Orłowa Trail

Ustroń, Polska
20.10.2018

Wyniki

Dystans 21 21 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MIŚKIEWICZ Mariusz
Biegiem Przez Chybie
127 POL Cieszyn 5:15 11.48 01:50:00.99
2
SZULIK Grzegorz
Kb Mosir Jastrzębie
72 POL Jastrzebie Zdroj 5:21 11.23 01:52:09.08
3
DULSKI Daniel
WKB META Lubliniec
52 POL Lubliniec 5:29 10.94 01:55:02.77
4
ANDRZEJEWSKI Piotr
MXE Cieszyn
107 POL Wisła 5:33 10.82 01:56:32.30
5
DROZDZIOK Marcin
12 POL Bielsko-Biala 5:54 10.19 02:03:40.67
6
MICHALAK Maciej
Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki
126 POL Kraków 5:55 10.14 02:03:54.58
7
RAKUS Kornel
MAKRak
119 POL Kisielów 5:60 10.00 02:05:56.14
8
ŻYŁA Sebastian
SCI Górscy Entuzjaści
74 POL Kończyce Małe 6:06 9.86 02:07:49.39
9
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
129 POL Hażlach 6:10 9.77 02:09:15.60
10
OREŁ Przemysław
Sci Górscy Entuzjaści
75 POL Kończyce Małe 6:20 9.50 02:12:47.62
11
DATA Tomasz
HRmax Żory
17 POL Żory 6:23 9.42 02:13:53.13
12
SZAFRANEK Paweł
1 POL Ustroń 6:30 9.25 02:16:20.21
13
POKRZYK Zbigniew
29 POL Oświęcim 6:30 9.25 02:16:25.67
14
SZCZYRBOWSKI Michał
32 POL Rybnik 6:33 9.17 02:17:18.77
15
BYTNIEWSKI Darek
Team Pko Silesia Marathon
43 POL Katowice 6:35 9.13 02:17:54.49
16
DULSKA Adrianna
WKB META Lubliniec
51 POL Bolesławiec 6:38 9.05 02:19:02.19
17
MAZGAJ Dawid
Biegiem Przez Chybie
125 POL Chybie 6:45 8.90 02:21:34.87
18
NOWACKI Piotr
80 POL Świętochłowice 6:47 8.86 02:22:23.04
19
PASTERNOK Marian
SkyRunnerPoland
48 POL Zabrze 6:47 8.86 02:22:26.00
20
PYSZ Grzegorz
Hrmax Żory
96 POL Żory 6:51 8.79 02:23:39.29
21
WALDON Krzysztof
Hrmax Żory
95 POL Żory 6:52 8.75 02:24:00.01
22
KUSZKA Michał
STS Biegaton Mikołów
97 POL Mikołów 6:53 8.71 02:24:23.57
23
JACKO Marek
HRmax Żory
94 POL Żory 6:56 8.64 02:25:31.24
24
KULPOK Tomasz
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
84 POL Ruda Śląska 6:58 8.64 02:26:00.35
25
Uczestnik anonimowy
Li Sport
132 POL Cieszyn 6:60 8.57 02:26:46.38
26
MOSTOWIK Marcin
25 POL Brzeszcze 6:60 8.57 02:26:54.59
27
Uczestnik anonimowy
SSiR Szyndzielnia
133 POL Bielsko-Biała 7:04 8.50 02:28:16.44
28
PORADA Adam
63 POL Żory 7:05 8.47 02:28:38.56
29
SUDNIK Krzysztof
30 POL Knurów 7:07 8.43 02:29:12.37
30
SKRABEL Mateusz
Wkurw_Team
110 POL Rybnik 7:11 8.37 02:30:32.36
31
URBAN Wiktor
Night Runners Zabrze
46 POL Zabrze 7:12 8.33 02:30:56.44
32
DŁUŻNIEWSKI Jacek
Ultrasfcb
9 POL Bielsko-Biała 7:13 8.30 02:31:30.50
33
MAGNUCKI Adam
136 POL Mysłowice 7:16 8.27 02:32:15.34
34
ZIĘCINA Mateusz
Speed team Brzeszcze
118 POL Brzeszcze 7:16 8.27 02:32:32.90
35
RESZKA Jarosław
JRulezz
6 POL Bydgoszcz 7:17 8.24 02:32:42.76
36
KACZOREK Robert
HRmax Żory
19 POL Żory 7:18 8.24 02:33:08.36
37
CIACIURA Magdalena
100 POL Bielsko-Biała 7:21 8.17 02:34:15.39
38
BOK Rafał
Night Runners Zabrze
44 POL Zabrze 7:22 8.17 02:34:27.51
39
WOJTOWICZ Krzysztof
115 POL Bielsko-Biała 7:22 8.14 02:34:39.80
40
DOBOSZ Andrzej
LUXTORPEDA CZERWIONKA
39 POL Czerwionka-Leszczyny 7:23 8.14 02:34:49.60
41
ŚWIDER Zbigniew
Fantastic Anna Sikora
89 POL Skoczów 7:23 8.14 02:34:59.33
42
KUCZERA Damian
47 POL Trzebiel 7:24 8.11 02:35:13.19
43
PRZYBYŁKO Krzysztof
79 POL Lipowa 7:25 8.11 02:35:40.45
44
KAWULOK Arkadiusz
7 POL Ustroń 7:27 8.05 02:36:24.29
45
OCHWAT Adam
Ads Masna
49 POL Katowice 7:28 8.05 02:36:29.50
46
JONKISZ Dorota
Rytm
106 POL Czechowice Dziedzice 7:29 8.05 02:36:52.39
47
CHMIELEWSKI Tomasz
BWOTR.PL
71 POL Żory 7:29 8.02 02:37:06.97
48
MYNARSKI Sylwester
Daleko Jeszcze?
112 POL Bielsko-Biała 7:30 8.02 02:37:10.16
49
PRASOŁ Zbigniew
Saint-Gobain Squad
34 POL Rybnik 7:31 7.98 02:37:35.06
50
RYBARZ Witold
Oświęcimski Klub Karate
113 POL Brzeszcze 7:34 7.92 02:38:45.55
51
HAŁATEK Krzysztof
67 POL Oświęcim 7:35 7.92 02:39:02.88
52
MIGDOŁ Adam
HRmax Żory
20 POL Żory 7:37 7.89 02:39:52.13
53
CHOWANIOK Anna
instruktorbieganiateam
123 POL Ustroń 7:38 7.87 02:40:14.59
54
KRUKOWSKA Natalia
50 POLSKA Łęknica 7:40 7.84 02:40:52.21
55
BRZÓSKA Rafał
Brzozateam
130 POL Cieszyn 7:41 7.81 02:41:07.30
56
GARDULSKA-BOTOR Katarzyna
78 POL Gliwice 7:41 7.81 02:41:20.99
57
PUCHAŁKA Waldemar
ULTRABESKIDSPORT
91 POL Bielsko-Biała 7:43 7.78 02:41:42.81
58
BARTECKA Sabina
HRmax Żory
117 POL Żory 7:43 7.78 02:41:51.08
59
MICHURA Daniel
58 POL Tychy 7:45 7.75 02:42:34.00
60
LITWINCZUK Gabriel
OLKUSZBIEGA.PL
3 POL Klucze 7:50 7.66 02:44:09.19
61
DOLNY Tomasz
Green Trees
53 POL Bielsko-Biała 7:51 7.66 02:44:39.06
62
SIKORA Tomasz
Sikora
23 POL Dąbrowa Górnicza 7:52 7.64 02:45:02.61
63
BARTECKI Aleksander
134 POL Żory 7:55 7.58 02:45:56.03
64
NAWROCKI Tobiasz
59 POL Tychy 7:60 7.50 02:47:51.77
65
JUZOF Arek
93 POL Pogwizdów 8:01 7.47 02:48:19.42
66
STANKOWIAK Maciej
STS BIEGATON
70 POL Mikołów 8:04 7.45 02:49:03.61
67
SOLIK Agnieszka
KS Kandahar
83 POL Siemianowice 8:05 7.45 02:49:27.75
68
TOCHOWICZ Bartosz
Olza Cieszyn
124 POL Goleszów 8:05 7.42 02:49:37.41
69
OCYLOK Adam
Chrono Service
8 POL Oświęcim 8:05 7.42 02:49:43.94
70
MYSTEK Bogdan
Osv Team Olkusz
11 POL Olkusz 8:06 7.42 02:49:49.87
71
KALEMBA Beata
www.izigsm.pl
5 POL Kraków 8:06 7.42 02:49:57.20
72
KLIMOWSKI Daniel
Fantastic Ania Sikora
90 POL Pierściec 8:08 7.39 02:50:33.69
73
WIĄCEK Paweł
114 POLSKA 8:08 7.39 02:50:40.98
74
CHUCHRO Michał
Biegam Wspieram Motywuje Bwm
38 POL Oświęcim 8:09 7.37 02:50:49.60
75
PIWISZKIS Barbara
Kobiety Na 5+
88 POL Jastrzębie-Zdrój 8:09 7.37 02:50:55.16
76
STUDNIARZ Rafał
Sekcja-Piaski
92 POL Czeladź 8:09 7.37 02:51:04.77
77
KRET Marek
33 POL Poraj 8:09 7.37 02:51:07.89
78
BĄK Tymoteusz
i-systems.pl
105 POL Ruda Śląska 8:10 7.37 02:51:16.56
79
WILK Krzysztof
amator
120 POL Katowice 8:11 7.34 02:51:37.97
80
GEMZA Anna
Balansteam Katowice
108 POL Katowice 8:12 7.32 02:52:06.68
81
GRANEK Michał
WOPR Tychy
55 POL Tychy 8:13 7.32 02:52:18.31
82
DONIEC Tomasz
Decathlon Bielsko Biała
36 POL Wola 8:15 7.29 02:53:02.08
83
MĄDRY Roman
40 POL Tychy 8:15 7.27 02:53:11.36
84
KAPELA Piotr
60 POL Bojszowy Nowe 8:22 7.19 02:55:22.90
85
STAŃCZAK Szymon
Laski, wino i kasyno
54 POL Skoczów 8:22 7.19 02:55:23.30
86
SKRZYPCZAK Mirosław
Balansteam Katowice
109 POL Chorzów 8:22 7.17 02:55:39.50
87
KAWA Joanna
Miraz Race Team
69 POL Mysłowice 8:24 7.17 02:56:04.71
88
ŚLĘZAK Andrzej
35 POL Mikołów 8:25 7.12 02:56:43.30
89
DZIUBANY Sebastian
Death By Run
73 POL Katowice 8:25 7.12 02:56:43.62
90
KLIMCZAK Marek
Rebellion Of Free Runners
37 POL Oświęcim 8:29 7.07 02:57:59.37
91
KASZUBSKI Andrzej
45 POL Zabrze 8:37 6.98 03:00:50.28
92
FAJ Sylwia
Carbon Paws
41 POL Katowice 8:38 6.95 03:01:04.65
93
MERTAS Dominik
16 POL Babice 8:40 6.93 03:01:47.70
94
PASTERNAK Stanisław
Olkuszbiega.pl
10 POL Olkusz 8:41 6.91 03:02:18.56
95
KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna
SGB Samo się nie przebiegnie
22 POL Sławków 8:44 6.89 03:03:07.51
96
KUBIK Mariusz
Wir
135 POL Katowice 8:53 6.75 03:06:29.26
97
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
111 POL Bielsko-Biała 8:54 6.75 03:06:36.29
98
GOMOLA Robert
15 POL Ustroń 9:02 6.65 03:09:29.85
99
SZCZUCKI Krzysztof
2 POL Żory 9:06 6.60 03:11:05.46
100
KAZIRÓD Wojciech
26 POL Ogrodzieniec 9:08 6.58 03:11:32.27
101
CZARNIK-PECIAK Aleksandra
102 POL Przezchlebie 9:10 6.54 03:12:18.54
102
NOWAK Dawid
68 POL Czerwionka-Leszczyny 9:12 6.52 03:13:06.11
103
BASTA Adrian
76 POL Gliwice 9:18 6.46 03:15:17.52
104
STYPUŁKOWSKI Tomasz
Samotny Wilk
21 POL Sosnowiec 9:22 6.40 03:16:36.70
105
GNAŚ Anna
Kobiety Na 5+
99 POL Jastrzębie-Zdrój 9:23 6.40 03:16:55.24
106
GRZEGOREK Łukasz
Wir
116 POL Katowice 9:25 6.38 03:17:37.28
107
KOŻDOŃ-CHER Jakub
66 POL Cieszyn 9:33 6.29 03:20:20.60
108
CHER-KOŻDOŃ Beata
65 POL Cieszyn 9:33 6.29 03:20:20.80
109
KAZIRÓD Kinga
27 POL Sosnowiec 9:33 6.29 03:20:22.47
110
OGŁAZA Przemysław
31 POL Poraj 9:52 6.09 03:27:00.04
111
LITWINCZUK Aneta
OLKUSZBIEGA.PL
4 POL Klucze 9:53 6.07 03:27:26.65
112
FAJ Paweł
Carbon Paws
42 POL Katowice 9:59 6.02 03:29:20.67
113
HAREMBSKA Paulina
s710 Running Team
14 POL Warszawa 10:04 5.97 03:31:10.71
114
TARNOWSKI Marcin
S710 Running Team
13 POL Warszawa 10:04 5.97 03:31:11.14
115
PORADA Weronika
62 POL Rybnik 10:07 5.93 03:32:11.50
116
KONARSKI Bartosz
85 POL Poraj 10:13 5.88 03:34:18.55
117
KRYPCZYK Michał
Augusteam
122 POL Chorzów 10:15 5.87 03:34:57.53
118
ZAJĄC Marzena
Hrmax
61 POL Zory 10:19 5.82 03:36:18.55
119
SKÓRA Michał
64 POL Łopuszka 10:26 5.75 03:38:52.39
120
NOGA Łukasz
Zdzieraj Kapcie
101 POL Sosnowiec 10:52 5.53 03:47:53.21
121
KRYPCZYK Katarzyna
Augusteam
121 POL Chorzów 10:53 5.51 03:48:26.99
122
KACZOREK Ania
HRmax Żory
18 POL Żory 10:55 5.50 03:49:07.74
123
ŻBEL Ania
HRmax Żory
56 POL Zebrzydowice 10:55 5.50 03:49:08.18
124
ŻBEL Michał
HRmax Żory
57 POL Zebrzydowice 10:58 5.47 03:50:11.12
125
JASIKOWSKI Łukasz
KONIUCHY OCR
131 POL Gliwice 11:16 5.33 03:56:18.62
126
PSZCZÓŁKA Aneta
98 POL Tarnawa Górna 11:18 5.32 03:57:03.31
127
BRZOZOWSKI Rafał
28 POL Olkusz 11:19 5.30 03:57:37.62
128
KAŁĘCKI Rafał
103 POL Warszawa 11:23 5.28 03:58:49.56
129
ADAMOWSKA Joanna
Team Roxane
24 POL Olkusz 11:23 5.28 03:58:50.65
130
KOCH Marta
128 POL Ornontowice 11:30 5.22 04:01:12.26
131
Uczestnik anonimowy
77 POL Cieszyn 11:38 5.16 04:04:08.17
132
Uczestnik anonimowy
BB Runers
81 POL Bielsko Biała 11:52 5.06 04:08:51.70
133
BRYSIAK Ziemowit
TMTeam
82 POL Wroclaw 12:03 4.99 04:12:50.83
134
DOROBEK Agata
Night runners Zabrze
87 POL Zabrze 12:13 4.92 04:16:17.64
135
ŻYREK Agnieszka
Night Runners
86 POL Zabrze 12:13 4.92 04:16:18.36
136
TOMASZKIEWICZ Jarosław
104 POL Ząbki 12:30 4.81 04:22:21.76

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU