Postaw suty w lutym - czyli bystry Hard Core 2019

Hostels PTTK Jagodna, Spalona, Bystrzyca Kłodzka, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abramczyk Rafał - B 7 / M POL Warszawa Yanushe Tt

Zapłacone

Arend Roman - B 7 / M POL Oleśnica

Zapłacone

Baran Dominika - B 7 / K POL Wrocław Wrocławskie Morsy

Niezapłacone

Bartnik Robert - B 7 / M POL Oleśnica

Niezapłacone

Basiński Krzysztof - B 7 / M POL Oława Morsy Oława

Zapłacone

Buss Jakub - B 7 / M POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania

Niezapłacone

Celiński Tomasz - NW 7 / M POL Otwock Tuptuś Otwock

Niezapłacone

Ciarkowska Dorota - NW 7 / K POL Susz

Zapłacone

Ciesielski Krzysztof - B 7 / M POL Oława Morsy Oława

Zapłacone

Czatrowska Anna - B 7 / K POL Chojnow

Niezapłacone

Dąbrowska Małgorzata - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Dąbrowski Bartłomiej - NW 7 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Dasdsad Dsadsa - B 7 / K POL Dsadsad dsadsadsad

Niezapłacone

Dobosz Kamil - B 7 / M POL Tarnów Opolski Moczymordy FC

Niezapłacone

Dobosz Patryk - B 7 / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

Dobosz Tomasz - NW 7 / M POL Żórawina

Zapłacone

Dudek Mariola - B 7 / K POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Dziełak Leszek - NW 7 / M POL Lubin

Zapłacone

Farbisz Lucyna - B 7 / K POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Góra Natalia - B 7 / K POL Stare Babice

Niezapłacone

Grudniok Damian - B 7 / M POL Katowice Srtg Katowice

Niezapłacone

Hnatów Marzena - NB 7 / K POL Nysa Nysa Biega

Niezapłacone

Hoffman Magdalena - B 7 / K POL Świętoszów

Zapłacone

Homa Marta - B 7 / K POL Kłodzko Kłodzko Przytwierdza Bieganie

Niezapłacone

Jabłoński Arkadiusz - NW 7 / M POL Głuchołazy PTTK Tryton Nysa

Zapłacone

Jakimowicz Agnieszka - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Jarek Małgorzata - NW 7 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Jarek Sergiusz - NW 7 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Jaskólski Marcin - B 7 / M POL Wrocław Happyfeetteam

Zapłacone

Jastrząb Maciej - B 7 / M POL Warszawa Hawk And Wolf Team

Zapłacone

Jastrzębska Mariola - NW 7 / K POL Świdnica

Niezapłacone

Jastrzębski Krzysztof - NW 7 / M POL Świdnica

Niezapłacone

Jeremiejko Małgorzata - B 7 / K POL Lubin 1983

Niezapłacone

Jurczak Mateusz - B 7 / M POL Warszawa I Po Co Ci To Było

Niezapłacone

Karpinska Nina - NW 7 / K POL Warszawa

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - NW 7 / K POL Oborniki Slaskie

Niezapłacone

Komorowski Jarosław - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

Kopij Rafał - B 7 / M POL Stara Bystrzyca

Zapłacone

Korn-Parasiewicz Monika - NW 7 / K POL Opole

Niezapłacone

Koszela Beata - B 7 / K POL Wrocław

Niezapłacone

Kowalski Sławomir - B 7 / M POL Opole

Niezapłacone

Krainski Piotr - NW 7 / M POL Czeladź Czeladz Biega

Niezapłacone

Król Kamila - NW 7 / K POL Leszczyna Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Lech Agnieszka - B 7 / K POL Świebodzice Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Lech Michał - B 7 / M POL Świebodzice Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Leśniewska Angela - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Lipińska Anna - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Luboński Stanisław - NW 7 / M POL Legnica Legnickie Morsy

Niezapłacone

Łukianow Artur - B 7 / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

Majchrzyk Dorota - NW 7 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Majzeles Estera - NW 7 / K POL Wrocław

Niezapłacone

Marcinowska Krystyna - NW 7 / K POL Kleszczów

Zapłacone

Michalska Agnieszka - B 7 / K POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Niezapłacone

Mielniczuk Jolanta - B 7 / K POL Legnica Legnickie Morsy "szpilka"

Niezapłacone

Niechaj Anna - NB 7 / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

Niechaj Julia - B 7 / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

Niechaj Sylwester - B 7 / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

Noszczyk Patryk - B 7 / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

Nowacka-Wołczek Jagoda - B 7 / K POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

Nowak Agnieszka - B 7 / K POL Lubin

Zapłacone

Nowak Przemysław - B 7 / M POL Lubin

Zapłacone

Olejnik Janusz - NW 7 / M POL Markowice

Zapłacone

Paluch Anna - B 7 / K POL Świebodzice Pokonaj Granice

Niezapłacone

Paluch Wiesław - B 7 / M POL Świebodzice

Niezapłacone

Paluchowski Tomasz - NW 7 / M POL Głuchołazy Ar_Tom PTTK TRYTON NYSA

Zapłacone

Papuga Joanna - NW 7 / K POL Łask Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Partyka Bozena - B 7 / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Niezapłacone

Partyka Jakub - B 7 / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Niezapłacone

Patoła Sebastian - B 7 / M POL Nakło Moczymordy FC

Niezapłacone

Pietrzak Jagoda - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

Piotrowska Dorota - NB 7 / K POL Złotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

Piotrowski Krzysztof - B 7 / M POL Zlotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

Płoszajczyk Beata - B 7 / K POL Bolków Bolków Team

Niezapłacone

Purczyńska Anna - B 7 / K POL Zielona Góra

Niezapłacone

Purczyński Grzegorz - B 7 / M POL Zielona Góra

Niezapłacone

Raszczuk Martyna - B 7 / K POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Niezapłacone

Romanowska-Lizis Anita - B 7 / K POL Czerńczyce Brak

Niezapłacone

Różańska Małgorzata - B 7 / K POL Wrocław

Niezapłacone

Rząsa Agnieszka - B 7 / K POL Żagań Żagańskie Dziki

Niezapłacone

Rzepecki Bartłomiej - B 7 / M POL Legnica Wrocławskie Morsy

Zapłacone

Sala Andrzej - NW 7 / M POL Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

Skrętek Monika - B 7 / K POL Jelenia Góra

Niezapłacone

Słupianek Paweł - NW 7 / M POL Katowice Lecymy Durś

Niezapłacone

Sobirey Łukasz - B 7 / M POL Opole Moczymordy FC

Zapłacone

Sołtysiak Iwona - NW 7 / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

Sowada Arkadiusz - B 7 / M POL Opole Moczymordy FC

Zapłacone

Sroczyński Daniel - B 7 / M POL Stalowa Wola

Niezapłacone

Stefanko Anna - B 7 / K POL Chocianów

Niezapłacone

Strzępek Magdalena - NW 7 / K POL Warszawa

Niezapłacone

Studzińska Agnieszka - NW 7 / K POL Brochocin Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Suszek Mateusz - B 7 / M POL Legnica Legnickie Morsy

Niezapłacone

Światowiec Anna - B 7 / K POL Kraków Imperium Sportu Team

Zapłacone

Świderska Izabela - B 7 / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Świderski Piotr - NB 7 / M POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Szemis Daniel - B 7 / M POL Kościerzyna Kościerski Klub Morsa Forrest Gump

Zapłacone

Szlachetka Łukasz - B 7 / M POL Września

Niezapłacone

Szydłowska Jagoda - B 7 / K POL Lubin 1983

Niezapłacone

Szydłowski Grzegorz - NB 7 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Niezapłacone

Taisner Aleksandra - NW 7 / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Niezapłacone

Taisner Tomasz - NW 7 / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Niezapłacone

Urbański Norbert - B 7 / M POL Stara Łomnica

Niezapłacone

Wachowiak Barbara - NW 7 / K POL Bystrzyca Kłodzka

Niezapłacone

Wierszelis Anna - B 7 / K POL Wrocław Żyraf Team

Niezapłacone

Wionczek Izabela - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

Witkowska Ania - B 7 / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Niezapłacone

Wójcik Aleksander - B 7 / M POL Poznań

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - NW 7 / M POL Łubiana

Zapłacone

Wrona Agnieszka - B 7 / K POL Ząbkowice Śląskie

Niezapłacone

Żak Marcin - B 7 / M POL Unikowice

Zapłacone

Zimnicki Damian - B 7 / M POL Świebodzice Żyraf Team

Niezapłacone

Żołędziewski Marcin - B 7 / M POL Wrocław

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU