Orłowa Trail

Stroma 2, Ustroń, Polska
26.10.2019

Wyniki

Dystans 22 km 22 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KOŃ Piotr
ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM
118 POL Ręczno 5:21 11.22 01:57:28.00
2
GRUDZIEŃ Krzysztof
129 POL Bładnice Dolne 5:35 10.73 02:02:43.00
3
DUDZIK Robert
LIMANOVA HOTEL
59 POL Mszana Dolna 5:55 10.14 02:10:09.00
4
ZĄBER Łukasz
145 POL Ustroń 6:05 9.87 02:13:33.00
5
DATA Tomasz
HRmax Żory
9 POL Żory 6:05 9.87 02:13:45.00
6
SOBCZAK Robert
Lubię do góry
139 POL Łódź 6:12 9.69 02:16:13.00
7
MICHALAK Maciej
Koło Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Siec...
165 POL Kraków 6:17 9.57 02:18:14.00
8
BRZOZOWSKI Jacek
85 POL Ustroń 6:18 9.57 02:18:15.00
9
WASZTYL Tomasz
154 POL Bielsko-Biala 6:20 9.48 02:19:12.00
10
KUZERA Łukasz
76 POL Łukowa 6:24 9.36 02:20:43.00
11
HECZKO Adam
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
96 POL Pogwizdów 6:28 9.28 02:22:11.00
12
CHYBIORZ Marek
151 POL Cieszyn 6:34 9.17 02:24:13.00
13
WINIARCZYK-JADACH Beata
Tg Sokół Zakopane
110 POL Kraków 6:34 9.13 02:24:20.00
14
KROWICKA Agnieszka
83 POL Kraków 6:35 9.13 02:24:30.00
15
JACKO Marek
HRmax Żory
57 POL Żory 6:39 9.05 02:26:03.00
16
KOTYRBA Tomasz
k_t_r_b
140 POL Katowice 6:39 9.02 02:26:10.00
17
OGIERMAN-DYKAS Marzena
Fantastic Team
112 POL Orzesze 6:40 9.02 02:26:26.00
18
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
32 POL Strzelce Opolskie 6:45 8.91 02:28:12.00
19
KOSICKI Łukasz
SIGNIFY Poland Bielsko
130 POL Bielsko-Biała 6:45 8.91 02:28:15.00
20
BUTANOWICZ Marzena
Fantastic Team
113 POL Suszec 6:45 8.91 02:28:18.00
21
CHRZANOWSKA Barbara
Zdzieraj kapcie
136 POL Będzin 6:48 8.84 02:29:18.00
22
LISZKA Maciej
Li Sport
100 POL Cieszyn 6:51 8.76 02:30:32.00
23
RÓŻAŃSKI Mateusz
120 POL Katowice 6:52 8.76 02:30:43.00
24
CHOWANIOK Anna
Fantastic Team
128 POL Ustroń 6:55 8.70 02:31:48.00
25
GARBIEŃ Andrzej
rozBBiegane Komorowice
88 POL Bielsko Biała 6:56 8.66 02:32:23.00
26
GORZYŃSKI Jacek
Gorzyncy Trenują
115 POL Częstochowa 6:56 8.66 02:32:25.00
27
WIEJA Piotr
46 POL Jasienica 6:56 8.66 02:32:29.00
28
HAŁATEK Krzysztof
33 POL Oświęcim 6:56 8.66 02:32:31.00
29
JĘDRZEJAK Piotr
12 POL Jastrzębie-Zdrój 7:01 8.56 02:34:10.00
30
RAKOWSKI Paweł
2 POL Łódź 7:04 8.49 02:35:10.00
31
SIKORA Łukasz
Grupa Nomax
143 POL Skoczów 7:07 8.43 02:36:18.00
32
BUJNOWSKI Artur
Orły z Knurowa
29 POL Knurów 7:09 8.40 02:37:11.00
33
SZPAK Damian
Team Papry
63 POL Tychy 7:09 8.40 02:37:13.00
34
LAZAR Damian
Żorskie Szwadrony
53 POL Żory 7:09 8.40 02:37:14.00
35
MURAWSKA Wioletta
104 POL Szczecin 7:09 8.40 02:37:16.00
36
MOSTOWIK Marcin
155 POL Brzeszcze 7:10 8.40 02:37:19.00
37
PIWOŃSKI Adam
92 POL Góra Kalwaria 7:12 8.33 02:38:10.00
38
PANEK Kuba
78 POL Katowice 7:15 8.30 02:39:12.00
39
LASSOTA-BUJAK Mariola
#czeladzbiega
105 POL Czeladź 7:17 8.24 02:40:13.00
40
DOBOSZ Andrzej
Luxtorpeda Czerwionka
84 POL Czerwionka-Leszczyny 7:18 8.24 02:40:15.00
41
KOZA Robert
Carbon racing team
38 POL Świętochłowice 7:23 8.15 02:42:10.00
42
PYSZ Grzegorz
Hrmax Zory
56 POL Żory 7:24 8.12 02:42:30.00
43
SILKA Tomasz
37 POL Żory 7:24 8.12 02:42:32.00
44
SOWIK Marcin
TIME4RUNNING
3 POL Tomaszów Mazowiecki 7:24 8.12 02:42:34.00
45
KARPETA Zbigniew
131 POL Zamarski 7:25 8.09 02:42:54.00
46
KUBERSKI Andrzej
75 POL Katowice 7:26 8.09 02:43:10.00
47
ZBOROWSKI Tomasz
91 POL Sułkowice 7:26 8.09 02:43:18.00
48
DUDOŃ Joachim
Run Against Rett Syndrome
67 POL Ornontowice 7:26 8.09 02:43:26.00
49
STANKOWIAK Maciej
STS BIEGATON
79 POL Mikołów 7:30 8.03 02:44:40.00
50
SADOWSKI Tomasz
Czeladzki Duch Harpagana
107 POL Sosnowiec 7:30 8.00 02:44:50.00
51
URBAN Wiktor
Night Runners Zabrze / ZPB
22 POL Zabrze 7:31 8.00 02:45:11.00
52
PRZYBYSZ Ryszard
34 POL Zory 7:32 7.97 02:45:30.00
53
TUCKI Cyprian
Orly Pszczyna
54 POL Pszczyna 7:33 7.97 02:45:45.00
54
RIMPLER Łukasz
62 POL Orzesze 7:37 7.89 02:47:15.00
55
JUZOF Arkadiusz
Fantastic Team
95 POL Pogwizdów 7:37 7.89 02:47:17.00
56
HANAK Aleksander
159 POL Rybnik 7:37 7.89 02:47:20.00
57
Uczestnik anonimowy
6 POL Rybnik 7:37 7.89 02:47:21.00
58
KASTELIK Wacław
OSP Rychwałdek
146 POL Rychwałdek 7:38 7.89 02:47:40.00
59
CHAJDAS Mateusz
mateusz_chajdas
122 POL Katowice 7:39 7.86 02:48:10.00
60
WOJEWODA Janusz
81 POL Kolonia Osiek 7:40 7.83 02:48:25.00
61
RYBARZ Witold
Oświęcimski Klub Karate
123 POL Brzeszcze 7:41 7.83 02:48:45.00
62
BUJOK Maria
ULKS KARLIK Przezchlebie
8 POL Przezchlebie 7:42 7.80 02:49:10.00
63
GALUSKIN Alexey
Grupa Nomax
121 RUS Tarnowskie Góry 7:45 7.75 02:50:21.00
64
Uczestnik anonimowy
152 POL Cieszyn 7:45 7.75 02:50:25.00
65
MALINOWSKI Adrian
#czeladzbiega
106 POL Będzin 7:45 7.75 02:50:29.00
66
KUŚ Gabriela
KB MCKIS JAWORZNO
126 POL Jaworzno 7:49 7.69 02:51:39.00
67
LULKO Magdalena
Sekcja Piaski
137 POL Czeladź 7:49 7.69 02:51:42.00
68
HYRNIK Kazimierz
Klub biegowy 40 Latek Tychy
138 POL Tychy 7:49 7.69 02:51:44.00
69
PETKA Damian
Btm Runners
42 POL Bytom 7:49 7.69 02:51:50.00
70
CHMIELEWSKI Tomasz
BWOTR.PL
50 POL Żory 7:50 7.67 02:51:59.00
71
POPARDOWSKI Jacek
55 POL Opole 7:50 7.67 02:52:10.00
72
DONIEC Tomasz
41 POL Wola 7:51 7.67 02:52:21.00
73
NOWICKI Artur
Sportczesna
116 POL Bargły 7:53 7.61 02:53:09.00
74
ŚNIEGOŃ Dominik
160 POL Cieszyn 7:53 7.61 02:53:19.00
75
KNAPIK Krzysztof
51 POL Brzezie 7:54 7.61 02:53:29.00
76
GWIAZDOWSKA Joanna
Fantastic Anna Sikora
163 POL Ustron 7:58 7.53 02:55:03.00
77
GRZEGORZAK Wojciech
#AdamCzerwińskiTeam
108 POL Niepołomice 8:01 7.48 02:56:08.00
78
RADEK Robert
15 POL Świętochłowice 8:01 7.48 02:56:09.00
79
ORLOW Kuba
Apex Predator Tychy
161 POL Tychy 8:01 7.48 02:56:12.00
80
DZIUBA Emilian
Sts Biegaton Mikołów
124 POL Mikołów 8:02 7.48 02:56:32.00
81
OSICA Łukasz
20 POL Świętochłowice 8:02 7.48 02:56:41.00
82
CHUCHRO Michał
Rebellion Off free Runners
49 POL Oświęcim 8:03 7.46 02:57:04.00
83
KOŻDOŃ Tomasz
147 POL Skoczów 8:06 7.41 02:58:10.00
84
PTAK Jarosław
86 POL 8:06 7.41 02:58:12.00
85
OCYLOK Adam
Chrono Service
31 POL Oświęcim 8:07 7.41 02:58:14.00
86
MĘCNER Michał
11 POL Bestwina 8:09 7.38 02:59:03.00
87
BASTA Adrian
111 POL Gliwice 8:12 7.33 03:00:08.00
88
CIEŚLAR Kasia
Olza Cieszyn
132 POL Ustroń 8:14 7.28 03:01:05.00
89
BĄK Tymoteusz
i-systems.pl
102 POL Gliwice 8:15 7.28 03:01:09.00
90
JANISZEWSKI Dominik
94 POL Jastrzębie-Zdrój 8:15 7.26 03:01:30.00
91
KOWALIK Artur
70 POL Jaworzno 8:16 7.26 03:01:32.00
92
WILK Bogdan
WILKI
48 POL Bielsko-Biała 8:16 7.26 03:01:36.00
93
WILK Krzysztof
amator
135 POL Katowice 8:17 7.26 03:02:01.00
94
DOMAŃSKI Robert
82 POL Rybnik 8:23 7.17 03:04:04.00
95
TKOCZ Witek
16 POL Mikołów 8:26 7.12 03:05:12.00
96
KRUKOWSKI Jakub
24 POL Luboń 8:26 7.12 03:05:20.00
97
MADEJ Anna
Vege Runners
21 POL Katowice 8:26 7.12 03:05:31.00
98
TARGOŚ Michał
142 POL Piekary Śląskie 8:28 7.10 03:06:10.00
99
PIOSEK Grzegorz
Logtech Run Team Radzionków
39 POL Piekary Śląskie 8:29 7.07 03:06:21.00
100
CZEKA Rudolf
73 POL Mysłowice 8:29 7.07 03:06:33.00
101
KLIMOWSKI Daniel
Fantastic Team
43 POL Pierściec 8:31 7.05 03:07:01.00
102
MERTAS Dominik
5 POL Babice 8:32 7.03 03:07:30.00
103
GORZYŃSKA Agnieszka
114 POL Częstochowa 8:32 7.03 03:07:41.00
104
MOCEK Paweł
Bwotr.pl Blog Biegowy
52 POL Pszów 8:33 7.03 03:08:04.00
105
RADOMSKI Grzegorz
Mokre
17 POL Mikołów 8:36 6.98 03:09:05.00
106
HELIOSZ Adam
Run2Bfree
65 POL Rybnik 8:36 6.98 03:09:09.00
107
TARNOWSKI Marcin
S710 Running Team
13 POL Warszawa 8:43 6.90 03:11:29.00
108
BISKUP Rafał
Run Dziadu Run
40 POL Warszawa 8:44 6.88 03:12:06.00
109
NIEDŹWIEDŹ Grzegorz
STS BIEGATON Mikołów
148 POL Łaziska Górne 8:45 6.85 03:12:19.00
110
KRZYŻOWSKI Hubert
60 POL Mszana Dolna 8:46 6.85 03:12:40.00
111
JAŃSKI Sylwester
Sportczesna
19 POL Korwinów 8:47 6.83 03:13:03.00
112
KONIECZNY Tomasz
109 POL Siemianowice Śląskie 8:48 6.83 03:13:15.00
113
BIGOŚ Monika
71 POL Kraków 8:50 6.81 03:14:05.00
114
SZCZĘSNA Edyta
Rytm Czechowice-Dziedzice
30 POL Czechowice-Dziedzice 8:55 6.73 03:16:06.00
115
BOJUR Renata
35 POL Częstochowa 8:58 6.71 03:17:02.00
116
JĘDRZEJCZAK Anna
KB MCKiS Jaworzno
127 POL Jaworzno 9:01 6.67 03:18:09.00
117
MAGDZIORZ Mariusz
93 POL Mysłowice 9:04 6.63 03:19:10.00
118
RACZYŃSKA Gosia
Coca-Cola Runners
64 POL Mysłowice 9:05 6.61 03:19:41.00
119
JĘDRZEJCZYK Łukasz
Coca Cola Runners
66 POL Mikołów 9:05 6.61 03:19:43.00
120
PARSZEWSKA Ola
Btm runners
44 POL Bytom 9:06 6.61 03:20:01.00
121
LIPINSKI Daniel
Biegiem Przez Góry
87 POL Jastrzebie Zdrój 9:06 6.59 03:20:11.00
122
HOJNY Przemysław
119 POL Kęty 9:11 6.53 03:22:00.00
123
SYPEK Damian
134 POL Sosnowiec 9:12 6.53 03:22:03.00
124
SZYSZKA Marek
KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
150 POL Mikołów 9:13 6.51 03:22:31.00
125
NOWAK Dawid
68 POL Czerwionka-Leszczyny 9:17 6.47 03:24:00.00
126
DANG Magdalena
Orły z Knurowa
61 POL Knurów 9:19 6.43 03:24:54.00
127
HAŚNIK Daria
89 POL Bieruń 9:22 6.41 03:26:01.00
128
ROZMUS Marzena
FRELKI LOTAJOM
90 POL Bojszowy Nowe 9:23 6.40 03:26:13.00
129
CHŁAP Elżbieta
doliniarze
156 POL Katowice 9:24 6.38 03:26:42.00
130
FAJER Marek
Zwik Myszków. Myszków Biega
99 POL Myszków 9:25 6.38 03:26:59.00
131
KOWALIK Dorota
BBL Częstochowa
23 POL Rędziny 9:28 6.34 03:28:11.00
132
SZCZUCKI Krzysztof
14 POL Żory 9:31 6.30 03:29:12.00
133
Uczestnik anonimowy
153 POL Bielsko Biała 9:33 6.29 03:30:00.00
134
MILCARZ Andrzej
UKS Ludwikowice
1 POL Wrocław 9:34 6.29 03:30:10.00
135
ZAJĄC Marzena
Hrmax
4 POL Zory 9:34 6.29 03:30:12.00
136
KLIMEK Beata
72 POL Kraków 9:39 6.21 03:32:10.00
137
BUDKA Agata
KB MCKiS Jaworzno
125 POL Jaworzno 9:40 6.21 03:32:20.00
138
ŻAK Sonia
Orły z Knurowa
25 POL Knurów 9:43 6.18 03:33:30.00
139
NORAS Alina
PwC Service Delivery Center
149 POL Imielin 9:47 6.13 03:35:10.00
140
KANIA Wioletta
77 POL Żywiec 9:52 6.08 03:37:00.00
141
ADAMUS Katarzyna
Fantastic Team
58 POL Cieszyn 9:55 6.06 03:38:01.00
142
BOROWICZ Roksana
Orły z Knurowa
26 POL Knurów 9:58 6.03 03:39:10.00
143
MAJER Marzena
Klub Biegacza Orły z Knurowa
28 POL Knurów 9:59 6.01 03:39:20.00
144
DOMAGAŁA Agnieszka
Olza Cieszyn
69 POL Ustroń 9:60 6.01 03:39:39.00
145
PANENKA Małgorzata
Night Runners Gliwice / Fis-Sst Team
27 POL Nieborowice 10:01 5.99 03:40:05.00
146
WITCZAK Paweł
47 POL Wieluń 10:06 5.95 03:42:01.00
147
KRUPA-SZCZĘSNY Izabela
#czeladzbiega
103 POL Czeladź 10:06 5.95 03:42:02.00
148
MADZIAR Paweł
KAMATO
18 POL Radzymin 10:06 5.95 03:42:05.00
149
SŁOMKA Andrzej
HURAGAN LIGOTA
45 POL Katowice 10:23 5.79 03:48:10.00
150
HANDZLIK Artur
10 POL Kęty 10:25 5.77 03:48:49.00
151
HAREMBSKA Paulina
s710 Running Team
7 POL Warszawa 10:25 5.76 03:48:58.00
152
GÓRECKI Maciej
RAZEM TRENUJEMY SPORT
162 POL Łódź 10:25 5.76 03:49:10.00
153
GRABIAŃSKA Katarzyna
Viking Training Center
117 POL Katowice 10:27 5.74 03:49:33.00
154
PUZOŃ Jan
Goniacka /Igosport sklep dla biegaczy
36 POL Ustroń 10:43 5.60 03:55:44.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU