Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA - Dakar Toyota MTB Lubenia

Lubenia, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ablewicz Jakub - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 Rodzinna PRO FAMILIA
POL Rzeszów

Niezapłacone

2. Ablewicz Nikodem - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Rzeszów

Niezapłacone

3. Adam Zbigniew - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Iwonicz Zdroj Vivaldi Racing Team

Zapłacone

4. Adamczyk Paweł - HILUX RACE / M30-39 POL Sanok Sanocki Klub Kolarski

Niezapłacone

5. Artym Magdalena - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

6. Babiarz Robert - HILUX RACE / M50-59 POL Rzeszów PRz

Zapłacone

7. Babicz Łukasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Ropczyce Rrs skladak

Zapłacone

8. Bąk Krzysztof - HILUX RACE / M40-49 Lekarze
POL Rzeszów

Zapłacone

9. Balon Mariusz - HILUX RACE / M30-39 POL Krosno GASKOP MTB Strzyżow

Zapłacone

10. Barczak Dawid - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 Inzynierowie
POL Leżajsk Barry Team

Zapłacone

11. Bartkiewicz Barbara - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Rzeszów AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Zapłacone

12. Bartkiewicz Paweł - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Zapłacone

13. Bartyński Wojciech - HILUX RACE / M40-49 POL Błażowa NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

14. Bednarski Maksymilian - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Lubenia AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Zapłacone

15. Berger Sebastian - HILUX RACE / M20-29 POL Osobnica Grupetto Ostrekoło Gorlice

Zapłacone

16. Bieniek Tadeusz - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 POL Boguchwała SST LUBCZA

Zapłacone

17. Bieszczad Marek - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Straszydle MOUNTAIN TEAM

Zapłacone

18. Bilski Jarosław - HILUX RACE / M20-29 POL Dynów

Zapłacone

19. Bober Jarek - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

20. Bogusz Marcin - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Rzeszów Izba Adwokacka w Rzeszowie

Zapłacone

21. Bosek Lucjan - HILUX RACE / M30-39 POL Zaborów FME MTB TEAM

Niezapłacone

22. Bosek Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Strzyżów

Zapłacone

23. Bożek Oskar - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Ropczyce RRS SKŁADAK

Zapłacone

24. Brożyna Łukasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Niechobrz

Zapłacone

25. Brzeziński Michał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Wrocław Spin4win

Zapłacone

26. Buczek Artur - HILUX RACE / M30-39 Inżynierowie
POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

27. Buczek Waldemar - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

28. Burda Amelia - AYGO Kids RACE / K7-9 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

29. Burda Joanna - AYGO Kids RACE / K10-12 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

30. Burda Renata - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

31. Burda Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

32. Bury Franciszek - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Babica

Zapłacone

33. Bury Marek - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Babica

Zapłacone

34. Bury Ziemowit - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Babica

Zapłacone

35. Chmieliński Wojciech - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Majster Sport Team

Zapłacone

36. Choma Krzysztof - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Warszawa

Zapłacone

37. Chrzanowska Nina - AYGO Kids RACE / K5-6 POL Rzeszów

Zapłacone

38. Chrzanowski Jan - AYGO Kids RACE / M0-4 POL Rzeszów

Niezapłacone

39. Chrzanowski Marcin - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

40. Ciak Przemysław - HILUX RACE / M20-29 POL Jeżowe Klub Kolarski Jeżowe MTB

Zapłacone

41. Cisło Witold - HILUX RACE / M40-49 POL Zabajka Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

Zapłacone

42. Ciuba Krzysztof - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów Café Racing

Niezapłacone

43. Cwynar Daniel - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Sanok

Zapłacone

44. Cygan Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Łysa Góra Giro Polska

Niezapłacone

45. Cyran Patryk - HILUX RACE / M30-39 POL Tyczyn PAN ROWER

Niezapłacone

46. Cyran Sebastian - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Jasło JSC

Niezapłacone

47. Cywiński Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Inzynierowie
POL Rzeszów SOWASPORT

Zapłacone

48. Czarnota Marek - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

49. Czech Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Inzynierowie
POL Rzeszów Turlam Się Do Mety

Zapłacone

50. Czekaj Konrad - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 Inzynierowie
POL Straszydle

Zapłacone

51. Czekański Sebastian - HILUX RACE / M40-49 POL Korczyna Jedlicze TEAM

Niezapłacone

52. Czyż Filip - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Rudna Wielka AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Zapłacone

53. Czyż Rafał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rudna Wielka

Zapłacone

54. Dąbek Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Inzynierowie
POL Rzeszów

Zapłacone

55. Dąbek Dawid - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Rzeszów

Zapłacone

56. Dachowski Mateusz - HILUX RACE / M30-39 POL Jasło Jasielskie stowarzyszenia cyklistów

Zapłacone

57. Daniel Tomasz - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Ropczyce

Zapłacone

58. Dela Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

59. Deręgowski Bartosz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Boguchwała

Zapłacone

60. Deszczka Damian - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Rzeszów Old Diesel

Zapłacone

61. Dołżycki Mirosław - HILUX RACE / M50-59 POL Komańcza Żbik-Komańcza

Niezapłacone

62. Dołżycki Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Komańcza Żbik-Komańcza

Niezapłacone

63. Domin Jakub - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Rzeszów

Zapłacone

64. Domin Piotr - HILUX RACE / M30-39 Lekarze
POL Rzeszów

Zapłacone

65. Domin Tomasz - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Rzeszów

Zapłacone

66. Drabicka Agnieszka - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Łańcut Korba Team

Zapłacone

67. Drabicki Miłosz - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Rzeszów Korba Team

Zapłacone

68. Drozd Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Ropczyce RRS SKŁADAK

Zapłacone

69. Drzał Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Rzeszów

Niezapłacone

70. Dudek Jerzy - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Przemysl Bida Przemyśl

Zapłacone

71. Dudzik Hubert - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Dukla Java - Woda Alkaliczna

Niezapłacone

72. Dunaj Damian - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Ropczyce RRS Składak

Zapłacone

73. Duźniak Pawel - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 Inzynierowie
POL Krzeszowice Publishing School Racing Team

Niezapłacone

74. Dziama Michał - HILUX RACE / M20-29 POL Rzeszów Synergy Racing Team

Zapłacone

75. Dziura Ryszard - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów ŁTC Łańcut

Zapłacone

76. Dziwisz Sławomir - HILUX RACE / M30-39 POL Hoszów Sst Lubcza

Zapłacone

77. Fornal Przemek - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Rzeszów

Zapłacone

78. Gajdek Maksymilian - AYGO Kids RACE / M5-6 POL Rzeszów

Zapłacone

79. Gajdek Tymoteusz - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Rzeszów

Zapłacone

80. Gałęza Dariusz - HILUX RACE / M40-49 POL Przemyśl ZRYW

Zapłacone

81. Garbacki Łukasz - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów Grupa Bankietowa

Zapłacone

82. Gas Tomasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Buszkowiczki Zryw Buszkowiczki

Zapłacone

83. Gąsiorowski Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 Prawnicy
POL Nowy Sącz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

Niezapłacone

84. Gawroński Maciej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

85. Gawroński Maciej - HILUX RACE / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

86. Gierczak Krzysztof - HILUX RACE / M50-59 POL Warszawa Zryw Buszkowiczki

Zapłacone

87. Gładyś Mateusz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

88. Godziewski Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

89. Gorczyca Gabriel - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Jasło

Niezapłacone

90. Gorzynik Dominik - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Tyczyn Pan Rower-Tyczyn

Niezapłacone

91. Gosztyła Michał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Sanok

Zapłacone

92. Grabowska Iga - AYGO Kids RACE / K0-4 POL Rzeszów

Niezapłacone

93. Grabowski Igor - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Rzeszów

Niezapłacone

94. Grodecki Grzegorz Szpyrek - HILUX RACE / M30-39 POL Przemyśl Superior Lano

Zapłacone

95. Grzebień Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Krosno

Niezapłacone

96. Hanus Kacper - HILUX RACE / M16-19 POL Rymanów Zdrój

Zapłacone

97. Hein Adam - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Rzeszów Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej Izba Adwokacka w Rzeszowie

Zapłacone

98. Hejnar Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Sanok SR Lesko

Zapłacone

99. Homik Adam - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Przeworsk Brak

Zapłacone

100. Irzeńska Małgorzata - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 Rodzinna PRO FAMILIA
POL Rzeszów

Zapłacone

101. Irzeński Kuba - AYGO Kids RACE / M0-4 POL Rzeszów

Zapłacone

102. Irzeński Michał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 Rodzinna PRO FAMILIA
POL Rzeszów

Zapłacone

103. Irzeński Paweł - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Rzeszów

Zapłacone

104. Irzeński Tomasz - AYGO Kids RACE / M5-6 POL Rzeszów

Zapłacone

105. Iskra Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Strzyżów FME MTB TEAM

Zapłacone

106. Jabłoński Paweł - HILUX RACE / M30-39 POL Pstrągowa SST LUBCZA

Niezapłacone

107. Jaźwa Paweł - HILUX RACE / M40-49 POL Łańcut Team Satel

Niezapłacone

108. Jeż Krzysztof - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Jedlicze Jedlicze Team

Zapłacone

109. Józefczyk Kacper - HILUX RACE / M16-19 POL Rzeszów TELECOM ŁAŃCUT

Zapłacone

110. Juszczyńska Justyna - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

111. Kaczmarczyk Rafał - HILUX RACE / M30-39 Inżynierowie
POL Rzeszów

Zapłacone

112. Kaperek Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

113. Karbarz Hubert - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Zaczernie

Zapłacone

114. Karbarz Konrad - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Zaczernie

Zapłacone

115. Kędra Waldemar - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Inzynierowie
POL Rzeszów Pędzące koło

Zapłacone

116. Kiełboń Michał - HILUX RACE / M30-39 Lekarze
POL Przeworsk PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

117. Kleczek Filip - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Rzeszow SST Lubcza

Zapłacone

118. Klejnszmidt Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Świlcza Warsztat rowerowy Boguchwała

Zapłacone

119. Kłeczek Aleksandra - LAND CRUISER Race 2 / K13-15 POL Rzeszow SST Lubcza

Zapłacone

120. Kłeczek Jacek - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów SST Lubcza

Zapłacone

121. Kłeczek Magdalena - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Rzeszów SST Lubcza

Zapłacone

122. Kłósek Zenek - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Zagorzyce Kłósek

Zapłacone

123. Kłosowicz Kazimierz - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 POL Pułanki KS Strzyżów MTB TEAM

Zapłacone

124. Kochan Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Grębów

Zapłacone

125. Kolanko Michał - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Krościenko Wyżne Grupa Pościgowa

Zapłacone

126. Korczyński Karol - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl

Zapłacone

127. Kościelniak Bartłomiej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Krosno MTB GASKOP - Strzyżów

Zapłacone

128. Kosiński Jakub - HILUX RACE / M20-29 POL Jarosław Axel Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

129. Kotfis Anna - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Kraków

Niezapłacone

130. Kotowicz Andrzej - HILUX RACE / M20-29 POL Rzeszów

Zapłacone

131. Kozicki Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Rzeszów

Niezapłacone

132. Kozłowski Bogdan - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Jeżowe Klub Kolarski Jeżowe MTB

Niezapłacone

133. Kozłowski Szymon - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Rzeszów SST Lubcza

Niezapłacone

134. Kraszewski Jan - HILUX RACE / M40-49 POL Kraków

Niezapłacone

135. Krawczyk Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

136. Kret Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Straszydle

Zapłacone

137. Król Maciej - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów Grupa Bankietowa

Zapłacone

138. Krowiak Konrad - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów

Zapłacone

139. Krzesiński Zbigniew - HILUX RACE / M20-29 POL Czystogarb Żbik Komańcza

Zapłacone

140. Krzywkowski Artur - HILUX RACE / M50-59 Lekarze
POL Rzeszów

Zapłacone

141. Krzywonos Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

142. Kuraś Jadwiga - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Łowisko

Niezapłacone

143. Kurek Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Łańcut LTC Łańcut

Zapłacone

144. Kusowski Łukasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Mielec

Zapłacone

145. Kusz Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

146. Kwater Jakub - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Strzyżów Tulisie Professional Strzyżów MTB Team

Zapłacone

147. Kwiatek Franek - AYGO Kids RACE / M0-4 POL Rzeszów

Zapłacone

148. Kwiatek Wojciech - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

149. Kwiatek Wojtek - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszow

Niezapłacone

150. Latała Dawid - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

151. Lenarska-Praljak Agata - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 Prawnicy
POL Warszawa

Zapłacone

152. Leszczak Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów Klub Rowerowy Adokatury Polskiej

Niezapłacone

153. Leszczak Andrzej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów Izba Adwokacka w Rzeszowie

Zapłacone

154. Lewko Krystian - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Rzeszów

Niezapłacone

155. Lipko Cezary - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 Prawnicy
POL Zamość Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

Zapłacone

156. Litwin Pawel - HILUX RACE / M30-39 PCN Cergowa MTB MOSiR Dukla

Zapłacone

157. Lorenc Bartosz - HILUX RACE / M30-39 Lekarze
POL Rzeszów

Zapłacone

158. Lorenc Przemysław - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

159. Lorens Robert - HILUX RACE / M50-59 POL Sanok WS TECH MTB Sanok

Niezapłacone

160. Ludwig Dariusz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

161. Lutecki Leon - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Rzeszów

Zapłacone

162. Łachut Cezary - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Mielec Gardner team Mielec

Niezapłacone

163. Łaz Elżbieta - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 Prawnicy
POL Wrocław Izba Adwokacka we Wrocławiu

Zapłacone

164. Łoza Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 POL Chmielnik KK OSP Zabratówka

Zapłacone

165. Łukawski Łukasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Łańcut

Zapłacone

166. Łuszcz Czesław - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Zapłacone

167. Łuszcz Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Zapłacone

168. Łuszcz Katarzyna - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Zapłacone

169. Łuszcz Martyna - LAND CRUISER Race 2 / K13-15 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Niezapłacone

170. Łyszczarz Bartosz - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Wyżne

Zapłacone

171. Macek Karol - HILUX RACE / M20-29 Inżynierowie
POL Lubla Synergy Racing Team

Zapłacone

172. Mach-Wała Monika - HILUX RACE / K30-39 POL Głogów Małopolski Nsb Sport Team Rzeszów

Zapłacone

173. Machnik Maciek - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Dobieszyn Jedlicze Team

Zapłacone

174. Madera Bogdan - HILUX RACE / M30-39 POL Grzegorzówka

Zapłacone

175. Mądro Artur - HILUX RACE / M40-49 Inżynierowie
POL Sędziszów Małopolski

Niezapłacone

176. Magierło Magdalena - AYGO Kids RACE / K10-12 POL Chmielnik

Niezapłacone

177. Magierło Michał - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Chmielnik

Niezapłacone

178. Magierło Wojciech - HILUX RACE / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów OIRP Rzeszów

Niezapłacone

179. Magryś Monika - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 Prawnicy
POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

180. Małek Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Boguchwała

Niezapłacone

181. Marciniec Krzysztof - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

182. Marusiak Piotr - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Jarosław Triathlon Jarosław/ORA w Rzeszowie

Zapłacone

183. Masłowski Artur - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów SST Lubcza

Zapłacone

184. Matłosz Antek - HILUX RACE / M40-49 POL Nosówka SST LUBCZA

Niezapłacone

185. Matłosz Mateusz - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Nosówka sst lubcza

Zapłacone

186. Matłosz Michał - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Bikeshop Rzeszów

Niezapłacone

187. Matłosz Monika - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Nosówka SST LUBCZA

Niezapłacone

188. Matłosz Tomasz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Strzyżów

Zapłacone

189. Mazurek Patrycja - LAND CRUISER Race 2 / K16-19 POL Buszkowiczki Zryw Buszkowiczki

Niezapłacone

190. Mazurkiewicz Piotr - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów Grupa Bankietowa

Zapłacone

191. Medygrał Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów

Zapłacone

192. Międlar Dorota - HILUX RACE / K40-99 POL Łańcut

Niezapłacone

193. Migała Zbigniew - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 POL Sędziszów Małopolski

Zapłacone

194. Miklas-Gładyś Joanna - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Rzeszow

Zapłacone

195. Mikos Mariusz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Dukla

Zapłacone

196. Mikuszewski Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Czudec

Zapłacone

197. Miłek Andrzej - HILUX RACE / M40-49 POL Zgłobień sst Lubcza

Zapłacone

198. Miłek Jan - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Zgłobień SST Lubcza

Zapłacone

199. Miłek Krystyna - HILUX RACE / K40-99 POL Zgłobień SST Lubcza

Zapłacone

200. Miś Krzysztof - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

201. Mortka Grzegorz - HILUX RACE / M40-49 POL Tarnobrzeg Sport Serwis Sandomierz

Zapłacone

202. Moskwa Michał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Boguchwała MOUNTAIN TEAM

Zapłacone

203. Motyka Tomasz - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Axel-Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

204. Motyl Zachary - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Wyzne

Zapłacone

205. Mrc Piotr - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

206. Mróz Michał - HILUX RACE / M20-29 Prawnicy
POL Rzeszów Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

Niezapłacone

207. Murias Mateusz - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszow

Zapłacone

208. Nawój Emil - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

209. Nawój Janina - HILUX RACE / K30-39 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

210. Nawój Krystian - HILUX RACE / M30-39 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

211. Nerc Alicja - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Rzeszów SST Lubcza

Zapłacone

212. Niedżwiedzki Jarosław - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Biłgoraj Model Bike Team

Niezapłacone

213. Niemiec Jakub - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Rzeszów Café Racing

Niezapłacone

214. Niemiec Jakub - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 Prawnicy
POL Rzeszów Café Racing

Niezapłacone

215. Nizioł Mariusz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Chmielnik

Zapłacone

216. Norwicz Sebastian - HILUX RACE / M40-49 Lekarze
POL Rzeszów Lucky Loser Cycling Team

Zapłacone

217. Nowotarski Sebastian - HILUX RACE / M30-39 POL Kormanice

Niezapłacone

218. Oliwa Robert - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Hermanowice

Zapłacone

219. Olszowy Krystian - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Zabratówka KK OSP ZABRATÓWKA

Niezapłacone

220. Opaliński Michał - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów Fil-Bike Rzeszów

Zapłacone

221. Otwinowski Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Lubenia MOUNTAIN TEAM

Zapłacone

222. P Zenon - HILUX RACE / M50-59 POL Rzeszów NSB-Sport Team Rzeszów

Zapłacone

223. Pacholczyk Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów Toyota Dakar Race Team

Zapłacone

224. Palczak Michał Ptycho - HILUX RACE / M40-49 Lekarze
POL Rzeszów Pro-Familia Bike Team

Zapłacone

225. Panek Maciej - HILUX RACE / M40-49 Prawnicy
POL Krasne Café Racing

Niezapłacone

226. Panek Maciej - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Krasne Café Racing

Niezapłacone

227. Panyło Artur - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Dębica

Zapłacone

228. Panyło Miłosz - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Dębica

Zapłacone

229. Partyka Katarzyna - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 POL Sokołów Małopolski

Zapłacone

230. Piotrowski Damian - HILUX RACE / M20-29 POL Błażowa

Zapłacone

231. Piziak Zenon - HILUX RACE / M50-59 POL Rzeszów NSB SPORT RZESZÓW

Niezapłacone

232. Plesnar Iwona - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Wysoka ŁTC

Zapłacone

233. Płodzień Marcin - HILUX RACE / M30-39 POL Niechobrz PRz

Zapłacone

234. Pokorska-Drzał Urszula - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 POL Rzeszów

Niezapłacone

235. Polański Adam - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Rzeszów

Zapłacone

236. Polański Bartosz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

237. Polański Radosław - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Rzeszów

Zapłacone

238. Polechoński Oskar - HILUX RACE / M20-29 POL Rzeszów

Zapłacone

239. Pomianek Robert - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Czudec FME MTB TEAM

Niezapłacone

240. Potoczny Marcin - HILUX RACE / M30-39 POL Dynów Aktywny Dynów

Zapłacone

241. Prejznar Maciej - HILUX RACE / M30-39 POL Haczów GASKOP MTB STRZYŻÓW

Zapłacone

242. Prejznar Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Rodzinna PRO FAMILIA
POL Jedlicze MTB Gaskop Strzyżów

Zapłacone

243. Przyboś Patryk - HILUX RACE / M20-29 POL Tyczyn PAN ROWER

Niezapłacone

244. Pych Romek - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Wola Wielka Dębicki Klub Kolarski GRYF

Zapłacone

245. Pyra Erwin - HILUX RACE / M30-39 Inżynierowie
POL Rzeszów

Zapłacone

246. Pysz Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Albigowa -

Zapłacone

247. Rachwał Antoni - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Ropczyce

Niezapłacone

248. Rachwał Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Ropczyce

Niezapłacone

249. Rączka Wojtek - HILUX RACE / M30-39 POL Przeworsk

Zapłacone

250. Radziejowski Tomasz - HILUX RACE / M50-59 POL Nisko SST LUBCZA

Zapłacone

251. Rejman Jakub - HILUX RACE / M16-19 POL Łańcut

Niezapłacone

252. Rogała Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów STWA MTB Team

Niezapłacone

253. Rojek Dominik - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów MOUTAIN TEAM

Zapłacone

254. Rokicki Paweł - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Alkokolarze Rzeszów

Niezapłacone

255. Rozmund Michał - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Rzeszów

Zapłacone

256. Rudnicki Tomasz - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

257. Rut Wojciech - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Rzeszów IZBA ADWOKACKA RZESZÓW

Niezapłacone

258. Ryba Jacek - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Humniska Mtb Brzozów Racing Team

Niezapłacone

259. Rydz Szymon - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Przemyśl ZRYW BUSZKOWICZKI

Zapłacone

260. Rzeszutko Adrian - HILUX RACE / M30-39 POL Myślenice Cannondale Team

Niezapłacone

261. Rzeźnik Bartłomiej - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Straszydle Pan Rower

Zapłacone

262. Siciński Daniel - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Łańcut ŁTC Łańcut

Niezapłacone

263. Sieńko Marcin - HILUX RACE / M30-39 POL Tereszpol Model Bike Team

Niezapłacone

264. Sieradzki Filip - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Rzeszów Aksel Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

265. Siewierska-Szpak Agnieszka - LAND CRUISER Race 2 / K30-39 Prawnicy
POL Rzeszów Café Racing

Niezapłacone

266. Sikora Mariusz - HILUX RACE / M20-29 PCN Sokołów Małopolski Axel sport Stal Rzeszów

Zapłacone

267. Sitarz Artur - HILUX RACE / M40-49 Inżynierowie
POL Rzeszów

Zapłacone

268. Siteń Grzegorz - HILUX RACE / M50-59 Lekarze
POL Rzeszów ProFamilia

Zapłacone

269. Skiba Norbert - HILUX RACE / M20-29 POL Rudnik Nad Sanem Klub Kolarski Jeżowe MTB

Niezapłacone

270. Skóra Sławomir - HILUX RACE / M30-39 POL Jedlicze JEDLICZE Team

Zapłacone

271. Skórka Rafał - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Mikołajowice MIKO RULES

Niezapłacone

272. Skupień Maja - AYGO Kids RACE / K7-9 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

273. Skupień Marek - HILUX RACE / M30-39 Prawnicy
POL Wodzislaw Sl Izba Adwokacka w Katowicach

Zapłacone

274. Skupień Milena - AYGO Kids RACE / K10-12 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

275. Skupień Miłosz - AYGO Kids RACE / M5-6 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

276. Sobol Ludwik - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Smolnik Żbik Komańcza

Zapłacone

277. Sobol Mikołaj - LAND CRUISER Race 2 / M13-15 POL Smolnik Żbik Komańcza

Zapłacone

278. Solecki Konrad - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Straszydle

Niezapłacone

279. Sondej Wiesław - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Sokołów Małopolski sopelek

Niezapłacone

280. Stanuszek Marcin - HILUX RACE / M30-39 POL Brzesko 72D Rowmix Java Team

Niezapłacone

281. Starakiewicz Maciej - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

282. Staszczak Kamil - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów Luzyx

Zapłacone

283. Stój Eugeniusz - HILUX RACE / M60-99 POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

284. Stolarz Michał - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Lublin Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

Zapłacone

285. Stolarz Sławomir - HILUX RACE / M50-59 Prawnicy
POL Lublin Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej ORA Lublin

Zapłacone

286. Stopa Iga - AYGO Kids RACE / K7-9 POL Rzeszów IWOS.PL

Zapłacone

287. Stopa Kaja - AYGO Kids RACE / K5-6 POL Rzeszów IWOS.PL

Zapłacone

288. Strojek Kuba - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów Lucky Losers Team

Niezapłacone

289. Surmacz Gabriela - AYGO Kids RACE / K7-9 POL Tyczyn Stal Rzeszow

Zapłacone

290. Surmacz Ignacy - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Tyczyn Stal Rzeszow

Zapłacone

291. Świder Grzegorz - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Łańcut Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów ŁTC

Zapłacone

292. Szal Jaromir - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

293. Szałyga Dariusz - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 Prawnicy
POL Rzeszów GOMAR BIKE TEAM

Zapłacone

294. Szary Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Trzebownisko serwiskompa.pl

Zapłacone

295. Szczepański Piotr - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 Inzynierowie
POL Głuchów STS Jordan Wola Mała

Zapłacone

296. Szczepański Tomasz - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

297. Szczupak Jacek - HILUX RACE / M40-49 Lekarze
POL Łańcut Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów

Zapłacone

298. Szlachta Aleksander - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Chmielnik

Zapłacone

299. Szpiech Patryk - HILUX RACE / M20-29 POL Tyczyn

Zapłacone

300. Szpunar Jerzy - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 Prawnicy
POL Łańcut ŁTC Łańcut

Zapłacone

301. Szpunar Miłosz - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Łańcut ŁTC Łańcut

Zapłacone

302. Szubski Artur - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Mogielnica SST Lubcza

Zapłacone

303. Szybowicz Jarosław - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

304. Szydełko Dariusz - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Błędowa Tyczyńska KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

305. Szydełko Zbigniew - LAND CRUISER Race 2 / M50-59 Inzynierowie
POL Krosno

Zapłacone

306. Szynal Ireneusz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszów Deloitte Adventure Team

Zapłacone

307. Test Piotr - HILUX RACE / M40-49 Prawnicy
POL Kraków

Niezapłacone

308. Tobiasz-Kałkun Natasza - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 Lekarze
Rodzinna PRO FAMILIA
POL Rzeszów PTMazury

Zapłacone

309. Trelka-Żmuda Małgorzata - LAND CRUISER Race 2 / K40-99 Prawnicy
POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

310. Turek Łukasz - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Równe Nowy Styl Group Cycling Team

Zapłacone

311. Ungeheuer Grzegorz - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Rzeszów Luzyx

Zapłacone

312. Vimar Dario - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Vimar

Zapłacone

313. Walytek Krystian - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Zgłobień SST Lubcza

Zapłacone

314. Wańcowiat Jakub - HILUX RACE / M16-19 POL Mokre Baszta Bikesport Lesko

Niezapłacone

315. Wawryca Marcin - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Rzeszow

Niezapłacone

316. Wojtunik Amelia - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

317. Wojtunik Janusz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

318. Wojtunik Maciej - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

319. Wojtunik Szymon - AYGO Kids RACE / M10-12 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

320. Wojtunik Tomasz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

321. Wojtunik Zofia - AYGO Kids RACE / K0-4 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

322. Wojtunik Zuzanna - AYGO Kids RACE / K10-12 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

323. Woźniak Mateusz - HILUX RACE / M20-29 POL Osobnica Synergy Racing Team

Zapłacone

324. Woźny Damian - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Pogwizdów Nowy

Zapłacone

325. Woźny Maciej - HILUX RACE / M30-39 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Zapłacone

326. Wyskiel Maciej - HILUX RACE / M30-39 Inżynierowie
POL Dynów Kigai ju-jitsu

Zapłacone

327. Zacios Grzegorz - HILUX RACE / M40-49 POL Rzeszów

Niezapłacone

328. Zając Grzegorz - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

329. Zając Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Mrowla

Zapłacone

330. Zając Paweł - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Mrowla

Niezapłacone

331. Zawadzki Rafał - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Przemyśl BIDA Przemyśl

Zapłacone

332. Zgryźniak Robert - LAND CRUISER Race 2 / M40-49 Prawnicy
POL Jarosław SR Jarosław

Zapłacone

333. Zieliński Konrad - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 POL Jasienica Rosielna NSB-Sport Team Rzeszów

Niezapłacone

334. Ziemiakowicz Ryszard - LAND CRUISER Race 2 / M60-99 Lekarze
POL Rzeszów

Zapłacone

335. Zmudziński Jan - AYGO Kids RACE / M0-4 POL Zgłobień Stal Rzeszów

Zapłacone

336. Zmudziński Marcim - LAND CRUISER Race 2 / M20-29 Rodzinna PRO FAMILIA
POL Zgłobień

Zapłacone

337. Zmudziński Tymon - AYGO Kids RACE / M7-9 POL Zgłobień Stal Rzeszów

Zapłacone

338. Zubek Bogdan - HILUX RACE / M50-59 Inżynierowie
POL Krosno KTC Krosno

Niezapłacone

339. Żurek Dominika - LAND CRUISER Race 2 / K20-29 POL Chmielnik Klub Kolarski Jeżowe MTB

Zapłacone

340. Żurek Sławomir - LAND CRUISER Race 2 / M30-39 POL Chmielnik Klub Kolarski Jeżowe MTB

Zapłacone

341. Żygadło Mateusz - LAND CRUISER Race 2 / M16-19 POL Pawłosiów NSB SPORT TEAM RZESZÓW

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU