Narodowy Bieg 100-lecia Od Bałtyku do Tatr - Gryfino

Gryfino, Polska
11.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowicz Daniel 94 D10 / M30 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

2. Andrych Kamil 45 D10 / M30 POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

3. Andrych Magdalena 46 D10 / K30 POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

4. Anioł Marcin 150 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

5. Barsch Detlef - D10 / M50 DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 Schwedt

Niezapłacone

6. Bartczak Jakub 156 D10 / M17 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

7. Barticzka Krzysztof - D10 / M30 POL Nowe Czarnowo

Niezapłacone

8. Bartocha Sławomir 179 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

9. Bartyszak Jarosław 145 D10 / M40 POL Moryń Przyjezierze

Zapłacone

10. Bauermann Ina - D10 / K40 DEU Rostock Tc Fiko, Rostock

Niezapłacone

11. Będkowska Agata 17 D10 / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

12. Będkowski Piotr 163 D10 / M20 POL Wełtyń Wełtyń

Zapłacone

13. Bekier Szymon 75 D10 / M40 POL Szczecin Biegam rekreacyjnie

Zapłacone

14. Bernacki Mariusz 9 D10 / M40 POL Dołgie MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

15. Białek Beata 139 D10 / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

16. Bielan Artur 186 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy 114 D10 / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy 91 D10 / K40 POL Chojna Chojna

Zapłacone

19. Bronicka Małgorzata 6 D10 / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

20. Burghardt Renata 10 D10 / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

21. Burzych Ireneusz - D10 / M60 POL Police

Niezapłacone

22. Bysiak Weronika 180 D10 / K20 POL Kamień Pomorski Kamień Pomorski

Zapłacone

23. Cebeńko Maria 5 D10 / K50 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy 101 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy 102 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

26. Chrapek Gabriel - D10 / M50 POL Kraków

Zapłacone

27. Ciesielski Zbigniew 132 D10 / M50 POL Czepino Czepino

Zapłacone

28. Cieślak Adam 19 D10 / M50 POL Cryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

29. Cieślak Helena 20 D10 / K50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

30. Czerniachowska Ewelina 108 D10 / K40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

31. Czerniachowski Jacek 109 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

32. Czosnowski Krzysztof 116 D10 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

33. Czyżewski Łukasz 171 D10 / M30 POL Police Patobieganie

Zapłacone

34. Denisiuk Krzysztof 33 D10 / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

35. Długokęcki Mateusz 2 D10 / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza

Zapłacone

36. Dobiecka Joanna 80 D10 / K30 POL Stagard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

37. Dróżdż Ireneusz 203 D10 / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

38. Drożdżewska Paulina 157 D10 / K15 POL Szczecin MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

39. Droździel Janusz 66 D10 / M60 POL Pniewo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

40. Dryjański Robert 11 D10 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

41. Duchowski Robert 15 D10 / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

42. Dziurbacz-Wenta Agnieszka 192 D10 / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

43. Fedyszyn Anna - D10 / K30 POL Szczecin śRUNdunia

Niezapłacone

44. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Maszewo

Niezapłacone

45. Franciszkiewicz Emil 122 D10 / M20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

46. Frydryszak Wojciech 164 D10 / M30 POL Chojna 12 BZ SZCZECIN

Zapłacone

47. Furmański Marcin 4 D10 / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

48. Gadomski Paweł 149 D10 / M17 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

49. Gadowska Danuta - D10 / K60 POL Gryfino Gryfino

Niezapłacone

50. Garczyńska Małgorzata 162 D10 / K40 POL Chojna AGB NYGUS Chojna

Zapłacone

51. Gładkow Maksym 193 D10 / M30 POL Gryfino Śnieżna Pantera

Zapłacone

52. Głogowski Jan 86 D10 / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

53. Gorczyca Kasia 79 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

54. Górecka-Pawlak Edyta 133 D10 / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

55. Grzelak Ryszard 144 D10 / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

56. Halejcio Małgorzata 23 D10 / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

57. Halejcio Stefan 24 D10 / M50 POL Szczecin Modlitwa Biegania

Zapłacone

58. Hałasa Michał 72 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

59. Hatowski Ryszard 18 D10 / M60 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

60. Hofman Andrzej 56 D10 / M15 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

61. Hofman Katarzyna 57 D10 / K30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

62. Hofman Tomasz 123 D10 / M30 POL Kamieniec Kamieniec

Zapłacone

63. Hoppe Grzegorz 50 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

64. Izydorczyk Kinga 81 D10 / K30 POL Stagard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

65. Jachmann Mirko - D10 / M50 DEU Berlin Pankrunner

Niezapłacone

66. Jadrych Zbigniew 76 D10 / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

67. Jaksina Anna - D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne

Niezapłacone

68. Janczara Sebastian 97 D10 / M30 POL Stargard Stargard Ja się nie Ścigam

Zapłacone

69. Januszewska Magdalena 189 D10 / K30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

70. Jasak Michał 158 D10 / M30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

71. Jastrowicz Grzegorz 36 D10 / M40 POL Gryfino Oś. Południe

Zapłacone

72. Jaworski Sylwester 106 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

73. Jędrzejak Wiktor 148 D10 / M15 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

74. Judek Krzysztof 71 D10 / M60 POL Mierzyn Mierzyn

Zapłacone

75. Kaliciak Marta 60 D10 / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

76. Kamola Maciej 113 D10 / M30 POL Choszczno Wybiegać Marzenia Team

Zapłacone

77. Uczestnik anonimowy 111 D10 / K30 POL Banie Banie

Zapłacone

78. Kieliszek Anna 44 D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

79. Klik Sylwia 73 D10 / K40 POL Drawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie

Zapłacone

80. Kloczkowska Paulina - D10 / K30 POL Widuchowa SP Widuchowa

Zapłacone

81. Kluge Karina - D10 / K40 DEU Berlin Lg Mauerweg E.v. / Tea Berlin

Niezapłacone

82. Kmieciak Slawek - D10 / M40 POL Szczecin C H FALA SZCZECIN

Niezapłacone

83. Kos Piotr 184 D10 / M60 POL Szczecin DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

Zapłacone

84. Kott Mariusz 78 D10 / M30 POL Police Police

Zapłacone

85. Kowalczyk Paweł 3 D10 / M30 POL Szczecin Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

86. Kozieł Jacek 31 D10 / M40 POL Gryfino K2

Zapłacone

87. Kozubowska Agnieszka 161 D10 / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

88. Kraczowski Mirosław 85 D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

89. Krakowiak Łukasz 127 D10 / M30 POL Stargard Stargard

Zapłacone

90. Kroehnke Artur 168 D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

91. Kropidłowski Florian 194 D10 / M70 POL Police Ukl Osemka Police

Zapłacone

92. Krzemiński Andrzej - D10 / M40 POL Chwarstnica

Niezapłacone

93. Kubiś Kamil 43 D10 / M40 POL Gryfino 5K

Zapłacone

94. Kuczynska Aneta 51 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

95. Kufel Krzysztof 110 D10 / M30 POL Warzymice Patobieganie

Zapłacone

96. Kulig Krzysztof 29 D10 / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

97. Kunikowska Patrycja 170 D10 / K30 POL Stargard Stargard, Ja się nie ścigam

Zapłacone

98. Kunikowski Patryk 174 D10 / M30 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam

Zapłacone

99. Kupinski Mieczysław 49 D10 / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

100. Kurlej Mariusz 13 D10 / M50 POL Gryfino KB

Zapłacone

101. Kurzyński Ryszard 118 D10 / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

102. Kwaśniewski Bartosz 92 D10 / M17 POL Moryń Moryń

Zapłacone

103. Kwiatkowski Leszek 159 D10 / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

104. Uczestnik anonimowy 16 D10 / M60 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

105. Leśniak Jerzy 191 D10 / M60 POL Gryfino Narowerze.pl

Zapłacone

106. Lewandowska Joasia 169 D10 / K40 POL Szczecin :) Szczecin

Zapłacone

107. Lewandowski Grzegorz 128 D10 / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

108. Lewandowski Sebastian 175 D10 / M30 POL Dolice STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAM

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy 69 D10 / K30 POL Dolice Dolice

Zapłacone

110. Uczestnik anonimowy 8 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

111. Łoś Jarosław 138 D10 / M30 POL Parsów #rusz4litery

Zapłacone

112. Łukasiewicz Agnieszka - D10 / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Niezapłacone

113. Madera Krzysztof 135 D10 / M30 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

114. Mahlke-Skrock Thomas - D10 / M50 DEU Berlin Lt Tangermünde E. V.

Niezapłacone

115. Malecki Mirosław 34 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

116. Małecka Anna 63 D10 / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

117. Uczestnik anonimowy 204 D10 / K30 POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam

Zapłacone

118. Martynowicz Andrzej 129 D10 / M40 POL Gryfino Z1 JINKS (Gryfino)

Zapłacone

119. Masłowska Barbara 55 D10 / K40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

120. Maszczyk Marta 74 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

121. Mazur Sebastian 185 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

122. Mela Anna 48 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

123. Mi Ewa 35 D10 / K40 POL Gryfino ledwo dycham ale człapię

Zapłacone

124. Michałowski Jan 154 D10 / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

125. Miedlar Krzysztof 54 D10 / M30 POL Stargard Eltwin Running Team

Zapłacone

126. Minko Arkadiusz 183 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

127. Młynarczyk Tatiana 172 D10 / K30 POL Police Police

Zapłacone

128. Mróz Dariusz 112 D10 / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

129. Nadobna Kamila 82 D10 / K30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Scigam

Zapłacone

130. Nowek Paweł 64 D10 / M30 POL Warzymice Amigo Fishing

Zapłacone

131. Nowicka Wioleta 90 D10 / K30 POL Żabnica Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

132. Olejnik Przemek 121 D10 / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

133. Oleśków Norbert 93 D10 / M40 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

134. Oleszek Krzysztof 103 D10 / M30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

135. Olszewski Michał 187 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

136. Osetek Sebastian 77 D10 / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

137. Paluszyńska Małgosia 22 D10 / K50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

138. Pańko Andrzej - D10 / M20 POL Żarczyn KBHermes Gryfino

Niezapłacone

139. Pasternak Rafał 98 D10 / M30 POL Gryfino Team Odra Gryfino

Zapłacone

140. Pawlak-Modzelewska Martyna 107 D10 / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

141. Pawłowski Marcin 137 D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

142. Piątek Krystian 105 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

143. Piechota Andrzej 195 D10 / M70 POL Krzyż Wielkopolski Dziadek Magdalenki

Zapłacone

144. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Gryfino

Niezapłacone

145. Piotrowski Edward 100 D10 / M50 POL Lisie Pole Lisie Pole

Zapłacone

146. Piotrowski Konrad 205 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

147. Pluta Grzegorz 58 D10 / M50 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

148. Podolak Izabela - D10 / K40 POL Gryfino

Niezapłacone

149. Podolak Julia 84 D10 / K15 POL Sobieradz Sobieradz

Zapłacone

150. Podolak Mirosław 83 D10 / M40 POL Sobieradz Kp Psp Gryfino

Zapłacone

151. Prokopski Andrzej 12 D10 / M50 POL Gryfino KP PSP Gryfino

Zapłacone

152. Raciborski Marek 47 D10 / M40 POL Gryfino Truchtowo 42.195 / Drużyna Szpiku

Zapłacone

153. Ragan Stefan 141 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

154. Rolla Dorian 87 D10 / M40 POL Warzymice Warzymice

Zapłacone

155. Romanowicz Piotr 176 D10 / M40 POL Resko Resko

Zapłacone

156. Ruśkiewicz Wojciech 178 D10 / M30 POL Gryfice Deloitte Adventure Team

Zapłacone

157. Rymer Wojtek 130 D10 / M40 POL Pucice Klub Własny Jednoosobowy

Zapłacone

158. Rzeszowska-Bindas Paulina 32 D10 / K20 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

159. Savelsberg Kirsten - D10 / K40 DEU Berlin Lg Pankrunner, Berlin

Niezapłacone

160. Savelsberg Piet - D10 / M20 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Niezapłacone

161. Uczestnik anonimowy 134 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

162. Schillhaneck-Demke Stephan - D10 / M60 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Niezapłacone

163. Sieradzki Jakub 115 D10 / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

164. Sierzputowska-Mantur Joanna 14 D10 / K50 POL Dobra

Zapłacone

165. Sikora Szymon 155 D10 / M20 POL Gardno 1990

Zapłacone

166. Siwek Magdalena - D10 / K30 POL Bezrzecze

Niezapłacone

167. Skwarzyńska Katarzyna 40 D10 / K30 POL Gryfino Home Made Cookies Gryfino

Zapłacone

168. Skwarzyński Artur 39 D10 / M30 POL Gryfino Home Made Cookies

Zapłacone

169. Skwarzyński Jacenty 21 D10 / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

170. Śliwa Marek - D10 / M40 POL Szczecin-Przecław NUTRILITE XS Sport Ream

Niezapłacone

171. Słobodzian Kamila 140 D10 / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

172. Słobodzian Zygmunt 99 D10 / M50 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

173. Słodownik Konrad 42 D10 / M30 POL Chojna szkoła języków obcych Professional school

Zapłacone

174. Smerd Grzegorz 59 D10 / M30 POL Stargard Eltwin running team

Zapłacone

175. Sołtys Krzysztof 104 D10 / M20 POL Nowe Linie Nowe Linie

Zapłacone

176. Sroga Maciej 196 D10 / M30 POL Namysłów Namysłów

Zapłacone

177. Stankiewicz Jakub 197 D10 / M40 POL Gryfino Gazeta Gryfińska

Zapłacone

178. Stasiowska Anna 165 D10 / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

179. Stasiowski Jarosław 166 D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

180. Stelmach Artur 96 D10 / M20 POL Stargard Stargard

Zapłacone

181. Stelmach Konrad 95 D10 / M20 POL Stargard Stargard Ja się nie ścigam

Zapłacone

182. Stępień Adrian 142 D10 / M30 POL Szczecin Marvel Team

Zapłacone

183. Stępień Agnieszka 143 D10 / K30 POL Szczecin Żółwie

Zapłacone

184. Strzelec Tomasz 25 D10 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

185. Suchanowski Michał 38 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

186. Świst Joanna 198 D10 / K30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

187. Szachnowski Jakub 151 D10 / M15 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

188. Szalewicz Małgorzata 53 D10 / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

189. Szczerbińska Barbara 136 D10 / K60 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

190. Sztylke Edyta 52 D10 / K30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

191. Szufranowicz Miroslaw 61 D10 / M40 POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

192. Szurgocińska Nikolina - D10 / K20 POL Gryfino Gryfino

Niezapłacone

193. Szymański Marek 119 D10 / M50 POL Drzenin Drzenin

Zapłacone

194. Tomasiewicz Daniel 70 D10 / M20 POL Rosnowo Rosnowo

Zapłacone

195. Tomaszewski Piotr 199 D10 / M50 POL Stargard Stargard

Zapłacone

196. Tomczyk Ferdynand 27 D10 / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

197. Truszkowski Tomasz 120 D10 / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

198. Trzciński Bartosz 146 D10 / M17 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

199. Ulaszewska Alicja 147 D10 / K15 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

200. Wahn Przemysław 131 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

201. Wasilewski Krzysztof - D10 / M30 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Niezapłacone

202. Wasiluk Małgorzata 1 D10 / K30 POL Gryfino Wolny Biegacz

Zapłacone

203. Wasiluk Marcinorazbella 160 D10 / M40 POL Gryfino AKUS Hard Dog Team

Zapłacone

204. Waszkowiak Magdalena 62 D10 / K30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

205. Węgier Wojtek 37 D10 / M20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

206. Wesołowski Marcin 67 D10 / M30 POL Sadlno Sadlno

Zapłacone

207. Wiczkowska Julia 152 D10 / K15 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

208. Wieliński Krzysztof 41 D10 / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

209. Wilk Rafał - D10 / M30 POL Gryfino Modlitwa Biegania GRYFINO

Niezapłacone

210. Wiśniewska Marta - D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

211. Wiśniewska Marta 117 D10 / K30 POL Szczecin Patobieganie

Zapłacone

212. Witkowski Artur 173 D10 / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

213. Władkowska Agnieszka 65 D10 / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

214. Włodarczyk Łukasz 202 D10 / M30 POL Szczecin HQ MNC NE

Zapłacone

215. Wojciechowska Gabriela 188 D10 / K30 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

216. Wojciechowska Wioletta 126 D10 / K50 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

217. Wojciechowski Krzysztof 125 D10 / M50 POL Stargard Stargard,ja się nie Scigam

Zapłacone

218. Wojciechowski Maksymilian 124 D10 / M17 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

219. Wójcik Jacek 200 D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

220. Wójcik Przemysław 201 D10 / M40 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

221. Wondołowski Stanisław 7 D10 / M70 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN

Zapłacone

222. Woźniak Iwona 177 D10 / K40 POL Resko Resko

Zapłacone

223. Woźniecka Karolina - D10 / K30 POL Kołobrzeg Seaside Team Kołobrzeg

Niezapłacone

224. Wróbel Paweł 181 D10 / M40 POL Dębogóra SP Widuchowa

Zapłacone

225. Wróbel Sylwia 182 D10 / K40 POL Dębogóra SP Widuchowa

Zapłacone

226. Wypych Maciej 167 D10 / M30 POL Wołczkowo Przebiegłe Jenoty

Zapłacone

227. Wypych Rafał 28 D10 / M40 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

228. Zając Bożena 68 D10 / K50 POL Daleszewo Legendary Power Szewc

Zapłacone

229. Zalewa Ewelina 190 D10 / K20 POL Gryfino Gryfino

Zapłacone

230. Zapart Michał 153 D10 / M15 POL Gryfino MKS Hermes Gryfino

Zapłacone

231. Zawlik Tomasz 88 D10 / M40 POL Szczecin pozytywnie zakręceni

Zapłacone

232. Zazulak Andrzej 89 D10 / M50 POL Chojna Chojna

Zapłacone

233. Zelek Mariusz 30 D10 / M40 POL Szczecin Modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

234. Ziółkowska Justyna - D10 / K40 POL Trzcińsko-Zdrój

Niezapłacone

235. Złota Lidia 26 D10 / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU