PGE Ultramaraton Nadbużański

Mielnik, Polska
14.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczuk Agnieszka 1092 SZP / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

2. Adamczyk Ilona 1073 SZP / K40 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

3. Adamus Katarzyna 1032 SZP / K40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

4. Afaltowski Grzegorz 3241 CH / M18 POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

5. Ambroziak Anna 3106 CH / K18 POL Ostrołęka

Zapłacone

6. Androsiuk Tomasz 3231 CH / M18 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

7. Andrzejuk Bogusław - SZP / M40 POL Białystok

Niezapłacone

8. Antosiewicz Robert 3077 CH / M40 POL Otwock Lulateam

Zapłacone

9. Artemiuk Eugenia 3054 CH / K40 POL Hajnówka Hajnówka biega

Zapłacone

10. Artemiuk Eugeniusz 3055 CH / M40 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

11. Bachmann Dorota 6068 SZM / K40 POL Urszulin

Zapłacone

12. Bąk Maciej 1021 SZP / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

13. Balicki Marcin 6061 SZM / M40 POL Wieliczka

Zapłacone

14. Banaś Agnieszka 1112 SZP / K40 POL Siedlce Triathlon Siedlca Club

Zapłacone

15. Banaszewski Adrian 6098 SZM / M40 POL Siedlce

Zapłacone

16. Banska Agnieszka 3111 CH / K40 POL Warszawa

Zapłacone

17. Baranowska Zuzanna 1119 SZP / K18 POL Rzeszów Chrabąszcze i Robaki

Zapłacone

18. Baranowska-Kuźma Monika 1007 SZP / K40 POL Mokobody yulo run team

Zapłacone

19. Bartczak Robert 3070 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

20. Bartnicki Artur 1160 SZP / M18 POL Borek Czarniński OSP CZARNA

Zapłacone

21. Bartosiewicz Daria 1009 SZP / K18 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

22. Bedkowski Stefan 6042 SZM / M18 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

23. Bednarczyk Darek 3184 CH / M18 POL Świdnik Duży OSP Świdnik Duży

Zapłacone

24. Bednarz Agnieszka 6041 SZM / K18 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

25. Bednarzak Tadeusz 1210 SZP / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

26. Bereznowska Patrycja 6001 SZM / K40 POL Wieliszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

27. Bieliński Dariusz 3005 CH / M40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

28. Bienias Piotr 3246 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

29. Bierdziński Mariusz 1051 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

30. Biernacka Agnieszka 1064 SZP / K18 POL Siedlce

Zapłacone

31. Bieryło Dariusz 1099 SZP / M40 POL Śródlesie

Zapłacone

32. Bilski Marek 1043 SZP / M40 POL Warszawa Vegedog

Zapłacone

33. Binowski Grzegorz 3059 CH / M18 POL Sanok

Zapłacone

34. Biszczuk Mariola 3135 CH / K18 POL Puławy Avangarda Puławy

Zapłacone

35. Blajer-Szałyga Dorota 3122 CH / K40 POL Rzeszów GOMAR BIKE TEAM

Zapłacone

36. Bobinska Marta 3066 CH / K18 POL Sarnaki RBS

Zapłacone

37. Bocian Damian 6082 SZM / M18 POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

38. Bogdan Piotr 1138 SZP / M18 POL Szczuczyn Szczuczyn AWISSA

Zapłacone

39. Bogucki Michał 3042 CH / M18 POL Warszawa RRC

Zapłacone

40. Bombała Tomasz 1109 SZP / M40 POL Płock Tatusiowie

Zapłacone

41. Bonda Tomasz 1079 SZP / M40 POL Olmonty

Zapłacone

42. Borawski Juliusz 3105 CH / M18 POL Wysokie Mazowieckie Vege Runners

Zapłacone

43. Borucińska Edyta 6126 SZM / K40 POL Czarna Wieś Kościelna Grupa Biegowa Czarna Białostocka

Zapłacone

44. Brodacze Torfowi 1166 SZP / M40 POL Jabłoń Jankowce

Zapłacone

45. Brodecki Adam 3130 CH / M18 POL Radzyń Podlaski WATAHA

Zapłacone

46. Bromke Łukasz 3155 CH / M40 POL Lublin Orange Polska

Zapłacone

47. Bronisz Bartosz 1215 SZP / M18 POL Platerów Tartak Bronek Running Team

Zapłacone

48. Brust Aleksandra 1004 SZP / K18 POL Wroclaw

Zapłacone

49. Brześkiewicz Dorota 1219 SZP / K18 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

50. Brzozowska Katarzyna 6079 SZM / K40 POL Warszawa

Zapłacone

51. Brzozowski Waldemar 6117 SZM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

52. Bujko Katarzyna 3192 CH / K18 POL Mińsk Mazowiecki Bujeczko Team

Zapłacone

53. Burgs Edyta 1106 SZP / K40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

54. Butor Arkadiusz 1191 SZP / M40 POL Małkinia Górna Ostrów Biega + Następny Krok

Zapłacone

55. Butryn Wojciech 6004 SZM / M40 POL Kraków

Zapłacone

56. Bzura Jarosław 6081 SZM / M40 POL Białystok 3T Białystok

Zapłacone

57. Całka Sylwia 1076 SZP / K18 POL Ciechanów

Zapłacone

58. Chaberski Piotr 3100 CH / M40 POL Milanówek SOLVIK Siła JEST!

Zapłacone

59. Chilewicz Dariusz 6046 SZM / M40 POL Lipowo Uniq Fight Club

Zapłacone

60. Chilicka Marta 3208 CH / K18 POL Międzyrzec Podlaski Red Lion Club

Zapłacone

61. Chmiel Sylwester 6119 SZM / M40 POL Piszczac

Zapłacone

62. Chodowiec Emil 3248 CH / M18 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

63. Choma-Gaca Agnieszka 3245 CH / K40 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

64. Chuchała Paweł 6075 SZM / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

65. Chudziaszek Mateusz 1188 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

66. Chustecka Anna 3097 CH / K18 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

67. Chustecki Grzegorz 3098 CH / M18 POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

68. Chyła Michał 3040 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

69. Chyżewska Katarzyna 3212 CH / K18 POL Olsztyn

Zapłacone

70. Cichocki Marcin 3187 CH / M40 POL Łomża

Zapłacone

71. Cielemęcki Piotr 1028 SZP / M18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

72. Ciesielska Iwona 1184 SZP / K40 POL Warszawa Warner

Zapłacone

73. Cisowski Artur 3190 CH / M40 POL Warszawa TRIWawa

Zapłacone

74. Cłapiński Janusz - SZM / M18 POL Łódź Akademicki Klub Górski W Łodzi

Niezapłacone

75. Corallo Francesco 3103 CH / M18 ITA Rzym The Rolling Potatoes

Zapłacone

76. Czajkowski Marek 3134 CH / M40 POL Warszawa Warszawa-Żoliborz

Zapłacone

77. Czapiński Bartosz 1017 SZP / M40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

78. Czapkowska Paulina 1015 SZP / K18 POL Lublin

Zapłacone

79. Czaplińska Wioletta 3061 CH / K40 POL Ostrołęka

Zapłacone

80. Czapliński Michał 6021 SZM / M40 POL Ostrołęka

Zapłacone

81. Czarnocki Paweł 1203 SZP / M18 POL Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega

Zapłacone

82. Czartoryska Sylwia 1234 SZP / K40 POL Łomża Następny Krok

Zapłacone

83. Czechowski Bartosz 1155 SZP / M18 POL Bydgoszcz ENERGETIC RUNNING

Zapłacone

84. Czechowski Jerzy 3069 CH / M40 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

85. Czelej Rafał - SZM / M18 POL Świdnik BIEGAJĄCY Świdnik

Niezapłacone

86. Czerka Adam 1040 SZP / M40 POL Hołowczyce SCL

Zapłacone

87. Czopek Konrad 3196 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

88. Dąbrowska Beata 3000 CH / K18 POL Siedlce Fundacja Ultramaraton Nadbużański

Zapłacone

89. Danił Monika 6091 SZM / K40 POL Lubartów

Zapłacone

90. Dankiewicz Henryk 3056 CH / M40 POL Białystok Biegamy dla zdrowia

Zapłacone

91. Dębniak Natalia 1095 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

92. Deleżuch Wojciech 3151 CH / M40 POL Niemce Nie ma letko

Zapłacone

93. Doberschutz Przemysław 1053 SZP / M40 POL Gniezno Ludzie Borowe

Zapłacone

94. Domagała Jerzy 6077 SZM / M40 POL Rzeszów Resovia Rzeszów

Zapłacone

95. Dominiak Michał 3110 CH / M18 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

96. Dopierała Robert 6034 SZM / M40 POL Wronki KAMRATY

Zapłacone

97. Drabarek Marcin 1176 SZP / M40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

98. Drabik Jacek 6133 SZM / M40 POL Krakow

Zapłacone

99. Drosio Klaudia 1133 SZP / K18 POL Warszawa Kaszanki

Zapłacone

100. Drozdowski Marcin 6112 SZM / M18 POL Siemiatycze

Zapłacone

101. Dubij Albert 3080 CH / M40 POL Ogrodniczki Białystok Biega Team

Zapłacone

102. Dybowski Marcin 3009 CH / M40 POL Siedlce

Zapłacone

103. Dydycz Leszek 3063 CH / M40 POL Chotomów The Rolling Potatoes

Zapłacone

104. Dymiński Marcin 6013 SZM / M40 POL Ząbki Bobr Tłuszcz

Zapłacone

105. Dzierzkowski Artur 3046 CH / M40 POL Tarnobrzeg Mielnik

Zapłacone

106. Dzikowski Krzysztof 6043 SZM / M40 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

107. Dziuban Jacek 1197 SZP / M18 POL Siedlce Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

108. Elster Adam 3137 CH / M40 POL Łomża Grygo Team

Zapłacone

109. Fabijańska Edyta 3136 CH / K18 POL Siemiatycze Bryżyd

Zapłacone

110. Fabisiak Andrzej 3200 CH / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

111. Fabisiak Ewa 1154 SZP / K40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

112. Fabiszewski Krzysztof 3146 CH / M40 POL Łomża biegamy dla zdrowia

Zapłacone

113. Falandysz Damian 6074 SZM / M18 POL Pruszków WPRunning Pruszków

Zapłacone

114. Fedorczuk Piotr 6059 SZM / M40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

115. Filipiuk Łukasz 3222 CH / M18 POL Chotyłów

Zapłacone

116. Filipiuk Przemek 3227 CH / M40 POL Chotyłów

Zapłacone

117. Filipkowski Grzegorz 1192 SZP / M18 POL Szczuczyn

Zapłacone

118. Firek Grażyna 3230 CH / K40 POL Zamość RGB Cyku Pyku

Zapłacone

119. Fojcik Asia 6111 SZM / K40 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

120. Foltyn Ula 3131 CH / K40 POL Ludwin Łęczna Biega/ Wolność Endorfinom

Zapłacone

121. Fornalski Tomasz 3138 CH / M40 POL Krasnystaw 4Nalsky.Run

Zapłacone

122. Frankowski Paweł 1105 SZP / M18 POL Siedlce

Zapłacone

123. Uczestnik anonimowy 1085 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy 6121 SZM / M40 POL Suchożebry

Zapłacone

125. Gajewska Monika 1116 SZP / K18 POL Łochów Dell

Zapłacone

126. Gajewski Paweł 1115 SZP / M18 POL Łochów

Zapłacone

127. Gajowniczek Magdalena 3198 CH / K18 POL Siedlce

Zapłacone

128. Galek Adam 3194 CH / M18 POL Warszawa Ks tęcza

Zapłacone

129. Garbowski Marcin 6073 SZM / M40 POL Białystok

Zapłacone

130. Gasztold Urszula 3160 CH / K40 POL Białystok Drewnofornir

Zapłacone

131. Gątarczyk Mariusz 1208 SZP / M18 POL Siedlce DZIKIE GRUBASY SZATANA

Zapłacone

132. Gawkowski Artur 6045 SZM / M18 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

133. Giermaniuk Anna 1067 SZP / K40 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

134. Ginalski Grz 1122 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

135. Głowacki Robert 1223 SZP / M40 POL Warszawa

Zapłacone

136. Gołdy Kamil 3118 CH / M18 POL Warszawa dfusion

Zapłacone

137. Gotowiec Dariusz 6022 SZM / M40 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

138. Grabski Paweł 6116 SZM / M40 POL Janiszew KWP z/s w Radomiu

Zapłacone

139. Grala-Mąka Wiesława 1129 SZP / K40 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

140. Greger Dominik 6106 SZM / M40 POL Jaroty Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

141. Groch Radosław 1174 SZP / M18 POL Siemiatycze

Zapłacone

142. Grochowski Paweł 6080 SZM / M18 POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

143. Gromek Edyta 3050 CH / K18 POL Lublin Szybciej nie dam rady

Zapłacone

144. Gronau Maciej 3164 CH / M18 POL Kobyłka

Zapłacone

145. Gryciuk Walenty 3132 CH / M40 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

146. Grygoruk Marek 6125 SZM / M40 POL Bielsk Podlaski Vege Runners

Zapłacone

147. Gryguć Anna 6060 SZM / K40 POL Białystok BBT

Zapłacone

148. Grzenia Małgorzata 1150 SZP / K40 POL Lublin Centrum Medyczne Orto-Optymist

Zapłacone

149. Hajduk Tomek 1229 SZP / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

150. Hiller Jerzy 1055 SZP / M40 POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

151. Holc Katarzyna 3147 CH / K18 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

152. Hołubiec Agnieszka 1213 SZP / K40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

153. Hołubiec Paweł 1214 SZP / M40 POL Siedlce

Zapłacone

154. Hordejuk-Gryczka Aleksandra 1072 SZP / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

155. Hryciuk Asia 1083 SZP / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

156. Hryciuk Grzegorz 1005 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

157. Hryciuk Katarzyna 3037 CH / K40 POL Warszawa Ekobiegi

Zapłacone

158. Hryciuk Maciej 3002 CH / M18 POL Niemirów

Zapłacone

159. Huba Mirek 6130 SZM / M18 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

160. Iwińska Kaja 1081 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

161. Jabłoński Michał 3238 CH / M40 POL Warszawa KINGRUNNER

Zapłacone

162. Jach-Balicka Aleksandra 6062 SZM / K18 POL Wieliczka

Zapłacone

163. Jaguszewski Piotr 1141 SZP / M18 POL Sulejówek Sulejówek

Zapłacone

164. Jakimiuk Adam 6038 SZM / M40 POL Łosice Pędzące Ślimaki Łosice

Zapłacone

165. Jakimiuk Marek 6118 SZM / M40 POL Malesze Natural EPO Multisport

Zapłacone

166. Jakóbczyk Andrzej 1025 SZP / M40 POL Lublin

Zapłacone

167. Jakóbczyk Sylwia 1024 SZP / K40 POL Lublin

Zapłacone

168. Jakuszko Grzegorz 3250 CH / M18 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

169. Janiak Paweł 1212 SZP / M18 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

170. Janik Katarzyna 3235 CH / K40 POL Hrubieszów

Zapłacone

171. Janik Paweł 3228 CH / M40 POL Warszawa Praskie Ultrałosie

Zapłacone

172. Janik Tomasz 3234 CH / M40 POL Hrubieszów Orange Polska

Zapłacone

173. Janiszewski Jarosław 1071 SZP / M40 POL Maków Mazowiecki

Zapłacone

174. Jankowski Rafał 1187 SZP / M40 POL Policzna

Zapłacone

175. Jarosz-Piwońska Aldona 3041 CH / K40 POL Góra Kalwaria KS Pegaz/Piaseczno Running

Zapłacone

176. Jasiul Mariola 1031 SZP / K40 POL Legionowo

Zapłacone

177. Jasnowski Michal 6137 SZM / M18 POL Warszawa

Zapłacone

178. Jastrzębski Paweł 3161 CH / M40 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

179. Jaszczuk Łukasz 1218 SZP / M18 POL Dubica Górna

Zapłacone

180. Jata Marta 3188 CH / K18 POL Lublin WW Team

Zapłacone

181. Jednas Karolina 1158 SZP / K18 POL Warszawa PGE ENERGETING RUNNING

Zapłacone

182. Jeka Aleksandra 1130 SZP / K18 POL Wrocław Jeka Team

Zapłacone

183. Jeka Mateusz 6102 SZM / M18 POL Wrocław Jeka Team

Zapłacone

184. Jeżowski Jacek - CH / M40 POL Lublin Lubelski Klub Morsów

Niezapłacone

185. Jóźwiak Barbara 3243 CH / K18 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

186. Jóźwiak Krzysztof 1224 SZP / M40 POL Siedlce

Zapłacone

187. Jurga Michał 3113 CH / M18 POL Ostrołęka

Zapłacone

188. Juszczak Marcin 3088 CH / M40 POL Bielany

Zapłacone

189. Juszczyk Małgorzata - CH / K40 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Niezapłacone

190. Juszyński Paweł 1204 SZP / M18 POL Szepietowo

Zapłacone

191. Kalecińska Izabella 3012 CH / K40 POL Zgorzała

Zapłacone

192. Kalita Cezary 1093 SZP / M40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

193. Kałowski Bartosz 3189 CH / M18 POL Otwock

Zapłacone

194. Kałowski Irek - SZP / M40 POL Nieporęt K-Łosie

Niezapłacone

195. Kałowski Tomasz 3141 CH / M40 POL Otwock

Zapłacone

196. Kaminski Daniel 1077 SZP / M18 POL Siedlce

Zapłacone

197. Kamionowski Mariusz 1037 SZP / M40 POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

198. Kapusta Marcin 1168 SZP / M18 POL Mińsk Mazowiecki 23 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

199. Kargol Marcin 1236 SZP / M18 POL Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team

Zapłacone

200. Karpa Anna 1131 SZP / K40 POL Warszawa

Zapłacone

201. Karpińska Nina - SZM / K18 POL Skarżysko Kamienna Reebok Run Crew

Niezapłacone

202. Karpowicz Marek 3259 CH / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

203. Karwacka Aneta 1094 SZP / K40 POL Łęczna UMCS Biega /Lublin Biega

Zapłacone

204. Karwowski Artur 6072 SZM / M40 POL Małkinia

Zapłacone

205. Kawałko Maciej 3201 CH / M40 POL Szafranki Pge Energetic Running

Zapłacone

206. Kawko Marcin 3158 CH / M18 POL Warszawa Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Zapłacone

207. Kędziora Konrad 3221 CH / M18 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

208. Kędziora Monika 1068 SZP / K18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

209. Kępa Krzysztof 3217 CH / M18 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

210. Kiełbasa Sylwia 1226 SZP / K18 POL Lublin PRO-GRES

Zapłacone

211. Kiełbaszewski Jarosław 6058 SZM / M40 POL Hajnówka RKB Hajnówka

Zapłacone

212. Kijewska-Raj Karolina 3028 CH / K40 POL Sieradz

Zapłacone

213. Kijowska Aldona 6026 SZM / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

214. Kijowski Mariusz 1104 SZP / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

215. Kirilenko Aneta 1049 SZP / K40 POL Marki

Zapłacone

216. Kirilenko Marcin 1048 SZP / M40 POL Marki

Zapłacone

217. Kisieliński Szymon 3199 CH / M40 POL Niwiski

Zapłacone

218. Klimiuk Małgorzata 3023 CH / K40 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

219. Uczestnik anonimowy 1164 SZP / K18 POL Lublin

Zapłacone

220. Kluch Karol 1144 SZP / M18 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

221. Knychas Darek 3086 CH / M40 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

222. Kobus Kozakiewicz Izabela 1202 SZP / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

223. Kobyliński Piotr 6139 SZM / M40 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

224. Kobyliński Romuald 1231 SZP / M40 POL Józefów

Zapłacone

225. Kochman Iwona 1010 SZP / K40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

226. Koczaj Anna 3177 CH / K40 POL Szeroki Bór Piski

Zapłacone

227. Kołatek Paulina 3203 CH / K18 POL Bełchatów Pge Energetic Running

Zapłacone

228. Kołatek Tomek 3144 CH / M40 POL Bełchatów Cyclo-Energia Elektrownia Bełchatów

Zapłacone

229. Kołodziej Małgorzata 1052 SZP / K40 POL Kraśnik

Zapłacone

230. Komorek Michał 6064 SZM / M18 POL Warszaw SOLVIK - SIŁA JEST

Zapłacone

231. Komoszyński Marcin 6011 SZM / M18 POL Biała Podlaska

Zapłacone

232. Konopacki Wojtek 6002 SZM / M40 POL Białystok Eyeye Polska

Zapłacone

233. Kopania Kamil 3179 CH / M18 POL Warszawa K.S Tęcza

Zapłacone

234. Kopańska Katarzyna 3176 CH / K40 POL Pruszyn Triathlon Siedlce Club/Yulo Run Team

Zapłacone

235. Kopiec Marcin 3058 CH / M40 POL Warszawa Piaseczno Running

Zapłacone

236. Kopytiuk Tomasz 1209 SZP / M40 POL Mielnik

Zapłacone

237. Kordeczka Hubert 3019 CH / M18 POL Piaseczno DSS Orlęta

Zapłacone

238. Kornicka Dorota 1228 SZP / K18 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

239. Korszeń Natalia 1074 SZP / K18 POL Horodyszcze Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

240. Koryciński Adam 1065 SZP / M18 POL Nowe Opole CrossFit Siedlce

Zapłacone

241. Kościuczuk Łukasz 3255 CH / M18 POL Warszawa Fundacja Rak’n’Roll

Zapłacone

242. Kosiński Tomek 3186 CH / M18 POL Choroszcz DzikiRyj Team

Zapłacone

243. Kostera Katarzyna 3152 CH / K40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

244. Kostera Tomasz 3153 CH / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

245. Kostka Monika 1016 SZP / K40 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

246. Kowalczyk Paweł - CH / M18 POL Siemiatycze LKS SPRINTER SIEMIATYCZE

Niezapłacone

247. Kowalewska Izabela 6023 SZM / K18 POL Piaseczno Piaseczno running

Zapłacone

248. Kowalska Joanna 6066 SZM / K40 POL Warszawa 12tri

Zapłacone

249. Kowalski Paweł 1165 SZP / M40 POL Płock

Zapłacone

250. Kowalski Tomasz 1222 SZP / M18 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter Gosir Dębe Wlk.

Zapłacone

251. Kozioł Krzysztof 3007 CH / M40 POL Tarnobrzeg Wyatt Earp

Zapłacone

252. Kozłowski Bartosz 1114 SZP / M18 POL Puławy AVANGARDA PUŁAWY

Zapłacone

253. Kozłowski Tomasz 3073 CH / M40 POL Konstancin Jeziorna Piaseczno Running

Zapłacone

254. Kozyra Paweł 3256 CH / M18 POL Lublin TeamMountainFuelPolska

Zapłacone

255. Krajewski Michał 3112 CH / M18 POL Bychawa

Zapłacone

256. Kraśnicka Justyna 3108 CH / K18 POL Białystok

Zapłacone

257. Krasuska-Błachnio Ewa 1198 SZP / K18 POL Siedlce Yulo/Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

258. Krasuski Mirosław 3249 CH / M40 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

259. Krasuski Piotr 1046 SZP / M18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

260. Krauze-Romejko Katarzyna 6071 SZM / K40 POL Niewodnica

Zapłacone

261. Krawczyk Grzegorz 1211 SZP / M40 POL Łbiska

Zapłacone

262. Kruk Marta 1078 SZP / K18 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

263. Krysa Halina 3020 CH / K40 POL Lublin

Zapłacone

264. Krysiewicz Marcin 3119 CH / M18 POL Warszawa Run-log

Zapłacone

265. Krysiewicz Mariusz 1098 SZP / M40 POL Brodnica

Zapłacone

266. Krzymińska Weronika 1060 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

267. Krzymowski Piotr 3064 CH / M18 POL Lublin Akademia Przyszłości

Zapłacone

268. Krzyżanowska Aga 1121 SZP / K18 POL Warszawa Kaszanki

Zapłacone

269. Książek Dawid - CH / M18 POL Lublin Lublin Biega

Niezapłacone

270. Kubacka Marta 1097 SZP / K18 POL Warszawa Drużyna TVN

Zapłacone

271. Kubas Marta 1194 SZP / K40 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

272. Kuciński Tomasz - CH / M40 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Niezapłacone

273. Kulesza Katarzyna 6138 SZM / K40 POL Białystok

Zapłacone

274. Kuligowska Joanna 1124 SZP / K40 POL Warszawa

Zapłacone

275. Kuligowski Artur 1125 SZP / M40 POL Warszawa

Zapłacone

276. Kunka Iwona 3038 CH / K40 POL Mińsk Mazowiecki HARSZANSKIE WARIACJE

Zapłacone

277. Kunka Sławomir 3025 CH / M40 POL Mińsk Mazowiecki HARSZAŃSKIE WARIACJE

Zapłacone

278. Kupiec Beata 1087 SZP / K40 POL Stary Młyn

Zapłacone

279. Kuras-Smolnik Magdalena 3030 CH / K40 POL Chojne Sieradzbiega.pl

Zapłacone

280. Kurkus Aleksander 6031 SZM / M40 POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

281. Kuśmierzak Piotr 3172 CH / M18 POL Lublin STAY INSANE

Zapłacone

282. Kutyłowski Mariusz 1113 SZP / M18 POL Warszawa Parkrun Bródno

Zapłacone

283. Kuźma Karol 1142 SZP / M40 POL Siedlce YULO RUN TEAM IEDLCE

Zapłacone

284. Kuźma Maciej 1006 SZP / M40 POL Siedlce yulo run team

Zapłacone

285. Kwiatkowska Iska 3116 CH / K18 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

286. Kwiatkowska Renata 6027 SZM / K40 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

287. Kwiecień Jacek 3081 CH / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

288. Kwiecień Marek 6040 SZM / M18 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

289. Kwiecińska Gosia 6095 SZM / K18 POL Legionowo

Zapłacone

290. Laskus Paweł 3171 CH / M40 POL Wiązowna ZłyPawełekBiega

Zapłacone

291. Uczestnik anonimowy 1128 SZP / K40 POL Warszawa Pekaes Team

Zapłacone

292. Laszuk Anna 1120 SZP / K40 POL Lublin

Zapłacone

293. Lato Karolina 3162 CH / K18 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

294. Lemieszka Marta 6132 SZM / K18 POL Warszawa Fracht Sport Club

Zapłacone

295. Leśniak Marcin 6105 SZM / M18 POL Sulejówek Zarażeni Bólem

Zapłacone

296. Leszczynska Ewa - SZP / K40 POL Lublin WW Team

Niezapłacone

297. Leszczyński Michał 1003 SZP / M18 POL Dziadkowice

Zapłacone

298. Lewczuk Norbert 6069 SZM / M18 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

299. Liman Dorota 1221 SZP / K40 POL Białystok

Zapłacone

300. Lipiński Adam 3047 CH / M40 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

301. Lis Sławomir 6092 SZM / M40 POL Ostrołęka

Zapłacone

302. Lisiecki Mariusz 1146 SZP / M40 POL Parczew

Zapłacone

303. Litwiński Robert 1018 SZP / M40 POL Siedlce Niezrzeszony

Zapłacone

304. Łach Michał 3087 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

305. Łajtar Krzysztof 6007 SZM / M40 POL Komarówka Podlaska

Zapłacone

306. Łubian Michał 6050 SZM / M40 POL Garwolin CSI

Zapłacone

307. Uczestnik anonimowy 3049 CH / M40 POL Warszawa Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

308. Łukaszuk Michał 3216 CH / M18 POL Warszawa Dream Run

Zapłacone

309. Machnowski Grzegorz 1235 SZP / M18 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

310. Maciejewski Daniel 1225 SZP / M18 POL Lublin PRO-GRES

Zapłacone

311. Majsterek Adam 3033 CH / M18 POL Dęblin Dss Orlęta

Zapłacone

312. Mąka Sławomir 6104 SZM / M40 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

313. Makowska Olga 3175 CH / K18 POL Warsaw JacekBiega Running Team

Zapłacone

314. Maksymik Krzysztof 1044 SZP / M40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

315. Malec Basia 1161 SZP / K40 POL Lublin

Zapłacone

316. Malewicka Zuzanna 1054 SZP / K18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

317. Mamcarz Katarzyna 3181 CH / K40 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

318. Mamej Elżbieta 3180 CH / K40 POL Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

319. Mańko Grzegorz 6025 SZM / M18 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

320. Manowiecka Renata 1169 SZP / K40 POL Warszawa SportGas

Zapłacone

321. Mantur Katarzyna 1172 SZP / K40 POL Nowe Piekuty

Zapłacone

322. Mantur Tomasz 1175 SZP / M18 POL Jabłoń Jankowce

Zapłacone

323. Mantur Weronika 1171 SZP / K18 POL Nowe Piekuty

Zapłacone

324. Marchel Tomasz 1233 SZP / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

325. Marciniewicz Marcin 3079 CH / M18 POL Zamość 23. Blt Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

326. Marciniuk Agata 1103 SZP / K40 POL Siedlce Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

327. Marciniuk Agata 1088 SZP / K40 POL Siedlce Yulo Run Team

Zapłacone

328. Marciniuk Dariusz 1207 SZP / M40 POL Siedlce BBL

Zapłacone

329. Marcinkiewicz Katarzyna 1152 SZP / K40 POL Kobyłka KOBYŁKA

Zapłacone

330. Marciszewska Aneta - SZP / K40 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Niezapłacone

331. Marczuk Renata 3220 CH / K40 POL Mielnik

Zapłacone

332. Markowski Jarosław 6127 SZM / M18 POL Siedlce Spoceni na Maxa

Zapłacone

333. Mazan Przemysław 3051 CH / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

334. Mazurek Bartek 3219 CH / M18 POL Lublin Ból jest moim przyjacielem

Zapłacone

335. Mech Patryk 1216 SZP / M40 POL Łochów Łochowska Grupa Biegowa

Zapłacone

336. Merkwa Wojciech 6088 SZM / M18 POL Warszawa Ziomki

Zapłacone

337. Michalczuk Artur 1118 SZP / M40 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

338. Michaluk Damian 1013 SZP / M40 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

339. Mikiciuk Krzysztof 3178 CH / M18 POL Romaszki

Zapłacone

340. Mikołajczyk Piotr 3022 CH / M18 POL Białystok Kalenji by Decathlon

Zapłacone

341. Milczarski Jakub 1186 SZP / M18 POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

342. Milczarski Krzysztof 1193 SZP / M40 POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

343. Milewski Adam 1108 SZP / M40 POL Płock

Zapłacone

344. Milewski Dominik 6089 SZM / M18 POL Płock Gąbin Biega

Zapłacone

345. Milkowska Sylwia 1179 SZP / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

346. Miłkowska Aneta 3156 CH / K40 POL Sokołów Podlaski Dzicy koniowie

Zapłacone

347. Mioduszewska Izabella 1227 SZP / K40 POL Siemiatycze

Zapłacone

348. Misior Olga 1110 SZP / K18 POL Płock Tatusiowie

Zapłacone

349. Mitrofaniuk Agata 1206 SZP / K18 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

350. Mitura Wojciech 3082 CH / M40 POL Parczew

Zapłacone

351. Młodawska-Sekścińska Ania 1163 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

352. Młynarz Kamil 3244 CH / M18 POL Łęcznowola SKB Kraśnik

Zapłacone

353. Mniszko Urszula 3084 CH / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

354. Moczulska Magdalena 1126 SZP / K18 POL Platerów

Zapłacone

355. Moczydłowski Marek 3031 CH / M40 POL Zascianki Nadaktywni

Zapłacone

356. Modzelewski Krzysztof 3165 CH / M40 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

357. Modzelewski Wiesław 3169 CH / M40 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

358. Moniakowski Michał 6028 SZM / M40 POL Krasnystaw

Zapłacone

359. Mosoń Kuba 3096 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

360. Mroczek Marta 3145 CH / K18 POL Chodów

Zapłacone

361. Mrozik Magdalena 3157 CH / K18 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

362. Mrozowska Magdalena 3252 CH / K40 POL Warszawa Kingrunner

Zapłacone

363. Mrozowski Paweł 3253 CH / M40 POL Warszawa Kingrunner

Zapłacone

364. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 3036 CH / K40 POL Węgrów Wkurw_team / Aktywni Węgrów

Zapłacone

365. Mułenko Katarzyna 1038 SZP / K18 POL Sarnaki

Zapłacone

366. Mułenko Łukasz 3065 CH / M18 POL Sarnaki

Zapłacone

367. Muszyński Marek 3062 CH / M40 POL Juchnowiec Dolny DRUŻYNA KONOPIELKI

Zapłacone

368. Nadwodna-Piersa Dorota 1135 SZP / K40 POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

369. Nalazek Marcin 6017 SZM / M18 POL Warszawa Piaseczno Running

Zapłacone

370. Nalewajko Joanna 3154 CH / K40 POL Bełżyce Bełżyce I Okolice Biegają

Zapłacone

371. Namięta Piotr 3225 CH / M40 POL Lublin

Zapłacone

372. Naworyta Wojciech 6008 SZM / M40 POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

373. Nestorowicz Iwo 6129 SZM / M18 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

374. Niedźwiedź Tomasz 1162 SZP / M18 POL Świdnik

Zapłacone

375. Nieradko Katarzyna 1039 SZP / K40 POL Knyszyn Crossfit Da Vinci

Zapłacone

376. Niewiarowski Paweł 3209 CH / M18 POL Wojeniec BryżydTEAM

Zapłacone

377. Uczestnik anonimowy 3210 CH / K18 POL Wasilków

Zapłacone

378. Nikitorowicz Krzysztof 1061 SZP / M40 POL Mielnik

Zapłacone

379. Nizik Magdalena 1042 SZP / K40 POL Warszawa Vegedog

Zapłacone

380. Noceń Mariusz 1195 SZP / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

381. Norwa Sylwester 6010 SZM / M40 POL Patków 3N Patkow

Zapłacone

382. Noskowicz Krzysztof 3191 CH / M40 POL Kleszczele

Zapłacone

383. Noszczak Jacek 1170 SZP / M18 POL Siedlce DZIKIE GRUBASY SZATANA

Zapłacone

384. Nowak Michał 6093 SZM / M18 POL Siedlce 53BLP

Zapłacone

385. Nowakowski Arkadiusz 1201 SZP / M18 POL Stok Lacki Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

386. Nowosad Anna 1137 SZP / K40 POL Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

387. Nowosielska Wioleta 1232 SZP / K18 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

388. Obzejta Damian 3093 CH / M40 POL Sarnaki

Zapłacone

389. Ochab Janusz 6108 SZM / M40 POL Warszawa

Zapłacone

390. Ogińska Marta 3101 CH / K18 POL Białystok

Zapłacone

391. Ogonowska Renata 3095 CH / K18 POL Małkinia Górna

Zapłacone

392. Olczak Janusz 3004 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

393. Olędzka Emilia 6018 SZM / K40 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

394. Oleszczak Katarzyna 3236 CH / K18 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

395. Olewniak Patryk 3185 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

396. Onisk Kamil 6078 SZM / M18 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

397. Osadczuk Filip 3204 CH / M18 POL Warszawa PGE Energetic Running

Zapłacone

398. Osiekowicz Tomasz 6101 SZM / M40 POL Białystok DREWNOFORNIR BIASŁYSTOK

Zapłacone

399. Osik Przemysław 3129 CH / M18 POL Białystok

Zapłacone

400. Osior Bartek 3223 CH / M18 POL Wydminy www.wioskabiegaczy.pl

Zapłacone

401. Ostrowska Dorota 1196 SZP / K40 POL Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

402. Oświecińska Marzena 3240 CH / K18 POL Bielsk Podlaski TiM Małego

Zapłacone

403. Paciorek Ewa 1047 SZP / K18 POL Marki Markowi Biegacze/Kobieta Retro

Zapłacone

404. Paciorek Paweł 1117 SZP / M18 POL Marki Biegaj Pod Okiem Trenera

Zapłacone

405. Pałka Magdalena 3142 CH / K18 POL Urszulin Wolność Endorfinom

Zapłacone

406. Panasewicz Rafał 6110 SZM / M18 POL Białystok

Zapłacone

407. Pardyka Aleksandra 1084 SZP / K18 POL Lublin

Zapłacone

408. Partyka Agnieszka 3202 CH / K40 POL Warszawa PGE Energetic Running

Zapłacone

409. Pastuszak Ewa 3229 CH / K18 POL Łęczna Łęczna Biega

Zapłacone

410. Pastuszak Tomasz 3224 CH / M40 POL Łęczna Łęczna Biega

Zapłacone

411. Paszko Wojciech 1034 SZP / M18 POL Chełm Drużyna Białego Niedźwiedzia Chełm

Zapłacone

412. Pawlak Grzegorz 6047 SZM / M40 POL Piszczac DZIDA4x4

Zapłacone

413. Pawlak Jarosław 3195 CH / M18 POL Powiercie Koło Biega

Zapłacone

414. Pawlak Katarzyna 1151 SZP / K18 POL Powiercie Koło Biega

Zapłacone

415. Pawlak Kuba 3104 CH / M18 POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

416. Pawlak Magdalena 1127 SZP / K18 POL Adamów KB V-MAX Adamów

Zapłacone

417. Pawlak Zbigniew 6097 SZM / M40 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

418. Pawłowska Maria 1026 SZP / K40 POL Janowiec MarusiabiegaPL

Zapłacone

419. Pawłowska Paulina 6094 SZM / K18 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

420. Pecio Kamil 3032 CH / M18 POL Warszawa Piaseczno Running

Zapłacone

421. Peszek Katarzyna 1045 SZP / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

422. Pielak Marcin 3085 CH / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

423. Pieńkosz Wojciech 3205 CH / M40 POL Rzeszów PGE Energetic Running

Zapłacone

424. Pietrus Maciek 6033 SZM / M40 POL Łódź

Zapłacone

425. Pietrzyk Zbigniew 3139 CH / M40 POL Kępa Borzechowska Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

426. Pikuła Wojtek 6085 SZM / M18 POL Piszczac Szuracz Terespol

Zapłacone

427. Piórkowska Jolanta 3167 CH / K40 POL Koło Koło Biega

Zapłacone

428. Piórkowski Jarosław 3168 CH / M40 POL Koło Koło Biega

Zapłacone

429. Piotrowski Andrzej 1080 SZP / M40 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

430. Piotrowski Maciej 1123 SZP / M18 POL Wandalin EDC Runners

Zapłacone

431. Piotrowski Mateusz 6096 SZM / M18 POL Sokołów Podlaski Czasem Trzeba

Zapłacone

432. Plewik Marcin 3127 CH / M18 POL Bełżyce Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

433. Plewik Monika 3126 CH / K18 POL Bełżyce Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

434. Pliska Dariusz 6049 SZM / M18 POL Biała Podlaska Klub biegacza Biała Biega

Zapłacone

435. Pluszka Adam 3052 CH / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

436. Podbielski Krystian 6036 SZM / M40 POL Warszawa KAJA Team

Zapłacone

437. Popławski Krzysiek 3015 CH / M40 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

438. Popławski Piotr 1100 SZP / M18 POL Łosice PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

439. Popławski Radek 3107 CH / M18 POL Siedlce triathlon siedlce club

Zapłacone

440. Porowski Lukasz 3211 CH / M18 POL Łapy

Zapłacone

441. Powierża Marta 6124 SZM / K40 POL Łochów -

Zapłacone

442. Pręgowski Grzegorz 1057 SZP / M40 POL Warszawa Ekobiegi

Zapłacone

443. Przech-Fus Agnieszka 1159 SZP / K40 POL Lublin WW Team

Zapłacone

444. Przesmycki Adam 3076 CH / M40 POL Mokobody BSaC Mokobody

Zapłacone

445. Przybylski Łukasz 1148 SZP / M40 POL Mosina KS Idmar

Zapłacone

446. Puchacz Piotr 6030 SZM / M40 POL Warszawa MPK Wybieganie

Zapłacone

447. Pudełko Tomasz 6065 SZM / M40 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

448. Pura Mirosław 6084 SZM / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

449. Puszczyk Krzysztof 1058 SZP / M40 POL Warszwa

Zapłacone

450. Pytel Leszek 3143 CH / M18 POL Bełchatów

Zapłacone

451. Raczkiewicz Justyna 1177 SZP / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

452. Raczkiewicz Michał 3091 CH / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

453. Raczyński Jan 3114 CH / M40 POL Zalesie

Zapłacone

454. Radzicki Patryk 1199 SZP / M18 POL Nurzec Stacja

Zapłacone

455. Radzikowski Krzysztof 1190 SZP / M40 POL Siedlce naturalnie 4*4

Zapłacone

456. Rau Marta 3021 CH / K40 POL Białystok Fafarafa

Zapłacone

457. Redes Sebastian 6070 SZM / M18 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

458. Regulska Monika 3237 CH / K18 POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

459. Reguła Katarzyna 1027 SZP / K18 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

460. Retmaniak Sylwia 3125 CH / K18 POL Warszawa DRUŻYNA TVN

Zapłacone

461. Rey Andrzej 3060 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

462. Roczkowski Artur 6044 SZM / M40 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

463. Rogóż Elżbieta 1143 SZP / K40 POL Warszawa ProRunning Promotion

Zapłacone

464. Rojek Agnieszka 3257 CH / K40 POL Łęczna Łęczna Biega

Zapłacone

465. Romaniuk Agnieszka 3213 CH / K18 POL Milejczyce

Zapłacone

466. Rosa Magdalena 1217 SZP / K40 POL Krępiec lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

467. Różak-Rukuszewicz Magdalena 3149 CH / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

468. Rudo Jakub 1153 SZP / M18 POL Łochów Pgb Sportowa Paczka /Łochowska Grupa Biegowa

Zapłacone

469. Rudziński Bogdan 1089 SZP / M40 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

470. Rukuszewicz Wawrzyniec 3150 CH / M18 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

471. Rulak Jerzy - SZM / M18 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

472. Rusinek Szymon 1185 SZP / M18 POL Janów Podlaski Janów Podlaski Team

Zapłacone

473. Ruszczyńska Marta 1069 SZP / K40 POL Bogate

Zapłacone

474. Ruszczyński Albert 1070 SZP / M40 POL Bogate

Zapłacone

475. Rutke Grzegorz 1230 SZP / M40 POL Warszawa Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

476. Rutkowski Michał 6052 SZM / M18 POL Józefów

Zapłacone

477. Rybienik Lech 3017 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

478. Ryczkowski Andrzej 6019 SZM / M40 POL Białystok Polskie Radio Białystok

Zapłacone

479. Rydlewski Marek 6024 SZM / M40 POL Ciele RUN BYDGOSZCZ

Zapłacone

480. Rykowski Grzegorz 3102 CH / M40 POL Drężewo Morsy Ostrołęka

Zapłacone

481. Rysak Damian - SZP / M18 POL Warszawa

Niezapłacone

482. Rzepniewska Joanna 3170 CH / K40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

483. S-Ski Cezary 3043 CH / M18 POL Chotyłów KB Szuracz Terespol

Zapłacone

484. Saczuk Andrzej 3083 CH / M40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

485. Sadowska Justyna 3044 CH / K40 POL Sulejówek

Zapłacone

486. Sadowski Adam 3045 CH / M40 POL Sulejówek

Zapłacone

487. Sadowski Rafał 3072 CH / M18 POL Białystok Chłopcy Chortenowcy

Zapłacone

488. Sałaciński Daniel 6123 SZM / M40 POL Sochaczew Przegląd Sportowy

Zapłacone

489. Samojlik Daniel 6115 SZM / M18 POL Białystok Pędziwiatr Białystok

Zapłacone

490. Uczestnik anonimowy - SZP / M40 POL Siemiatycze

Niezapłacone

491. Sasin Andrzej 1035 SZP / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

492. Sawicki Radoslaw 3018 CH / M18 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

493. Sękowski Adam 6003 SZM / M40 POL Białystok Eyeye Polska

Zapłacone

494. Sękowski Marcin 3163 CH / M40 POL Choroszcz DrewnoFornir

Zapłacone

495. Selwanowicz Aleksander 1205 SZP / M40 POL Siedlce CFS

Zapłacone

496. Siedlaczek Zbigniew 6015 SZM / M40 POL Lublin Sklep Biegacz Lubin Team

Zapłacone

497. Sielecki Michał 6056 SZM / M40 POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

498. Siemionek Ewelina 1101 SZP / K18 POL Łosice PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

499. Sierocińska Monika 1012 SZP / K40 POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

500. Sierociński Robert 1011 SZP / M40 POL Siedlce CrossFit Siedlce

Zapłacone

501. Sikora Marcin 6009 SZM / M40 POL Pruszków Biokod Karrots

Zapłacone

502. Sikora Michał 3133 CH / M40 POL Puławy Avangarda Puławy

Zapłacone

503. Sikorska Agnieszka 6135 SZM / K40 POL Warszawa Ekobiegi Warszawa

Zapłacone

504. Sitek Arkadiusz 1140 SZP / M40 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

505. Skocka Ewa 1096 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

506. Skolimowski Adam 6103 SZM / M40 POL Żabokliki Drużyna Szpiku

Zapłacone

507. Skorupka Anna 1020 SZP / K18 POL Siedlce

Zapłacone

508. Skorupka Leszek 3226 CH / M18 POL Siedlce M3 Siedlce

Zapłacone

509. Skorupska Ewa 1023 SZP / K18 POL Kleosin

Zapłacone

510. Skupień Iza 1134 SZP / K18 POL Pl Albatrosy

Zapłacone

511. Ślęzak Paweł 6055 SZM / M18 POL Ryki Potrenujemy?

Zapłacone

512. Smoczyńska Agnieszka 1183 SZP / K40 POL Józefosław

Zapłacone

513. Smoczyńska Katarzyna 1181 SZP / K40 POL Józefosław jeszcze mogę

Zapłacone

514. Smoczyński Piotr 1182 SZP / M40 POL Józefosław

Zapłacone

515. Smolicka Aleksandra 1200 SZP / K18 POL Warsaw Sciek

Zapłacone

516. Uczestnik anonimowy - CH / M18 POL Przasnysz KS Przaśnik Przasnysz

Niezapłacone

517. Smoluch Ryszard 6006 SZM / M40 POL Zamość

Zapłacone

518. Smyk Anita 1029 SZP / K40 POL Biała Podlaska The Rolling Potatoes / IHiSM Siedlce

Zapłacone

519. Smyka Michał 3003 CH / M18 POL Ciecierzyn

Zapłacone

520. Snarski Bogdan 1132 SZP / M40 POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

521. Snopkiewicz Joanna 3182 CH / K40 POL Cegłów Team Kopeć

Zapłacone

522. Sobczak Daniel 6053 SZM / M18 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

523. Sobczak Justyna 6054 SZM / K18 POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

524. Soból Kamil 3014 CH / M18 POL Dęblin Dss Orlęta

Zapłacone

525. Soćko Jacek 6107 SZM / M40 POL Grabianów 18 Dywizja Zmechanizowana

Zapłacone

526. Sokół Magdalena 6099 SZM / K40 POL Białystok DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK

Zapłacone

527. Solczak Adam 1036 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

528. Solnica Alicja 1220 SZP / K18 POL Cisie-Zagrudzie Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

529. Solnica Alicja - SZP / K18 POL Cisie-Zagrudzie Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Niezapłacone

530. Sołoguba Jan 3094 CH / M18 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

531. Soroczyński Sylwester 1066 SZP / M40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

532. Sosnowski Darek 6109 SZM / M18 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

533. Soszyńska-Pstrokońska Joanna 3254 CH / K18 POL Warszawa Gazele na stracie

Zapłacone

534. Soszyński Piotr - SZP / M40 POL Warszawa Gazele Na Starcie

Niezapłacone

535. Soszyński Wojtek 6128 SZM / M40 POL Ponurzyca Pzu Sport Team

Zapłacone

536. Stańczuk Bartosz 1139 SZP / M18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

537. Stańczuk Leszek 3247 CH / M40 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

538. Stanisławski Tomasz 6012 SZM / M40 POL Warszawa Klub biegacza RTV EURO AGD

Zapłacone

539. Stankiewicz Agata 1030 SZP / K40 POL Białystok Polskie Radio Białystok

Zapłacone

540. Stankiewicz Wiktor 3078 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

541. Stańska Sylwia 1002 SZP / K18 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

542. Stefaniuk Roman 1173 SZP / M40 POL Siedlce

Zapłacone

543. Uczestnik anonimowy 1107 SZP / M40 POL Terespol

Zapłacone

544. Stepanczenko Rafał 3006 CH / M18 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

545. Steuer Sylwester 3013 CH / M18 POL Biaystok Białystok Biega Team

Zapłacone

546. Strociak Sebastian 3089 CH / M18 POL Warszawa Selfmademan

Zapłacone

547. Strojek Bartosz 1156 SZP / M18 POL Warszawa PGE Energetic Running

Zapłacone

548. Strupiechowski Maciej 6086 SZM / M18 POL Warszawa

Zapłacone

549. Strus Sebastian 1022 SZP / M40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

550. Suchanecka Aleksandra 3008 CH / K18 POL Brwinów Biokod Karrots

Zapłacone

551. Świderski Marcin 1189 SZP / M40 POL Siedlce Crossfit Siedlce

Zapłacone

552. Świtalska Anna 1059 SZP / K18 POL Siedlce Triathlon Siedlce Team

Zapłacone

553. Szachna Piotr 6051 SZM / M40 POL Warszawa Ekobiegi

Zapłacone

554. Szafrańska Aleksandra 3197 CH / K18 POL Piastów wkurw_team

Zapłacone

555. Szałkowski Dawid 6048 SZM / M40 POL Warszawa Ekobiegi

Zapłacone

556. Szałyga Dariusz 3123 CH / M40 POL Rzeszów GOMAR BIKE TEAM

Zapłacone

557. Szczepaniak Agnieszka 6090 SZM / K40 POL Lubartów

Zapłacone

558. Szczepaniak Artur 3251 CH / M40 POL Warszawa Kb Czesio Biega

Zapłacone

559. Szczepaniak Grzegorz 3218 CH / M40 POL Warszawa BOŚ

Zapłacone

560. Szczepaniak Piotr 3193 CH / M18 POL Siedlce

Zapłacone

561. Szczepański Marcin 6120 SZM / M18 POL Grójec Honda Wyszomirski

Zapłacone

562. Szczepocki Andrzej - CH / M40 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Niezapłacone

563. Szczygielski Maciek 3140 CH / M40 POL Siedlce

Zapłacone

564. Szczypiorski Michał 3109 CH / M18 POL Kotuń GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA

Zapłacone

565. Szeremeta Andrzej 6113 SZM / M40 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

566. Szerszeń Janusz 3035 CH / M40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

567. Szerszeń Małgorzata 1019 SZP / K40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

568. Sznurkowski Dawid 3233 CH / M18 POL Suwałki

Zapłacone

569. Szpakowski Zbigniew 3258 CH / M40 POL Białystok Białostocka Sekta Biegaczy

Zapłacone

570. Sztyk Grzegorz 6076 SZM / M18 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

571. Szubartowski Paweł 3232 CH / M18 POL Bełżyce Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

572. Szulborski Andrzej 1082 SZP / M18 POL Czyzew Morsy Czyżew

Zapłacone

573. Szycman Leszek 3048 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

574. Szydło Patrycjusz 1008 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

575. Szydłowski Adrian 3071 CH / M18 POL Białystok Chłopcy Chortenowcy

Zapłacone

576. Szymanek Ola 1041 SZP / K18 POL Warszawa

Zapłacone

577. Szymański Michał 3029 CH / M18 POL Toruń KM Truchcik Łubianka

Zapłacone

578. Talajko Dorota 3057 CH / K40 POL Warszawa

Zapłacone

579. Taraszkiewicz Łukasz 6032 SZM / M18 POL Łosice Pędzące Ślimaki Łosice

Zapłacone

580. Taraszkiewicz Monika 3124 CH / K18 POL Łosice PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE

Zapłacone

581. Tkaczuk Eugeniusz 6067 SZM / M40 POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

582. Tomasiuk Tomasz 3207 CH / M40 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

583. Tomczak Mariusz 1149 SZP / M40 POL Mosina

Zapłacone

584. Trosiński Michał 3099 CH / M18 POL Warszawa

Zapłacone

585. Trykacz Alicja 3174 CH / K40 POL Radzyń Podlaski bociany

Zapłacone

586. Tyralski Dominik 3159 CH / M40 POL Warszawa Polsat Biega

Zapłacone

587. Wądołowska Justyna 1167 SZP / K18 POL Tykocin

Zapłacone

588. Wągrodzka Małgorzata 1014 SZP / K18 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

589. Walasek Grzegorz 6057 SZM / M40 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

590. Waligórski Krzysztof 1091 SZP / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

591. Waligórski Tomasz 6039 SZM / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

592. Wapa Marek 6037 SZM / M18 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

593. Wardecki Grzegorz 3206 CH / M18 POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

594. Warpechowski Paweł 6035 SZM / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

595. Waszczuk Krzysztof 1050 SZP / M18 POL Pruszkow

Zapłacone

596. Wiaderny Radosław 3016 CH / M18 POL Dęblin Dss Orlęta

Zapłacone

597. Wiechetek Artur 1157 SZP / M40 POL Warszawa PGE Energetic Running

Zapłacone

598. Wierchoła Joanna 1145 SZP / K40 POL Lublin

Zapłacone

599. Wierzbinska Karolina 3173 CH / K18 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

600. Wilamowski Bartłomiej 6005 SZM / M18 POL Płock Zostać Ultrasem

Zapłacone

601. Wilgat Adam 3090 CH / M40 POL Siemiatycze Dzikie Skrzydło/Warsaw Run Club

Zapłacone

602. Wilkaniec Krzysztof 1111 SZP / M18 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

603. Wiśniewska Joanna 3115 CH / K40 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

604. Wiśniewski Krzysztof 3214 CH / M18 POL Nowa Iwiczna

Zapłacone

605. Witek-Kondrat Anna 1180 SZP / K40 POL Czemierniki BOCIANY

Zapłacone

606. Włodarczyk Anna 1086 SZP / K18 POL Siedlce Antylopka

Zapłacone

607. Wnuczek Lukasz 6114 SZM / M18 POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

608. Wodnicki Rafał 6029 SZM / M40 POL Parczew

Zapłacone

609. Wojciechowska Jolanta 1090 SZP / K40 POL Siedlce YULO RUN TEAM

Zapłacone

610. Wojciechowska Maria 3183 CH / K18 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

611. Wójcik Krzysztof 6122 SZM / M18 POL Warszawa Roadbike

Zapłacone

612. Wójcik Łukasz 3075 CH / M18 POL Niemce Szybciej nie dam rady

Zapłacone

613. Wojnarowicz Tomasz 3092 CH / M18 POL Warszawa Spartanie Dziecią/obozy Biegowe

Zapłacone

614. Wojtasik Bogumiła 1136 SZP / K40 POL Bartoszyce

Zapłacone

615. Wójtowicz Paweł 6014 SZM / M40 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

616. Uczestnik anonimowy 6134 SZM / M40 POL Biała Podlaska wólka4

Zapłacone

617. Wołosowicz Natalia 6140 SZM / K40 POL Biała Podlaska

Zapłacone

618. Woszuk Iwona 3121 CH / K18 POL Bełżyce Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

619. Wowtoniuk Mariusz 3239 CH / M40 POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

620. Wróbel Bernadeta 3128 CH / K40 POL Głogów Małopolski Resovia Rzeszów

Zapłacone

621. Wróblewski Andrzej 6083 SZM / M40 POL Głogów Małopolski Resovia Rzeszów

Zapłacone

622. Wróblewski Robert 6063 SZM / M18 POL Lublin

Zapłacone

623. Wronka Artur 3166 CH / M40 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

624. Wyrwas Tadeusz 1102 SZP / M40 POL Łomża PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

625. Wysocka Teresa 1063 SZP / K40 POL Siemiatycze Sprinter Siemiatycze

Zapłacone

626. Wysocki Kamil 1062 SZP / M40 POL Siemiatycze Sprinter Siemiatycze

Zapłacone

627. Wysokiński Jerzy 6136 SZM / M40 POL Biała Podlaska KB BIAŁA BIEGA

Zapłacone

628. Uczestnik anonimowy 1000 SZP / M18 POL Warszawa

Zapłacone

629. Zabielski Grzegorz 3117 CH / M40 POL Lublin UMCS Biega/Lublin Biega

Zapłacone

630. Zabudowska Joanna 3067 CH / K40 POL Czyżew

Zapłacone

631. Zagański Cezary 3034 CH / M40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

632. Żak Oliwia 6016 SZM / K18 POL Jastrzębie Piaseczno Running

Zapłacone

633. Żakowska-Bąk Katarzyna 1056 SZP / K40 POL Warszawa

Zapłacone

634. Żakowski Bartłomiej 3068 CH / M40 POL Białystok Samotny Wilk McQuade

Zapłacone

635. Zawada Mateusz 6131 SZM / M18 POL Warszawa Zarażeni Bólem

Zapłacone

636. Zawadzki Robert 3242 CH / M40 POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

637. Zdunek Edyta 1033 SZP / K40 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

638. Zdunek Waldemar 3039 CH / M40 POL Wołomin Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

639. Żebrakowski Artur 1075 SZP / M40 POL Rzeszów Chrabąszcze i Robaki

Zapłacone

640. Żebrowska Beata 3027 CH / K40 POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

641. Żebrowski Krzysiek 6000 SZM / M18 POL Ciechanów

Zapłacone

642. Zgiet Radek 6087 SZM / M40 POL Czartajew Czart Czartajew

Zapłacone

643. Zięba Emil 1147 SZP / M40 POL Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST

Zapłacone

644. Zienkiewicz Agata 6020 SZM / K18 POL Piaseczno Piaseczno running

Zapłacone

645. Ziska Maciej 1178 SZP / M40 POL Jastrzębnik Jeszcze mogę ;)

Zapłacone

646. Żukowska Aniela 3010 CH / K18 POL Majówka

Zapłacone

647. Żurek Piotr 3026 CH / M40 POL Lublin Lublin Biega, Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Zapłacone

648. Żurowski Jacek 3024 CH / M40 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

649. Żwiruk Karol 3215 CH / M40 POL Warszawa Szybkie Kopyto Ultra

Zapłacone

650. Zwoliński Mariusz 3011 CH / M40 POL Warszawa

Zapłacone

651. Zyga Ewa 6100 SZM / K18 POL Lublin lublin biega

Zapłacone

652. Zyga Marcin 3148 CH / M18 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

653. Zygo Dorota 3120 CH / K40 POL Bełżyce Bełżyce i okolice biegają

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU