Postaw suty w lutym - czyli bystry Hard Core

Schronisko PTTK Jagodna, Spalona, Bystrzyca Kłodzka, Polska
01.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramczyk Rafał - B / M POL Warszawa Yanushe TT

Zapłacone

2. Adamska Aleksandra - B / K POL Poznań

Zapłacone

3. And Beata - B / K POL Częstochowa

Niezapłacone

4. Andruszko Paweł - B / M POL Wałbrzych DrinkTeam

Niezapłacone

5. Andrzejczak Beata - NW / K POL Zielona Góra dwie foczki +1

Zapłacone

6. Antosz Emilia - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

7. Arend Roman - B / M POL Oleśnica

Zapłacone

8. Baldy Jakub - B / M POL Kudowa Zdrój

Niezapłacone

9. Banaś Mateusz - B / M POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

10. Uczestnik anonimowy - B / K POL Legnica

Niezapłacone

11. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Legnica

Niezapłacone

12. Baranowska Emilia - NW / K POL Szczytno

Niezapłacone

13. Barszczowska Izabela - B / K POL Kudowa-Zdrój

Niezapłacone

14. Bartkowiak Anna - B / K POL Gniezno

Niezapłacone

15. Bartkowiak Marcin - B / M POL Gniezno

Niezapłacone

16. Bernatek Aleksandra - B / K POL Warszawa Krio Faza Morsy Pryszków

Niezapłacone

17. Białkowska Ewa - NW / K POL Środa Wlkp Browar Gzub

Zapłacone

18. Biernacik Monika - NW / K POL Złotoryja

Niezapłacone

19. Błaszczyk Agnieszka - B / K POL Warszawa

Zapłacone

20. Boznański Mateusz - B / M POL Wrocław Same Konie

Zapłacone

21. Bryś Natalia - NW / K POL Olesno

Zapłacone

22. Brzeziński Grzegorz - NW / M POL Warszawa Klub Rogatych Morsów

Niezapłacone

23. Budziński Rafał - B / M POL Krapkowice GarageGym krapkowice

Zapłacone

24. Bumbul Ania - B / K POL Walbrzych Drink Team

Niezapłacone

25. Buss Jakub - B / M POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

26. Celiński Tomasz - NW / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Niezapłacone

27. Celiński Tomasz - B / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Niezapłacone

28. Chalcińska Katarzyna - NW / K POL Łask

Zapłacone

29. Chrząszczyk Kamila - NB / K POL Bielawa

Niezapłacone

30. Chrzęstek Anna - NW / K POL Olesno

Niezapłacone

31. Cieplik Magdalenka - NW / K POL Warszawa Warszawski KLub Rogatego Morsa

Niezapłacone

32. Ciosek Agata - NW / K POL Miękoszyn Warszawski klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

33. Citak Sławomir - B / M POL Gogolin garagegymKrapkowice

Niezapłacone

34. Czarnecki Dominik - NW / M POL Zabrzeg

Zapłacone

35. Dąbrowska Adrianna - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

36. Dąbrowska Małgorzata - NW / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

37. Dąbrowski Bartłomiej - NW / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

38. Dankowski Amadeusz - B / M POL Zielona Góra Krwiobieganie

Niezapłacone

39. Dłużewska Joanna - NW / K POL Nowe Warpno

Zapłacone

40. Dobosz Patryk - B / M POL Tarnów Opolski DumboJet

Niezapłacone

41. Dolata Emilia - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

42. Dolatowska Iwona - B / K POL Zabrze Ania Loki Team

Zapłacone

43. Drożdżol-Brzęczek Agnieszka - NW / K POL Olesno

Zapłacone

44. Dudała Gosia - B / K POL Boguszów-Gorce

Niezapłacone

45. Dyrek Marcin - B / M POL Wieliczka OPTOtech Medical

Zapłacone

46. Dzięgielewska Dominika - NW / K POL Lipa

Niezapłacone

47. Dziełak Grzegorz - B / M POL Brzeg Morsy Brzeg

Niezapłacone

48. Figas Sebastian - B / M POL Wroclaw

Niezapłacone

49. Fyrstenberg Darek - B / M POL Warszawa 4 Frytki

Zapłacone

50. Gabor Aleksandra - NW / K POL Chorzów Niezależny Chorzów

Niezapłacone

51. Gąsiewska Magdalena - B / K POL Warszawa MORSY ZIELONKA

Zapłacone

52. Gebarowski Igor - B / M POL Świebodzice

Niezapłacone

53. Gendek Wojciech - NB / M POL Jarocin Tyłowice Lubochnia

Niezapłacone

54. Gibek Angelika - NW / K POL Kępno

Zapłacone

55. Gibek Łukasz - B / M POL Kępno

Zapłacone

56. Gibek Monika - NW / K POL Długopole Dolne

Zapłacone

57. Glegocińska Joanna - NW / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

58. Góra Natalia - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

59. Grochowski Zbigniew - NB / M POL Kłodzko

Zapłacone

60. Grudniok Damian - B / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Niezapłacone

61. Grudzińska Ania - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

62. Gruszka Kasia - NW / K POL Kraków

Zapłacone

63. Homa Marta - B / K POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Niezapłacone

64. Hubert Mnich - B / M POL Legionowo Warszawski Klub Rogatego Morsa - FAT RUNNER

Niezapłacone

65. Hyrlik Damian - B / M POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

66. Hyrlik Kasia - B / K POL Świebodzice Drink Team

Zapłacone

67. Jabłońska Marta - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

68. Jabłońska-Niziołek Katarzyna - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

69. Jakimowicz Agnieszka - NW / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

70. Janicka Dana - P / K POL Lubin Wataha grupa treningowa

Niezapłacone

71. Jarek Małgorzata - NW / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

72. Jarek Sergiusz - NW / M POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

73. Jarosławski Mariusz - B / M POL Oława Biegnij Oławo

Zapłacone

74. Jaskólski Marcin - B / M POL Wrocław happyfeetteam

Zapłacone

75. Jastrząb Maciej - B / M POL Warszawa HawkWolf/WqurwTeam

Niezapłacone

76. Jeremiejko Małgorzata - B / K POL Lubin

Niezapłacone

77. Jezierski Sergiusz - B / M POL Oleśnica Cała Oleśnica Biega

Zapłacone

78. Jopek Grzegorz - NW / M POL Kraków

Zapłacone

79. Jóźwiak Mirosław - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

80. Jurczyński Piotr - B / M POL Częstochowa

Zapłacone

81. Kaczmarek Mariusz - NW / M POL Wrocław

Niezapłacone

82. Kaczmarek Zofia - NW / K POL Wrocław

Zapłacone

83. Kamińska Adriana - NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Zapłacone

84. Karbowska Sylwia - NW / K POL Szczytna

Niezapłacone

85. Karbowska Sylwia - NW / K POL Wolibórz

Zapłacone

86. Karbowski Mateusz - NW / M POL Wolibórz

Zapłacone

87. Karolewicz Anna - NW / K PHL Brzeg

Niezapłacone

88. Karolewicz Piotr - NW / M POL Brzeg Morsy i Foczki Brzeg

Niezapłacone

89. Kelly Joanna - NW / K POL Oborniki Slaskie

Niezapłacone

90. Kiełbik Agnieszka - NW / K POL Warszawa

Niezapłacone

91. Kisser Paulina - B / K POL Kobyłka Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

92. Klimorowski Mirosław - B / M POL Ścinawka Średnia

Niezapłacone

93. Klimsiak Sebastian - NW / M POL Strzegom

Niezapłacone

94. Kniaś Iwona - NB / K POL Szczytniki Duchowne Lubochnia Adventure Race Team

Niezapłacone

95. Kołoszyc Joanna - NW / K POL Roztoki Różowe Landryny

Niezapłacone

96. Komorowski Jarosław - P / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

97. Komorowski Monika - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

98. Konopacki Grzegorz - B / M POL Stary Waliszów Różowe landryny

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy - B / M POL Stara Bystrzyca

Zapłacone

100. Korn-Parasiewicz Monika - NW / K POL Opole

Niezapłacone

101. Korycka Mariola - NW / K POL Zgierz FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

102. Kosowska Anna - B / K POL Łódź Ania Loki Team

Zapłacone

103. Kostrzewski Sławomir - B / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Niezapłacone

104. Kot Monika - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

105. Kot Wojciech - B / M POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

106. Kowalik Dariusz - B / M POL Kąty Wrocławskie

Niezapłacone

107. Kowalska Joanna - NW / K POL Opole

Zapłacone

108. Kowalski Sławomir - NW / M POL Opole

Zapłacone

109. Kozłowski Tomasz - B / M POL Katowice tri4fun

Niezapłacone

110. Krawczyk Krzysztof - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

111. Król Kamila - NW / K POL Leszczyna Aktywna złotoryja

Zapłacone

112. Król Przemysław - B / M POL Wrocław Samekonie Ola team

Zapłacone

113. Krygier Artur - B / M POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Zapłacone

114. Kryza Agnieszka - B / K POL Wroclaw

Zapłacone

115. Kryza Grzegorz - B / M POL Wroclaw

Zapłacone

116. Krzywonos Maciej - NB / M POL Rozdrażew

Zapłacone

117. Księżopolska Karolina - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

118. Księżopolski Tomasz - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

119. Kucharek Damian - B / M POL Kłodzko

Zapłacone

120. Kurek Tomasz - B / M POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

121. Kusarek Piotr - B / M POL Stary Węgliniec Husaria Race Team

Niezapłacone

122. Kutycka Małgorzata - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

123. Kutycka-Kurek Elżbieta - B / K POL Wrocław Chojrak Team Wrocław

Zapłacone

124. Kutycki Tomasz - B / M POL Wrocław

Niezapłacone

125. Legut Paweł - B / M POL Walbrzych Drink Team

Niezapłacone

126. Lepianka Marzena Piotr - B / M POL Szczawno Zdrój

Zapłacone

127. Leśniewska Katarzyna - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Niezapłacone

128. Lewandowska Patrycja - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Niezapłacone

129. Lewczak Darek - NB / M POL Lewin Brzeski

Niezapłacone

130. Lewczak Ewa - NB / K POL Lewin Brzeski

Niezapłacone

131. Lidochowska Agnieszka - B / K POL Przemyśl

Zapłacone

132. Lipińska Anna - NW / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

133. Lobo Bobo - NW / M POL Kraków

Niezapłacone

134. Luboński Stanisław - NW / M POL Legnica Legnickie Morsy

Niezapłacone

135. Łaptuch Grzegorz - B / M POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Niezapłacone

136. Łaźniowski Dawid - B / M POL Kudowa Zdrój Kudowianka

Niezapłacone

137. Łondka Marlena - NW / K POL Pabianice Forma na piątkę NW Pabianice

Zapłacone

138. Łuba Magdalena - B / K POL Warszawa

Zapłacone

139. Łukasiewicz Maciek - NW / M POL Złotoryja

Zapłacone

140. Łukasiewicz Marta - NW / K POL Złotoryja

Zapłacone

141. Macura Jarosław - B / M POL Międzylesie Różowe landryny

Niezapłacone

142. Maletka Joanna - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

143. Maletka Joanna - B / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

144. Malinowska Katarzyna - NW / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

145. Maniak Grzegorz - B / M POL Wrocław Wrocławskie Morsy

Niezapłacone

146. Markowski Piotr - B / M POL Wałbrzych Bosman

Niezapłacone

147. Maszerowska Jolanta - NW / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

148. Maszerowski Robert - NW / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

149. Matuszewska Agnieszka - NW / K POL Kamienna Góra

Niezapłacone

150. Michalik Natalia - P / K POL Gliwice BANDA Z POŁUDNIA

Niezapłacone

151. Michułka Beata - B / K POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

152. Mikolajewski Marcin - B / M POL Oleśnica Oleśnica

Niezapłacone

153. Mioduszewska-Derwich Kasia - P / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

154. Mnich Hubert - P / M POL Legionowo Warszawski Klub Rogatego Morsa- FAT RUNNER

Niezapłacone

155. Naumczyk Alena - NW / K UKR Warszawa Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie

Zapłacone

156. Niziołek Rafał - B / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Zapłacone

157. Nowak Agnieszka - B / K POL Lubin

Niezapłacone

158. Nowak Daniel - P / M POL Wrocław

Niezapłacone

159. Nowak Katarzyna - B / K POL Dziećmorowice Drink team

Niezapłacone

160. Nowak Przemysław - B / M POL Lubin

Zapłacone

161. Nowak Wiktor - B / M POL Wrocław Anteny Cepina

Zapłacone

162. Nowicki Marcin - NW / M POL Łódź

Zapłacone

163. Okupna Katarzyna - NW / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

164. Olejnik Janusz - NW / M POL Nysa

Niezapłacone

165. Olszak Zenon - B / M POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

166. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Olesno

Niezapłacone

167. Orlińska Gabriela - NW / K POL Nysa

Niezapłacone

168. Orliński Dariusz - NW / M POL Nysa

Niezapłacone

169. Pacześna Katarzyna - B / K POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Niezapłacone

170. Pałka Grzegorz - NW / M POL Tulce Serikon Team

Zapłacone

171. Papuga Joanna - NW / K POL Łask Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

172. Parasiewicz Tomasz - NB / M POL Opole

Niezapłacone

173. Pawłowska Agnieszka - NW / K POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego MORSA

Zapłacone

174. Perka Barbara - B / K POL Prószków Szymi Team

Niezapłacone

175. Perucka Małgorzata - B / K POL Głogów

Zapłacone

176. Pienkosz Elwira - B / K POL Warszawa

Niezapłacone

177. Pietrusiak Damian - B / M POL Wrocław

Zapłacone

178. Piotrowska Dorota - B / K POL Złotoryja Legnickie Morsy

Niezapłacone

179. Piotrowski Krzysztof - B / M POL Zlotoryja Legnickie Morsy

Niezapłacone

180. Piotrowski Marek - B / M POL Legnica

Niezapłacone

181. Pitura Joanna - NW / K POL Złotoryjs

Niezapłacone

182. Płoszajczyk Beata - NW / K POL Bolków Strzegomska Dwunastka

Niezapłacone

183. Polak Anna - NB / K POL Kłodzko

Zapłacone

184. Popiel Jan - B / M POL Wrocław

Zapłacone

185. Popis Beata - B / K POL Warszawa

Zapłacone

186. Pronobis Maciej - B / M POL Syców

Niezapłacone

187. Purczyńska Anna - NW / K POL Zielona Góra

Zapłacone

188. Purczyński Grzegorz - NW / M POL Zielona Góra

Zapłacone

189. Rakowski Przemysław - B / M POL Oława Melvit Run

Zapłacone

190. Raszewska Agata - B / K POL Wrocław

Zapłacone

191. Raszewska Izabela - NW / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

192. Romanowska-Lizis Anita - B / K POL Czerńczyce Brak

Niezapłacone

193. Różańska Małgorzata - NB / K POL Wrocław

Niezapłacone

194. Rudnicki Paweł - NB / M POL Krotoszyn

Zapłacone

195. Rusakowicz Sylwia - B / K POL Krapkowice GarageGym Krapkowice

Niezapłacone

196. Rybacka Katarzyna - NW / K POL Kłodawa KGW Zwierzyn-Kłodawa

Niezapłacone

197. Rybacki Sylwester - P / M POL Kłodawa KGW Zwierzyn-Kłodawa

Niezapłacone

198. Sadecki Bogdan - NW / M POL Katowice ILA BIKE TEAM

Niezapłacone

199. Sadkowski Tomasz - NW / M POL Warszawa Warszawski Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

200. Sadlik Dariusz - NW / M POL Biielsko Biała

Zapłacone

201. Sęga Krystian - B / M POL Gorzanów Kręć korbą Bystrzyca Kłodzka

Niezapłacone

202. Seifert Sylwia - NW / K POL Poznań Serikon

Zapłacone

203. Semczuk Andrzej - NW / M POL Brzeg Morsy Brzeg

Niezapłacone

204. Semczuk Violetta - NW / K POL Brzeg Morsy Brzeg

Niezapłacone

205. Serocka-Szubert Emilia - NB / K POL Lubochnia Lubochnia Adventure Race Team

Niezapłacone

206. Sitkowska Joanna - B / K POL Kłodzko Ebiegi.pl

Zapłacone

207. Skiba Andrzej - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

208. Sławicka Lilianna - B / K POL Zabrze Ania Loki Team

Zapłacone

209. Słociak Rafał - B / M POL Opole Rajsport Active

Niezapłacone

210. Słodkowski Krzysztof - B / M POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

211. Słodyczka Andrzej - B / M POL Stara Bystrzyca Różowe Landryny

Niezapłacone

212. Śmiałowski Grzegorz - B / M POL Walbbrzych

Niezapłacone

213. Smigacz Andrzej - B / M POL Wieliczka

Zapłacone

214. Śmiglarska Aleksandra - B / K POL Jedlina-Zdrój Drink Team

Zapłacone

215. Sobań Paweł - B / M POL Boguszów-Gorce

Zapłacone

216. Sroczyński Daniel - NB / M POL Spalona Jagodna Team

Zapłacone

217. Stankiewicz Ilona - NW / K POL Myslovitz ILA BIKE TEAM

Niezapłacone

218. Staszewska Katarzyna - NW / K POL Annopole BROWAR GZUB

Zapłacone

219. Uczestnik anonimowy - B / K POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Niezapłacone

220. Stefanko Anna - B / K POL Chocianów

Niezapłacone

221. Stolarski Mirek - NW / M POL Katowice

Niezapłacone

222. Strap Tomasz - B / M POL Szczytna

Zapłacone

223. Studzińska Agnieszka - NW / K POL Brochocin Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

224. Stuglik Zbigniew - B / M POL Wrocław

Zapłacone

225. Sulima Tomasz - B / M POL Kłodzko Sparta Ziębice

Niezapłacone

226. Świderska Izabela - B / K POL Jedlina Zdrój

Niezapłacone

227. Świderski Piotr - NB / M POL Jedlina Zdrój

Niezapłacone

228. Świętek Sylwia - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

229. Szczekała Grzegorz - B / M POL Bielawa

Zapłacone

230. Szemis Daniel - B / M POL Kościerzyna Forrest Gump Kościerzyna

Niezapłacone

231. Szerszenowicz Marian - NW / M POL Zielona Góra Dwie foczki +1

Zapłacone

232. Szkwarek-Konopacka Joanna - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka Różowe Landryny

Zapłacone

233. Uczestnik anonimowy - B / M POL Wrociszów

Zapłacone

234. Szubert Przemysław - NB / M POL Lubochnia Lubochnia Adventure Race Team

Niezapłacone

235. Szwejkowski Paweł - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

236. Taisner Aleksandra - NW / K POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Śląska

Zapłacone

237. Taisner Tomasz - NW / M POL Ruda Śląska Nordic Team Ruda Śląska

Zapłacone

238. Tarasiuk Ilona - NW / K POL Trzebiatow

Niezapłacone

239. Terek Michał - B / M POL Kłodzko Ebiegi.pl

Zapłacone

240. Tratkowska Brygida - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

241. Trojak Ewa - B / K POL Ziębice

Niezapłacone

242. Tybor Karolina - B / K POL Wrocław

Niezapłacone

243. Tyzo Aleksander - P / M POL Międzylesie Różowe landryny

Zapłacone

244. Visentin Eric - B / M POL Wrocław NOA

Niezapłacone

245. Wachowiak Adam - NW / M POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

246. Wachowiak Barbara - NW / K POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

247. Walczak Christina - B / K DEU Muenchen

Niezapłacone

248. Walczyk Dorota - NW / K POL Złotoryja

Niezapłacone

249. Walczyk Tomasz - NW / M POL Złotoryja

Niezapłacone

250. Walicka Violeta - NW / K GBR Bournemouth

Niezapłacone

251. Wańczko Paweł - B / M POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Niezapłacone

252. Wei Kjah Johny - B / M POL Zielona Góra Notojadziem zielona góra

Niezapłacone

253. Uczestnik anonimowy - B / K POL Zielona Góra NoToJadziem Zielona Góra

Niezapłacone

254. Więckowski Janusz - NW / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Niezapłacone

255. Wieczorek Agnieszka - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

256. Wierzelewska Małgorzata - NW / K POL Wałbrzych

Zapłacone

257. Witczak Katarzyna - B / K POL Warszawa Klub Rogatego Morsa

Niezapłacone

258. Witkowska Maria - NW / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Niezapłacone

259. Witkowski Grzegorz - NW / M POL Polanica Zdrój

Niezapłacone

260. Wojtczak Olga - B / K POL Różanka Różowe landryny

Niezapłacone

261. Woźny Krystian - B / M POL Kłodzko EBIEGI.PL

Niezapłacone

262. Wyszyńska Małgorzata - B / K POL Wyszkow

Niezapłacone

263. Zajączkowska Aleksandra - B / K POL Kłodzko KłodzkoPrzyTwierdza bieganie

Niezapłacone

264. Żak Marcin - B / M POL Paczków

Zapłacone

265. Zatorska Martyna - B / K POL Drezdenko

Zapłacone

266. Zbyryt Marek - NW / M POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Niezapłacone

267. Zięba Maciej - B / M POL Wrocław

Zapłacone

268. Zielinski Przemyslaw - B / M POL Świdnica Figo

Zapłacone

269. Zok Kamila - NW / K POL Olesno

Niezapłacone

270. Żołędziewski Marcin - B / M POL Wrocław

Zapłacone

271. Żuk Agata - P / K POL Ostroszowice Bielawska Akademia Biegania

Niezapłacone

272. Zuranska Elzbieta - NW / K POL Wilków

Zapłacone

273. Zuranski Paweł - NW / M POL Wilków ETAP

Zapłacone

274. Zwirecki Piotr - B / M POL Zielona Góra

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU