Noc-Zima-Góry 2019 Izerski Stóg (1)

Świeradów Zdrój
12.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antosz Emilia - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

2. Antosz Jakub - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

3. Bracka Magdalena - D10 / K POL Głubczyce Infor

Zapłacone

4. Bugala Katarzyna - D10 / K POL

Niezapłacone

5. Chachaj Maria - D10 / K POL Mirków

Zapłacone

6. Chachaj Michał - D10 / M POL Mirków

Zapłacone

7. Cymer Natalia - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

8. Cytarzyński Andrzej - D10 / M POL Świebodzice

Zapłacone

9. Dąbrowska Małgorzata - D10 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

10. Dąbrowski Bartłomiej - D10 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

11. Dankowski Amadeusz - D10 / M POL Zielona Góra #Biegamywewtorki

Zapłacone

12. Dobosz Tomasz - D10 / M POL Żórawina

Zapłacone

13. Doros Tomasz - D10 / M POL Kielce

Zapłacone

14. Dukała Agnieszka - D10 / K POL

Zapłacone

15. Dukała Zbigniew - D10 / M POL Zagrodno

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Boguszow-Gorce

Zapłacone

17. Dziełak Leszek - D10 / M POL Lubin

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Wrocław

Niezapłacone

19. Florczyk Joanna - D10 / K POL Lodz

Zapłacone

20. Gałucha Jolanta - D10 / K POL Lwówek Śląski

Zapłacone

21. Golenia Irmgarda - D10 / K POL Dobra DOBRA - Grupa Nordick Walking

Zapłacone

22. Golenia Reinhold - D10 / M POL Dobra DOBRA - Grupa Nordick Walking

Zapłacone

23. Hyży Bogusław - D10 / M POL Lubin

Niezapłacone

24. Hyzy Katarzyna - D10 / K POL Lubin

Niezapłacone

25. Jażdżewski Marcin - D10 / M POL Ruda Śląska Ruda

Zapłacone

26. Jędrasiak Renata - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

27. Jędruszczak Agata - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

28. Kapczyński Robert - D10 / M POL Podgórzyn

Zapłacone

29. Karpińska Monika - D10 / K POL Wałbrzych Bosko Codze

Zapłacone

30. Karpiński Marek - D10 / M POL Wałbrzych Chodze Bosko

Zapłacone

31. Kędziora Arkadiusz - D10 / M POL Szarlejka INFOR

Zapłacone

32. Konopka Cyprian - D10 / M POL Marciszów

Zapłacone

33. Konopka Marta - D10 / K POL Marciszów

Zapłacone

34. Korzeniowska Renata - D10 / K POL Jelenia Góra

Niezapłacone

35. Uczestnik anonimowy - D10 / M POL Mała Kamienica

Zapłacone

36. Kowalska Westa - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

37. Kozina Ewa - D10 / K POL Lubań

Zapłacone

38. Krawczyk Kacper - D10 / M POL

Zapłacone

39. Ksycka Agnieszka - D10 / K POL

Niezapłacone

40. Kumoś Bożena - D10 / K POL

Zapłacone

41. Kurzawska Jolanta - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

42. Lenczkiewicz Beata - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

43. Leśniak Katarzyna - D10 / K POL Oleśnica

Zapłacone

44. Leśniewska Angela - D10 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

45. Leszczyński Karol - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

46. Lipińska Anna - D10 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

47. Lisowska Ewa - D10 / K POL Wałbrzych CHODZĘ BOSKO

Zapłacone

48. Lisowski Roman - D10 / M POL Wałbrzych CHODZĘ BOSKO

Zapłacone

49. Luboińska Magdalena - D10 / K POL

Zapłacone

50. Łatak Tomasz - D10 / M POL Wrocław CHODZĘ BOSKO

Zapłacone

51. Majzeles Estera - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

52. Marcinkowska Krystyna - D10 / K POL

Zapłacone

53. Matuszewska Agnieszka - D10 / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

54. Meller Violetta - D10 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

55. Mieczysław Sala - D10 / M POL Jelenia Góra Kielmar

Zapłacone

56. Mierzwiak Natalia - D10 / K POL Wrocław INFOR

Zapłacone

57. Mikołajczak Jan - D10 / M POL Legnica Saller Nordic Walking Time Legnica

Niezapłacone

58. Musiał Adam - D10 / M POL Wrocław Infor (płacone osobno)

Zapłacone

59. Nadolny Anna - D10 / K POL Głogów

Zapłacone

60. Nadolny Marek - D10 / M POL Głogów

Zapłacone

61. Napora Przemysław - D10 / M POL Lubin Tartan Volley Team Lubin

Zapłacone

62. Niciejewska Joanna - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

63. Niciejewski Michal - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy - D10 / K POL Żory Ogniki

Niezapłacone

65. Uczestnik anonimowy - D10 / M POL Żory Ogniki

Niezapłacone

66. Uczestnik anonimowy - D10 / M POL Żory Ogniki

Niezapłacone

67. Olejnik Janusz - D10 / M POL Markowice

Zapłacone

68. Pacuła Paulina - D10 / K POL Wrocław KS Perkoz

Zapłacone

69. Palka Marcin - D10 / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

70. Paluchowski Tomasz - D10 / M POL Głuchołazy

Zapłacone

71. Pawlak Roman - D10 / M POL Lubań

Zapłacone

72. Pawlak Teresa - D10 / K POL Lubań

Zapłacone

73. Pirożek Aneta - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

74. Plaugo Janina - D10 / K POL Lwówek Śląski

Zapłacone

75. Plaugo Marian - D10 / M POL Lwówek Śląski

Zapłacone

76. Pojasek Elżbieta - D10 / K POL Świdwin Swidwinskie morsy

Niezapłacone

77. Polowa Agaidyzio - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

78. Rybicki Mateusz - D10 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

79. Sajewicz Sebastian - D10 / M POL Chojnów

Niezapłacone

80. Samołyk Ola - D10 / K POL Myślenice

Niezapłacone

81. Sawicka Laura - D10 / K POL Wrocław Infor

Zapłacone

82. Sawicki Artur - D10 / M POL Infor

Zapłacone

83. Słowińska Barbara - D10 / K POL Wrocław Infor

Zapłacone

84. Sołtysiak Iwona - D10 / K POL Wałbrzych CHODZĘ BOSKO

Zapłacone

85. Stanisz Marta - D10 / K POL Wrocław

Zapłacone

86. Stanisz Radosław - D10 / M POL Wrocław

Zapłacone

87. Stelmach Piotr - D10 / M POL Wrocław

Niezapłacone

88. Szelast Justyna - D10 / K POL Lubin

Zapłacone

89. Szydłowski Grzegorz - D10 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

90. Szymaniak Katarzyna - D10 / K POL Lwówek Śląski

Zapłacone

91. Taisner Aleksandra - D10 / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

92. Taisner Tomasz - D10 / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

93. Uczkiewicz Marcin - D10 / M POL Chrząstawa Wielka INFOR

Zapłacone

94. Urbański Bartosz - D10 / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

95. Urbański Zenon - D10 / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

96. Walczyk Dorota - D10 / K POL Złotoryja

Zapłacone

97. Walczyk Tomasz - D10 / M POL Złotoryja

Zapłacone

98. Wiecheć Edward - D10 / M POL Bolesławiec

Niezapłacone

99. Wojtczak Marcin - D10 / M POL Oleśnica

Zapłacone

100. Woronko-Zaczyńska Janina - D10 / K POL Lubin KS Metraco Polkowice

Zapłacone

101. Zawadzka Ewelina - D10 / K POL Złotoryja

Zapłacone

102. Żurańska Anna - D10 / K POL

Niezapłacone

103. Zuranska Elzbieta - D10 / K POL Wilków

Niezapłacone

104. Zuranski Paweł - D10 / M POL Wilków Etap

Niezapłacone

105. Żurański Tomasz - D10 / M POL

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU