POLISH RUN

Chemin du Struykbeken 1, 1200 Bruxelles
21.09.2019

Status zawodów

Rejestracja zamknięta

Do rozpoczęcia zawodów zostało

Ilość uczestników

850

Nazwa zawodów

POLISH RUN

Lokalizacja

Chemin du Struykbeken 1, 1200 Bruxelles

Start

21.09.2019 14:00

Kategoria zawodów

Biegi

Strona zawodów

http://www.polishrun.eu/

Ograniczenie wiekowe

5

Organizator

Dom Polski Wschodniej w Brukseli i Ambasada RP w Królestwie Belgii

E-mail organizatora

info@eastpoland.eu

Telefon organizatora

3227380220

UWAGA

- Płatności przeliczane są na złotówki wg. kursu dnia (1 EUR = 4,30 PLN).
- Rejestracja do dnia 15 lipca gwarantuje otrzymanie koszulki w wybranym rozmiarze.
- Środki zebrane z opłat startowych przekazane będą na wsparcie młodzieżowej sekcji klubu piłkarskiego FC Polonia.

Klasyfikacje

Dystans 10km

Dystans

10 km

Płeć

K,M

Wiek

16-99

Uczestników

651


Opłaty

do 22.07.2019

45.00 zł

do 18.09.2019

65.00 zł

Dystans 400 m (5 - 8 lat)

Dystans

0.4 km

Płeć

K,M

Wiek

5-8

Uczestników

111


Opłaty

do 18.09.2019

10.00 zł

Dystans 400 m (9 - 15 lat)

Dystans

0.4 km

Płeć

K,M

Wiek

9-15

Uczestników

88


Opłaty

do 18.09.2019

10.00 zł

Change the language in the top right corner of the website or see detailed description in English, French, Flemish on www.polishrun.eu.

Celami organizowanej przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli i Ambasadę RP w Królestwie Belgii trzeciej edycji polskiej imprezy biegowej za granicą jest promocja Polski, regionów Polski Wschodniej i innych wspaniałych części naszego kraju, aktywizacja ludzi kochających sport, propagowanie zdrowego trybu życia.

Zapraszamy do udziału całe środowisko Polonii i jej międzynarodowych przyjaciół, przedstawicieli świata instytucji europejskich, dyplomatów, mieszkańców Belgii i wszystkich innych państw, w których mieszkacie, żyjecie i uprawiacie sport. Zapraszamy dzieci, początkujących, ambitnych i profesjonalnych biegaczy. Biegaczy ulicznych i górskich, średniodystansowców i ultrasów. Stałych bywalców biegów jak i debiutantów.

W związku z tym, że partnerem projektu jest Polska Organizacja Turystyczna oraz polskie województwa zwycięzcy mogą liczyć na cenne nagrody w postaci noclegów w najlepszych polskich hotelach, a niektórzy nawet na bilety lotnicze do Polski!

Ze względu na to, że zawody odbywają się w Belgii chcemy przy okazji uczcić przypadające w roku bieżącym następujące rocznice:

- 100. rocznica nawiązania polsko-belgijskich stosunków dyplomatycznych,
- 75 rocznica wyzwolenia Flandrii przez Dywizję Pancerną gen. Stanisława Maczka,
- 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Wydarzenie odbywać się będzie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

Sportowy program imprezy obejmie biegi na dystansach 400 metrów dla najmłodszych, sztafety międzyszkolnej 4x100 metrów, bieg główny na dystansie 10 km oraz szereg wydarzeń towarzyszących sprzyjających piknikowemu charakterowi wydarzenia.

Bieg na 10 km

• Chcesz poprawić swoją życiówkę na 10 km?
• Marzysz o starcie w dużym, biegowym wydarzeniu?
• A może rozpoczynasz przygodę z zawodami biegowymi?

Dystans 10 kilometrów na „Polish Run” jest właśnie dla Ciebie!

Razem z Tobą na starcie staną setki zawodników, a na stadionie i trasie dopingować będą Was setki kibiców. Podejmij wyzwanie!

Nagrody

Nasz bieg jest niezwykły także z uwagi na specjalne nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii. W naszym biegu liczy się przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa. Chcemy przybliżyć Wam piękno i niezwykłą historią naszego kraju. Oferujemy zatem o wiele więcej.

Zwycięzcy zostaną np. zaproszeni do spędzenia niezapomnianych chwil w Polsce. Nasi partnerzy zapewniają wiele okolicznościowych nagród rzeczowych, wśród których znajdą się np. bezpłatne vouchery pobytowe w najlepszych polskich hotelach, spa, uzdrowiskach.

W naszym wspólnym biegu Wszyscy jesteście najważniejsi, dlatego przewidujemy nagrody w kilku specjalnych kategoriach, nie tylko dla zwycięzców. Biegnij z nami w Polish Run!

Akcja biegając pomagamy

Pomimo tego, że udział w zawodach jest płatny, całość uzyskanych środków z opłat startowych zostanie przekazanych na konto klubu FC Polonia z siedzibą w Brukseli na wsparcie działalności dziecięcej sekcji piłkarskiej klubu.

Drużyna #PolishRunTeam

Z początkiem maja 2018 r. z inicjatywy Domu Polski Wschodniej w Brukseli i Ambasady RP w Królestwie Belgii powołana została grupa biegowa #PolishRunTeam. Stworzona została specjalnie dla wszystkich polskich biegaczek i biegaczy w Belgii i Europie Zachodniej w celu lepszej komunikacji, wzajemnej motywacji a przede wszystkim aby wspólnie trenować i biegać! Działamy na Facebooku gdzie informujemy o najbliższych treningach, piszemy o bieganiu, trenowaniu i wspólnej pasji.

Dołącz do #PolishRunTeam (https://www.facebook.com/groups/162294694449680) i cieszmy się bieganiem wspólnie! W bieganiu jest MOC!

Sponsorzy Główni

Sponsorami tegorocznej edycji Polish Run są: Lendo Hotels Group oraz Batist.

Pomysłodawcą i założycielem grupy hotelowej jest Elżbieta Lendo, która od ponad 25 lat jest związana z finansami, księgowością a od 2014 r. z sukcesem zarządza grupą spółek będących operatorami obiektów hotelowych i rekreacyjnych działających w grupie Lendo Hotels Group, do której należą: Hotel Willa Port****, Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski****, Art & Business w Zakopanem oraz Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim i Hotel Nosal*** w Zakopanem.

Batist jest firmą działającą w sektorze titres-services, istniejącą na rynku belgijskim od 2006 r. W chwili obecnej zatrudnia ponad 500 pracowników i dociera do ponad 7000 klientów. Cieszy się zaufaniem oraz dobrą opinią dzięki wykwalifikowanej kadrze, która regularnie odbywa szkolenia zawodowe.

Patronat Medialny

Zawody „Polish Run” objął patronatem portal treningbiegacza.pl. Trening biegacza to społeczność ponad 270 tysięcy wyjątkowych biegaczy z całej Polski. Jeden z najpopularniejszych serwisów (portali) o bieganiu. To kompendium wiedzy o bieganiu i zdrowym stylu życia, w którym: skorzystasz z bezpłatnych planów treningowych, sprawdzisz najbliższe biegi w kalendarzu, znajdziesz polecane dla biegaczy produkty, m. in. książki o bieganiu: i produkty dla biegaczy wraz z recenzjami i testami. Dołącz do ponad 270 tysięcy biegaczy w Polsce!

Dyskusja

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU