Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR - 5 km

Pyrzyce, Polska
17.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamowicz Urszula 1100 D5 / K30 POL Pyrzyce Termo Organika

Zapłacone

2. Androwiak Tymoteusz 1200 D5 / M30 POL Świdwin HQ MND-NE

Zapłacone

3. Andruszkiewicz Damian 1128 D5 / M16 POL Stargard

Zapłacone

4. Andrzejak Szymon - D5 / M40 POL Chojna

Niezapłacone

5. Andrzejczak Jessica 1055 D5 / K20 POL Chojna

Zapłacone

6. Augustyniak Małgorzata - D5 / K20 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Niezapłacone

7. Baranowski Mirosław 1178 D5 / M50 POL Katowice

Zapłacone

8. Baranowski Wojciech 1239 D5 / M30 POL Szczecin Team Kopeć

Zapłacone

9. Bartoszewski Paweł 1046 D5 / M30 POL Szczecin L-bug RUN

Zapłacone

10. Berdzik Marcela 1114 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy 1025 D5 / K50 POL Trzcińsko Zdrój Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

12. Betyna Robert 1165 D5 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Plus

Zapłacone

13. Bielański Mirosław 1091 D5 / M50 POL Stargard Paczoczikejkos

Zapłacone

14. Błasiak Sławek 1107 D5 / M40 POL Dołuje

Zapłacone

15. Bodnar Zbigniew 1059 D5 / M70 POL Szczecin

Zapłacone

16. Bogdał Monika 1212 D5 / K40 BACKER
POL Stargard

Zapłacone

17. Borodziuk Magdalena 1250 D5 / K40 POL Olsztyn 4. W-M BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

Zapłacone

18. Boruc Marika 1129 D5 / K20 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

19. Butkiewicz Elżbieta 1188 D5 / K30 PYRZYCE
POL Dębno

Zapłacone

20. Cebula Karol 1074 D5 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

21. Cegielska-Magierek Paulina 1235 D5 / K20 POL Niedźwiedź

Zapłacone

22. Charowski Marcin - D5 / M30 POL Stargard

Niezapłacone

23. Chodyka Grzegorz 1139 D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

24. Chojnacka Maria 1060 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

25. Cichecki Paweł 1141 D5 / M40 POL Nastazin OSP Nastazin

Zapłacone

26. Cieśkil-Korkuś Ewa 1134 D5 / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

27. Cieśluk Lilianna 1230 D5 / K20 POL Grzędzice Stargard! Ja się nie ścigam

Zapłacone

28. Cieślukowski Wojciech 1081 D5 / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

29. Ćwir Aneta 1045 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

30. Ćwirta Małgorzata 1076 D5 / K20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy 1115 D5 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

32. Czaplicka-Bednarz Irena 1206 D5 / K60 POL Dołuje

Zapłacone

33. Czerniak Daniel 1099 D5 / M30 POL Stargard Termo Organika

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 1231 D5 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy 1192 D5 / M50 POL Dębno

Zapłacone

36. Depko Daniel 1082 D5 / M40 POL Przelewice

Zapłacone

37. Dłutowska Paulina 1065 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce PYRZYCE BIEGAJĄ

Zapłacone

38. Dobosz Anna 1072 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce -

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy 1028 D5 / K30 POL Namyślin

Zapłacone

40. Dokov Peter 1056 D5 / M20 DEU Schwedt VfL Vierraden

Zapłacone

41. Drozdek Joanna 1150 D5 / K40 POL Szczecin Kompas Team

Zapłacone

42. Dróżdż Katarzyna 1120 D5 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

43. Duda Piotr 1215 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

44. Dylewska Monika 1160 D5 / K40 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy 1161 D5 / M30 POL Barlinek Dylof

Zapłacone

46. Falandysz Magdalena 1146 D5 / K40 PYRZYCE
POL Kamień Pomorski Pyrzyce

Zapłacone

47. Felinczak Igor 1137 D5 / M20 POL Sulimierz

Zapłacone

48. Flaszyński Mateusz 1043 D5 / M20 POL Witnica

Zapłacone

49. Furmański Marcin 1014 D5 / M30 POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

50. Gapinski Rafal - D5 / M40 POL Złotów ProGdar Marathon Team

Niezapłacone

51. Garanin Joanna 1140 D5 / K40 BACKER
POL Pyrzyce

Zapłacone

52. Gątarek Karol 1077 D5 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce BAKRON

Zapłacone

53. Gaweł Magdalena 1210 D5 / K40 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

54. Gaweł Matylda 1211 D5 / K16 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

55. Glina Rafał 1123 D5 / M40 POL Suchań SZWLA / Stargardzki Klub Morsów

Zapłacone

56. Goluch Ilona 1078 D5 / K40 BACKER
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

57. Grużewski Wacław 1038 D5 / M60 POL Stargard Stargard ja się nie ścigam

Zapłacone

58. Grzejszczyk Ewelina 1096 D5 / K30 POL Krzemlin Passion Fitness

Zapłacone

59. Grzybowska Dominika 1184 D5 / K30 POL Przecław

Zapłacone

60. Grzywacz Adrian - D5 / M20 POL Wolin

Niezapłacone

61. Gwardiak Bartłomiej 1108 D5 / M20 POL Goleniów Prime Cargo Poland

Zapłacone

62. Gwóźdź Jacek 1064 D5 / M30 POL Drezdenko FSD RUN DREZDENKO

Zapłacone

63. Hajduk Maciej 1258 D5 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

64. Hajdukiewicz Anna 1181 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

65. Hałaczkiewicz Adam 1049 D5 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

66. Ilcewicz Wojciech 1022 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

67. Iwaszczyszyn Grzegorz - D5 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

68. Izak Katarzyna 1135 D5 / K40 BACKER
POL Stargard Backer Obr

Zapłacone

69. Janas Ilona 1185 D5 / K20 POL Gryfino

Zapłacone

70. Jankowska Anna 1179 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

71. Jankowski Mateusz 1052 D5 / M20 POL Witnica

Zapłacone

72. Jarczewska Renata 1027 D5 / K50 POL Goleniów

Zapłacone

73. Jaroszyńska Kinga 1084 D5 / K20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

74. Jaz Aneta 1067 D5 / K20 POL Chojna AGB Nygus Chojna

Zapłacone

75. Jaz Justyna 1105 D5 / K20 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

76. Jaz Paulina 1193 D5 / K20 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

77. Jelonek Agnieszka 1098 D5 / K40 POL Stargard Termo Organika

Zapłacone

78. Jonasik Joanna 1136 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

79. Kacperska Katarzyna 1232 D5 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

80. Kacperski Wiktor 1233 D5 / M16 POL Szczecin

Zapłacone

81. Kacprzak Anna 1255 D5 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

82. Kacprzak Anna - D5 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Niezapłacone

83. Kaczmarek Paulina 1154 D5 / K20 POL Świebodzin

Zapłacone

84. Kaczyński Artur 1012 D5 / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

85. Kalinowski Michał 1041 D5 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

86. Kamer Lucyna 1169 D5 / K40 POL Wąwelnica

Zapłacone

87. Kamińska Anna 1101 D5 / K30 PYRZYCE
POL Gryfino Termo Organika

Zapłacone

88. Kawka Aneta 1248 D5 / K30 POL Baniewice

Zapłacone

89. Kaźmierczak Norbert 1164 D5 / M40 POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

90. Kaźmierski Łukasz 1221 D5 / M30 BACKER
PYRZYCE
POL Pyrzyce Backer OBR

Zapłacone

91. Kiernożycka Kasia 1171 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy 1026 D5 / K30 POL Trzcińsko-Zdrój KB Hermes Gryfino

Zapłacone

93. Kobus Kasia 1021 D5 / K40 BACKER
POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

94. Kompnowski Mariusz 1177 D5 / M40 POL Lubiszyn

Zapłacone

95. Konarski Bartosz 1017 D5 / M40 POL Szczecin Erakawy

Zapłacone

96. Kot Arkadiusz 1126 D5 / M50 POL Bagna

Zapłacone

97. Kowal Łukasz 1218 D5 / M30 POL Przecław DRINKTEAM

Zapłacone

98. Kozanka-Lipka Agata - D5 / K30 POL Pyrzyce

Niezapłacone

99. Kozanka-Łucyk Natalia - D5 / K20 POL Pyrzyce

Niezapłacone

100. Krause Aleksandra 1094 D5 / K20 POL Szczecin GiantLiv Team

Zapłacone

101. Krawczak Michał 1122 D5 / M30 POL Szczecin OPEN8

Zapłacone

102. Król Beata 1236 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

103. Kruczek Małgorzata 1069 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

104. Kryczka Adam 1252 D5 / M30 POL Police

Zapłacone

105. Kubiak Tomasz - D5 / M30 POL Szczecin KW PSP Szczecin

Niezapłacone

106. Kubler Andrzej 1225 D5 / M30 POL Bezrzecze RDLP w Szczecinie

Zapłacone

107. Kuć Dariusz 1198 D5 / M50 POL Stargard

Zapłacone

108. Kucharska Katarzyna 1113 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

109. Kulig Anna 1246 D5 / K30 POL Dołgie modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

110. Kulka Hanna 1109 D5 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

111. Kupniewska Aleksandra 1015 D5 / K30 POL Police Kompas Team

Zapłacone

112. Kurkowska Angelika - D5 / K30 POL Moryn Moryn

Niezapłacone

113. Kurkowski Marcin - D5 / M30 POL Moryn Moryn

Niezapłacone

114. Kurzyński Krzysztof 1259 D5 / M50 POL Pyrzyce

Zapłacone

115. Lewandowska Paulina 1168 D5 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

116. Linkiewicz Wioletta 1228 D5 / K30 POL Linie

Zapłacone

117. Lisin Igor 1152 D5 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

118. Łucyk Tomasz - D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Niezapłacone

119. Łukaszewska Anna 1260 D5 / K40 POL Szczecin Trileggins

Zapłacone

120. Łukaszewski Sebastian 1103 D5 / M40 POL Stargard SZWLA STARGARD - TERMOORGANIKA

Zapłacone

121. Maćkowiak Mariusz 1130 D5 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

122. Macudzińska Małgorzata 1166 D5 / K40 PYRZYCE
POL Brzesko Pyrzyce biegają

Zapłacone

123. Macudziński Adam 1167 D5 / M40 PYRZYCE
POL Brzesko Pyrzyce biegają

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy 1093 D5 / M30 POL Gryfino Funclub Rysia

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy 1092 D5 / K20 POL Gryfino Funclub Rysia

Zapłacone

126. Maduzia Marcin 1125 D5 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

127. Magadzia Marek 1197 D5 / M30 POL Gryfino

Zapłacone

128. Magierek Michał 1234 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

129. Majchrzak Marcel 1153 D5 / M30 POL Legnica

Zapłacone

130. Majzel Tomasz 1227 D5 / M50 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

131. Malicki Paweł 1104 D5 / M20 BACKER
PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

132. Małodobry Krzysztof 1132 D5 / M50 POL Barlinek

Zapłacone

133. Marcjan Roksana 1040 D5 / K20 POL Police

Zapłacone

134. Markanicz Piotr 1073 D5 / M40 POL Dolice

Zapłacone

135. Masztaler Tomasz 1251 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

136. Mazurek Pawel 1222 D5 / M30 POL Lipiany

Zapłacone

137. Michalak Jacek 1186 D5 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

138. Uczestnik anonimowy 1048 D5 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

139. Mielczarek Paulina - D5 / K20 POL Szczecin

Niezapłacone

140. Milewski Adrian 1119 D5 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce GIANTLIV TEAM

Zapłacone

141. Milewski Patryk 1039 D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

142. Moskwa Martyna 1238 D5 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

143. Mróz Aneta 1003 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

144. Muzyczuk Liliana 1030 D5 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

145. Niekorek Sebastian 1097 D5 / M40 BACKER
POL Nowielin BACKER OBR

Zapłacone

146. Nielipowicz Joanna 1095 D5 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

147. Niewiadomska Izabela 1127 D5 / K40 BACKER
POL Pyrzyce BACKER OBR

Zapłacone

148. Niezgoda Adam 1016 D5 / M40 POL Police Kompas Team

Zapłacone

149. Ochroński Krzysztof 1226 D5 / M40 POL Tetyń pyrzyce biegają

Zapłacone

150. Okruta Katarzyna 1241 D5 / K30 POL Szczecin Profiactive.pl

Zapłacone

151. Opaluch Anna 1008 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

152. Osiadacz Iwona 1163 D5 / K40 BACKER
POL Stargard Backer OBR

Zapłacone

153. Ostrowska Sandra 1195 D5 / K20 PYRZYCE
POL Pyrzyce Passion Fitness

Zapłacone

154. Owczarz Krystyna - D5 / K40 POL Barlinek

Niezapłacone

155. Pacholska Agnieszka 1242 D5 / K40 POL Goleniów

Zapłacone

156. Pacholska Alicja 1245 D5 / K16 POL Goleniów

Zapłacone

157. Pacholski Marcin 1244 D5 / M40 POL Goleniów

Zapłacone

158. Pacholski Robert 1110 D5 / M40 POL Goleniów Niezrzeszony

Zapłacone

159. Pacyna Renata - D5 / K40 BACKER
POL Kozielice #rusz4Litery

Niezapłacone

160. Pakuła Klaudia 1223 D5 / K20 POL Lipiany

Zapłacone

161. Pałosz Daniel 1117 D5 / M40 POL Wolin Wegas Wolin

Zapłacone

162. Parchimowicz Janusz 1051 D5 / M60 POL Przecław

Zapłacone

163. Paszkowski Karol 1157 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

164. Patalas Bartosz 1018 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

165. Patalas Joanna 1023 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

166. Pawełczak Damian - D5 / M20 POL Krzywin KB Pionier Szczecin

Niezapłacone

167. Pawluk Mateusz - D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Niezapłacone

168. Piekarska Karolina 1224 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

169. Pieksza Michał 1214 D5 / M20 POL Jenin

Zapłacone

170. Piętak Agnieszka 1063 D5 / K30 POL Połczyn Zdrój

Zapłacone

171. Pietruszka Paweł 1085 D5 / M16 POL Szczecin Kusy Mks Szczecin

Zapłacone

172. Pikaus Łukasz 1080 D5 / M20 POL Witnica 17BZ

Zapłacone

173. Pilarska Iwona 1203 D5 / K30 PYRZYCE
POL Letnin Pyrzyce Biegają

Zapłacone

174. Piotrowska Dorota 1061 D5 / K40 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

175. Piotrowski Krzysztof 1062 D5 / M40 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

176. Płosa Monika 1143 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

177. Policzkiewicz Aneta 1229 D5 / K40 POL Warzymice

Zapłacone

178. Popiół Izabela - D5 / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

179. Powroźnik Joanna 1116 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

180. Przybylska Aleksandra 1217 D5 / K30 POL Lipiany Lipiany CJS Tłumaczenia

Zapłacone

181. Przybysz Marcin 1034 D5 / M30 POL Szczecin 1982

Zapłacone

182. Rajewski Grzegorz 1209 D5 / M30 BACKER
POL Pyrzyce Backer OBR

Zapłacone

183. Reinholz Elżbieta 1254 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

184. Rękorajska Ewa 1144 D5 / K40 POL Wałkno

Zapłacone

185. Rolbiecka Anna 1145 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

186. Romej Justyna 1201 D5 / K20 POL Szczecin MKL Szczecin

Zapłacone

187. Roróg Marta 1036 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

188. Roróg Radosław 1037 D5 / M30 BACKER
PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

189. Rożuk Andrzej 1170 D5 / M60 POL Brzesko

Zapłacone

190. Rybakowicz Piotr 1243 D5 / M40 POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

191. Ryś Dawid 1010 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

192. Ryś Kamila 1044 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

193. Sadkowski Seweryn 1083 D5 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

194. Sarnocińska Paulina 1205 D5 / K40 BACKER
POL Kozielice

Zapłacone

195. Senderek Ewelina 1156 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

196. Sieczkowski Michał 1240 D5 / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

197. Uczestnik anonimowy - D5 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

198. Uczestnik anonimowy 1106 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

199. Sikorska Honorata 1054 D5 / K40 POL Stargard

Zapłacone

200. Sikorski Łukasz 1247 D5 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

201. Sitarski Artur 1256 D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce Termo Organika

Zapłacone

202. Siwicka Aleksandra 1011 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

203. Skąpski Ryszard - D5 / M70 POL Stargard

Niezapłacone

204. Skarżyńska Anna 1090 D5 / K20 POL Chojna

Zapłacone

205. Skawińska Elżbieta 1068 D5 / K40 PYRZYCE
POL Obromino

Zapłacone

206. Śliwińska Justyna 1138 D5 / K20 POL Goleniów

Zapłacone

207. Słodownik Konrad 1033 D5 / M30 POL Chojna Szkoła języków Obcych Professional School Chojna

Zapłacone

208. Smoliński Stanisław 1121 D5 / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

209. Socha Klaudia 1159 D5 / K16 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

210. Socha Marlena 1131 D5 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

211. Stachowicz Sylwia 1031 D5 / K40 POL Szczecin Zachpom.Centrum Onkologii

Zapłacone

212. Stanisławska Marta - D5 / K30 POL Trzcińsko-Zdrój

Niezapłacone

213. Stelmach Andrzej 1187 D5 / M30 POL Dobra

Zapłacone

214. Stelmach Wioletta - D5 / K20 POL Witnica

Niezapłacone

215. Stój Paulina 1013 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Passion Fitness ❤

Zapłacone

216. Strzelec Konrad 1257 D5 / M30 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

217. Styczyńska Monika 1213 D5 / K30 BACKER
POL Ostroda

Zapłacone

218. Świgoń Izabela 1207 D5 / K40 POL Suchań Szwla Stargard

Zapłacone

219. Szałek Przemysław 1220 D5 / M30 POL Przecław DRINKTEAM

Zapłacone

220. Szczepański Artur - D5 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

221. Szczerbińska Barbara 1053 D5 / K60 POL Gryfino

Zapłacone

222. Szczerbińska Kamila 1155 D5 / K20 POL Parsów

Zapłacone

223. Szczerbiński Grzegorz 1079 D5 / M50 POL Parsów

Zapłacone

224. Szewczuk Paulina 1050 D5 / K20 POL Gryfino Modlitwa Biegania

Zapłacone

225. Szewczyk Łukasz 1172 D5 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

226. Szkolnicki Bartosz 1189 D5 / M30 POL Dobra

Zapłacone

227. Szufranowicz Katarzyna 1174 D5 / K40 POL Szczecin Bięgnę z synem

Zapłacone

228. Szufranowicz Marcin 1175 D5 / M16 POL Szczecin Biegnę z Mamą

Zapłacone

229. Szurmiej Kamila 1202 D5 / K20 POL Ośno Lubuskie VITADENT Clinic

Zapłacone

230. Szymańska Kamila 1088 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

231. Szymańska Karolina 1216 D5 / K16 POL Chociwel BS Family Team

Zapłacone

232. Szymański Wojciech 1176 D5 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

233. Szymczak Ewa 1112 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

234. Szymczak Magdalena 1124 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

235. Szymczak Małgorzata 1111 D5 / K30 POL Kartlewo

Zapłacone

236. Tarnowska-Pelc Marta 1058 D5 / K30 POL Chojna

Zapłacone

237. Tecza Konrad 1024 D5 / M30 POL Berlin Dzikie Kuny

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy 1199 D5 / K30 POL Łobez

Zapłacone

239. Uczestnik anonimowy 1253 D5 / M60 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

240. Tomczak Aleksander 1066 D5 / M20 POL Bezrzecze

Zapłacone

241. Tuzinek Kamila 1142 D5 / K30 POL Moryń

Zapłacone

242. Ułanowicz Katarzyna 1148 D5 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

243. Ułanowicz Tomasz 1149 D5 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

244. Urban-Tymko Bożena 1019 D5 / K60 PYRZYCE
POL Letnin

Zapłacone

245. Urbanowski Daniel 1151 D5 / M30 POL Dębno

Zapłacone

246. Usarek Patryk 1102 D5 / M30 POL Pyrzyce Termo Organika

Zapłacone

247. Wasielewski Kamil 1032 D5 / M30 POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

248. Waszczuk Tomasz 1191 D5 / M30 POL Szczecin WASZCZUK TEAM

Zapłacone

249. Wawrzyniak Ireneusz 1208 D5 / M30 POL Stargard

Zapłacone

250. Weber Jadwiga 1047 D5 / K60 POL Szczecin

Zapłacone

251. Wilczyński Krzysztof 1042 D5 / M30 POL Warzymice Kalmar Runners

Zapłacone

252. Wilkowski Tomasz 1194 D5 / M30 BACKER
PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

253. Wisniewska Agata 1075 D5 / K20 POL Kozielice

Zapłacone

254. Wiśniewska Dorota 1071 D5 / K30 POL Szczecin -

Zapłacone

255. Wiśniewska Katarzyna 1182 D5 / K40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

256. Wiśniewska Marta - D5 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

257. Wiśniewski Czesław 1035 D5 / M60 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

258. Wójciak Marcin 1190 D5 / M20 POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

259. Wojdak Żaneta 1020 D5 / K30 POL Police MoniaGym

Zapłacone

260. Wojtaś Agnieszka 1029 D5 / K40 POL Stargard

Zapłacone

261. Woś Andrzej 1147 D5 / M50 POL Oświęcim

Zapłacone

262. Wozniak Maria 1173 D5 / K50 POL Trzcińsko-Zdrój Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

263. Wszeborowska Marta 1196 D5 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

264. Zaborowski Zbigniew 1219 D5 / M40 POL Przecław DRINKTEAM

Zapłacone

265. Żak Justyna 1237 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

266. Zakrocki Maciej - D5 / M30 POL Świnoujście

Niezapłacone

267. Zakrzewski Grzegorz 1087 D5 / M20 POL Drezdenko Fsd Run Drezdenko

Zapłacone

268. Zapor Anna 1158 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

269. Zasada-Tobisiak Ewa 1133 D5 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

270. Uczestnik anonimowy 1086 D5 / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MORENA

Zapłacone

271. Zelek-Pałosz Magdalena 1118 D5 / K40 POL Wolin Wegas Wolin

Zapłacone

272. Zgoda Jerzy 1007 D5 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

273. Uczestnik anonimowy 1162 D5 / M20 POL Szczecin -

Zapłacone

274. Zielińska Agata 1070 D5 / K30 POL Mierzyn HQ MNC NE

Zapłacone

275. Zielińska Anna 1204 D5 / K40 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

276. Zielińska Joanna - D5 / K30 POL Police

Niezapłacone

277. Zielińska Renata 1089 D5 / K50 POL Wrzosowo

Zapłacone

278. Zimny Tomasz 1249 D5 / M60 POL Szczecin śRUNdunia

Zapłacone

279. Ziółkowska Justyna 1057 D5 / K40 POL Trzcińsko-Zdrój

Zapłacone

280. Ziomecka Anetta - D5 / K30 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Niezapłacone

281. Zwyrblis-Kłapouch Wioletta 1183 D5 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

282. Żywicka Barbara 1180 D5 / K40 POL Wołczkowo 008

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU