Półmaraton Zimowy

Park Tysiąclecia, Przygraniczna, Sosnowiec, Polska
06.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Aneta 712 NW / K POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

2. Adamus Czesław 713 NW / M POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

3. Agdan Krzysztof 49 21 km / M18 POL Czeladź

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - 21 km / M18 UKR Kijow

Niezapłacone

5. Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice

Niezapłacone

6. Armatys Grzegorz 17 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Orange Polska

Zapłacone

7. Uczestnik anonimowy 399 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

8. Badek Kinga 304 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

9. Banaś Marta 393 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

10. Banasz Wojciech 47 21 km / M36 POL Miasteczko Śląskie

Zapłacone

11. Baranek Tomasz 508 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

12. Bartków Kamil 93 21 km / M18 POL Boguchwałowice

Zapłacone

13. Baś Sebastian 74 21 km / M36 POL Żory

Zapłacone

14. Baś Sebastian - 21 km / M36 POL Żory

Niezapłacone

15. Bazan Robert 505 5 km / M POL Siedlec

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Gliwice

Niezapłacone

17. Bialik Tomasz 357 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

18. Białas Bartosz 501 5 km / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

19. Biela Grzegorz 379 10 km / M POL Zawada Gibke Gizdy

Zapłacone

20. Bielecka Katarzyna 534 5 km / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

21. Bielecka Marta - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

22. Bielecki Jacek - 5 km / M POL Pszczyna KS Tychy

Niezapłacone

23. Bielecki Marcin - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

24. Bigos Grzegorz 87 21 km / M36 POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

25. Błaszczyszyn Łukasz 389 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

26. Bochnak Paweł - 21 km / M18 POL Wrocław

Niezapłacone

27. Borodin Robert 525 5 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

28. Boroń Luiza 708 NW / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

29. Boroń Tomek - NW / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

30. Borowiecka-Wantulok Marta 503 5 km / K POL Cieszyn

Zapłacone

31. Boryczka Szymon - 5 km / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Niezapłacone

32. Brozyna Renata - 21 km / K30 GBR London

Niezapłacone

33. Buchta Adam 551 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

34. Buchta Kinga 507 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

35. Budzyń Rafał 578 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

36. Bugajski Artur - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Niezapłacone

37. Bugański Damian 331 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

38. Bugla Agnieszka 533 5 km / K POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

39. Bujok Piotr 94 21 km / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

40. Bujok Tomasz 333 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

41. Burakowska Małgorzata 506 5 km / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

42. Chłap Elżbieta - 21 km / K30 POL Katowice doliniarze

Niezapłacone

43. Chorążewicz Łukasz 97 21 km / M18 POL Bielsko Biała

Zapłacone

44. Chrzanowska Barbara - NW / K POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

45. Cichoń Joanna 111 21 km / K30 POL Mierzęcice Ostra Góra 351

Zapłacone

46. Ciekański Konrad 335 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

47. Cieślik Paweł 39 21 km / M36 POL Sosnowiec POROBOCIE

Zapłacone

48. Ciochoń Agnieszka 387 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

49. Cłapka Urszula 562 5 km / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

50. Ćwiek Janusz 714 NW / M POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

51. Ćwikła Kamil 110 21 km / M18 POL Gliwice Harpagany

Zapłacone

52. Cyganik Piotr - 21 km / M18 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Niezapłacone

53. Czapiewski Paweł - 21 km / M18 POL Pawłowice

Niezapłacone

54. Czapkiewicz Gosia 76 21 km / K30 POL Rogoźnik #czeladzbiega

Zapłacone

55. Czerniak Jarosław - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

56. Czubala Michał 384 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

57. Czyżykowski Marcin - 21 km / M36 POL Świętochłowice

Niezapłacone

58. Dąbrowiak Marcin 61 21 km / M36 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

59. Dawiec Michał 123 21 km / M36 POL Zabrze Fat

Zapłacone

60. De Lambert Bartek 339 10 km / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

61. Denysenko Lech 25 21 km / M51 POL Katowice Oldboys Uniwersytecka

Zapłacone

62. Depta Andrzej 119 21 km / M51 POL Ruda Śląska

Zapłacone

63. Dobrowolski Ireneusz 329 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

64. Uczestnik anonimowy 365 10 km / K POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

65. Dorobisz Magdalena 370 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

66. Drąg Grzegorz 363 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

67. Drechsler Oskar 524 5 km / M POL Nakło Śląskie

Zapłacone

68. Duda Łukasz 523 5 km / M POL Chorzów BATORY LOTO

Zapłacone

69. Dudek Adam - 21 km / M36 POL Sosnowiec Raw Food Poland

Niezapłacone

70. Dudek Agnieszka - 21 km / K30 POL Sosnowiec Raw Food Poland

Niezapłacone

71. Duliban Joanna - 10 km / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

72. Dutkiewicz Kacper 565 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

73. Dziąbor Andrzej 120 21 km / M36 POL Będzin #byledomety

Zapłacone

74. Dziano Łukasz 58 21 km / M36 POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

75. Fiałkowska Bożena 67 21 km / K50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

76. Flak Katarzyna - 5 km / K POL Będzin

Niezapłacone

77. Florek Michał 515 5 km / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

78. Florkiewicz Sławomir 15 21 km / M51 POL Sosnowiec

Zapłacone

79. Fornalik Katarzyna 537 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

80. Fornalik Marek 319 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

81. Frączek Karol 575 5 km / M POL Myszków

Zapłacone

82. Frukacz Jacek 107 21 km / M36 POL Lędziny Metheora Sport Team

Zapłacone

83. Furman Krzysztof - 5 km / M POL Sosnowiec Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

84. Gągol Anna 369 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

85. Gaj Paulina 556 5 km / K POL Jaworzno Mckis Jaworzno

Zapłacone

86. Gajdzica Marcin 32 21 km / M36 POL Pawłowiczki 4-Pak Team

Zapłacone

87. Gancarczyk Klaudia 85 21 km / K18 POL Sosnowiec

Zapłacone

88. Gapiński Paweł 305 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

89. Gąsior Julita - 5 km / K POL Katowice

Niezapłacone

90. Gembczyk Karol 536 5 km / M POL Świerklaniec

Zapłacone

91. Gemza Anna 98 21 km / K30 POL Katowice Balansteam Katowice

Zapłacone

92. Glik Dariusz 348 10 km / M POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

93. Głowacki Robert 79 21 km / M18 POL Żurada

Zapłacone

94. Godlewski Bogdan 326 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

95. Gogolin Anna - 5 km / K POL Zabrze Parkrun Katowice

Niezapłacone

96. Gogolin Jerzy - 5 km / M POL Zabrze

Niezapłacone

97. Gołąb Paweł 52 21 km / M18 POL Sosnowiec Wkurw_team

Zapłacone

98. Gołębiowski Piotrek - 10 km / M POL Chorzów Będzin Team

Niezapłacone

99. Gondzik Dominik - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

100. Górniak Jeremiasz 349 10 km / M POL Jaworzno KB mckis Jaworzno

Zapłacone

101. Górnik Jerzy 701 NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

102. Górski Jerzy 383 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

103. Grabda Andrzej 367 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

104. Grabda Zofia 717 NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

105. Gracel Jarosław 102 21 km / M18 POL Kraków -

Zapłacone

106. Groń Krystian 12 21 km / M18 POL Zabrze Oasis Sport Team / Tak Dla Transplantacji

Zapłacone

107. Grycman Kazimierz - 21 km / M36 POL Ciechowice

Niezapłacone

108. Grzebieluch Elżbieta 716 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

109. Grzelec Jacek 117 21 km / M36 POL Katowice Jacenty Team

Zapłacone

110. Uczestnik anonimowy - 21 km / K18 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

111. Uczestnik anonimowy 395 10 km / M POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

112. Haładus Dominik 112 21 km / M36 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Zapłacone

113. Hasik Zbigniew - 21 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

114. Herliczka Renata 392 10 km / K POL Gliwice AML-FLY TEAM

Zapłacone

115. Herliczka Tomasz 394 10 km / M POL Gliwice AML-FLY TEAM

Zapłacone

116. Horzela Małgorzata - NW / K POL Mikołów CUDA NA KIJACH

Niezapłacone

117. Hull Slawomir 29 21 km / M36 POL Dabrowa

Zapłacone

118. Huzarewicz Henryk 382 10 km / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

119. Jachymiak Damian 50 21 km / M36 POL Bukowno Olkuszbiega

Zapłacone

120. Jackowska Monika 95 21 km / K30 POL Bedzin

Zapłacone

121. Jagodzińska Magdalena - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza Spontan speed

Niezapłacone

122. Jamroz Katarzyna 557 5 km / K POL Chorzów Koneserzy Dzwięków

Zapłacone

123. Jamroz Szymon 366 10 km / M POL Chorzów Koneserzy Dzwięków

Zapłacone

124. Janik Bogdan - 21 km / M51 POL Nowy Targ nowy targ runners

Niezapłacone

125. Janota Piotr 56 21 km / M18 POL Bukowno

Zapłacone

126. Jasica Mateusz - 5 km / M POL Sławków KUSY Bukowno

Niezapłacone

127. Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

128. Jaworski Łukasz 43 21 km / M36 POL Warszawa

Zapłacone

129. Jaworski Przemyslaw - 5 km / M POL Tychy

Niezapłacone

130. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

131. Jezusek Barbara 721 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

132. Job Katarzyna 77 21 km / K18 POL Tychy

Zapłacone

133. Judasz Marcin 37 21 km / M18 POL Mysłowice

Zapłacone

134. Kacprowski Filip - 21 km / M36 POL Tychy

Niezapłacone

135. Kaczmarczyk Mariusz - 21 km / M51 POL Siemianowice Slaskie

Niezapłacone

136. Kałmuk Marcin - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

137. Kamionka Jacek 83 21 km / M36 POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

138. Kaniowski Piotr 574 5 km / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

139. Kantor Sebastian 14 21 km / M36 POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

140. Kantorosińska Anna 344 10 km / K POL Mysłowice

Zapłacone

141. Karawacki Grzegorz 10 21 km / M18 POL Kęty

Zapłacone

142. Karlik Paweł 560 5 km / M POL Kobiór

Zapłacone

143. Kasperczyk Joanna - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

144. Kawczyński Radosław 84 21 km / M36 POL Sosnowiec Urodzeni biegacze

Zapłacone

145. Kaziród Kinga 554 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

146. Kaziród Wojciech 555 5 km / M POL Ogrodzieniec

Zapłacone

147. Kisielewska Barbara 63 21 km / K30 POL Łazy

Zapłacone

148. Klich Izabela - 21 km / K30 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

149. Klimas Kamil 579 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

150. Knap Damian 30 21 km / M18 POL Czeladź

Zapłacone

151. Kochman Krzysztof 1 21 km / M36 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

152. Kocielska Anna 109 21 km / K30 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

153. Kocyła Ewelina 564 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

154. Kołacz Ewa 709 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

155. Kołaczyńska Iwona - 10 km / K POL Warszawa

Niezapłacone

156. Kołodzińska Ewa 376 10 km / K POL Gliwice

Zapłacone

157. Konieczny Ryszard 68 21 km / M51 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

158. Konsek Paweł 60 21 km / M18 POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

159. Koper Marcin - 21 km / M36 POL Mysłowice

Niezapłacone

160. Korczak Oliwia 306 10 km / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

161. Korczyński Tomasz 22 21 km / M18 POL Świętochłowice Kulson Squaters

Zapłacone

162. Kosakowska Elżbieta 707 NW / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

163. Kościelnik Krzysztof 26 21 km / M36 POL Tychy Maga Formpol Running Team

Zapłacone

164. Koscielnik Krzysztof - 21 km / M36 POL Tychy Magma Formpol running team

Niezapłacone

165. Kosiur Janusz 325 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

166. Kosiur Marcin 705 NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

167. Kosiur Monika 704 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

168. Kosiur Sonia 706 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

169. Kosmala Sebastian 535 5 km / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

170. Kostorz Konrad 23 21 km / M18 POL Rybnik

Zapłacone

171. Kotarba Katarzyna 545 5 km / K POL Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

172. Kotecki Marek 527 5 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

173. Kotnis Bogusław 336 10 km / M POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

174. Kowalewska Agnieszka 546 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

175. Kowalewski Łukasz 547 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

176. Krajewski Damian - 10 km / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

177. Krawczyk Klaudia 710 NW / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Zapłacone

178. Krążyński Adam - 21 km / M18 POL Bytom PSP BYTOM

Niezapłacone

179. Krężel Joanna 400 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

180. Krężel Wojciech 401 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

181. Kropka Magdalena 519 5 km / K POL Tychy

Zapłacone

182. Krukar Grzegorz 53 21 km / M18 POL Rymanów

Zapłacone

183. Kruszek Małgorzata 317 10 km / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

184. Kryczek Piotr 364 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza TEAM URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

185. Krzemiński Paweł 398 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

186. Kuberski Andrzej - 10 km / M POL Katowice

Niezapłacone

187. Kubica Bożena 328 10 km / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

188. Kubień Krzysztof - 21 km / M18 POL Andrychów

Niezapłacone

189. Kukla Maciej 16 21 km / M18 POL Chorzów

Zapłacone

190. Kulawik Mariusz 66 21 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

191. Kulińska Bożena 80 21 km / K30 POL Lędziny

Zapłacone

192. Kur Mariusz 89 21 km / M36 POL Zawiercie

Zapłacone

193. Kurczewski Dawid 397 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

194. Kurek Edward - NW / M POL Katowice MOSIR CZELADZ

Niezapłacone

195. Kurzela Kuba 362 10 km / M POL Świętochłowice Koneserzy Dźwieków

Zapłacone

196. Kurzela Paulina 553 5 km / K POL Świętochłowice Koneserzy Dźwięku

Zapłacone

197. Kuszyk Iwona 90 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

198. Lamża Aleksander 576 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

199. Landau Karolina 334 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

200. Lerach Agnieszka 381 10 km / K POL Zabrze

Zapłacone

201. Lerach-Pietrzykowska Anna 380 10 km / K POL Zabrze

Zapłacone

202. Litwinczuk Aneta 350 10 km / K POL Klucze Olkuszbiega.pl

Zapłacone

203. Litwinczuk Gabriel 71 21 km / M36 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

204. Lniany Agnieszka - NW / K POL Ruda Śląska pobiega(l)niany

Niezapłacone

205. Lniany Beniamin - 5 km / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Niezapłacone

206. Łągiewka Daniel 73 21 km / M36 POL Karczewice Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

207. Łuczak Anna 320 10 km / K POL Słomniki

Zapłacone

208. Łukasik Krzysztof 315 10 km / M POL Chrzanów

Zapłacone

209. Łuszcz Konrad 361 10 km / M POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

210. Machowska Renata 314 10 km / K POL Mysłowice

Zapłacone

211. Maciejko Grzegorz 711 NW / M POL Gliwice Tytani Wsb

Zapłacone

212. Mączka Krystian 116 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Team Urodzeni Biegacze

Zapłacone

213. Madej Anna - 21 km / K30 POL Katowice vege runners

Niezapłacone

214. Mądrzyk Daniel 113 21 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

215. Mądrzyk Ewelina 391 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

216. Majewski Łukasz 516 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

217. Malara Dalia 568 5 km / K POL Zabrze Carbon Race Team

Zapłacone

218. Malinowski Adrian 81 21 km / M36 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

219. Malinowski Krzysztof 55 21 km / M51 POL Będzin

Zapłacone

220. Małecki Patryk 517 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

221. Małysa Marcin 31 21 km / M36 POL Chorzów Vegan runners

Zapłacone

222. Marcoń Mateusz - 21 km / M18 POL Zawiercie

Niezapłacone

223. Marczak Ewelina - 21 km / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

224. Matusiak Marcin - 5 km / M POL Wola PoWoli do celu

Niezapłacone

225. Matuszczyk Krzysztof 580 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

226. Matysek Grzegorz 103 21 km / M18 POL Katowice

Zapłacone

227. Mazur Jakub 552 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Zapłacone

228. Mazur Mariusz 355 10 km / M POL Siemianowice

Zapłacone

229. Mazur Paweł 323 10 km / M POL Wojkowice

Zapłacone

230. Michalska-Ćwiek Joanna 353 10 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

231. Miętka Krzysztof 24 21 km / M36 POL Kraków

Zapłacone

232. Mikołajczyk Bartłomiej 121 21 km / M36 POL Bytom TG SOKÓŁ ZAKOPANE

Zapłacone

233. Mikołajczyk Grzegorz 27 21 km / M36 POL Białystok

Zapłacone

234. Mikołajek Barbara 511 5 km / K POL Andrychów

Zapłacone

235. Mokry Bastek 563 5 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

236. Morawska Aleksandra - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

237. Musialik Wojciech 82 21 km / M36 POL Częstochowa

Zapłacone

238. Mynarska Ligia 18 21 km / K30 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

239. Mynarski Sylwester 19 21 km / M36 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

240. Myrta Mariola - 10 km / K POL Siewierz Awl

Niezapłacone

241. Nabrdalik Paweł 502 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

242. Noga Łukasz 108 21 km / M36 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

243. Noszczyk Rafał 358 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

244. Nowak Dorothy - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

245. Nowak Marcin 11 21 km / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

246. Nowakowski Adam 88 21 km / M36 POL Tychy

Zapłacone

247. Nowicka Monika - 21 km / K30 POL Tychy

Niezapłacone

248. Nowrotek Celina 96 21 km / K18 POL Tychy

Zapłacone

249. Olczak Joanna 715 NW / K POL Ruda Śląska W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

250. Olejnik Franciszek 504 5 km / M POL Imielin Husaria Race Team

Zapłacone

251. Otorowski Henryk 5 21 km / M51 POL Ruda Śląska OTI

Zapłacone

252. Pąk Grzegorz - 10 km / M POL Sosnowiec KMP Sosnowiec

Niezapłacone

253. Paliga Krzysztof 569 5 km / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Zapłacone

254. Palik Jakub 371 10 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

255. Patryarcha Piotr 122 21 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

256. Paul Viola 70 21 km / K30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

257. Paweł Jan - 10 km / M POL Wadowice

Niezapłacone

258. Pawęzowska Anna - 10 km / K POL Będzin Będzin Team

Niezapłacone

259. Pawleta Michał 106 21 km / M36 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

260. Pawlik Gosia 343 10 km / K POL Bedzin

Zapłacone

261. Pęczkowski Przemysław 378 10 km / M POL Sosnowiec Totem Śmierdzi Potem

Zapłacone

262. Pernikoza Michał 8 21 km / M18 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

263. Piasecka Daria 375 10 km / K POL Gliwice

Zapłacone

264. Piasecki Mariusz 374 10 km / M POL Gliwice

Zapłacone

265. Piątek Ewa - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

266. Piecuch Grzegorz - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

267. Piega Katarzyna 577 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

268. Piega Kuba 540 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

269. Pieniążek Katarzyna 313 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

270. Piętka Radosław 567 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

271. Pietrzyk Tomasz - 21 km / M36 POL Mysłowice

Niezapłacone

272. Pietrzyk Wojciech 75 21 km / M36 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

273. Pikuła Jacek 327 10 km / M POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

274. Pilarczyk Łukasz 41 21 km / M18 POL Katowice KB Józefinka Katowice

Zapłacone

275. Pisowłodzka Dagmara 308 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

276. Placek Dawid 338 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

277. Pławny Karolina 514 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

278. Płonka Joanna 573 5 km / K POL Katowice 1972

Zapłacone

279. Pobiedzińska Karolina 54 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

280. Podkowa Tomasz 518 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

281. Pogrzeba Anna 13 21 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

282. Polak Tomasz 45 21 km / M36 POL Bielsko-Biała Daleko jeszcze?

Zapłacone

283. Półtorak Magdalena 65 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

284. Półtorak Przemysław 64 21 km / M36 POL Sosnowiec 2-Koła

Zapłacone

285. Porwit-Wójcik Dorota - 10 km / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

286. Postrach Aleksandra - 10 km / K GBR Edynburg Edinburgh University Hare Hounds Running Club

Niezapłacone

287. Postrach Bogusław - 10 km / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

288. Potapowicz Gabriela 36 21 km / K18 POL Katowice

Zapłacone

289. Probierz Paweł - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

290. Przybylik Ewa - 5 km / K POL Zawiercie

Niezapłacone

291. Przybyłka Agnieszka - 5 km / K POL Mysłowice

Niezapłacone

292. Przyłucka Grażyna 342 10 km / K POL Preczów GRAMMI

Zapłacone

293. Przyłucki Grzegorz 368 10 km / M POL Preczów 10 STOPIEŃ ŻASILANIA

Zapłacone

294. Putowska Natalia - 10 km / K POL Gliwice

Niezapłacone

295. Pytel Janusz - 5 km / M POL Sosnowiec TRuchtacz Mysłowice

Niezapłacone

296. Rąpała Karol 105 21 km / M18 POL Jasło Rowerem Przez Jasło

Zapłacone

297. Raś Agnieszka 354 10 km / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

298. Redziak Izabela - 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

299. Redziak Robert - 10 km / M POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

300. Reguła Małgorzata 571 5 km / K POL Świętochłowice

Zapłacone

301. Reguła Zbigniew 386 10 km / M POL Świętochłowice Crazy run

Zapłacone

302. Reichert Weronika - 21 km / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

303. Respo Seba - 5 km / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

304. Respondek Sebastian - 5 km / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

305. Rocznik Kamil 3 21 km / M18 POL Ornontowice

Zapłacone

306. Rogalski Sebastian - 5 km / M POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

307. Rogasch Stanisław - 21 km / M51 POL Kraków 1965

Niezapłacone

308. Rogóż Kamil 318 10 km / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

309. Romańska Katarzyna - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

310. Rosak-Szyrocka Joanna 356 10 km / K POL Częstochowa Mielewczyk Runnibg Team

Zapłacone

311. Różyczka Joanna - 5 km / K POL Serwitut

Niezapłacone

312. Rygiel Grzegorz 538 5 km / M POL Ligota szwagry team

Zapłacone

313. Salamon Paweł #poldek 550 5 km / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

314. Sas Beata 396 10 km / K POL Sosnowiec Biegowa Kuźnia

Zapłacone

315. Sawecki Grzegorz 561 5 km / M POL Bedzin brak

Zapłacone

316. Ścibisz Marta - 10 km / K POL Sosnowiec tkkf saturn czeladz

Niezapłacone

317. Serafin Michał 92 21 km / M36 POL Myszków SERTEAM

Zapłacone

318. Sieczka Robert - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

319. Sitko Krzysztof - NW / M POL Wojkowice

Niezapłacone

320. Sitko Magdalena - 21 km / K30 POL Wojkowice

Niezapłacone

321. Siudej Bartłomiej 520 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

322. Siudy Przemysław 539 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

323. Siwy Karolina 509 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

324. Siwy Krzysztof 543 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

325. Skawińska Magdalena 529 5 km / K POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

326. Skawiński Krzysztof 528 5 km / M POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

327. Skawiński Paweł 44 21 km / M36 POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

328. Skóra Aleksandra 311 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

329. Skręt Kamil 100 21 km / M18 POL Katowice

Zapłacone

330. Śliwka Agnieszka 360 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

331. Słodkiewicz Grzegorz 57 21 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

332. Słowik Marcin 352 10 km / M POL Golasowice

Zapłacone

333. Słupik Tomasz - 21 km / M36 POL Bełk Eltoms - Bełk

Niezapłacone

334. Smolik Sławomir 359 10 km / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

335. Sobieraj Bartosz 522 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

336. Sobierajski Rudolf 51 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

337. Sokół-Oleś Ewelina - 21 km / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

338. Sosnowski Marek 303 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

339. Sowa Maciej 324 10 km / M POL Mysłowice BWM TEAM

Zapłacone

340. Stacchetti Luca 78 21 km / M36 POL Siewierz Brembo

Zapłacone

341. Stagrowska Jadwiga 115 21 km / K50 POL Lewin Brzeski LEWIN BIEGA

Zapłacone

342. Stańczyk Andrzej 104 21 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

343. Staniec Katarzyna - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

344. Staniszewski Bartosz - 21 km / M18 POL Lublin Vege Runners

Niezapłacone

345. Stasiak Łukasz - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

346. Stefaniak Emilia 718 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

347. Stefaniak Krzysztof 719 NW / M POL Sosnowiec ABZ Sklepy Internetowe Krzysztof Stefaniak

Zapłacone

348. Stępień-Wyrobiec Olga 570 5 km / K POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

349. Stępniewski Artur 35 21 km / M18 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

350. Stilger Łukasz 4 21 km / M36 POL Siechnice TriMission

Zapłacone

351. Uczestnik anonimowy - 21 km / M18 POL Chełm Śląski Brembo

Niezapłacone

352. Stompel Ewelina 377 10 km / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

353. Storey Beata - 5 km / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

354. Struk Agnieszka - 5 km / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

355. Sukiennik Emilia 7 21 km / K18 POL Blachownia

Zapłacone

356. Sukiennik Marcin 6 21 km / M18 POL Blachownia

Zapłacone

357. Świderski Łukasz 28 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

358. Świerad Łukasz 91 21 km / M36 POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

359. Świerczek Łukasz 101 21 km / M36 POL Sosnowiec Potyczki Admina

Zapłacone

360. Sypek Damian 48 21 km / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

361. Szczepanek Joanna 337 10 km / K POL Olkusz Olkuszbiega. Pl

Zapłacone

362. Szczygieł Michał 114 21 km / M18 POL Czeladź #NOTmyWARCHIEF

Zapłacone

363. Uczestnik anonimowy 341 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

364. Szendzielorz Patryk 332 10 km / M POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

365. Szkarłat Anna - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

366. Szlachta Krystian 351 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

367. Szozda-Zając Marta 541 5 km / K POL Bobrowniki

Zapłacone

368. Szwagrzyk Dominika - 10 km / K POL Knurów

Niezapłacone

369. Szwec Paweł 302 10 km / M POL Tychy Uliczny Biegacz

Zapłacone

370. Szwiec Sandra 548 5 km / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

371. Szydłowski Waldemar 316 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

372. Szylewska Ewa 40 21 km / K30 POL Chorzów XIV LO

Zapłacone

373. Szymański Jakub - 21 km / M18 POL Kwaśniów Dolny

Niezapłacone

374. Szymura Wojciech 86 21 km / M36 POL Rybnik

Zapłacone

375. Szyrocki Jerzy 544 5 km / M POL Częstochowa WD140

Zapłacone

376. Tarabura Marek 390 10 km / M POL Jaworzno satori jaworzno

Zapłacone

377. Targiel Lukasz 388 10 km / M POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

378. Tatarek-Konik Agnieszka 345 10 km / K POL Czeladz

Zapłacone

379. Tekieli Joanna 566 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

380. Tekieli Tomek 2 21 km / M36 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

381. Teper Zdzisław 542 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

382. Tracz Marek 118 21 km / M36 POL Komprachcice

Zapłacone

383. Treffon Justyna 532 5 km / K POL Gliwice

Zapłacone

384. Treffon Tomasz 531 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

385. Tryjanowska Barbara - 5 km / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

386. Tuchowska Anna - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

387. Turliński Karol 34 21 km / M18 POL Czapury

Zapłacone

388. Tuszyński Kamil 347 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

389. Tuszyński Paweł 530 5 km / M POL Czeladź

Zapłacone

390. Uchronski Rafał 572 5 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

391. Wacławek Tomek 559 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

392. Waniek Magdalena 59 21 km / K30 POL Bytom Timtirimtimteam

Zapłacone

393. Warzocha Danuta 703 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

394. Wąsik Jakub 301 10 km / M POL Czeladź DA VINCI TEAM

Zapłacone

395. Wencel Mariusz 521 5 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

396. Wicherek Mateusz 549 5 km / M POL Mikołów

Zapłacone

397. Widło Damian 346 10 km / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

398. Wielgosz Maryś 38 21 km / K18 POL Lublin 6x6 Team

Zapłacone

399. Wiesiołek Grzegorz 69 21 km / M36 POL Warszawa DWOT

Zapłacone

400. Wiesiołek Paweł - 10 km / M POL Katowice Bagno

Niezapłacone

401. Wilk Anna 513 5 km / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

402. Wilkowska Iwona 9 21 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

403. Winkler Agnieszka - 21 km / K30 POL Katowice Night Runner

Niezapłacone

404. Uczestnik anonimowy 322 10 km / K POL Bierun

Zapłacone

405. Włoka Jessica - 5 km / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Niezapłacone

406. Woch Szymon - 10 km / M POL Rybnik

Niezapłacone

407. Wochnik Beata - 21 km / K30 POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

408. Wojciak Dagna - 21 km / K18 POL Gdańsk

Niezapłacone

409. Wójciak Sebastian 21 21 km / M36 POL Gdańsk

Zapłacone

410. Wójcik Dagna 20 21 km / K18 POL Gdańsk

Zapłacone

411. Wójcik Małgorzata - 21 km / K30 POL Wiązowna

Niezapłacone

412. Wojcik Michal - 21 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

413. Wójcik Radosław 33 21 km / M18 POL Kędzierzyn-Koźle 4-Pak Team

Zapłacone

414. Wojdanowska Małgorzata - 5 km / K POL Tarnowskie Góry Lecymy Durś

Niezapłacone

415. Wojdas Mateusz 526 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

416. Wojsa Grzegorz 309 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

417. Wojsa Zdzisława 310 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

418. Woszczyna Andrzej 372 10 km / M POL Krapkowice

Zapłacone

419. Woszczyna Ewelina 373 10 km / K POL Krapkowice

Zapłacone

420. Woźniak Olga - 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

421. Wróbel Adriana 62 21 km / K30 POL Łazy

Zapłacone

422. Wróbel Piotr - 21 km / M36 POL Kraków Itmbw Kraków

Niezapłacone

423. Wróblewski Krzysztof - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

424. Wrzesiński Piotr 307 10 km / M POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

425. Wrzosek Karolina 42 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

426. Wtorek Ilona 330 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

427. Wykurz Liliana - 21 km / K30 POL Wojkowice

Niezapłacone

428. Wysota Michał 72 21 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

429. Wywiał Kacper - 10 km / M POL Wojkowice

Niezapłacone

430. Ząbczyński Dariusz 321 10 km / M POL Słomniki

Zapłacone

431. Zabłocki Sylwester 558 5 km / M POL Sosnowiec #byledomety

Zapłacone

432. Zachciał Dagmara 510 5 km / K POL Wojkowice Zannini Biega

Zapłacone

433. Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Gliwice

Niezapłacone

434. Zając Łukasz 385 10 km / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

435. Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Katowice JKLA Jawor

Niezapłacone

436. Zdanowicz Tomasz 46 21 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

437. Żelasko Michał 512 5 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

438. Zemła Iwona - NW / K POL Malinowice Runberries

Niezapłacone

439. Zemła Krzysztof 99 21 km / M51 POL Malinowice

Zapłacone

440. Zięba Łukasz 312 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

441. Zięcina Lucyna 720 NW / K POL Czerwionka

Zapłacone

442. Zielińska Anna - NW / K POL Częstochowa

Niezapłacone

443. Zobek Edward 702 NW / M POL Sosnowiec OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

Zapłacone

444. Zuber Grzegorz - 10 km / M POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

445. Żuchowicz Elzbieta - NW / K POL Dsbrowa Gornicza Medicover Runners

Niezapłacone

446. Życzyński Piotr 340 10 km / M POL Sosnowiec Gluten Sruten

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU