Podkarpackie Maratony Rowerowe SZPRYCHA- MTB Boguchwała

Boguchwała - Rzeszów, Rzeszów, Polska
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adam Zbigniew - HOBBY / M40-69 POL Iwonicz Zdroj Vivaldi Racing Team

Zapłacone

2. Adamczyk Paweł - HOBBY / M16-39 POL Sanok Sanocki Klub Kolarski

Niezapłacone

3. Artym Magdalena - HOBBY / K40 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

4. Babiarz Robert - SENIOR / M50-59 POL Rzeszów PRz

Zapłacone

5. Babicz Łukasz - HOBBY / M16-39 POL Ropczyce Rrs skladak

Zapłacone

6. Bąk Krzysztof - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów

Zapłacone

7. Balon Mariusz - HOBBY / M16-39 POL Krosno Gaskop MTB Strzyżów

Zapłacone

8. Barczak Dawid - HOBBY / M16-39 POL Leżajsk Barry Team

Zapłacone

9. Bartkiewicz Barbara - HOBBY / K16 POL Rzeszów AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Niezapłacone

10. Bartkiewicz Paweł - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Niezapłacone

11. Bator Bartek - HOBBY / M13-15 POL Białka

Niezapłacone

12. Bednarski Maksymilian - HOBBY / M13-15 POL Lubenia AXEL SPORT STAL RZESZÓW

Niezapłacone

13. Bieniek Tadeusz - HOBBY / M40-69 POL Boguchwała SST LUBCZA

Niezapłacone

14. Biernacki Piotr - SENIOR / M30-39 POL Tyczyn Synergy Racing Team

Zapłacone

15. Błądek Marek - HOBBY / M40-69 POL Kamień

Zapłacone

16. Błądek Wojciech - HOBBY / M16-39 POL Kamień

Zapłacone

17. Bober Hubert - HOBBY / M16-39 POL Czudec

Zapłacone

18. Bosek Lucjan - SENIOR / M30-39 POL Zaborów FME MTB TEAM

Niezapłacone

19. Bożek Oskar - HOBBY / M16-39 POL Ropczyce RRS SKŁADAK

Zapłacone

20. Brożyna Łukasz - HOBBY / M16-39 POL Niechobrz

Zapłacone

21. Buczek Artur - SENIOR / M30-39 POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

22. Buczek Waldemar - HOBBY / M40-69 POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

23. Buda Jakub - HOBBY / M13-15 POL Niechobrz

Niezapłacone

24. Bury Marek - HOBBY / M40-69 POL Babica

Zapłacone

25. Chachura Maciej - SENIOR / M30-39 POL Przemyśl WM BIKES Przemyśl

Zapłacone

26. Chmiel Łukasz - SENIOR / M30-39 POL Niechobrz

Zapłacone

27. Chmieliński Wojciech - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów Maister Sport Team

Zapłacone

28. Chudy Magdalena - HOBBY / K40 POL Rzeszow

Zapłacone

29. Ciak Przemysław - HOBBY / M16-39 POL Jeżowe Klub Kolarski Jeżowe MTB

Niezapłacone

30. Ciecieręga Jacek - SENIOR / M50-59 POL Dębica DKK Gryf

Niezapłacone

31. Cisło Edward - SENIOR / M30-39 POL Tyczyn

Zapłacone

32. Cwynar Daniel - HOBBY / M16-39 POL Sanok

Zapłacone

33. Cyran Sebastian - HOBBY / M16-39 POL Jasło JSC

Zapłacone

34. Cywiński Paweł - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów SOWASPORT

Niezapłacone

35. Czarnota Marek - HOBBY / M40-69 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

36. Czech Andrzej - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów Turlam Się Do Mety

Niezapłacone

37. Czyż Rafał - HOBBY / M16-39 POL Rudna Wielka

Zapłacone

38. Deszczka Damian - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów Old Diesel

Zapłacone

39. Dołżycki Paweł - HOBBY / M16-39 POL Komańcza Żbik-Komańcza

Niezapłacone

40. Domin Piotr - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów

Zapłacone

41. Drabicka Agnieszka - HOBBY / K40 POL Rzeszow Korba Team

Zapłacone

42. Drabicki Milosz - HOBBY / M16-39 POL Rzeszow Korba Team

Zapłacone

43. Drozd Marcin - HOBBY / M16-39 POL Ropczyce RRS SKŁADAK

Zapłacone

44. Dudek Jerzy - HOBBY / M40-69 POL Przemysl Bida Przemyśl

Zapłacone

45. Dudzik Hubert - HOBBY / M16-39 POL Dukla Java - Woda Alkaliczna

Niezapłacone

46. Dziadykiewicz Tomasz - HOBBY / M16-39 POL Kolbuszowa

Zapłacone

47. Dziama Michał - SENIOR / M20-29 POL Rzeszów Synergy Racing Team

Zapłacone

48. Dziura Łukasz - SENIOR / M30-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Zapłacone

49. Dziura Ryszard - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów ŁTC Łańcut

Zapłacone

50. Fałat Mateusz - HOBBY / M13-15 POL Jedlicze Jedlicze Team

Niezapłacone

51. Gałęza Dariusz - SENIOR / M40-49 POL Przemyśl ZRYW

Zapłacone

52. Garbacki Łukasz - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów Grupa Bankietowa

Zapłacone

53. Gawroński Maciej - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

54. Gierczak Krzysztof - SENIOR / M50-59 POL Przemyśl Zryw Buszkowiczki

Zapłacone

55. Gładyś Mateusz - HOBBY / M16-39 POL Rzeszow

Zapłacone

56. Górka Marcin - SENIOR / M16-19 POL Czudec

Zapłacone

57. Gosztyła Michał - HOBBY / M16-39 POL Sanok

Zapłacone

58. Grodecki Grzegorz Szpyrek - SENIOR / M30-39 POL Przemyśl Superior Lano

Niezapłacone

59. Grzebień Piotr - HOBBY / M40-69 POL Krosno

Zapłacone

60. Gubernat Maciej - SENIOR / M30-39 POL Tarnów

Zapłacone

61. Irzeńska Małgorzta - HOBBY / K16 POL Rzeszów

Niezapłacone

62. Irzeński Michał - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

63. Jabłoński Paweł - SENIOR / M30-39 POL Pstrągowa SST LUBCZA

Niezapłacone

64. Jaroszek Paweł - HOBBY / M16-39 POL Czudec Control-tax Team

Niezapłacone

65. Jaźwa Paweł - SENIOR / M40-49 POL Łańcut Ars Medica Cycling

Niezapłacone

66. Jeż Julia - HOBBY / K16 POL Jedlicze JedliczeTEAM

Niezapłacone

67. Jeż Krzysztof - HOBBY / M40-69 POL Jedlicze Jedlicze Team

Zapłacone

68. Jeż Wiktor - HOBBY / M13-15 POL Jedlicze JedliczeTEAM

Niezapłacone

69. Juszczyńska Justyna - HOBBY / K16 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

70. Kaczmarczyk Rafał - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

71. Kamiński Piotr - SENIOR / M50-59 POL Czudec

Niezapłacone

72. Kędra Waldemar - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów Pędzące koło

Zapłacone

73. Klejnszmidt Wojciech - HOBBY / M13-15 POL Świlcza Warsztat rowerowy Boguchwała

Niezapłacone

74. Kłeczek Jacek - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów SST Lubcza

Niezapłacone

75. Kłeczek Magdalena - HOBBY / K40 POL Rzeszów SST Lubcza

Niezapłacone

76. Kłosowicz Kazimierz - HOBBY / M40-69 POL Pułanki KS.Strzyżów MTB Team

Zapłacone

77. Kochan Marcin - HOBBY / M16-39 POL Grębów

Niezapłacone

78. Koczela Michał - HOBBY / M16-39 POL Czudec

Niezapłacone

79. Kościelniak Bartłomiej - HOBBY / M40-69 POL Krosno MTB GASKOP - Strzyżów

Zapłacone

80. Kosiek Krzysztof - SENIOR / M40-49 POL Jasło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

Zapłacone

81. Kosiński Jakub - SENIOR / M20-29 POL Jarosław Axel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

82. Kotfis Anna - HOBBY / K16 POL Kraków

Niezapłacone

83. Kowal Grzegorz - SENIOR / M50-59 POL Babica

Niezapłacone

84. Kozicki Kamil - HOBBY / M13-15 POL Rzeszów

Niezapłacone

85. Kozłowski Szymon - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów SST Lubcza

Niezapłacone

86. Krzywonos Sławomir - HOBBY / M16-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

87. Kuraś Jadwiga - HOBBY / K16 POL Łowisko

Niezapłacone

88. Kurek Paweł - HOBBY / M40-69 POL Łańcut LTC Łańcut

Zapłacone

89. Kusowski Łukasz - HOBBY / M16-39 POL Mielec

Zapłacone

90. Kuźniar Wacław - HOBBY / M16-39 POL Wysoka

Zapłacone

91. Latała Dawid - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów NSB Sport Team Rzeszów

Zapłacone

92. Lewko Krystian - HOBBY / M13-15 POL Rzeszów

Niezapłacone

93. Lorens Robert - SENIOR / M50-59 POL Sanok WS TECH MTB SANOK

Zapłacone

94. Lutecki Leon - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów

Niezapłacone

95. Łuszcz Czesław - HOBBY / M40-69 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Zapłacone

96. Łuszcz Kamil - HOBBY / M13-15 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Niezapłacone

97. Łuszcz Katarzyna - HOBBY / K16 POL Bukowsko Roweromania Sanok

Zapłacone

98. Machnik Maciek - HOBBY / M40-69 POL Dobieszyn Jedlicze Team

Zapłacone

99. Madera Bogdan - HOBBY / M16-39 POL Grzegorzówka

Zapłacone

100. Maniak Grzegorz - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów

Niezapłacone

101. Martowicz Stanisław - SENIOR / M30-39 POL Nozdrzec MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

102. Matłosz Antek - SENIOR / M40-49 POL Nosówka SST LUBCZA

Niezapłacone

103. Matłosz Jacek - HOBBY / M16-39 POL Strzyżów Strzyżów MTB Team

Zapłacone

104. Matłosz Michał - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów Bikeshop Rzeszów

Zapłacone

105. Matłosz Monika - HOBBY / K40 POL Nosówka SST LUBCZA

Niezapłacone

106. Mazgaj Paweł - HOBBY / M40-69 POL Kraków

Niezapłacone

107. Mazurek Patrycja - HOBBY / K16 POL Przemyśl Zryw Buszkowiczki

Niezapłacone

108. Międlar Dorota - HOBBY / K40 POL Łańcut

Zapłacone

109. Mierzyński Grzegorz - HOBBY / M16-39 POL Mielec

Zapłacone

110. Migała Zbigniew - HOBBY / M40-69 POL Sędziszów Małopolski

Zapłacone

111. Miklas-Gładyś Joanna - HOBBY / K16 POL Rzeszow

Zapłacone

112. Mikuszewski Wojciech - HOBBY / M16-39 POL Czudec

Zapłacone

113. Miłek Andrzej - SENIOR / M40-49 POL Zgłobień SST Lubcza

Niezapłacone

114. Miłek Jan - SENIOR / M16-19 POL Zgłobień SST Lubcza

Niezapłacone

115. Miłek Krystyna - SENIOR / K40-99 POL Zgłobień SST Lubcza

Niezapłacone

116. Mortka Grzegorz - SENIOR / M40-49 POL Tarnobrzeg Sport Serwis Sandomierz

Zapłacone

117. Moskwa Michał - HOBBY / M16-39 POL Boguchwała MOUNTAIN TEAM

Zapłacone

118. Motyl Zachary - HOBBY / M16-39 POL Wyżne

Zapłacone

119. Nawój Emil - HOBBY / M13-15 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

120. Nawój Janina - SENIOR / K30-39 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

121. Nawój Krystian - SENIOR / M30-39 POL Sanok ROWEROMANIA Sanok

Zapłacone

122. Nizioł Mariusz - HOBBY / M40-69 POL Chmielnik

Zapłacone

123. Norwicz Sebastian - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów Lucky Loser Cycling Team

Niezapłacone

124. Oliwa Robert - HOBBY / M40-69 POL Hermanowice

Zapłacone

125. Olszowy Krystian - HOBBY / M16-39 POL Zabratówka KK OSP ZABRATÓWKA

Niezapłacone

126. Pałys Aleksander - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów

Zapłacone

127. Panek Maciej - SENIOR / M40-49 POL Krasne Café Racing

Niezapłacone

128. Panyło Artur - HOBBY / M40-69 POL Dębica

Zapłacone

129. Panyło Miłosz - HOBBY / M16-39 POL Dębica

Zapłacone

130. Partyka Katarzyna - HOBBY / K16 POL Sokołów Małopolski

Niezapłacone

131. Paśko Aleksandra - HOBBY / POL Rzeszow SP25 KS aktiv

Niezapłacone

132. Pinderska Anna - HOBBY / K16 POL Nowa Sarzyna

Niezapłacone

133. Pinderski Rafał - HOBBY / M16-39 POL Nowa Sarzyna

Niezapłacone

134. Plesnar Iwona - HOBBY / K40 POL Wysoka ŁTC

Zapłacone

135. Płodzień Marcin - SENIOR / M30-39 POL Niechobrz PRz

Zapłacone

136. Pomianek Robert - HOBBY / M40-69 POL Czudec FME MTB TEAM

Niezapłacone

137. Porczak Marek - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów

Zapłacone

138. Prejznar Maciej - SENIOR / M30-39 POL Haczów GASKOP MTB STRZYŻÓW

Zapłacone

139. Prejznar Wojciech - HOBBY / M40-69 POL Jedlicze MTB Gaskop Strzyżów

Zapłacone

140. Pych Romek - HOBBY / M40-69 POL Wola Wielka Dębicki Klub Kolarski GRYF

Zapłacone

141. Pyra Erwin - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów

Zapłacone

142. Pysz Marcin - HOBBY / M16-39 POL Albigowa

Zapłacone

143. Pytlak Grzegorz - HOBBY / M13-15 POL Rzeszow SP 25 KS aktiv

Niezapłacone

144. Rachwał Antoni - HOBBY / M13-15 POL Ropczyce RRS Składak

Niezapłacone

145. Rachwał Sławomir - HOBBY / M40-69 POL Ropczyce

Zapłacone

146. Rączka Wojtek - SENIOR / M30-39 POL Przeworsk

Zapłacone

147. Radziejowski Tomasz - SENIOR / M50-59 POL Nisko SST LUBCZA

Zapłacone

148. Rogowski Mateusz - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów NSB SPORT TEAM RZESZÓW

Zapłacone

149. Rojek Dominik - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów MOUTAIN TEAM

Zapłacone

150. Rozmund Michał - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów

Zapłacone

151. Rudnicki Tomasz - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

152. Ryba Jacek - HOBBY / M40-69 POL Humniska Mtb Brzozów Racing Team

Niezapłacone

153. Sieradzki Filip - HOBBY / M13-15 POL Rzeszów Aksel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

154. Sławęcki Marek - SENIOR / M50-59 POL Trzciana Spirydon Team

Niezapłacone

155. Słupczyński Paweł - HOBBY / M16-39 POL Świlcza

Niezapłacone

156. Słupczyński Paweł - SENIOR / M16-19 POL Świlcza

Niezapłacone

157. Sobol Ludwik - SENIOR / M50-59 POL Smolnik Żbik Komańcza

Niezapłacone

158. Sobol Mikołaj - HOBBY / M13-15 POL Smolnik Żbik Komańcza

Niezapłacone

159. Solecki Janusz - HOBBY / M40-69 POL Krosno

Zapłacone

160. Sondej Sebastian - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów SP25 KS aktiv

Niezapłacone

161. Sowa Grzegorz - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów SUPERIOR www.sowasport.pl

Zapłacone

162. Staszczak Kamil - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów Luzyx

Niezapłacone

163. Stój Eugeniusz - HOBBY / M40-69 POL Brzozów MTB Brzozów Racing Team

Zapłacone

164. Świder Grzegorz - SENIOR / M50-59 POL Łańcut ŁTC Łańcut

Niezapłacone

165. Świder Grzegorz - HOBBY / M40-69 POL Łańcut ŁTC Łańcut

Niezapłacone

166. Szablowski Piotr - HOBBY / M13-15 POL Wroclaw SP25 KS aktiv

Niezapłacone

167. Szałyga Dariusz - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów GOMAR BIKE TEAM

Zapłacone

168. Szczepański Piotr - HOBBY / M16-39 POL Głuchów STS Jordan Wola Mała

Zapłacone

169. Szczepański Tomasz - HOBBY / M16-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

170. Szczurek Jacek - SENIOR / M40-49 POL Cergowa Mtb mosir Dukla

Zapłacone

171. Szlachta Aleksander - HOBBY / M40-69 POL Chmielnik

Zapłacone

172. Szpiech Patryk - SENIOR / M20-29 POL Tyczyn

Zapłacone

173. Szubski Artur - HOBBY / M16-39 POL Mogielnica SST Lubcza

Zapłacone

174. Szybowicz Jarosław - HOBBY / M40-69 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

175. Szydełko Dariusz - HOBBY / M16-39 POL Błędowa Tyczyńska KK OSP Zabratówka

Niezapłacone

176. Szymbara Mateusz - SENIOR / M16-19 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

177. Szynal Ireneusz - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów Deloitte Adventure Team

Zapłacone

178. Tabor Piotr - SENIOR / M40-49 POL Przemyśl BIDA Przemyśl

Zapłacone

179. Traka Irek - HOBBY / M16-39 POL Leżajsk

Niezapłacone

180. Trelka-Żmuda Małgorzata - SENIOR / K40-99 POL Rzeszów Cafe Racing

Niezapłacone

181. Turek Łukasz - HOBBY / M16-39 POL Równe Nowy Styl Group Cycling Team

Zapłacone

182. Ulman Jakub - SENIOR / M20-29 POL Przeworsk

Zapłacone

183. Ungeheuer Grzegorz - HOBBY / M16-39 POL Rzeszów Luzyx

Niezapłacone

184. Uruski Maciej - SENIOR / M40-49 POL Sanok ROWEROMANIA

Zapłacone

185. Walytek Krystian - HOBBY / M16-39 POL Zgłobień SST Lubcza

Niezapłacone

186. Wała Kamil - HOBBY / M16-39 POL Zabratówka KK OSP Zabratówka

Zapłacone

187. Wańcowiat Jakub - SENIOR / M16-19 POL Mokre Baszta Bikesport Lesko

Niezapłacone

188. Witowicz Grzegorz - SENIOR / M40-49 POL Boguchwała Warsztat Rowerowy Boguchwała

Zapłacone

189. Wojtunik Janusz - HOBBY / M40-69 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

190. Wojtunik Tomasz - HOBBY / M40-69 POL Trzebownisko TEAM Trzebownisko

Zapłacone

191. Woźny Damian - HOBBY / M16-39 POL Pogwizdów Nowy

Zapłacone

192. Woźny Maciej - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów Axel Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

193. Wrzosek Grzegorz - HOBBY / M16-39 POL Boguchwała

Zapłacone

194. Wyskiel Maciej - HOBBY / M16-39 POL Dynów Aktywny Dynów

Niezapłacone

195. Zacios Grzegorz - SENIOR / M40-49 POL Rzeszów

Niezapłacone

196. Zając Grzegorz - HOBBY / M40-69 POL Przemyśl Bida Przemyśl

Zapłacone

197. Zajączkowski Antoniusz - SENIOR / M50-59 POL Stalowa Wola STWA MTB TEAM

Zapłacone

198. Zawadzki Andrzej - SENIOR / M30-39 POL Rzeszów Axel-Sport Stal Rzeszów

Niezapłacone

199. Zawadzki Rafał - HOBBY / M16-39 POL Przemyśl BIDA Przemyśl

Niezapłacone

200. Zubek Bogdan - SENIOR / M50-59 POL Krosno KTC Krosno

Niezapłacone

201. Żurek Dominika - SENIOR / K20-29 POL Chmielnik Klub Kolarski Jeżowe MTB

Zapłacone

202. Żurek Sławomir - HOBBY / M16-39 POL Chmielnik Klub Kolarski Jeżowe MTB

Zapłacone

203. Żybura Krzysztof - HOBBY / M40-69 POL Czudec FME MTB TEAM

Niezapłacone

204. Żygadło Mateusz - HOBBY / M16-39 POL Pawłosiów NSB SPORT TEAM RZESZÓW

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU