Od Prusaka do Rusaka - secesja w Legnicy

Legnica
24.09.2017

Status zawodów

Rejestracja zamknięta

Do zakończenia zapisów zostało

Ilość uczestników

11

Nazwa zawodów

Od Prusaka do Rusaka - secesja w Legnicy

Lokalizacja

Legnica

Start

24.09.2017 10:00

Kategoria zawodów

Nordic Walking

Strona zawodów

http://www.psnw.pl

Ograniczenie wiekowe

7

Organizator

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

E-mail organizatora

prezespsnw@gmail.com

Telefon organizatora

668005085

Klasyfikacje

Dystans 5km

Dystans

5 km

Płeć

K,M

Wiek

7-101

Uczestników

11


Opłaty

do 23.09.2017

20.00 zł

REGULAMIN

Turtystyka aktywna z kijami do nordic walking - przejdziesz się?

Dystans rajdu to ok. 4-5 km. Rajd odbędzie się 24.09.17 w Legnicy (zbiórka w parku miejskim przy palmiarni przy ul. Reymonta). Na trasie obecni będą instruktorzy, trenerzy i sędziowie PSNW, dbający o prawidłową technikę nordic walking i przebieg całego wydarzenia, a także Przewodnik Sudecki, który przedstawi Uczestnikom informacje turystyczne dot. tematyki rajdu.

Udział w rajdzie to koszt 20 zł / osoba / płatne na konto organizatora do dnia 10.09.17: BZ WBK 90 1090 2095 0000 0001 1318 1313. W tytule wpisując LEGNICA oraz imię i nazwisko uczestnika. Zapisy tylko elektroniczne do dnia 10.09.17 (23:59) lub do wyczerpania limitu miejsc (100).

Organizatorem rajdu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, z siedzibą w Złotoryi. Partnerem rajdu jest Biuro turystyczne i przewodnickie WELTER z siedzibą w Legnicy.

Rekreacyjny rajd nordic walking "Od Prusaka do Rusaka - secesja w Legnicy" to aktywna turystyka z kijami do nordic walking. Co to zonacza? To oznacza, że poznasz najciekawsze zakątki magicznego miasta na Dolnym Śląsku! Wraz z biurem turystycznym i przewodnickim WELTER - Mariola Welter - Przewodnik Sudecki - zapraszamy Was do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Oprócz aspektów turystycznych poznacie wspaniałych ludzi z Załogi Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - instruktorów i trenerów nordic walking, którzy nauczą Was prawidłowej techniki nordic walking. Przed startem rajdu odbędzie się wspólna rozgrzewka z kijami do nordic walking przy muzyce.

UWAGA!

Dla każdego Uczestnika rajdu, który dokona zapisu i opłaci wpisowe = 20 zł do dnia 10.09.17 wg regulaminu i wytycznych powyżej - przygotowaliśmy specjalny, piękny okolicznościowy znaczek pamiątkowy z rajdu i drobny poczęstunek; opiekę Przewodnika Sudeckiego, instruktorów, trenerów i sędziów PSNW oraz drobne gadżety promocyjne. Wśród wszystkich Uczestników zostaną rozosowane nagrody od sponsorów na mecie rajdu.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do niniejsego regulaminu oraz do informowania Uczestników poprzez komunikaty rajdowe. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu oświadczają, ze zapoznali się z regulaminem, biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność, wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz fotografowanie, filmowanie w celach promocyjnych przez Organizatora - PSNW.

Organizator nie gwarantuje ubezpieczenia NNW dla uczestników.

Kontakt do organizatora rajdu: biuropsnw@gmail.com

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU