Osiek Triathlon

osiek
18.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Kazimierz - T / M50 POL Tychy Spla Tychy
Anczykowski Nikodem - T / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Andrzejczak Tomasz - T / M30 POL Włocławek Koszter Tomasz Andrzejczak

Zapłacone

Antos Mateusz - T / M30 POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Krakow 72D

Zapłacone

Badura Basia - T / K30 POL Dąbrowa Górnicza FitTeam/ City Fitness Zagórze
Bagieńska Aleksandra - T / K30 POL Karków Ola i łamagi

Zapłacone

Bąk Marek - T / M40 POL Tarnowskie Góry Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Balcarek Magdalena - T / K40 POL Poomia

Zapłacone

Bałc Krzysztof - T / M40 POL Trzebinia Ocynkownia Śląsk SCHC Team
Banaś Marek - T / M50 POL Dąbrowa Górnicza Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Banaszak Damian - T / M40 POL Podolsze

Zapłacone

Bar Luk - T / M30 POL Klucze

Zapłacone

Baranowski Romuald - T / M50 POL Płock DYNAMIC

Zapłacone

Barański Michal - T / M30 POL Warszawa
Bartecka Sabina - T / K40 POL Żory Różowe Tri/HRmax Żory
Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Kraków
Bauer Artur - T / M30 POL Bieruń Runtek44
Behounek Leszek - T / M50 POL Zakopane

Zapłacone

Behounek Magdalena - T / K30 POL Nowy Targ

Zapłacone

Beil Dawid - T / M40 POL Raciborz 3DVSN

Zapłacone

Besztocha Marcin - T / M30 POL Lędziny

Zapłacone

Białasik Bartosz - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Biela Szymon - T / M16 POL Sułkowice psychling
Biela Tomasz - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Bieńkowski Paweł - T / M30 POL Rybnik
Bies Daniel - T / M30 POL Bielsko-Biała Nie umiem pływać - ale szybko się uczę
Bigaj Sebastian - T / M30 POL Kraków IRON DRAGON TRIATHLON
Bijak Mariusz - T / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Błasiak Adrian - T / M40 POL Bielsko-Biała Podbeskidzie TRI Bielsko-Biała

Zapłacone

Błasiak Leszek - T / M50 POL Kęty

Zapłacone

Błędowski Bogdan - T / M40 POL Rogów

Zapłacone

Borkowski Robert - T / M50 POL Laskowa AZS KAAFM
Borysławski Wojciech - T / M30 POL Kęty Team Lacrima Optyk

Zapłacone

Brandys Aneta - S / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Broda Tomasz - T / M30 POL Ruda Śląska przyGOdowo
Brol Piotr - T / M30 POL Katowice Endurance Team

Zapłacone

Bronicki Grzegorz - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Brózda Rafał - T / M40 POL Wadowice Auuuuu
Brulińska Monika - T / K40 POL Płock TKKF Płock
Brydzia Brydzia - T / K30 POL Górki Wielkie
Brzeska Elżbieta - T / K30 POL Kraków Lacho Team
Brzeski Sebastian - T / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Brzyski Maciej - T / M30 POL Kraków BrzyskiTriTeam

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / K40 POL Zator
Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Zator
Bubula Tomasz - T / M30 POL Tymbark Yellow Pigs

Zapłacone

Buchal Grzegorz - T / M40 POL Gliwice TRI DIVISION TEAM

Zapłacone

Bugaj Katarzyna - S / K POL Tychy Tgb Lake Runners
Buk Marcin - T / M30 POL Gliwice TriDivision

Zapłacone

Bury Wojciech - T / M40 POL Bielsko B

Zapłacone

Całko Aleksander - T / M40 POL Bielsko-Biała www.B365.pl

Zapłacone

Cekiera Antoni - T / M50 POL Kraków combex
Cekiera Marcin - T / M40 POL Kraków Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / K16 POL Katowice

Zapłacone

Chlebanowska Paula - T / K16 POL Poznań ChockoPałki

Zapłacone

Chlebanowski Bartosz - T / M16 POL Poznań ChockoPałki

Zapłacone

Chmurko Michał - T / M30 POL Gliwice
Chojecki Radosła - S / M POL Tymowa TRI Brzesko

Zapłacone

Chrobasik Monika - T / K40 POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

Chwaja Michał - T / M30 POL Chrzanów Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Chyliński Adam - T / M40 POL Siemianowice Śląskie Anal Cunt 1-Os. Team

Zapłacone

Ciasto Sebastian - T / M30 POL Przezchlebie

Zapłacone

Cichoński Rafał - T / M40 POL Brzesko no

Zapłacone

Ciereszko Stanisław - T / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

Cierpiałek Jakub - T / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Cieślar Tomasz - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Ćwik Paweł - T / M50 POL Tychy

Zapłacone

Czaja Jaroslaw - T / M40 POL Bytom Future Processing Running Team

Zapłacone

Czajka Krystian - T / M30 POL Żory
Czapnik Janusz - T / M40 POL Wiśniowa

Zapłacone

Czarnecki Filip - T / M16 POL Myszków

Zapłacone

Czernik Artur - T / M30 POL Bieruń Chop Ze Żelaza Tri Team
Dąbrowski Marcin - T / M40 POL Jaworzno PressGlass Biegamy i wspieramy

Zapłacone

Dąbrowski Mateusz - T / M30 POL Starachowice PIP Team
Daniel Piotr - T / M30 POL Bielsko-Biała
Darda Paweł - T / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Dębski Bartek - T / M40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Dejas Tomasz - T / M40 POL Mysłowice
Depta Dariusz - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Depta Dariusz - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Deszyński Damian - T / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Dobkowski Martin - T / M16 POL Chorzów Kuźnia Triathlonu
Dohnalik Marek - T / M30 POL Kraków Ola i łamagi

Zapłacone

Domagała Kamil - T / M16 POL Zabrze

Zapłacone

Doniec Tomasz - T / M16 POL Wola Decathlon Bielsko-Biała
Drabek Jarosław - T / M30 POL Kraków
Drabiński Mariusz - T / M30 POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

Drewniak Marcin - T / M16 POL Katowice

Zapłacone

Drozdzowski Konrad - T / M16 POL Skała

Zapłacone

Drzyzgiewicz Michal - T / M30 POL Krakow kwitnaca.com

Zapłacone

Dubiel Kamil - T / M16 POL Bielsko-Biała
Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Tychy
Duda-Flieger Izabela - T / K30 POL Oświęcim Master-Bruk
Dudek Bartosz - T / M16 POL Katowice STATSCORE TEAM
Dudek Maciej - T / M16 POL Katowice
Dudziak Tomasz - T / M30 POL Kraków Polar Polska

Zapłacone

Dura Kamil - T / M30 POL Myslachowice Duroski

Zapłacone

Dura Magdalena - T / K40 POL Myślachowice Duroski

Zapłacone

Dworaczek Grzegorz - T / M40 POL Bytom Tridivision Triathlon Team
Dyduch Dominika - T / K16 POL Chocznia

Zapłacone

Engel Anna - T / K16 POL Kraków DareDevils Triathlon Team

Zapłacone

Famuła Tomasz - T / M30 POL Katowice Tridivision Triathlon Team

Zapłacone

Fedak Bohdan - T / M40 POL Zagórz Klub Pod Wisienką

Zapłacone

Figura Damian - T / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Fijałkowski Tomasz - T / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Fik Jakub - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Firek Piotr - T / M30 POL Jordanów Pantera - Sport
Flieger Patryk - T / M30 POL Oswięcim Master-Bruk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / K40 POL Lublin
Florek Paweł - T / M30 POL Kraków Kosovo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Tychy

Zapłacone

Frączek Bartosz - T / M40 POL Kraków

Zapłacone

Frączek Małgorzata - T / K30 POL Kraków

Zapłacone

Fraś Dominik - T / M16 POL Rzyki
Gadaj Grzegorz - T / M30 POL Radlin Radlinioki W Biegu/Śląsk kolarsko

Zapłacone

Gagon Denis - T / M16 POL Kozy Denisteam
Gaim Jacek - T / M40 POL Sosnowiec Zagłębie

Zapłacone

Gaj Rafał - T / M40 POL Gostyń ABR Tychy

Zapłacone

Garbacik Jacek - T / M50 POL Stalowa Wola SKB Stalowa Wola
Garstecki Michał - T / M40 POL Skawina SkawinaBiega

Zapłacone

Gawle Kinga - T / K30 POL Skawina DareDevils Triathlonteam

Zapłacone

Gawryś Bartłomiej - T / M30 POL Siemianowice Śląskie Tridivision

Zapłacone

Gędzius Adrian - T / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Gieniec Iwona - T / K30 POL Nowy Sącz

Zapłacone

Gieruszczak Tomasz - T / M30 POL Krakow

Zapłacone

Gligorczyk Dawid - S / M POL Piekary Śląskie Padama- Team
Glodek Radoslaw - T / M40 POL Krakow Kbtr/Strukt
Głowacki Rafał - T / M50 POL Kraków

Zapłacone

Gmyrek Michał - T / M40 POL Jastrzębie-Zdrój BKH
Goc Marek - T / M50 POL Tychy

Zapłacone

Goczał Mateusz - T / M16 POL Koluszki SLR

Zapłacone

Godziek Marek - T / M16 POL Ruda Śląska przyGOdowo

Zapłacone

Golec Maciej - T / M30 POL Tarnowskie Góry AIM SPORT

Zapłacone

Gołubowski Jerzy - T / M50 POL Skoczów niezrzeszony

Zapłacone

Gołyś Grzegorz - T / M16 POL Knurów

Zapłacone

Gomulec Tomasz - T / M40 POL Kraków TACTICA Team
Gorajek Mikołaj - T / M16 POL Zabrze Trenuj Triathlon
Gorajek Robert - T / M50 POL Zabrze
Górecki Tomasz - T / M40 POL Kraków

Zapłacone

Górny Wojciech - T / M30 POL Grojec

Zapłacone

Grabalski Kamil - T / M30 POL Katowice

Zapłacone

Grabowski Bogusław - T / M30 POL Andrychów Techsterowniki

Zapłacone

Grabowski Zbigniew - T / M50 POL Chrzanów Bowling - club s.c.
Grudziński Radosław - T / M30 POL Zabrze

Zapłacone

Gruszka Michał - T / M40 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Gryglik Tomasz - T / M40 POL Rudziczka

Zapłacone

Grzesica Paweł - T / M40 POL Lędziny

Zapłacone

Gunia Piotr - T / M40 POL Osiek Kadet

Zapłacone

Hałat Adrian - T / M16 POL Gliwice
Handzlik Mateusz - T / M16 POL Bujakow Denisteam
He Helena - S / K POL Ruda Śląska Przygodowo

Zapłacone

Herda Bartłomiej - T / M30 POL Bytom
Horak Roland - T / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany
Hypiak Joanna - T / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley
Imosa Jakub - T / M40 POL Katowice Kotrak Team

Zapłacone

Izart Bartosz - T / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

Jabłoński Marek - T / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Jagieła Grzegorz - T / M30 POL Tychy Adient Team

Zapłacone

Jakus Tomasz - T / M30 POL Jędrzejów Jędrzejowski Klub Kolarski

Zapłacone

Jamróz Ryszard - T / M50 POL Wadowice Auuuuu
Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Bieruń
Janicka-Jawor Joanna - T / K40 POL Mysłowice emjot tri team

Zapłacone

Janik Grzegorz - T / M30 POL Tarnów
Jankowski Łukasz - T / M30 POL Kraków Schibsted Runners

Zapłacone

Janowski Konrad - T / M40 POL Łódź
Jarmundowicz Michał - T / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Jarnot Bartłomiej - T / M40 POL Sosnowiec Ciepłe Bambosze

Zapłacone

Jarnot Oskar - T / M30 POL Zator

Zapłacone

Jaroch Kamil - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Jarosz Agnieszka - T / K40 POL Nysa

Zapłacone

Jarosz Artur - T / M40 POL Jędrzejów

Zapłacone

Jarosz Jacek - T / M40 POL Nysa

Zapłacone

Jasiński Jakub - T / M30 POL Kraków Go Ride Racing Team
Jastrzębski Mateusz - T / M16 POL Rzeszów MJ - Road to Ironman

Zapłacone

Jawor Marcin - T / M40 POL Mysłowice emjot tri team

Zapłacone

Jędrzejczyk Łukasz - T / M30 POL Mikołów Coca-Cola Runners

Zapłacone

Jelen Piotr - T / M30 POL Piła
Jelonek Łukasz - T / M30 POL Tarnowskie Góry EkoTech Triathlon

Zapłacone

Jelonek Tomasz - T / M16 POL Świątniki Dolne

Zapłacone

Józef Marek - T / M40 POL Katowice

Zapłacone

Józefowska Agnieszka - T / K30 POL Kraków

Zapłacone

Józkowicz Lukasz - T / M40 POL Krakow

Zapłacone

Jugo Janusz - T / M40 POL Chorzów Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Juraszczyk Adam - T / M30 POL Rybnik Klub Dzika
Juśkiewicz Jarosław - T / M40 POL Kraków

Zapłacone

Kaczmar Mikołaj - T / M16 POL Zabrze
Kaczmarczyk Jacek - T / M50 POL Krakow dot fizjo
Kania Marek - T / M50 POL Sosnowiec Totalny amator
Karawacki Grzegorz - T / M30 POL Kęty

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Kraków
Karpińczuk Marcin - T / M16 POL Gliwice 1991
Kasolik Radek - T / M30 POL Kęty

Zapłacone

Kasprzyk Justyna - T / K30 POL Sosnowiec
Kawalec Paweł - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kępa Piotr - T / M30 POL Książenice
Kielbasa Henryk - T / M40 POL Libiąż

Zapłacone

Kiełboń Michał - T / M30 POL Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

Kierpiec Szczepan - T / M30 POL Czaniec Cały Ten Triathlon

Zapłacone

Kisiel Michał - T / M30 POL Bielsko-Biała Ciach Mach Bielsko-Biała

Zapłacone

Klakla Wojciech - T / M16 POL Stróża
Klecz Przemysław - T / M16 POL Częstochowa

Zapłacone

Klepadło Piotr - T / M16 POL Zabrze
Klima Adam - T / M16 POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Kmieć Zbigniew - T / M30 POL Gliwice przyGOdowo

Zapłacone

Knapik Sławomir - T / M30 POL Wola Filipowska

Zapłacone

Knura Karol - T / M16 POL Kobyla

Zapłacone

Kocemba Małgorzata - T / K30 POL Nowy Sącz

Zapłacone

Kocur Jarosław - T / M30 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Koczajewski Seweryn - T / M40 POL Jędrzejów JKK Jędrzejów

Zapłacone

Kogut Edyta - T / K40 POL Zory Hrmax Zory
Kołaczyk Katarzyna - T / K30 POL Konopiska Triathlon Training Center
Kołodziejczyk Barbara - T / K40 POL Aleksandria Pierwsza Triathlon Training Center

Zapłacone

Komsta Michał - T / M16 POL Gliwice Tri Division

Zapłacone

Konieczny Dariusz - T / M30 POL Zabrze

Zapłacone

Konior Wojciech - T / M40 POL Bulowice Beskid Tri
Konopka Jan - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Kopańska Kinga - T / K30 POL Bieruń Triathlon Siedlce Club
Korczyk Rafal - T / M50 POL Jawiszowice

Zapłacone

Kornak Dawid - T / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kornaś Andrzej - T / M30 POL Kraków Kukuczsport.pl

Zapłacone

Kos Marcin - T / M40 POL Oświęcim
Kosior Grzegorz - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Kosmowski Błażej - T / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kosowski Rafał - T / M40 POL Wręczyca Wielka

Zapłacone

Kovacs Robert - T / M30 POL Wrocław Ignaś i Gu Team
Kowal Andrzej - T / M30 POL Krakow Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Kowalczyk Jordan - T / M30 POL Zabrze

Zapłacone

Kowalski Sławomir - T / M40 POL Tarnobrzeg Kowalski Tri Team

Zapłacone

Kozak Adam - T / M50 POL Siemianowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Kozak Krzysztof - T / M40 POL Wyry Zbir z Wyr

Zapłacone

Kozłowski Tomasz - T / M30 POL Katowice tri4fun
Kożuch Monika - T / K16 POL Krakow
Krasiński Bartosz - T / M16 POL Bytom
Kraśniewski Daniel - T / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Krawczyk Jan - T / M30 POL Kraków Klub Pod Wisienką

Zapłacone

Krążyński Adam - T / M16 POL Bytom PSP BYTOM
Krepkowski Marcin - T / M40 POL Mikołów Pkjp

Zapłacone

Król Eliza - T / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Kromkowski Maciej - T / M40 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

Kropka Aleksandra - T / K16 POL Świerczyniec

Zapłacone

Kruczek Tomasz - T / M16 POL Łazy
Krummel Tomasz - T / M40 POL Jaworze KML

Zapłacone

Krupa Paweł - T / M50 POL Płock

Zapłacone

Kryjak Maciej - T / M16 POL Ochaby

Zapłacone

Krzesiak Michał - T / M40 POL Katowice Katowice

Zapłacone

Krzymiński Rafał - T / M40 POL Wrocław Kaylo team

Zapłacone

Kubasiak Krzysztof - T / M40 POL Zielonki Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Kucierski Łukasz - T / M30 POL Ustron
Kuciński Benjamin - T / M30 POL Katowice CoJaBiegne.pl / Newbalance

Zapłacone

Kucwaj Michał - T / M30 POL Ochojno MSR
Kukla Maciej - T / M30 POL Chorzów

Zapłacone

Kukucz-Legień Małgorzata - T / K40 POL Kraków Kukuczsport.pl
Kukucz-Legień Michał - T / M30 POL Kraków Kukuczsport.pl

Zapłacone

Kurtyka Agnieszka - T / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kuś Adrian - T / M30 POL Rzeszów Łyda Musi Podawać

Zapłacone

Kusak Kusak - T / K30 POL Kraków Kbtr/Strukt triathlon team
Kuzianik Robert - T / M50 POL Kraków

Zapłacone

Kwaśny Waldemar - T / M40 POL Kraków

Zapłacone

Kyzioł Magdalena - T / K16 POL Chorzów

Zapłacone

Langier Tomasz - T / M30 POL Sosnowiec Klub Kawalerów

Zapłacone

Laskowska Agnieszka - T / K16 POL Będzin

Zapłacone

Latocha Monika - T / K16 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Katowice Carax Club
Legut Paweł - T / M16 POL Żywiec Tridivision Triathlon Team
Leśko Paweł - T / M40 POL Kielanówka

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Dobczyce
Lipien Jakub - T / M40 POL Kraków IRON DRAGON TRIATHLON

Zapłacone

Lipinski Dawid - T / M30 POL Zabrze

Zapłacone

Listowski Andrzej - T / M50 POL Bielsko-Biała
Litwiński Wojciech - T / M30 POL Piekary Śląskie Kuźnia Triathlonu
Loesch Konrad - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Lorek Marcin - T / M40 POL Kraków
Lucka Judyta - T / K40 POL Katowice
Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany
Lyson Magdalena - T / K30 POL Chocznia

Zapłacone

Lyson Piotr - T / M30 POL Chocznia

Zapłacone

Łabno Waldemar - T / M40 POL Łuczyce Dotfizjo

Zapłacone

Ładziński Jakub - T / M30 POL Katowice Coca-Cola Runners

Zapłacone

Łozińska Edyta - S / K POL Ruda Śląska przyGOdowo
Łyczak Lucjan - T / M30 POL Siemianowice Śląskie TriDIVISION

Zapłacone

Mach Dominika - T / K16 POL Wadowice

Zapłacone

Mach Kornel - T / M30 POL Niepołomice

Zapłacone

Macięga Karol - T / M16 POL Wadowice

Zapłacone

Maciejewski Rafał - T / M30 POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

Maciołek Krzysztof - T / M40 POL Oświęcim Skrzydlna
Madej Hubert - T / M30 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Madej Maja - S / K POL Brzesko TRI Brzesko

Zapłacone

Madej Rafał - S / M POL Brzesko TRI Brzesko

Zapłacone

Mądry Roman - S / M POL Tychy Świnska Drużyna

Zapłacone

Malcharek Adam - T / M40 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Malikowska Izabela - T / K16 POL Mikołów Adient Team
Małek Jan - T / M30 POL Przebieczany

Zapłacone

Maniak Grzegorz - T / M30 POL Wrocław Wrocławskie Morsy
Markiel Grzegorz - T / M16 POL Stara Wieś

Zapłacone

Markiewicz Damian - T / M40 POL Kraków
Marszałek Łukasz - T / M40 POL Kraków

Zapłacone

Martynowski Łukasz - T / M30 POL Opole

Zapłacone

Marzec Artur - T / M40 POL Wieliczka

Zapłacone

Marzec Łukasz - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team
Masny-Jarmundowicz Marta - T / K30 POL Rybnik

Zapłacone

Matras Daniel - T / M30 POL Limanowa Miłek Triathlon Team

Zapłacone

Mazurek Mariusz - T / M30 POL Bielsko-Biała Kęckie Harpagany
Męcner Michał - T / M40 POL Bestwina

Zapłacone

Mendyka Marcin - T / M40 POL Warszawa ARP Team

Zapłacone

Michalewicz Marcin - T / M30 POL Mysłowice Itmasters.com.pl

Zapłacone

Michalik Dorota - T / K30 POL Tychy Adient Team

Zapłacone

Michalski Grzegorz - T / M30 POL Siemianowice Śląskie Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Michalski Grzegorz - T / M40 POL Piotrków Trybunalski Brak
Michniewicz Maciej - T / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Mikołajczyk Kuba - T / M16 POL Zabrze

Zapłacone

Mikołajski Damian - T / M30 POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

Milczarek Adrian - T / M30 POL Czestochowa Brak

Zapłacone

Miler Adam - T / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Mitrovic Sinisha - T / M30 HRV Rijeka
Młynek Michał - T / M30 POL Kraków Ola i łamagi

Zapłacone

Molik Paweł - T / M30 POL Kraków Pod Wisienką

Zapłacone

Mynarski Lukasz - T / M30 POL Stara Wies
Mynarski Łukasz - T / M30 POL Stara Wieś

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Kraków Malec kilgaN_TEAM

Zapłacone

Nicieja Krzysiek - T / M40 POL Wysoka Auuuuu
Niedzielski Szymon - T / M30 POL Będzin

Zapłacone

Nir Łukasz - T / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Nos Łukasz - T / M30 POL Siemianowice

Zapłacone

Nosalik Jakub - T / M16 POL Augustów

Zapłacone

Nowok Michał - T / M30 POL Kobielice Jafi Sport Bike Team
Nyderek Robert - T / M30 POL Klecza Dolna
Okoń Tomasz - T / M30 POL Tychy
Olender Grzegorz - T / M50 POL Proszowice 3 REI

Zapłacone

Olma Dariusz - T / M40 POL Jawiszowice Triathlon Training Center

Zapłacone

Organa Konrad - T / M30 POL Częstochowa Blok Ekipa

Zapłacone

Oślak Marcin - T / M30 POL Kobiernice BeskidTri
Osuch Sebastian - T / M30 POL Katowice

Zapłacone

Otrębski Grzegorz - T / M40 POL Kraków KRAKÓW - SWOSZOWICE

Zapłacone

Pachla Adam - T / M16 POL Zabrze
Pajak Tomasz - T / M40 POL Krakow

Zapłacone

Pałyga Agnieszka - T / K30 POL Sosnowiec Future Processing Running Team
Pandel Paweł - T / M40 POL Luszowice
Panek Paweł - T / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pasek Natalia - T / K30 POL Wieliczka WM Triself

Zapłacone

Pasek Tomasz - T / M30 POL Wieliczka Eko Motel Na Wierzynka Park Pinokio

Zapłacone

Pater Janusz - T / M40 POL Oświęcim MJMETAL OŚWIĘCIM

Zapłacone

Patura Kamil - T / M16 POL Proszowice

Zapłacone

Pawelec Piotrek - T / M30 POL Piaseczno PIP TEAM

Zapłacone

Pawlica Piotr - T / M30 POL Jeleśnia
Pędowska Bożena - T / K50 POL Gliwice

Zapłacone

Pędowski Wojciech - T / M50 POL Gliwice

Zapłacone

Pękala Arkadiusz - T / M30 POL Brzeszcze
Perz Agata - T / K16 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

Piątek Kordian - T / M16 POL Oświęcim

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Rybnik
Pieczara Krzysztof - T / M30 POL Jaworzno Tri Jaworzno

Zapłacone

Pietruszka Tomasz - T / M40 POL Kraków Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Pietryga Maciej - T / M30 POL Tarnowskie Góry Szwagry

Zapłacone

Pikorski Dominik - T / M16 POL Zabrze Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Piotrowski Tomasz - T / M30 POL Kęty NN
Pisarek Kuba - T / M40 POL Bielsko-Biała Trucht

Zapłacone

Plata Agnieszka - T / K50 POL Kraków Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio

Zapłacone

Pluta Mariusz - T / M40 POL Bieruń
Podemska-Rejdych Dominika - S / K POL Tychy AC Pajace
Podgórski Tomasz - T / M30 POL Wrocław Kiedyś Wygram
Podowski Jan - T / M50 POL Tychy Akuloft Spla Tychy
Podsiadlo Jan - T / M40 POL Dąbrowa Górnicza TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Polczak Joanna - T / K30 POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

Połoński Marcin - T / M30 POL Kołobrzeg SZTORM KOŁOBRZEG

Zapłacone

Porabik Patryk - T / M16 POL Węgrzce Wielkie

Zapłacone

Porębski Wojciech - T / M40 POL Oświęcim KS UKS KADET OŚWIĘCIM

Zapłacone

Proksa Łukasz - T / M16 POL Katowice Ymsk
Pron Agnieszka - T / K40 POL Katowice TEAM PRON
Przybyła Mateusz - T / M16 POL Czerwionka-Leszczyny
Przywara Katarzyna - T / K30 POL Skawina WM TRISELF / OPTIMA SKAWINA

Zapłacone

Przywara Piotr - T / M40 POL Skawina Optima Skawina / WM Triself

Zapłacone

Ptak Arkadiusz - T / M50 POL Kielce Akwedukt Kielce

Zapłacone

Puc Adrian - T / M30 POL Rzeszów Łyda Musi Podawać

Zapłacone

Puliński Albert - T / M16 POL Poniatowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Tychy ABR TYCHY

Zapłacone

Raczek Jarosław - T / M40 POL Rybnik
Raczek Justyna - T / K40 POL Rybnik
Raczyńska Gosia - T / K40 POL Mysłowice Coca-Cola Runners

Zapłacone

Radczuk Daria - T / K30 POL Krakow Polar Polska

Zapłacone

Rataj Agnieszka - T / K16 POL Katowice

Zapłacone

Rębisz Paweł - T / M40 POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

Rejdych Marcel - T / M16 POL Oświęcim
Roch Marcin - T / M30 POL Tarnowskie Góry
Rogozik Paweł - T / M30 POL Kraków
Rojek Robert - T / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Romańska Monika - T / K16 POL Kraków

Zapłacone

Romański Maciej - T / M30 POL Tarnowskie Góry Tridivision Triathlon Team

Zapłacone

Romański Piotr - T / M30 POL Międzybrodzie Żywieckie -
Rosiek Bartłomiej - T / M30 POL Michałowice Firman-bikes Kraków sklep serwis

Zapłacone

Rosiek Grzegorz - T / M40 POL Kraków Emiteam

Zapłacone

Rosiński Paweł - T / M30 POL Tychy Adient Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Zakopne Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałbińskiego w Zakopane

Zapłacone

Rozwadowski Rafał - T / M16 POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Ruszkowski Cezary - T / M50 POL Kielce Bez klubu
Ruta Jaromir - T / M30 POL Kraków Klub Pod Wisienką

Zapłacone

Ryba Mateusz - T / M16 POL Katowice

Zapłacone

Rybarz Witold - T / M40 POL Brzeszcze Oświęcimski Klub Karate

Zapłacone

Rybicki Jakub - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Rypel Natalia - T / K16 POL Kędzierzyn-Koźle Tridivison triathlon team

Zapłacone

Rypuła Jacek - T / M30 POL Bojszowy

Zapłacone

Rypuła Zenon - T / M50 POL Lędziny

Zapłacone

Rytov Oleksii - T / M30 POL Kraków UNLIMITED TRIATHLON KRAKÓW

Zapłacone

Rzepecki Dariusz - T / M30 POL Sosnowiec FitTeam/cityfitness Sosnowiec
Sadlik Barbara - T / K40 POL Kęty

Zapłacone

Sadowski Aleksander - T / M40 POL Brzozowa Gt Kona

Zapłacone

Sambak Tadeusz - T / M50 POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Samek Krzysztof - T / M40 POL Kaszów

Zapłacone

Senkowski Jakub - T / M16 POL Kraków Kubatura Struktura
Siakowski Mateusz - T / M16 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

Siemek Piotr - T / M30 POL Kraków Motorola Bike Team

Zapłacone

Sikora Agnieszka - T / K30 POL Zabrze

Zapłacone

Sikora Rafał - T / M40 POL Zabrze

Zapłacone

Sikora Wiesław - T / M40 POL Ustroń Skorpion Team

Zapłacone

Skibicki Krzysztof - T / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Skoczek Damian - T / M16 POL Bielsko-Biała Denisteam
Skorupa Paweł - T / M30 POL Tychy SKORUPA TRIATHLON

Zapłacone

Skowron Marcin - T / M40 POL Bytom Tridivision Triathlon Team

Zapłacone

Skuta Tomasz - T / M40 POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
Slurzynski Jan - T / M30 POL Skierniewice

Zapłacone

Ślusarczyk Dawid - T / M16 POL Zakliczyn
Slusarczyk Maciek - T / M30 POL Kraków Apus Sports

Zapłacone

Słomiński Piotr - T / M40 POL Gorlice FST Gorlice
Słonka Piotr - S / M POL Czernica UKS 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

Smołka Agata - T / K16 POL Zabrze TriDivision Triathlon Team

Zapłacone

Sobel Łukasz - T / M30 POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M30 POL Jabłonna Bravehearts Legionowo
Soczawa Wojciech - T / M40 POL Bytom
Sojka Joanna - T / K40 POL Siemianowice Śląskie J&A
Sokół Łukasz - T / M30 POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

Solak Sławomir - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Sondej Wiesław - T / M50 POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

Soter Bartłomiej - T / M30 POL Czeladź KS SILESIA WINTER SWIMMING

Zapłacone

Stachura Mateusz - T / M16 POL Zabrze INIEMAMOCNI Tri Team

Zapłacone

Staciwa Michał - T / M40 POL Katowice Truchtacz Mysłowice
Staniek Sławomir - T / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Stanoszek Agnieszka - T / K40 POL Mysłowice
Stanoszek Robert - T / M40 POL Mysłowice
Starmach Michał - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Starmach Rafał - T / M16 POL Kraków

Zapłacone

Starzyński Tomasz - T / M50 POL Kraków KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM

Zapłacone

Stawarz Krzysztof - T / M30 POL Kraków Happy TRI friends

Zapłacone

Stawowczyk Daniel - T / M16 POL Kęty

Zapłacone

Stefański Michał - T / M40 POL Kraków
Stelmaach Krzysztof - T / M16 POL Oświęcim Passionbike

Zapłacone

Stencel Karolina - T / K16 POL Kraków
Stępniak Daniel - T / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

Straś Andrzej - T / M50 POL Sosnowiec Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Stuchlik Tadeusz - T / M50 POL Tarnowskie Góry TTT
Stwora Dawid - T / M40 POL Bielsko-Biała POLICJA BIELSKO-BIAŁA

Zapłacone

Suchowiejko Marek - T / M16 POL Kraków WEBCON RUNNERS
Sudoł Grzegorz - T / M40 POL Kraków IRON DRAGON TRIATHLON

Zapłacone

Sufranowicz Tomasz - T / M16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Surówka Maciej - T / M30 POL Wilków
Sury Jacek - T / M30 POL Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
Świsulski Michał - T / M16 POL Zabrze
Swolkień Michał - T / M30 POL Kraków

Zapłacone

Szafińska Małgorzata - T / K30 POL Maszków

Zapłacone

Szafinski Artur - T / M30 POL Tarnobrzeg
Szatan Michał - T / M30 POL Bulowice Team Lacrima Optyk

Zapłacone

Szczepaniec Eryk - T / M16 POL Rzeszów

Zapłacone

Szczepański Wojciech - T / M16 POL Rybnik
Szmigielski Szymon - T / M40 POL Bibice Ślęzak Team

Zapłacone

Szopa Beniamin - T / M40 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów
Sztonder Marcin - T / M30 POL Częstochowa
Szurek Sławomir - T / M40 POL Rydułtowy Uks Piątka Plus Rydułtowy

Zapłacone

Szydłowski Łukasz - T / M30 POL Kraków Klub Pod Wisienką

Zapłacone

Szyjka Robert - T / M40 POL Brzeszcze

Zapłacone

Szymkowski Łukasz - T / M30 POL Kety
Tajak Tomasz - T / M40 POL Kraków TriDivision

Zapłacone

Thomann Jacek - T / M30 POL Katowice Goultra.pl

Zapłacone

Tobiasz Dominik - T / M16 POL Wilamowice

Zapłacone

Tokarz Wojciech - T / M30 POL Jasień

Zapłacone

Tomaszewicz Krzysztof - T / M40 POL Tychy

Zapłacone

Tomczak Jacek - T / M40 POL Ruda Śląska PrzyGOdowo

Zapłacone

Tomczak Jacek - T / M30 POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać
Tomczyk Wojciech - S / M POL Wodzisław Śląski UKS 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

Tomiczek Wojciech - T / M30 POL Bielsko Biała
Trzaska Radosław - T / M40 POL Bielsko-Biała Tlenownia

Zapłacone

Trzeja-Zdanowska Dorota - T / K40 POL Będzin Imperium Sportu Team

Zapłacone

Tuszyński Jan - T / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Tyka Andrzej - T / M50 POL Tarnów

Zapłacone

Urbański Łukasz - T / M16 POL Rąbień
Wach Wojciech - T / M30 POL Kraków Przepraszam, czy to triathlon?

Zapłacone

Waloszczyk Krzysztof - T / M30 POL Ruda Śląska B4ZERO-Team

Zapłacone

Walukiewicz Adam - T / M16 POL Siemianowice Śląskie
Walukiewicz Alicja - T / K16 POL Siemianowice Śląskie
Wasiak Wojciech - T / M50 POL Modlniczka IronDragon Triathlon

Zapłacone

Wąsik Paulina - S / K POL Radom PaDaMa

Zapłacone

Wasilewski Marcin - T / M40 POL Piaseczno
Wawro Jakub - T / M30 POL Kraków
Wawro Tadeusz - T / M40 POL Zabierzów Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Węglowski Dawid - T / M40 POL Wroclaw Kaylo team

Zapłacone

Węgrzyn Piotr - T / M50 POL Czeladź Cityfitnes Sosnowiec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M16 POL Andrychow Ifitt Klub Fitness

Zapłacone

Werwinski Grzegorz - T / M30 POL Piła
Wiciak Mateusz - T / M16 POL Tychy Viking Training Center
Widlarz Sebastian - T / M40 POL Wadowice Niezrzeszony
Wieczorek Iwona - S / K POL Ruda Śląska przyGOdowo
Wieczorek Wojciech - T / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M40 POL Modlniczka Dotfizjo

Zapłacone

Wierzba Krzysztof - T / M40 POL Bieruń DANONE :)
Wilanowski Jakub - T / M16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wiśniewska Katarzyna - T / K40 POL Warszawa Indywidualistka
Wiśniewski Mateusz - S / M POL Gliwice PaDaMa Team @wisnia_m_aktywnie365

Zapłacone

Witek Andrzej - T / M30 POL Rząska

Zapłacone

Wnęk Michał - T / M16 POL Rzeszotary Tri Division Triathlon Team

Zapłacone

Woda Ewelina - T / K30 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

Wodyński Wojciech - T / M40 POL Katowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Wojnarowski Jacek - T / M40 POL Nowy Sacz RestIsDead

Zapłacone

Wola Radosław - T / M40 POL Sosnowiec Niwka Sosnowiec

Zapłacone

Wolant Sylwester - T / M40 POL Brzeszcze

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M16 POL Kielce

Zapłacone

Wróbel Grzegorz - T / M40 POL Ruda Śląska WRÓBELTEAM

Zapłacone

Wyciszkiewicz Anna - T / K30 POL Bestwina

Zapłacone

Wydra Dariusz - T / M40 POL Ruda Śląska przyGOdowo

Zapłacone

Wykręt Piotr - T / M16 POL Andrychów
Ząber Łukasz - T / M30 POL Ustroń
Zając Tomasz - T / M40 POL Wieliczka Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Zajdel Michał - T / M40 POL Halemba Socios Silesia
Zajkowski Piotr - T / M30 POL Kraków
Żak Alicja - T / K30 POL Oświęcim Zadyszka
Zaklinska Kasia - T / K40 POL Gliwice TMTeam
Zarzycki Marcin - T / M30 POL Mszana Dolna Bio-Reh Team

Zapłacone

Żelichowski Bartosz - T / M16 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Zięba Dariusz - T / M30 POL Nysa Crossandactive Nysa

Zapłacone

Zielińska Małgorzata - T / K40 POL Kutno

Zapłacone

Ziółko Maciej - T / M40 POL Zielonki IRON DRAGON TRIATHLON

Zapłacone

Ziomek Michał - T / M30 POL Strumień

Zapłacone

Ziomkowski Jan - T / M30 POL Wadowice GVT

Zapłacone

Złocki Marcin - T / M30 POL Kęty

Zapłacone

Zontek Emilia - T / K40 POL Czaniec
Zubel Michał - T / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim
Żurczak Tomasz - S / M POL Czernica UKS 5 Plus Rydułtowy

Zapłacone

Żurek Robert - T / M40 POL Dąbrowa Górnicza TRIATHLON DABROWA GÓRNICZA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - T / M50 POL Oświęcim

Zapłacone

Zychowicz Grzegorz - T / M50 POL Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK

Zapłacone

Żywczak Artur - T / M30 POL Kraków KM PSP Kraków

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU