PGE 9. Bieg Siedleckiego Jacka - BIEGI DLA DZIECI

Siedlce, Polska
26.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Tomasz - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Bakker Lars - 200 m / M POL Warszawa

Zapłacone

Bakker Laura - 400 M / K7 POL Warszawa

Zapłacone

Banasiuk Jakub - 200 m / M POL Żabokliki

Zapłacone

Banasiuk Julian - 400 M / M8 POL Żabokliki

Zapłacone

Bartoszuk Blanka - 400 M / K7 POL Sarnaki

Zapłacone

Bartoszuk Gabriela - 400 M / K9 POL Zabuże

Zapłacone

Bartoszuk Gabriela - 400 M / K9 POL Sarnaki

Zapłacone

Bartoszuk Kuba - 200 m / M POL Sarnaki

Zapłacone

Białożyński Jan - 400 M / M7 POL Warszawa Janek Biega

Zapłacone

Biernasiuk Leonard - 200 m / M POL Puczyce
Borkowski Bartosz - 900 m / M POL Grabianów

Zapłacone

Borkowski Michał - 400 M / M9 POL Grabianów

Zapłacone

Brodzik Gabriel - 400 M / M9 POL Siedlce
Buch Sebastian - 200 m / M POL Siedlce Przedszkole

Zapłacone

Cabaj Filip - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Celiński-Drozd Paweł - 400 M / M9 POL Siedlce Masovia Siedlce

Zapłacone

Chacińska Zuzanna - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Chmielińska Blanka - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Chmielińska Pola - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Chojecka Aleksandra - 400 M / K8 POLSKA Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

Chojecki Jakub - 200 m / M POLSKA Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

Chomicki Grzegorz - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Cichy Laura - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Czarnocka Amelka - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Czarnocki Batrosz - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Czarnocki Kamil - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Czyżewska Iga - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Czyżowska Wiktoria - 200 m / K POL Huta Mińska RaceFighter
Dąbrowska Ola - 200 m / K POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Dębski Jan - 200 m / M POL Siedlce
Dobrowolski Aleksander - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Dobrowolski Maciej - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Dołęga Szymon - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Duchnowska Karolina - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Dziekan Adam - 400 M / M9 POL Warszawa

Zapłacone

Dziekan Karol - 400 M / M7 POL Warszawa

Zapłacone

Dzierżanowski Filip - 400 M / M9 POL Siedlce Masovia

Zapłacone

Filipek Alan - 400 M / M8 POL Warszawa

Zapłacone

Firus Marcin - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Gawryś Alan - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Gerymska Lena - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Gibek Bartosz - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Gibek Julia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Gierszewska Hania - 200 m / K POL Warszawa

Zapłacone

Gierszewski Jan - 400 M / M8 POL Warszawa

Zapłacone

Gołuński Aleksander - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Gołuński Wiktor - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Grabowska Aleksandra - 400 M / K7 POL Siedlce
Grabowska Karolina - 200 m / K POL Siedlce
Grabowska Paulina - 400 M / K9 POL Siedlce
Gwiazdecka Wiktoria - 900 m / K POL Siedlce KAWASHI

Zapłacone

Gwiazdecki Bartosz - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Hołubiec Amelia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Ilczuk Mateusz - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Iwaniuk Aleksander - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Janiak Blanka - 900 m / K POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Janiak Marek - 400 M / M9 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Jarmoszewicz Jan - 400 M / M9 POL Połoski

Zapłacone

Jarmoszewicz Karolina - 900 m / K POL Połoski

Zapłacone

Jarmoszewicz Wojciech - 200 m / M POL Połoski

Zapłacone

Jastrzebska Sylwia - 900 m / K POL Tworki

Zapłacone

Jędrajczyk Igor - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Jóźwiak Aleks - 400 M / M7 POL Siedlce
Juchimowicz Lidia - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Kaczmarska Alicja - 400 M / K7 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Kaliniak Bartosz - 900 m / M POL Siedlce Szkoła podstawowa nr 12

Zapłacone

Kaniewski Bartosz - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Kaniewski Mateusz - 400 M / M9 POL Siedlce Masovia

Zapłacone

Karwowska Julia - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Karwowska Wiktoria - 900 m / K POL Siedlce Rawa Siedlce

Zapłacone

Karwowski Michał - 400 M / M7 POL Siedlce POGOŃ SIEDLCE

Zapłacone

Kiełczykowska Wiktoria - 900 m / K POL Siedlce Diabły Siedlce

Zapłacone

Kiełczykowski Kajetan - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Koć Zuzanna - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Kokot Franciszek - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Kokot Hanna - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Kołtuniak Oliwia - 900 m / K POL Siedlce
Komor Tola - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Kopiec Julia - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Koprowska Maja - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Koryciński Adam - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Koryciński Oliwier - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Kostrzewa Jakub - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 400 M / K9 POL Niemojki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 200 m / M POL Niemojki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 900 m / K POL Niemojki

Zapłacone

Kowalczy Oliwia - 400 M / K8 POL Siedce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 400 M / K8 POL Siedlce
Uczestnik anonimowy - 400 M / K8 POL Siedlce

Zapłacone

Koźluk Ola - 400 M / K9 POL Łosice

Zapłacone

Kożuchowska Zofia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Kruk-Michalak Julia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Kruszewska Natalia - 400 M / K8 POL Siedlce

Zapłacone

Kruszewski Szymon - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 400 M / K8 POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Krzewniak Maja - 400 M / K9 POL Siedlce
Księżopolska Aurelia - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Ksionek Albert - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Ksionek Wiktoria - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Kubańska Karolina - 200 m / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Kubanska Oliwia - 400 M / K7 POL Chochół

Zapłacone

Kukawski Nataniel - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Kukawski Nikodem - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Kukla Jakub - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Kukla Natalia - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Kulik Nina - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Kurek Krzysztof - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Kurek Zuzanna - 400 M / K8 POL Siedlce
Uczestnik anonimowy - 400 M / M8 POL Januszówka

Zapłacone

Kuźma Helena - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Kuźniarska Julianna - 400 M / K7 POL Warszawa

Zapłacone

Kwaśniewski Szymon - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Lipiński Antoni - 400 M / M9 POL Siedlce WWW.MADARBABY.PL

Zapłacone

Lutomirska Asia - 400 M / K8 POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Zapłacone

Maciej Solarczyk - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Maciołek Aleksandra - 400 M / K8 POL Siedlce SP 3 Siedlce

Zapłacone

Malinowski Michał - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Marciniak Cezary - 900 m / M POL Siedlce Pogoń Siedlce

Zapłacone

Marciniak Szymon - 900 m / M POL Siedlce SP 3 Siedlce

Zapłacone

Markiewicz Dawid - 400 M / M8 POL Siedlce Masovia

Zapłacone

Matysek Maria - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Matysek Michał - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Mazurek Michał - 400 M / M8 POL Golice

Zapłacone

Mazurek Mikołaj - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Mężyńska Blanka - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Michalak Adam - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Mikołajczuk Piotr - 400 M / M8 POL Gołąbek Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Mikulak Filip - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Misiak Patrycja - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Mitrofaniuk Kalina - 200 m / K POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Moczulski Mariusz - 400 M / M9 POL Platerów

Zapłacone

Mroczek Malwina - 400 M / K9 POL Chodów

Zapłacone

Mućko Maja - 400 M / K9 POL Sieldce

Zapłacone

Myszka Natasza - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Nitychoruk Maciej - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Obercich Anna - 900 m / K POL Siedlce Sprzedam nr 11

Zapłacone

Odowska Alicja - 400 M / K9 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Odowska Zuzanna - 400 M / K8 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Oknińska Zuzanna - 200 m / K POL Żelków-Kolonia

Zapłacone

Olszewski Adrian - 200 m / M POL Siedlce TEAM1431

Zapłacone

Osiak Gabrysia - 400 M / K9 POL Białystok

Zapłacone

Paja Natalia - 400 M / K9 POL Nowa Pogorzel

Zapłacone

Pałka Franciszek - 900 m / M POL Urszulin Pozytywnie Aktywni

Zapłacone

Pałka Maria - 400 M / K8 POL Urszulin Pozytywnie Aktywni

Zapłacone

Patoleta Mateusz - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Pawlak Jan - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Pawlusiewicz Alicja - 400 M / K9 POL Siedlce Sp 11 Siedlce

Zapłacone

Peciak Lena - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Pietrasik Alicja - 400 M / K9 POL Żelków

Zapłacone

Pietrasik Marcin - 400 M / M8 POL Żelków

Zapłacone

Pietrusiak Amelka - 400 M / K8 POL Siedlce S A L U S * REHMEDICA* SIEDLCE

Zapłacone

Pietrusiak Laura - 400 M / K8 POL Siedlce Szkoła Podstawowa nr 12

Zapłacone

Plejznerowski Jakub - 400 M / M9 POL Otwock Lekkoatleci z Otwocka

Zapłacone

Plejznerowski Mateusz - 900 m / M POL Otwock Lekkoatleci z Otwocka

Zapłacone

Płudowski Patryk - 400 M / M7 POL Siedlce

Zapłacone

Podlipniak Weronika - 900 m / K POL Łosice

Zapłacone

Polkowski Dawid - 400 M / M9 POL Węgrów AKTYWNI WĘGRÓW

Zapłacone

Półtorzycka Justyna - 400 M / K8 POL Siedlce SP 4

Zapłacone

Pomorska Julia - 400 M / K9 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Prachnio Kacper - 400 M / M7 POL Siedlce SP 11 Siedlce

Zapłacone

Prachnio Patryk - 900 m / M POL Siedlce MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Pracz Kacper - 400 M / M9 POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Pruszczak Julia - 400 M / K9 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Przesmycka Kornelia - 900 m / K POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

Raczuk Amelia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Radzka Amelia - 400 M / K8 POL Siedlce SP Nr 11 w Suedlcach

Zapłacone

Reczko Mateusz - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Rogal Lena - 400 M / K8 POL Siedlce SP nr 7 Siedlce
Roguski Bartosz - 400 M / M7 POL Kotuń
Rombel Nikola - 400 M / K9 POL Domanice Kawashi

Zapłacone

Rybak Jan - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Rymuza Mateusz - 400 M / M9 POL Przygody

Zapłacone

Rytel Adam - 400 M / M9 POL Chodów

Zapłacone

Rytel Piotr - 900 m / M POL Chodów

Zapłacone

Sankowski Łukasz - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Sitek Amelia - 400 M / K9 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Skolimowska Lena - 900 m / K POL Żabokliki Kawashi Team Siedlce

Zapłacone

Skultecka Oliwia - 400 M / K8 POL Warszawa UKS G-8

Zapłacone

Skup Maciej - 900 m / M POL Siedlce SP 11 SIEDLCE
Śledź Jakub - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Smolak Darek - 900 m / M POL Czarnówka

Zapłacone

Smolak Mirek - 400 M / M9 POL Czarnówka

Zapłacone

Sokołowski Dawid - 400 M / M8 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Solarczyk Bartosz - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Soszyński Filip - 400 M / M7 POL Stara Wieś

Zapłacone

Soszyński Hubert - 400 M / M9 POL Stara Wieś

Zapłacone

Stańczuk Dominik - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Stańczuk Maciej - 200 m / M POL Siedlce
Stankiewicz Franciszek - 200 m / M POL Warszawa Zakład remontowo-budowlany Remiszewski Stanisław

Zapłacone

Stefaniuk Aleksander - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Stefaniuk Maciej - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Stoklosa Matylda - 400 M / K9 POL Dublin

Zapłacone

Stokłosa Tymoteusz - 200 m / M POL Podniesno

Zapłacone

Świć Ania - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Szklarz Oliwier - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Szulhaniuk Marcin - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Szulhaniuk Natalia - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Szymańska Nikola - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Szysz Angelika - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Szysz Martyna - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Szysz Michał - 400 M / M9 POL Platerów

Zapłacone

Tajak Emilia - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Tajak Tomasz - 400 M / M9 POL Siedlce

Zapłacone

Teca Weronika - 400 M / K9 POL Siedlce

Zapłacone

Telej Piotr - 400 M / M9 POL Siedlce Dezerter Siedlce

Zapłacone

Tomasiuk Roksana - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Troć Maciej - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Troć Wiktoria - 900 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Twarowska Gabriela - 400 M / K7 POL Siedlce

Zapłacone

Wasilewska Jagna - 900 m / K POL Głosków

Zapłacone

Wasilewska Lena - 400 M / K9 POL Głosków

Zapłacone

Wasiluk Marta - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Wiśniewski Jan - 200 m / M POL Siedlce
Wojciechowska Lena - 400 M / K8 POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 400 M / K9 POL Siedlce IKS SIEDLCE

Zapłacone

Wojtach Hanna - 200 m / K POL Białystok

Zapłacone

Wojtach Karolina - 200 m / K POL Białystok

Zapłacone

Woźnica Dawid - 200 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Jakub - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Paweł - 900 m / M POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Szymon - 400 M / M8 POL Siedlce

Zapłacone

Zbieć Arkadiusz - 400 M / M9 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

Zbieć Bartosz - 200 m / M POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

Zdoliński Mateusz - 900 m / M POL Siedlce
Zdunek Maja - 200 m / K POL Siedlce

Zapłacone

Zielińska Aleksandra - 200 m / K POL Stare Opole

Zapłacone

Zieliński Mikołaj - 400 M / M9 POL Stare Opole

Zapłacone

Ziółkowski Maciek - 400 M / M9 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU