myślenice 00:57:17:00
785
KOZIEŃ Ewa
Pysiek
177 POL Masłomiąca 00:57:18:00
786
SOJA Elżbieta
445 POL Tarnów 00:57:18:00
787
BIEL Kinga
705 POL Stary Sącz 00:57:18:00
788
STEFAN Edyta
NAUKA BIEGA
528 POL Trzebinia 00:57:20:00
789
MĄKA Paweł
Polplast
1027 POL Tokarnia 00:57:20:00
790
MICIMIŃSKA Agnieszka
206 POL Zabierzów 00:57:26:00
791
MUSZYŃSKI Maciej
MM Power/Koliber Team
428 POL Kraków 00:57:26:00
792
OVDIIENKO Liudmyla
Nauka Biega
722 UKR Krakow 00:57:27:00
793
BIDZIŃSKA Agnieszka
Sieprawska 5
908 POL Siepraw 00:57:27:00
794
SURÓWKA Wioleta
Skawina Biega
681 POL Mogilany 00:57:28:00
795
MACHAJSKI Szymon
Zs Dobczyce
909 POL Dobczyce 00:57:32:00
796
LEŚNIAK Wojciech
993 POL Myślenice 00:57:35:00
797
KARNIOWSKA Aneta
658 POL Pcim 00:57:37:00
798
OBAJTEK Magdalena
1053 POL Myślenice 00:57:38:00
799
KAJDAS Beata
19 POL Mogilany 00:57:39:00
800
ZAWADA Andrzej
ITMBW Kraków
55 POL Kraków 00:57:42:00
801
STAWSKA Natalia
Lacho Team
758 POL Kraków 00:57:42:00
802
POLAK Sebastian
POLPLAST
955 POL Krakow 00:57:42:00
803
MICHALIK Edyta
901 POL Wieliczka 00:57:44:00
804
CIOŁAK Mateusz
558 POL Kielce 00:57:48:00
805
SNOCH Sylwester
577 POL Kielce 00:57:48:00
806
BASTER Tomasz
jw4686
290 POL Iwanowice 00:57:50:00
807
KOZIOŁ Ania
PORANNY PATROL
253 POL Kraków 00:57:51:00
808
BLAUT Marcin
Night Runners
841 POL Kraków 00:58:00:00
809
BATYCKA-BARTKOWIAK Anna
Bartkowiak Team
306 POL Kraków 00:58:05:00
810
SURZYN Aleksandra
Mocni Pomocni
384 POL Stryszawa 00:58:06:00
811
WOJCIK Agnieszka
934 POL Kraków 00:58:12:00
812
KRZYSZEWSKA Agnieszka
890 POL Kraków 00:58:12:00
813
CHOJNACKA Jolanta
Dzieło Pomocy św o.Pio
913 POL Kraków 00:58:12:00
814
BEZKOROWAJNY Joanna
Nokia
981 POL Siepraw 00:58:12:00
815
BEZKOROWAJNY Mateusz
Nokia
984 POL Siepraw 00:58:13:00
816
WÓJCIK Rafal
935 POL Kraków 00:58:13:00
817
SOKOŁOWSKA Monika
Cross Heroes - Ogień!
60 POL Wieliczka 00:58:21:00
818
NIEWIAROWSKA Bogumiła
Gdów Proud Runners
656 POL Gdów 00:58:23:00
819
FUGIEL Maciej
21 POL Skawina 00:58:25:00
820
GROCHOT Edyta
#AdamCzerwińskiTeam
821 POL Wieliczka 00:58:26:00
821
GACEK Tadeusz
Pszczółka
974 POL Jordanów 00:58:28:00
822
KOZIOŁ Ewa
Koziołki
259 POL Kraków 00:58:30:00
823
Uczestnik anonimowy
Eskadra Kraków
953 AUT Wiedeń 00:58:36:00
824
WIŚNIOWSKA Agnieszka
753 POL Kraków 00:58:40:00
825
KRUK Paulina
Night Runners
606 POL Kraków 00:58:41:00
826
KIEŁT Katarzyna
717 POL Kraków 00:58:42:00
827
SOLARSKI Zbigniew
800 POL Kraków 00:58:47:00
828
RADECKI Karol
Polplast
954 POL Myślenice 00:58:51:00
829
PŁATEK Paweł
PGB SPORTOWA PACZKA
501 POL Kraków 00:58:54:00
830
KONOPKA Mateusz
Drużyna Waflitto
185 POL Łazy 00:58:58:00
831
GÓRKA Piotr
735 POL Kraków 00:59:00:00
832
SOSNOWSKA Barbara
Lacho Team
286 POL Kraków 00:59:03:00
833
KOZERSKA-STANEK Anna
807 POL Proszowice 00:59:26:00
834
TOKARZ Wojciech
Rozbiegane Dobczyce
126 POL Dobczyce 00:59:33:00
835
ZAJĄC Monika
111 POL Kraków 00:59:33:00
836
WĄSIK Rafał
Runonline.pl Team
700 POL Kraków 00:59:33:00
837
SOCHACKI Maciej
5zPrzodu
620 POL Kraków 00:59:36:00
838
KARASINSKI Mateusz
MK Active Sport
923 POL Zielonki 00:59:39:00
839
KACZKOWSKA Karola
1018 POL Myślenice 00:59:41:00
840
MICHALIK Zygmunt
148 POL Podłęże 00:59:48:00
841
JAMKA Wieslaw
Skawina Biega
551 POL Skawina 00:59:52:00
842
ZMUDA Adam
790 POL Skawina 00:59:53:00
843
DZIADKOWIEC Andzej
polplast
777 POL Myslenice 00:59:54:00
844
MACHAJ Maciej
74 POL Nowy Sącz 00:59:55:00
845
ŻUKOWSKA Bogusia
487 POL Kraków 00:59:55:00
846
KRZANOWSKI Maciej
419 POL Kraków 01:00:02:00
847
KURZYDŁO Natalia
467 POL Igołomia 01:00:07:00
848
CZEPIEL Michał
604 POL Myślenice 01:00:07:00
849
KLIMASZ Bartłomiej
POLPLAST
767 POL Myślenice 01:00:08:00
850
TOMASZEWSKI Grzegorz
Aj
511 POL Bolecin 01:00:10:00
851
KUREK Piotr
567 POL Kraków 01:00:11:00
852
NOWAK Monika
Luzacy
129 POL Wieliczka 01:00:12:00
853
KUREK Anka
107 POL Kraków 01:00:18:00
854
MARCINIAK Magdalena
723 POL Krakow 01:00:22:00
855
BURDA Monika
#AdamCzerwińskiTeam
241 POL Kraków 01:00:32:00
856
SIERANT Michał
918 POL Kraków 01:00:34:00
857
KLIMASZ Kamila
634 POL Myślenice 01:00:35:00
858
MADEJEWSKA Ewa
963 POL Kraków 01:00:35:00
859
ORCZYK Agata
1051 POL Myślenice 01:00:45:00
860
CICHOŃ Agnieszka
927 POL Kraków 01:00:47:00
861
SALA Beata
571 POL Krzyszkowice 01:00:58:00
862
POPIELA-KAWA Sylwia
KRYSTEK TEAM
1007 POL Ryglice 01:01:04:00
863
ROZWADOWSKI Karol
Polplast
957 POL Gdów 01:01:27:00
864
WYKURZ Małgorzata
wkurw_team
549 POL Podłęże 01:01:29:00
865
KACZMARCZYK Robert
Polplast
956 POL Myślenice 01:01:29:00
866
GĄGOR Sebastian
819 POL Nowy Sącz 01:01:30:00
867
GOLIŃSKA Anna
Nauka Biega
539 POL Trzebinia 01:01:33:00
868
HLAWACZ Teresa
Nauka Biega
669 POL Kraków 01:01:34:00
869
KORZENIOWSKA Magdalena
Niepołomice Biegają
992 POL Kraków 01:01:43:00
870
SKAŁKA Wojciech
Polplast
765 POL Myślenice 01:01:53:00
871
BARAŃSKA Wanda
695 POL Kraków 01:02:04:00
872
FORMICKI Marcin
736 POL Michałowice 01:02:05:00
873
SZYMECZKO Jola
28 POL Zaborze 01:02:08:00
874
STACH Edward
OSP Brzozówka
568 POL Brzozówka 01:02:10:00
875
BALA Julia
788 POL Myślenice 01:02:13:00
876
LIS Paulina
drużyna z Myślenic
483 POL Myślenice 01:02:15:00
877
OGÓREK Kasia
661 POL Myślenice 01:02:38:00
878
ISAINOWA-KLIMASINSKA Leila
Skawina Biega
462 POL Gaj 01:02:50:00
879
MICHAŁOWSKI Robert
178 POL Tarnów 01:02:51:00
880
TABIŚ Magdalena
236 POL Kraków 01:02:57:00
881
NOWAK Lilianna
276 POL Kraków 01:03:02:00
882
RADECKI Mateusz
682 POL Ruda Śląska 01:03:04:00
883
MOTYL Mirosława
Niepołomice Biegają
973 POL Kraków 01:03:10:00
884
TURCZA Iwona
ROZBIEGANE DOBCZYCE
166 POL Siepraw 01:03:15:00
885
SZCZUREK Michał
985 POL Mogilany 01:03:19:00
886
ŻAK Ewelina
41 POL Przeginia Duchowna 01:03:25:00
887
ŻMUDA Ewelina
791 POL Skawina 01:03:41:00
888
WÓJTOWICZ Magdalena
Super Team
825 POL Myślenice 01:03:46:00
889
GÓRA Weronika
227 POL Czechówka 01:03:54:00
890
SEDLAK Piotr
NAUKA BIEGA
673 POL Kraków 01:03:59:00
891
GALOS Marcin
439 POL Czernichów 01:04:00:00
892
PĘPEK Małgorzata
631 POL Myślenice 01:04:23:00
893
BEHOUNEK Małgorzata
TG Sokół Zakopane
702 POL Zakopane 01:04:40:00
894
ORLIŃSKA Joanna
Skawina Biega
289 POL Gaj 01:04:45:00
895
KOŁEK Wiesław
179 POL Jastew 01:04:59:00
896
TROJANSKA Joanna
204 POL Gdów 01:05:00:00
897
Uczestnik anonimowy
61 POL Osieczany 01:05:12:00
898
WNĘKOWICZ Magdalena
619 POL Limanowa 01:05:14:00
899
GRELA Katarzyna
NAUKA BIEGA
529 POL Krzeszowice 01:05:25:00
900
PALONEK Monika
587 POL Krzyszkowice 01:05:25:00
901
Uczestnik anonimowy
754 POL Kalwaria Zebrzydowska 01:05:29:00
902
Uczestnik anonimowy
755 POL Kalwaria Zebrzydowska 01:05:30:00
903
JAKUBEK Hanna
Skawina Biega
154 POL Skawina 01:05:59:00
904
BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA Aneta
Ekipa z Tarnowa
36 POL Wierzchosławice 01:06:07:00
905
Uczestnik anonimowy
-
866 POL Kraków 01:06:10:00
906
BAŁUCKA Gabriela
476 POL Myślenice 01:06:55:00
907
KAIM Tomasz
PGB SPORTOWA PACZKA
502 POL Kraków 01:07:00:00
908
WOLAŃSKA Anna
PGB SPORTOWA PACZKA
504 POL Kraków 01:07:01:00
909
SROKA Monika
966 POL Sułkowice 01:07:17:00
910
SZOT Maria
Brak
305 POL Ujazd 01:08:29:00
911
SAWA Agnieszka
Ojcowskie Ślimaki
298 POL Wielka Wieś 01:08:32:00
912
PIECH Weronika
268 POL Kraków 01:08:49:00
913
ŚWIDZIŃSKA-SZWED Basia
bbl Kraków/RunningPerformancePL
666 POL Krzysztoforzyce 01:09:09:00
914
WRONA Elżbieta
662 POL Kraków 01:09:09:00
915
KUCHTA Teresa
271 POL Michałowice 01:09:20:00
916
KARCZ Barbara
Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio
266 POL Kornatka 01:09:22:00
917
ŁĘŻNIAK Arkadiusz
986 POL Kraków 01:10:36:00
918
LIS Katarzyna
drużyna z Myślenic
484 POL Myślenice 01:11:01:00
919
BANYŚ Marta
JAWORNIK
805 POL Jawornik 01:11:19:00
920
PIĄTEK Roman
PGB SPORTOWA PACZKA
493 POL Kraków 01:12:41:00
921
MARCINIAK Małgorzata
PGB SPORTOWA PACZKA
494 POL Kraków 01:13:15:00
922
SAWICKA Marta
PGB SPORTOWA PACZKA
1033 POL Kraków 01:13:16:00
923
OHIRKO Adam
Nauka Biega
674 POL Kraków 01:16:13:00
924
MEJ Paweł
BOSY BIEGACZ
1000 POL Baczków 01:17:52:00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU