Postaw suty w lutym - czyli bystry Hard Core

Schronisko PTTK Jagodna, Spalona, Bystrzyca Kłodzka, Polska
01.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramczyk Rafał - B / M POL Warszawa Yanushe TT

Zapłacone

2. Abramowicz Agata - B / K POL Brzeg Dolny

Zapłacone

3. Adamczyk Ewelina - B / K POL

Zapłacone

4. Adamowicz Kamila - NW / K POL Jaszkowa Góra

Zapłacone

5. Adamska Aleksandra - B / K POL Poznań

Zapłacone

6. Alferowicz Amanda - B / K GBR Bournemouth

Zapłacone

7. And Beata - B / K POL Częstochowa

Zapłacone

8. Andruszko Paweł - B / M POL Wałbrzych DrinkTeam

Zapłacone

9. Andrzejczak Beata - NW / K POL Zielona Góra dwie foczki +1

Zapłacone

10. Antosz Emilia - B / K POL Wrocław

Zapłacone

11. Arend Roman - B / M POL Oleśnica

Zapłacone

12. Balawender Grzegorz - B / M POL Oleśnica KURIER DAJEMY WIĘCEJ !!!

Zapłacone

13. Baldy Jakub - B / M POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

14. Banaś Mateusz - B / M POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

15. Banaszak Gabriela - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

16. Bardadyn Artur - NW / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

17. Bardadyn Ula - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

18. Barej Jacek - B / M POL Sochaczew iFON.pl Włóczybiegi

Zapłacone

19. Barski Tomek - B / K POL Niagara Klub Morsów

Zapłacone

20. Bartkowiak Anna - B / K POL Gniezno

Zapłacone

21. Bartkowiak Marcin - B / M POL Gniezno

Zapłacone

22. Bartnik Robert - B / M POL Oleśnica Pogrom Wichra Team

Zapłacone

23. Becela Anna - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

24. Bednarczyk Agnieszka - NW / K POL Kudowa-Zdrój

Zapłacone

25. Bernatek Aleksandra - B / K POL Warszawa Krio Faza Morsy Pryszków

Zapłacone

26. Bernatek Marcin - B / M POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

27. Białkowska Ewa - NW / K POL Środa Wlkp Browar Gzub

Zapłacone

28. Bień Dariusz - B / M POL Olesnica KURIER DAJEMY WIĘCEJ !!!

Zapłacone

29. Biernacik Monika - NW / K POL Złotoryja

Zapłacone

30. Bieś Ania - NB / K POL Kraków

Zapłacone

31. Błaszczyk Agnieszka - B / K POL Warszawa

Zapłacone

32. Bogaczyk Piotr - B / M POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - B / M POL Brzeg Dolny

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy - B / M POL Zielona Góra

Niezapłacone

35. Borowski Robert - B / M POL Mrągowo

Niezapłacone

36. Boznański Mateusz - B / M POL Wrocław Same Konie

Zapłacone

37. Brejwo Łukasz - B / M POL Poznań

Zapłacone

38. Bryś Natalia - NW / K POL Olesno

Zapłacone

39. Bryszewski Adam - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

40. Brzezińska Małgorzata - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

41. Brzeziński Grzegorz - NW / M POL Warszawa Klub Rogatych Morsów

Zapłacone

42. Budziński Rafał - B / M POL Krapkowice GarageGym krapkowice

Zapłacone

43. Bumbu Anna - B / K POL Wałbrzych

Zapłacone

44. Burna Iweta - NW / K POL Płock

Zapłacone

45. Buss Jakub - B / M POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

46. Byczkowska Mariola - NW / K POL Legnica Legnickie morsy i pasjonaci i Drapiki Nordic Walking

Zapłacone

47. Bzdyra Małgorzata - NW / K POL Polanica Zdrój Dziki Osioł

Zapłacone

48. Ceglarek Maria - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

49. Celiński Tomasz - B / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Zapłacone

50. Chalcińska Katarzyna - NW / K POL Łask

Zapłacone

51. Chałupka Danuta - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

52. Chrząszczyk Kamila - NB / K POL Bielawa

Zapłacone

53. Chrzęstek Anna - NW / K POL Olesno

Zapłacone

54. Chudziak Joanna - B / K POL Śrem Patola z Polanki

Zapłacone

55. Cieplik Magdalenka - NW / K POL Warszawa Warszawski KLub Rogatego Morsa

Zapłacone

56. Cieśla Dariusz - NB / M POL Zielona Góra

Zapłacone

57. Ciesla Mariola - NB / K POL Kamionki

Zapłacone

58. Ciosek Agata - NW / K POL Miękoszyn Warszawski klub Rogatego Morsa

Zapłacone

59. Cwojdziński Zbigniew - B / M POL Lubin

Zapłacone

60. Czarnecki Dominik - NW / M POL Zabrzeg

Zapłacone

61. Czmuchowski Tomasz - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

62. Czubala Beata - B / K POL Ziębice Sparta Ziębice

Zapłacone

63. Dąbrowska Beata - NW / K POL Pyskowice

Zapłacone

64. Dąbrowska Małgorzata - NW / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

65. Dąbrowski Bartłomiej - NW / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

66. Data Marcin - B / M POL Wrocław

Zapłacone

67. Deichsel Karolina - B / K POL Wrocław

Zapłacone

68. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

69. Dłużewska Joanna - NW / K POL Nowe Warpno

Zapłacone

70. Dobosz Patryk - B / M POL Tarnów Opolski DumboJet

Zapłacone

71. Dobosz Tomasz - B / M POL Żórawina

Zapłacone

72. Dolata Emilia - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

73. Doliński Adrian - B / M POL Legnica Legnicki Klub Morsa

Zapłacone

74. Dolna Edyta - NW / K POL Brzeg

Zapłacone

75. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Legnica Drapiki I Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

76. Drelichowska Anna - B / K POL Wrocław ŻWIRU TEAM

Zapłacone

77. Drożdżol-Brzęczek Agnieszka - NW / K POL Olesno

Zapłacone

78. Drzewakowska Beata - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

79. Dudała Gosia - NW / K POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

80. Dudek Krzysztof - B / M POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

81. Dudek Mariola - B / K POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

82. Duszczyk Adrian - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

83. Dyrek Marcin - B / M POL Wieliczka OPTOtech Medical

Zapłacone

84. Dzięgielewska Dominika - NW / K POL Lipa Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

85. Dziełak Grzegorz - B / M POL Brzeg Morsy Brzeg

Zapłacone

86. Dziób Magdalena - NB / K POL Dzierżoniów

Zapłacone

87. Dziób Tomasz - NB / M POL Dzierżoniów

Zapłacone

88. Engbersen Wanja - B / M NLD Rotterdam

Zapłacone

89. Fabiś Gabriela - NB / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

90. Fedyczkowska Justyna - P / K POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

91. Fedyczkowski Edward - B / M POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

92. Figas Sebastian - B / M POL Wroclaw

Zapłacone

93. Figlarek Damian - B / M POL Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa

Zapłacone

94. Froch Andrzej - B / M POL

Zapłacone

95. Fuss Łukasz - B / M POL Międzybórz Międzyborska Grupa Biegowa MGB

Zapłacone

96. Fyrstenberg Darek - B / M POL Warszawa 4 Frytki

Zapłacone

97. Gabryel Beata - NW / K POL Pyskowice

Zapłacone

98. Gadawski Marek - NB / M POL Oleśnica

Zapłacone

99. Gadzała Katarzyna - B / K POL Wałbrzych Babski Rejs

Zapłacone

100. Gaida Karol - B / M POL Wrocław Heble Heble

Zapłacone

101. Gajzler Agnieszka - NW / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

102. Gąsiewska Magdalena - B / K POL Warszawa MORSY ZIELONKA

Zapłacone

103. Gawlikowscy Ewelina - NW / K POL Boguszów Gorce Drink Team

Zapłacone

104. Gendek Violetta - NW / K POL Jarocin Tyłowice Lubochnia

Zapłacone

105. Gendek Wojciech - NB / M POL Jarocin Tyłowice Lubochnia

Zapłacone

106. Gibek Angelika - NW / K POL Kępno

Zapłacone

107. Gibek Łukasz - B / M POL Kępno

Zapłacone

108. Gibek Monika - NW / K POL Długopole Dolne

Zapłacone

109. Glegocińska Joanna - NW / K POL Sułocin Towarzystwo Zawsze W Formie Sierpc

Zapłacone

110. Gmurek Iwona - NW / K POL

Zapłacone

111. Godecka Jadwiga - B / K POL Chojnow DrapikiiPasjonaci

Zapłacone

112. Góra Natalia - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

113. Górniak Dawid - B / M POL Poznań Patola z Polanki

Zapłacone

114. Górska Kinga - B / K POL Warszawa

Zapłacone

115. Grochowski Zbigniew - NB / M POL Kłodzko

Zapłacone

116. Grodecki Michał - B / M POL Wrocław

Zapłacone

117. Grudzień Mateusz - B / M POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

118. Grudzińska Ania - B / K POL Wrocław

Zapłacone

119. Gruszka Kasia - NW / K POL Kraków

Zapłacone

120. Grześkowiak Adam - NW / M POL

Zapłacone

121. Grześkowiak Małgorzata - NW / K POL

Zapłacone

122. Grześkowiak-Utrata Joanna - NB / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

123. Gugała Łukasz - B / M POL Warszawa Klub Rogatych Morsów

Zapłacone

124. Hanke Lidia - NW / K POL Pabianice

Zapłacone

125. Hetmański Filip - B / M POL Kudowa-Zdrój KUDOWIANKA RUN

Zapłacone

126. Hnatów Marzena - NB / K POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

127. Hoffman Magdalena - B / K POL Świętoszów

Zapłacone

128. Hołyst Marcin - B / M POL Mysłaków Centrum Formy 58100

Zapłacone

129. Homa Marta - B / K POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Zapłacone

130. Hubert Mnich - B / M POL Legionowo Warszawski Klub Rogatego Morsa - FAT RUNNER

Zapłacone

131. Hyrlik Damian - B / M POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

132. Hyrlik Kasia - B / K POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

133. Uczestnik anonimowy - B / K POL Opole babski rejs

Zapłacone

134. Iwan Katarzyna - B / K POL Świdnica Centrum Formy 58100

Zapłacone

135. Jabłońska Marta - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

136. Jabłońska-Niziołek Katarzyna - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

137. Jagniątkowski Jacek - B / M POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

138. Jankowiak Klaudiusz - NW / M POL Zielona Góra Dwie foczki +1

Zapłacone

139. Jarek Małgorzata - NW / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

140. Jarek Sergiusz - NW / M POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

141. Jarosławski Mariusz - B / M POL Oława Biegnij Oławo

Zapłacone

142. Jarosz David - B / M POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

143. Jaskólski Marcin - B / M POL Wrocław happyfeetteam

Zapłacone

144. Jastrząb Maciej - B / M POL Warszawa HawkWolf/WqurwTeam

Zapłacone

145. Jęczmień Marlena - B / K POL Świdnica Centrum Formy 58100

Zapłacone

146. Jędrosz Aleksandra - B / K POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

147. Jeremiejko Małgorzata - B / K POL Lubin

Zapłacone

148. Jezierski Sergiusz - B / M POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Zapłacone

149. Jokś Marcin - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

150. Jokś Natalia - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

151. Jopek Grzegorz - NW / M POL Kraków

Zapłacone

152. Jopek Mieczysław - NB / M POL Kraków

Zapłacone

153. Jóźwiak Mirosław - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

154. Jurczyński Piotr - B / M POL Częstochowa

Zapłacone

155. Juszyńska Anna - B / K POL Warszawa

Zapłacone

156. Kaczmarek Mariusz - NW / M POL Wrocław

Zapłacone

157. Kaczmarek Zofia - NW / K POL Wrocław

Zapłacone

158. Uczestnik anonimowy - B / M POL Złotoryja

Zapłacone

159. Uczestnik anonimowy - B / M POL

Zapłacone

160. Kalandyk Robert - B / M POL Ożarów Mazowiecki iFON.pl Włóczybiegi

Zapłacone

161. Kaliczak Tomasz - B / M POL Świdnica Centrum Formy 58100

Zapłacone

162. Kamińska Adriana - NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Zapłacone

163. Kampa Paweł - B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

164. Kapczyński Robert - NW / M POL Podgórzyn Nie Mam Klubu

Zapłacone

165. Karbowska Sylwia - NW / K POL Wolibórz

Zapłacone

166. Karbowski Mateusz - NW / M POL Wolibórz

Zapłacone

167. Karolewicz Anna - NW / K PHL Brzeg

Zapłacone

168. Karolewicz Piotr - NW / M POL Brzeg Morsy i Foczki Brzeg

Zapłacone

169. Karpisz Bogusław - NW / M POL

Zapłacone

170. Karpisz Lidia - NW / K POL

Zapłacone

171. Kasińska Joanna - B / K POL Łódź Ania Loki Team

Zapłacone

172. Kaśkiewicz Tomasz - B / M POL Świdnica

Zapłacone

173. Katyńska Anna - B / K POL Świebodzice

Zapłacone

174. Kaźmierczak Tomasz - NW / M POL Leszno

Niezapłacone

175. Kelly Joanna - NW / K POL Oborniki Slaskie

Zapłacone

176. Khouri Michał - B / M POL Warszawa Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

177. Kiełbik Agnieszka - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

178. Kierczyńska Kamila - NB / K POL Bielawa

Zapłacone

179. Kinal Piotr - B / M POL Kłodzko

Zapłacone

180. Kisser Paulina - NW / K POL Kobyłka Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

181. Kleszczyński Krzysztof - B / M POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

182. Uczestnik anonimowy - B / M POL Poznań Patola z Polanki

Zapłacone

183. Klimkiewicz Patrycja - B / K POL Poznań Patola z Polanki

Zapłacone

184. Klimorowski Mirosław - B / M POL Ścinawka Średnia

Zapłacone

185. Klimsiak Sebastian - NW / M POL Strzegom

Zapłacone

186. Kluczka Michał - NW / M POL Gdańsk SKT PG FIFY

Zapłacone

187. Kniaś Iwona - NB / K POL Szczytniki Duchowne Lubochnia Adventure Race Team

Zapłacone

188. Kocińska Agnieszka - B / K POL Warszawa

Zapłacone

189. Kołoszyc Grzegorz - B / M POL Roztoki Różowe Landryny

Zapłacone

190. Kołoszyc Joanna - NW / K POL Roztoki Różowe Landryny

Zapłacone

191. Uczestnik anonimowy - P / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

192. Konecki Marek - B / M POL

Zapłacone

193. Konicki Krzysztof - B / M POL Wrocław

Zapłacone

194. Konior Agnieszka - B / K POL Wrocław Babski rejs

Zapłacone

195. Konopacka Wiktoria - P / K POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

196. Konopacki Grzegorz - B / M POL Stary Waliszów Różowe landryny

Zapłacone

197. Konopacki Krzysztof - P / M POL Ząbkowice Śląskie Aby Do Mety

Zapłacone

198. Uczestnik anonimowy - B / M POL Stara Bystrzyca

Zapłacone

199. Korn-Parasiewicz Monika - NW / K POL Opole

Zapłacone

200. Korycka Mariola - NW / K POL Zgierz FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

201. Korzak Ewa - B / K POL Brzeg Dolny STODOŁARUN

Zapłacone

202. Korzak Piotr - B / M POL Brzeg Dolny STODOŁARUN

Zapłacone

203. Kot Monika - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

204. Kot Wojciech - B / M POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

205. Kowacz Agata - NW / K POL Wałbrzych

Zapłacone

206. Kowalik Dariusz - B / M POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

207. Kowalska Joanna - NW / K POL Opole

Zapłacone

208. Kowalski Sławomir - NW / M POL Opole

Zapłacone

209. Kozina Patrycja - B / K POL Zawoja Patola z Polanki

Zapłacone

210. Kozina Sylwia - B / K POL Poznań Patola z Polanki

Zapłacone

211. Krawczyk Krzysztof - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

212. Król Kamila - NW / K POL Leszczyna Aktywna złotoryja

Zapłacone

213. Król Przemysław - B / M POL Wrocław Samekonie Ola team

Zapłacone

214. Krowicki Pawel - B / M POL Garki

Zapłacone

215. Krupa Adrian - B / M POL Ożarów Mazowiecki Włóczybiegi

Zapłacone

216. Krupińska Hanna - B / K POL Gdańsk Offroad team

Zapłacone

217. Krygier Artur - B / M POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Zapłacone

218. Krymski Tomasz - B / M POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

219. Kryza Agnieszka - B / K POL Wroclaw

Zapłacone

220. Kryza Grzegorz - B / M POL Wroclaw

Zapłacone

221. Krzaczkowska Iwona - B / K POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

222. Krzaczkowski Łukasz - B / M POL Wrocław Dziki Wrocław

Zapłacone

223. Krzywonos Maciej - NB / M POL Rozdrażew

Zapłacone

224. Księżopolska Karolina - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

225. Księżopolski Tomasz - NW / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

226. Kubacka Maria - NW / K POL Krosno Szybkie Arbuziki

Zapłacone

227. Kubik Karolina - NW / K UKR Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

228. Kucharek Damian - B / M POL Kłodzko

Zapłacone

229. Kujawski Daniel - B / M POL Zambrów

Zapłacone

230. Kułakowska Anna - B / K POL Warszawa Ifon.pl włóczybiegi

Zapłacone

231. Kur Adrian - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

232. Kurek Tomasz - B / M POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

233. Kurzak Dariusz - B / M POL Struga

Zapłacone

234. Kusarek Piotr - B / M POL Stary Węgliniec Husaria Race Team

Zapłacone

235. Kutycka-Kurek Elżbieta - B / K POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

236. Uczestnik anonimowy - B / M POL Warszawa Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

237. Laskowski Marcin - B / M POL Kłodzko

Niezapłacone

238. Legut Paweł - B / M POL Walbrzych Drink Team

Zapłacone

239. Lepianka Marzena Piotr - B / M POL Szczawno Zdrój

Zapłacone

240. Leśniewska Angela - NW / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

241. Leśniewska Katarzyna - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

242. Lewandowska Patrycja - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

243. Lewczak Darek - NB / M POL Lewin Brzeski

Zapłacone

244. Lewczak Ewa - NB / K POL Lewin Brzeski

Zapłacone

245. Lisowski Robert - NW / M PCN Boguszów Gorce TKKF Nestor

Zapłacone

246. Liszka Kamil - B / M POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

247. Lobo Bobo - NW / M POL Kraków

Zapłacone

248. Lorenz Bożena - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

249. Lorenz Roman - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

250. Luboński Stanisław - NW / M POL Legnica Legnickie Morsy

Zapłacone

251. Łakomy Robert - NW / M POL Leszno

Zapłacone

252. Łoaza Krzysztof - B / M POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

253. Łondka Marlena - NW / K POL Pabianice Forma na piątkę NW Pabianice

Zapłacone

254. Łuba Magdalena - B / K POL Warszawa

Zapłacone

255. Łukasiewicz Maciek - NW / M POL Złotoryja

Zapłacone

256. Łukasiewicz Marta - NW / K POL Złotoryja

Zapłacone

257. Łukowska Krystyna - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

258. M-A Hanka - NW / K POL Brzeg Morsy i Foczki Brzeg

Zapłacone

259. Maciąg Łukasz - B / M POL

Zapłacone

260. Macura Jarosław - B / M POL Międzylesie Różowe landryny

Zapłacone

261. Maczuga Michał - NW / M POL Gryżewo Szybkie Arbuziki

Zapłacone

262. Maj Marek - B / M POL Wrocław

Zapłacone

263. Majerowski Mateusz - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

264. Mąkosa Grzegorz - B / M POL Wrocław Babski rejs

Zapłacone

265. Maletka Joanna - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

266. Malik Sławomir - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

267. Mańczyński Marcin - B / M POL Opole BOX88

Niezapłacone

268. Markowski Piotr - B / M POL Wałbrzych Bosman

Zapłacone

269. Matuszewska Agnieszka - NW / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

270. Matycz Mariusz - NW / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

271. Matykiewicz Łukasz - B / M POL Opole

Zapłacone

272. Matykiewicz Natalia - B / K POL Opole

Zapłacone

273. Matysik Monika - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

274. Merda Edyta - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

275. Michalak Dawid - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

276. Michalak Hubert - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

277. Michalak Natalia - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

278. Michalec Marzena - B / K POL Wałbrzych kobiety w biegu

Zapłacone

279. Michalik Natalia - B / K POL Gliwice GLIWICKA GRUPA BIEGACZY

Zapłacone

280. Michalska Agnieszka - B / K POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Zapłacone

281. Michoń Tomasz - B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

282. Michułka Beata - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

283. Mielcarek Ewa - B / K POL Poznań

Zapłacone

284. Mikolajewski Marcin - B / M POL Oleśnica Oleśnica

Zapłacone

285. Mikołajczuk Łukasz - B / M POL Warszawa

Zapłacone

286. Mioduszewska-Derwich Kasia - P / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

287. Miszczak Adam - B / M POL Nowa Ruda Radkowskie Morsy

Zapłacone

288. Młynarz Nicola - B / K POL

Zapłacone

289. Młynarz Oliwia - B / K POL Biadki

Zapłacone

290. Mnich Hubert - P / M POL Legionowo Warszawski Klub Rogatego Morsa- FAT RUNNER

Zapłacone

291. Mocydlarz Przemysław - B / M POL Poznań

Zapłacone

292. Molicka Jolanata - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

293. Molicki Daniel - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

294. Morgi Morgan - B / M POL Wałbrzych Wałbrzyskie morsy i okolice

Zapłacone

295. Musiał Ewa - B / K POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

296. Musioł Justyna - NW / K POL Pyskowice

Zapłacone

297. Nerlo Olga - B / K POL Głuszyca

Zapłacone

298. Niemiec Barbara - NW / K POL Nowa Ruda

Zapłacone

299. Niemiec Waldemar - NW / M POL Nowa Ruda

Zapłacone

300. Nikodem Damian - B / M POL Poznań Patola z Polanki

Zapłacone

301. Niziołek Rafał - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

302. No Be - NW / K POL Zielona Góra

Zapłacone

303. No Marcin - NW / M POL Zielona Góra Dwie foczki +1

Zapłacone

304. Noga Beata - NW / K POL

Zapłacone

305. Noga Marcin - NW / M POL

Zapłacone

306. Noszczyk Patryk - B / M POL Wałbrzych

Zapłacone

307. Nowak Agnieszka - B / K POL Lubin

Zapłacone

308. Nowak Daniel - P / M POL Wrocław

Zapłacone

309. Nowak Przemysław - B / M POL Lubin

Zapłacone

310. Nowak Wiktor - B / M POL Wrocław Anteny Cepina

Zapłacone

311. Nowicki Marcin - NW / M POL Łódź

Zapłacone

312. Olczyk Jacek - NB / M POL Panki

Zapłacone

313. Olejnik Janusz - NW / M POL Nysa

Zapłacone

314. Olszak Zenon - B / M POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

315. Olszewski Bogdan - B / M POL Grodków

Zapłacone

316. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Olesno

Zapłacone

317. Orlak Robert - B / M POL Świebodzice

Zapłacone

318. Orlińska Gabriela - NW / K POL Nysa

Zapłacone

319. Orliński Dariusz - NW / M POL Nysa

Zapłacone

320. Orwat Alina - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

321. Osieja Elżbieta - NW / K POL Pabianice Forma na Piątkę NW

Zapłacone

322. Osieja Tomasz - NW / M POL Pabianice Forma na Piątkę NW

Zapłacone

323. Ozog Grzegorz - P / M POL Opole

Zapłacone

324. Ozog Katarzyna - P / K POL Opole

Zapłacone

325. Pacześna Katarzyna - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

326. Palczyńska Agnieszka - B / K POL Pabianice

Zapłacone

327. Palczyński Andrzej - B / M POL Pabianice

Zapłacone

328. Papuga Joanna - NW / K POL Łask Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

329. Parasiewicz Tomasz - NB / M POL Opole

Zapłacone

330. Partyka-Opiela Anna - B / K POL Wrocław Offroad team

Zapłacone

331. Pastuszka Paweł - B / M POL Ziębice Wataha

Zapłacone

332. Paukszteło Paula - B / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

333. Pawelec Mariusz - B / M POL Kudowa-Zdrój KUDWIANKA RUN

Zapłacone

334. Pawłowska Agnieszka - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego MORSA

Zapłacone

335. Perucka Małgorzata - B / K POL Głogów

Zapłacone

336. Pielichata Magdalena - B / K POL Kłodzko

Zapłacone

337. Pienkosz Elwira - B / K POL Warszawa

Zapłacone

338. Pietrusiak Damian - B / M POL Wrocław

Zapłacone

339. Piotrowska Dorota - B / K POL Złotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

340. Piotrowski Grzegorz - B / M POL Świdnica Biegowa Świdnica

Zapłacone

341. Piotrowski Krzysztof - B / M POL Zlotoryja Legnickie Morsy

Zapłacone

342. Piotrowski Robert - B / M POL Poznań

Zapłacone

343. Piskorz Robert - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

344. Piskorz Sylwia - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

345. Pitura Joanna - NW / K POL Złotoryjs

Zapłacone

346. Płoszajczyk Beata - NW / K POL Bolków Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

347. Polak Anna - NB / K POL Kłodzko

Zapłacone

348. Polański Krzysztof - B / M POL Brzeg Dolny Stodołarun

Zapłacone

349. Popiel Jan - B / M POL Wrocław

Zapłacone

350. Popis Beata - B / K POL Warszawa

Zapłacone

351. Pośledni Tadeusz - NW / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

352. Poślednia Teresa - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

353. Uczestnik anonimowy - B / M POL Kłodzko

Zapłacone

354. Pronobis Maciej - B / M POL Syców

Zapłacone

355. Proszak Sebastian - B / M POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Biegania

Zapłacone

356. Przybyła Eugenia - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

357. Przybyło Sławek - B / M POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

358. Przyłucka Agata - NW / K POL Chojnów Legnickie Morsy

Zapłacone

359. Purczyńska Anna - NW / K POL Zielona Góra

Zapłacone

360. Purczyński Grzegorz - NW / M POL Zielona Góra

Zapłacone

361. Uczestnik anonimowy - B / M POL Wrocław

Niezapłacone

362. Pyciak Tomasz - NB / M POL

Zapłacone

363. Pyzikiewicz Gresek - B / M POL Zielona Góra

Niezapłacone

364. Radulewicz Sebastian - B / M POL Raszówka Legnickie Morsy

Zapłacone

365. Rakowski Przemysław - B / M POL Oława Melvit Run

Zapłacone

366. Raszewska Agata - B / K POL Wrocław

Zapłacone

367. Raszewska Izabela - NW / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

368. Rejman Danuta - NW / K POL Rakoniewice Niagara Klub Morsów

Zapłacone

369. Rejman Ryszard - NW / M POL Rakoniewice Niagara Klub Morsów

Zapłacone

370. Romanowska-Lizis Anita - B / K POL Czerńczyce Brak

Zapłacone

371. Rorot Dominik - B / M POL Wrocław

Zapłacone

372. Różańska Małgorzata - NB / K POL Wrocław

Zapłacone

373. Uczestnik anonimowy - B / M POL Wolsztyn

Zapłacone

374. Rubczyński Wojtek - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

375. Rudnicki Paweł - NB / M POL Krotoszyn

Zapłacone

376. Rusakowicz Sylwia - B / K POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Zapłacone

377. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Złotoryja Psnw

Zapłacone

378. Rząsa Agnieszka - B / K POL Żagań

Zapłacone

379. Sadecki Bogdan - NW / M POL Katowice ILA BIKE TEAM

Zapłacone

380. Sadkowski Tomasz - NW / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

381. Sadlik Dariusz - NW / M POL Biielsko Biała

Zapłacone

382. Sajdyk Justyna - B / K POL Błażowa

Zapłacone

383. Sęga Krystian - B / M POL Gorzanów Kręć korbą Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

384. Sekulak Elżbieta - B / K POL Poznań

Zapłacone

385. Sembrat Daria - B / K POL Legnica LEGNICKIE MORSY

Zapłacone

386. Semczuk Andrzej - NW / M POL Brzeg Morsy Brzeg

Zapłacone

387. Semczuk Violetta - NW / K POL Brzeg Morsy Brzeg

Zapłacone

388. Serocka-Szubert Emilia - NB / K POL Lubochnia Lubochnia Adventure Race Team

Zapłacone

389. Sikora Anna - B / K POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

390. Sikora Marcin - B / M POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

391. Sitkowska Joanna - B / K POL Kłodzko Ebiegi.pl

Zapłacone

392. Skiba Andrzej - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

393. Skiba-Dziadyk Dominika - NW / K POL

Zapłacone

394. Skrzyński Jacek - NW / M POL

Zapłacone

395. Skupiński Jarosław - NW / M POL

Zapłacone

396. Skuza Józef - NW / M POL Legnica

Zapłacone

397. Skuza Krzysztof - B / M POL

Zapłacone

398. Słociak Rafał - B / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

399. Słodyczka Andrzej - B / M POL Stara Bystrzyca Różowe Landryny

Zapłacone

400. Śmiałowski Grzegorz - B / M POL Walbbrzych

Zapłacone

401. Smigacz Andrzej - B / M POL Wieliczka

Zapłacone

402. Śmiglarska Aleksandra - B / K POL Jedlina-Zdrój Drink Team

Zapłacone

403. Sobań Paweł - B / M POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

404. Soboń Agnieszka - NB / K POL Wolsztyn Niagara

Zapłacone

405. Soboń Tomasz - NB / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

406. Sroczyński Daniel - NB / M POL Spalona Jagodna Team

Zapłacone

407. Stańczak Dorota - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

408. Stankiewicz Ilona - NW / K POL Myslovitz ILA BIKE TEAM

Zapłacone

409. Staszewska Katarzyna - NW / K POL Annopole BROWAR GZUB

Zapłacone

410. Uczestnik anonimowy - B / K POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Zapłacone

411. Stępień Tomasz - B / M POL Oleśnica Aby Do Mety

Zapłacone

412. Stolarski Mirek - NW / M POL Katowice

Zapłacone

413. Stolarz Ewa - NW / K POL Pyskowice

Zapłacone

414. Stoncel Barbara - B / K POL Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec

Zapłacone

415. Stoncel Mieczysław - B / M POL Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec

Zapłacone

416. Strap Tomasz - B / M POL Szczytna

Zapłacone

417. Stroczyński Mariusz - NB / M POL Bielawa

Zapłacone

418. Stróżyk Iga - B / K POL Kiekrz

Zapłacone

419. Studzińska Agnieszka - NW / K POL Brochocin Aktywna Złotoryja

Zapłacone

420. Stuglik Zbigniew - B / M POL Wrocław

Zapłacone

421. Sulima Tomasz - B / M POL Kłodzko Sparta Ziębice

Zapłacone

422. Świderska Izabela - B / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

423. Świderski Piotr - NB / M POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

424. Świerczyńska Agnieszka - NW / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

425. Świętek Sylwia - B / K POL Wrocław

Zapłacone

426. Świrniak Bernard - NB / M POL Strzegom STRZEGOMSKA 12-ka

Zapłacone

427. Świstak-Duszczyk Agnieszka - B / K POL Warszawa Warszawski klub Rogatego Morsa

Zapłacone

428. Szacik Marcin - B / M POL Wrocław

Niezapłacone

429. Szczekała Grzegorz - B / M POL Bielawa

Zapłacone

430. Szczepaniak Daniel - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

431. Szczepaniak Dorota - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

432. Szemis Daniel - B / M POL Kościerzyna Forrest Gump Kościerzyna

Zapłacone

433. Szendera Robert - B / M POL Opole SLD

Zapłacone

434. Szerszenowicz Marian - NW / M POL Zielona Góra Dwie foczki +1

Zapłacone

435. Szkwarek-Konopacka Joanna - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka Różowe Landryny

Zapłacone

436. Uczestnik anonimowy - B / M POL Wrociszów

Zapłacone

437. Szubert Przemysław - NB / M POL Lubochnia Lubochnia Adventure Race Team

Zapłacone

438. Szulc Beata - NW / K POL Gdansk Babski Rejs

Zapłacone

439. Szwejkowski Paweł - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

440. Uczestnik anonimowy - B / K POL Lubin

Zapłacone

441. Szydłowski Grzegorz - NB / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

442. Szymańska Grażyna - NW / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

443. Szymczak Joanna - NW / K POL Suszyna

Zapłacone

444. Szymczak Paulina - NW / K POL Suszyna

Zapłacone

445. Taisner Aleksandra - NW / K POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Śląska

Zapłacone

446. Taisner Tomasz - NW / M POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Śląska

Zapłacone

447. Tatarynowicz Karolina - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

448. Tatarynowicz Marcin - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

449. Teper Jacek - B / M POL Warszawa Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie

Zapłacone

450. Terek Michał - B / M POL Kłodzko Ebiegi.pl

Zapłacone

451. Tokarczyk Dominika - B / K POL Poznań

Zapłacone

452. Tomaka Maciej - B / M POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Zapłacone

453. Tomaszewska Beata - B / K POL Gola

Zapłacone

454. Tomaszewski Wojciech - B / M POL Gola

Zapłacone

455. Tomiak Paulina - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

456. Torczewski Izabela - B / K POL Wrocław

Zapłacone

457. Torczewski Kamil - B / M POL Wrocław

Zapłacone

458. Tratkowska Brygida - B / K POL Wrocław

Zapłacone

459. Trojak Ewa - B / K POL Ziębice

Zapłacone

460. Trojańska Agnieszka - NW / K POL Opole Babski Rejs

Zapłacone

461. Tuczyńska Julita - NB / K POL Wrocław

Zapłacone

462. Tybor Karolina - B / K POL Wrocław

Zapłacone

463. Tylak Bartosz - B / M POL Wrocław

Zapłacone

464. Tyzo Aleksander - P / M POL Międzylesie Różowe landryny

Zapłacone

465. Urbański Grzegorz - B / M POL Świdnica ŻWIRU TEAM

Zapłacone

466. Utrata Roland - B / M POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

467. Wachowiak Adam - NW / M POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

468. Wachowiak Barbara - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

469. Walczak Christina - B / K DEU Muenchen

Zapłacone

470. Walczyk Dorota - NW / K POL Złotoryja

Zapłacone

471. Walczyk Tomasz - NW / M POL Złotoryja

Zapłacone

472. Walicka Violeta - NW / K GBR Bournemouth

Zapłacone

473. Waligóra Aleksandra - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

474. Wańczko Paweł - B / M POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Zapłacone

475. Warganowska Anna - B / K POL Kudowa-Zdrój

Zapłacone

476. Warzecha Agnieszka - B / K POL Ruda Śląska Buki Prawdziwe

Zapłacone

477. Warzecha Tomasz - B / M POL Ruda Śląska Buki Prawdziwe

Zapłacone

478. Wei Kjah Johny - B / M POL Zielona Góra Notojadziem zielona góra

Zapłacone

479. Uczestnik anonimowy - B / K POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Zapłacone

480. Widera Agnieszka - B / K POL Wolsztyn Niagara Klub Morsów

Zapłacone

481. Wieciech Marta - B / K POL Wroclaw

Zapłacone

482. Więckowski Janusz - NW / M POL Sułocin Towarzystwo Zawsze W Formie Sierpc

Zapłacone

483. Wieczorek Agnieszka - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

484. Wierzbicka Agata - B / K POL Świebodzice

Zapłacone

485. Wierzelewska Małgorzata - B / K POL Wałbrzych DRINK TEAM

Zapłacone

486. Wiluś Wiktor - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

487. Witczak Katarzyna - B / K POL Warszawa Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

488. Wojciechowska Barbara - B / K POL Nowa Ruda Radkowskie Morsy

Zapłacone

489. Wójcik Aleksander - B / M POL Poznań

Zapłacone

490. Wojtczak Olga - B / K POL Różanka Różowe landryny

Zapłacone

491. Woldański Daniel - NW / M POL Pruszków Szybkie Arbuziki

Zapłacone

492. Wolny Tadek - NB / M POL Kraków

Zapłacone

493. Woźniak Tomasz - NW / M POL Zielona Góra Dwie foczki +1

Zapłacone

494. Woźnicka Lucyna - B / K POL Wrocław

Zapłacone

495. Woźny Krystian - B / M POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

496. Żak Marcin - B / M POL Paczków

Zapłacone

497. Zatorska Martyna - B / K POL Drezdenko

Zapłacone

498. Zaucha Marta - B / K POL Kłodzko KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE

Zapłacone

499. Zbyryt Marek - NW / M POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

500. Zięba Anna - NW / K POL Duszniki-Zdrój

Niezapłacone

501. Zięba Maciej - B / M POL Wrocław

Zapłacone

502. Zielinski Przemyslaw - B / M POL Świdnica Figo

Zapłacone

503. Żok Marcin - B / M POL Tarnowo Podgórne

Zapłacone

504. Żołędziewski Marcin - B / M POL Wrocław

Zapłacone

505. Zuranska Elzbieta - NW / K POL Wilków

Zapłacone

506. Zuranski Paweł - NW / M POL Wilków ETAP

Zapłacone

507. Zwardoń Marcin - B / M POL Opole eXteam

Zapłacone

508. Zwirecki Piotr - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

509. Uczestnik anonimowy - B / K POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU