Postaw suty w lutym - czyli bystry Hard Core 2019

Hostels PTTK Jagodna, Spalona, Bystrzyca Kłodzka, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramczyk Rafał - B 7 / M POL Warszawa Yanushe Tt

Zapłacone

2. Adrian Adrian - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

3. And Beata - NW 7 / K POL Częstochowa

Zapłacone

4. Andrzejczak Beata - NW 7 / K POL Zielona Góra

Zapłacone

5. Arend Roman - B 7 / M POL Oleśnica

Zapłacone

6. Bajsarowicz Dawid - B 7 / M POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

7. Bartnik Robert - B 7 / M POL Oleśnica

Zapłacone

8. Basiński Krzysztof - B 7 / M POL Oława Morsy Oława

Zapłacone

9. Bieś Ania - NB 7 / K POL Kraków

Zapłacone

10. Błaszczyk Anna - B 7 / K POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

11. Bogaczyk Piotr - B 7 / M POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

12. Borek Norbert - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

13. Borowski Robert - B 7 / M POL Mrągowo

Zapłacone

14. Brok Paulina - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

15. Buss Jakub - B 7 / M POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania

Zapłacone

16. Uczestnik anonimowy - NW 7 / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Zapłacone

17. Chojnacki Marcin - NW 7 / M POL Konstancin-Jeziorna Morsy

Zapłacone

18. Chruściel Michał - B 7 / M POL Brzeg Dolny Fitness Academy Running Team

Zapłacone

19. Chrzan Rafał - NW 7 / M POL Kąkolewo Morsy Yeti Leszno

Zapłacone

20. Chrząszczyk Kamila - NB 7 / K POL Bielawa

Zapłacone

21. Ciarkowska Dorota - NW 7 / K POL Susz

Zapłacone

22. Ciesielski Krzysztof - B 7 / M POL Oława Morsy Oława

Zapłacone

23. Czarnecka Marta - NW 7 / K POL Żory Ogniki

Zapłacone

24. Czarnecki Sebastian - NW 7 / M POL Żory Ogniki

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy - B 7 / K POL Warszawa Yogi team - wściekłe jamniory

Zapłacone

26. Uczestnik anonimowy - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

27. Dąbrowska Małgorzata - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

28. Dąbrowski Bartłomiej - NW 7 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

29. Dankowski Amadeusz - B 7 / M POL Zielona Góra #Biegamywewtorki

Zapłacone

30. Dobosz Kamil - B 7 / M POL Tarnów Opolski Moczymordy FC

Zapłacone

31. Dobosz Patryk - B 7 / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

32. Dobosz Tomasz - NW 7 / M POL Żórawina

Zapłacone

33. Dobrochowska Ilona - B 7 / K POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

34. Dobrochowski Marek - B 7 / M POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - B 7 / K POL Wroclaw

Zapłacone

36. Dudek Mariola - B 7 / K POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

37. Dyrek Marcin - B 7 / M

Zapłacone

38. Dżbik Kasia - NW 7 / K POL Nysa

Zapłacone

39. Dżbik Wojciech - NW 7 / K POL Nysa

Zapłacone

40. Dzidt Małgorzata - B 7 / K POL Gliwice

Zapłacone

41. Dziełak Grzegorz - B 7 / M POL Brzeg Morsy Brzeg

Zapłacone

42. Dziełak Leszek - NW 7 / M POL Lubin

Zapłacone

43. Dziupińska Dorota - NB 7 / K POL Jedlnia Letnisko

Zapłacone

44. Falender Anna - B 7 / K POL Świdnica Śląska CF 58100

Zapłacone

45. Fedyczkowska Justyna - B 7 / K POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

46. Fedyczkowski Edward - NW 7 / M POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

47. Figas Sebastian - B 7 / M POL Wroclaw

Zapłacone

48. Gadawski Marek - NB 7 / M POL Oleśnica

Zapłacone

49. Garnowski Arkadiusz - B 7 / M POL Mrągowo

Zapłacone

50. Gdula Daniel - NW 7 / M POL Tarnów

Zapłacone

51. Gebarowski Igor - B 7 / M POL Świebodzice

Zapłacone

52. Gibek Monika - NW 7 / K POL

Zapłacone

53. Golec Joanna - NW 7 / K POL Łomża

Zapłacone

54. Gołębiowska Natalia - B 7 / K POL Wrocław NOA

Zapłacone

55. Gołuch Arkadiusz - B 7 / M POL Łagiewniki Strzegomska dwunastka

Zapłacone

56. Góra Natalia - B 7 / K POL Stare Babice Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

57. Gosk Urszula - B 7 / K POL Opole lazy girl

Zapłacone

58. Grudniok Damian - B 7 / M POL Katowice CarbonOCRRacingTeam

Zapłacone

59. Gruszka Mateusz - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

60. Grzyb Michał - B 7 / M POL Długopole Dolne

Zapłacone

61. Hapel Hanna - B 7 / K POL Głogów

Zapłacone

62. Hnatów Marzena - NB 7 / K POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

63. Hoffman Magdalena - B 7 / K POL Świętoszów

Zapłacone

64. Homa Marta - B 7 / K POL Kłodzko Kłodzko Przytwierdza Bieganie

Zapłacone

65. Hotała Sylwia - B 7 / K POL Kudowa-Zdrój

Zapłacone

66. Husar Katarzyna - B 7 / K POL Paczków

Zapłacone

67. Hyrlik Damian - B 7 / M POL Świebodzice Pokonaj Granice GRUPA BIEGOWA Świebodzice

Zapłacone

68. Hyrlik Katarzyna - B 7 / K POL Świebodzice Pokonaj Granice Grupa Biegowa Świebodzice

Zapłacone

69. Jabłoński Arkadiusz - NW 7 / M POL Głuchołazy PTTK Tryton Nysa

Zapłacone

70. Jabłoński Patryk - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

71. Jarek Małgorzata - NW 7 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

72. Jarek Sergiusz - NW 7 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

73. Jarosz Dawid - B 7 / M POL Bystrzyca Kłodzka xRunners

Zapłacone

74. Jaskólski Marcin - B 7 / M POL Wrocław Happyfeetteam

Zapłacone

75. Jastrząb Maciej - B 7 / M POL Warszawa Hawk And Wolf Team

Zapłacone

76. Jęczmień Marlena - B 7 / K POL Świdnica CF 58100

Zapłacone

77. Jędrosz Aleksandra - B 7 / K POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

78. Jeremiejko Małgorzata - B 7 / K POL Lubin 1983

Zapłacone

79. Jezierski Sergiusz - B 7 / M POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Zapłacone

80. Jopek Mieczysław - NB 7 / M POL Kraków

Zapłacone

81. Jurczyński Piotr - B 7 / M POL Częstochowa

Zapłacone

82. Kaczmarek Mariusz - NW 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

83. Kaczmarek Michał - B 7 / M POL Tarnowo Podgórne

Zapłacone

84. Kaczmarek Zofia - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

85. Kaczmarski Piotr - NW 7 / POL Złotoryja

Zapłacone

86. Kaliszewski Norbert - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

87. Kamińska Adriana - NW 7 / K POL Opole

Zapłacone

88. Kampa Paweł - B 7 / M POL Tarnów Opolski Opole Biega

Zapłacone

89. Kapczyński Robert - NW 7 / M POL Podgórzyn

Zapłacone

90. Karbowski Mateusz - B 7 / M POL Wolibórz

Zapłacone

91. Kawa Piotr - B 7 / M POL Kamień Śląski Kamyki

Zapłacone

92. Kicun Agnieszka - NB 7 / K POL Wroclaw

Zapłacone

93. Kisiel Maciej - B 7 / M POL Dzierżonów TKKF DZIERŻONIÓW

Zapłacone

94. Kleszczyński Krzysztof - B 7 / M POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

95. Klimsiak Sebastian - NW 7 / M POL Strzegom

Zapłacone

96. Kmiecik Karol - B 7 / M POL Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA

Zapłacone

97. Kolasiński Krzysztof - B 7 / M POL Opole

Zapłacone

98. Komorowski Jarosław - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

99. Konopacki Grzegorz - B 7 / M POL Stary Waliszów Aby Do Mety

Zapłacone

100. Konopacki Krzysztof - B 7 / M POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

101. Kopij Rafał - B 7 / M POL Stara Bystrzyca

Zapłacone

102. Korn-Parasiewicz Monika - NW 7 / K POL Opole

Zapłacone

103. Kowalski Sławomir - B 7 / M POL Opole

Zapłacone

104. Kozieł Tomasz - B 7 / M POL Kudowa-Zdrój #wawrzynteam

Zapłacone

105. Krauze Wojciech - B 7 / M POL Wałbrzych

Zapłacone

106. Kretek Krzysztof - B 7 / M POL Żory CE Progress Żory

Zapłacone

107. Król Kamila - NW 7 / K POL Leszczyna Aktywna Złotoryja

Zapłacone

108. Król Przemysław - B 7 / M POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

109. Krowicki Pawel - B 7 / M POL Garki SAMEKONIE

Zapłacone

110. Krzaczkowska Iwona - B 7 / K POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

111. Krzaczkowski Łukasz - B 7 / M POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

112. Krzeczowski Jarosław - B 7 / M POL Kłodzko

Zapłacone

113. Krzyszczak Martyna - B 7 / K POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

114. Krzysztofiak Robert - B 7 / M

Zapłacone

115. Księżopolski Tomasz - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

116. Kuellmer Karolina - NB 7 / K POL Gdańsk

Zapłacone

117. Kur Adrian - B 7 / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

118. Kurcewicz Paweł - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

119. Kurek Tomasz - B 7 / M POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

120. Kutycka Małgorzata - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

121. Kutycka-Kurek Elżbieta - B 7 / K POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

122. Kutycki Tomek - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

123. Latosek Angelika - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

124. Lepianka Kamil - B 7 / M POL Szczawno Zdrój Figo-Fago

Zapłacone

125. Lepianka Piotr - B 7 / M POL Szczawno Zdrój Figo-Fago

Zapłacone

126. Leśniewska Angela - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

127. Lewczak Darek - NB 7 / M POL Lewin Brzeski

Zapłacone

128. Lewczak Ewa - NB 7 / K POL Lewin Brzeski

Zapłacone

129. Liman Przemysław - B 7 / M POL Świebodzice Świebodzicka Grupa Trialowa

Zapłacone

130. Lipińska Anna - NW 7 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

131. Łakomy Robert - NW 7 / M POL Leszno YETI

Zapłacone

132. Łaźniowski Dawid - B 7 / M POL Kudowa Zdrój EBIEGI.PL

Zapłacone

133. Łukasiewicz Maciek - NW 7 / M POL Złotoryja

Zapłacone

134. Łukasiewicz Marta - NW 7 / K POL Złotoryja

Zapłacone

135. Łukawski Krzysztof - B 7 / M POL Świebodzice

Zapłacone

136. Machowski Derek - B 7 / M POL Nowa Sól Notojadziem

Zapłacone

137. Majerowski Mateusz - B 7 / M POL Wolsztyn Baumat Team

Zapłacone

138. Makowiec Monika - B 7 / K POL Świdnica

Zapłacone

139. Malendowicz Przemysław - B 7 / M POL Kałowice Zygi&Pępuszek

Zapłacone

140. Maletka Joanna - B 7 / K POL Warszawa Warszawski klub Rogatego morsa

Zapłacone

141. Maniak Grzegorz - B 7 / M POL Wrocław Wrocławskie Morsy

Zapłacone

142. Marcinowska Krystyna - NW 7 / K POL Kleszczów

Zapłacone

143. Michalak Michał - B 7 / M POL Wałbrzych RONAL POLSKA RUN

Zapłacone

144. Michalska Agnieszka - B 7 / K POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Zapłacone

145. Michułka Beata - B 7 / K POL Wałbrzych

Zapłacone

146. Młynarz Dominika - B 7 / K POL Biadki

Zapłacone

147. Młynarz Nicola - B 7 / K POL Biadki Ks Ice Mat Team

Zapłacone

148. Młynarz Oliwia - B 7 / K POL Biadki

Zapłacone

149. Mortka Karol - B 7 / M POL Radom Drużyna Szpiku

Zapłacone

150. Motylewska Basia - B 7 / K POL Poznań

Zapłacone

151. Musiał Ewa - B 7 / K POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

152. Musińska Marta - B 7 / K POL Warszawa

Zapłacone

153. Musiński Patryk - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

154. Mysiura-Wojtuś Karolina - B 7 / K POL Opole

Zapłacone

155. Napora Przemysław - B 7 / M POL Lubin Tartan Volley Team Lubin

Zapłacone

156. Nesteruk Julita - B 7 / K POL Warszawa

Zapłacone

157. Noszczyk Patryk - B 7 / M POL

Zapłacone

158. Nowak Agnieszka - B 7 / K POL Lubin

Zapłacone

159. Nowak Łukasz - B 7 / M POL Wrocław NOA / CS Running Team

Zapłacone

160. Nowak Przemysław - B 7 / M POL Lubin

Zapłacone

161. Nusbaum Irek - B 7 / M POL Jaworzno

Zapłacone

162. Olejnik Janusz - NW 7 / M POL Markowice

Zapłacone

163. Orlińska Gabriela - NW 7 / K POL Nysa

Zapłacone

164. Orliński Dariusz - NW 7 / M POL Nysa

Zapłacone

165. Ostręga Arkadiusz - B 7 / M POL Tarnów Creator 365

Zapłacone

166. Ostręga Iwona - B 7 / K POL Tarnów Creator 365

Zapłacone

167. Osuch Piotr - B 7 / M POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

168. Paluch Anna - B 7 / K POL Świebodzice Pokonaj Granice

Zapłacone

169. Paluchowski Tomasz - NW 7 / M POL Głuchołazy Ar_Tom PTTK TRYTON NYSA

Zapłacone

170. Panek Zuzanna - B 7 / K POL Świdnica GLKS Świdnica

Zapłacone

171. Papuga Joanna - NW 7 / K POL Łask Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

172. Partyka Bozena - B 7 / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Zapłacone

173. Partyka Jakub - B 7 / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Zapłacone

174. Pastuszka Pawel - B 7 / M POL Złoty Stok ABY DO METY

Zapłacone

175. Pawlak Michał - NW 7 / M POL Praszka

Zapłacone

176. Piąstka Kamil - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

177. Pietrusiak Damian - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

178. Pietrzak Artur - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

179. Pietrzak Jagoda - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

180. Pietrzyk Agnieszka - B 7 / K POL Pyskowice

Zapłacone

181. Piotrowska Dorota - NB 7 / K POL Złotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

182. Piotrowski Krzysztof - B 7 / M POL Zlotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

183. Piotrowski Robert - B 7 / M POL Poznań

Zapłacone

184. Płoszajczyk Beata - NW 7 / K POL Bolków Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

185. Polak Anna - B 7 / K POL Kłodzko

Zapłacone

186. Popiel Jan - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

187. Potoniec Karolina - B 7 / K POL Rogoźnica

Zapłacone

188. Proskórniak Nicoll Weronika - NW 7 / K POL Gorzanów

Zapłacone

189. Purczyńska Anna - B 7 / K POL Zielona Góra

Zapłacone

190. Purczyński Grzegorz - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

191. Pyzikiewicz Grzegorz - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

192. Rakowski Przemysław - B 7 / M POL Oława SameKonie

Zapłacone

193. Raszewska Izabela - NW 7 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

194. Ratajczak Paulina - B 7 / K POL Opole

Zapłacone

195. Ratajczak Sławomir - B 7 / M POL Promnice

Zapłacone

196. Uczestnik anonimowy - NW 7 / K POL Jelenia Góra

Zapłacone

197. Romanowska-Lizis Anita - B 7 / K POL Czerńczyce Brak

Zapłacone

198. Różańska Małgorzata - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

199. Ruta Paulina - NW 7 / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

200. Rząsa Agnieszka - B 7 / K POL Żagań Żagańskie Dziki

Zapłacone

201. Rzepecki Bartłomiej - B 7 / M POL Legnica Wrocławskie Morsy

Zapłacone

202. Sajdyk Justyna - B 7 / K POL Błażowa

Zapłacone

203. Sala Andrzej - NW 7 / M POL Juszczyn Podbabiogórskie Nordic Walking

Zapłacone

204. Skiba Andrzej - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

205. Skrzypczak Grzegorz - B 7 / M POL Lutynia Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy

Zapłacone

206. Skuza Kinga - B 7 / K POL Gdańsk

Zapłacone

207. Słodyczka Andrzej - B 7 / M POL Nowa Bystrzyca

Zapłacone

208. Śmigacz Andrzej - B 7 / M

Zapłacone

209. Śmitkowski Bartłomiej - B 7 / M POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

210. Sobirey Łukasz - B 7 / M POL Opole Moczymordy FC

Zapłacone

211. Sowada Arkadiusz - B 7 / M POL Opole Moczymordy FC

Zapłacone

212. Spruta Bartosz - B 7 / M POL

Zapłacone

213. Sroczyński Daniel - NB 7 / M POL Stalowa Wola

Zapłacone

214. Stanisławska Ewa - NB 7 / K POL Kłodzko

Zapłacone

215. Stanisławska Marta - NB 7 / K POL Kłodzko

Zapłacone

216. Studzińska Agnieszka - NW 7 / K POL Brochocin Aktywna Złotoryja

Zapłacone

217. Suchenia Daniel - B 7 / M POL Wałbrzych

Zapłacone

218. Światowiec Anna - B 7 / K POL Kraków Imperium Sportu Team

Zapłacone

219. Świderska Izabela - B 7 / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

220. Świderski Piotr - NB 7 / M POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

221. Świętek Sylwia - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

222. Świrska Anna - B 7 / K POL Strzelin

Zapłacone

223. Szafrańska Agnieszka - B 7 / M POL Zabrze

Zapłacone

224. Szatniewska Natalia - B 7 / K POL Dusznikizdrój

Zapłacone

225. Szemelak Paweł - B 7 / M POL Wrocław Jagodno Team

Zapłacone

226. Szemis Daniel - B 7 / M POL Kościerzyna Kościerski Klub Morsa Forrest Gump

Zapłacone

227. Szendera Robert - B 7 / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

228. Szerszenowicz Marian - NW 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

229. Szwejkowski Paweł - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

230. Szydłowska Jagoda - B 7 / K POL Lubin 1983

Zapłacone

231. Szydłowski Grzegorz - NB 7 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

232. Taisner Aleksandra - NW 7 / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

233. Taisner Tomasz - NW 7 / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

234. Torczewski Izabela - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

235. Torczewski Kamil - NW 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

236. Tratkowska Brygida - B 7 / K POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

237. Turkiewicz Dawid - B 7 / M POL Woliborz Wolibórz w biegu

Zapłacone

238. Wachowiak Barbara - NW 7 / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

239. Walczyk Dorota - NW 7 / K POL Złotoryja

Zapłacone

240. Walczyk Tomasz - NW 7 / M POL Ostrowiecświętokrzyski

Zapłacone

241. Wańczko Paweł - B 7 / M POL Zielona Góra Notojadziem Zielona Góra

Zapłacone

242. Wankiewicz Krzysztof - B 7 / M POL Jelcz-Laskowice Gvt

Zapłacone

243. Wcislo Angelika - B 7 / K POL Świdnica CF58100

Zapłacone

244. Węcławiak Alina - NW 7 / K POL Piaseczno mors

Zapłacone

245. Weidner Johny - B 7 / M POL Zielona Góra Notojadziem Zielona Góra

Zapłacone

246. Werpachowski Łukasz - NW 7 / M POL Białystok

Zapłacone

247. Wieligda Janusz - NW 7 / M POL Wrocław RightWay

Zapłacone

248. Wionczek Bartłomiej - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

249. Wionczek Izabela - NW 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

250. Wionczek Wojciech - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

251. Witkowska Ania - B 7 / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

252. Włodarczyk Mariusz - B 7 / M POL Opole

Zapłacone

253. Włodarczyk Mariusz - B 7 / M POL Narok

Zapłacone

254. Wójcik Aleksander - B 7 / M POL Poznań

Zapłacone

255. Wojtaszek Katarzyna - NB 7 / K POL

Zapłacone

256. Wojtczak Łukasz - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

257. Wojtczak Małgorzata - B 7 / K POL Oleśnica Wałbrzyskie Centrum Siły

Zapłacone

258. Wojtczak Olga - B 7 / K POL Różanka Aby Do Mety

Zapłacone

259. Wojtek Łukasz - NB 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

260. Wojtek Marek - NB 7 / M POL Warszawa

Zapłacone

261. Wojtkiewicz Aneta - NB 7 / K POL Wroclaw Lovely Piggies

Zapłacone

262. Wolny Tadek - NB 7 / M POL Kraków

Zapłacone

263. Uczestnik anonimowy - NW 7 / M POL Łubiana

Zapłacone

264. Wrona Agnieszka - B 7 / K POL Ząbkowice Śląskie

Zapłacone

265. Żak Marcin - B 7 / M POL Unikowice

Zapłacone

266. Zaraziński Mateusz - B 7 / M POL Wołomin

Zapłacone

267. Zaucha Marta - B 7 / K POL Kłodzko KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE

Zapłacone

268. Zawadzki Wojciech - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

269. Zębala Kamil - B 7 / M POL Ciepłowody ABY DO METY!

Zapłacone

270. Zielinski Przemysław - B 7 / M POL Świdnica Figo-Fago

Zapłacone

271. Żołędziewski Marcin - B 7 / M POL Wrocław

Zapłacone

272. Żurek Grzegorz - B 7 / M POL Chorzów

Zapłacone

273. Zwardoń Marcin - B 7 / M POL Opole eXteam

Zapłacone

274. Zwirecki Piotr - B 7 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

275. Zygmunt Bomba - NW 7 / M POL Złoty Stok

Zapłacone

276. Zygmunt Małgorzata - B 7 / K POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU