„Puchar Kościeliska” - edycja niepodległościowa

Kościelisko, Polska
16.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Norbert - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

2. Bezulska Anna - B5 / K POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

3. Bezulska Kinga - B5 / K POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

4. Bielecki Marcin - B10 / M M
POL Ispina 6 Brygada Powietrznodesantowa

Niezapłacone

5. Biskup Joanna - B5 / K M
POL Szczecin azs wat

Niezapłacone

6. Bobak Gabriela - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

7. Boś Iwona - B5 / K POL Wisła WSS Wisła

Niezapłacone

8. Broj Marcel - B10 / M POL Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE

Niezapłacone

9. Budz Kazimierz - B10 / M POL Bukowina Tatrzańska tc orzeł

Niezapłacone

10. Ciaston Piotr - B10 / M POL Krakow Przemka Toborka

Niezapłacone

11. Czarniak Andrzej - B10 / M M
POL Zakopane

Niezapłacone

12. Czech Tomasz - B10 / M POL Poraż ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

13. Długopolska Katarzyna - B5 / K POL Kościelisko Gąsienica Sport

Niezapłacone

14. Domagała Monika - B5 / K POL Ratułów

Niezapłacone

15. Dubas Patryk - B10 / M M
POL Tarnów Akademia Wojsk Lądowych

Niezapłacone

16. Dzikowski Jozef - B10 / M POL Tymowa niezrzeszony

Niezapłacone

17. Faron Piotr - B10 / M POL Zalesie

Niezapłacone

18. Faron Robert - B10 / M POL Zalesie

Niezapłacone

19. Filipek Tomasz - B10 / M M
POL Siedlce AWL/UKS RAWA SIEDLCE

Niezapłacone

20. Garas Eliza - B5 / K M
POL Poznan 31 Batalion Radiotechniczny/ KB Gepard Murowana Goslina

Niezapłacone

21. Gąsienica Łukasz - B5 / M POL Koniówki KS CHOCHOŁÓW

Niezapłacone

22. Gąsienica Stanisław - B10 / M POL Kościelisko Gąsienica Sport

Niezapłacone

23. Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

24. Gąsienica-Roj Tomasz - B10 / M POL Zakopane Klimatyzacja Zakopane

Niezapłacone

25. Gleń Robert - B10 / M POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

26. Gocyła Mateusz - B10 / M POL Postęp KS Jurajskie Orły

Niezapłacone

27. Gorczyca Erwin - B10 / M POL Odrzykoń Krosski - Remsport

Niezapłacone

28. Górny Józef - B10 / M POL Rzeszów Amator

Niezapłacone

29. Górski Bartosz - B10 / M POL Odrzykoń KrosSki Remsport

Niezapłacone

30. Grabowska Krystyna - B5 / K POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

31. Grabowski Stanisław - B10 / M POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

32. Uczestnik anonimowy - B10 / M M
POL Otwock WAT

Niezapłacone

33. Gryc Angelika - B5 / K POL Chochołów Ks Chochołów

Niezapłacone

34. Grzadziel Dariusz - B10 / M POL Ustrzyki Dolne Strwiaz/Halicz Ustrzyki

Niezapłacone

35. Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Poraż AZS Zakopane

Niezapłacone

36. Grządziel Kazimierz - B10 / M POL Poraż ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

37. Grzyb Patryk - B10 / M DNK Aalborg

Niezapłacone

38. Habrat Józef - B10 / M POL Krosno Klub Sportowy ORLĘTA Krosno

Niezapłacone

39. Habrat Piotr - B10 / M M
POL Kościelisko

Niezapłacone

40. Hyrnik Jacek - B10 / M POL Ustroń team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

41. Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Tychy Klub Biegowy 40 latek TYCHY

Niezapłacone

42. Janda Adam - B10 / M POL Rzeszów

Niezapłacone

43. Janik Bogdan - B10 / M POL Nowy Targ nowy targ runners

Niezapłacone

44. Janocha Robert - B10 / M POL Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

45. Jarecki Sebastian - B10 / M POL Bielsko Biała skipol.pl TEAM

Niezapłacone

46. Jędrzejczak Maciej - B10 / M POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

47. Jurasz Jan - B10 / M M
POL Cisiec SKI JURASZ

Niezapłacone

48. Jurga Dawid - B10 / M POL Pabianice Łódź Ski Team

Niezapłacone

49. Kaleta Marcin - B10 / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

50. Kałuziński Bogdan - B10 / M POL Muszyna UKS Jastrząb Jastrzębik

Niezapłacone

51. Kapela Anna - B5 / K POL Kraków

Niezapłacone

52. Kasprzak Piotr - B10 / M POL Lublin Śnieżna Pantera

Niezapłacone

53. Kijewski Jacek - B10 / M M
POL Warszawa KU AZS WAT Warszawa

Niezapłacone

54. Kiljan Hubert - B10 / M POL Łajski Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

55. Kociuba Marek - B10 / M M
POL Wrocław Akademia Wojsk Lądowych Wrocław

Niezapłacone

56. Uczestnik anonimowy - B5 / M POL Wrocław

Niezapłacone

57. Kołodziejczyk Tomasz - B10 / M POL Warszawa Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

58. Korbas Sławomira - B5 / K POL Mrągowo TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

59. Koselski Roman - B10 / M M
POL Lubliniec Wkb META Lubliniec

Niezapłacone

60. Kotlarz Pawel - B10 / M POL Warszawa Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

61. Kowalczyk Kazimierz - B10 / M POL Witów

Niezapłacone

62. Kowalski Paweł - B10 / M POL Morawica Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Niezapłacone

63. Kranz Jacek - B10 / M M
POL Wołosate Wataha Wołosate

Niezapłacone

64. Krupa Franciszek - B10 / M POL Szaflary

Niezapłacone

65. Krzywicki Kamil - B10 / M POL Wroclaw nabiegowkach.pl

Niezapłacone

66. Kucharczyk Jacek - B10 / M POL Kutno

Niezapłacone

67. Kujawska Joanna - B5 / K POL Warszawa team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

68. Kupczak Maciej - B10 / M POL Cisiec

Niezapłacone

69. Kuropatwińska Ewa - B5 / K POL Poręba LKS MARKAM Wiśniowa-Osieczany

Niezapłacone

70. Kustroń Bogdan - B10 / M POL Krosno Krosski Remsport

Niezapłacone

71. Kwaśnik Natalia - B5 / K M
POL Ustrzyki Dolne Akademia Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki

Niezapłacone

72. Kwiecińska Magdalena - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

73. Lachowski Waldemar - B10 / M M
POL Warszawa azs wat/tn biegówki wesoła

Niezapłacone

74. Laska Jerzy - B10 / M POL Bystrowice

Niezapłacone

75. Łapczyński Kazimierz - B10 / M M
POL Maniowy

Niezapłacone

76. Łuszczewski Hubert - B10 / M POL Warszawa

Niezapłacone

77. Łysikowski Tomasz - B10 / M POL Kościelisko Łysikówka

Niezapłacone

78. Madej Jan - B10 / M POL Mszana Dolna

Niezapłacone

79. Majka Roman - B10 / M POL Nowa Ruda team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

80. Majka Wojtek - B5 / M POL Nowa Ruda team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

81. Major Sylwia - B5 / K POL Wanaty ST SKI TEAM

Niezapłacone

82. Maras Ladislav - B10 / M M
SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

83. Marczak Bartłomiej - B10 / M POL Zgierz TKKF Dzikusy Łódź/POS Łódź/Skoczkowie z Łodzi

Niezapłacone

84. Marszałek Ewa - B5 / K POL Rzeszów Śnieżne Trasy Krzywa Banica

Niezapłacone

85. Mazurek Artur - B10 / M M
POL Czarny Bór Czarny Bór Gmina Ludzi z Pasją

Niezapłacone

86. Migała Zbigniew - B10 / M POL Sędziszów Małopolski -

Niezapłacone

87. Mikrut Mariusz - B10 / M POL Nowy Targ Meter na deskach

Niezapłacone

88. Mirowski Bartosz - B10 / M M
POL Lubliniec WKB META LUBLINIEC

Niezapłacone

89. Mirowski Jakub - B10 / M POL Ustronie Skoczkowie z Łodzi

Niezapłacone

90. Misztuk Daniel - B10 / M M
POL Giżycko AWL

Niezapłacone

91. Mosoń Wiktor - B10 / M M
POL Głowienka MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

92. Mróz Bartłomiej - B10 / M M
POL Radom 7dlot

Niezapłacone

93. Mucha Edward - B10 / M POL Limanowa Team na biegowkach pl - Limanowa Forrest

Niezapłacone

94. Nalewajka Martin - B10 / M POL Częstochowa

Niezapłacone

95. Nędza Maria - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

96. Nemec Jan - B10 / M SVK Kosice LK METROPOL

Niezapłacone

97. Nosal Krzysztof - B10 / M POL Harklowa

Niezapłacone

98. Olejniczak Halina - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

99. Pasterczyk Dariusz - B10 / M M
POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

100. Pawlik Nikodem - B10 / M POL Wilkowice

Niezapłacone

101. Pelczar Andrzej - B10 / M POL Dobieszyn Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

102. Pieniądz Krzysztof - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

103. Piórkowska Aleksandra - B5 / K POL Biskupice #AdamCzerwinskiTeam

Niezapłacone

104. Piórkowski Jakub - B5 / M POL Biskupice UKS Lider Siercza

Niezapłacone

105. Piórkowski Michał - B5 / M POL Biskupice UKS Lider Siercza

Niezapłacone

106. Piórkowski Tomasz - B10 / M POL Biskupice #AdamCzerwinskiTeam

Niezapłacone

107. Piskadło Roman - B10 / M POL Krosno KrosSki Remsport

Niezapłacone

108. Pisula Piotr - B10 / M POL Sanok Sanok Ski Team

Niezapłacone

109. Plywaczyk Krzysztof - B10 / M M
POL Czarny Bór Wojsko Polskie

Niezapłacone

110. Porębski Piotr - B10 / M POL Rybnik PRG RYBNIK

Niezapłacone

111. Potrząsaj Rafał - B10 / M POL Ciche

Niezapłacone

112. Pradun Andrey - B10 / M POL Krakow skipol.pl TEAM

Niezapłacone

113. Pradziad Andrzej - B10 / M POL Murzasichle Murzasichle Sport Team

Niezapłacone

114. Prałat Weronika - B5 / K POL Osieczna team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

115. Prodziewicz Mirek - B10 / M POL Sanok Sanok Ski Team

Niezapłacone

116. Prymakowska Barbara - B5 / K POL Tarnów PTS SOKÓŁ TARNÓW

Niezapłacone

117. Przybyło Lucyna - B5 / K POL Rzeszów Wataha Wołosate

Niezapłacone

118. Rabski Ireneusz - B10 / M POL Skomielna Biała skipol.pl TEAM

Niezapłacone

119. Rabski Józef - B10 / M POL Skomielna Biała KS Luboń Skomielna Biała

Niezapłacone

120. Rabski Władysław - B10 / M POL Skomielna Biała

Niezapłacone

121. Redzaj Artur - B10 / M POL Lublin

Niezapłacone

122. Rogala Dariusz - B10 / M M
POL Gołdap Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie

Niezapłacone

123. Rogalska Celina - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

124. Rolska Alicja - B5 / K POL Wrocław team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

125. Rolski Michał - B10 / M POL Wrocław team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

126. Sadaj Hubert - B10 / M POL Iwaniska

Niezapłacone

127. Sadowski Robert - B10 / M POL Gołdap skipol.pl TEAM

Niezapłacone

128. Sawiński Henryk - B10 / M POL Spytkowice T0arzystwo Cyklistów ORZEŁ

Niezapłacone

129. Ścieżka Marta - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

130. Ścieżka Michał - B10 / M POL Zakopane

Niezapłacone

131. Sikora Sławomir - B10 / M POL Skrajnica Częstochowa

Niezapłacone

132. Ślaga Dariusz - B10 / M POL Zakopane SKIPOL.PL TEAM

Niezapłacone

133. Śmiałkowski Wojciech - B10 / M POL Nowy Targ

Niezapłacone

134. Sokalski Dariusz - B10 / M M
POL Warszawa KU AZS WAT WARSZAWA

Niezapłacone

135. Sokołowski Andrzej - B10 / M POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

136. Sporysz Mateusz - B10 / M POL Kozy

Niezapłacone

137. Stachoń Karol - B5 / M POL Zakopane

Niezapłacone

138. Stanik Bartłomiej - B10 / M M
POL Tarnowskie Góry 6 batalion powietrznodesantowy

Niezapłacone

139. Staroń Jacek - B10 / M POL Krosno KROSSKI REMSPORT

Niezapłacone

140. Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Rabka KJB Rabka-Słone

Niezapłacone

141. Stępień Marek - B10 / M POL Poręba Spytkowska Club 100 Maraton Polska

Niezapłacone

142. Studencka Natalia - B5 / K M
POL Kościelisko 7dlot

Niezapłacone

143. Suchy Franciszek - B10 / M POL Bielsko-Biała Tkkf Beskidek

Niezapłacone

144. Szczerbicka Aleksandra - B5 / K POL Lutowiska

Niezapłacone

145. Szczerbicka Katarzyna - B5 / K M
POL Lutowiska

Niezapłacone

146. Szczerbicki Michał - B10 / M M
POL Lutowiska

Niezapłacone

147. Szczybelski Wojciech - B10 / M M
POL Gdynia GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH

Niezapłacone

148. Szczygieł Piotr - B10 / M M
POL Korczyna KrosSki Remsport

Niezapłacone

149. Szefler Monika - B5 / K M
POL Mrągowo 7dlot

Niezapłacone

150. Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Brzączowice

Niezapłacone

151. Szurkiewicz Miłosz - B5 / M POL Krosno Klub Sportowy Orlęta Krosno

Niezapłacone

152. Szwed Patrycja - B5 / K POL Warszawa TN Biegówki Wesoła / Decathlon Team

Niezapłacone

153. Taperek Robert - B10 / M POL Piaseczno team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

154. Toborek Przemysław - B10 / M POL Krakow Ciasteczkowe Potwory

Niezapłacone

155. Tolak Marta - B5 / K POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

156. Tomera Dorota - B5 / K POL Stara Bysyrzyca LKS Iskra Jaszkowa

Niezapłacone

157. Topór Marek - B10 / M M
POL Kraków

Niezapłacone

158. Topór Michał - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

159. Trybuła Stanisław - B10 / M POL Spytkowice STF-ZP ORZEŁ SPYTKOWICE

Niezapłacone

160. Turek Krystian - B10 / M POL Nowy Targ Nowy Targ

Niezapłacone

161. Twardowski Piotr - B10 / M POL Rzeszów Czarna JEDYNKA

Niezapłacone

162. Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Kościelisko max fliz ekspedycja

Niezapłacone

163. Węgrzyn Marcin - B10 / M POL Nowy Targ MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu

Niezapłacone

164. Winnicki Robert - B10 / M POL Ustrzyki Dolne

Niezapłacone

165. Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Zbylitowska Góra Tarnów PTG Sokół Tarnów

Niezapłacone

166. Witek Katarzyna - B5 / K POL Warszawa-Wesoła Team nabiegowkach.pl/TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

167. Wójcik Bartosz - B10 / M POL Kraków Krakowska Izba Adwokacka

Niezapłacone

168. Wojtkowiak Grzegorz - B10 / M M
POL Nowa Ruda Lubliniec

Niezapłacone

169. Wojtkowski-Paczóski Jan - B10 / M POL Sokołów Podlaski

Niezapłacone

170. Wójtowicz Tomasz - B10 / M M
POL Niepołomice 6 Brygada Powietrzno Desantowa

Niezapłacone

171. Wysowski Grzegorz - B10 / M POL Ptaszkowa PKS Jaworze Ptaszkowa

Niezapłacone

172. Zachara Maria - B5 / K POL Rabka-Zdrój

Niezapłacone

173. Zachara Remigiusz - B10 / M POL Rabka-Zdrój T C Orzeł Spytkowice

Niezapłacone

174. Zajdel Piotr - B10 / M POL Krosno KrosSki Remsport Krosno

Niezapłacone

175. Zapiór Maciej - B10 / M POL Bytom COLD BEER TEAM

Niezapłacone

176. Zielonka Jan - B10 / M M
POL Warszawa AZS WAT

Niezapłacone

177. Zimoń Paweł - B10 / M POL Częstochowa Akn Ratrak

Niezapłacone

178. Zoremba Jan - B10 / M POL Tarnowskie Góry AZS AWF katowice RT

Niezapłacone

179. Żurek Tomasz - B10 / M POL Borowianka ST SKI TEAM

Niezapłacone

180. Zygmunt Patrycja - B5 / K POL Kraków

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU