Połówka w Zielną, półmaraton i biegi towarzyszące

Park Tysiąclecia, Przygraniczna, Sosnowiec, Polska
15.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Agdan Krzysztof 6 D21 / M18 POL Czeladź

Zapłacone

2. Aleksiewicz Barbara - NW / K POL Sosnowiec Kije w dobrych rękach

Niezapłacone

3. Antolik Iwona - NW / K POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

4. Antosiewicz Bogdan 711 NW / M POL Czeladź

Zapłacone

5. Antosiewicz Bogusława 710 NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

6. Anyż Maria 720 NW / K POL Będzin Kije w Dobrych Rekach

Zapłacone

7. Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Niezapłacone

8. Badek Kinga - D21 / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

9. Balon Maria 351 D14 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

10. Balon Wojciech 350 D14 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

11. Banach Lidia - D7 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

12. Banasik Darek 547 D7 / M POL Jaworzno

Zapłacone

13. Banyś Damian - D7 / M POL Olkusz

Niezapłacone

14. Biel Sławomir - D21 / M36 POL Tychy

Niezapłacone

15. Biela Lucyna 706 NW / K POL Czerwionka

Zapłacone

16. Bielecka Marta - D7 / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

17. Bielewicz Aleksandra 567 D7 / K POL Sosnowiec Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil

Zapłacone

18. Blach Paulina 551 D7 / K POL Tychy Namówili mnie

Zapłacone

19. Ble Monika - D7 / K POL Będzin

Niezapłacone

20. Blo Pa - D21 / M18 POL Kraków

Niezapłacone

21. Błasiak Artur 513 D7 / M POL Sławków

Zapłacone

22. Bodziony Maja 559 D7 / K POL Swiniarsko Apollona

Zapłacone

23. Bodziony Marek 560 D7 / M POL Dytykis Atykis Apolona Apollona

Zapłacone

24. Bodziony Paulina 558 D7 / K POL Swiniarsko Apollona

Zapłacone

25. Bogatzki Marek 530 D7 / M POL Chorzów

Zapłacone

26. Bogucka Kamila - D7 / K POL Katowice

Niezapłacone

27. Bohn Darek 42 D21 / M36 POL Bytom

Zapłacone

28. Boroń Luiza 725 NW / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

29. Boroń Tomek 724 NW / M POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

30. Bożek Marlena 33 D21 / K18 POL Balin

Zapłacone

31. Brol Marcin 302 D14 / M POL Katowice MK Team

Zapłacone

32. Brzeziński Damian 339 D14 / M POL Wysoka FAST FOOT TEAM SIEWIERZ

Zapłacone

33. Brzozowska Katarzyna - D21 / K30 POL Mysłowice Wydział biegowy NFZ

Niezapłacone

34. Buczkowska Marta 342 D14 / K POL Racibórz SULIS HOKO TEAM

Zapłacone

35. Budzyń Rafał - D7 / M POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Niezapłacone

36. Bugański Damian 7 D21 / M18 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

37. Bujoczek Ewa 548 D7 / K POL Bytom

Zapłacone

38. Bujoczek Piotr 549 D7 / M POL Bytom

Zapłacone

39. Bulak Witold - D7 / M POL Chorzów

Niezapłacone

40. Burakowska Małgorzata 508 D7 / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

41. Cher-Kożdoń Beata - D21 / K30 POL Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Niezapłacone

42. Chlewicki Zbigniew 53 D21 / M51 POL Czestochowa AMATOR

Zapłacone

43. Cholewa Agnieszka - D21 / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

44. Chorążewicz Łukasz 28 D21 / M18 POL Bielsko Biała Klub Kibica Rekordu Bielsko Biała

Zapłacone

45. Chrapkowicz Damian 348 D14 / M POL Czechowice-Dziedzice 304

Zapłacone

46. Chrzanowska Barbara - D21 / K30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

47. Cieślik Paweł 24 D21 / M36 POL Sosnowiec Po Robocie

Zapłacone

48. Czapek Marek - D21 / M36 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

49. Czerny Kamil 49 D21 / M18 POL Zawiercie

Zapłacone

50. Czub Jarosław - NW / M POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

51. Czuk Aleksander 340 D14 / M POL Zabrzeg

Zapłacone

52. Dajka Sebastian - D21 / M36 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

53. Dalla Santa Leo 2 D21 / M18 FRA Bordeaux

Zapłacone

54. Deka Patrycja - D21 / K18 POL Sosnowiec

Niezapłacone

55. Depta Michał - D14 / M POL Kraków

Niezapłacone

56. Dobosz Andrzej 51 D21 / M18 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

57. Dolińska Agnieszka 345 D14 / K POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

58. Domin Krystyna - NW / K POL Siemianowice MK TEAM

Niezapłacone

59. Dorobisz Magdalena - D21 / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

60. Dorobisz Magdalena - D14 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

61. Drosińska Agnieszka 346 D14 / K POL Katowice

Zapłacone

62. Drosiński Marcin 347 D14 / M POL Katowice

Zapłacone

63. Drygalska Aleksandra 722 NW / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach

Zapłacone

64. Dzikowski Jozef 334 D14 / M POL Tymowa K B Perla

Zapłacone

65. Farbiszewski Piotr 355 D14 / M POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

66. Fornalik Katarzyna 507 D7 / K POL Będzin

Zapłacone

67. Fornalik Marek 306 D14 / M POL Będzin

Zapłacone

68. Furman Marcin 44 D21 / M36 POL Sosnowiec Krytyka Czystego Biegania

Zapłacone

69. Furman Sylwia - D7 / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

70. Gdula Martyna 509 D7 / K POL Bieruń Grupa pościgowa

Zapłacone

71. Gębska Elżbieta 721 NW / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach

Zapłacone

72. Gemza Anna - D21 / K30 POL Katowice Balansteam Katowice

Niezapłacone

73. Głodek Sławosz 50 D21 / M36 POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

74. Golonka Marek 542 D7 / M POL Mysłowice

Zapłacone

75. Gołąb Paweł - D21 / M18 POL Sosnowiec Wkurw_team

Niezapłacone

76. Gomółka Paweł - D21 / M18 POL Kraków

Niezapłacone

77. Gońka Monika 564 D7 / K POL Gliwice

Zapłacone

78. Górnik Jerzy 703 NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

79. Grabda Andrzej 504 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

80. Grabda Zofia 704 NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

81. Gratka Beata 45 D21 / K30 POL Kojszówka Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

82. Gratka Mirosław 46 D21 / M36 POL Kojszówka Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

83. Grela Beata 718 NW / K POL Będzin Kije w Dobrych rękach

Zapłacone

84. Grela Piotr 343 D14 / M POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

85. Groborz Karolina 522 D7 / K POL Zabrze Fundacja Biegamy z Sercem

Zapłacone

86. Grzelec Jacek 36 D21 / M36 POL Katowice Jacenty Team

Zapłacone

87. Horbacz Dariusz - D7 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Niezapłacone

88. Hyła Aleksandra - D14 / K POL Mszana KRS MORSY.PL

Niezapłacone

89. Jach Marcin - D7 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

90. Jackowska Monika 16 D21 / K30 POL Bedzin

Zapłacone

91. Jama Lucyna - D14 / K POL Sławków FitOla team

Niezapłacone

92. Janikowski Piotr 540 D7 / M POL Sosnowiec Grupa pościgowa

Zapłacone

93. Janota Marek - D7 / M POL Tychy Antom-Salonantom.pl

Niezapłacone

94. Jasińska Klaudia 712 D7 / K POL Bytom

Zapłacone

95. Jędrusik Łukasz 565 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

96. Jędrzejek Krzysztof 554 D7 / M POL Jaworzno

Zapłacone

97. Jezusek Barbara - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Niezapłacone

98. Kaczwiński Paweł 516 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

99. Kajzer Damian 316 D14 / M POL Bedzin

Zapłacone

100. Kalaga Karol - D7 / M POL Katowice 1991

Niezapłacone

101. Kała Dagmara - D7 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

102. Karasiewicz-Starczewska Elżbieta 518 D7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

103. Karawacki Grzegorz 317 D14 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

104. Karla Szymon 22 D21 / M18 POL Katowice Pwc Sdc Runners Team

Zapłacone

105. Kasperek Paulina 311 D14 / K POL Bulowice Kęckie Harpagany

Zapłacone

106. Kawa Joanna - D14 / K POL Mysłowice #Wawrzynteam

Niezapłacone

107. Kawczyński Radosław 25 D21 / M36 POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

108. Kępa Kamil 514 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

109. Kłyś Ryszard 731 NW / M POL Gliwice

Zapłacone

110. Knap Damian - D21 / M18 POL Czeladź

Niezapłacone

111. Kocel Grzegorz 705 NW / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

112. Kocemba Kamil 310 D14 / M POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

113. Kołton Justyna 568 D7 / K POL Katowice Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil

Zapłacone

114. Konieczny Ryszard 37 D21 / M51 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

115. Korczak Oliwia 303 D14 / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

116. Korzus Paweł 357 D14 / M POL Sosnowiec Lubię Burpeesy

Zapłacone

117. Kotarba Katarzyna - D14 / K POL Sosnowiec Miraz Race Team

Niezapłacone

118. Koterba Sebastian 341 D14 / M POL Racibórz Sulis Hoko Team

Zapłacone

119. Kowalczyk Bogdan 307 D14 / M POL Warszawa

Zapłacone

120. Kowalczyk Paweł 309 D14 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

121. Kowalewski Łukasz - D7 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

122. Kożdoń-Cher Jakub - D21 / M18 POL Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Niezapłacone

123. Kraj Agnieszka 344 D14 / K NLD Oegstgeest

Zapłacone

124. Krajewski Adam 358 D14 / M POL Gliwice

Zapłacone

125. Król Krystyna - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

126. Kryczek Piotr 527 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza TEAM URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

127. Książek Kamil 709 NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

128. Księżyk Anna - D21 / K30 POL Chorzów Maratonypolskie.pl

Niezapłacone

129. Kubeczko Krzysztof 714 NW / M POL Mysłowice

Zapłacone

130. Kulawiak Emil - D7 / M POL Żarki

Niezapłacone

131. Kulawik Magdalena 723 NW / K POL Bytom cidry lotajom

Zapłacone

132. Kulawik Mariusz 47 D21 / M36 POL Bytom

Zapłacone

133. Kuna Kasia - D14 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

134. Kurkowska Aldona 11 D21 / K50 POL Chorzów STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

135. Kwiatkowska Martyna - D21 / K30 POL Chorzów Śląsk Runners

Niezapłacone

136. Latacz Norbert 521 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

137. Lebioda Grzegorz 506 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

138. Lerach Agnieszka 538 D7 / K POL Zabrze

Zapłacone

139. Lerach-Pietrzykowska Anna 539 D7 / K POL Zabrze

Zapłacone

140. Lewandowski Andrzej 337 D14 / M POL Radlin Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

141. Libardi-Kłyś Sylwia 732 NW / K POL Gliwice Błyskawica

Zapłacone

142. Ludyga Krystian 713 NW / M POL Bytom

Zapłacone

143. Lulko Magdalena - D21 / K30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Niezapłacone

144. Lupa Piotr 4 D21 / M18 POL Mszana Dolna

Zapłacone

145. Lupa-Marcinowska Aneta 304 D14 / K POL Plewiska RUN4FUN

Zapłacone

146. Łazowski Mariusz 54 D21 / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

147. Łoszajć Justyna 717 NW / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

148. Łukaszewska Agnieszka 502 D7 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

149. Łukaszewski Marcin 501 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

150. Madera Dawid 735 NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

151. Maj Ewa - D7 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

152. Malinowski Adrian - D21 / M36 POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

153. Małka Irena 730 NW / K POL Gliwice

Zapłacone

154. Małka Marian 729 NW / M POL Gliwice 1959

Zapłacone

155. Manterys Iwona - NW / K POL Będzin Kije w Dobrych Rękach Będzin

Niezapłacone

156. Marcinowski Krzysztof 3 D21 / M36 POL Plewiska RUN4FUN

Zapłacone

157. Mąsior Robert - D21 / M36 POL Tychy Irons Tychy

Niezapłacone

158. Masnica Anna 726 NW / K IRL Dublin Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

159. Michalak Teresa - NW / K POL Bielsko Biała

Niezapłacone

160. Michniewicz Tadeusz 512 D7 / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

161. Michno Paulina 335 D14 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

162. Mielcarek Leszek - NW / M POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

163. Miketa Marek 40 D21 / M36 POL Rybnik

Zapłacone

164. Mikos Marcin - D21 / M18 POL Bytom Night Runners

Niezapłacone

165. Mokry Bastek 29 D21 / M36 POL Mysłowice

Zapłacone

166. Morawska Aleksandra - NW / K POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Niezapłacone

167. Moskal Edward 26 D21 / M51 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

168. Muskała Martyna 352 D14 / K POL Chorzów Huragan Ligota

Zapłacone

169. Muskała Mateusz 48 D21 / M18 POL Chorzów Huragan Ligota

Zapłacone

170. Muskała Mateusz - NW / M POL Sosnowiec WIRUSY

Niezapłacone

171. Mynarska Ligia 35 D21 / K30 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

172. Mynarski Sylwester 34 D21 / M36 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

173. Niar Wioletta - D21 / K30 POL Tarnowskie Góry CSC Adventure Academy

Niezapłacone

174. Niedziela Paweł 356 D14 / M POL Olkusz

Zapłacone

175. Niemiec Jakub 13 D21 / M18 POL Bytom

Zapłacone

176. Noga Angelika 312 D14 / K POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

177. Noga Łukasz - D21 / M36 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

178. Nowak Katarzyna 719 NW / K POL Będzin Stowarzyszenie Kije w Dobrych rękach

Zapłacone

179. Nowak Tadeusz 511 D7 / M POL Katowice Runanywhere

Zapłacone

180. Nowicka Monika - D21 / K30 POL Tychy

Niezapłacone

181. Ochowicz Andrzej - D21 / M36 POL Chrzanow KCH ENDURO DYNAMIT

Niezapłacone

182. Odias Dominika 555 D7 / K POL Katowice Huragan Ligota

Zapłacone

183. Olszewska Alicja 733 NW / K POL Mysłowice

Zapłacone

184. Orczykowski Tomasz - D7 / M POL Katowice Antom-Salonantom.pl

Niezapłacone

185. Ościłowicz Ewa - NW / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

186. Owczarek Paweł 23 D21 / M36 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

187. Pacyna Wojciech 305 D14 / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

188. Pałka Kacper 550 D7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

189. Pałyga Agnieszka - D7 / K POL Sosnowiec Future Processing Running Team

Niezapłacone

190. Paś Michał - D7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

191. Pawęzowska Anna 546 D7 / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

192. Pernikoza Michał 338 D14 / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

193. Piątek Przemysław 322 D14 / M POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

194. Piechocka Jadwiga 561 D7 / K POL Gliwice

Zapłacone

195. Piela Marcin 531 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

196. Piela Olga 532 D7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

197. Pieniążek Katarzyna 315 D14 / K POL Czeladź

Zapłacone

198. Piętka Radosław 545 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

199. Pietrowiak Mateusz 528 D7 / M POL Katowice

Zapłacone

200. Pietruszka Klaudia - NW / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Niezapłacone

201. Pilarczyk Łukasz 20 D21 / M18 POL Katowice KB Józefinka Katowice

Zapłacone

202. Piwowarczyk Natalia - D7 / K POL Dąbrowa Górnicza BENTELER

Niezapłacone

203. Pobiedzińska Karolina - D21 / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

204. Podlaski Adam - D14 / M POL Pszczyna

Niezapłacone

205. Podsiadło Łukasz 520 D7 / M POL Sosnowiec HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

206. Popczyk Magdalena 569 D7 / K POL Będzin Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil

Zapłacone

207. Popielawska Gabriela - D21 / K18 POL Kraków

Niezapłacone

208. Posmyk Przemysław 43 D21 / M36 POL Częstochowa

Zapłacone

209. Przybylski Tomasz 519 D7 / M POL Witaszyce

Zapłacone

210. Ptaś Jolanta - NW / K POL Czeladź Mosir Czeladz

Niezapłacone

211. Puchała Ewelina - D21 / K30 POL Katowice Da Vinci Team Sp. Z O.o.

Niezapłacone

212. Putowska Beata - D7 / K POL Zawiercie

Niezapłacone

213. Rąpała Karol 27 D21 / M18 POL Jasło Rowerem Przez Jasło

Zapłacone

214. Redziak Izabela - NW / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

215. Redziak Robert - D7 / M POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

216. Rogacz Piotr 308 D14 / M POL Sosnowiec HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

217. Rogalewicz Agnieszka 541 D7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

218. Rogoń Piotr 533 D7 / M POL Rudniki

Zapłacone

219. Rogowski Adam - D21 / M51 POL Częstochowa amator

Niezapłacone

220. Rosak-Szyrocka Joanna 537 D7 / K POL Częstochowa Mielewczyk Running Team

Zapłacone

221. Rozbicki Mariusz - D21 / M36 POL Warszawa Orange Polska

Niezapłacone

222. Rudnicki Kamil 12 D21 / M18 POL Myszków Będuska Brygada Biegowa

Zapłacone

223. Rusek Leszek 5 D21 / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

224. Rybak Tomasz 503 D7 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

225. Rychlik Patryk 553 D7 / M POL Klucze lisy pustyni

Zapłacone

226. Rychlik Sebastian 552 D7 / M POL Klucze lisy pustyni

Zapłacone

227. Sawecki Grzegorz - D7 / M POL Bedzin brak

Niezapłacone

228. Ścibisz Marta - D21 / K30 POL Czeladź Tkkf czeladz

Niezapłacone

229. Semper Tomasz 320 D14 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

230. Serocki Michał 9 D21 / M18 POL Gliwice

Zapłacone

231. Skawińska Magdalena 525 D7 / K POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

232. Skawiński Krzysztof 524 D7 / M POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

233. Skawiński Paweł 523 D7 / M POL Trzebinia Sierszanie

Zapłacone

234. Skóra Mirosława 715 NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

235. Śliwa Anna 515 D7 / K POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

236. Słaboń-Sikora Aneta 19 D21 / K30 POL Sosnowiec Stowarzyszenie Pogoria Biega

Zapłacone

237. Słupianek Paweł 727 NW / M POL Katowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

238. Smolik Sławomir 17 D21 / M36 POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

239. Smoll Mariola 41 D21 / K30 POL Krupski Mlyn

Zapłacone

240. Sobol Jan 557 D7 / M POL Kraków

Zapłacone

241. Sobol Pawel 556 D7 / M POL Kraków

Zapłacone

242. Sobolewski Piotr - D21 / M51 POL Czeladź ToPo Czeladź

Niezapłacone

243. Stach Wojciech 562 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

244. Stacha Paweł 21 D21 / M36 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

245. Stalmach Damian 566 D7 / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

246. Staniec Katarzyna 323 D14 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

247. Stanowski Patryk 1 D21 / M18 POL Katowice Górnik loto

Zapłacone

248. Starczewski Marcin 517 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

249. Staworzyński Dawid 55 D21 / M18 POL Będzin Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpil

Zapłacone

250. Stellmach Ewa 313 D14 / K POL Zabrze Nieidealny sport

Zapłacone

251. Stępień Marek 10 D21 / M51 POL Poręba Spytkowska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

252. Stromczynski Maciej 52 D21 / M51 POL Zabrze

Zapłacone

253. Struk Agnieszka - D21 / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

254. Struk Rafal - D14 / M POL Będzin

Niezapłacone

255. Studniarz Rafał - D21 / M18 POL Czeladź Sekcja-Piaski

Niezapłacone

256. Surma Bożena 321 D14 / K POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

257. Surma Dawid 8 D21 / M18 POL Sosnowiec

Zapłacone

258. Surma Weronika 563 D7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

259. Świerczek Łukasz - D21 / M36 POL Sosnowiec Potyczki Admina

Niezapłacone

260. Synal Marta - D14 / K POL Dąbrowa Górnicza FitOlaa

Niezapłacone

261. Szaleniec Patrycja 543 D7 / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

262. Szaleniec Sebastian 544 D7 / M POL Będzin

Zapłacone

263. Szatanek Dominik 32 D21 / M18 POL Katowice LM Baildona Team

Zapłacone

264. Szatanek Karina 30 D21 / K18 POL Katowice

Zapłacone

265. Szatanek Karina - D21 / K18 POL Racibórz

Niezapłacone

266. Szczerba Piotr 319 D14 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

267. Szlembarski Radosław 353 D14 / M POL Czeladź

Zapłacone

268. Szrobarczyk Małgorzata 728 NW / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

269. Szwaja Adam 336 D14 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

270. Szyja Joanna 31 D21 / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

271. Szylewska Ewa - D21 / K30 POL Chorzów Augusteam

Niezapłacone

272. Szymczak Arkadiusz 529 D7 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

273. Szymura Wojciech 18 D21 / M36 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

274. Szyrocki Jerzy - D7 / M POL Częstochowa WD140

Niezapłacone

275. Szyszka Bożena 314 D14 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

276. Tatara Nikodem 536 D7 / M POL Chorzów

Zapłacone

277. Tatara Radosław 535 D7 / M POL Chorzów

Zapłacone

278. Teper Zdzisław 526 D7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

279. Tiahnybok Paweł - D21 / M36 POL Kalety Decathlon CAR Gliwice

Niezapłacone

280. Towarek Jolanta 708 NW / K POL Mikołów

Zapłacone

281. Towarek Remigiusz 707 NW / M POL Mikołów

Zapłacone

282. Trela Andrzej - D21 / M36 POL Piaski Grandpagang

Niezapłacone

283. Waliczek Daria 510 D7 / K POL Katowice

Zapłacone

284. Warcholińska Anna - NW / K POL Racibórz Eko-okna Runners

Niezapłacone

285. Wąs Kasia - D7 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

286. Wąsowicz Małgorzata - D7 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

287. Widera Michał 534 D7 / M POL Sosnowiec Samsara Team

Zapłacone

288. Wiek-Rezacz Alicja 14 D21 / K30 POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

289. Wiesiołek Paweł - D14 / M POL Katowice Bagno

Niezapłacone

290. Wilk Rafał 15 D21 / M36 POL Piaski Sekcja Piaski

Zapłacone

291. Winkler Agnieszka - D21 / K30 POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

292. Winkler Grzegorz - D21 / M36 POL Katowice Biegamy Z Oszczepem

Niezapłacone

293. Witczyk Łukasz 701 NW / M POL Tychy

Zapłacone

294. Witczyk Natalia 702 NW / K POL Tychy

Zapłacone

295. Włodarczyk Dawid - D7 / M POL Tychy Murcki Team

Niezapłacone

296. Włoka Jessica 318 D14 / K POL Katowice Biegamy z Oszczepem

Zapłacone

297. Wochnik Beata - D21 / K30 POL Katowice Biegamy z oszczepem

Niezapłacone

298. Wojdas Mateusz 301 D14 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

299. Wojtyra Barbara - D7 / K POL Jaworzno

Niezapłacone

300. Wojtyra Dawid - D7 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

301. Woźniak Olga - D7 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

302. Wręczycki Łukasz - D21 / M18 POL Lubliniec

Niezapłacone

303. Wtorek Ilona 734 NW / K POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

304. Wykurz Liliana - D21 / K30 POL Wojkowice

Niezapłacone

305. Wysocka Dorota 716 NW / K POL Będzin

Zapłacone

306. Zabłocki Sylwester 349 D14 / M POL Sosnowiec #byledomety

Zapłacone

307. Zachciał Dagmara - D7 / K POL Wojkowice Zannini Biega

Niezapłacone

308. Zaklinska Kasia - D21 / K30 POL Gliwice TMTeam

Niezapłacone

309. Zięba Łukasz 505 D7 / M POL Katowice

Zapłacone

310. Zielińska Katarzyna 354 D14 / K POL Będzin HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

311. Zuber Monika - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU