„PRZYSTANEK FORMA”

Kędzierzyn-Koźle
22.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albrecht Dariusz - Bieg / M NOR Arendal Active Eagles Pro

Niezapłacone

2. Banach Gaja 400 BD / K0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

3. Banach Miłosz 401 BD / M7-8 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

4. Bawoł Adam - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Ks Koziołek Kędzierzyn Koźle

Niezapłacone

5. Bielecki Tomasz 320 Bieg / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

6. Borek Jadwiga 321 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle Active Eagles Pro

Zapłacone

7. Born Marcin - Bieg / M SI
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Niezapłacone

8. Cebula Dawid - Bieg / M POL Brożec

Niezapłacone

9. Chodyniecki Marcin 322 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

10. Chodyniecki Paweł 323 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

11. Ciastko Jarek 324 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

12. Cioś Emilia 402 BD / K9-10 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

13. Cioś Martyna 403 BD / K11-12 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

14. Dąbrowski Michał 325 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

15. Frank Aleksander 326 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

16. Garbacz Piotr 327 Bieg / M POL Zdzieszowice LUKS Rospondek

Zapłacone

17. Giehsmann Aleksander 328 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

18. Giet Adam 329 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

19. Giet Małgorzata 330 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

20. Giet Wiktoria 404 BD / K11-12 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

21. Golemo Antek 406 BD / M7-8 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

22. Golemo Tomek 405 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

23. Gromada Szymon - BD / M15-16 SI
POL Kędzierzyn Koźle Olimpiady specjalne

Niezapłacone

24. Grzywna Marek - Bieg / M SI
POL Wojciechów MDM NT

Niezapłacone

25. Harnus Damian 331 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

26. Iwanejko Izabela - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

27. Uczestnik anonimowy 407 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

28. Jankowska Ala 332 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

29. Jarzebska Joanna 333 Bieg / K POL Brzezce

Zapłacone

30. Jontza Adrian - Bieg / M POL Rożniątów

Niezapłacone

31. Kaliciak Marcin 334 Bieg / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

32. Kawoń Andrzej - Bieg / M SI
POL Namysłów

Niezapłacone

33. Kozioł Adrian 335 Bieg / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

34. Kramarczyk Mateusz 336 Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

35. Krasny Szymon 337 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

36. Kupka Jacek 338 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

37. Kurc Iwona - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

38. Kustra Karol 339 Bieg / M POL Nysa

Zapłacone

39. Lena Magda - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle

Niezapłacone

40. Łucarz Jolanta 340 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

41. Łucarz Nicolas 408 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

42. Łucarz Oliver 409 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

43. Maksim Arek 341 Bieg / M POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

44. Maksim Kamila 342 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

45. Malisz Agnieszka 343 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

46. Malisz Cyprian 410 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

47. Malisz Kajetan 411 BD / M9-10 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy 412 BD / M0-6 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

49. Maroń Paulina 344 Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

50. Matuszewski Bartosz 345 Bieg / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

51. Mirska-Zacharczuk Ewa - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK

Niezapłacone

52. Uczestnik anonimowy 346 Bieg / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

53. Nawa Waldemar 347 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

54. Nowicz Agnieszka 348 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

55. Nowosielska Sabina 1 Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

56. Olejnik Danuta - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Niezapłacone

57. Olejnik Rafał - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Niezapłacone

58. Ostrowski Rafał - Bieg / M POL Tarnowiec

Niezapłacone

59. Pacan Zbigniew 349 Bieg / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

60. Peljan Mirosław 350 Bieg / M POL Kedzierzyn Koźle

Zapłacone

61. Porada Paweł 413 BD / M0-6 POL Nowe Chechło

Zapłacone

62. Przybył Elżbieta - Bieg / K POL Radzionków cidry lotajom

Niezapłacone

63. Przybył Rafał - Bieg / M POL Radzionków

Niezapłacone

64. Rams Elżbieta - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle KS ,,KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

65. Restel Anna 351 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

66. Reszkiewicz-Wolak Daniel 414 BD / M0-6 POL Kędzierzyn Koźle Bergson Team Run

Zapłacone

67. Rochowiak Kamil - BD / M9-10 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

68. Rochowiak Szymon 415 BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

69. Rogowski Michał - Bieg / M SI
POL Kędzierzyn-Koźle START KATOWICE

Niezapłacone

70. Sebesta-Jabłońska Karolina 352 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

71. Sieniawska Janina - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

72. Skrzypczak Beata 353 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

73. Słotosz Waldemar 354 Bieg / M POL Kędzierzyn Koźle ROMUS TEAM

Zapłacone

74. Stadnik Aniela 416 BD / K0-6 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

75. Stadnik Emilia 355 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

76. Stadnik Gabriel 417 BD / M9-10 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

77. Stańko Marcin 356 Bieg / M POL Gliwice

Zapłacone

78. Starostka Andrzej - NW / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

79. Szczerek Łukasz - Bieg / M POL Krapkowice Active Eagles

Niezapłacone

80. Szeszko Kamil 357 Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

81. Truty Izabela 300 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

82. Ulfik Łukasz - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Ratownik Medyczny

Niezapłacone

83. Walkiewicz Lidia 358 Bieg / K POL Górki Śląskie

Zapłacone

84. Wawrzaszek Anna - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

85. Węgrzyk Roman 359 Bieg / M POL Ujazd Romus Team-Ujazd

Zapłacone

86. Wilman Jakub - BD / M11-12 POL Otmuchów MUKS Nysa

Niezapłacone

87. Wochnik Piotrek - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

88. Wojnar Oksana 360 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

89. Wolak Małgorzata 361 Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle Bergson Team Run

Zapłacone

90. Wyleżoł Piotr 362 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

91. Zdon Paweł 363 Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

92. Żegleń Agnieszka 365 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

93. Zwetler Angelika 364 Bieg / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

94. Żydek Małgorzata 366 Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Active Eagles Pro

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU