Półmaraton Jesienny

Park Tysiąclecia, Przygraniczna, Sosnowiec, Polska
28.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamik Łukasz 343 10 km / M POL Zabrze

Zapłacone

2. Armatys Grzegorz 95 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza Orange Polska

Zapłacone

3. Augustyniak Kamil 324 10 km / M POL Libiąż

Zapłacone

4. Babiński Szymon 102 21 km / M35 POL Zabrze Cisowianka

Zapłacone

5. Badek Kinga 305 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

6. Bałazy Michał 348 10 km / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci

Zapłacone

7. Banaś Anna - 10 km / K POL Ustroń

Niezapłacone

8. Banaś Marta 320 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

9. Banasiewicz Damian 78 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Zapłacone

10. Banduła Dariusz 73 21 km / M16 POL Kraków KOJOTY RUNNING TEAM

Zapłacone

11. Baranek Tomasz 514 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

12. Barcik Artur 401 10 km / M POL Jaworzno

Zapłacone

13. Bardo Joanna 12 21 km / K30 POL Kraków

Zapłacone

14. Bator Lidia 564 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

15. Bator Waldemar 97 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

16. Bednarczyk Paweł 378 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

17. Bialik Tomasz 312 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

18. Białas Bartosz 503 5 km / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

19. Białek Artur 109 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

20. Biela Lucyna 708 5 km / K POL Czerwionka

Zapłacone

21. Bielecka Katarzyna 710 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

22. Bielecka Marta - 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

23. Błahut Małgorzata 393 10 km / K POL Bielsko Biała

Zapłacone

24. Błasiak Artur 341 10 km / M POL Sławków

Zapłacone

25. Błaszczyk Krzysztof - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

26. Błoniarz Kamil - 21 km / M16 POL Wieliczka

Niezapłacone

27. Bochnak Paweł 38 21 km / M16 POL Wrocław

Zapłacone

28. Boczkowska Justyna - 21 km / K50 POL Zakopane

Niezapłacone

29. Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

30. Bogunia Edyta 409 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

31. Boroń Tomek - 5 km / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

32. Boroński Dorian 29 21 km / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

33. Boryczka Szymon 524 5 km / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

34. Brzostowski Mariusz - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

35. Brzoza Jarosław 64 21 km / M35 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

36. Buchta Kinga 537 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

37. Bucki Piotr 23 21 km / M16 POL Wadowice OGóRy

Zapłacone

38. Bugała Mariusz 538 5 km / M POL Kończyce Małe

Zapłacone

39. Bugiel Natalia 701 5 km / K POL Tychy

Zapłacone

40. Bujak-Kapa Dorota 66 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

41. Bujok Tomasz 353 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

42. Buliński Przemysław 321 10 km / M POL Będzin AlchemistRunner

Zapłacone

43. Burakowska Małgorzata 502 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

44. Chachurski Paweł 90 21 km / M35 POL Kraków

Zapłacone

45. Chorążewicz Łukasz 100 21 km / M16 POL Bielsko Biała

Zapłacone

46. Chrzanowska Barbara 721 5 km / K POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Sosnowiec MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA No.I

Niezapłacone

48. Chuderska Izabela 557 5 km / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

49. Cieśla Karolina 327 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

50. Cieślik Łukasz - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

51. Cieślik Paweł 24 21 km / M35 POL Sosnowiec Po Robocie

Zapłacone

52. Cisek Stanisław 96 21 km / M35 POL Gliwice

Zapłacone

53. Ciszowski Łukasz 42 21 km / M35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

54. Cłapka Urszula 559 5 km / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

55. Ćwiek Janusz 713 5 km / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

56. Cyganik Piotr 94 21 km / M16 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

57. Czaja Ewa 386 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

58. Czajer Ula - 5 km / K POL Będzin

Niezapłacone

59. Czajka Roman 33 21 km / M35 POL Gliwice

Zapłacone

60. Czekaj Joanna 523 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

61. Czuk Aleksander 351 10 km / M POL Zabrzeg Czuk Team ;-)

Zapłacone

62. Dąbrowski Adrian 331 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Bgw Team

Zapłacone

63. Daniluk Jakub - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

64. Deska Paweł - 10 km / M POL Katowice

Niezapłacone

65. Długosz Paweł 368 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

66. Dolińska Agnieszka - 21 km / K16 POL Chorzów Parkrun Dog Team

Niezapłacone

67. Domagalski Adam - 21 km / M35 POL Opole Fundacja NaKole

Niezapłacone

68. Drozdowska Elżbieta - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

69. Druzd Krzysztof 367 10 km / M POL Bytom Kadra Bobrek

Zapłacone

70. Duda Łukasz 507 5 km / M POL Chorzów Team Biegowy BATORY LOTO

Zapłacone

71. Dutkiewicz Izabela - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

72. Dutkiewicz Kacper 521 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

73. Dydziak Iwona 556 5 km / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

74. Dziąbor Andrzej - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

75. Dziano Łukasz 25 21 km / M35 POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

76. Dziewior Anna - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

77. Dziurzyński Adrian 22 21 km / M16 POL Bukowno

Zapłacone

78. Fesiuk Iryna 553 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

79. Filik Anna 41 21 km / K16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

80. Florkiewicz Sławomir 10 21 km / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

81. Foik Grzegorz - 10 km / M POL Kostkowice

Niezapłacone

82. Fornalik Marek 369 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

83. Frąckiewicz Paweł 360 10 km / M POL Bukowno

Zapłacone

84. Gadomski Dawid 93 21 km / M16 POL Świętochłowice

Zapłacone

85. Gaj Paulina 550 5 km / K POL Jaworzno The Paszczurs Team

Zapłacone

86. Gajewska Isabela - 21 km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

87. Gancarczyk Klaudia 98 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Kielce AMATOR

Niezapłacone

89. Gawrońska Dorota 394 10 km / K POL Katowice Team Papry

Zapłacone

90. Gawroński Grzegorz 395 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

91. Gawroński Paweł 392 10 km / M POL Katowice PAGA STUDIO - NADRUKI NA ODZIEŻY

Zapłacone

92. Gębska Joanna - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

93. Gemza Anna 75 21 km / K30 POL Katowice Balansteam Katowice

Zapłacone

94. Gierczak Łukasz 84 21 km / M35 POL Sosnowiec Wolnobieg

Zapłacone

95. Gierczak Piotr 379 10 km / M POL Sosnowiec Wolnobieg Sosnowiec

Zapłacone

96. Ginalski Adrian - 10 km / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

97. Głowacz Kamil - 21 km / M16 POL Jaworzno Wkurw_Team

Niezapłacone

98. Gocek Wojciech 362 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

99. Gołąb Paweł 69 21 km / M16 POL Sosnowiec Wkurw_team

Zapłacone

100. Góra Mateusz - 21 km / M35 POL Będzin

Niezapłacone

101. Górnik Jerzy 703 5 km / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

102. Górski Sebastian - 10 km / M POL Chorzów

Niezapłacone

103. Gorzędowska Agnieszka 48 21 km / K30 POL Strzelce Małe 1975

Zapłacone

104. Grabda Andrzej 314 10 km / M POL Busko Zdrój

Zapłacone

105. Grabda Zofia 709 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

106. Grabowska Anita - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

107. Greda Lukasz 16 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

108. Groń Krystian 2 21 km / M16 POL Zabrze Tak Dla Transplantacji

Zapłacone

109. Grzelec Jacek 62 21 km / M35 POL Katowice Jacenty Team

Zapłacone

110. Grześka Damian - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

111. Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

112. Haberka Karolina - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

113. Hajnsz Robert 374 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

114. Hobler Piotr - 21 km / M35 POL Sosnowiec

Niezapłacone

115. Horzela Małgorzata - 5 km / K POL Mikołów Cuda na kijach

Niezapłacone

116. Iwanowski Marcin - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

117. Jamroży Marcin 50 21 km / M35 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Zapłacone

118. Janikowski Rafał 517 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

119. Jasica Mateusz 365 10 km / M POL Sławków KUSY Bukowno

Zapłacone

120. Jaworowski Bartosz 530 5 km / M POL Bytom Amator

Zapłacone

121. Jaworowski Witold 340 10 km / M POL Bytom Amator

Zapłacone

122. Jędrusik Łukasz 519 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

123. Jędrycha Marek 542 5 km / M POL Siemianowice Śląskie #siipowerpeople

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy 506 5 km / K POL Jaworzno

Zapłacone

125. Kacprowski Filip 56 21 km / M35 POL Tychy

Zapłacone

126. Kaczmarzyk Paweł - 10 km / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Sosnowiec

Niezapłacone

127. Kalaga Karol - 10 km / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

128. Kamola-Kasak Monika 398 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

129. Kania Igor 72 21 km / M35 POL Płock

Zapłacone

130. Kania Paweł - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Niezapłacone

131. Kapa Tomaszek 382 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

132. Karawacki Grzegorz 52 21 km / M16 POL Kęty

Zapłacone

133. Kawa Mariusz 403 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

134. Kaziród Kinga 551 5 km / K POL Sosnowiec The Paszczurs Team

Zapłacone

135. Kaziród Wojciech 552 5 km / M POL Ogrodzieniec The Paszczurs Team

Zapłacone

136. Kiliarska Valentyna - 21 km / K16 UKR Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

137. Kilka Dorota 373 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

138. Knap Damian 21 21 km / M16 POL Czeladź

Zapłacone

139. Knopik Arkadiusz 384 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

140. Kobus Ewelina 61 21 km / K16 POL Katowice

Zapłacone

141. Kocel Grzegorz - 5 km / M POL Nowa Wieś

Niezapłacone

142. Kochman Krzysztof 5 21 km / M35 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

143. Kocioł Rafał 508 5 km / M POL Jaworzno Klub Sony

Zapłacone

144. Kocyła Ewelina 522 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

145. Kołat Tomasz - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

146. Komędera Alicja 371 10 km / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

147. Komędera Mirosław 372 10 km / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

148. Komędera Natalia 370 10 km / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

149. Komosa Marian 716 5 km / M POL Chorzów Związek Legionistów RP Kraków Oleandry

Zapłacone

150. Konczak Maciej - 21 km / M35 POL Krotoszyn Krotoszyn krotoszyn

Niezapłacone

151. Konieczny Ryszard 55 21 km / M50 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

152. Koper Marcin - 10 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

153. Korczak Łukasz 339 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

154. Korczak Oliwia 338 10 km / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

155. Korczyński Tomasz 44 21 km / M16 POL Świętochłowice Kulson Squaters

Zapłacone

156. Kordiasz Radoslaw 518 5 km / M POL Krakow SMOK WAWELSKI

Zapłacone

157. Kordyś Adam 317 10 km / M POL Ruda Śląska Klub Biegowy SZUSZARNIA

Zapłacone

158. Kościuk Magdalena 4 21 km / K30 POL Zabrze

Zapłacone

159. Kosmala Sebastian 711 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

160. Kotarba Katarzyna 509 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

161. Kotuliński Tomasz 310 10 km / M POL Sosnowiec Bikehead

Zapłacone

162. Kowalczyk Paweł 308 10 km / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

163. Kowalsja Patrycja - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

164. Uczestnik anonimowy 387 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

165. Kozar Lukasz - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

166. Kozera Anna - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

167. Kozerańska Aneta - 21 km / K30 POL Wojkowice Wild Dogs Team

Niezapłacone

168. Kozieł Jeremiasz 396 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

169. Kraska Wiesław 15 21 km / M35 POL Katowice Californication Team

Zapłacone

170. Kraśniewski Kamil - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

171. Kret Marek - 21 km / M35 POL Poraj

Niezapłacone

172. Krężel Joanna 27 21 km / K30 POL Sosnowiec Biegowa kuźnia

Zapłacone

173. Krupowicz Aneta - 21 km / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

174. Kryczek Piotr 376 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza #biegaczciastek

Zapłacone

175. Krząpa Łukasz 561 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

176. Krzemiński Paweł 20 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

177. Kubasiewicz Bartosz 18 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

178. Kubecki Marcin 307 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

179. Kuberski Andrzej 385 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

180. Kubiak Edyta 347 10 km / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

181. Kubisz Dorota - 21 km / K30 POL Lubliniec Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

182. Kubisz Tomasz - 21 km / M35 POL Lubliniec Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

183. Kucharska-Kielan Urszula 76 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzód Bugaj

Zapłacone

184. Kuczera Beata 712 5 km / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

185. Kuczera Łukasz 35 21 km / M35 POL Rybnik

Zapłacone

186. Kula Magdalena 358 10 km / K POL Katowice ADEA

Zapłacone

187. Kula Marcin 397 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

188. Kulesa Marcin 104 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

189. Kulińska Bożena 71 21 km / K30 POL Lędziny

Zapłacone

190. Kułach Lesław 541 5 km / M POL Wola Radziszowska

Zapłacone

191. Kumorek Agnieszka 83 21 km / K16 POL Bytom

Zapłacone

192. Kur Mariusz 92 21 km / M35 POL Zawiercie

Zapłacone

193. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Katowice Katowice

Niezapłacone

194. Kurkowska Aldona 115 21 km / K50 POL Chorzów Augusteam

Zapłacone

195. Kwaśniewicz Przemysław 51 21 km / M16 POL Tychy

Zapłacone

196. Kwaśniewski Tomasz 116 21 km / M35 POL Zabrze CISOWIANKA TEAM

Zapłacone

197. Lamża Aleksander 515 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

198. Lamża Łukasz 319 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

199. Lany Grzegorz 68 21 km / M35 POL Katowice

Zapłacone

200. Leboda Katarzyna - 21 km / K30 POL Katowice Wild Dogs Team

Niezapłacone

201. Leśniak Dagmara - 5 km / K POL Strzyżowice

Niezapłacone

202. Leśnik Anna 332 10 km / K POL Zabrze

Zapłacone

203. Lis Mariusz Jakub 328 10 km / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Zapłacone

204. Litwinczuk Aneta 306 10 km / K POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

205. Litwinczuk Gabriel 14 21 km / M35 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

206. Lniany Beniamin - 10 km / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Niezapłacone

207. Lulko Magdalena 58 21 km / K16 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

208. Lupa Piotr - 21 km / M16 POL Mszana Dolna

Niezapłacone

209. Łazowski Mariusz 375 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

210. Łyp Łukasz 364 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

211. Mach Marcin - 10 km / M POL Gliwice Amator

Niezapłacone

212. Maciuła Rafał - 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Gruby X-TeaM 2018

Niezapłacone

213. Mackiewicz Martyna 118 21 km / K30 POL Sosnowiec Fit Story

Zapłacone

214. Maj Ewa 304 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

215. Majewski Łukasz 531 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

216. Makowski Rafał 361 10 km / M POL Kraków Team makowscy

Zapłacone

217. Malara Dalia 539 5 km / K POL Zabrze Carbon Race Team

Zapłacone

218. Malinowski Adrian 57 21 km / M35 POLSKA Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

219. Małecki Patryk 554 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

220. Małyszek Jacek 718 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

221. Marczak Ewelina 9 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

222. Marczewski Damian 82 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

223. Marek Jarosław 302 10 km / M POL Sosnowiec Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych

Zapłacone

224. Marek Paweł 316 10 km / M POL Sosnowiec Da Vinci Team

Zapłacone

225. Martowski Przemysław - 10 km / M POL Zabrze PO ROBOCIE

Niezapłacone

226. Matusiak Marcin 525 5 km / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

227. Matyja Andrzej - 21 km / M35 POLSKA Kłobuck

Niezapłacone

228. Matysek Grzegorz 112 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

229. Mazia Dorota - 21 km / K16 POL Kraków

Niezapłacone

230. Mazur Jakub - 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

231. Mazurek Izabela - 10 km / K POL Świętochłowice

Niezapłacone

232. Merkel Sabina 714 5 km / K POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

233. Mermer Barbara 529 5 km / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

234. Michalik Damian - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

235. Michalska Małgorzata 318 10 km / K POL Katowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

236. Michalska-Ćwiek Joanna 309 10 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

237. Michalski Piotr 111 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Naprzód Bugaj

Zapłacone

238. Michniewicz Tadeusz 510 5 km / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

239. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

240. Miętka Krzysztof 40 21 km / M35 POL Kraków

Zapłacone

241. Mikołajek Barbara 344 10 km / K POL Andrychów

Zapłacone

242. Mikos Marcin 99 21 km / M16 POL Bytom Night Runners

Zapłacone

243. Modrzejewski Marek 39 21 km / M16 POL Oświęcim oGóry

Zapłacone

244. Mól Wioletta - 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

245. Mosór Lilla - 10 km / K POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

246. Mosór Mariusz - 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

247. Mosz Tomasz - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

248. Mroskowiak Marcin - 5 km / M POL Katowice Team PYRSK

Niezapłacone

249. Mynarska Ligia 113 21 km / K30 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

250. Mynarski Sylwester 114 21 km / M35 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

251. Myszkowska Julia 560 5 km / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

252. Nabrdalik Paweł 501 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

253. Niedbała Magdalena 335 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

254. Noga Angelika 330 10 km / K POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

255. Noga Łukasz 110 21 km / M35 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

256. Noszczyk Rafał 315 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

257. Nowak Karolina 74 21 km / K16 POL Łazy

Zapłacone

258. Nowak Krzysztof - 21 km / M35 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

259. Nowak Łukasz 390 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

260. Nowak Małgorzata - 10 km / K POL Czeladź

Niezapłacone

261. Nowak Marta 103 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

262. Nowicki Artur 60 21 km / M50 POL Bargły Sportczesna

Zapłacone

263. Oblizajek Paweł 32 21 km / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

264. Okrajni Danuta 715 5 km / K POL Chorzów

Zapłacone

265. Olejnik Adam 46 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

266. Ościłowicz Ewa - 10 km / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

267. Osika Damian 59 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

268. Oszek Paweł 545 5 km / M POL Jankowice

Zapłacone

269. Otowicz Grażyna - 5 km / K POL Imielin

Niezapłacone

270. Otowicz Patrycja - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

271. Otręba Marcin 87 21 km / M35 POL Podzamcze #byledomety

Zapłacone

272. Owczarski Krzysztof - 21 km / M50 POL Czeladz Czeladz Piaski

Niezapłacone

273. Paliga Krzysztof 516 5 km / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Zapłacone

274. Pałyga Agnieszka 399 10 km / K POL Sosnowiec Night Runners Śląsk

Zapłacone

275. Papla Jolanta 719 5 km / K POL Bielsko-Biała BIELSKO-BIAŁA

Zapłacone

276. Parszewski Krzysiek 37 21 km / M16 POL Sosnowiec Krzysztof biegnie po medal

Zapłacone

277. Pasecka Sylwia - 10 km / K POL Gliwice Inżynieria Biegania

Niezapłacone

278. Pasek Magdalena 563 5 km / K POL Bytom TEAM PASEK

Zapłacone

279. Pasuto Grzegorz 405 10 km / M POL Katowice 1Liga Triathlon Team

Zapłacone

280. Pawłowski Tomasz 34 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

281. Pernikoza Michał 13 21 km / M16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

282. Piątek Ewa 406 10 km / K POL Sosnowiec Dzik z duszą sarenki

Zapłacone

283. Piega Katarzyna - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

284. Piega Kuba - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

285. Piekarski Piotr 53 21 km / M16 POL Wrocław EBOF Target Team

Zapłacone

286. Piela Stanisław 54 21 km / M16 POL Cięcina

Zapłacone

287. Piętka Radosław - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

288. Pietruch Rafał 311 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

289. Pilch Katarzyna 389 10 km / K POL Siemianowice Śl

Zapłacone

290. Pilecki Piotr 544 5 km / M POL Sosnowiec #BBKTS

Zapłacone

291. Pilszek Marek - 21 km / M16 POL Mysłowice Husaria Race Team

Niezapłacone

292. Piskorz Agnieszka - 5 km / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

293. Pisowłodzka Dagmara 408 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

294. Piwowar Jarosław 7 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

295. Plich Andrzej - 21 km / M35 POL Mysłowice No.1 Mysłwice

Niezapłacone

296. Pławny Karolina 511 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

297. Płóciennik Patrycja 79 21 km / K16 POL Katowice biegamy z oszczepem

Zapłacone

298. Pobiedzińska Karolina 6 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

299. Podkowa Tomasz 527 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

300. Podleśny Paweł - 10 km / M POL Bieruń

Niezapłacone

301. Podpłomyk Andrzej 77 21 km / M35 POL Bargły Sportczesna

Zapłacone

302. Podstawski Michał 11 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

303. Pokrzywa Adam 391 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

304. Poloczek Katarzyna 117 21 km / K16 POL Kraków

Zapłacone

305. Powązka-Nabiałek Aleksandra - 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

306. Przyborek Bartosz 322 10 km / M POL Katowice Biegam w Kato

Zapłacone

307. Przyłucki Grzegorz 363 10 km / M POL Preczów 10 STOPIEŃ ŻASILANIA

Zapłacone

308. Ptak Krzysztof 81 21 km / M35 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

309. Ptas Jolanta - 5 km / K POL Czeladź MOSiR TKKF Saturn Czeladź

Niezapłacone

310. Purc Paweł 377 10 km / M POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

311. Pyrek Marek - 21 km / M16 POL Laryszów TOROS DE ESPANA

Niezapłacone

312. Radwan Sylwia - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

313. Radzięta Anna 336 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

314. Radzięta Grzegorz 337 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

315. Rąpała Karol 108 21 km / M16 POL Jasło Rowerem Przez Jasło

Zapłacone

316. Reguła Małgorzata 547 5 km / K POL Świętochłowice

Zapłacone

317. Reguła Zbigniew 67 21 km / M35 POL Świętochłowice

Zapłacone

318. Reichert Weronika 36 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

319. Rodak Katarzyna - 5 km / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Niezapłacone

320. Rodko Marta 400 10 km / K POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

321. Romańska Katarzyna - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

322. Różanka Weronika 555 5 km / K POL Będzin Bolero Team

Zapłacone

323. Różyczka Joanna - 5 km / K POL Serwitut

Niezapłacone

324. Salamon Paweł #poldek 566 5 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

325. Sas Beata 28 21 km / K30 POL Sosnowiec Biegowa Kuźnia

Zapłacone

326. Sawecki Grzegorz 558 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

327. Sekuła Adam 89 21 km / M16 POL Nowy Sącz FHU SOLID Adam Sekuła

Zapłacone

328. Shirokiy Timofey - 21 km / M35 UKR Lviv czeladzbiega

Niezapłacone

329. Sielańczyk Małgorzata 349 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

330. Siudej Bartłomiej 540 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

331. Siudy Przemysław 329 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

332. Siwek Sebastian - 10 km / M POL Bytom

Niezapłacone

333. Siwy Karolina 504 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

334. Siwy Krzysztof 536 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

335. Skóra Aleksandra 301 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

336. Skowronek Dariusz 88 21 km / M50 POL Zawiercie #byledomety

Zapłacone

337. Skrężyna Amanda - 5 km / K POL Czeladź

Niezapłacone

338. Śliwka Agnieszka 356 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

339. Ślusarczyk Dariusz 86 21 km / M35 POL Sosnowiec skarpa

Zapłacone

340. Słaboń Mariusz 383 10 km / M POL Zarzecze Kiwk-A Biega

Zapłacone

341. Słaboń Roma - 5 km / K POL Gliwice

Niezapłacone

342. Słowik Marcin 354 10 km / M POL Golasowice

Zapłacone

343. Słupianek Paweł - 5 km / M POL Katowice Lecymy Durś

Niezapłacone

344. Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Katowice parkrun Katowice

Niezapłacone

345. Smolik Sławomir 355 10 km / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

346. Sobieraj Bartosz 565 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

347. Sobierajski Rudolf 26 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

348. Sokół-Oleś Ewelina - 21 km / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

349. Sosnal Dawid 31 21 km / M16 POL Sosnowiec KS Kalinowa

Zapłacone

350. Stacchetti Luca 49 21 km / M35 POL Siewierz Brembo

Zapłacone

351. Stacha Paweł 380 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

352. Stasiak Łukasz - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

353. Stasiak Zbigniew - 10 km / M POL Sosnowie

Niezapłacone

354. Stefaniak Emilia 706 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

355. Stefaniak Krzysztof 707 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

356. Stefański Zbyszek - 21 km / M35 POL Libiąż HEBEL

Niezapłacone

357. Stromczynski Maciej - 21 km / M50 POL Zabrze

Niezapłacone

358. Struk Agnieszka 1 21 km / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

359. Struk Rafał 334 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

360. Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

361. Studniarz Rafał 359 10 km / M POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

362. Stypułkowski Tomasz 562 5 km / M POL Sosnowiec Samotny Wilk

Zapłacone

363. Świercz Adam - 21 km / M16 POL Myslowice

Niezapłacone

364. Sypek Damian 47 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

365. Szaleniec Patrycja 350 10 km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

366. Szaleniec Sebastian 533 5 km / M POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

367. Szatniewska Agnieszka 345 10 km / K POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

368. Szczęśniak Małgorzata 65 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

369. Szczotka Katarzyna 357 10 km / K POL Pszczyna

Zapłacone

370. Szczygiel Marek 704 5 km / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

371. Szeląg Dariusz 63 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

372. Szeląg Marcin 410 10 km / M POL Tychy

Zapłacone

373. Szeląg Sławomir - 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

374. Szlachta Krystian 352 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

375. Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

376. Szostok Zofia - 21 km / K30 POL Katowice W POGONI ZA DUCHEM

Niezapłacone

377. Szpanowski Marek 402 10 km / M POL Warszawa

Zapłacone

378. Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

379. Szylewska Ewa 107 21 km / K30 POL Chorzów XIV LO

Zapłacone

380. Szymańska Monika - 10 km / K POL Krakow

Niezapłacone

381. Szymski Marek 722 5 km / M POL Imielin Hop do przodu

Zapłacone

382. Szypuła Ewa - 21 km / K30 POL Tychy Krav Maga Sagot

Niezapłacone

383. Tamiola Grazyna - 5 km / K POL Katowice Stadion Śląski

Niezapłacone

384. Tekieli Joanna 505 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

385. Tekieli Tomek 8 21 km / M35 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

386. Tokarz Joanna 705 5 km / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

387. Trafiałek Miłosz - 21 km / M16 POL Katowice

Niezapłacone

388. Treffon Tomasz 535 5 km / M POL Gliwice Nie należę

Zapłacone

389. Trząska Joanna - 10 km / K POL Będzin

Niezapłacone

390. Tuchowska Anna - 10 km / K POL Sosnowiec One Team

Niezapłacone

391. Turek Rafał 346 10 km / M POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

392. Tymkiewicz Grzegorz - 21 km / M16 POL Pisarowce

Niezapłacone

393. Urbański Dawid 333 10 km / M POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

394. Vereckyi Pavel - 21 km / M16 UKR Donetsk Lkb Rudnik

Niezapłacone

395. Wacławek Tomek 548 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

396. Wałowski Szymon - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

397. Warzocha Danuta 720 5 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

398. Wąsik Jakub 303 10 km / M POL Czeladź DA VINCI TEAM

Zapłacone

399. Wawrzeńczak Teresa 567 5 km / K POL Bytom

Zapłacone

400. Wencel Mariusz 534 5 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

401. Wesołowska Agnieszka 80 21 km / K16 POL Mysłowice

Zapłacone

402. Wiekiera Łukasz 366 10 km / M POL Sławków S.G.B SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

403. Wilczewski Rafał 532 5 km / M POL Jaworzno warchlaki adelajdy

Zapłacone

404. Wilczyński Mariusz - 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

405. Wilk Anna 549 5 km / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

406. Wilkowska Iwona 45 21 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

407. Winiarski Przemek 388 10 km / M POL Bytom Scottdealer.com

Zapłacone

408. Winkler Agnieszka 43 21 km / K30 POL Katowice Night Runner

Zapłacone

409. Witczyk Łukasz 702 5 km / M POL Częstochowa

Zapłacone

410. Witek Tobiasz 30 21 km / M16 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

411. Witkowski Damian 526 5 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

412. Wodzińska Karolina 543 5 km / K POL Sosnowiec #BBKTS

Zapłacone

413. Wojdanowska Małgorzata - 5 km / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

414. Wojdas Mateusz 546 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

415. Wojdyła Szymon 323 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

416. Wojsa Grzegorz 326 10 km / M POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

417. Wojsa Zdzisława 325 10 km / K POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

418. Wosik Krzysztof 85 21 km / M16 POL Sosnowiec Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

419. Woźniak Jacek 528 5 km / M POL Rybnik Mr

Zapłacone

420. Woźniak Katarzyna 70 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

421. Woźniak Marek 3 21 km / M50 POL Wojkowice

Zapłacone

422. Woźniak Mariusz 404 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

423. Wróbel Łukasz - 10 km / M POL Katowice

Niezapłacone

424. Wrzesiński Piotr 407 10 km / M POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

425. Wrzosek Karolina 19 21 km / K16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

426. Wuwer Mariusz 91 21 km / M35 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

427. Wykurz Liliana 17 21 km / K30 POL Wojkowice

Zapłacone

428. Żabnicki Mariusz 106 21 km / M35 POL Czeladź

Zapłacone

429. Zachciał Dagmara 512 5 km / K POL Wojkowice

Zapłacone

430. Zachciał Łukasz 513 5 km / M POL Wojkowice

Zapłacone

431. Zając Iwona 381 10 km / K POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

432. Zajęcki Marcin - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

433. Zajęcki Marcin - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

434. Uczestnik anonimowy - 21 km / K30 POL Katowice JKLA Jawor

Niezapłacone

435. Zębala Bartłomiej 105 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

436. Uczestnik anonimowy 342 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

437. Zemła Iwona - 5 km / K POL Malinowice Runberries

Niezapłacone

438. Zemła Krzysztof 101 21 km / M50 POL Malinowice Runberries

Zapłacone

439. Zięba Łukasz 313 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

440. Zielińska Anna 717 5 km / K POL Częstochowa

Zapłacone

441. Zwierzyński Piotr - 10 km / M POL Rybnik Unatco

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU