Półmaraton Zimowy

Park Tysiąclecia, Przygraniczna, Sosnowiec, Polska
06.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamus Aneta 712 NW / K POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Adamus Czesław 713 NW / M POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Agdan Krzysztof 49 21 km / M18 POL Czeladź

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / M18 UKR Kijow

Niezapłacone

Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice

Niezapłacone

Armatys Grzegorz 17 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Orange Polska

Zapłacone

Badek Kinga 304 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Banasz Wojciech 47 21 km / M36 POL Miasteczko Śląskie

Zapłacone

Baranek Tomasz 508 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

Baś Sebastian 74 21 km / M36 POL Żory

Zapłacone

Baś Sebastian - 21 km / M36 POL Żory

Niezapłacone

Bazan Robert 505 5 km / M POL Siedlec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Gliwice

Niezapłacone

Bialik Tomasz - 10 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Białas Bartosz 501 5 km / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Biela Grzegorz - 10 km / M POL Zawada Gibke Gizdy

Niezapłacone

Bielecka Katarzyna 534 5 km / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Bielecka Marta - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

Bielecki Jacek - 5 km / M POL Pszczyna KS Tychy

Niezapłacone

Bielecki Marcin - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Bigos Grzegorz - 21 km / M36 POL Jaworzno Grammi

Niezapłacone

Bochnak Paweł - 21 km / M18 POL Wrocław

Niezapłacone

Borodin Robert 525 5 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Boroń Luiza 708 NW / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Boroń Tomek - NW / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

Borowiecka-Wantulok Marta 503 5 km / K POL Cieszyn

Zapłacone

Boryczka Szymon - 5 km / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Niezapłacone

Buchta Kinga 507 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bugajski Artur - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Niezapłacone

Bugański Damian 331 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bugla Agnieszka 533 5 km / K POL Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Bujok Tomasz 333 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Burakowska Małgorzata 506 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Chrzanowska Barbara - NW / K POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

Ciekański Konrad 335 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Cieślik Paweł 39 21 km / M36 POL Sosnowiec POROBOCIE

Zapłacone

Ciochoń Agnieszka - 21 km / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Cyganik Piotr - 21 km / M18 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Niezapłacone

Czapiewski Paweł - 21 km / M18 POL Pawłowice

Niezapłacone

Czapkiewicz Gosia 76 21 km / K30 POL Rogoźnik #czeladzbiega

Zapłacone

Czerniak Jarosław - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Czyżykowski Marcin - 21 km / M36 POL Świętochłowice

Niezapłacone

Dąbrowiak Marcin 61 21 km / M36 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

De Lambert Bartek 339 10 km / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Denysenko Lech 25 21 km / M51 POL Katowice Oldboys Uniwersytecka

Zapłacone

Dobrowolski Ireneusz 329 10 km / M POL Bytom

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Chorzów Okiem Wilka

Niezapłacone

Dorobisz Magdalena - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Drąg Grzegorz - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Drechsler Oskar 524 5 km / M POL Nakło Śląskie

Zapłacone

Duda Łukasz 523 5 km / M POL Chorzów BATORY LOTO

Zapłacone

Dudek Adam - 21 km / M36 POL Sosnowiec Raw Food Poland

Niezapłacone

Dudek Agnieszka - 21 km / K30 POL Sosnowiec Raw Food Poland

Niezapłacone

Duliban Joanna - 10 km / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

Dziano Łukasz 58 21 km / M36 POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

Fiałkowska Bożena 67 21 km / K50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Flak Katarzyna - 5 km / K POL Będzin

Niezapłacone

Florek Michał 515 5 km / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Florkiewicz Sławomir 15 21 km / M51 POL Sosnowiec

Zapłacone

Fornalik Katarzyna 537 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

Fornalik Marek 319 10 km / M POL Będzin

Zapłacone

Frączek Karol - 5 km / M POL Myszków

Niezapłacone

Furman Krzysztof - 5 km / M POL Sosnowiec Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Gaj Paulina - 5 km / K POL Jaworzno Mckis Jaworzno

Niezapłacone

Gajdzica Marcin 32 21 km / M36 POL Pawłowiczki 4-Pak Team

Zapłacone

Gapiński Paweł 305 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Gembczyk Karol 536 5 km / M POL Świerklaniec

Zapłacone

Glik Dariusz 348 10 km / M POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Głowacki Robert - 21 km / M18 POL Żurada

Niezapłacone

Godlewski Bogdan 326 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Gołąb Paweł 52 21 km / M18 POL Sosnowiec Wkurw_team

Zapłacone

Gołębiowski Piotrek - 10 km / M POL Chorzów Będzin Team

Niezapłacone

Górniak Jeremiasz 349 10 km / M POL Jaworzno KB mckis Jaworzno

Zapłacone

Górnik Jerzy 701 NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

Grabda Andrzej - 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Grabda Zofia - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Gracel Jarosław - 21 km / M18 POL Kraków -

Niezapłacone

Groń Krystian 12 21 km / M18 POL Zabrze Oasis Sport Team / Tak Dla Transplantacji

Zapłacone

Grzebieluch Elżbieta - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Grzelec Jacek - 21 km / M36 POL Katowice Jacenty Team

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 21 km / K18 POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Haładus Dominik - 21 km / M36 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem

Niezapłacone

Hasik Zbigniew - 21 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Horzela Małgorzata - NW / K POL Mikołów CUDA NA KIJACH

Niezapłacone

Hull Slawomir 29 21 km / M36 POL Dabrowa

Zapłacone

Jachymiak Damian 50 21 km / M36 POL Bukowno Olkuszbiega

Zapłacone

Jagodzińska Magdalena - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza Spontan speed

Niezapłacone

Janik Bogdan - 21 km / M51 POL Nowy Targ nowy targ runners

Niezapłacone

Janota Piotr 56 21 km / M18 POL Bukowno

Zapłacone

Jasica Mateusz - 5 km / M POL Sławków KUSY Bukowno

Niezapłacone

Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

Jaworski Łukasz 43 21 km / M36 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Jezusek Barbara - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Niezapłacone

Judasz Marcin 37 21 km / M18 POL Mysłowice

Zapłacone

Kacprowski Filip - 21 km / M36 POL Tychy

Niezapłacone

Kaczmarczyk Mariusz - 21 km / M51 POL Siemianowice Slaskie

Niezapłacone

Kałmuk Marcin - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Kantor Sebastian 14 21 km / M36 POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

Kantorosińska Anna 344 10 km / K POL Mysłowice

Zapłacone

Karawacki Grzegorz 10 21 km / M18 POL Kęty

Zapłacone

Kasperczyk Joanna - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Kaziród Kinga - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kaziród Wojciech - 5 km / M POL Ogrodzieniec

Niezapłacone

Kisielewska Barbara 63 21 km / K30 POL Łazy

Zapłacone

Klich Izabela - 21 km / K30 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

Knap Damian 30 21 km / M18 POL Czeladź

Zapłacone

Kochman Krzysztof 1 21 km / M36 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Kołacz Ewa 709 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kołaczyńska Iwona - 10 km / K POL Warszawa

Niezapłacone

Konieczny Ryszard 68 21 km / M51 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

Konsek Paweł 60 21 km / M18 POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

Koper Marcin - 21 km / M36 POL Mysłowice

Niezapłacone

Korczak Oliwia 306 10 km / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

Korczyński Tomasz 22 21 km / M18 POL Świętochłowice Kulson Squaters

Zapłacone

Kosakowska Elżbieta 707 NW / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Kościelnik Krzysztof 26 21 km / M36 POL Tychy Maga Formpol Running Team

Zapłacone

Koscielnik Krzysztof - 21 km / M36 POL Tychy Magma Formpol running team

Niezapłacone

Kosiur Janusz 325 10 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kosiur Marcin 705 NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kosiur Monika 704 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kosiur Sonia 706 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kosmala Sebastian 535 5 km / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Kostorz Konrad 23 21 km / M18 POL Rybnik

Zapłacone

Kotarba Katarzyna 545 5 km / K POL Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

Kotecki Marek 527 5 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

Kotnis Bogusław 336 10 km / M POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

Kowalewska Agnieszka 546 5 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kowalewski Łukasz 547 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Krawczyk Klaudia 710 NW / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Zapłacone

Krążyński Adam - 21 km / M18 POL Bytom PSP BYTOM

Niezapłacone

Kropka Magdalena 519 5 km / K POL Tychy

Zapłacone

Krukar Grzegorz 53 21 km / M18 POL Rymanów

Zapłacone

Kruszek Małgorzata 317 10 km / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

Kryczek Piotr - 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza #biegaczciastek

Niezapłacone

Kubica Bożena 328 10 km / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

Kubień Krzysztof - 21 km / M18 POL Andrychów

Niezapłacone

Kulawik Mariusz 66 21 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

Kulińska Bożena - 21 km / K30 POL Lędziny

Niezapłacone

Kurek Edward - NW / M POL Katowice MOSIR CZELADZ

Niezapłacone

Kuszyk Iwona - 21 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Landau Karolina 334 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Litwinczuk Aneta 350 10 km / K POL Klucze Olkuszbiega.pl

Zapłacone

Litwinczuk Gabriel 71 21 km / M36 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Lniany Agnieszka - NW / K POL Ruda Śląska pobiega(l)niany

Niezapłacone

Lniany Beniamin - 5 km / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Niezapłacone

Łągiewka Daniel 73 21 km / M36 POL Karczewice Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

Łuczak Anna 320 10 km / K POL Słomniki

Zapłacone

Łukasik Krzysztof 315 10 km / M POL Chrzanów

Zapłacone

Łuszcz Konrad - 10 km / M POL Będzin #GrodziecRun

Niezapłacone

Machowska Renata 314 10 km / K POL Mysłowice

Zapłacone

Maciejko Grzegorz 711 NW / M POL Gliwice Tytani Wsb

Zapłacone

Mączka Krystian - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza Urodzeni Biegacze

Niezapłacone

Madej Anna - 10 km / K POL Katowice vege runners

Niezapłacone

Majewski Łukasz 516 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Malinowski Adrian - 21 km / M36 POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

Malinowski Krzysztof 55 21 km / M51 POL Będzin

Zapłacone

Małecki Patryk 517 5 km / M POL Będzin

Zapłacone

Małysa Marcin 31 21 km / M36 POL Chorzów Vegan runners

Zapłacone

Marcoń Mateusz - 21 km / M18 POL Zawiercie

Niezapłacone

Marczak Ewelina - 21 km / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Matusiak Marcin - 5 km / M POL Wola PoWoli do celu

Niezapłacone

Mazur Jakub - 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

Mazur Mariusz 355 10 km / M POL Siemianowice

Zapłacone

Mazur Paweł 323 10 km / M POL Wojkowice

Zapłacone

Michalska-Ćwiek Joanna 353 10 km / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Miętka Krzysztof 24 21 km / M36 POL Kraków

Zapłacone

Mikołajczyk Grzegorz 27 21 km / M36 POL Białystok

Zapłacone

Mikołajek Barbara 511 5 km / K POL Andrychów

Zapłacone

Mynarska Ligia 18 21 km / K30 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Mynarski Sylwester 19 21 km / M36 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Nabrdalik Paweł 502 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Noga Łukasz - 21 km / M36 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

Noszczyk Rafał - 10 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Nowak Dorothy - 10 km / K POL Katowice

Niezapłacone

Nowak Marcin 11 21 km / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Olczak Joanna 340 10 km / K POL Ruda Śląska W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Olejnik Franciszek 504 5 km / M POL Imielin Husaria Race Team

Zapłacone

Otorowski Henryk 5 21 km / M51 POL Ruda Śląska OTI

Zapłacone

Paliga Krzysztof - 5 km / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Niezapłacone

Paul Viola 70 21 km / K30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Paweł Jan - 10 km / M POL Wadowice

Niezapłacone

Pawęzowska Anna - 10 km / K POL Będzin Będzin Team

Niezapłacone

Pawleta Michał - 21 km / M36 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Pawlik Gosia 343 10 km / K POL Bedzin

Zapłacone

Pernikoza Michał 8 21 km / M18 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Piątek Ewa - 10 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Piecuch Grzegorz - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Piega Katarzyna - 5 km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Piega Kuba 540 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Pieniążek Katarzyna 313 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

Piętka Radosław - 5 km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Pietrzyk Tomasz - 21 km / M36 POL Mysłowice

Niezapłacone

Pietrzyk Wojciech 75 21 km / M36 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Pikuła Jacek 327 10 km / M POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Pilarczyk Łukasz 41 21 km / M18 POL Katowice KB Józefinka Katowice

Zapłacone

Pisowłodzka Dagmara 308 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Placek Dawid 338 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

Pławny Karolina 514 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pobiedzińska Karolina 54 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Podkowa Tomasz 518 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Pogrzeba Anna 13 21 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

Polak Tomasz 45 21 km / M36 POL Bielsko-Biała Daleko jeszcze?

Zapłacone

Półtorak Magdalena 65 21 km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Półtorak Przemysław 64 21 km / M36 POL Sosnowiec 2-Koła

Zapłacone

Porwit-Wójcik Dorota - 10 km / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

Postrach Aleksandra - 10 km / K GBR Edynburg Edinburgh University Hare Hounds Running Club

Niezapłacone

Postrach Bogusław - 10 km / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

Potapowicz Gabriela 36 21 km / K18 POL Katowice

Zapłacone

Probierz Paweł - 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Przybyłka Agnieszka - 5 km / K POL Mysłowice

Niezapłacone

Przyłucka Grażyna 342 10 km / K POL Preczów GRAMMI

Zapłacone

Przyłucki Grzegorz - 10 km / M POL Preczów 10 STOPIEŃ ŻASILANIA

Niezapłacone

Putowska Natalia - 10 km / K POL Gliwice

Niezapłacone

Raś Agnieszka 354 10 km / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

Redziak Izabela - 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

Redziak Robert - 10 km / M POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

Reguła Zbigniew - 10 km / M POL Świętochłowice Crazy run

Niezapłacone

Reichert Weronika - 21 km / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Respondek Sebastian - 5 km / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Rocznik Kamil 3 21 km / M18 POL Ornontowice

Zapłacone

Rogalski Sebastian - 5 km / M POL Klucze Lisy Pustyni

Niezapłacone

Rogasch Stanisław - 21 km / M51 POL Kraków 1965

Niezapłacone

Rogóż Kamil 318 10 km / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

Romańska Katarzyna - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

Rosak-Szyrocka Joanna - 10 km / K POL Częstochowa Mielewczyk Runnibg Team

Niezapłacone

Różyczka Joanna - 5 km / K POL Serwitut

Niezapłacone

Rygiel Grzegorz 538 5 km / M POL Ligota szwagry team

Zapłacone

Ścibisz Marta - 10 km / K POL Sosnowiec tkkf saturn czeladz

Niezapłacone

Sitko Krzysztof - NW / M POL Wojkowice

Niezapłacone

Sitko Magdalena - 21 km / K30 POL Wojkowice

Niezapłacone

Siudej Bartłomiej 520 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Siudy Przemysław 539 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Siwy Karolina 509 5 km / K POL Będzin

Zapłacone

Siwy Krzysztof 543 5 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skawińska Magdalena 529 5 km / K POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

Skawiński Krzysztof 528 5 km / M POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

Skawiński Paweł 44 21 km / M36 POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

Skóra Aleksandra 311 10 km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Śliwka Agnieszka - 10 km / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

Słodkiewicz Grzegorz 57 21 km / M36 POL Gliwice

Zapłacone

Słowik Marcin 352 10 km / M POL Golasowice

Zapłacone

Słupik Tomasz - 21 km / M36 POL Bełk Eltoms - Bełk

Niezapłacone

Smolik Sławomir - 10 km / M POL Świętochłowice Gitfit

Niezapłacone

Sobieraj Bartosz 522 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Sobierajski Rudolf 51 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sokół-Oleś Ewelina - 21 km / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

Sosnowski Marek 303 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Sowa Maciej 324 10 km / M POL Mysłowice BWM TEAM

Zapłacone

Stacchetti Luca - 21 km / M36 POL Siewierz Brembo

Niezapłacone

Stagrowska Jadwiga - 21 km / K50 POL Lewin Brzeski LEWIN BIEGA

Niezapłacone

Stańczyk Andrzej - 21 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Staniszewski Bartosz - 21 km / M18 POL Lublin Vege Runners

Niezapłacone

Stasiak Łukasz - 5 km / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Stefaniak Emilia - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Stefaniak Krzysztof - NW / M POL Sosnowiec ABZ Sklepy Internetowe Krzysztof Stefaniak

Niezapłacone

Stępień-Wyrobiec Olga - 5 km / K POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

Stępniewski Artur 35 21 km / M18 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Stilger Łukasz 4 21 km / M36 POL Siechnice TriMission

Zapłacone

Stodolski Mateusz - 21 km / M18 POL Chełm Śląski Brembo

Niezapłacone

Storey Beata - 5 km / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Struk Agnieszka - 5 km / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

Sukiennik Emilia 7 21 km / K18 POL Blachownia

Zapłacone

Sukiennik Marcin 6 21 km / M18 POL Blachownia

Zapłacone

Świderski Łukasz 28 21 km / M36 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Świerczek Łukasz - 21 km / M36 POL Sosnowiec Potyczki Admina

Niezapłacone

Sypek Damian 48 21 km / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

Szczepanek Joanna 337 10 km / K POL Olkusz Olkuszbiega. Pl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 341 10 km / K POL Czeladź

Zapłacone

Szendzielorz Patryk 332 10 km / M POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

Szkarłat Anna - 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

Szlachta Krystian 351 10 km / M POL Mysłowice

Zapłacone

Szozda-Zając Marta 541 5 km / K POL Bobrowniki

Zapłacone

Szwagrzyk Dominika - 10 km / K POL Knurów

Niezapłacone

Szwec Paweł 302 10 km / M POL Tychy Uliczny Biegacz

Zapłacone

Szwiec Sandra - 5 km / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

Szydłowski Waldemar 316 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Szylewska Ewa 40 21 km / K30 POL Chorzów XIV LO

Zapłacone

Szymański Jakub - 21 km / M18 POL Kwaśniów Dolny

Niezapłacone

Szymura Wojciech - 21 km / M36 POL Rybnik

Niezapłacone

Szyrocki Jerzy 544 5 km / M POL Częstochowa WD140

Zapłacone

Tatarek-Konik Agnieszka 345 10 km / K POL Czeladz

Zapłacone

Tekieli Tomek 2 21 km / M36 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Teper Zdzisław 542 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Treffon Justyna 532 5 km / K POL Gliwice

Zapłacone

Treffon Tomasz 531 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

Tryjanowska Barbara - 5 km / K POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Turliński Karol 34 21 km / M18 POL Czapury

Zapłacone

Tuszyński Kamil 347 10 km / M POL Czeladź

Zapłacone

Tuszyński Paweł 530 5 km / M POL Czeladź

Zapłacone

Wacławek Tomek - 5 km / M POL Gliwice

Niezapłacone

Waniek Magdalena 59 21 km / K30 POL Bytom Timtirimtimteam

Zapłacone

Warzocha Danuta 703 NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Wąsik Jakub 301 10 km / M POL Czeladź DA VINCI TEAM

Zapłacone

Wencel Mariusz 521 5 km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Widło Damian 346 10 km / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

Wielgosz Maryś 38 21 km / K18 POL Lublin 6x6 Team

Zapłacone

Wiesiołek Grzegorz 69 21 km / M36 POL Warszawa DWOT

Zapłacone

Wilk Anna 513 5 km / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

Wilkowska Iwona 9 21 km / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

Winkler Agnieszka - 21 km / K30 POL Katowice Night Runner

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 322 10 km / K POL Bierun

Zapłacone

Włoka Jessica - 5 km / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Niezapłacone

Wochnik Beata - 21 km / K30 POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

Wojciak Dagna - 21 km / K18 POL Gdańsk

Niezapłacone

Wójciak Sebastian 21 21 km / M36 POL Gdańsk

Zapłacone

Wójcik Dagna 20 21 km / K18 POL Gdańsk

Zapłacone

Wojcik Michal - 21 km / M36 POL Sosnowiec

Niezapłacone

Wójcik Radosław 33 21 km / M18 POL Kędzierzyn-Koźle 4-Pak Team

Zapłacone

Wojdanowska Małgorzata - 5 km / K POL Tarnowskie Góry Lecymy Durś

Niezapłacone

Wojdas Mateusz 526 5 km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Wojsa Grzegorz 309 10 km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wojsa Zdzisława 310 10 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Woźniak Olga - 5 km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Wróbel Adriana 62 21 km / K30 POL Łazy

Zapłacone

Wróblewski Krzysztof - 10 km / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Niezapłacone

Wrzesiński Piotr 307 10 km / M POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

Wrzosek Karolina 42 21 km / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Wtorek Ilona 330 10 km / K POL Będzin

Zapłacone

Wykurz Liliana - 21 km / K30 POL Wojkowice

Niezapłacone

Wysota Michał 72 21 km / M36 POL Sosnowiec

Zapłacone

Wywiał Kacper - 10 km / M POL Wojkowice

Niezapłacone

Ząbczyński Dariusz 321 10 km / M POL Słomniki

Zapłacone

Zabłocki Sylwester - 5 km / M POL Sosnowiec #byledomety

Niezapłacone

Zachciał Dagmara 510 5 km / K POL Wojkowice Zannini Biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / M POL Gliwice

Niezapłacone

Zając Łukasz - 10 km / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 10 km / K POL Katowice JKLA Jawor

Niezapłacone

Zdanowicz Tomasz 46 21 km / M36 POL Bytom

Zapłacone

Żelasko Michał 512 5 km / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Zemła Iwona - NW / K POL Malinowice Runberries

Niezapłacone

Zemła Krzysztof - 21 km / M51 POL Malinowice

Niezapłacone

Zięba Łukasz 312 10 km / M POL Katowice

Zapłacone

Zięcina Lucyna - NW / K POL Czerwionka

Niezapłacone

Zielińska Anna - NW / K POL Częstochowa

Niezapłacone

Zobek Edward 702 NW / M POL Sosnowiec OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

Zapłacone

Zuber Grzegorz - 10 km / M POL Rybnik Zabiegani Nauczyciele

Niezapłacone

Życzyński Piotr 16 21 km / M51 POL Sosnowiec Gluten Sruten

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU