Półmaraton Jesienny

Park Tysiąclecia, Przygraniczna, Sosnowiec, Polska
28.10.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamik Łukasz 343 10 km / M POL Zabrze

Zapłacone

Armatys Grzegorz 95 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza Orange Polska

Zapłacone

Augustyniak Kamil 324 10 km / M POL Libiąż

Zapłacone

Babiński Szymon 102 21 km / M35 POL Zabrze Cisowianka

Zapłacone

Badek Kinga 305 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bałazy Michał 348 10 km / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci

Zapłacone

Banaś Anna - 10 km / K POL Ustroń

Niezapłacone

Banaś Marta 320 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

Banasiewicz Damian 78 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Zapłacone

Banduła Dariusz 73 21 km / M16 POL Kraków KOJOTY RUNNING TEAM

Zapłacone

Baranek Tomasz 514 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Barcik Artur 401 10 km / M POL Jaworzno

Zapłacone

Bardo Joanna 12 21 km / K30 POL Kraków

Zapłacone

Bator Lidia 564 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bator Waldemar 97 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bednarczyk Paweł 378 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Bialik Tomasz 312 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

Białas Bartosz 503 5 km / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Białek Artur 109 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Biela Lucyna 708 5 km / K POL Czerwionka

Zapłacone

Bielecka Katarzyna 710 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bielecka Marta - 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

Błahut Małgorzata 393 10 km / K POL Bielsko Biała

Zapłacone

Błasiak Artur 341 10 km / M POL Sławków

Zapłacone

Błaszczyk Krzysztof - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

Błoniarz Kamil - 21 km / M16 POL Wieliczka

Niezapłacone

Bochnak Paweł 38 21 km / M16 POL Wrocław

Zapłacone

Boczkowska Justyna - 21 km / K50 POL Zakopane

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Bogunia Edyta 409 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Boroń Tomek - 5 km / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

Boroński Dorian 29 21 km / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

Boryczka Szymon 524 5 km / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Brzostowski Mariusz - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Brzoza Jarosław 64 21 km / M35 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

Buchta Kinga 537 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bucki Piotr 23 21 km / M16 POL Wadowice OGóRy

Zapłacone

Bugała Mariusz 538 5 km / M POL Kończyce Małe

Zapłacone

Bugiel Natalia 701 5 km / K POL Tychy

Zapłacone

Bujak-Kapa Dorota 66 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bujok Tomasz 353 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Buliński Przemysław 321 10 km / M POL Będzin AlchemistRunner

Zapłacone

Burakowska Małgorzata 502 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Chachurski Paweł 90 21 km / M35 POL Kraków

Zapłacone

Chorążewicz Łukasz 100 21 km / M16 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Chrzanowska Barbara 721 5 km / K POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Sosnowiec MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA No.I

Niezapłacone

Chuderska Izabela 557 5 km / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Cieśla Karolina 327 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

Cieślik Łukasz - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Cieślik Paweł 24 21 km / M35 POL Sosnowiec Po Robocie

Zapłacone

Cisek Stanisław 96 21 km / M35 POL Gliwice

Zapłacone

Ciszowski Łukasz 42 21 km / M35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Cłapka Urszula 559 5 km / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Ćwiek Janusz 713 5 km / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Cyganik Piotr 94 21 km / M16 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

Czaja Ewa 386 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

Czajer Ula - 5 km / K POL Będzin

Niezapłacone

Czajka Roman 33 21 km / M35 POL Gliwice

Zapłacone

Czekaj Joanna 523 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Czuk Aleksander 351 10 km / M POL Zabrzeg Czuk Team ;-)

Zapłacone

Dąbrowski Adrian 331 10 km / M POL Siemianowice Śląskie Bgw Team

Zapłacone

Daniluk Jakub - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Deska Paweł - 10 km / M POL Katowice

Niezapłacone

Długosz Paweł 368 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dolińska Agnieszka - 21 km / K16 POL Chorzów Parkrun Dog Team

Niezapłacone

Domagalski Adam - 21 km / M35 POL Opole Fundacja NaKole

Niezapłacone

Drozdowska Elżbieta - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Druzd Krzysztof 367 10 km / M POL Bytom Kadra Bobrek

Zapłacone

Duda Łukasz 507 5 km / M POL Chorzów Team Biegowy BATORY LOTO

Zapłacone

Dutkiewicz Izabela - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Dutkiewicz Kacper 521 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Dydziak Iwona 556 5 km / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Dziąbor Andrzej - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

Dziano Łukasz 25 21 km / M35 POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

Dziewior Anna - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Dziurzyński Adrian 22 21 km / M16 POL Bukowno

Zapłacone

Fesiuk Iryna 553 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Filik Anna 41 21 km / K16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Florkiewicz Sławomir 10 21 km / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Foik Grzegorz - 10 km / M POL Kostkowice

Niezapłacone

Fornalik Marek 369 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

Frąckiewicz Paweł 360 10 km / M POL Bukowno

Zapłacone

Gadomski Dawid 93 21 km / M16 POL Świętochłowice

Zapłacone

Gaj Paulina 550 5 km / K POL Jaworzno The Paszczurs Team

Zapłacone

Gajewska Isabela - 21 km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Gancarczyk Klaudia 98 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Kielce AMATOR

Niezapłacone

Gawrońska Dorota 394 10 km / K POL Katowice Team Papry

Zapłacone

Gawroński Grzegorz 395 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Gawroński Paweł 392 10 km / M POL Katowice PAGA STUDIO - NADRUKI NA ODZIEŻY

Zapłacone

Gębska Joanna - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Gemza Anna 75 21 km / K30 POL Katowice Balansteam Katowice

Zapłacone

Gierczak Łukasz 84 21 km / M35 POL Sosnowiec Wolnobieg

Zapłacone

Gierczak Piotr 379 10 km / M POL Sosnowiec Wolnobieg Sosnowiec

Zapłacone

Ginalski Adrian - 10 km / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Głowacz Kamil - 21 km / M16 POL Jaworzno Wkurw_Team

Niezapłacone

Gocek Wojciech 362 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Gołąb Paweł 69 21 km / M16 POL Sosnowiec Wkurw_team

Zapłacone

Góra Mateusz - 21 km / M35 POL Będzin

Niezapłacone

Górnik Jerzy 703 5 km / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

Górski Sebastian - 10 km / M POL Chorzów

Niezapłacone

Gorzędowska Agnieszka 48 21 km / K30 POL Strzelce Małe 1975

Zapłacone

Grabda Andrzej 314 10 km / M POL Busko Zdrój

Zapłacone

Grabda Zofia 709 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Grabowska Anita - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Greda Lukasz 16 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Groń Krystian 2 21 km / M16 POL Zabrze Tak Dla Transplantacji

Zapłacone

Grzelec Jacek 62 21 km / M35 POL Katowice Jacenty Team

Zapłacone

Grześka Damian - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Haberka Karolina - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Hajnsz Robert 374 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Hobler Piotr - 21 km / M35 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Horzela Małgorzata - 5 km / K POL Mikołów Cuda na kijach

Niezapłacone

Iwanowski Marcin - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Jamroży Marcin 50 21 km / M35 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Zapłacone

Janikowski Rafał 517 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Jasica Mateusz 365 10 km / M POL Sławków KUSY Bukowno

Zapłacone

Jaworowski Bartosz 530 5 km / M POL Bytom Amator

Zapłacone

Jaworowski Witold 340 10 km / M POL Bytom Amator

Zapłacone

Jędrusik Łukasz 519 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

Jędrycha Marek 542 5 km / M POL Siemianowice Śląskie #siipowerpeople

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 506 5 km / K POL Jaworzno

Zapłacone

Kacprowski Filip 56 21 km / M35 POL Tychy

Zapłacone

Kaczmarzyk Paweł - 10 km / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Sosnowiec

Niezapłacone

Kalaga Karol - 10 km / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

Kamola-Kasak Monika 398 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kania Igor 72 21 km / M35 POL Płock

Zapłacone

Kania Paweł - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Niezapłacone

Kapa Tomaszek 382 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

Karawacki Grzegorz 52 21 km / M16 POL Kęty

Zapłacone

Kawa Mariusz 403 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kaziród Kinga 551 5 km / K POL Sosnowiec The Paszczurs Team

Zapłacone

Kaziród Wojciech 552 5 km / M POL Ogrodzieniec The Paszczurs Team

Zapłacone

Kiliarska Valentyna - 21 km / K16 UKR Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

Kilka Dorota 373 10 km / K POL Katowice

Zapłacone

Knap Damian 21 21 km / M16 POL Czeladź

Zapłacone

Knopik Arkadiusz 384 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

Kobus Ewelina 61 21 km / K16 POL Katowice

Zapłacone

Kocel Grzegorz - 5 km / M POL Nowa Wieś

Niezapłacone

Kochman Krzysztof 5 21 km / M35 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Kocioł Rafał 508 5 km / M POL Jaworzno Klub Sony

Zapłacone

Kocyła Ewelina 522 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kołat Tomasz - 21 km / M35 POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

Komędera Alicja 371 10 km / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Komędera Mirosław 372 10 km / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Komędera Natalia 370 10 km / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Komosa Marian 716 5 km / M POL Chorzów Związek Legionistów RP Kraków Oleandry

Zapłacone

Konczak Maciej - 21 km / M35 POL Krotoszyn Krotoszyn krotoszyn

Niezapłacone

Konieczny Ryszard 55 21 km / M50 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

Koper Marcin - 10 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Korczak Łukasz 339 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

Korczak Oliwia 338 10 km / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

Korczyński Tomasz 44 21 km / M16 POL Świętochłowice Kulson Squaters

Zapłacone

Kordiasz Radoslaw 518 5 km / M POL Krakow SMOK WAWELSKI

Zapłacone

Kordyś Adam 317 10 km / M POL Ruda Śląska Klub Biegowy SZUSZARNIA

Zapłacone

Kościuk Magdalena 4 21 km / K30 POL Zabrze

Zapłacone

Kosmala Sebastian 711 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kotarba Katarzyna 509 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kotuliński Tomasz 310 10 km / M POL Sosnowiec Bikehead

Zapłacone

Kowalczyk Paweł 308 10 km / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Kowalsja Patrycja - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 387 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kozar Lukasz - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kozera Anna - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kozerańska Aneta - 21 km / K30 POL Wojkowice Wild Dogs Team

Niezapłacone

Kozieł Jeremiasz 396 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Kraska Wiesław 15 21 km / M35 POL Katowice Californication Team

Zapłacone

Kraśniewski Kamil - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kret Marek - 21 km / M35 POL Poraj

Niezapłacone

Krężel Joanna 27 21 km / K30 POL Sosnowiec Biegowa kuźnia

Zapłacone

Krupowicz Aneta - 21 km / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

Kryczek Piotr 376 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza #biegaczciastek

Zapłacone

Krząpa Łukasz 561 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Krzemiński Paweł 20 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kubasiewicz Bartosz 18 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kubecki Marcin 307 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kuberski Andrzej 385 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Kubiak Edyta 347 10 km / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubisz Dorota - 21 km / K30 POL Lubliniec Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

Kubisz Tomasz - 21 km / M35 POL Lubliniec Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

Kucharska-Kielan Urszula 76 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzód Bugaj

Zapłacone

Kuczera Beata 712 5 km / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Kuczera Łukasz 35 21 km / M35 POL Rybnik

Zapłacone

Kula Magdalena 358 10 km / K POL Katowice ADEA

Zapłacone

Kula Marcin 397 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Kulesa Marcin 104 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kulińska Bożena 71 21 km / K30 POL Lędziny

Zapłacone

Kułach Lesław 541 5 km / M POL Wola Radziszowska

Zapłacone

Kumorek Agnieszka 83 21 km / K16 POL Bytom

Zapłacone

Kur Mariusz 92 21 km / M35 POL Zawiercie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Katowice Katowice

Niezapłacone

Kurkowska Aldona 115 21 km / K50 POL Chorzów Augusteam

Zapłacone

Kwaśniewicz Przemysław 51 21 km / M16 POL Tychy

Zapłacone

Kwaśniewski Tomasz 116 21 km / M35 POL Zabrze CISOWIANKA TEAM

Zapłacone

Lamża Aleksander 515 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

Lamża Łukasz 319 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

Lany Grzegorz 68 21 km / M35 POL Katowice

Zapłacone

Leboda Katarzyna - 21 km / K30 POL Katowice Wild Dogs Team

Niezapłacone

Leśniak Dagmara - 5 km / K POL Strzyżowice

Niezapłacone

Leśnik Anna 332 10 km / K POL Zabrze

Zapłacone

Lis Mariusz Jakub 328 10 km / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Zapłacone

Litwinczuk Aneta 306 10 km / K POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Litwinczuk Gabriel 14 21 km / M35 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Lniany Beniamin - 10 km / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Niezapłacone

Lulko Magdalena 58 21 km / K16 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

Lupa Piotr - 21 km / M16 POL Mszana Dolna

Niezapłacone

Łazowski Mariusz 375 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Łyp Łukasz 364 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Mach Marcin - 10 km / M POL Gliwice Amator

Niezapłacone

Maciuła Rafał - 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Gruby X-TeaM 2018

Niezapłacone

Mackiewicz Martyna 118 21 km / K30 POL Sosnowiec Fit Story

Zapłacone

Maj Ewa 304 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Majewski Łukasz 531 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Makowski Rafał 361 10 km / M POL Kraków Team makowscy

Zapłacone

Malara Dalia 539 5 km / K POL Zabrze Carbon Race Team

Zapłacone

Malinowski Adrian 57 21 km / M35 POLSKA Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Małecki Patryk 554 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

Małyszek Jacek 718 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

Marczak Ewelina 9 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Marczewski Damian 82 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

Marek Jarosław 302 10 km / M POL Sosnowiec Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych

Zapłacone

Marek Paweł 316 10 km / M POL Sosnowiec Da Vinci Team

Zapłacone

Martowski Przemysław - 10 km / M POL Zabrze PO ROBOCIE

Niezapłacone

Matusiak Marcin 525 5 km / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Matyja Andrzej - 21 km / M35 POLSKA Kłobuck

Niezapłacone

Matysek Grzegorz 112 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

Mazia Dorota - 21 km / K16 POL Kraków

Niezapłacone

Mazur Jakub - 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

Mazurek Izabela - 10 km / K POL Świętochłowice

Niezapłacone

Merkel Sabina 714 5 km / K POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Mermer Barbara 529 5 km / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

Michalik Damian - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Michalska Małgorzata 318 10 km / K POL Katowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

Michalska-Ćwiek Joanna 309 10 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Michalski Piotr 111 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Naprzód Bugaj

Zapłacone

Michniewicz Tadeusz 510 5 km / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

Miętka Krzysztof 40 21 km / M35 POL Kraków

Zapłacone

Mikołajek Barbara 344 10 km / K POL Andrychów

Zapłacone

Mikos Marcin 99 21 km / M16 POL Bytom Night Runners

Zapłacone

Modrzejewski Marek 39 21 km / M16 POL Oświęcim oGóry

Zapłacone

Mól Wioletta - 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Mosór Lilla - 10 km / K POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

Mosór Mariusz - 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

Mosz Tomasz - 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Mroskowiak Marcin - 5 km / M POL Katowice Team PYRSK

Niezapłacone

Mynarska Ligia 113 21 km / K30 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Mynarski Sylwester 114 21 km / M35 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Myszkowska Julia 560 5 km / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Nabrdalik Paweł 501 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Niedbała Magdalena 335 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

Noga Angelika 330 10 km / K POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

Noga Łukasz 110 21 km / M35 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Noszczyk Rafał 315 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Nowak Karolina 74 21 km / K16 POL Łazy

Zapłacone

Nowak Krzysztof - 21 km / M35 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Nowak Łukasz 390 10 km / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Nowak Małgorzata - 10 km / K POL Czeladź

Niezapłacone

Nowak Marta 103 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Nowicki Artur 60 21 km / M50 POL Bargły Sportczesna

Zapłacone

Oblizajek Paweł 32 21 km / M16 POL Jaworzno

Zapłacone

Okrajni Danuta 715 5 km / K POL Chorzów

Zapłacone

Olejnik Adam 46 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Ościłowicz Ewa - 10 km / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

Osika Damian 59 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Oszek Paweł 545 5 km / M POL Jankowice

Zapłacone

Otowicz Grażyna - 5 km / K POL Imielin

Niezapłacone

Otowicz Patrycja - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Otręba Marcin 87 21 km / M35 POL Podzamcze #byledomety

Zapłacone

Owczarski Krzysztof - 21 km / M50 POL Czeladz Czeladz Piaski

Niezapłacone

Paliga Krzysztof 516 5 km / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Zapłacone

Pałyga Agnieszka 399 10 km / K POL Sosnowiec Night Runners Śląsk

Zapłacone

Papla Jolanta 719 5 km / K POL Bielsko-Biała BIELSKO-BIAŁA

Zapłacone

Parszewski Krzysiek 37 21 km / M16 POL Sosnowiec Krzysztof biegnie po medal

Zapłacone

Pasecka Sylwia - 10 km / K POL Gliwice Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Pasek Magdalena 563 5 km / K POL Bytom TEAM PASEK

Zapłacone

Pasuto Grzegorz 405 10 km / M POL Katowice 1Liga Triathlon Team

Zapłacone

Pawłowski Tomasz 34 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pernikoza Michał 13 21 km / M16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Piątek Ewa 406 10 km / K POL Sosnowiec Dzik z duszą sarenki

Zapłacone

Piega Katarzyna - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Piega Kuba - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Piekarski Piotr 53 21 km / M16 POL Wrocław EBOF Target Team

Zapłacone

Piela Stanisław 54 21 km / M16 POL Cięcina

Zapłacone

Piętka Radosław - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Pietruch Rafał 311 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Pilch Katarzyna 389 10 km / K POL Siemianowice Śl

Zapłacone

Pilecki Piotr 544 5 km / M POL Sosnowiec #BBKTS

Zapłacone

Pilszek Marek - 21 km / M16 POL Mysłowice Husaria Race Team

Niezapłacone

Piskorz Agnieszka - 5 km / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Pisowłodzka Dagmara 408 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Piwowar Jarosław 7 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Plich Andrzej - 21 km / M35 POL Mysłowice No.1 Mysłwice

Niezapłacone

Pławny Karolina 511 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Płóciennik Patrycja 79 21 km / K16 POL Katowice biegamy z oszczepem

Zapłacone

Pobiedzińska Karolina 6 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Podkowa Tomasz 527 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Podleśny Paweł - 10 km / M POL Bieruń

Niezapłacone

Podpłomyk Andrzej 77 21 km / M35 POL Bargły Sportczesna

Zapłacone

Podstawski Michał 11 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

Pokrzywa Adam 391 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Poloczek Katarzyna 117 21 km / K16 POL Kraków

Zapłacone

Powązka-Nabiałek Aleksandra - 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Przyborek Bartosz 322 10 km / M POL Katowice Biegam w Kato

Zapłacone

Przyłucki Grzegorz 363 10 km / M POL Preczów 10 STOPIEŃ ŻASILANIA

Zapłacone

Ptak Krzysztof 81 21 km / M35 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Ptas Jolanta - 5 km / K POL Czeladź MOSiR TKKF Saturn Czeladź

Niezapłacone

Purc Paweł 377 10 km / M POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

Pyrek Marek - 21 km / M16 POL Laryszów TOROS DE ESPANA

Niezapłacone

Radwan Sylwia - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Radzięta Anna 336 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

Radzięta Grzegorz 337 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

Rąpała Karol 108 21 km / M16 POL Jasło Rowerem Przez Jasło

Zapłacone

Reguła Małgorzata 547 5 km / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Reguła Zbigniew 67 21 km / M35 POL Świętochłowice

Zapłacone

Reichert Weronika 36 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Rodak Katarzyna - 5 km / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Niezapłacone

Rodko Marta 400 10 km / K POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

Romańska Katarzyna - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Różanka Weronika 555 5 km / K POL Będzin Bolero Team

Zapłacone

Różyczka Joanna - 5 km / K POL Serwitut

Niezapłacone

Salamon Paweł #poldek 566 5 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

Sas Beata 28 21 km / K30 POL Sosnowiec Biegowa Kuźnia

Zapłacone

Sawecki Grzegorz 558 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

Sekuła Adam 89 21 km / M16 POL Nowy Sącz FHU SOLID Adam Sekuła

Zapłacone

Shirokiy Timofey - 21 km / M35 UKR Lviv czeladzbiega

Niezapłacone

Sielańczyk Małgorzata 349 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Siudej Bartłomiej 540 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Siudy Przemysław 329 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Siwek Sebastian - 10 km / M POL Bytom

Niezapłacone

Siwy Karolina 504 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

Siwy Krzysztof 536 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skóra Aleksandra 301 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Skowronek Dariusz 88 21 km / M50 POL Zawiercie #byledomety

Zapłacone

Skrężyna Amanda - 5 km / K POL Czeladź

Niezapłacone

Śliwka Agnieszka 356 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Ślusarczyk Dariusz 86 21 km / M35 POL Sosnowiec skarpa

Zapłacone

Słaboń Mariusz 383 10 km / M POL Zarzecze Kiwk-A Biega

Zapłacone

Słaboń Roma - 5 km / K POL Gliwice

Niezapłacone

Słowik Marcin 354 10 km / M POL Golasowice

Zapłacone

Słupianek Paweł - 5 km / M POL Katowice Lecymy Durś

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Katowice parkrun Katowice

Niezapłacone

Smolik Sławomir 355 10 km / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

Sobieraj Bartosz 565 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Sobierajski Rudolf 26 21 km / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sokół-Oleś Ewelina - 21 km / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

Sosnal Dawid 31 21 km / M16 POL Sosnowiec KS Kalinowa

Zapłacone

Stacchetti Luca 49 21 km / M35 POL Siewierz Brembo

Zapłacone

Stacha Paweł 380 10 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Stasiak Łukasz - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Stasiak Zbigniew - 10 km / M POL Sosnowie

Niezapłacone

Stefaniak Emilia 706 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Stefaniak Krzysztof 707 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Stefański Zbyszek - 21 km / M35 POL Libiąż HEBEL

Niezapłacone

Stromczynski Maciej - 21 km / M50 POL Zabrze

Niezapłacone

Struk Agnieszka 1 21 km / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Struk Rafał 334 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Studniarz Rafał 359 10 km / M POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

Stypułkowski Tomasz 562 5 km / M POL Sosnowiec Samotny Wilk

Zapłacone

Świercz Adam - 21 km / M16 POL Myslowice

Niezapłacone

Sypek Damian 47 21 km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Szaleniec Patrycja 350 10 km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szaleniec Sebastian 533 5 km / M POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szatniewska Agnieszka 345 10 km / K POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

Szczęśniak Małgorzata 65 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Szczotka Katarzyna 357 10 km / K POL Pszczyna

Zapłacone

Szczygiel Marek 704 5 km / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

Szeląg Dariusz 63 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

Szeląg Marcin 410 10 km / M POL Tychy

Zapłacone

Szeląg Sławomir - 21 km / M35 POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

Szlachta Krystian 352 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Szostok Zofia - 21 km / K30 POL Katowice W POGONI ZA DUCHEM

Niezapłacone

Szpanowski Marek 402 10 km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Szylewska Ewa 107 21 km / K30 POL Chorzów XIV LO

Zapłacone

Szymańska Monika - 10 km / K POL Krakow

Niezapłacone

Szymski Marek 722 5 km / M POL Imielin Hop do przodu

Zapłacone

Szypuła Ewa - 21 km / K30 POL Tychy Krav Maga Sagot

Niezapłacone

Tamiola Grazyna - 5 km / K POL Katowice Stadion Śląski

Niezapłacone

Tekieli Joanna 505 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Tekieli Tomek 8 21 km / M35 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Tokarz Joanna 705 5 km / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Trafiałek Miłosz - 21 km / M16 POL Katowice

Niezapłacone

Treffon Tomasz 535 5 km / M POL Gliwice Nie należę

Zapłacone

Trząska Joanna - 10 km / K POL Będzin

Niezapłacone

Tuchowska Anna - 10 km / K POL Sosnowiec One Team

Niezapłacone

Turek Rafał 346 10 km / M POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

Tymkiewicz Grzegorz - 21 km / M16 POL Pisarowce

Niezapłacone

Urbański Dawid 333 10 km / M POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

Vereckyi Pavel - 21 km / M16 UKR Donetsk Lkb Rudnik

Niezapłacone

Wacławek Tomek 548 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

Wałowski Szymon - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Warzocha Danuta 720 5 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Wąsik Jakub 303 10 km / M POL Czeladź DA VINCI TEAM

Zapłacone

Wawrzeńczak Teresa 567 5 km / K POL Bytom

Zapłacone

Wencel Mariusz 534 5 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wesołowska Agnieszka 80 21 km / K16 POL Mysłowice

Zapłacone

Wiekiera Łukasz 366 10 km / M POL Sławków S.G.B SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

Wilczewski Rafał 532 5 km / M POL Jaworzno warchlaki adelajdy

Zapłacone

Wilczyński Mariusz - 21 km / M16 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Wilk Anna 549 5 km / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

Wilkowska Iwona 45 21 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

Winiarski Przemek 388 10 km / M POL Bytom Scottdealer.com

Zapłacone

Winkler Agnieszka 43 21 km / K30 POL Katowice Night Runner

Zapłacone

Witczyk Łukasz 702 5 km / M POL Częstochowa

Zapłacone

Witek Tobiasz 30 21 km / M16 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

Witkowski Damian 526 5 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

Wodzińska Karolina 543 5 km / K POL Sosnowiec #BBKTS

Zapłacone

Wojdanowska Małgorzata - 5 km / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Wojdas Mateusz 546 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Wojdyła Szymon 323 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

Wojsa Grzegorz 326 10 km / M POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

Wojsa Zdzisława 325 10 km / K POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

Wosik Krzysztof 85 21 km / M16 POL Sosnowiec Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

Woźniak Jacek 528 5 km / M POL Rybnik Mr

Zapłacone

Woźniak Katarzyna 70 21 km / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Woźniak Marek 3 21 km / M50 POL Wojkowice

Zapłacone

Woźniak Mariusz 404 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Wróbel Łukasz - 10 km / M POL Katowice

Niezapłacone

Wrzesiński Piotr 407 10 km / M POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

Wrzosek Karolina 19 21 km / K16 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Wuwer Mariusz 91 21 km / M35 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Wykurz Liliana 17 21 km / K30 POL Wojkowice

Zapłacone

Żabnicki Mariusz 106 21 km / M35 POL Czeladź

Zapłacone

Zachciał Dagmara 512 5 km / K POL Wojkowice

Zapłacone

Zachciał Łukasz 513 5 km / M POL Wojkowice

Zapłacone

Zając Iwona 381 10 km / K POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

Zajęcki Marcin - 21 km / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Zajęcki Marcin - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / K30 POL Katowice JKLA Jawor

Niezapłacone

Zębala Bartłomiej 105 21 km / M16 POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 342 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Zemła Iwona - 5 km / K POL Malinowice Runberries

Niezapłacone

Zemła Krzysztof 101 21 km / M50 POL Malinowice Runberries

Zapłacone

Zięba Łukasz 313 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Zielińska Anna 717 5 km / K POL Częstochowa

Zapłacone

Zwierzyński Piotr - 10 km / M POL Rybnik Unatco

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU