Pszczyński Bieg Powstańczy

Pszczyna, Polska
17.08.2019

Wyniki

Dystans 7km 7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JATCZAK Łukasz
LKS Pszczyna
174 POL Pszczyna 3:20 17.95 00:23:19.71
2
WOJTACHA Adrian
256 POL Olkusz 3:21 17.95 00:23:25.03
3
INDEKA Sylwia
Lks Pszczyna
92 POL Jankowice 3:38 16.67 00:25:20.38
4
KUBIK Arkadiusz
Dystans Lubomia
161 POL Lubomia 3:43 16.28 00:25:54.38
5
OŚLIZŁO Mateusz
237 POL Wodzisław Śląski 3:43 16.28 00:25:57.48
6
SAWICKI Michał
300 POL Łazy 3:44 16.28 00:26:01.85
7
KNOPEK Bartłomiej
131 POL Bieruń 3:48 15.91 00:26:34.76
8
WALUKIEWICZ Przemyslaw
Magna Formpol Running Team
368 POL Tychy 3:52 15.56 00:27:01.69
9
WIECZOREK Maciej
Zadyszka Oświęcim
375 POL Oświęcim 3:55 15.22 00:27:23.34
10
GREGORCZYK Marcin
Kia-Etrans Sts Biegaton Mikołów
80 POL Mikołów 3:58 15.22 00:27:41.11
11
OLEJARZ Piotr
232 POL Tychy 3:58 15.22 00:27:42.09
12
PALT Tomasz
242 POL Katowice 3:58 15.22 00:27:43.77
13
WOJTASIK Damian
Oś H
382 POL Tychy 3:59 15.22 00:27:52.19
14
URBANEK Zbyszek
AnileweDiwadLimak
360 POL Pszczyna 3:59 15.22 00:27:52.91
15
SZYMURA Wojciech
Decathlon Rybnik Przyjaciele
345 POL Rybnik 3:60 14.89 00:27:56.71
16
PODESZWA Marek
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
260 POL Rybnik 4:01 14.89 00:28:00.68
17
MALINOWSKI Krzysztof
Powoli Do Celu
187 POL Gilowice 4:02 14.89 00:28:09.92
18
STĘPNIEWSKI Artur
Magna Formpol Running Team
318 POL Tychy 4:02 14.89 00:28:13.47
19
ROEHRICH Krzysztof
287 POL Łąka 4:03 14.89 00:28:16.53
20
KUPCZAK Janusz
Kiokushinkan Kęty
168 POL Bujakow 4:03 14.89 00:28:18.21
21
GOS Barbara
74 POL Mysłowice 4:04 14.89 00:28:21.47
22
KAŹMIERCZAK Mateusz
118 POL Mikołów 4:04 14.89 00:28:22.20
23
KUBASIAK Witold
Aktywna Pszczyna Runners Team
158 POL Warszowice 4:04 14.89 00:28:25.42
24
PRZEWOŹNIK Marek
Zadyszka Oświęcim/drużyna Jezusa.pl
275 POL Brzeszcze 4:07 14.58 00:28:46.02
25
TRELIŃSKI Mariusz
356 POL Pszczyna 4:07 14.58 00:28:47.44
26
GOLIANEK Krzysztof
72 POL Mizerów 4:10 14.58 00:29:03.62
27
KUCHTA Łukasz
164 POL Pyskowice 4:10 14.58 00:29:04.43
28
KRUCZEK Tomasz
156 POL Łazy 4:10 14.29 00:29:06.36
29
LEWICKA Elżbieta
niezrzeszona
170 POL Knurów 4:10 14.29 00:29:07.24
30
JOZEFIK Dawid
105 POL Chrzanów 4:10 14.29 00:29:08.24
31
KARNAS Marek
111 POL Racibórz 4:11 14.29 00:29:11.30
32
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
Aktywna Pszczyna Runners Team
123 POL Pszczyna 4:11 14.29 00:29:11.72
33
MADZIA Tomasz
182 POL Łazy 4:12 14.29 00:29:23.88
34
MŁOCEK Ignacy
210 POL Rzyki 4:13 14.29 00:29:24.25
35
ROMAŃSKI Bartłomiej
288 POL Jawiszowice 4:14 14.29 00:29:36.02
36
NASTULA Dariusz
222 POL Pyskowice 4:14 14.29 00:29:36.11
37
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
353 POL Piasek 4:14 14.29 00:29:36.76
38
RECLIK Łukasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
284 POL Pszczyna 4:17 14.00 00:29:57.57
39
MAGIERA Adam
Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami
183 POL Imielin 4:19 14.00 00:30:12.81
40
MYSLIWIEC Wojciech
Dystans Lubomia
221 POL Lubomia 4:20 13.73 00:30:19.23
41
GAŻA Tomasz
68 POL Pszczyna 4:21 13.73 00:30:26.43
42
PRZĄDKA Wiktoria
Lks Pszczyna
272 POL Pszczyna 4:22 13.73 00:30:27.83
43
MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela
Inżynieria Biegania Team
184 POL Pyskowice 4:22 13.73 00:30:29.68
44
MUSIK Tomasz
219 POL Pszczyna 4:22 13.73 00:30:31.67
45
KOŁEK Michał
Rafako Run Team
132 POL Racibórz 4:23 13.73 00:30:36.60
46
Uczestnik anonimowy
141 POL Pszczyna 4:23 13.73 00:30:37.05
47
WASIELEWSKI Bartłomiej
369 POL Rybnik 4:23 13.73 00:30:39.28
48
PIETROSZEK Rafał
Aktywna Pszczyna Runners // Brubeck Team
255 POL Strumień 4:23 13.73 00:30:40.53
49
KONDZIELNIK Piotr
136 POL Pszczyna 4:24 13.73 00:30:44.62
50
KOWALSKI Robert
SBD ENERGETYK RYBNIK
146 POL Rybnik 4:25 13.73 00:30:53.22
51
KONIOR Wojtek
Kęckie Harpagany
137 POL Bulowice 4:25 13.73 00:30:53.93
52
BUCHTA Maciej
35 POL Gieraltowice 4:27 13.46 00:31:02.69
53
MAŁECKI Grzegorz
188 POL Tychy 4:28 13.46 00:31:09.32
54
MIELAŃCZYK Mateusz
__PAT__I__MAT__
205 POL Rybnik 4:28 13.46 00:31:10.30
55
DUROK Wojciech
KAC RUNNERS
57 POL Jankowice 4:28 13.46 00:31:10.95
56
NOWAK Marcin
Real Madryt / Pszczyna Biega
227 POL Pszczyna 4:29 13.46 00:31:17.60
57
PUSTUŁKA Adam
Drim Tim Głogówek running
279 POL Głogówek 4:29 13.46 00:31:19.00
58
STOSIO Szymon
322 POL Frydek 4:29 13.46 00:31:19.13
59
WEGNER Jacek
Decathlon i Przyjaciele
372 POL Rybnik 4:29 13.46 00:31:19.13
60
BORKOWSKI Andrzej
29 POL Orzesze 4:29 13.46 00:31:19.48
61
KRAKOWCZYK Adam
Night Runners Gliwice
151 POL Gliwice 4:30 13.46 00:31:24.55
62
BARANOWSKI Łukasz
7 POL Orzesze 4:30 13.46 00:31:25.56
63
JAROMIN Błazej
Spot Pszczyna
96 POL Rudołtowice 4:30 13.46 00:31:28.78
64
DUBALA Dave
51 POL Pszczyna 4:31 13.21 00:31:31.17
65
ZASTAWNY Łukasz
387 POL Libiąż 4:31 13.21 00:31:31.63
66
SZTUKA Łukasz
niezrzeszony
339 POL Knurów 4:31 13.21 00:31:32.11
67
ORLICKI Stanisław
Orzeł-Rudze
268 POL Tychy 4:31 13.21 00:31:32.94
68
POLOK Dawid
265 POL Radostowice 4:32 13.21 00:31:42.98
69
RAZZHYVIN Aleksandr
ZF
282 UKR Dnepr 4:33 13.21 00:31:47.06
70
JEZIERSKI Krzysztof
WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE
104 POL Chrzanów 4:33 13.21 00:31:47.08
71
MADEJ Marek
181 POL Chorzów 4:33 13.21 00:31:47.88
72
IZYDORCZYK Robert
93 POL Tychy 4:34 13.21 00:31:55.90
73
CHMIELEWSKI Karol
ZF
41 POL Stara Wieś 4:35 13.21 00:31:58.03
74
KEMPA Piotr
119 POL Pszów 4:35 13.21 00:31:58.96
75
PANKOWSKI Dariusz
Hardcore Runners
243 POL Jastrzębie-Zdrój 4:35 13.21 00:32:00.50
76
BIAŁAS Andrzej
16 POL Bytom 4:35 13.21 00:32:01.05
77
LITWIŃSKI Sławomir
Biegnę Byle Dobiec
173 POL Tychy 4:35 13.21 00:32:02.75
78
SZUSTER Rafał
340 POL Pszczyna 4:35 13.21 00:32:04.83
79
MAŁEK Adam
189 POL Orzesze 4:36 13.21 00:32:05.30
80
SZCZOTKA Katarzyna
BiegamBoLubię
330 POL Pszczyna 4:36 12.96 00:32:06.19
81
JUCHA Miłosz
Carbo Asecura/Pszczyna Biega
107 POL Goczałkowice Zdrój 4:36 12.96 00:32:06.43
82
KUKLA Leszek
167 POL Mizerów 4:36 12.96 00:32:08.78
83
MROZIK Dariusz
Bojszowy
214 POL Bojszowy 4:36 12.96 00:32:10.58
84
PALIGA Łukasz
241 POL Pszów 4:37 12.96 00:32:12.12
85
GARBACZ Łukasz
WAŻKA TEAM
66 POL Będzin 4:37 12.96 00:32:12.27
86
Uczestnik anonimowy
4 POL Pszczyna 4:37 12.96 00:32:12.47
87
GRACA Dawid
Brak
78 POL Dankowice 4:37 12.96 00:32:13.82
88
OPRZONDEK Piotr
234 POL Tychy 4:37 12.96 00:32:16.64
89
DUDA Mateusz
54 POL Bielsko-Biała 4:38 12.96 00:32:24.20
90
BEZWIŃSKI Piotrek
Koko dżambo i do przodu
12 POL Pszczyna 4:39 12.96 00:32:26.94
91
URBASIK Mariusz
363 POL Rydułtowy 4:39 12.96 00:32:32.23
92
FREJ Adam
64 POL Łąka 4:40 12.96 00:32:33.25
93
OLSZYNKA Artur
233 POL Pszczyna 4:40 12.96 00:32:34.10
94
MUSIAŁ Andrzej
218 POL Katowice 4:41 12.96 00:32:41.63
95
WOJTAS Arkadiusz
Powoli Do Celu
239 POL Wola 4:41 12.73 00:32:44.02
96
ŚNIETKA Kamil
349 POL Jastrzębie Zdrój 4:41 12.73 00:32:45.33
97
GUTEK Jakub
84 POL Pszczyna 4:41 12.73 00:32:45.33
98
MOMOT Paweł
Zadyszka Oświęcim
212 POL Jawiszowice 4:42 12.73 00:32:48.62
99
PRZYBYLA Marcin
276 POL Jankowice 4:42 12.73 00:32:51.58
100
PRADEL Grzegorz
Wojsko Polskie
270 POL Kraków 4:43 12.73 00:32:58.10
101
GRZYB Leszek
KAC RUNNERS
83 POL Łąka 4:44 12.73 00:33:06.38
102
BORYCZKA Szymon
30 POL Miedzyrzecze 4:45 12.73 00:33:08.81
103
ŻELECH Grzegorz
PoWoli do celu
399 POL Wola 4:45 12.73 00:33:09.75
104
KOWALSKI Robert
UBS Running Team
147 POL Pszczyna 4:45 12.73 00:33:14.79
105
SZWEDA Krzysztof
Esa team
342 POL Pszczyna 4:46 12.73 00:33:17.94
106
URBASIK Daniel
362 POL Rydułtowy 4:47 12.50 00:33:24.54
107
PRUŚ Mieczysław
271 POL Żory 4:47 12.50 00:33:25.81
108
WOJACZEK Tomasz
380 POL Czechowice-Dziedzice 4:47 12.50 00:33:26.61
109
GRYGIER Michał
Mg Sport
82 POL Pszczyna 4:47 12.50 00:33:27.11
110
KRZYSTOLIK Krystian
Mg-Sport
203 POL Pszczyna 4:48 12.50 00:33:33.61
111
ŁUGOWSKA Marzena
Biegnę byle dobiec
177 POL Tychy 4:49 12.50 00:33:37.08
112
KUCZERA Grzegorz
Special Team Pszczyna
165 POL Pszczyna 4:50 12.50 00:33:46.61
113
SZYDLAK Wojciech
Magna Formpol Running Team
343 POL Pszczyna 4:50 12.50 00:33:46.76
114
SINKA Damian
MG Sport
302 POL Pszczyna 4:50 12.50 00:33:47.77
115
KONDZIELNIK Magdalena
135 POL Pszczyna 4:50 12.50 00:33:47.91
116
LISZKA Piotr
Parkrun Chrzanów
171 POL Chrzanów 4:50 12.50 00:33:49.60
117
KLIMOWICZ Sylwester
Amator
127 POL Tychy 4:51 12.50 00:33:51.74
118
GĄTARZ Adam
69 POL Pszczyna 4:51 12.50 00:33:51.85
119
SZWED Leszek
Super Tata
341 POL Pszczyna 4:51 12.50 00:33:53.88
120
SZAFRON Robert
326 POL Pszczyna 4:52 12.28 00:33:57.10
121
MADEJ Jakub
Dziki z Afryki
180 POL Brzeszcze 4:52 12.28 00:34:01.36
122
SYROCKI Arkadiusz
Magna Formpol running team
324 POL Tychy 4:52 12.28 00:34:01.93
123
WAWRÓW Mirosław
KLUB BIEGAM BO LUBIE RACIBÓRZ
371 POL Baborów 4:52 12.28 00:34:02.24
124
TUSZYŃSKI Dawid
Dziki z Afryki
358 POL Brzeszcze 4:52 12.28 00:34:03.24
125
MAŚLIKIEWICZ Grzegorz
LSB
197 POL Żoty 4:53 12.28 00:34:05.80
126
POKRZYWIŃSKI Wojciech
Bastion Tychy
264 POL Tychy 4:53 12.28 00:34:06.90
127
JASIŃSKI Krzysztof
Biegnę Byle Dobiec
100 POL Bojszowy Nowe 4:53 12.28 00:34:08.23
128
WENGLORZ Wojciech
TBF
373 POL Cieszyn 4:54 12.28 00:34:14.96
129
PĘKALA Jacek
247 POL Brzeszcze 4:54 12.28 00:34:15.36
130
NOWAK Łukasz
Górnik runner
226 POL Lędziny 4:55 12.28 00:34:20.67
131
NOWORYTA Grzegorz
Dont give up
230 POL Rudze 4:55 12.28 00:34:21.40
132
GRALAK Adam
79 POL Lędziny 4:55 12.28 00:34:21.40
133
KARPINSKI Dariusz
13ŚBOT
112 POL Gliwice 4:55 12.28 00:34:22.29
134
BORCZ Tomasz
28 POL Sosnowiec 4:55 12.28 00:34:22.42
135
NIEDŹWIEDŹ Marcin
224 POL Góra 4:55 12.28 00:34:24.09
136
MIELAŃCZYK Patrycja
__PAT__I__MAT__
206 POL Rybnik 4:56 12.28 00:34:27.96
137
MIKA Łukasz
207 POL Jastrzębie-Zdrój 4:56 12.07 00:34:31.37
138
Uczestnik anonimowy
228 POL Piasek 4:57 12.07 00:34:32.35
139
ŚWIERCZEK Anna
Boot Camp Polska
350 POL Katowice 4:57 12.07 00:34:35.16
140
BUDEK Grzegorz
Palety PALEGO
37 POL Łazy 4:57 12.07 00:34:35.45
141
SEKUŁA Patryk
301 POL Imielin 4:58 12.07 00:34:39.46
142
FOLEK Jarosław
62 POL Pszczyna 4:58 12.07 00:34:45.81
143
RÓŻYCKA Wiola
295 POL Żory 4:59 12.07 00:34:49.39
144
BRYJA Krzysztof
34 POL Ruda Śląska 4:60 12.07 00:34:54.92
145
CHRAPKIEWICZ Marek
Aktywna Pszczyna Runners Team
43 POL Pszczyna 4:60 12.07 00:34:57.51
146
KIEŁKOWSKA Maria
Aktywna Pszczyna Runners Team
27 POL Pszczyna 4:60 12.07 00:34:57.59
147
KOPIJASZ Leonard
138 POL Brzeszcze 5:02 11.86 00:35:10.24
148
HOPPE Krzysztof
88 POL Katowice 5:02 11.86 00:35:10.57
149
WALIGÓRA Mateusz
LKS Czaniec
367 POL Bielsko-Biała 5:02 11.86 00:35:12.60
150
PŁAWECKI Kamil
259 POL Goczałkowice-Zdrój 5:03 11.86 00:35:15.52
151
GRYGIER Maciej
Mg Sport
81 POL Pszczyna 5:03 11.86 00:35:17.58
152
KOZIK Krzysztof
PoWoli do Celu
148 POL Wola 5:03 11.86 00:35:17.96
153
BUĆKOWSKI Kamil
39 POL Radlin 5:03 11.86 00:35:19.61
154
MARKS Marcin
Mg Sport
201 POL Pszczyna 5:04 11.86 00:35:21.04
155
TORBIŃSKI Wiesław
Szare Morsy
355 POL Jastrzębie-Zdrój 5:04 11.86 00:35:23.21
156
BISKUP Artur
Gryfno Familia
24 POL Bieruń 5:04 11.86 00:35:27.53
157
PRZEWOŹNIK Dawid
Smart Solution Team
274 POL Pszczyna 5:05 11.86 00:35:28.95
158
HUBKA Jerzy
90 POL Zabrze 5:05 11.86 00:35:30.84
159
RÓŻOK Andrzej
294 POL Bieruń 5:05 11.86 00:35:32.95
160
KORDONETS Maksym
Sparta Rage
140 POL Dąbrowa Górnicza 5:05 11.86 00:35:34.09
161
BIESZCZAD Patrycja
22 POL Jaworze 5:06 11.86 00:35:37.15
162
NOWOROLNIK Adrian
229 POL Chorzów 5:06 11.86 00:35:37.89
163
WIEWIÓRA Sylwester
377 POL Pszczyna 5:06 11.86 00:35:38.12
164
GÓRALSKI Jarosław
Smerfy biegają razem po 0.7
76 POL Racibórz 5:06 11.86 00:35:39.48
165
BIAŁAS Agnieszka
Aktywna Pszczyna Runners Team
15 POL Pszczyna 5:06 11.86 00:35:40.20
166
NYCZ Krystian
231 POL Pszczyna 5:07 11.67 00:35:43.87
167
KARWOT Maciej
113 POL Jankowice 5:07 11.67 00:35:45.16
168
GWIOŹDZIK Sławek
85 POL Katowice 5:07 11.67 00:35:45.86
169
MIKOŁAJEC Paulina
209 POL Żory 5:07 11.67 00:35:45.89
170
MATURA Romek
199 POL Knurów 5:08 11.67 00:35:53.85
171
PODGÓRNY Przemysław
262 POL Pszczyna 5:09 11.67 00:35:56.59
172
KORDIASZ Radoslaw
Smok Wawelski
139 POL Krakow 5:10 11.67 00:36:03.82
173
PODGÓRNY Paweł
261 POL Czarków 5:10 11.67 00:36:05.75
174
JESZKA Artur
103 POL Wodzisław Śląski 5:11 11.67 00:36:12.91
175
FRANELAK Łukasz
63 POL Dąbrowa Górnicza 5:11 11.67 00:36:14.03
176
MALINOWSKA Małgorzata
Powoli Do Celu
185 POL Gilowice 5:11 11.67 00:36:15.71
177
HRABIA Piotr
89 POL Sosnowiec 5:11 11.67 00:36:16.84
178
BIELA Rafał
MG Sport
20 POL Piasek 5:13 11.48 00:36:25.60
179
SŁODKIEWICZ Grzegorz
309 POL Gliwice 5:13 11.48 00:36:26.00
180
SOBAŃSKI Mateusz
MSC
310 POL Wisła Wielka 5:14 11.48 00:36:34.28
181
DUDZIK Tomasz
55 POL Żory 5:14 11.48 00:36:36.77
182
FILUSZ Dawid
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
60 POL Rybnik 5:15 11.48 00:36:44.84
183
SKRABEL Artur
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
306 POL Rybnik 5:16 11.48 00:36:45.36
184
BĄK Krzysztof
Night Runners zabrze
9 POL Mysłowice 5:16 11.48 00:36:46.38
185
MAZUR Tomasz
202 POL Pszczyna 5:16 11.48 00:36:48.62
186
MALINOWSKI Adam
186 POL Rybnik 5:17 11.48 00:36:53.68
187
KOWALSKI Adam
BARTYMAJOS
145 POL Mielżyn 5:17 11.48 00:36:53.99
188
MRÓGAŁA Ewa
215 POL Cieszyn 5:17 11.29 00:36:57.49
189
LITWIŃSKA Bożena
BIEGNĘ BYLE DOBIEC
172 POL Tychy 5:18 11.29 00:36:59.27
190
URBAŃCZYK Alicja
361 POL Pszczyna 5:18 11.29 00:37:03.62
191
GOŁĘBIOWSKI Paweł
73 POL Tychy 5:18 11.29 00:37:04.42
192
DRAŻYK Andrzej
50 POL Orzesze 5:18 11.29 00:37:04.88
193
PIERON Zbigniew
253 POL Zabrze 5:19 11.29 00:37:06.77
194
NOWAK Łukasz
KP PSP Pszczyna
225 POL Pszczyna 5:19 11.29 00:37:10.25
195
MACIEJNY Rafał
179 POL Kaniów 5:19 11.29 00:37:10.32
196
SZYMURA Izabela
DecathlonPrzyjaciele
344 POL Rybnik 5:19 11.29 00:37:12.11
197
DOMAN Radosław
Ing Runing Team
49 POL Katowice 5:20 11.29 00:37:13.94
198
PIECH Marcin
249 POL Jankowice 5:20 11.29 00:37:14.62
199
KUBIAK Edyta
159 POL Wodzisław Śląski 5:20 11.29 00:37:15.22
200
MICHUŁKA Filip
Kępa Team
204 POL Pszczyna 5:20 11.29 00:37:15.89
201
PIECYK Mirosław
252 POL Żory 5:20 11.29 00:37:18.02
202
GÓRA Mateusz
75 POL Pszczyna 5:21 11.29 00:37:21.58
203
KALA Grzegorz
109 POL Tychy 5:21 11.29 00:37:23.56
204
SZCZYPA Robert
13
333 POL Katowice 5:21 11.29 00:37:23.84
205
ZIĘCINA Agnieszka
393 POL Wola 5:21 11.29 00:37:26.69
206
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna Biega
258 POL Pszczyna 5:22 11.29 00:37:28.36
207
PĘKALA Marcin
Lecę
248 POL Bielsko-Biała 5:22 11.11 00:37:30.41
208
DUDA Dorota
Avanti Squash Fitness Club
52 POL Pszczyna 5:22 11.11 00:37:31.14
209
KOŁOSOWSKI Robert
AVANTI Squash Fitness Club
133 POL Pszczyna 5:22 11.11 00:37:31.45
210
BIZON Katarzyna
25 POL Kraków 5:22 11.11 00:37:33.72
211
MARCAK Przemysław
Spiritual Homeland
192 POL Oświęcim 5:22 11.11 00:37:33.83
212
Uczestnik anonimowy
175 POL Pszczyna 5:23 11.11 00:37:36.07
213
MROZEK Aleksandra
PSZCZYNA BIEGA
213 POL Jastrzębie-Zdrój 5:23 11.11 00:37:37.26
214
PINDRAL Paweł
45 POL Tarnowskie Góry 5:23 11.11 00:37:37.36
215
MAŁEK Artur
190 POL Tychy 5:24 11.11 00:37:42.84
216
DANISZ Adrianna
Aktywna Pszczyna Runners Team
364 POL Łąka 5:24 11.11 00:37:43.58
217
BRODA Tomasz
31 POL Wola 5:24 11.11 00:37:43.68
218
STASICA Andrzej
316 POL Łęgowo 5:24 11.11 00:37:44.84
219
JUSZCZAK Grzegorz
108 POL Tychy 5:25 11.11 00:37:52.57
220
POLOK Marta
266 POL Piasek 5:25 11.11 00:37:54.56
221
CHMIELECKI Tomasz
LOTAMS Team
40 POL Piastów 5:26 11.11 00:37:57.61
222
SZKLANNY-RECLIK Elzbieta
Aktywna Pszczyna Runners Team
334 POL Pszczyna 5:26 11.11 00:37:57.70
223
BILINSKI Marcin
23 POL Pszczyna 5:27 11.11 00:38:02.31
224
HANDY Samanta
PoWoli do celu
86 POL Kęty 5:27 11.11 00:38:02.95
225
GŁUC Mirek
71 POL Mysłowice 5:28 10.94 00:38:14.77
226
MOLA Marcin
211 POL Czechowice-Dziedzice 5:29 10.94 00:38:19.09
227
KAWIK Janusz
116 POL Zebrzydowice 5:30 10.94 00:38:25.01
228
PIWKO Anna
257 POL Czechowice-Dziedzice 5:33 10.77 00:38:45.20
229
PODLEŚ Paweł
263 POL Wola 5:34 10.77 00:38:56.67
230
STOLARZEWICZ Mariusz
Big Data Runner
319 POL Jawiszowice 5:35 10.77 00:38:58.08
231
WODARCZYK Monika
379 POL Kobiór 5:35 10.77 00:38:59.81
232
CHOJNICKA Agnieszka
WAŻKA TEAM
42 POL Ruda Śląska 5:36 10.77 00:39:06.00
233
WALICZEK Marcin
384 POL Goczałkowice 5:36 10.77 00:39:08.11
234
SKIERŚ Ewa
Magna Formpol Running Team
304 POL Tychy 5:36 10.77 00:39:10.76
235
KŁONICA Krystian
Kępa Team
130 POL Pszczyna 5:37 10.77 00:39:17.68
236
KIEŁBASIŃSKA Katarzyna
121 POL Pszczyna 5:37 10.61 00:39:18.97
237
NAWOJSKA Barbara
223 POL Chorzów 5:38 10.61 00:39:19.53
238
BROŃCZYK Ariel
rozBBiegane Komorowice
33 POL Bielsko-Biała 5:38 10.61 00:39:20.94
239
BROŃCZYK Adrian
Rozbbiegane Komorowice
32 POL Bielsko-Biała 5:38 10.61 00:39:21.36
240
Uczestnik anonimowy
115 POL Orzesze 5:38 10.61 00:39:23.93
241
ADAMIEC Jarosław
1 POL Brzeszcze 5:38 10.61 00:39:24.69
242
ZŁOCKI Marcin
395 POL Kęty 5:38 10.61 00:39:25.69
243
JAŁOWIEC Ryszard
238 POL 5:39 10.61 00:39:26.91
244
BUREK Gabriela
RUNTEAM PAWŁOWICE
38 POL Pawłowice Śląskie 5:40 10.61 00:39:33.18
245
JARON Katarzyna
98 POL Chorzów 5:40 10.61 00:39:37.72
246
SUCHY Małgorzata
323 POL Pszczyna 5:40 10.61 00:39:39.99
247
SKOROBOGATY Piotr
305 POL Tychy 5:41 10.61 00:39:44.40
248
MARDZYNSKI Dariusz
193 POL Gilowice 5:42 10.61 00:39:49.70
249
BALURA Edyta
Biegnę Byle Dobiec
5 POL Lędziny 5:42 10.61 00:39:52.67
250
RYT Mirosław
297 POL Pszczyna 5:42 10.61 00:39:53.23
251
KRAJCARZ Tomasz
150 POL Łękawica 5:44 10.45 00:40:05.44
252
WITKOWSKI Krzysztof
378 POL Czernica 5:44 10.45 00:40:05.72
253
BOGDANIK Dariusz
KP PSP Pszczyna
26 POL Pszczyna 5:46 10.45 00:40:19.21
254
SOSKA Michał
313 POL Wisła 5:47 10.45 00:40:24.67
255
TROJANOWSKI Wojciech
357 POL Bytom 5:47 10.45 00:40:25.41
256
PARTYKA Agata
Biegnę byle dobiec
245 POL Miedzyrzecze 5:47 10.45 00:40:27.59
257
TORBA Wojciech
354 POL Jastrzebie Zdrój 5:47 10.45 00:40:28.01
258
KISIEL Beata
126 POL Czernica 5:47 10.45 00:40:28.73
259
KRZEMPEK Paulina
157 POL Mnich 5:48 10.29 00:40:30.14
260
MATURA Agnieszka
198 POL Knurów 5:48 10.29 00:40:35.42
261
SZCZOTKA Rafał
Skazany Na Bluesa
331 POL Pszczyna 5:48 10.29 00:40:35.68
262
TAWKIN Łukasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
312 POL Bąków 5:49 10.29 00:40:36.08
263
WOJTAŚ Grzegorz
383 POL Ćwiklice 5:49 10.29 00:40:41.07
264
MACIEJNY Przemysław
178 POL Kaniów 5:49 10.29 00:40:42.60
265
KUBICA Marek
160 POL Xxxświętochłowice 5:50 10.29 00:40:44.04
266
SZCZEPANIAK Agnieszka
329 POL Ćwiklice 5:50 10.29 00:40:45.64
267
ZIMNY Ireneusz
Decathlon Rybnik i Przyjaciele
394 POL Rybnik 5:50 10.29 00:40:47.53
268
JELITKO Anna
102 POL Pszczyna 5:50 10.29 00:40:49.78
269
BUSZTA Wojciech
36 POL Katowice 5:51 10.29 00:40:50.86
270
ZWOŹNIAK Monika
396 POL Sosnowiec 5:51 10.29 00:40:51.22
271
ZIĘBA Kinga
392 POL Kęty 5:52 10.29 00:40:57.19
272
ROTHKEGEL Paweł
ROTH
291 POL Bielsko-Biała 5:52 10.29 00:40:59.46
273
ĆWIKLAK Robert
Ranczo Olsena
48 POL Pszczyna 5:52 10.29 00:41:00.36
274
SZCZEPANEK Adrian
328 POL Tychy 5:52 10.29 00:41:00.39
275
MURAS Sylwia
216 POL Orzesze 5:52 10.29 00:41:02.75
276
STENCEL Mariusz
Znicz Jankowice
317 POL Jankowice 5:52 10.29 00:41:03.69
277
KAWULAK Iwona
117 POL Bojszowy Nowe 5:53 10.14 00:41:07.63
278
TABOR Agata
351 POL Tychy 5:53 10.14 00:41:09.47
279
MAŁEK Renata
Brak
191 POL Tychy 5:54 10.14 00:41:15.16
280
SZCZEBAK Jacek
327 POL Tarnów 5:55 10.14 00:41:18.77
281
KASPRZYK Wiesław
114 POL Kaczyce 5:55 10.14 00:41:21.90
282
SOJKA Patrycja
Aktywna Pszczyna Runners Team
311 POL Bąków 5:55 10.14 00:41:23.25
283
STALSKA Heidi
314 POL Pszczyna 5:56 10.14 00:41:31.41
284
ZEMBOK Filip
388 POL Pszczyna 5:57 10.14 00:41:32.28
285
Uczestnik anonimowy
347 POL Pszczyna 5:57 10.14 00:41:32.65
286
RABIASZ Marcin
Magna Formpol running team
281 POL Katowice 5:57 10.14 00:41:34.95
287
WIECZOREK Piotr
376 POL Cieszyn 5:57 10.14 00:41:37.21
288
BIELA Agnieszka
Mg Sport
18 POL Piasek 5:58 10.00 00:41:43.40
289
GŁĄBEK Edyta
Spot Pszczyna
70 POL Ćwiklice 5:59 10.00 00:41:47.25
290
ROTHKEGEL Joanna
ROTH
290 POL Bielsko-Biała 5:59 10.00 00:41:48.25
291
KUCZERA Łukasz
Decathlon Przyjaciele
166 POL Rybnik 5:59 10.00 00:41:48.37
292
SZNEPKA Łukasz
336 POL Tychy 5:59 10.00 00:41:48.80
293
RECLIK Jacek
Decathlon Rybnik Przyjaciele
283 POL Rybnik 5:59 10.00 00:41:49.35
294
CZYRNEK Ewa
Decathlon Rybnik Przyjaciele
47 POL Rybnik 5:59 10.00 00:41:49.69
295
MIKETA Marek
208 POL Rybnik 5:59 10.00 00:41:49.93
296
ZIELIŃSKA Magdalena
391 POL Mikolow 5:60 10.00 00:41:53.26
297
Uczestnik anonimowy
176 POL Pszczyna 5:60 10.00 00:41:54.87
298
PIECYK Adrianna
Zarazić Pasją
251 POL Żory 5:60 10.00 00:41:55.40
299
ALSZER Astrid
2 POL Mikołów 5:60 10.00 00:41:56.00
300
PIECHOCKA Jadwiga
250 POL Gliwice 6:02 10.00 00:42:07.53
301
KOŚLACZ Katarzyna
143 POL Tychy 6:02 10.00 00:42:13.52
302
JASIŃSKI Łukasz
101 POL Pszczyna 6:03 10.00 00:42:15.51
303
JANICKA Marzena
94 POL Bytom 6:03 10.00 00:42:16.47
304
PARCHENIAK Jacek
244 POL Katowice 6:04 9.86 00:42:21.62
305
PIETREK Sylwia
254 POL Pawłowice 6:07 9.86 00:42:46.91
306
KRAWCZYŃSKI Gustaw
154 POL Pszczyna 6:09 9.72 00:42:57.47
307
GOTZ Anna
Znicz Jankowice
235 POL Jankowice 6:11 9.72 00:43:13.06
308
SADŁOS Piotr
Biegnę z Arkiem :-)
299 POL Olkusz 6:11 9.72 00:43:16.69
309
SKĘCZEK Arkadiusz
Powoli do celu
303 POL Gilowice 6:12 9.72 00:43:17.04
310
JAROSZ Katarzyna
99 POL Katowice 6:12 9.72 00:43:17.41
311
ROZMUS Mateusz
292 POL Pszczyna 6:13 9.72 00:43:25.57
312
STOPKA Marta
320 POL Bystra 6:13 9.72 00:43:25.86
313
KOZŁOWSKI Jacek
149 POL Tarnowskie Góry 6:13 9.72 00:43:29.92
314
KĄKOL-WOJTAS Katarzyna
Powoli Do Celu
273 POL Wola 6:14 9.59 00:43:37.45
315
BĄK-ŚCIERSKA Beata
-
10 POL Radostowice 6:15 9.59 00:43:38.80
316
GABRYŚ Katarzyna
Pszczyna Biega
65 POL Pszczyna 6:15 9.59 00:43:40.36
317
ŚNIETKA Anna
348 POL Jastrzębie Zdrój 6:15 9.59 00:43:40.78
318
GRABOWSKA Iwona
Nessi Team
77 POL Kęty 6:15 9.59 00:43:44.83
319
SZOJDA Paulina
Biegnę Byle Dobiec
337 POL Tychy 6:16 9.59 00:43:50.00
320
Uczestnik anonimowy
386 POL Wisła Wielka 6:16 9.59 00:43:50.96
321
KALINOWSKA Kalina
Magna Formpol Running Team
110 POL Katowice 6:18 9.59 00:44:04.22
322
BIESEK Wojciech
21 POL Pszczyna 6:18 9.59 00:44:05.01
323
TAWKIN Dorota
Brak
352 POL Tychy 6:20 9.46 00:44:17.13
324
WATA Marta
Warsztat Formy
370 POL Tychy 6:21 9.46 00:44:22.93
325
GAWLAK Barbara
67 POL Pszczyna 6:22 9.46 00:44:33.75
326
MURAS-JAROMIN Justyna
Spot Pszczyna
217 POL Pszczyna 6:23 9.46 00:44:36.18
327
KOMRAUS Damian
PsczynaBiega
134 POL Pszczyna 6:23 9.46 00:44:37.01
328
ŚLISZ Katarzyna
346 POL Pszczyna 6:24 9.33 00:44:43.00
329
KIERZENKOWSKA Marta
125 POL Żory 6:24 9.33 00:44:43.34
330
KŁONICA Klaudia
129 POL Pszczyna 6:26 9.33 00:44:56.39
331
KLYTA Beata
BIESY
128 POL Tychy 6:28 9.33 00:45:12.24
332
ROSZCZYK-OGRODNIK Anna
289 POL Pszczyna 6:30 9.21 00:45:24.57
333
PRZYŁUCKI Grzegorz
277 POL Preczów 6:30 9.21 00:45:29.71
334
REPEĆ Bartek
286 POL Tychy 6:36 9.09 00:46:10.97
335
KUBIS Barbara
Spot Pszczyna
162 POL Czarków 6:37 9.09 00:46:12.90
336
ZAGÓRSKA Beata
385 POL Goleszów 6:38 9.09 00:46:25.48
337
BIAŁAS Joanna
Spot Pszczyna
17 POL Radostowice 6:39 9.09 00:46:29.63
338
MARONDEL Katarzyna
Silesia Nordic Team
196 POL Bytom 6:39 8.97 00:46:30.47
339
ZYCHLA Monika
397 POL Jastrzębie Zdrój 6:40 8.97 00:46:37.36
340
CZADER Adam
Beskid Runners
44 POL Bielsko-Biała 6:40 8.97 00:46:38.17
341
WĘGLORZ Klaudia
Beskid Runners
374 POL Bielsko Biała 6:40 8.97 00:46:38.27
342
PONIKWIA Otylia
267 POL Pszczyna 6:42 8.97 00:46:49.97
343
KRAWCZYŃSKI Sławomir
155 POL Pszczyna 6:42 8.97 00:46:50.20
344
SZŁAPA Urszula
SPOT Pszczyna
335 POL Czarków 6:42 8.97 00:46:53.20
345
WALECKI Filip
Filip na 21-szym biegu
365 POL Czarków 6:43 8.97 00:46:57.44
346
WALECKI Michał
Filip na 21-szym biegu
366 POL Czarków 6:43 8.97 00:46:58.63
347
JANKO Cyprian
95 POL Pszczyna 6:44 8.86 00:47:07.55
348
KOWALSKA Dorota
SBD ENERGETYK RYBNIK
144 POL Rybnik 6:45 8.86 00:47:11.04
349
ILCZYSZYN Dominika
Drim Tim Głogówek running
91 POL Zabrze 6:47 8.86 00:47:23.82
350
PUJAN Patrycja
278 POL Katowice 6:47 8.86 00:47:26.61
351
RZEPKA Michal
Bie-run
298 POL Bieruń 6:48 8.86 00:47:34.99
352
KOSMALA CH-SKA Agnieszka
SPOT Pszczyna
142 POL Gilowice 7:04 8.54 00:49:24.73
353
CZERNECKI Marcin
46 POL Pszczyna 7:05 8.43 00:49:31.76
354
PARUZEL Joanna
246 POL Rybnik 7:12 8.33 00:50:20.84
355
MATUSZYŃSKI Jacek
Amator
200 POL Zebrzydowice 7:18 8.24 00:50:59.38
356
POSŁUSZNA Monika
SPOT Pszczyna
269 POL Bielsko-Biała 7:23 8.14 00:51:38.24
357
SZAFRON Gosia
SPOT Pszczyna
325 POL Ćwiklice 7:23 8.14 00:51:39.87
358
ŻELECH Gabriela
PoWoli do celu
398 POL Wola 7:47 7.69 00:54:27.77
359
PALA Alojzy
Pszczyna Biega
240 POL Pszczyna 7:50 7.69 00:54:48.96
360
SKROBOL Dariusz
Pszczyna Biega
308 POL Pszczyna 7:51 7.61 00:54:54.00
361
OPUCHLIK Tomasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
236 POL Studzienice - - DNS
362
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
Aktywna Pszczyna Runners Team
124 POL Pszczyna - - DNS
363
KIEŁBASIŃSKA Mirosława
Spot
122 POL Pszczyna - - DNS
364
REINERT Aleksandra
285 POL Pszczyna - - DNS
365
RÓŻYCKA-HARAZIN Emilia
SPOT Pszczyna
296 POL Pszczyna - - DNS
366
MAREK Rafał
Kac Runners
194 POL Goczałkowice-Zdrój - - DNS
367
KRAKOWSKI Radosław
Biegam bo Lubię
152 POL Bielsko-Biała - - DNS
368
KUBIS Jacek
163 POL Czarków - - DNS
369
ZIEBURA Michal
389 POL Laka - - DNS
370
Uczestnik anonimowy
97 POL Pszczyna - - DNS
371
BARTUŚ Marcin
Zadyszka Oświęcim
8 POL Las - - DNS
372
Uczestnik anonimowy
Topo Athletic
307 POL Łąka - - DNS
373
BIELA Anna
19 POL Pszczyna - - DNS
374
JUCHA Jacek
Carbo Asecura/Pszczyna Biega
106 POL Goczałkowice Zdrój - - DNS
375
DUDA Łukasz
Śląsk Runners
53 POL Chorzów - - DNS
376
KĘPKA Bartosz
Szombierki Bytom
120 POL Prusy Wschodnie - - DNS
377
HALMAN Tomasz
169 POL Gliwice - - DNS
378
STANICZEK Adam
Amator
315 POL Tychy - - DNS
379
TYCZYŃSKA Katarzyna
359 POL Tychy - - DNS
380
MYRTA Mariola
awl
220 POL Wrocław - - DNS
381
FARUGA Lesław
Pszczyna Biega
58 POL Pszczyna - - DNS
382
STOREY Beata
Magna Formpol Running Team
321 POL Tychy - - DNS
383
ŻUR Marek
Kac Runners
400 POL Łąka - - DNS
384
WOJCIECH Jarosław
PoWoli do Celu
381 POL Wola - - DNS
385
FIGOŁUSZKA Dawid
59 POL Studzienice - - DNS
386
SZCZUCKI Damian
Magna Formpol Running Team
332 POL Tychy - - DNS
387
DUERSCHLAG Iwona
Husaria Race Team
56 POL Rybnik - - DNS
388
ZIELINA Katarzyna
390 POL Cisownica - - DNS
389
BIALIK Artur
14 POL Katowice - - DNS
390
SZOPA Ryszard
338 POL Wisla Wielka - - DNS
391
KRASIEJKO Agnieszka
153 POL Tychy - - DNS
392
BIALIK Agnieszka
13 POL Porto Potenza Picena - - DNS
393
FIORENTINI Federico
61 ITA Porto Potenza Picena - - DNS
394
MAREK Robert
Profes LEX
195 POL Gliwice - - DNS
395
PYREK Dorota
Amator
280 POL Przeciszów - - DNS
396
BERG Monika
11 POL Ornontowice - - DNS
397
ANEDO Marta
3 POL Pawliwi - - DNS
398
HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina
87 POL Rydułtowy - - DNS
399
BANKIEL Łukasz
6 POL Piasek - - DNS
400
ROZMUS Robert
293 POL Pszczyna - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU