Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr

Gryfino, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Andrych Kamil 136 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Andrych Magdalena 137 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie

Zapłacone

Aniśko Michał 108 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Arppe Udo - 10 km / M DEU Rostock

Niezapłacone

Babiński Robert 151 10 km / M POL Gryfino Running Sappers

Zapłacone

Banasiak Andrzej 285 10 km / M POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Barsch Detlef 66 10 km / M DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Bartczak Jakub 114 10 km / M POL Gryfino Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

Bartnik Krzysztof 346 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bartnik Paweł 323 10 km / M POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Bartocha Sławomir - 10 km / M POL Gryfino

Niezapłacone

Będkowski Piotr 229 10 km / M POL Wełtyń Wełtyń

Zapłacone

Beker Kamil 246 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bekier Szymon 352 10 km / M POL Szczecin Biegam rekreacyjnie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 301 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bernacki Mariusz 31 10 km / M POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Białek Beata 28 10 km / K POL Żarczyn Żarczyn

Zapłacone

Bielan Artur 196 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bielański Krzysztof 14 10 km / M POL Cronimet.pl Cronimet.pl

Zapłacone

Bielański Mirosław 15 10 km / M POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Bielecki Karol 359 10 km / M POL Szczecin Delf Gryfino

Zapłacone

Bobik Zenon 193 10 km / M POL Mieszkowice Mieszkowice

Zapłacone

Bodnar Sebastian 321 10 km / M POL Mostkowo NEKTON

Zapłacone

Bodys Marek 254 10 km / M POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

Bogdanowicz Przemysław 387 10 km / M POL Szczecin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 222 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Bresiński Michał 98 10 km / M POL Moryń Moryń

Zapłacone

Bronicka Małgorzata 135 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Brzóska Eugeniusz 228 10 km / M POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 257 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Burghardt Renata 190 10 km / K POL Pniewo Pniewo

Zapłacone

Burmeister Burkhardt 65 10 km / M DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Całka Barbara 206 10 km / K POL Przecław Kobiece Bieganie

Zapłacone

Chlebowski Adam 83 10 km / M POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

Chludzińska Weronika 281 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Chmielowiec Wojciech 294 10 km / M POL Dębno Dębno

Zapłacone

Chojankowski Piotr 77 10 km / M POL Stargard Stargard

Zapłacone

Chomont Wiesław 184 10 km / M POL Mieszkowice MORYŃ

Zapłacone

Chorzępa-Pasik Agnieszka 315 10 km / K POL Przybiernów KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Chruślak Dawid 363 10 km / M POL Nowogard Nowogard

Zapłacone

Cichocki Jakub 226 10 km / M POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

Cichoń Grzegorz 182 10 km / M POL Dębno Balsa Team

Zapłacone

Cierpiszewski Tomasz 8 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Ciesielski Zbigniew 59 10 km / M POL Czepino Czepino

Zapłacone

Cieślak Adam 48 10 km / M POL Gryfino Pawer Szewc

Zapłacone

Cieślak Helena 49 10 km / K POL Gryfino Pawer Szwec

Zapłacone

Cieślak Karol 103 10 km / M POL Gryfino PAWER SZEWC

Zapłacone

Cieszyński Wojciech 273 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Cisek Michal 56 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Czekalski Tomasz 210 10 km / M POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

Czerkawski Jarosław 202 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Czerniachowska Ewelina 204 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Czosnowski Krzysztof 143 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Czylkowski Patryk 60 10 km / M POL Banie 100%EG

Zapłacone

Dąbrowski Daniel 298 10 km / M POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Denisiuk Krzysztof 266 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Długokęcki Mateusz 61 10 km / M POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza

Zapłacone

Dragan Marzena 335 10 km / K POL Przecław Przecław

Zapłacone

Dragan Piotr 334 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Dróżdż Ireneusz 213 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Dróżdż Mariusz 391 10 km / M POL Szczecin MJD Team

Zapłacone

Dróżdż Tomasz 227 10 km / M POL Bogatynia MKS Szerszeń Bogatynia

Zapłacone

Drożdżewska Paulina 351 10 km / K POL Gryfino Hermes

Zapłacone

Droździel Janusz 277 10 km / M POL Pniewo KB Hermes

Zapłacone

Dub Piotr 34 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Dudek Dariusz 291 10 km / M POL Graniczna Graniczna

Zapłacone

Dul Magdalena 46 10 km / K POL Nowe Czarnowo Nowe Czarnowo

Zapłacone

Eick Rene 360 10 km / M DEU Gartz (Oder) Gartz

Zapłacone

Figas Tadeusz 1 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Flanc Krzysztof 39 10 km / M POL Grzędzice Grzędzice

Zapłacone

Franciszkiewicz Aleksandra 43 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Franciszkiewicz Emil 42 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Fudro Edward 255 10 km / M POL Police Police

Zapłacone

Furmański Marcin 32 10 km / M POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

Gabor Krzysztof 305 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Gadomski Paweł 115 10 km / M POL Wirów

Zapłacone

Gajek Patrycja 188 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Gała Bartłomiej 384 10 km / M POL Piaseczno Piaseczno

Zapłacone

Gałek Grzegorz 267 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Gancarczyk Jacek 54 10 km / M POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

Garczyńska Małgorzata 379 10 km / K POL Chojna Nygus

Zapłacone

Gaszewski Patryk 325 10 km / M POL Nowogard Nowogard

Zapłacone

Glazer Piotr 219 10 km / M POL Koszalin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Glubs Wioletta 157 10 km / K POL Jelenin Jelenin

Zapłacone

Gładkow Maksym 361 10 km / M POL Gryfino Rowerem Hen Hen

Zapłacone

Głogoza Piotr 132 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Górski Bernard 90 10 km / M POL Mierno Niezrzeszony

Zapłacone

Górski Tomasz 102 10 km / M POL Stargard Stargard

Zapłacone

Grąbczewska Karolina 365 10 km / K POL Gryfino KS Delf Gryfino

Zapłacone

Grieco Monika 313 10 km / K DEU Berlin Lg Comrunners Berlin

Zapłacone

Grzywaczewska Sylwia 199 10 km / K POL Gryfino Nordicania Team

Zapłacone

Guzikowski Tomasz 36 10 km / M POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

Hajduk Emilian 309 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Halejcio Stefan 5 10 km / M POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Hayn Antje B. 350 10 km / K DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Zapłacone

Helon Małgorzata 218 10 km / K POL Szczecin kiedyś KB Hermes :)

Zapłacone

Hempel Maik 340 10 km / M DEU Berkholz Meyenburg Schwedter Hasen

Zapłacone

Jabłońska Agnieszka 97 10 km / K POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

Jakubik Anna 274 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Jakubowski Jan 174 10 km / M POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

Janicka Agnieszka 353 10 km / K POL Gryfino

Zapłacone

Janiszyn Marcin 146 10 km / M POL Gryfino MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

Janowska Paula 23 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Januszewska Magdalena 153 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Jasiulewicz Bartosz 2 10 km / M POL Gryfino Gks Delf

Zapłacone

Jastrowicz Grzegorz 57 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Jastrowicz Maciej 344 10 km / M POL Dobrzany Dobrzany

Zapłacone

Jastrzebski Daniel 225 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Jaz Aneta 177 10 km / K POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

Jaz Justyna 176 10 km / K POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

Jaz Krzysztof 121 10 km / M POL Mieszkowice ZS Moryń

Zapłacone

Jaz Leszek 347 10 km / M POL Chojna Chojna

Zapłacone

Jaz Małgorzata 120 10 km / K POL Mieszkowice ZS Moryń

Zapłacone

Jaz Paulina 178 10 km / K POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

Jażdżewski Hubert 238 10 km / M POL Gorzów Wielkopolski KB Jaś i Tuś

Zapłacone

Jędrzejak Wiktor 116 10 km / M Gryfino Gryfino

Zapłacone

Józefowicz Małgorzata 24 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Jóźwicka Aneta 96 10 km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Judek Krzysztof 51 10 km / M POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

Juszczak Jakub 354 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Kaciupa Marta 117 10 km / K POL Gryfino Zesół Szkół Ogólnokształcących

Zapłacone

Kaliciak Marta 21 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kamińska Magdalena 37 10 km / K POL Szczecin Pum Szczecin

Zapłacone

Kamionka Andrzej 292 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kawka Aneta 72 10 km / K POL Baniewice Biegam

Zapłacone

Kielbratowska Kalina 224 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kieliszek Anna 12 10 km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kiełpińska Samanta 312 10 km / K POL Police Jatubaht Szczecin

Zapłacone

Kiernicka Barbara 371 10 km / K POL Stargard Stargard

Zapłacone

Kijo Andrzej 286 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Klara Karolina 245 10 km / K POL Rzeplino Rzeplino

Zapłacone

Klejber Maciej 259 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kluza-Howil Lila 244 10 km / K POL Gryfino www.biegowekaizen.pl

Zapłacone

Kmieciak Sławomir 358 10 km / M POL Szczecin Fala Szczecin

Zapłacone

Kolska Lena 247 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kołucki Arkadiusz 3 10 km / M POL Gryfino 12Bz

Zapłacone

Konarski Wojciech 100 10 km / M POL Warszawa inicjatywa samorządowa

Zapłacone

Konecki Marek 106 10 km / M POL Wełtyń KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Koperska Krystyna 88 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Koperski Stanislaw 89 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Korell Klaus 171 10 km / M DEU Hamburg MTP Hersbruck

Zapłacone

Kornaus Daniel 263 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kornel Maja 283 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof 356 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kowalska Roksana 131 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kowiel Mariusz 208 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kozakiewicz Michał 74 10 km / M POL Gryfino KB HERMES

Zapłacone

Kozakiewicz Zbigniew 75 10 km / M POL Gryfino MKS HERMES

Zapłacone

Kozanecka Iwona 175 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kozieł Jacek 148 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Kozieł Wieslaw 375 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kozieł Wioleta 147 10 km / K POL Gryfino K2

Zapłacone

Koziniec Krystian 304 10 km / M POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

Kozłowski Mirosław 109 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Krajczyński Rafał 236 10 km / M POL Gorzów Wlkp KB Jaś i Tuś

Zapłacone

Krawczyk Katarzyna 76 10 km / K POL Gryfino kb Hermes

Zapłacone

Kroehnke Artur 329 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Krokos Joanna 376 10 km / K POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Królikowski Andrzej 319 10 km / M POL Lipka Lipka

Zapłacone

Kropidłowski Florian 366 10 km / M POL Police Police

Zapłacone

Kruk Agnieszka 390 10 km / K POL Czepino Czepino

Zapłacone

Kubiś Kamil 33 10 km / M POL Gryfino 5K

Zapłacone

Kulig Krzysztof 50 10 km / M POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kupinski Mieczysław 17 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kurowski Sebastian 324 10 km / M POL Gryfice RunGryf Gryfice

Zapłacone

Kustra Gosia 201 10 km / K POL Kłodzino Kłodzino

Zapłacone

Kustra Tomasz 200 10 km / M POL Kłodzino Kłodzino

Zapłacone

Kwaśniewski Bartosz 252 10 km / M POL Moryń Moryń

Zapłacone

Kwiatkowski Dariusz 79 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kwiatkowski Leszek 382 10 km / M POL Gryfino

Zapłacone

Kwieciński Krzysztof 212 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Lacek Grzegorz 265 10 km / M POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

Lasota Jacek 289 10 km / M POL Szczecin Animex Triathlon Team

Zapłacone

Lenartowicz Krzysztof 181 10 km / M POL Dargomyśl Dargomyśl

Zapłacone

Lenz Michael 220 10 km / M DEU Gryfino Gryfino

Zapłacone

Lenz Steffen 189 10 km / M DEU Angermuende x-tremeUckermark

Zapłacone

Leśniak Jerzy 169 10 km / M POL Gryfino Narowerze.pl Społeczność Rowerzystów

Zapłacone

Lewandowski Grzegorz 47 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Lewandowski Paweł 276 10 km / M POL Gryfino Błękit Pniewo

Zapłacone

Liebner Patryk 270 10 km / M POL Szczecin AKA Dochodzenie Odszkodowań

Zapłacone

Lipska-Wilk Izabela 388 10 km / K POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

Lisicki Jan 297 10 km / M POL Szczecin Fundacja Dzika Ostoja

Zapłacone

Lubczyńska Marta 300 10 km / K POL Krąpiel Krąpiel

Zapłacone

Łebkowski Karol 80 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Łesyk Paweł 368 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Łobos Anna 70 10 km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Łomanowska Wioleta 63 10 km / K POL Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Łoś Jarosław 279 10 km / M POL Parsów Parsów

Zapłacone

Łydka Sylwester 320 10 km / M POL Szczecin straż pożarna Szczecin

Zapłacone

Maciejewski Krzysztof 296 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Maciejuk Marta 26 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Madera Krzysztof 10 10 km / M POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

Magierska Honorata 278 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Maily Mayelin 67 10 km / K DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Majewska Katarzyna 93 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Majka Dariusz 328 10 km / M POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Makowski Dariusz 158 10 km / M POL Chojna Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Malecki Mirosław 62 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Markiewicz Aleksandra 187 10 km / K POL Połczyn Zdrój Połczyn Zdrój

Zapłacone

Markowicz Marcin 302 10 km / M POL Gryfice Gryfice

Zapłacone

Martyniak Diana 140 10 km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

Martyniak Łukasz 139 10 km / M POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfine

Zapłacone

Martynowicz Wiktoria 123 10 km / K Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Maszczyk Marta 27 10 km / K POL Gryfino Monia Gym

Zapłacone

Mazuro Piotr 168 10 km / M POL Gryfino MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Mela Czesław 341 10 km / M POL Gryfino ZFK

Zapłacone

Menes Joanna 282 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Michalak Jacek 209 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Michałowski Jan 134 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Miedlar Krzysztof 261 10 km / M POL Stargard Stargard

Zapłacone

Mielcarz Aneta 306 10 km / K POL Warzymice Kobiece bieganie

Zapłacone

Mikołajczak Marcin 380 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Mikołajek Hubert 122 10 km / M POL Witnica ZS Moryń

Zapłacone

Miler Małgorzata 133 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Minko Arkadiusz 327 10 km / M POL Szczecin Mkl Szczecin

Zapłacone

Minorowicz Mateusz 58 10 km / M POL Szczecin Intersport Polska

Zapłacone

Mordaszewski Jarosław 144 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Morta Natalia 374 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Mróz Dariusz 16 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Mucha Rafał 167 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Myslisz Agata 342 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Myślisz Barbara 179 10 km / K POL Chojna Chojna

Zapłacone

Naklicki Marcin 290 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Nawojowski Adam 45 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Niełacna Ewelina 87 10 km / K POL Krajnik Krajnik

Zapłacone

Niewiadomska Magda 253 10 km / K POL Warzymice Kobiece Bieganie

Zapłacone

Niparko Bartosz 180 10 km / M POL Dębno Dębno

Zapłacone

Nowak Konrad 269 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Nowek Paweł 260 10 km / M POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

Nowicka Wioleta 214 10 km / K POL Żabnica Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Noworolnik Zbigniew 271 10 km / M POL Dębno Dębno

Zapłacone

Okruta Bartłomiej 385 10 km / M POL Szczecin Profiacrive.pl

Zapłacone

Olbiński Paweł 198 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Olejnik Przemek 272 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Oleśków Norbert 156 10 km / M POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

Olszewski Michał 332 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Orłowska Ewa 303 10 km / K POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

Osińska Marcelina 124 10 km / K POL Gryfino Zespól Szkół Ogólnokształcących

Zapłacone

Paczos Michał 293 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Pańko Andrzej 241 10 km / M POL Żarczyn Żarczyn

Zapłacone

Pańko Andrzej 249 10 km / M POL Żarczyn Żarczyn

Zapłacone

Pasternak Rafał 112 10 km / M POL Gryfino Team Odra Gryfino

Zapłacone

Paszkowski Karol 215 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Patalas Bartosz 242 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Patyk Joanna 207 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Pawluk Piotr 78 10 km / M POL Kozielice Kozielice

Zapłacone

Pejska-Babińska Justyna 113 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Pekról Jarosław 197 10 km / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Peroń Robert 322 10 km / M POL Dargomyśl Dargomyśl

Zapłacone

Piątek Krystian 71 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Pieczyński Krzysztof 232 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Piekarz Agata 125 10 km / K Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Piotrowski Edward 280 10 km / M POL Lisie Pole Lisie Pole

Zapłacone

Piotrowski Konrad 284 10 km / M POL Lisie Pole Lisie Pole

Zapłacone

Plewko Justyna 295 10 km / K POL Dębno Dębno

Zapłacone

Pluta Grzegorz 203 10 km / M POL Nowe Czarnowo KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

Pochranowicz Barbara - 10 km / K POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno

Niezapłacone

Podleśny Jan 101 10 km / M POL Gryfino Mks Hermes Gryfino

Zapłacone

Podolak Izabela 159 10 km / K POL Sobieradz Sobieradz

Zapłacone

Podolak Mirosław 160 10 km / M POL Sobieradz Kp Psp Gryfino

Zapłacone

Podolak Paweł 362 10 km / M POL Lubań Rowerem hen hen

Zapłacone

Prokopowicz Grzegorz 138 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Prokopski Andrzej 81 10 km / M POL Gryfino Kp Psp Gryfino

Zapłacone

Pruszanow Marcin 19 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Pupek Małgorzata 73 10 km / K POL Łęgi Łęgi

Zapłacone

Raciborski Marek 11 10 km / M POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Ragan Katarzyna 126 10 km / K Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Ragan Stefan 29 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Rajfur Joanna 152 10 km / K POL Daleszewo No Logo

Zapłacone

Rega Sławomir 299 10 km / M POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Reinhardt Kathleen 163 10 km / K DEU Brandenburg Lg Eberswalder Laufmaschen

Zapłacone

Reinhardt Mike 164 10 km / M DEU Brandenburg Lg Eberswalder Laufmaschen

Zapłacone

Rekowska Danuta 185 10 km / K POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

Ritter Beate 170 10 km / K DEU Birkenwerder Mtp Hersbruck

Zapłacone

Roelleke Tilo - 10 km / M DEU Berlin SV Babelsberg 03

Niezapłacone

Rokicki Piotr 217 10 km / M POL Ławy Ławy

Zapłacone

Rożko Sebastian 22 10 km / M POL Gryfino Gryf-Ino Team

Zapłacone

Ruśkiewicz Wojciech 195 10 km / M POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

Ryba Paweł 345 10 km / M POL Szczecin PABLOS SZCZECIN

Zapłacone

Rychlik Kamil 173 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Rychłowski Piotr 231 10 km / M POL Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn

Zapłacone

Sadowski Artur 107 10 km / M POL Gryfino Biegam Dla Siebie

Zapłacone

Sakowska Magdalena 141 10 km / K POL Chojna Chojna

Zapłacone

Sakowski Grzegorz 142 10 km / M POL Chojna Chojna

Zapłacone

Sarzyńska Luiza 256 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Sawaryn Damian 287 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Sawaryn Małgorzata 288 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Schillhaneck-Demke Stephan 162 10 km / M DEU Berlin Lrg Torpedo

Zapłacone

Serafin Piotr 104 10 km / M POL Gryfino JRG3 Szczecin

Zapłacone

Sidorczuk Tomasz 262 10 km / M POL Trzebież Klub Biegajacych Leśników

Zapłacone

Sieczkowski Michał 130 10 km / M POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

Sinkowski Mateusz 55 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Skoczylas Wojciech 268 10 km / M POL Szczecin Butting

Zapłacone

Skut Daniel 373 10 km / M POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Skwarzyńska Katarzyna 40 10 km / K POL Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

Skwarzyński Artur 38 10 km / M POL Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

Skwarzyński Jacenty 370 10 km / M POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Śliwiński Marcin 326 10 km / M POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

Sławiński Paweł 192 10 km / M POL Chojna Chojna24.pl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 392 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Słobodzian Zygmunt 82 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Smerd Grzegorz 234 10 km / M POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam

Zapłacone

Sobiś Paweł 251 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Soldat Adam 308 10 km / M POL Bydgoszcz CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ

Zapłacone

Spólnik Paweł 330 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Sroga Maciej 264 10 km / M POL Namysow Namysow

Zapłacone

Stankiewicz Cezary 318 10 km / M POL Pniewo Pniewo

Zapłacone

Stasiaczyk Barbara 233 10 km / K POL Pomietów Pomietów

Zapłacone

Stefański Ryszard 25 10 km / M POL Szczecin Intersport Szczecin

Zapłacone

Stępień Adrian 240 10 km / M POL Szczecin BBKTS

Zapłacone

Sternkiker Heike 68 10 km / K DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Sternkiker Mario 69 10 km / M DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Strelczuk Mariusz 150 10 km / M POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

Stryjek Mikołaj 119 10 km / M POL Witnica ZS Moryń

Zapłacone

Strzelec Tomasz 205 10 km / M POL Gryfino WBwG/Dirty Deeds

Zapłacone

Suchanowski Michał 333 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Surdacki Jerzy 30 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Surdacki Jerzy 7 10 km / M POL Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

Swatkowski Stanisław 383 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Swendrowska Iwona 221 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szalewicz Małgorzata 86 10 km / K POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

Szarmach Dariusz 349 10 km / M POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Szaruga Kamila 237 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szczerbiński Krzysztof 316 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Szewczyk Grażyna 223 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szmaja Zbigniew 44 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 339 10 km / M POL Gdańsk Gdańsk

Zapłacone

Sztylke Edyta 92 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Szufranowicz Miroslaw 52 10 km / M POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

Szulc Anna 64 10 km / K POL Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

Szumilas Paweł 191 10 km / M POL Szczecin Osom! Runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 357 10 km / K POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Szustak Robert 6 10 km / M POL Gryfino Jäger Polska

Zapłacone

Szut Dariusz 367 10 km / M POL Szczecin Go2Tri

Zapłacone

Szymańska Jolanta 331 10 km / K POL Mosty Mosty

Zapłacone

Szymański Kamil 145 10 km / M POL Szczecin Tri-Smile Stomatologia Gryfino

Zapłacone

Szyszka Henryk 186 10 km / M POL Dębno BALSA TEAM

Zapłacone

Tokarczyk Marta 243 10 km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Tołek Michał 307 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Tomczak Tomasz 355 10 km / M POL Bezrzecze Bezrzecze team

Zapłacone

Tomczyk Adam 35 10 km / M POL Gryfino Kp Psp Gryfino

Zapłacone

Tomczyk Ferdynand 149 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Tome Antonio 216 10 km / M ESP Szczecin Szczecin

Zapłacone

Tomkowicz Adrian 343 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Trochimiuk Andrzej 111 10 km / M POL Moryń Agb Nygus Chojna

Zapłacone

Trochimiuk Justyna 110 10 km / K POL Moryń Agb Nygus Chojna

Zapłacone

Trochimiuk Wiktoria 118 10 km / K POL Moryń ZS Moryń

Zapłacone

Trzciński Bartosz 127 10 km / M POL Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Turowska Katarzyna 275 10 km / K POL Szczecin 1990

Zapłacone

Turowski Marcin 317 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Tyrcha Szymon 377 10 km / M POL Szczecin PEOPLE OF THE FUTURE

Zapłacone

Ulaszewska Alicja 128 10 km / K POLSKA Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Urbański Andrzej 155 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Uszpolewicz Patryk 166 10 km / M POL Bezrzecze Bq Team

Zapłacone

Walkowiak Marcin 378 10 km / M POL Buk Buk8

Zapłacone

Warchoł Jarosław 248 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Waruszewski Maciej - 10 km / M POL Gubin

Niezapłacone

Wasilewski Krzysztof 364 10 km / M POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Wasiluk Małgorzata 84 10 km / K POL Gryfino Wolny Biegacz

Zapłacone

Wasiluk Marcin 105 10 km / M POL Gryfino MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Wasylów Katarzyna 250 10 km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wieczorek Lucyna 85 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wilklisz Wojciech 9 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Wiśniewski Andrzej 183 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wiśniewski Czesław 230 10 km / M POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

Witkoś Tomasz 165 10 km / M POL Pniewo Pniewo

Zapłacone

Witorzęć Dariusz 235 10 km / M POL Łęgi Łęgi

Zapłacone

Wojciechowska Gabriela 310 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wójcik Przemysław 381 10 km / M POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wójcik Tadeusz 99 10 km / M POL Chojna KB Hermes Gryfino

Zapłacone

Wojdak Żaneta 154 10 km / K POL Police Moniagym

Zapłacone

Wojtaszak Sylwia 94 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Wolff Annett - 10 km / K DEU Angermuende TSV 62 Prenzlau

Niezapłacone

Wołoszyn Wojciech 53 10 km / M POL Stargard Stargard

Zapłacone

Wondołowski Stanislaw 91 10 km / M POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

Woszczyk Renata 95 10 km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Woźniak Joanna 258 10 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Wrzeszcz Piotr 338 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Wypych Rafał 13 10 km / M POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Zając Bożena 41 10 km / K POL Daleszewo Power Szewc

Zapłacone

Zając Maciej 348 10 km / M POL Świnoujście Świnoujście

Zapłacone

Żak Sebastian 311 10 km / M POL Stargard Stargard

Zapłacone

Zakrzewska Benedykta 386 10 km / K POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

Zapłata Marek 336 10 km / M POL Kamieniec MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Zapłata Piotr 337 10 km / M POL Szczecin MBM-2 Systemy Informatyczne

Zapłacone

Żarkowski Marcin 194 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Zawlik Tomasz 211 10 km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Zazulak Andrzej 18 10 km / M POL Chojna Chojna

Zapłacone

Zelek Mariusz 172 10 km / M POL Szczecin

Zapłacone

Zembik Grzegorz 314 10 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Zembik Jan 4 10 km / M POLSKA Gryfino Zso Gryfino

Zapłacone

Zembik Michalina 129 10 km / K POL Gryfino ZSO Gryfino

Zapłacone

Żendełek Krzysztof 369 10 km / M POL Szczecin Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew

Zapłacone

Żendełek Magdalena 372 10 km / K POL Szczecin ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW

Zapłacone

Zimny Tomasz 20 10 km / M POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Ziółkowska Andżelika 239 10 km / K POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

Ziółkowska Justyna 161 10 km / K POL Trzcińsko-Zdrój Trzcińsko-Zdrój

Zapłacone

Żołnowski Maciej 389 10 km / M POL Szczecin SA PSP Poznań

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU