PGE 9. Bieg Siedleckiego Jacka

Siedlce, Polska
26.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Tomasz - 5 km / M30 S
POL Siedlce

Niezapłacone

Adamiak Damian 15 5 km / M30 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Adamiec Monika 16 5 km / K30 POL Mienia

Zapłacone

Afaltowski Grzegorz 1000 21.097 km / M30 POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

Aleksiuk Marcin 999 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Siedlce

Zapłacone

Ambroziewicz Angelika 17 5 km / K30 S
POL Siedlce CFS

Zapłacone

Andrzejewski Mariusz 20 5 km / M40 S
POL Łuków

Zapłacone

Andrzejewski Michał 18 5 km / M12 S
POL Siedlce TEAM1431

Zapłacone

Andrzejewski Robert 19 5 km / M40 POL Sterdyń

Zapłacone

Andrzejuk Bogusław 10 21.097 km / M40 POL Białystok

Zapłacone

Araszkiewicz Tomasz 998 21.097 km / M50 POL Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

Arseniuk Marek 21 5 km / M40 POL Wisznice

Zapłacone

Artyszuk Mirosław 22 5 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Augustynska Iwona 997 21.097 km / K18 POL Warszawa Wściekły Finisz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 34 5 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Babicz Ireneusz 996 21.097 km / M50 POL Horodyszcze Team-i Sport

Zapłacone

Bagiński Zbyszek 23 5 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki Jw 1230

Zapłacone

Banaszewski Adrian 995 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Bańbura Sławek 24 5 km / M40 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

Bańkowski Arkadiusz 25 5 km / M40 S
POL Siedlce brak

Zapłacone

Baranowski Paweł 26 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Barański Piotr 994 21.097 km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

Bardadyn Przemysław 27 5 km / M30 POL Węgrów

Zapłacone

Bareja Paweł 28 5 km / M30 S
POL Siedlce SP8 Siedlce

Zapłacone

Bartosik-Strzalińska Barbara 29 5 km / K30 S
POL Siedlce Pogodni

Zapłacone

Bartoszuk Andrzej 30 5 km / M40 POL Zabuże ULKS SARNAKI

Zapłacone

Bartoszuk Michał 993 21.097 km / M18 POL Stare Hołowczyce

Zapłacone

Barzał Artur 31 5 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

Baszkiewicz Paweł 992 21.097 km / M40 S
POL Zbuczyn ZBUCKI RUCH

Zapłacone

Baszun Beata 33 5 km / K40 S
POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

Baszun Tomasz 32 5 km / M40 S
POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

Bednarczyk Michał 35 5 km / M30 POL Skórzec

Zapłacone

Bednarzak Tadeusz 991 21.097 km / M60 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Belkiewicz Rafał 990 21.097 km / M30 POL Warszawa Kabaty Ultra

Zapłacone

Belniak Mirosława 36 5 km / K50 POL Łuków

Zapłacone

Belowski Maciej 37 5 km / M12 S
POL Siedlce

Zapłacone

Biaduń Mariusz 38 5 km / M30 S
POL Siedlce Biegacze Pomagacze

Zapłacone

Biadun Paweł 989 21.097 km / M30 S
POL Łuków -

Zapłacone

Białożyński Marcin 39 5 km / M40 POL Warszawa Dowództwo WOT/MKB Dreptak

Zapłacone

Biały Michał 11 21.097 km / M18 POL Kraśnik SKB Kraśnik

Zapłacone

Bielak Adrian 40 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Bielecki Mirmił 988 21.097 km / M40 POL Piotrowice Wielkie Mirmiłowo

Zapłacone

Bielecki Rafał 41 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Bieliński Andrzej 1163 NW 5 km / M POL Siedlce NOWI SIEDLCE

Zapłacone

Bienias Krzysztof 42 5 km / M30 POL Warka

Zapłacone

Biernacka Agnieszka 43 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Biernacka Marta 44 5 km / K30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Biernat Katarzyna 987 21.097 km / K30 S
POL Janów Podlaski Nie zrzeszona

Zapłacone

Biernat Robert 45 5 km / M30 POL Rakowiska Klub Biegaczy JYSK

Zapłacone

Binkiewicz Sylwia 986 21.097 km / K30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Blicharz Stanisław 985 21.097 km / M50 POL Niemce Nie Ma Letko

Zapłacone

Błoński Wojciech 984 21.097 km / M40 POL Sokołow Podlaski STC SOKOŁÓW PODLASKI

Zapłacone

Bobryk Kinga 46 5 km / K20 S
POL Zbuczyn

Zapłacone

Bonat Mirosław 47 5 km / M40 POL Siedlce Drużyna MWM

Zapłacone

Borkowska Wioletta 48 5 km / K30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Borkowski Dariusz 1100 NW 5 km / M POL Siedlce NoVi Siedlce

Zapłacone

Borkowski Leszek 1101 NW 5 km / M POL Grabianów Nowi Siedlce

Zapłacone

Borkowski Mariusz 983 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Borkowski Sebastian 49 5 km / M20 POL Łuków

Zapłacone

Borowska Magda 50 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Borowski Karol 51 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Boruc Damian 982 21.097 km / M18 POL Siedlce

Zapłacone

Boruta Anna 52 5 km / K60 POL Siedlce

Zapłacone

Boruta Michał 53 5 km / M30 POL Chodów

Zapłacone

Breard Guillaume 54 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Brodzik Klaudia 55 5 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

Brojek Marcin 56 5 km / M30 POL Biała Podlaska KB Biala Biega

Zapłacone

Brzezek Tomasz 57 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Brzozowski Tomasz 58 5 km / M20 POL Czarna Im Szybciej Tym Szybciej

Zapłacone

Bukowski Artur 981 21.097 km / M40 POL Łaskarzew Victus Rębków

Zapłacone

Bułka Piotr 59 5 km / M40 POL Sulejówek UKS Herkules Sulejówek

Zapłacone

Butnicki Radosław 60 5 km / M20 POL Węgrów

Zapłacone

Cabaj Krzysztof 980 21.097 km / M40 POL Domanice Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Cabaj Magdalena 61 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Chacińska Anna 62 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Chmielewski Antoni 979 21.097 km / M60 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

Chmielewski Robert 63 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Chodowiec Emil 722 21.097 km / M30 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

Chodowiec Przemysław 978 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Chojecki Paweł 977 21.097 km / M40 POL Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

Choma Marek 64 5 km / M40 POL Skrzeszew Skrzeszew Running Team

Zapłacone

Chomicka Eliza 1102 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Chomka Zbigniew 976 21.097 km / M50 S
POL Nowe Iganie

Zapłacone

Chromińska Julia 65 5 km / K20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Chromiński Andrzej 975 21.097 km / M40 POL Dziewule Zbucki Ruch

Zapłacone

Chróst Marcin 66 5 km / M30 S
POL Mińsk Mazowiecki B

Zapłacone

Chruściel Jacek - 21.097 km / M30 POL Miedzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Niezapłacone

Chryścienko Piotr 721 21.097 km / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

Chustecka Anna 67 5 km / K30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

Chustecki Grzegorz 68 5 km / M30 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

Chybowski Grzegorz 69 5 km / M30 S
POL Sidlce

Zapłacone

Chyży Jakub 974 21.097 km / M18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Cibor Natalia 70 5 km / K20 POL Siedlce Warszawa

Zapłacone

Cichocka Irena 1103 NW 5 km / K POL Mokobody

Zapłacone

Cichocki Henryk 1104 NW 5 km / M POL Mokobody

Zapłacone

Ciok Piotr 973 21.097 km / M50 S
POL Siedlce Koho

Zapłacone

Cisak Dariusz 71 5 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Ciszek Mariusz 72 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Ciszewska Anna 73 5 km / K40 S
POL Siedlce Pani

Zapłacone

Cudny Mariusz 74 5 km / M30 S
POL Siedlce SKODA, FOTO Mariusz Cudny

Zapłacone

Cybulski Cezary 601 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Cybulski Grzegorz 972 21.097 km / M40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

Czajkowski Krzysztof 971 21.097 km / M30 POL Jasionówka

Zapłacone

Czapla Wioletta 75 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Czapski Kacper 76 5 km / M12 POL Golice MKS Pogoń Siedlce LA

Zapłacone

Czarczyński Łukasz 970 21.097 km / M30 S
POL Wodynie

Zapłacone

Czarnocka Joanna 77 5 km / K20 POL Stok Lacki

Zapłacone

Czarnocki Paweł 78 5 km / M30 POL Skórzec GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / K30 POL Siedlce CrossFit Siedlce

Niezapłacone

Czernecki Marek 969 21.097 km / M60 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

Cześnik Katarzyna 79 5 km / K12 POL Nowe Opole mkk11siedlce

Zapłacone

Czeżyk Ania 80 5 km / K40 POL Zabuże

Zapłacone

Czmoch Marian 1105 NW 5 km / M POL Łosice

Zapłacone

Czyż Sylwester 81 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Czyżewska Edyta 1106 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Czyżewski Krzysztof 82 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Czyżewski Szymon 83 5 km / M12 S
POL Siedlce

Zapłacone

Czyżkowski Paweł 84 5 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

Czyzowski Marek 968 21.097 km / M40 POL Huta Mińska RaceFighter

Zapłacone

Czyżowski Marek 85 5 km / M40 POL Huta Mińska RaceFighter

Zapłacone

Dąbrowska Beata 86 5 km / K20 S
POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

Dąbrowski Andrzej 87 5 km / M60 POL Józefów

Zapłacone

Dąbrowski Grzegorz 88 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Dąbrowski Krzysztof 602 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Dąbrowski Przemysław 3 21.097 km / M18 POL Rzekuń Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Domalewski w Mińsku Maz./Decathlon

Zapłacone

Dąbrowski Przemysław 13 5 km / M20 POL Rzekuń Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Domalewski w Mińsku Mazowieckim / Decathlon

Zapłacone

Dankiewicz Henryk 967 21.097 km / M50 POL Białystok Biegamy dla zdrowia

Zapłacone

Dekeijzer Hans 966 21.097 km / M40 NLD Eindhoven

Zapłacone

Dermańska Marta 89 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Devalle Santiago - 5 km / M50 POL Siedlce Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Niezapłacone

Długołęcka Olga 90 5 km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Dłuski Wojciech 965 21.097 km / M18 POL Żelków Kolonia

Zapłacone

Dmochowski Mariusz 964 21.097 km / M40 S
POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Domagała Daniel 92 5 km / M12 S
POL Siedlce Drużyna MWM

Zapłacone

Domagała Izabela 91 5 km / K20 POL Kosów Lacki Skrzeszew Running Team

Zapłacone

Domagała Szymon 93 5 km / M12 S
POL Siedlce Drużyna MWM

Zapłacone

Drozdowski Marcin 603 5 km / M30 POL Siemiatycze

Zapłacone

Dubinskaite Raminta 1107 NW 5 km / K LTU Vilnius

Zapłacone

Dubinskas Arunas 1108 NW 5 km / M LTU Vilnius

Zapłacone

Dubinskas Arunas 963 21.097 km / M40 LTU Vilnius

Zapłacone

Dubinskiene Jurate 1109 NW 5 km / K LTU Vilnius

Zapłacone

Duda Sebastian 94 5 km / M30 S
POL Siedlce Pędzące Ślimaki

Zapłacone

Durka Dorota 95 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Dybowski Marcin 962 21.097 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Dylewska Ewelina 96 5 km / K30 S
POL Warszawa

Zapłacone

Dyś Małgorzata 98 5 km / K30 POL Lublin Stay Insane/ NovemBeer Running Team

Zapłacone

Dyś Paweł 97 5 km / M30 POL Lublin Stay Insane / NovemBeer Running Team

Zapłacone

Dziakiewicz Iwona 1110 NW 5 km / K POL Żyrardów

Zapłacone

Dzideczek Marcin 961 21.097 km / M30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Dziekanowski Wojciech 99 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Dzikowski Krzysztof 100 5 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka ostrów biega

Zapłacone

Dziuba Katarzyna - NW 5 km / K POL Nowe Iganie

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 101 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Falkowski Bartek 960 21.097 km / M18 POL Warszawa Bartek Trenuje Team

Zapłacone

Fałatowicz Ryszard 102 5 km / M60 POL Otwock

Zapłacone

Fiderkiewicz Bartosz 959 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Filipczyńska Jolanta 103 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Filipiak Patryk 958 21.097 km / M18 POL Ruchna

Zapłacone

Firus Łukasz 104 5 km / M30 S
POL Siedlce MKP POGOŃ SIEDLCE

Zapłacone

Frąckowiak Krzysztof 1164 NW 5 km / M POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Frączek Elżbieta 105 5 km / K40 POL Sokołów Podlaski Klub wolnych biegaczy

Zapłacone

Frączek Grzegorz 106 5 km / M40 POL Sokołów Podlaski Klub wolnych biegaczy

Zapłacone

Furmaniak Jarosław 957 21.097 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Gadomska Małgorzata 956 21.097 km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Gadomski Krzysztof 1111 NW 5 km / M POL Warszawa

Zapłacone

Gadomski Sebastian 955 21.097 km / M30 POL Chybów

Zapłacone

Gajda Sławomir 107 5 km / M40 POL Dęblin

Zapłacone

Gajewska Agnieszka 108 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Gajowniczek Magdalena 954 21.097 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Galas Arkadiusz 109 5 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Gąsiorowska Małgorzata 113 5 km / K50 S
POL Kosów Lacki

Zapłacone

Gątarczyk Aneta 114 5 km / K40 POL Siedlce Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Gawroński Paweł 110 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Gawryś Alicja 111 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Gawryś Michał 112 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Getler-Strzyżowska Małgorzata 115 5 km / K40 POL Kałęczyn

Zapłacone

Giereło Jacek 953 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Gierszewska Katarzyna 116 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Gierszewski Mariusz 118 5 km / M20 POL Siedlce Kałuszyn

Zapłacone

Gierszewski Paweł 117 5 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Gil Kamil 119 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Gil Wojciech 120 5 km / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

Ginter Janusz 121 5 km / M60 POL Nowe Opole

Zapłacone

Girczuk Marcin 952 21.097 km / M18 S
POL Siedlce 3Etap

Zapłacone

Głodek Andrzej 122 5 km / M50 POL Kąty

Zapłacone

Głodowska Kasia 123 5 km / K30 POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

Głodowski Adam 951 21.097 km / M30 POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

Głogowski Adam - 5 km / M20 POL Gdynia UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK

Niezapłacone

Głuchowski Marcin 124 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Gmaj Daniel 950 21.097 km / M30 POL Grójec OPOJE TEAM

Zapłacone

Gmaj Karolina 949 21.097 km / K30 POL Grójec

Zapłacone

Gołąb Grzegorz 948 21.097 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Goławski Jacek 125 5 km / M50 POL Łuków Łuków Biega & KB V-MAX Adamów

Zapłacone

Gołębiowska Barbara 126 5 km / K40 POL Chełm Chełm Biega

Zapłacone

Gołębiowski Krzysztof 127 5 km / M40 POL Chełm Chełm biega

Zapłacone

Gomza Wiktor 128 5 km / M12 POL Siedlce

Zapłacone

Górecki Kamil 604 5 km / M30 S
POL Łuków

Zapłacone

Gorgol Emilia - 5 km / K20 POL Pietrusy Pędzące Ślimaki Łosice

Niezapłacone

Gosk Anna 7 5 km / K20 POL Białystok KS "Podlasie" Białystok

Zapłacone

Gotowicki Seweryn 129 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Gozdek Przemek 130 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Grabarczyk Przemysław 131 5 km / M30 POL Koło

Zapłacone

Grabczak Monika 1112 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Grabowski Daniel 947 21.097 km / M18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Grelewska Joanna 132 5 km / K40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Grelewski Krzysztof 133 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Grochowski Adam 946 21.097 km / M18 S
POL Warszawa

Zapłacone

Gronau Maciej 945 21.097 km / M30 POL Kobyłka

Zapłacone

Gruda Mariusz 134 5 km / M40 S
POLSKA Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Grudzińska Agnieszka 135 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Gryciuk Walenty 944 21.097 km / M40 POL Nurzec-Stacja AMATOR

Zapłacone

Grzegorczyk Agata 137 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Grzegorczyk Marek 136 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 138 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Grzywacz Dariusz 139 5 km / M20 S
POL Warszawa

Zapłacone

Gutkowski Janusz 140 5 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Guz Urszula 1113 NW 5 km / K POL Łosice PUKS Łosice

Zapłacone

Gwiazdecka Aneta 141 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Gwiazdecki Grzegorz 142 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Haidukovich Maksim 143 5 km / M30 BLR Brest

Zapłacone

Hajduk Tomek 144 5 km / M40 S
POL Jasło Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Hapunowicz Joanna 605 5 km / K12 POL Tęczki Pogoń Siedlce

Zapłacone

Hass-Kalita Joanna 145 5 km / K40 POL Kobyłka

Zapłacone

Hertman Eryk 147 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Hertman Marzena 146 5 km / K30 S
POL Żelków-Kolonia Crossfit Siedlce

Zapłacone

Hinz Konrad 148 5 km / M30 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Hołubiec Agnieszka - 21.097 km / K40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

Hornowska Julia 149 5 km / K12 S
POL Łosice

Zapłacone

Horoszko Michał 150 5 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Hryciuk Michał 943 21.097 km / M18 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Ilyuchyk Natallia 151 5 km / K20 BLR Brest Irun Brest

Zapłacone

Iwańczuk Magdalena 1114 NW 5 km / K POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

Iwaniuk Piotr - 5 km / M20 S
POL Siedlce Dąbrowski Team

Zapłacone

Izdebska Agata 152 5 km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Izdebski Kazimierz 942 21.097 km / M60 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

Jaciuk Sylwek 153 5 km / M20 S
POL Ruskowie MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Jagieliński Artur 154 5 km / M30 POL Warka

Zapłacone

Jagielska Ewa 6 5 km / K30 POL Ostrów Mazowiecka LKS OSTROWIANKA

Zapłacone

Jakimiuk Adam 155 5 km / M40 POL Łosice Pędzące Ślimaki Łosice

Zapłacone

Jakimiuk Justyna 156 5 km / K30 POL Kolano

Zapłacone

Jakubowska Anna 157 5 km / K30 POL Piaseczno Gang Endorfin

Zapłacone

Jakubowska Małgorzata 941 21.097 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Jakuszko Grzegorz 940 21.097 km / M30 POL Terespol Jachny Team

Zapłacone

Jałyńska Magdalena 158 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Jamioł Michał 159 5 km / M30 POL Kielce

Zapłacone

Janczewska Joanna 160 5 km / K30 S
POL Siedlce -

Zapłacone

Janczuk Grzegorz 939 21.097 km / M50 S
POL Siedlce Rozważanie na wybieganie

Zapłacone

Jaroszuk Marek 606 5 km / M30 POL Łomazy

Zapłacone

Jasińska Kamila 162 5 km / K12 POL Wólka Kamienna

Zapłacone

Jasinski Pawel 161 5 km / M50 POL Łaskarzew VICTUS RĘBKÓW

Zapłacone

Jasiński Robert 607 5 km / M30 S
POL Strzała

Zapłacone

Jaśkiewicz Anna 936 21.097 km / K18 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Jastrzębska Barbara 163 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Jastrzębski Grzegorz 164 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Jastrzębski Krzysztof 165 5 km / M20 S
POL Poznań

Zapłacone

Jastrzębski Paweł 166 5 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

Jaszczuk Anna 937 21.097 km / K18 S
POL Zbuczyn

Zapłacone

Jaszczuk Monika 168 5 km / K20 POL Dawidy

Zapłacone

Jaszczuk Piotr 938 21.097 km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

Jaworek Krystian 167 5 km / M20 S
POL Siedlce 1996

Zapłacone

Jerominek Bożena 1115 NW 5 km / K POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

Josypenko Jędrzej 935 21.097 km / M30 POL Warszawa DREAM RUN

Zapłacone

Jóźwiak Alicja - 5 km / K12 S
POL Siedlce WLKS Nowe Iganie

Niezapłacone

Jóźwiak Kamil 170 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Jóźwiak Krzysztof - 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

Jóźwiak Magda 169 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Jóźwiak Małgorzata - 5 km / K12 S
POL Siedlce TSC

Niezapłacone

Jóźwicki Jakub 934 21.097 km / M40 POL Łaskarzew CARINII

Zapłacone

Jóźwicki Jakub 171 5 km / M40 POL Łaskarzew CARINII

Zapłacone

Jóźwik Robert 172 5 km / M40 S
POL Grudziądz

Zapłacone

Juchimowicz Agnieszka 173 5 km / K30 S
POL Siedlce Akademia Sztuk Walki Dębe Wielkie

Zapłacone

Jurczak Jacek 933 21.097 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Juszczak Marcin 932 21.097 km / M30 POL Cegłów RaceFighter

Zapłacone

Juszczak Marcin 931 21.097 km / M40 POL Bielany

Zapłacone

Kacprzak Piotr 174 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kaczmarek Monika - 5 km / K20 POL Łódź ASICS FrontRunnerPoland

Niezapłacone

Kaczmarski Paweł 175 5 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Kaczorowska Anna 930 21.097 km / K40 POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Kaczorowski Jarosław 177 5 km / M50 POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Kaczorowski Michał 176 5 km / M20 POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Kąkol Maria 192 5 km / K60 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kąkol Tomasz 919 21.097 km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

Kąkol Urszula 608 5 km / K20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kalecińska Izabella 929 21.097 km / K50 POL Zgorzała

Zapłacone

Kalenik Paweł 178 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kalicka Anna 179 5 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Kalinowski Andrzej 180 5 km / M30 POL Warszawa Amigos Warszawa

Zapłacone

Kalińska Alicja 181 5 km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

Kalista Beata 182 5 km / K50 POL Duchnów Team Zabieganedni

Zapłacone

Kalista Paweł 183 5 km / M50 POL Duchnów Team Zabieganedni

Zapłacone

Kalita Cezary 928 21.097 km / M50 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

Kałabun Bogumiła 1116 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Kałabun Grzegorz 927 21.097 km / M40 S
POL Siedlce PAKMAN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

Kałabun Jan 1117 NW 5 km / M POL Siedlce

Zapłacone

Kałabun Kinga 184 5 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

Kamieński Jarosław 926 21.097 km / M30 POL Narewka LESTER TEAM

Zapłacone

Kamiński Andrzej 924 21.097 km / M50 POL Żelechów

Zapłacone

Kamiński Wiesław 925 21.097 km / M50 POL Warszawa Grupa Biegowa Park Run Warszawa

Zapłacone

Kamut Hubert 185 5 km / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Kander Leszek 186 5 km / M40 S
POL Siedlce YULO RUN TEAM

Zapłacone

Kania Patrycja 187 5 km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Kaniewski Tomasz 188 5 km / M30 S
POL Siedlce Vito exTrEAM

Zapłacone

Kapusta Marcin 189 5 km / M20 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Karasiewicz Iwona 1118 NW 5 km / K POL Warszawa NORDICLUB Szczecin

Zapłacone

Karasińska Alicja - NW 5 km / K POL Siedlce Nowi Siedlce

Niezapłacone

Karasiński Maciej 923 21.097 km / M40 S
N
POL Siedlce

Zapłacone

Karelin Aliaksandr 720 21.097 km / M30 BLR Brest

Zapłacone

Karpik Łukasz 922 21.097 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Karpiński Marian 596 5 km / M40 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

Karpiński Paweł 921 21.097 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Karwowski Wiesław 190 5 km / M40 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Kaska-Łobodowska Ewelina 920 21.097 km / K30 POL Siennica FIT&JOY

Zapłacone

Kasprowicz Aleksandra 191 5 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

Kędzierska Mirosława 1119 NW 5 km / K POL Dziewule

Zapłacone

Kędzierski Bartosz 1120 NW 5 km / M POL Dziewule NoWi Siedlce

Zapłacone

Kędziora Konrad 193 5 km / M30 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Kędziorek Ela 194 5 km / K30 POL Wiązowna

Zapłacone

Kędziorek Rafał 195 5 km / M30 POL Wiązowna

Zapłacone

Kempka Marek 609 5 km / M50 POL Garwolin

Zapłacone

Kempka Maria 610 5 km / K50 POL Garwolin

Zapłacone

Kępka Marcin 196 5 km / M20 POL Lublin lubelskibiegacz. pl TEAM

Zapłacone

Kielak Cezary 197 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 918 21.097 km / K30 POL Żelków-Kolonia

Zapłacone

Kiełczykowski Jakub 198 5 km / M12 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Kiełczykowski Maciej 199 5 km / M12 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Kilińska Anna 200 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kisieliński Szymon 917 21.097 km / M40 POL Niwiski

Zapłacone

Kiszczyc Artur 201 5 km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Klewek Agnieszka 202 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Klewek Jan 916 21.097 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Klewek Mariusz 203 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Klimiuk Przemysław 204 5 km / M20 POL Komarówka Podlaska Dąbrowski Team

Zapłacone

Kluj Jadwiga 1121 NW 5 km / K POL Łosice PUKS JEDYNKA

Zapłacone

Kłodowski Jacek 205 5 km / M40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

Kłosiński Rafał 206 5 km / M40 POL Dębe Wielkie RaceFighter

Zapłacone

Kmiecik Arkadiusz 207 5 km / M40 S
POL Warszawa Fundacja Morsy Wołomin - Kobyłka

Zapłacone

Koć Karol 915 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kociuk Marysia 208 5 km / K20 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

Koczkodaj Wiktor 209 5 km / M12 POL Ryczyca MKP Pogoń Siedlce

Zapłacone

Kokoszka Wojciech 210 5 km / M40 S
POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

Kokoszka Wojciech 914 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

Kokoszko Rafał 913 21.097 km / M18 POL Małkinia Górna MKB TEAM Małkinia Górna

Zapłacone

Koksa Karolina 211 5 km / K30 S
POL Siedlce Koksa Team

Zapłacone

Koksa Łukasz 912 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Koksa Team

Zapłacone

Kołtun Ania 212 5 km / K40 S
POL Podnieśno

Zapłacone

Kołtun Radosław 213 5 km / M40 S
POL Podnieśno

Zapłacone

Komar Kinga 910 21.097 km / K18 S
POL Uziębły

Zapłacone

Komar Małgorzata 214 5 km / K40 S
POL Siedlce Crosfit Siedlce

Zapłacone

Komar Tomasz 911 21.097 km / M40 N
POL Siedlce

Zapłacone

Komoń Henryk 215 5 km / M50 POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 216 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Konkel Katarzyna 217 5 km / K20 POL Gniewowo Maja Team

Zapłacone

Konko Tomasz 909 21.097 km / M40 S
POL Siedlce ZSP nr 1 w Siedlcach

Zapłacone

Konopka Renata 218 5 km / K20 POL Bzów RKMM

Zapłacone

Konrad Marek 219 5 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

Konstanty Żaneta 220 5 km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Kopański Cezary 221 5 km / M20 S
POL Borowie

Zapłacone

Kopański Mariusz 222 5 km / M40 S
POL Borowie

Zapłacone

Kopeć Daniel 611 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Kopeć Lidia 908 21.097 km / K30 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

Koper Katarzyna 907 21.097 km / K18 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kopówka Mateusz 223 5 km / M20 S
POL Liszki

Zapłacone

Kordecka Dorota 224 5 km / K40 POL Golice GOLICE TEAM

Zapłacone

Kordecki Damian 225 5 km / M20 POL Siedlce GOLICE TEAM

Zapłacone

Kordecki Karol 226 5 km / M12 POL Golice GOLICE TEAM

Zapłacone

Kordecki Waldemar 227 5 km / M50 POL Siedlce GOLICE TEAM

Zapłacone

Kordylas Grzegorz 228 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kordys Łukasz 229 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kornilak Edyta - 21.097 km / K40 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Niezapłacone

Korolczuk Sylwia 1122 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Korszun Marta 906 21.097 km / K40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Koryciński Adam 230 5 km / M30 S
POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

Korzeniowski Tomasz 1 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Kosieradzki Łukasz 231 5 km / M20 S
POL Siedlce MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Kosiorek Adam 905 21.097 km / M40 POL Mokobody Bsac Mokobody

Zapłacone

Koślacz Leszek 234 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Kosmalska Magdalena 232 5 km / K30 POL Łosice

Zapłacone

Kosowski Wiesław 233 5 km / M50 POL Otwock

Zapłacone

Kostka Monika 904 21.097 km / K30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

Kostrzewa Krzysztof 903 21.097 km / M30 POL Żaby Cinek Team

Zapłacone

Kovalyov Alex 235 5 km / M20 S
BLR Brest iRun

Zapłacone

Kowalczyk Bogdan 237 5 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalczyk Grażyna 238 5 km / K40 POL Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA

Zapłacone

Kowalczyk Kamil 239 5 km / M20 POL Halinów

Zapłacone

Kowalczyk Klaudia 240 5 km / K30 POL Radom

Zapłacone

Kowalczyk Sławomir 241 5 km / M50 POL Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA

Zapłacone

Kowalczyk Sylwia 236 5 km / K20 S
POL Warszawa

Zapłacone

Kowalec Łukasz 242 5 km / M30 POL Piastów Wawryn Team

Zapłacone

Kowalewski Mariusz 243 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kowalkowski Grzegorz 244 5 km / M40 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kowalska Katarzyna 902 21.097 km / K30 S
POL Borowie

Zapłacone

Kowalski Dominik 245 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kozaczuk Katarzyna 246 5 km / K40 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Koźluk Artur 248 5 km / M40 POL Łosice

Zapłacone

Kozłowski Marcin 247 5 km / M40 S
POL Przygody Biegam bo lubię.

Zapłacone

Kozłowski Patryk - 21.097 km / M40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

Kozłowski Radosław 901 21.097 km / M40 POL Henryków-Urocze

Zapłacone

Kożuch Jerzy 900 21.097 km / M50 POL Luków Biegacze-Pomagacze Łuków

Zapłacone

Kożuchowska Aleksandra 249 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Kożuchowski Krzysztof 899 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kraska Jarosław 250 5 km / M30 POL Siedcle

Zapłacone

Krasuska-Błachnio Ewa 251 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Krasuski Grzegorz 252 5 km / M20 S
POL Zbuczyn Zbuczyn

Zapłacone

Krawczyk Dagmara 898 21.097 km / K40 POL Lublin 1978

Zapłacone

Król Aneta 253 5 km / K12 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Król Ryszard 612 5 km / M50 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

Król Seba 897 21.097 km / M30 POL Warszawa Nutricia POLSKA

Zapłacone

Królak Agnieszka 254 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kruk Mariusz 255 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Krupa Wojciech 896 21.097 km / M40 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

Krupniewska Joanna 256 5 km / K40 POL Otwock

Zapłacone

Krupniewski Paweł 257 5 km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Krzemiński Piotr 719 21.097 km / M40 POL Warszawa UKS Elektryk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 258 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Krzewniak Lidia 1123 NW 5 km / K POL Przygody

Zapłacone

Krzewski Piotr 259 5 km / M30 POL Dębe Wielkie MKB Dreptak

Zapłacone

Krzymowski Przemysław 260 5 km / M20 POL Sitki PERN Runners

Zapłacone

Krzyziński Paweł 895 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Ksyna Bogusław 894 21.097 km / M60 POL Kamion Mały OSP Kamion

Zapłacone

Kubańska Marlena 261 5 km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Kubaś Arkadiusz 262 5 km / M30 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

Kubaś Marta 263 5 km / K40 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

Kubicki Adam 264 5 km / M30 POL Busko-Zdrój Insignis TFI

Zapłacone

Kubka Adam 893 21.097 km / M60 POL Łódź FUNDACJA UDARUMÓZGU

Zapłacone

Kuć Witold 266 5 km / M50 POL Jasień niezrzeszony

Zapłacone

Kucio Andrzej 265 5 km / M20 S
POL Siedlce Drużyna MWM

Zapłacone

Kuczewski Daniel 892 21.097 km / M18 POL Biała Podlaska Kb Biała Biega

Zapłacone

Kujawski Łukasz 267 5 km / M30 POL Żukowo Runnersi S7 Banino

Zapłacone

Kukawski Paweł 891 21.097 km / M30 S
POL Siedlec

Zapłacone

Kukla Dariusz 268 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kulik Adam 1124 NW 5 km / M POL Łukow niezrzeszony

Zapłacone

Kulik Karol 890 21.097 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Kulik Oliwier 269 5 km / M12 S
POL Siedlce WLKS Siedlce

Zapłacone

Kunka Janusz 889 21.097 km / M18 POL Kałuszyn Team ZabieganeDni

Zapłacone

Kunka Piotr 888 21.097 km / M30 POL Jakubów Team ZabieganeDni

Zapłacone

Kurenda Andrzej 270 5 km / M30 POL Radom

Zapłacone

Kurmanowski Tomasz - 5 km / M30 S
POL Siedlce

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21.097 km / M18 S
BLR Drogichin Amatar

Niezapłacone

Kurpiel Jarosław 613 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Kusio Mariusz 887 21.097 km / M18 POL Stare Kobiałki STARE KOBIAŁKI

Zapłacone

Kuśmirek Marcin 886 21.097 km / M30 POL Warszawa Hortan_PL

Zapłacone

Kutyla Mariusz - 21.097 km / M30 POL Pulawy

Niezapłacone

Kuźma Dorota 274 5 km / K40 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Kuźma Krzysztof - 21.097 km / M40 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Niezapłacone

Kuźma Krzysztof 275 5 km / M40 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Kuźma Maciej 885 21.097 km / M40 POL Siedlce Yulo RunTeam

Zapłacone

Kuźma Mirosław 276 5 km / M60 S
POL Siedlce 1957

Zapłacone

Kuzmin Vasili 271 5 km / M30 S
BLR Brest Brest Running

Zapłacone

Kuzmina Yuliya 272 5 km / K30 S
BLR Brest Brest Running

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 1125 NW 5 km / M POL Nowe Iganie NoWi Siedlce

Zapłacone

Kuźniarski Paweł 884 21.097 km / M30 POL Warszawa T-MOBILE RUNNING TEAM

Zapłacone

Kuzyński Marcin 273 5 km / M30 POL Lipno

Zapłacone

Kwiatek Piotr 882 21.097 km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

Kwiatek Wojciech 277 5 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kwiatek Wojciech 883 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kwiatkowski Aleksander 881 21.097 km / M50 POL Łowicz Ipa Katowice Vi

Zapłacone

Lech Henryk 278 5 km / M50 S
POL Siedlce STRUKTURA 3D

Zapłacone

Lęgas Angelina 283 5 km / K20 POL Mingosy .

Zapłacone

Lęgas Ilona 284 5 km / K20 POL Mingosy .

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 880 21.097 km / K40 POL Latowicz KS zielono - czarni

Zapłacone

Lenard-Myszkowska Anna 279 5 km / K30 POL Baniocha TeamZabieganeDni

Zapłacone

Leończuk Andrzej 879 21.097 km / M18 POL Białystok PODLASIE BIAŁYSTOK

Zapłacone

Lesińska Monika 280 5 km / K30 S
POL Cisie Zagrudzie parkrun Skórzec

Zapłacone

Lewandowska Joanna 281 5 km / K40 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

Lewczuk Bartosz 282 5 km / M12 POL Hruszew

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 718 21.097 km / M50 POL Laskarzew

Zapłacone

Lipiński Dariusz 285 5 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Lipiński Jakub 286 5 km / M12 S
POL Siedlce WWW.MADARBABY.PL

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 878 21.097 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Lisiecka Anna 287 5 km / K30 S
POL Radcze

Zapłacone

Litwiński Robert 288 5 km / M50 S
POL Siedlce Niezrzeszony

Zapłacone

Liwiński Andrzej 877 21.097 km / M30 POL Łódź 1on1 TEAM

Zapłacone

Lubelski Hubert 289 5 km / M12 S
POL Siedlce

Zapłacone

Lubowiecki Kamil 290 5 km / M30 POL Piaseczno Kondycja

Zapłacone

Łagocki Maksymilian 291 5 km / M12 POL Skórzec

Zapłacone

Łapińska Anna 8 5 km / K20 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

Łastowiecki Radosław 292 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Ławecki Tomasz 293 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Łobodowski Marcin 294 5 km / M30 POL Siennica FIT&JOY

Zapłacone

Łubianka Julita 295 5 km / K20 POL Siedlce KSPZ Grey

Zapłacone

Ługowski Konrad 876 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Łukaszuk Izabela 875 21.097 km / K18 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

Łysiak Krzysztof 296 5 km / M40 POL Kozienice

Zapłacone

Maciejewski Janusz 1165 NW 5 km / M POL Siedlce MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Maciołek Paweł 297 5 km / M20 S
POL Siedlce SonGokū Team

Zapłacone

Maciołek Szymon 298 5 km / M30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Madej Monika 299 5 km / K40 POL Łuków

Zapłacone

Mądry Paweł 327 5 km / M40 POL Łuków

Zapłacone

Maj Beata 300 5 km / K40 POL Kozienice Uks Olimp Kozienice

Zapłacone

Majewski Andrzej 301 5 km / M50 POL Biała Podlaska K.B.Biała Biega

Zapłacone

Majewski Andrzej 874 21.097 km / M50 POL Biała Podlaska K.B.Biała Biega

Zapłacone

Makarewicz Andrzej 302 5 km / M40 POL Biała Podlaska Slayer

Zapłacone

Makaruk Jakub 303 5 km / M20 POL Mokobody Mokobody

Zapłacone

Makaruk Maciej 304 5 km / M20 POL Mokobody RKMM

Zapłacone

Maksymiuk Diana 305 5 km / K20 S
POL Łosice

Zapłacone

Malinowska Katarzyna 306 5 km / K40 POL Szczawin Duży

Zapłacone

Malinowski Paweł 873 21.097 km / M40 POL Szczawin Duży MPK-ŁÓDŹ

Zapłacone

Malka Katarzyna 307 5 km / K40 POL Mińsk Mazowiecki -

Zapłacone

Malka Marcin 308 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki -

Zapłacone

Mamcarz Bartłomiej 309 5 km / M12 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

Mamcarz Katarzyna 872 21.097 km / K30 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

Mańkowska Alicja 1126 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Marchel Małgorzata 310 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Marciniak Malwina 311 5 km / K12 POL Nowe Opole

Zapłacone

Marciniuk Agata 871 21.097 km / K40 POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

Marciniuk Agata 312 5 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Marciniuk Dariusz 869 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Marciniuk Ewa 313 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Marciniuk Konrad 314 5 km / M20 POL Pościsze

Zapłacone

Marciniuk Leszek 315 5 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Marciniuk Leszek 870 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Marczak Grażyna 868 21.097 km / K60 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

Markiewicz Renata 316 5 km / K40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

Markiewicz Stanisław 317 5 km / M30 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

Markowski Jarosław 318 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Marszałek Jerzy 319 5 km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Marucha Marcin 320 5 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Maryszczak Maciej 321 5 km / M30 POL Dębe Wielkie SBRTWarszawa

Zapłacone

Marzec Zbigniew 322 5 km / M30 POL Piaseczno DREAM RUN

Zapłacone

Marzec Zbigniew 867 21.097 km / M30 POL Piaseczno 1985

Zapłacone

Matejek Aleksandra 614 5 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

Mątewka Przemek 328 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Matuszewicz Arkadiusz 323 5 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Matuszewicz Dorota 324 5 km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Matysiak Adrian 325 5 km / M20 POL Połoski Nowe

Zapłacone

Mazurczak Grażyna 1127 NW 5 km / K POL Siedlce nowi siedlce

Zapłacone

Mazurczak Jakub 1128 NW 5 km / M POL Siedlce nowi siedlce

Zapłacone

Mazurek Ilona 866 21.097 km / K30 POL Golice GOLICE TEAM

Zapłacone

Mazurek Paweł 326 5 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 1129 NW 5 km / K POL Misie Fundacja w te pędy

Zapłacone

Męczyński Michał 1132 NW 5 km / M POL Misie Fundacja w te pędy

Zapłacone

Męczyński Michał - NW 5 km / M POL Misie Fundacja w te pędy

Niezapłacone

Męczyński Mikołaj 1131 NW 5 km / M POL Misie Fundacja w te pędy

Zapłacone

Męczyński Sylwester 1130 NW 5 km / M POL Misie Fundacja w te pędy

Zapłacone

Mejka Aneta 865 21.097 km / K40 POL Wesoła RaceFighter

Zapłacone

Mejka Aneta 329 5 km / K40 POL Warszawa RaceFighter

Zapłacone

Miałkowska Renata 330 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Miałkowski Adrian 331 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Michalak Aneta 332 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Michalski Robert 333 5 km / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

Michalski Robert 864 21.097 km / M30 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

Michaluk Damian 334 5 km / M30 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

Mierzlikin Natalia 335 5 km / K20 POL Warszawa UKS GEPARD WARSZAWA

Zapłacone

Miezianko Marek 336 5 km / M30 POL Żelków-Kolonia

Zapłacone

Miketa Marek 863 21.097 km / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Mikołajczuk Adrian 337 5 km / M12 POL Gołąbek Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Mikołajczuk Andrzej 338 5 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Mikołajczuk Kamil 339 5 km / M12 POL Gołąbek Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Mikołajczyk Maciej 340 5 km / M30 POL Warszawa MOCNO GROCHÓW

Zapłacone

Mikulak Ewa 341 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Miros Edyta 342 5 km / K40 POL Emów EMÓW TEAM

Zapłacone

Mirosław Dawid 343 5 km / M20 POL Borzechów Lubelskibiegacz.plTEAM

Zapłacone

Mirosław Jerzy 344 5 km / M50 POL Strzyżewice Lubelski biegacz team

Zapłacone

Mirosz Robert 345 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Misiak Magdalena 346 5 km / K20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Misiak Mariusz 862 21.097 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Misterska-Zasowska Dominika 347 5 km / K30 S
POL Siedlce Cfs Siedlce

Zapłacone

Mitrofaniuk Agata 597 5 km / K30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Mitrofaniuk Marek 861 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Mitura Hanna 348 5 km / K50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Mitura Jerzy 349 5 km / M60 S
POL Siedlce FC Helmuty

Zapłacone

Młynarz Kamil 860 21.097 km / M18 POL Łęcznowola SKB Kraśnik

Zapłacone

Moczulska Magdalena 350 5 km / K30 POL Platerów

Zapłacone

Montewka Jowita 351 5 km / K30 POL Chodów Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

Mroczek Jarosław 859 21.097 km / M30 POL Siedlce KR Siedlce

Zapłacone

Mroczek Marta 352 5 km / K30 S
POL Chodów

Zapłacone

Mróz Tomasz 615 5 km / M20 POL Żelechów Victus Rębków

Zapłacone

Mrozek Agata - 5 km / K12 POL Siedlce Sp2 Siedlce

Niezapłacone

Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 353 5 km / K40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Muszyńska Marta 858 21.097 km / K30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

Muszyński Dariusz 857 21.097 km / M30 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

Muszyński Rafał 856 21.097 km / M18 S
POL Siedlce Drobne pijaczki

Zapłacone

Myślińska Zofia 1133 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Myśliński Leszek - NW 5 km / M POL Siedlce

Niezapłacone

Myszka Arkadiusz 717 21.097 km / M40 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

Myszkiewicz Maciej 855 21.097 km / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Myszkowski Sebastian 716 21.097 km / M40 POL Borowina Team ZabieganeDni

Zapłacone

Nasiłowska Paulina 354 5 km / K20 S
POL Siedlce Coca cola Team

Zapłacone

Nasiłowski Michał 355 5 km / M30 S
POL Siedlce Coca cola Team

Zapłacone

Naskręt Mariusz 356 5 km / M40 POL Racot

Zapłacone

Naumiuk Mariusz 357 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Newel Adam 358 5 km / M30 S
POL Siedlce SIEDLCE

Zapłacone

Niedziela Sylwia - 5 km / K20 POL Garwolin

Niezapłacone

Niedziółka Anna 359 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Niedziółka Wojciech 854 21.097 km / M30 S
POL Siedlce CSP Legionowo

Zapłacone

Niewiarowska Anna 360 5 km / K40 POL Ciechanowiec

Zapłacone

Noceń Mariusz 853 21.097 km / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

Norwa Sylwester 852 21.097 km / M40 POL Patków JET SET

Zapłacone

Noszczak Jacek 361 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Nowaczyński Marcin 362 5 km / M30 POL Siedlce CFS

Zapłacone

Nowak Katarzyna 363 5 km / K30 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Nowak Michał 851 21.097 km / M30 POL Siedlce 53blp

Zapłacone

Nowakowski Arkadiusz 850 21.097 km / M30 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Nowakowski Tobiasz 364 5 km / M30 POL Stanisławów RaceFighter

Zapłacone

Nowakowski Tobiasz 849 21.097 km / M30 POL Stanisławów RaceFighter

Zapłacone

Nowosielska Jolanta 365 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Nowosielska Wioleta 366 5 km / K30 S
POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

Nurzyński Maciej 367 5 km / M30 POL Siedlce Biegacze Pomagacze/Fundacja Cegiełkowo

Zapłacone

Ochal Olga 5 21.097 km / K30 POL Bydgoszcz Prefekt Sniadowo Łomża/ Asics Frontrunner

Zapłacone

Ochal Paweł 2 21.097 km / M30 POL Bydgoszcz Prefbet Sniadowo Łomża / AsicsFrontrunner

Zapłacone

Okarski Robert 848 21.097 km / M50 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Okniński Mateusz 847 21.097 km / M18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Okniński Tomasz 846 21.097 km / M30 POL Żelków-Kolonia

Zapłacone

Oksiuta Marta 368 5 km / K30 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Oledzka Violetta 1134 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Oleszczuk Lidia 369 5 km / K40 POL Siedlce CFS

Zapłacone

Olewiński Piotr 370 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Olszewska Eliza 371 5 km / K20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Olszewski Kamil 845 21.097 km / M18 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Olszewski Piotr 372 5 km / M30 S
POL Siedlce TEAM1431

Zapłacone

Omielan Wojciech 373 5 km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

Orłowski Andrzej 844 21.097 km / M18 POL Cezaryn POTRENUJEMY?

Zapłacone

Orzech Anna 374 5 km / K30 POL Niemojki

Zapłacone

Orzełowska Anna 375 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Orzyłowska-Kurek Marta 376 5 km / K30 POL Kotuń

Zapłacone

Osiak Grażyna 1135 NW 5 km / K POL Białystok

Zapłacone

Osiej Michał 843 21.097 km / M30 S
POL Nowe Opole

Zapłacone

Osińska Monika 715 21.097 km / K40 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

Osiński Jarek 378 5 km / M30 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

Osiński Mateusz 377 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Osłowska Anna 842 21.097 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Osłowska Natalia 379 5 km / K12 S
POL Strzała

Zapłacone

Osłowski Piotr 380 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Osmańska Anna 381 5 km / K12 S
POL Siedlce Drużuna MWM

Zapłacone

Ostapowicz Ewelina 382 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Ostas Sebastian 841 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Ostrowska Dorota 383 5 km / K50 POL Siedlce

Zapłacone

Ostrowski Artur 384 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Ostrowski Marcin 385 5 km / M40 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

Ożarowski Paweł 386 5 km / M30 POL Brańsk Brańsk Daje Radę

Zapłacone

Padysz Piotr 387 5 km / M30 POL Lublin

Zapłacone

Padzik Krystyna 1136 NW 5 km / K POL Ceglow

Zapłacone

Padzik Sylwia 388 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Paja Mirosław 389 5 km / M40 POL Nowa Pogorzel

Zapłacone

Pajdosz Katarzyna 839 21.097 km / K30 POL Biała Podlaska KB BIAŁA BIEGA

Zapłacone

Pajdosz Rafał 840 21.097 km / M40 POL Biała Podlaska KB BIAŁA BIEGA

Zapłacone

Pałka Magdalena 390 5 km / K30 POL Urszulin WOLNOŚĆ ENDORFINOM

Zapłacone

Pałka Weronika 391 5 km / K12 POL Urszulin WOLNOŚĆ ENDORFINOM

Zapłacone

Pankowska Sylwia 392 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Pankowski Grzegorz 838 21.097 km / M30 POL Warszawa Kosi Mazaki Team

Zapłacone

Paprocka Mariola 837 21.097 km / K30 POL Dębe Wielkie RaceFighter

Zapłacone

Parapura Anna 1137 NW 5 km / K POL Kotuń

Zapłacone

Parol Paweł 836 21.097 km / M40 POL Szymankowszczyzna -

Zapłacone

Parszczyńska Izabela 4 5 km / K30 POL Warszawa TEAM PARSZCZYŃSKICH

Zapłacone

Parszczyński Łukasz 616 5 km / M30 POL Warszawa TEAM PARSZCZYŃSKICH

Zapłacone

Pasiak Marcin 393 5 km / M40 POL Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA

Zapłacone

Paska Marek 835 21.097 km / M40 POL Łoś Running Moose

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 394 5 km / M40 N
POL Miedzyrzec Podlaski mosir miedzyrzec podlaski

Zapłacone

Pawlak Adam 396 5 km / M12 POL Siedlce

Zapłacone

Pawlak Jacek 395 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Pawlak Monika 1138 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Pawlak Zbigniew 834 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Pawłowska Elżbieta 617 5 km / K60 POL Puławy Senior51Team

Zapłacone

Pawłowska Paulina 14 21.097 km / K18 S
POL Siedlce AZS UMCS Lublin

Zapłacone

Pawłowski Zbigniew 618 5 km / M60 POL Puławy Senior51Team

Zapłacone

Peciak Daniel 397 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Penda Maciej 833 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Piasecki Łukasz 398 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Pielak Katarzyna 399 5 km / K30 POL Warszwa Run a LOt

Zapłacone

Piesuo Sławomir 832 21.097 km / M60 POL Reducin

Zapłacone

Pietras Ryszard 400 5 km / M40 POL Lublin Biegam z ABS

Zapłacone

Pietrasik Grzegorz 401 5 km / M40 POL Żelków

Zapłacone

Pietrasik Monika 1139 NW 5 km / K POL Nowe Opole

Zapłacone

Pietruczanis Paweł 402 5 km / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Pietruczuk Aleksandra 403 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Pietrusiak Małgorzata 404 5 km / K30 POL Siedlce Rehmedica Siedlce

Zapłacone

Pietrusiak Wojtek 831 21.097 km / M30 POL Siedlce S A L U S * REHMEDICA* SIEDLCE

Zapłacone

Pietruszewski Marcin 829 21.097 km / M30 POL Wancerzów Geriavit RunningvTeam

Zapłacone

Pietrzak Maciej 405 5 km / M40 S
POL Stare Opole Straż Pożarna

Zapłacone

Pietrzykowski Dariusz 830 21.097 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Pilch Marek 828 21.097 km / M60 POL Kraków Głos Seniora

Zapłacone

Pilski Andrzej 827 21.097 km / M60 POL Frombork Barefoot Runners Society UK

Zapłacone

Pióro Jadwiga 1140 NW 5 km / K POL Międzyrzec Podlaski W te pędy

Zapłacone

Pióro Jarosław 406 5 km / M50 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Piotrowski Mateusz 826 21.097 km / M30 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Pirogow Tomasz 825 21.097 km / M40 POL Łoziska

Zapłacone

Piwko Paweł 824 21.097 km / M30 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Piwowarski Adam 407 5 km / M50 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

Plejznerowska Iwona 1141 NW 5 km / K POL Otwock

Zapłacone

Plejznerowski Marcin 823 21.097 km / M30 POL Otwock

Zapłacone

Płatek Katarzyna 822 21.097 km / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Poblocka Bożena 408 5 km / K50 POL Lębork Rada Miasta

Zapłacone

Pobłocka Katarzyna 714 21.097 km / K18 POL Lębork UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK

Zapłacone

Pobłocki Piotr 9 21.097 km / M50 POL Lębork Uks ekonomik maratonczyk Lębork

Zapłacone

Pochopień Julitta 409 5 km / K20 POL Mordy

Zapłacone

Pochopień Paulina 410 5 km / K20 S
N
POL Mordy

Zapłacone

Poddębniak Ela 411 5 km / K40 POL Łuków Łuków Biega & KB V-MAX Adamów

Zapłacone

Podkowińska Monika 619 5 km / K30 POL Warszawa WESOŁE PODKOWY

Zapłacone

Podkowiński Tomasz 620 5 km / M40 POL Warszawa Tomasovia

Zapłacone

Podlipniak Jakub 412 5 km / M12 POL Łosice

Zapłacone

Podsiadłowski Sylwester 413 5 km / M40 POL Radomyśl

Zapłacone

Pogonowski Mariusz 821 21.097 km / M40 POL Żabokliki

Zapłacone

Polanowski Przemek 414 5 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Policińska-Koczkodaj Wioleta 415 5 km / K30 POL Ryczyca

Zapłacone

Polkowska Eliza 820 21.097 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Polkowska Katarzyna 1166 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi

Zapłacone

Pomorski Marcin 416 5 km / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Popławski Jacek 819 21.097 km / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Poss Marcin 417 5 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Pracz Ewelina 418 5 km / K30 S
POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Pracz Mariusz 818 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Prekurat Marzena 1142 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi

Zapłacone

Proczka Maciej 419 5 km / M12 S
POL Borowie

Zapłacone

Prus Elżbieta 420 5 km / K40 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

Prus Tomasz 817 21.097 km / M30 POL Warszawa WarsawRunClub

Zapłacone

Pruszczak Przemysław 816 21.097 km / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Przekaza Łukasz 421 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Przesmycki Adam 815 21.097 km / M40 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 423 5 km / K20 POL Wólka Leśna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 422 5 km / M12 POL Wólka Leśna MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 424 5 km / M40 POL Wólka Leśna

Zapłacone

Przybyłek Sylwia 814 21.097 km / K40 S
POL Sterdyń

Zapłacone

Przybysz Damian 621 5 km / M30 POL Łaskarzew Victus Rębków

Zapłacone

Przygodzki Tomasz 813 21.097 km / M40 POL Suchożebry

Zapłacone

Przywózki Rafał 812 21.097 km / M18 POL Sokołów Podlaski BBKTS

Zapłacone

Puchowska Krystyna 1143 NW 5 km / K POL Ceglow

Zapłacone

Pycka Marcin 425 5 km / M30 POL Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK

Zapłacone

Pycka Sławomir 811 21.097 km / M30 POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

Radzikowska Martyna 810 21.097 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Radzikowski Jarosław 809 21.097 km / M50 POL Mińsk Mazowiecki DOKTOR&DOKTOR

Zapłacone

Radzikowski Karol 426 5 km / M20 S
POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 807 21.097 km / M50 POL Ługi Wielkie

Zapłacone

Radzka Sylwia 427 5 km / K40 S
POL Siedlce MKS Pogoń Siedlce

Zapłacone

Ratyńska Olga 428 5 km / K30 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Ratyński Daniel 429 5 km / M20 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Reczko Daniel 430 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Reczko Milena 431 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Rejniak Leszek 432 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Remiszewski Paweł 598 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Remiszewski Stanisław 433 5 km / M60 S
POL Siedlce Zakład remontowo-budowlany Remiszewski Stanisław

Zapłacone

Rojek Krystian 434 5 km / M12 S
POL Siedlce

Zapłacone

Romańczuk Agnieszka 1144 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Romanowski Mariusz 808 21.097 km / M40 S
POL Wisniew

Zapłacone

Romański Paweł 435 5 km / M40 S
POL Niwiski

Zapłacone

Rombel Mariusz 436 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Romejko Dariusz 437 5 km / M40 POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

Rosa Izabela 806 21.097 km / K30 S
POL Siedlce ROXY

Zapłacone

Rosiak Sławomir 438 5 km / M40 POL Warszwa Biegam po Bródnie

Zapłacone

Rosińska Barbara 805 21.097 km / K50 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

Rosiński Eugeniusz 439 5 km / M50 POL Milanówek Sto-Nogi Milanówek

Zapłacone

Rosłaniec Anna 440 5 km / K30 POL Stara Wieś Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

Roszko Damian 441 5 km / M20 POL Białystok KS PODLASIE Białystok

Zapłacone

Różańska Elżbieta 443 5 km / K40 POL Wiązowna Półmaraton Wiązowski

Zapłacone

Rozbicki Zbigniew 442 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Rusin Adrian 804 21.097 km / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Rutke Grzegorz 803 21.097 km / M40 POL Warszawa Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Rutke Monika 444 5 km / K40 POL Warszawa Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Rybaczuk Adrian 445 5 km / M12 S
POL Siedlce MWM

Zapłacone

Rybak Monika 802 21.097 km / K30 POL Otwock Biegaczki

Zapłacone

Rybińska Paulina 446 5 km / K12 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Rybiński Andrzej 447 5 km / M40 S
POL Sokołów Podlaski indywidualnie

Zapłacone

Rybiński Krzysztof 448 5 km / M20 N
POL Budy Barcząckie

Zapłacone

Rychlik Grzegorz 1145 NW 5 km / M POL Halasy

Zapłacone

Ryś Andrzej 449 5 km / M30 S
POL Siedlce JUDO MASTERS SIEDLCE

Zapłacone

Rytel Tomasz 450 5 km / M30 S
POL Opole Nowe

Zapłacone

Ryżkowski Mariusz 801 21.097 km / M30 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Rzewuska Aleksandra 451 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Rzewuski Andrzej 1146 NW 5 km / M POL Siedlce

Zapłacone

Sacharczuk Kacper 713 21.097 km / M30 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

Saczuk Andrzej 452 5 km / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Saczuk Martyna - 5 km / K20 POL Biała Podlaska BE THE CHANGE

Niezapłacone

Sadowski Artur 800 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Sakowicz Marcin 799 21.097 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Sakowicz Piotr 798 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Sakowska Ewa 622 5 km / K30 S
POL Siedlce Cross Fit Siedlec

Zapłacone

Sakowski Tomasz 623 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 453 5 km / M40 POL Siedlce Run Barca

Zapłacone

Sawicka Małgorzata 454 5 km / K50 POL Żelków-Kolonia

Zapłacone

Sawicki Radoslaw 797 21.097 km / M30 POL Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA

Zapłacone

Semenovych Bogdan - 21.097 km / M30 UKR Kivchovata 1995

Niezapłacone

Semenovych Nataliia - 21.097 km / K18 UKR Kivchovata 1995

Niezapłacone

Serafinowicz Adam 796 21.097 km / M30 S
POL Łosice

Zapłacone

Serbista Tadeusz 795 21.097 km / M50 POL Józefin

Zapłacone

Shumik Alena 455 5 km / K30 BLR Brest --

Zapłacone

Sieciński Marcin 456 5 km / M30 POL Żukowo Runnersi S7 Banino

Zapłacone

Sierocinska Monika 457 5 km / K40 S
POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

Sierociński Robert 458 5 km / M40 S
POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

Sikora Renata 794 21.097 km / K50 POL Leśna Podlaska ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Zapłacone

Sikorska-Bienias Małgorzata 459 5 km / K20 POL Warka

Zapłacone

Sisik Tomasz 793 21.097 km / M40 S
POL Stok Lacki -

Zapłacone

Sitek Arkadiusz 792 21.097 km / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Sitek Łukasz 460 5 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Siwik Henryka 461 5 km / K60 POL Siedlce

Zapłacone

Skolimowska Ewa 462 5 km / K30 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Skolimowska Kaśka 791 21.097 km / K40 POL Żabokliki

Zapłacone

Skolimowski Hubert 463 5 km / M20 POL Przesmyki

Zapłacone

Skolimowski Piotr 790 21.097 km / M30 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Skóra Rafał 625 5 km / M12 POL Skórzec Grupa biegaczy Skórzec biega

Zapłacone

Skóra Tomek 789 21.097 km / M40 POL Skórzec Grupa biegaczy Skórzec biega

Zapłacone

Skorupa Jarosław 464 5 km / M20 POL Łomianki

Zapłacone

Skorupka Anna 712 21.097 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Skorupka Karolina 466 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Skorupka Leszek 624 5 km / M30 S
POL Siedlce M3 Siedlce

Zapłacone

Skorupka Łukasz 465 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Skorupski Michał 599 5 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Skraburska Gabriela 467 5 km / K30 POL Biała Podlaska KS Styrzyniec

Zapłacone

Skraburski Dawid 468 5 km / M30 POL Biała Podlaska KS Styrzyniec

Zapłacone

Skraburski Tomasz 469 5 km / M30 POL Styrzyniec KS Styrzyniec

Zapłacone

Skrzyński Piotr 788 21.097 km / M30 POL Mrozy Olimpia Latowicz

Zapłacone

Skulimowski Mateusz 471 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Skulimowski Mateusz 470 5 km / M20 S
POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

Skup Maciej 1167 NW 5 km / M POL Siedlce NOWI SIEDLCE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 472 5 km / M30 POL Golice

Zapłacone

Skuratowicz Grzegorz 787 21.097 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni na maxa

Zapłacone

Skuza Anna 473 5 km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Skwierczyński Adam 786 21.097 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Skwierczyński Marcin 1147 NW 5 km / M POL Siedlce

Zapłacone

Ślebzak-Kołtuniak Agnieszka 514 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Śliwiak Justyna 759 21.097 km / K18 POL Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

Zapłacone

Śliwiński Mateusz 515 5 km / M20 POL Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

Słowińska Alicja 1168 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Śmietało Dawid 758 21.097 km / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Smolińska Anna - NW 5 km / K POL Siedlce

Niezapłacone

Sobecki Patryk 785 21.097 km / M18 S
POL Rudzienko

Zapłacone

Sobiczewska Natalia 12 21.097 km / K18 S
POL Siedlce MKS Pooń Siedlce

Zapłacone

Soćko Emilia 1148 NW 5 km / K POL Grabianów

Zapłacone

Soćko Jacek 474 5 km / M40 POL Grabianów 9.Podlaska Dywizja Piechoty

Zapłacone

Soćko Konrad 475 5 km / M12 S
POL Siedlce SP nr 3 w Siedlcach

Zapłacone

Sokołowski Mateusz 626 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Sokulska Katarzyna 476 5 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Sokulski Jarosław 784 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 477 5 km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Solnica Alicja 478 5 km / K30 S
POL Cisie-Zagrudzie Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

Sosma Andrzej 479 5 km / M60 S
POL Siedlce

Zapłacone

Sosnówka Artur 783 21.097 km / M30 POL Strzała

Zapłacone

Sowa Andrzej 782 21.097 km / M30 S
POL Garwolin

Zapłacone

Sowiński Michał 480 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Srebrzyński Robert 781 21.097 km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

Stachelski Robert 481 5 km / M30 POL Józefów DĄBROWSKI TEAM

Zapłacone

Stańczuk Dorota 776 21.097 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Stańczuk Leszek 775 21.097 km / M50 POL Chodów YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

Stańczuk Wojciech 777 21.097 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Standziak Elżbieta 779 21.097 km / K40 POL Grodzisk GKS GRODZISK

Zapłacone

Standziak Henryk 780 21.097 km / M50 POL Grodzisk GKS GRODZISK

Zapłacone

Stankiewicz Anna 482 5 km / K30 S
POL Warszawa Zakład remontowo-budowlany Remiszewski Stanisław

Zapłacone

Stankiewicz Damian 483 5 km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

Stankiewicz Tomasz 778 21.097 km / M30 POL Warszawa rsKlub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa

Zapłacone

Stańska Sylwia 484 5 km / K30 POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

Stański Kamil 485 5 km / M20 POL Czepielin

Zapłacone

Starczewski Piotr 774 21.097 km / M50 POL Pruszków

Zapłacone

Starzyńska Marta 486 5 km / K40 POL Lublin Perfect Runner Lublin

Zapłacone

Starżyński Andrzej - 21.097 km / M18 POL Kurów Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin

Niezapłacone

Starzyński Stefan 487 5 km / M50 POL Lublin Perfect Runner Lublin

Zapłacone

Stasiewicz Leoncjusz 488 5 km / M70 POL Hajnówka

Zapłacone

Stasiewicz Mariola 489 5 km / K20 POL Międzyrzec Podlaski MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA

Zapłacone

Stasiewicz Wiera 773 21.097 km / K70 POLSKA Hajnówka

Zapłacone

Stefaniuk Angelika 490 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Stefaniuk Roman 772 21.097 km / M50 S
POL Siedlce

Zapłacone

Stępień Dorota 491 5 km / K30 POL Warszawa Im szybciej tym szybciej

Zapłacone

Stoklosa Marlena 492 5 km / K30 POL Podniesno

Zapłacone

Stokłosa Jacek 771 21.097 km / M40 POL Podnieśno

Zapłacone

Stokowska Dorota 493 5 km / K40 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Stolarski Maciej 494 5 km / M40 POL Warszawa Maciej Stolarski

Zapłacone

Strupiechowski Maciej 495 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Strzałek Rafał 496 5 km / M40 S
POL Skórzec INTER CARS

Zapłacone

Strzałkowski Michał 497 5 km / M60 POL Siedlce MKS POGOŃ SIEDLCE

Zapłacone

Strzyżowski Marcin 498 5 km / M40 POL Kałęczyn

Zapłacone

Sudzińska Mariola 627 5 km / K40 POL Olsztyn AKM OLSZTYN

Zapłacone

Sudzińska Mariola 770 21.097 km / K40 POL Olsztyn AKM Olsztyn/sklep biegacza

Zapłacone

Sujkowski Kamil 499 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Sulej Aleksandra 769 21.097 km / K18 S
POL Teodorów

Zapłacone

Svitsich Grigoriy 768 21.097 km / M18 S
BLR Brest Amatar

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / M20 S
BLR Drogichin Amatar

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 500 5 km / M20 S
BLR Brest Amatar

Zapłacone

Świder Magdalena 516 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Świderski Dariusz 757 21.097 km / M40 POL Warszawa POLYPHARM

Zapłacone

Świderski Marcin 517 5 km / M40 S
POL Siedlce Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Świderski Paweł 629 5 km / M20 S
POL Siedlce FC Real Madryt

Zapłacone

Świecak Robert 630 5 km / M30 POL Miastków Kościelny Wilga Garwolin

Zapłacone

Święch Marlena 519 5 km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Świerczyński Norbert 518 5 km / M12 POL Dębe Wielkie RACEFIGTER

Zapłacone

Świętochowska Zdzisława - 5 km / K60 POL Siedlce

Niezapłacone

Sychut-Czapla Ewa 501 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Symanowicz Ignacy 502 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Sysik Tomasz 767 21.097 km / M30 POL Siedlce

Zapłacone

Szalucha Damian 503 5 km / M20 POL Siedlce

Zapłacone

Szczepaniak Piotrek 765 21.097 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Szczepaniak Tomasz 764 21.097 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Szczerbaciuk Magdalena 504 5 km / K20 POL Siedlce

Zapłacone

Szczerek Paweł 505 5 km / M50 POL Warszawa-Wesoła amator

Zapłacone

Szczypiorska Wioletta 506 5 km / K20 POL Kotuń Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

Szczypiorski Michał 766 21.097 km / M30 POL Kotuń GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA

Zapłacone

Szkółka Robert 763 21.097 km / M40 POL Chotomów Wieliszew HERON Team

Zapłacone

Szostek Anna 1149 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi

Zapłacone

Szuba Eryk 762 21.097 km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Szubartowicz Paweł 761 21.097 km / M40 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

Szuchnik Sebastian 507 5 km / M30 POL Kąty TS Meran Otwock

Zapłacone

Szymanek Tadeusz 760 21.097 km / M50 POL Kobylany

Zapłacone

Szymaniak Michał 508 5 km / M20 POL Kisielany Kuce

Zapłacone

Szymańska Laura 509 5 km / K20 POL Wiązowna

Zapłacone

Szymańska Luiza 510 5 km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

Szymańska-Kopcińska Ewa 511 5 km / K40 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

Szymański Jarosław 512 5 km / M30 POL Międzyrzec Podlaski RED LION CLUB

Zapłacone

Szymczyk Magdalena 1150 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi SIEDLCE

Zapłacone

Szyszka Anna 513 5 km / K20 POL Sadowne Lłks Prefbet Śniadowo Łomża

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 628 5 km / K40 POL Lublin

Zapłacone

Taber Konrad 520 5 km / M20 POL Brwinów Active Prosperia/STO-nogi Milanówek

Zapłacone

Tan Luzviminda 521 5 km / K30 PHL Manila

Zapłacone

Taraszkiewicz Łukasz 522 5 km / M30 POL Łosice Pędzące Ślimaki Łosice

Zapłacone

Teca Sebastian 523 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Telej Michał 524 5 km / M30 S
POL Siedlce Dezerter Siedlce

Zapłacone

Teterycz Jerzy 756 21.097 km / M70 S
POL Siedlce

Zapłacone

Teterycz Tomasz 1151 NW 5 km / M POL Hrubieszów Unia Hrubieszów

Zapłacone

Toczyska Anna 525 5 km / K30 POL Niwiski

Zapłacone

Tokarska Sylwia 755 21.097 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Tokarzewski Dariusz 526 5 km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Tomas Elżbieta 1152 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Tomasiuk Grzegorz 754 21.097 km / M30 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Tomasiuk Tomasz 753 21.097 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Tomaszewska Mariola 527 5 km / K50 N
POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 528 5 km / M50 POL Hipolitów TT Traczyk Team

Zapłacone

Troć Dariusz 1169 NW 5 km / M POL Siedlce NOWI SIEDLCE

Zapłacone

Troć Karol 529 5 km / M30 S
POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Troć Karol 530 5 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Troć Karol Paweł 752 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Slow Jogging Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 531 5 km / M30 S
POL Wyczółki

Zapłacone

Trojanek Małgorzata 532 5 km / K50 POL Kisielany Żmichy Klub Zdrowego Stylu Życia

Zapłacone

Trojanowski Błażej 533 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Trykacz Alicja 534 5 km / K40 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

Trzaskowski Paweł 535 5 km / M30 POL Łaskarzew Victus Rębków

Zapłacone

Tulej Bożena 536 5 km / K50 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Udowolski Norbert 751 21.097 km / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

Ułasiuk Kamil 537 5 km / M30 POL Siedlce SportSiedlce.pl

Zapłacone

Urban Andrzej 538 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Urban Joanna 1153 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Urban Jolanta 539 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 750 21.097 km / M40 S
BLR Kobrin Amatar

Zapłacone

Viachorka Maksim - 5 km / M20 POLSKA Siedlce

Niezapłacone

Wakula Marek 540 5 km / M40 S
POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

Walczak Damian - 21.097 km / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

Walczuk Tomasz 600 5 km / M30 POLSKA Siedlce

Zapłacone

Walencik Marek 749 21.097 km / M60 POL Pionki

Zapłacone

Wasilewska Marta 1154 NW 5 km / K POL Głosków

Zapłacone

Wasilewski Piotr 748 21.097 km / M40 POL Głosków

Zapłacone

Wasiluk Beata 542 5 km / K40 S
POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Wasiluk Ireneusz 541 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Wawryniuk Maciej 543 5 km / M40 POL Warszawa WAWRYN TEAM

Zapłacone

Węclewski Jacek 544 5 km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Węgłowski Witold 545 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Wereda Grażyna 747 21.097 km / K18 S
POL Kopcie

Zapłacone

Wereda Marcin 745 21.097 km / M18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wereda Piotr 746 21.097 km / M30 S
POL Kopcie

Zapłacone

Wiącek Andrzej - 5 km / M50 POL Siedlce Grupa biegaczy skórzec biega

Niezapłacone

Wielogórska Natalia 546 5 km / K30 S
POL Siedlce Dream Run

Zapłacone

Wietrzycka Monika 744 21.097 km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Wietrzycki Marcin 743 21.097 km / M30 POL Warszawa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Wiewiórka Ernest 742 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wilczyńsk Mateusz 547 5 km / M30 S
POL Siedlce SZYBKIE WILKI

Zapłacone

Wilczyński Wojciech 548 5 km / M30 POL Międzyrzec Podlaski #WIPASZ AKTYWNI w biegu

Zapłacone

Wilk Tomasz 549 5 km / M30 POL Warszawa PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

Wiśniewski Patryk 740 21.097 km / M18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 741 21.097 km / K30 POL Wiśniew

Zapłacone

Witkowski Wojciech 550 5 km / M50 POL Siedlce PSZS Siedlce

Zapłacone

Włodarczyk Joanna 1155 NW 5 km / K POL Żelechów

Zapłacone

Wnorowski Tomasz 551 5 km / M20 POL Małkinia Górna MKB Małkinia

Zapłacone

Wnuk Tomasz 552 5 km / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Wnuk-Lipińska Agnieszka 553 5 km / K40 POL Siedlca

Zapłacone

Wojaczek Anna 739 21.097 km / K40 POL Gdansk Grupa biegowa Goodluck Club

Zapłacone

Wójcicki Mateusz 737 21.097 km / M18 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Wojciechowska Monika 631 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wójcik Arkadiusz 565 5 km / M30 POL Mińsk Mazowiecki AUKW Team

Zapłacone

Wojewódzka Dorota 1157 NW 5 km / K POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

Wojewódzka Elżbieta 1156 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Wojewódzka Julia 554 5 km / K12 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

Wojewódzki Krzysztof 738 21.097 km / M50 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

Wojewódzki Marcin 555 5 km / M20 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

Wojtach Kuba 556 5 km / M30 POL Białystok

Zapłacone

Wójtowicz Paweł 566 5 km / M40 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

Wołos Wiola 557 5 km / K30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wołosiak Mateusz 558 5 km / M20 S
POL Hołubla

Zapłacone

Woźniak Damian 561 5 km / M30 POL Jabłonna Lacka

Zapłacone

Woźniak Jakub 559 5 km / M20 POL Żelków Kolonia

Zapłacone

Woźniak Paweł 560 5 km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

Woźnica Marta 562 5 km / K40 POL Golice Golice Team

Zapłacone

Woźnicki Paweł 563 5 km / M20 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Woźny Marcin 564 5 km / M30 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Agnieszka 567 5 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Iwona 568 5 km / K40 POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Małgorzata 570 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Wrzosek Tomasz 569 5 km / M40 S
POL Siedlce Drużyna MWM

Zapłacone

Wycech Magdalena 711 21.097 km / K30 POL Warszawa Enel Sport Runners Team

Zapłacone

Wyderka Krzysztof 571 5 km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wysocki Paweł 572 5 km / M20 POL Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

Wysocki Radosław 736 21.097 km / M40 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Wysocki Rafał 573 5 km / M20 S
POL Siedlce Siedlecki Klub Sportowy "FENIKS"

Zapłacone

Wysokiński Jerzy 574 5 km / M50 POL Biała Podlaska KB BIAŁA BIEGA

Zapłacone

Wysokiński Przemysław 575 5 km / M20 POL Radomyśl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 735 21.097 km / M40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Żabicka Ewa 723 21.097 km / K40 POL Platerów

Zapłacone

Żabicka Paulina 595 5 km / K20 POL Kisielew

Zapłacone

Zacharczuk Zofia 1158 NW 5 km / K POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 576 5 km / M40 POL Siedlce

Zapłacone

Zalewski Karol 734 21.097 km / M30 POL Wiśniew RaceFighter

Zapłacone

Załoga Zuzanna 733 21.097 km / K30 POL Warszawa BE ALIVE

Zapłacone

Zańko Ewa 577 5 km / K30 POL Skorzec Klub Aktywnych Parkrun Skorzec

Zapłacone

Zańko Tomasz 1159 NW 5 km / M POL Skorzec Klub Aktywnych Parkrun Skorzec

Zapłacone

Zapałowska Jolanta 1160 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Zarankiewicz Aleksandra 732 21.097 km / K18 POL Oleśnica Aleksandra - Zdrowo i Sportowo

Zapłacone

Zareba Katarzyna 578 5 km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Zasępa Sebastian 731 21.097 km / M30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Zawada Pawel 579 5 km / M20 POL Lublin Biegnijzwierzu.pl

Zapłacone

Zawadzka Magdalena 580 5 km / K30 POL Warszawa TEAM ZABIEGANE DNI

Zapłacone

Zawadzka Monika 730 21.097 km / K18 S
POL Siedlce

Zapłacone

Zbańska Martyna 581 5 km / K30 S
POL Biała Podlaska

Zapłacone

Zbiciak Adam 582 5 km / M50 POL Lubartów

Zapłacone

Zbiciak Kinga 583 5 km / K12 POL Lubartów

Zapłacone

Zbieć Angelika 584 5 km / K30 S
POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

Zbieć Bożena 1161 NW 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

Zbieć Dariusz 585 5 km / M30 S
POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

Zbrzeźniak Igor - 21.097 km / M18 N
POL Raszyn

Niezapłacone

Zdanowska Ewelina 586 5 km / K30 S
POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

Zduńczyk Sławomir 632 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

Zdunek Mariusz 729 21.097 km / M30 POL Warszawa ROXY

Zapłacone

Zdzitavetskaya Iryna 587 5 km / K30 BLR Brest IRUN Brest

Zapłacone

Żebrowska Jolanta 710 21.097 km / K40 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Zapłacone

Zelman Marcin 1162 NW 5 km / M POL Warszawa

Zapłacone

Zhasko Anton 588 5 km / M30 BLR Brest KidsRunBrest

Zapłacone

Zhukouskaya Katsiaryna 589 5 km / K12 BLR Brest KidsRunBrest

Zapłacone

Zięba Piotr 592 5 km / M30 POL Lublin AZS UMCS LUBLIN

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 590 5 km / M30 S
POL Stare Opole ZPS XXVII oddział w Siedlcach

Zapłacone

Ziemak Hubert - 5 km / M12 POL Ostrów Mazowiecka 1999

Niezapłacone

Zienkiewicz Edyta 591 5 km / K40 S
POL Siedlce

Zapłacone

Ziółkowski Juliusz 593 5 km / M50 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Ziółkowski Juliusz 727 21.097 km / M50 S
POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Ziomek Mateusz 728 21.097 km / M30 POL Biała Podlaska Dąbrowski Team

Zapłacone

Znój Tomasz 726 21.097 km / M30 POL Borki-Paduchy XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 594 5 km / M40 POL Mińsk Mazowiecki KS Warszawianka/ Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Zyśk Zygmunt 724 21.097 km / M40 POL Turna

Zapłacone

Zyskowski Artur 725 21.097 km / M40 POL Ostrołęka CzterolistnaKoniczyna.pl

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU