Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR

Pyrzyce, Polska
17.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramowicz Tomasz 289 D10 / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

2. Adamczyk Adam 456 D10 / M60 POL Szczecin Adamczyk-team

Zapłacone

3. Adamiok Piotr 476 D10 / M50 POL Barlinek NADLEŚNICTWO BARLINEK

Zapłacone

4. Adamowicz Daniel 470 D10 / M30 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

5. Ampuła Paweł 460 D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

6. Andruszkiewicz Adrian 359 D10 / M16 POL Stargard

Zapłacone

7. Andrych Kamil 733 D10 / M30 POL Gryfino KB HERMES GRYFINI

Zapłacone

8. Andrych Magdalena 611 D10 / K30 POL Gryfino KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

9. Andryszak Aleksandra 170 D10 / K20 POL Świnoujście TRI and RESCUE

Zapłacone

10. Antczak Rafał 590 D10 / M30 POL Szczecin Fizjo Pomoc Medical Center

Zapłacone

11. Antoszewski Adam 433 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

12. Auguścik Marcin 637 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

13. Augustyniak Bartosz - D10 / M20 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Niezapłacone

14. Babij Krzysztof 220 D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Biegiwpolsce.pl

Zapłacone

15. Babiński Robert 601 D10 / M40 POL Gryfino Running Sappers

Zapłacone

16. Bacior Tomasz 584 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

17. Bagińska Ewelina 424 D10 / K30 POL Górzyca

Zapłacone

18. Bagiński Marcin 308 D10 / M30 POL Kobylanka

Zapłacone

19. Bąkowski Tomasz 463 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

20. Balawender Rafał 670 D10 / M30 BACKER
POL Szczecin

Zapłacone

21. Balc-Teodorczyk Bogusz 487 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

22. Balcarczyk Emilia 312 D10 / K30 POL Dębno Akcja motywacja

Zapłacone

23. Balcerak Katarzyna 118 D10 / K50 POL Kobylanka 3lggns

Zapłacone

24. Bałachowski Tomasz 543 D10 / M50 POL Chojna UKS- T Victoria Chojna

Zapłacone

25. Banasiak Andrzej 249 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

26. Banasiewicz Zbyszek 172 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

27. Baniak Joanna 398 D10 / K20 POL Stargard Hiab Sport Team

Zapłacone

28. Barabash Alexandr 631 D10 / M20 BACKER
UKR Dniepr

Zapłacone

29. Baran Jędrzej 115 D10 / M30 POL Szczecin HasajTo!

Zapłacone

30. Baran Joanna 452 D10 / K30 POL Stargard

Zapłacone

31. Baran Michał 713 D10 / M30 POL Brod Baranasquad

Zapłacone

32. Baranowicz Justyna 182 D10 / K30 POL Różańsko

Zapłacone

33. Bartkowiak Marian 178 D10 / M50 POL Resko

Zapłacone

34. Bartkowski Radosław 129 D10 / M30 POL Strzelce Krajenskie AllActive

Zapłacone

35. Bartosik Maciej 534 D10 / M30 POL Janowo HRmax BARLINEK

Zapłacone

36. Bartosik Przemysław 402 D10 / M40 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

37. Bartosik Wojciech 228 D10 / M30 POL Barlinek HRMax Barlinek

Zapłacone

38. Bartosz Marcin 475 D10 / M40 POL Barlinek Kraj-Zega Barlinek

Zapłacone

39. Basiak Mariusz 45 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

40. Będkowski Piotr 422 D10 / M20 POL Wełtyń

Zapłacone

41. Bekier Szymon 35 D10 / M40 PYRZYCE
POL Szczecin Biegam Rekreacyjnie

Zapłacone

42. Benicewicz Michał 667 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

43. Bernacki Mariusz 629 D10 / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

44. Besz Natalia 616 D10 / K20 BACKER
UKR Charków Pyrzyce Biegają

Zapłacone

45. Białczak Tomasz 227 D10 / M30 POL Nowogard Nowogard

Zapłacone

46. Białek Beata 16 D10 / K40 POL Żarczyn Biegam bo lubię

Zapłacone

47. Białkowska Katarzyna 230 D10 / K40 POL Siadło Dolne Kobiece Bieganie

Zapłacone

48. Bieganski Tomasz 764 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

49. Bielański Krzysztof 296 D10 / M60 POL Stargard 1958

Zapłacone

50. Bielinowicz Bartek 523 D10 / M40 POL Warzymice

Zapłacone

51. Biernacik Michał 121 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

52. Blachaczek Paweł 660 D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów

Zapłacone

53. Błachnio Krzysztof - D10 / M50 POL Szczecin Raz Szczecin

Niezapłacone

54. Błażejczak Waldemar 675 D10 / M50 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

55. Bobińska Maria 685 D10 / K40 POL Barlinek

Zapłacone

56. Bobrowicz Jakub 556 D10 / M30 POL Szczecin T.ch. Szczecin

Zapłacone

57. Bobrowska Kinga 19 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

58. Bochnak Szymon 336 D10 / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

59. Bogdanowicz Adam 478 D10 / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

60. Boguniewicz Witold 491 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

61. Bogusław Łukasz 507 D10 / M20 POL Wałcz

Zapłacone

62. Bojanowska-Iwan Dorota 471 D10 / K40 POL Szczecin GO2TRI SZCZECIN

Zapłacone

63. Bołbot Grzegorz 691 D10 / M30 POL Gryfino GB

Zapłacone

64. Borek Jakub 644 D10 / M20 POL Barlinek HRmax BARLINEK

Zapłacone

65. Borkowski Andrzej 353 D10 / M30 POL Stargard BS Family Team

Zapłacone

66. Borkowski Dawid 549 D10 / M30 POL Choszczno

Zapłacone

67. Borodyn Andrzej 671 D10 / M40 POL Szczecin Grupa Dochodzeniowa Save The Beat

Zapłacone

68. Uczestnik anonimowy 432 D10 / K30 POL Pucice Puszczyk Bukowy/Calypso Runners Team

Zapłacone

69. Brasel Marcin 239 D10 / M40 POL Szczecin Przebiegło po Przejściach

Zapłacone

70. Broszka Marcin 657 D10 / M30 POL Szczecin Dzikie Kuny

Zapłacone

71. Brzeska Ewa 603 D10 / K20 POL Strzelce Krajeńskie Biegunki

Zapłacone

72. Brzezicka Kornelia 495 D10 / K30 POL Wolin WEGAS Wolin

Zapłacone

73. Brzozowska Ewelina 626 D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

74. Brzozowski Wojciech 44 D10 / M30 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

75. Budna Anna 223 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

76. Budynek Ewelina 191 D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

77. Budzowski Roman 69 D10 / M40 POL Stargard World Uncovered

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy 527 D10 / M30 POL Szczecin Auchan Szczecin

Zapłacone

79. Bulsa Marcin 162 D10 / M40 POL Banie PYRZYCE BIEGAJĄ

Zapłacone

80. Bułkowski Gracjan 328 D10 / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

81. Burda Łukasz 368 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

82. Burek Andrzej 419 D10 / M60 POL Szczecin K,S.P im.Św.Rodziny-Szczecin

Zapłacone

83. Burghardt Renata 620 D10 / K40 POL Pniewo WB w Gryfinie

Zapłacone

84. Bury Jacek - D10 / M50 POL Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze

Niezapłacone

85. Bury Marianna - D10 / K40 POL Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze

Niezapłacone

86. Bussa Agnieszka 597 D10 / K20 POL Barlinek HRmax Barlinek

Zapłacone

87. Butrymowicz Kamila 753 D10 / K30 POL Barlinek

Zapłacone

88. Cackowska Magdalena 598 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

89. Cal Elżbieta 382 D10 / K40 POL Świebodzin Cal Team Świebodzin

Zapłacone

90. Cal Piotr 362 D10 / M50 POL Świebodzin FSW Festiwal Sztuk Walki Świebodzin

Zapłacone

91. Całka Barbara 503 D10 / K40 POL Przecław Kobiece bieganie

Zapłacone

92. Celoch Marta - D10 / K30 POL Kamień Pomorski

Niezapłacone

93. Cesarczyk Artur 9 D10 / M30 POL Złotów 12Bz Ku Czci Pamięci

Zapłacone

94. Chałupnik Kamil 758 D10 / M30 POL Chociwel

Zapłacone

95. Charęza Marcin 417 D10 / M30 POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

96. Chlebowski Adam 293 D10 / M70 POL Szczecin BOKARO TEAM SZCZECIN

Zapłacone

97. Chludzińska Weronika 356 D10 / K16 POL Gryfino Elitarny Klub Biegaczy Z Nadwagą

Zapłacone

98. Chludziński Adam 374 D10 / M40 POL Gryfino

Zapłacone

99. Chodak Monika 539 D10 / K40 POL Stargard

Zapłacone

100. Chodorowski Szymon 190 D10 / M30 POL Szczecin My Portowcy

Zapłacone

101. Chowański Bartosz 361 D10 / M40 POL Lipiany Cjs Tłumaczenia Myślibórz

Zapłacone

102. Chrobocińska Elżbieta 510 D10 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

103. Chrobociński Daniel 508 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

104. Chruściński Kacper 97 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

105. Chrzan Piotr 457 D10 / M40 POL Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM

Zapłacone

106. Chrzanowska Emilia 385 D10 / K30 PYRZYCE
POL Krzemlin

Zapłacone

107. Chrząszcz Andrzej - D10 / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą #Chrząszczteam#

Niezapłacone

108. Chudzia Marek 429 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

109. Cichecki Paweł - D10 / M40 POL Nastazin Ratusz Maszewo

Niezapłacone

110. Cichocki Jakub 36 D10 / M40 POL Szczecin Biegacze Prawobrzeże

Zapłacone

111. Cichocki Marcin 270 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

112. Cichoń Grzegorz 662 D10 / M40 POL Dębno Balsa Team

Zapłacone

113. Cieciorowski Robert 30 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

114. Ciesińska Magdalena 511 D10 / K40 POL Stargard

Zapłacone

115. Ciesinski Karol 509 D10 / M40 POL Stargard

Zapłacone

116. Cieślak Adam 39 D10 / M50 POL Gryfino Legendary Power Szewc Gryfino

Zapłacone

117. Cieślak Helena 40 D10 / K50 POL Gryfino Legendary Power Szewc Gryfino

Zapłacone

118. Cieszynski Wojciech - D10 / M40 POL Gryfino

Niezapłacone

119. Ciszewski Krzysztof 400 D10 / M30 POL Łobez

Zapłacone

120. Ciuruś Agnieszka 686 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

121. Ciurzyński Adam 318 D10 / M40 POL Bezrzecze mojeBezrzecze.pl

Zapłacone

122. Ćwierzona Robert 315 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

123. Cynowski Patryk 519 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

124. Czachowski Jarosław 324 D10 / M40 POL Włocławek 102 bochr

Zapłacone

125. Czapiewski Paweł 786 D10 / M40 POL Choszczno Choszczeńska 10

Zapłacone

126. Czerwiński Dariusz 78 D10 / M50 POL Police LoveLasy

Zapłacone

127. Czosnowski Krzysztof 37 D10 / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

128. Czubak Adrian - D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Niezapłacone

129. Czumak Sławomir 7 D10 / M50 BACKER
POL Pyrzyce Backer Obr

Zapłacone

130. Czylkowski Patryk 678 D10 / M30 POL Banie 100%EG

Zapłacone

131. Czyrnianska Magdalena - D10 / K20 POL Szczecin Go2Tri

Niezapłacone

132. Czyżewska Mirosława 291 D10 / K30 POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

133. Czyżewski Mateusz 290 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

134. Dąbrowski Krzysztof 709 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

135. Demczuk Agata 595 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

136. Deneko Maciej 59 D10 / M40 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

137. Deptuła Katarzyna 392 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

138. Detmer Łukasz 379 D10 / M30 POL Szczecin Dominikanie

Zapłacone

139. Dłubek Grzegorz 211 D10 / M50 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

140. Długokęcki Mateusz 222 D10 / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

141. Dmytryk Łukasz - D10 / M30 POL Szczecin Ampio Team

Niezapłacone

142. Dobosz Jerry 545 D10 / M40 POL Szczecin AblaAlabla

Zapłacone

143. Doering Anna 516 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

144. Dominiak Kamil 86 D10 / M30 POL Szczecin Alex Deutschland GmbH

Zapłacone

145. Doskonała Alina 558 D10 / K30 POL Barlinek

Zapłacone

146. Doskonały Łukasz 559 D10 / M30 POL Barlinek

Zapłacone

147. Draczyński Zygmunt 499 D10 / M70 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

148. Drochomirecki Paweł 71 D10 / M30 POL Łazy

Zapłacone

149. Drozdek Iwona 329 D10 / K50 POL Kobylanka Charty

Zapłacone

150. Drozdek Włodzimierz 330 D10 / M50 POL Kobylanka charty

Zapłacone

151. Dubel Artur 473 D10 / M30 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

152. Duchowski Robert 489 D10 / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

153. Duda Monika 62 D10 / K40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

154. Duda Piotr - D10 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

155. Dudaronek Paulina 717 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

156. Dudek Kazimierz 370 D10 / M70 POL Świerzawa FITNESS WORLD JELENIA GÓRA

Zapłacone

157. Dudzińska Maja 334 D10 / K40 POL Dobra Parkrun Szczecin

Zapłacone

158. Dul Magdalena 17 D10 / K40 POL Nowe Czarnowo K.B. HERMES Gryfino

Zapłacone

159. Działowska Sara 285 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

160. Dziedzic Michał 679 D10 / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

161. Dzięgielewski Grzegorz 389 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

162. Dziuba Leszek 480 D10 / M60 POL Białogard KB dziesiątka Białogard

Zapłacone

163. Dziuba Monika 502 D10 / K30 POL Szczecin Auchan Szczecin

Zapłacone

164. Dziwisz Bogusława 384 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

165. Elert Mariusz - D10 / M30 POL Szczecin Paprykarze

Niezapłacone

166. Fabisiak-Broszka Alicja 654 D10 / K30 POL Szczecin Dzikie Kuny

Zapłacone

167. Faszcza Łukasz 327 D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

168. Figiel Jarosław 738 D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

169. Filipienko Małgorzata - D10 / K50 POL Strzelce Krajeńskie wyluzowani biegacze

Niezapłacone

170. Filipowski Dariusz 778 D10 / M40 POL Szczecin Fehlaurunteam

Zapłacone

171. Flajszerowicz Marcin 521 D10 / M30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

172. Folkman Grzegorz 575 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

173. Forczmański Paweł 587 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

174. Frycz Szymon 548 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

175. Gaj Adam 268 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

176. Gajda Milena - D10 / K30 POL Stargard

Niezapłacone

177. Galant Ryszard 553 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

178. Gancarz Piotr 161 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

179. Gapski Tomasz - D10 / M40 POL Szczecin Wieczorna Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

180. Gasztold Robert - D10 / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Niezapłacone

181. Gaweł Barbara 282 D10 / K40 POL Mieszkowice --Kostrzyńska Grupa Biegowa

Zapłacone

182. Gaweł Mikołaj 635 D10 / M50 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

183. Gaweł Miłosz 636 D10 / M16 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

184. Gaweł Tomasz 281 D10 / M40 POL Mieszkowice Kostrzyńska Grupa Biegowa

Zapłacone

185. Gębski Łukasz 761 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

186. Gess Magdalena 571 D10 / K30 POL Goleniów

Zapłacone

187. Gess Mariusz 725 D10 / M40 POL Łozienica Drużyna biegowa TTS

Zapłacone

188. Gielnik Jarosław 276 D10 / M50 POL Załom

Zapłacone

189. Gierasimowicz Szymon - D10 / M40 POL Szczecin totalsport.pl

Niezapłacone

190. Gładysz Jarosław 265 D10 / M30 POL Kobylanka

Zapłacone

191. Głowacki Jakub 301 D10 / M30 POL Szczecin Vestas Poland

Zapłacone

192. Gorlach Dawid 240 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

193. Górniak Dariusz 175 D10 / M50 POL Jęczydół

Zapłacone

194. Górniak Joanna 176 D10 / K50 POL Jęczydół

Zapłacone

195. Górniak Szymon 63 D10 / M40 POL Szczecin HQ MNCNE

Zapłacone

196. Górniak Tomasz 64 D10 / M40 POL Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

197. Gozdek Norbert 204 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

198. Goździcka Agnieszka 287 D10 / K40 POL Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica

Zapłacone

199. Grabiec Łukasz 774 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

200. Grabiec Maciej 8 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

201. Grabowska Paulina 643 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

202. Grabowska-Lesisz Aneta 581 D10 / K40 POL Koszalin Modlitwa Biegania Koszalin

Zapłacone

203. Grędziński Artur 564 D10 / M40 POL Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team

Zapłacone

204. Gregula Wojt - D10 / M30 POL Chona www.akademia-mowy.pl

Niezapłacone

205. Grewling Anna - D10 / K30 POL Przeclaw Gryffindor biega

Niezapłacone

206. Uczestnik anonimowy 101 D10 / M30 POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

207. Grodzińska Agnieszka 94 D10 / K40 POL Stargard SKM Miedwianie

Zapłacone

208. Grodziński Arkadiusz 72 D10 / M40 POL Stargard SKM Miedwianie

Zapłacone

209. Gromowski Dawid 727 D10 / M20 POL Maszewo Drużyna Biegowa TTS

Zapłacone

210. Grosicki Marcin 61 D10 / M40 POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

211. Grygorcewicz Justyna 555 D10 / K20 POL Police Go Sport

Zapłacone

212. Grzesiak Iwona 576 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

213. Grzesik Izabela 84 D10 / K40 POL Pilchowo Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

214. Gula Paweł 768 D10 / M20 POL Bierzwnik ZmęczeniNaStarcieDobiegniew

Zapłacone

215. Gulbinowicz Paweł 447 D10 / M40 POL Goleniów Legiony Ulicy

Zapłacone

216. Guzanek Łukasz - D10 / M30 POL Szczecin Tszt

Niezapłacone

217. Guzikowski Tomasz 256 D10 / M40 POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

218. H-Ko Marcin 703 D10 / M40 WÓZKI
POL Przęsocin

Zapłacone

219. Hajduk Maciej - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

220. Haraszczuk Joanna 485 D10 / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

221. Haraszczuk Krystian 484 D10 / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

222. Harhaj Piotr 331 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

223. Haściło Krzysztof 557 D10 / M40 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

224. Hatowski Ryszard 458 D10 / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

225. Hawrot Sylwester - D10 / M50 POL Goleniów NTS Goleniow

Niezapłacone

226. Hawrylak Marcin 24 D10 / M50 POL Szczecin Wolni w Biegu / Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

227. Hawryluk Jarosław 436 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

228. Heigel Krzysztof 306 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

229. Hendzel Miłosz 29 D10 / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

230. Herba Zbigniew 133 D10 / M60 POL Stargard Ja Się Nie Ścigam-Stargard. Holstar-Pęzino.

Zapłacone

231. Holewińska Joanna 533 D10 / K20 POL Stargard

Zapłacone

232. Hołyński Leszek 85 D10 / M30 POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

233. Uczestnik anonimowy 751 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

234. Horodecka Monika - D10 / K20 POL Deszczno Sporty Walki Gorzów

Niezapłacone

235. Horożaniecki Michał 51 D10 / M30 POL Szczecin KUNY Stare Łysogorki

Zapłacone

236. Hudecka Evelyn 311 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

237. Huszcza Bernardeta 357 D10 / K40 POL Szczecin Akcja Motywacja

Zapłacone

238. Huszcza Piotr 106 D10 / M40 PYRZYCE
POL Nowielin Pyrzyce biegają

Zapłacone

239. Iwaniak Dariusz 96 D10 / M40 POL Mirosław Ujście

Zapłacone

240. Iwaniak Wioletta 95 D10 / K40 POL Mirosław Ujście

Zapłacone

241. Iwanowski Arkadiusz 323 D10 / M40 POL Zwierzyn FSD SPORT Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

242. Izmajłowicz Kuba 163 D10 / M30 POL Stargard -

Zapłacone

243. Jabłońska Edyta 531 D10 / K20 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

244. Jabłoński Łukasz 659 D10 / M30 POL Słońsk Wybieganie na Pompownie

Zapłacone

245. Jabłoński Wojciech 594 D10 / M40 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

246. Jacyna Miroslaw 716 D10 / M50 POL Szczecin-Dabie Rowery Turowski Team

Zapłacone

247. Jadrysiewicz Krzysztof - D10 / M30 POL Choszczno

Niezapłacone

248. Jahnz Karolina 177 D10 / K30 POL Stargard Kujavia3Team

Zapłacone

249. Jakowienko Grzegorz 541 D10 / M30 POL Świdwin

Zapłacone

250. Jakubiak Anna 241 D10 / K50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

251. Jakubowska Angelika 309 D10 / K20 POL Stargard

Zapłacone

252. Jakubowski Jan 350 D10 / M60 POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

253. Janiak Piotr 360 D10 / M30 POL Szczecin Mkl Maraton Świnoujście

Zapłacone

254. Janikowski Daniel - D10 / M30 POL Pilchowo Auchan Szczecin

Niezapłacone

255. Jankowska Edyta 66 D10 / K40 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

256. Jankowski Maciej 483 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

257. Jankowski Zbigniew 747 D10 / M30 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

258. Janowicz Mateusz 366 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

259. Janowska Paula 653 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

260. Uczestnik anonimowy 724 D10 / K30 POL Szczecin Drużyna Biegowa TTS

Zapłacone

261. Jarząb Łukasz 669 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

262. Jarząb Małgorzata 490 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

263. Jasak Michał 652 D10 / M30 POL Gryfino

Zapłacone

264. Jasik Agnieszka 663 D10 / K40 POL Police

Zapłacone

265. Jasińska Natalia - D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Niezapłacone

266. Jasłowski Artur - D10 / M40 POL Stargard HIAB Sports Team

Niezapłacone

267. Jastak Paweł 102 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

268. Jastrzebski Daniel 573 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

269. Jaszcz Magdalena 358 D10 / K40 BACKER
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

270. Jaworska Izabela 440 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

271. Jaworski Sylwester 439 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

272. Jemielity Julita 630 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

273. Jemielity Robert 715 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

274. Jonasik Tomasz 294 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

275. Jóźwicka Aneta 569 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

276. Jurczyński Łukasz 552 D10 / M30 POL Szczecin Grupa Tom

Zapłacone

277. Jurkiewicz Katarzyna - D10 / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

278. Uczestnik anonimowy 192 D10 / K40 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

279. Kaca Jarosław 146 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

280. Kachniarz Karol 583 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

281. Kacperski Piotr 655 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

282. Kacprzak Anna - D10 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Niezapłacone

283. Kacprzak Ireneusz 169 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

284. Kaczmarek Arleta - D10 / K30 POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Niezapłacone

285. Kaczmarek Jakub 582 D10 / M20 POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam

Zapłacone

286. Kaczmarek Łukasz 619 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

287. Kaczmarek Marcin 326 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

288. Kaczor Piotr - D10 / M40 POL Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo

Niezapłacone

289. Kądys Marcin 158 D10 / M40 POL Szczecin Drink Team Majowe

Zapłacone

290. Uczestnik anonimowy 567 D10 / M30 POL Barlinek

Zapłacone

291. Kalinowski Daniel - D10 / M40 POL Moskorzyn

Niezapłacone

292. Kamiński Adam 128 D10 / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

293. Kamionka Andrzej 606 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

294. Kanicki Marcin 381 D10 / M40 POL Stargard

Zapłacone

295. Kantorski Michał 506 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

296. Kapłaniak Adrian 55 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

297. Kapral Rafał 718 D10 / M50 POL Szczecin PEHAMOT SZCZECIN

Zapłacone

298. Kapturska Anna 591 D10 / K40 POL Szczecin Go2Tri Szczecin

Zapłacone

299. Karasiewicz Łukasz 48 D10 / M30 POL Szczecin grubASY Szczecin

Zapłacone

300. Uczestnik anonimowy 728 D10 / M30 POL Szczecin Drużyna Biegowa TTS

Zapłacone

301. Karow Marcin 314 D10 / M20 POL Drawsko Pomorskie ZDR

Zapłacone

302. Kasprzak Magda - D10 / K40 POL Mierzyn

Niezapłacone

303. Kasprzak Marek 609 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

304. Kaźmierczak Konrad 346 D10 / M30 POL Zalasewo

Zapłacone

305. Kaźmierczak Michał 1 D10 / M40 POL Dopiewiec

Zapłacone

306. Kępka Karol 195 D10 / M20 POL Szczecin Lecę na Szczecin

Zapłacone

307. Kieliszek Anna 482 D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

308. Kieszkowski Adam 292 D10 / M30 POL Szczecin Tri Rzeźnia

Zapłacone

309. Kilian-Pawelec Katarzyna 50 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

310. Klaus Rafał - D10 / M50 POL Gorzów Wlkp. Klub Morsów Eskimo

Niezapłacone

311. Kłopotek Marcin 628 D10 / M40 POL Bartkowo Extreme Family

Zapłacone

312. Kłosowska Natalia 212 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

313. Kociuba Michał 167 D10 / M30 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

314. Kolasa Konrad 142 D10 / M40 POL Bezrzecze Kolak Konrad Kolasa

Zapłacone

315. Kolenda Krzysztof 65 D10 / M40 POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

316. Kolska Lena 237 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

317. Koman Michał 226 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

318. Komar Anna 12 D10 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

319. Uczestnik anonimowy 224 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

320. Kompanowski Wojciech 488 D10 / M16 POL Lubiszyn

Zapłacone

321. Konopczyński Piotr 441 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

322. Konratowska Ola 304 D10 / K30 POL Szczecin Termo Organika

Zapłacone

323. Kopaniecki Sebastian 274 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

324. Kopciewicz Krzysztof 127 D10 / M20 PYRZYCE
POL Szczecin

Zapłacone

325. Kopera Krzysztof 607 D10 / M30 POL Szczecin BiegamBoLubie

Zapłacone

326. Korewo Marcin 130 D10 / M40 POL Gorzów Wlkp. wkurw_team

Zapłacone

327. Kornieiev Artem 615 D10 / M30 BACKER
UKR Charków Pyrzyce Biegają

Zapłacone

328. Korniejew Piotr 15 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

329. Kos Piotr 416 D10 / M60 POL Szczecin DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

Zapłacone

330. Kos Tomasz 651 D10 / M30 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

331. Kosiaty Artur 446 D10 / M40 POL Tarnów

Zapłacone

332. Kośmiński Paweł 98 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

333. Kostrzewska Konstancja 674 D10 / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

334. Kotarski Bartłomiej 535 D10 / M40 POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

335. Kotowicz Tomasz 430 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

336. Kowal Tomasz 251 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

337. Kowalczyk Miroslawa 27 D10 / K50 POL Łozice

Zapłacone

338. Kowalczyk Paweł 112 D10 / M30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

339. Kowalczyk Ryszard 547 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

340. Kowalik Ewelina 721 D10 / K20 POL Świebodzin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

341. Kowalska Roksana 492 D10 / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

342. Kowalski Karol 525 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

343. Kozanecka Iwona 444 D10 / K60 POL Szczecin Grupa Szczecin Bukowo

Zapłacone

344. Kozieł Wieslaw - D10 / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

345. Koziniec Krystian 767 D10 / M40 POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

346. Kozłowska Katarzyna 723 D10 / K20 POL Goleniów Drużyna biegowa TTS

Zapłacone

347. Kozłowski Grzegorz 689 D10 / M30 POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

348. Kraskiewicz Tomasz 448 D10 / M50 POL Szczecin Bulk-Cargo Port Szczecin

Zapłacone

349. Krawczyk Marta 131 D10 / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzynska Grupa Biegowa

Zapłacone

350. Krawiec Agata 406 D10 / K30 PYRZYCE
POL Szczecin Dzikie kuny

Zapłacone

351. Krawiec Anna 658 D10 / K30 POL Plewiska

Zapłacone

352. Król Gerard 532 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

353. Król Marcin - D10 / M40 POL Morzyczyn Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Niezapłacone

354. Królak Aleksandra 243 D10 / K20 POL Police UKL Ósemka

Zapłacone

355. Królak Beata 244 D10 / K50 POL Police SP 8 Police

Zapłacone

356. Królikowski Robert - D10 / M40 POL Szczecin Em Team

Niezapłacone

357. Kromrych Maciej 111 D10 / M40 POL Nakło Gryffindor biega

Zapłacone

358. Kruczek Monika 649 D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

359. Kruglak Anna 337 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

360. Kruszak Jarek 70 D10 / M40 POL Dębno Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

361. Krygier-Rosiak Monika 164 D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

362. Krześniowski Marcin 10 D10 / M40 POL Szczecin Rowerowy Załom

Zapłacone

363. Krzywicki Mateusz 708 D10 / M20 POL Legnica Decathlon Szczecin

Zapłacone

364. Kubat Daniel 754 D10 / M40 POL Barlinek BMS

Zapłacone

365. Kubiaczyk Ireneusz 13 D10 / M40 POL Mosty Mosty

Zapłacone

366. Kubik Mateusz 207 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

367. Kubiś Kamil 42 D10 / M40 POL Gryfino 5K

Zapłacone

368. Kucharska Anna 345 D10 / K30 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

369. Kufel Dariusz - D10 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Niezapłacone

370. Kujawski Stefan 608 D10 / M30 POL Węgorzyno Gmina Węgorzyno w Biegu, Chodzie, na Rowerze

Zapłacone

371. Kula Adam 481 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

372. Kula Łukasz 735 D10 / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

373. Kulbicki Grzegorz 151 D10 / M40 POL Dębno

Zapłacone

374. Kulon Aleksander 219 D10 / M20 POL Szczecin GrubASY RUN Szczecin

Zapłacone

375. Kuprijańczyk Andrzej 474 D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski WATAHA łączy nas bieganie

Zapłacone

376. Kurkowicz Sandra 80 D10 / K30 POL Stepnica

Zapłacone

377. Kurzyński Krzysztof - D10 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Niezapłacone

378. Kurzyński Ryszard 113 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

379. Kutera Marcin 371 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

380. Kwarciak Adrian - D10 / M30 POL Stargard SZWLA

Niezapłacone

381. Kwasiborska Magdalena 623 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

382. Kwaśniewski Bartosz 215 D10 / M16 POL Moryń

Zapłacone

383. Kwiatkowska Magda 117 D10 / K40 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

384. Kwiatkowski Dariusz 504 D10 / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

385. Kwiek Kacper 760 D10 / M20 POL Lębork EUROPA SYSTEMS

Zapłacone

386. Lahatski Andrei 604 D10 / M20 POL Szczecin DECATHLON SZCZECIN

Zapłacone

387. Lal Małgorzata 435 D10 / K40 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

388. Lal Monika 21 D10 / K50 POL Gryfice RunGryf

Zapłacone

389. Langner Ariel 399 D10 / M40 POL Stargard SZWLA

Zapłacone

390. Lenartowicz Krzysztof 642 D10 / M40 POL Dargomyśl

Zapłacone

391. Leśniak Dariusz 92 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

392. Leśniak Jerzy 514 D10 / M60 POL Gryfino Narowerze.pl Społeczność Rowerzystów

Zapłacone

393. Leszczyński Marcin 664 D10 / M40 POL Szczecin ZS Crossfit Szczecin

Zapłacone

394. Lew Piotr 741 D10 / M40 POL Szczecin ExtremE Wolf

Zapłacone

395. Lewandowska Marta 108 D10 / K20 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

396. Lewandowski Grzegorz 238 D10 / M50 POL Gryfino

Zapłacone

397. Lewandowski Sebastian 661 D10 / M30 POL Stargard Stargard ja się nie ścigam

Zapłacone

398. Lewaniak Elżbieta 83 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

399. Lipinski Grzegorz - D10 / M30 BACKER
POL Słupsk ...

Niezapłacone

400. Lipski Łukasz 180 D10 / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

401. Lisicki Jan 264 D10 / M60 POL Szczecin Fundacja Dzika Ostoja

Zapłacone

402. Litwin Grzegorz 307 D10 / M50 POL Kolin

Zapłacone

403. Litwiniak-Grędzińska Małgorzata 563 D10 / K40 POL Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij Team

Zapłacone

404. Lubas Rafał 769 D10 / M40 POL Stargard

Zapłacone

405. Lubasińska Agnieszka 633 D10 / K30 BACKER
POL Stargard

Zapłacone

406. Lubasiński Tomasz 632 D10 / M40 BACKER
POL Stargard

Zapłacone

407. Lubczyńska Marta 77 D10 / K30 PYRZYCE
POL Krąpiel

Zapłacone

408. Lubecki Michał 135 D10 / M40 POL Szczecin Wataha - Łączy nas bieganie

Zapłacone

409. Łachacz Irmina - D10 / K30 POL Szczecin Swimrunbondes ArtVENTURA

Niezapłacone

410. Łaszkiewicz Cezary 420 D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski JW5700

Zapłacone

411. Ława Bartosz 498 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

412. Ławrynowicz Piotr 339 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

413. Łazaronek Przemysław 299 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

414. Łebiński Wojtek 588 D10 / M40 POL Goleniów HBS94

Zapłacone

415. Uczestnik anonimowy 737 D10 / M40 POL Szczecin AKW SZCZECIN

Zapłacone

416. Łukasiewicz Agnieszka 383 D10 / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

417. Łukasiewicz-Weselak Justyna 494 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

418. Łukaszewska Anna - D10 / K40 POL Szczecin Trileggins

Niezapłacone

419. Łutowicz Gabriela 33 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

420. Mackowicz Aneta 391 D10 / K40 POL Szczecin REHABILITACJA WOMP-SZCZECIN

Zapłacone

421. Maduzia Grzegorz 599 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

422. Madzio Zbigniew 493 D10 / M50 POL Mysliborz

Zapłacone

423. Mahlke-Skrock Thomas 373 D10 / M50 DEU Stendal Lauftreff Tangermünde e.V.

Zapłacone

424. Maj Anna 275 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

425. Maj Krzysztof 197 D10 / M16 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

426. Majak Mariusz 763 D10 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

427. Majcher Radek 449 D10 / M40 POL Szczecin Puszcza Team

Zapłacone

428. Majchrzak Adam 625 D10 / M40 POL Czerwiensk Maratony Polskie

Zapłacone

429. Majchrzak Dominik 757 D10 / M30 POL Szczecin LK Szczecin

Zapłacone

430. Majewski Jakub 148 D10 / M30 POL Mingajny

Zapłacone

431. Majewski Piotr 561 D10 / M30 POL Dębno

Zapłacone

432. Makowski Mariusz 341 D10 / M20 POL Stargard Auuuu team

Zapłacone

433. Maksajda Dariusz 390 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

434. Maliszewski Paweł 186 D10 / M30 POL Szczecin www.akademia-mowy.pl

Zapłacone

435. Małecka Anna 232 D10 / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

436. Małecki Sebastian 235 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

437. Marchiel Jelena 668 D10 / K50 POL Szczecin

Zapłacone

438. Marchlewski Arsen 116 D10 / M20 POL Szczecin HasajTo!

Zapłacone

439. Markanicz Marlena 258 D10 / K30 POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam

Zapłacone

440. Markiewicz Aleksandra 340 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

441. Markiewicz Damian 762 D10 / M30 POL Rzeplino Hiab Sport Team

Zapłacone

442. Markiewicz Dawid 634 D10 / M30 POL Szczecin Nadrensee

Zapłacone

443. Markowski Krzysztof 245 D10 / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

444. Martyna Janusz 273 D10 / M50 POL Tanowo

Zapłacone

445. Martynowicz Andrzej 338 D10 / M40 POL Gryfino Z1 JINKS (Gryfino)

Zapłacone

446. Marynowski Marcin 149 D10 / M40 POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

447. Marynowski Sławomir 201 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

448. Masłowska Barbara 132 D10 / K40 POL Stargard

Zapłacone

449. Maszczyk Marta 52 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

450. Mataj Maciej 743 D10 / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

451. Matczak Kamila 388 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

452. Matczak Maciej 612 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

453. Matusiak Rafał 680 D10 / M20 POL Szczecin KPP Police

Zapłacone

454. Matuszak Anita 67 D10 / K40 POL Szczecin MATUSZAK TEAM

Zapłacone

455. Matysiak Katarzyna 377 D10 / K20 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

456. Mazur Ania 462 D10 / K20 POL Wołczyn

Zapłacone

457. Mazur Marta 34 D10 / K30 POL Szczecin Hasaj To! / Trigym

Zapłacone

458. Mazurek Izabela 216 D10 / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

459. Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Szczecin Mechuto nakurwia salto

Niezapłacone

460. Mechliński Radosław 537 D10 / M30 POL Szczecin Staś Team

Zapłacone

461. Menes Joanna 355 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

462. Michalczuk Jarosław 157 D10 / M30 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

463. Michalczyk Katarzyna 145 D10 / K30 POL Police

Zapłacone

464. Michalik Andrzej 524 D10 / M50 POL Gorzów Wlkp BBL Gorzow

Zapłacone

465. Michałowski Jan 404 D10 / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

466. Michałowski Marcin 479 D10 / M30 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

467. Michałowski Tomasz 605 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

468. Miecznikowski Patryk 442 D10 / M20 POL Banie

Zapłacone

469. Miedlar Krzysztof 250 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

470. Mielec Marta 748 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

471. Mikołajczak Joanna 319 D10 / K30 POL Staw KSF

Zapłacone

472. Mikołajczyk Kinga 46 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

473. Milewski Adrian - D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce GIANTLIV TEAM

Niezapłacone

474. Miller Alfred 687 D10 / M50 POL Szczecin Lightbox

Zapłacone

475. Miłoszewicz Aleksandra - D10 / K20 POL Szczecin

Niezapłacone

476. Miner Artur 393 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

477. Mirowska Kasia 321 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

478. Misarko Arkadiusz 697 D10 / M40 POL Nowogard

Zapłacone

479. Miśkiewicz Rafał 593 D10 / M20 POL Pyrzyce AZS ZUT

Zapłacone

480. Mistelski Karol 103 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

481. Miszczak Damian - D10 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

482. Mitura Jacek - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

483. Mockało Izabella - D10 / K30 BACKER
POL Słupsk ...

Niezapłacone

484. Mofina Piotr 114 D10 / M20 POL Police

Zapłacone

485. Molska Malgosia - D10 / K50 POL Kłodawa OSP Kłodawa

Niezapłacone

486. Morawiecka Magdalena 427 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

487. Morgiewicz Piotr 41 D10 / M50 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

488. Moszczyński Andrzej 332 D10 / M40 POL Gorzów Wlkp Wierzbicki Running Project

Zapłacone

489. Moszyński Patryk 610 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

490. Mroczek Anna 266 D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

491. Mróz Dariusz 544 D10 / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

492. Myślisz Barbara 313 D10 / K40 POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

493. Nadolny Przemysław 454 D10 / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

494. Najkowska Kasia 363 D10 / K30 POL Dębno Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

495. Naklicki Marcin 260 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

496. Nakoneczna Dominika - D10 / K30 POL Stargard

Niezapłacone

497. Nalewaj Robert 729 D10 / M30 POL Łozienica Drużyna Biegowa TTS

Zapłacone

498. Narejko Paweł 295 D10 / M20 POL Warzymice

Zapłacone

499. Nawrocki Piotr - D10 / M50 POL Szczecin KB PIONIER SZCZECIN

Niezapłacone

500. Nickowski Jeremiasz 174 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

501. Niedźwiecki Robert 298 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

502. Niewiadomski Konrad 740 D10 / M30 POL Dębno AC Milan

Zapłacone

503. Nikolajuk Robert 702 D10 / M30 BACKER
POL Olsztyn N1KO

Zapłacone

504. Niparko Bartosz 300 D10 / M30 POL Dębno

Zapłacone

505. Nowacki Damian 120 D10 / M20 POL Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

506. Nowaczyk Dawid 505 D10 / M40 POL Szczecin Go2Tri

Zapłacone

507. Nowaczyk Wojciech 351 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

508. Nowak Daniel - D10 / M30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Niezapłacone

509. Nowak Krzysztof 335 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

510. Nowak Rafał 395 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

511. Nowak Wiesław 477 D10 / M70 POL Szczecin Rowery Turowski

Zapłacone

512. Okruta Bartłomiej 517 D10 / M30 POL Szczecin Profiactive.pl

Zapłacone

513. Olbrychowska Paulina 75 D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

514. Olechnowicz-Bartkowska Hanna - D10 / K40 POL Strzelce Krajeńskie AllActive

Niezapłacone

515. Olejniczak Marcin 438 D10 / M40 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

516. Olejniczak Robert 107 D10 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

517. Oleniec Adam 143 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

518. Oleszczuk Dominik 622 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

519. Olszewski Błażej - D10 / M30 POL Maszewo

Niezapłacone

520. Opaluch Anna - D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Niezapłacone

521. Opaluch Radosław 20 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

522. Orszulska Magdalena 259 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

523. Ostrowski Jacek 621 D10 / M50 PYRZYCE
POL Szczecin

Zapłacone

524. Ostrowski Maciej 665 D10 / M30 POL Inowrocław

Zapłacone

525. Ostrowski Marian - D10 / M30 POL Goleniów

Niezapłacone

526. Ostrowski Marian 472 D10 / M60 POL Złocieniec Marian54

Zapłacone

527. Ostrowski Sylwester 122 D10 / M40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

528. Otworowska Małgorzata 546 D10 / K20 POL Szczecin Go2Tri Triathlon Szczecin

Zapłacone

529. Pachut Arek 139 D10 / M20 POL Chojna Kuna Stare Łysogórki

Zapłacone

530. Pacyna Renata 302 D10 / K40 BACKER
POL Kozielice #rusz4Litery

Zapłacone

531. Padee Piotr 38 D10 / M30 POL Szczecin Tricarbon.pl

Zapłacone

532. Panasiuk Krzysztof 218 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

533. Pańko Andrzej 408 D10 / M20 POL Żarczyn KB HERMES

Zapłacone

534. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

535. Paprocki Marcin - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

536. Parzych Radosław 600 D10 / M30 POL Szczecin TerraGIS

Zapłacone

537. Patyk Joanna 693 D10 / K30 POL Szczecin PZU Sport Team

Zapłacone

538. Pawelec Łukosz 125 D10 / M30 POL Szczecin 220V

Zapłacone

539. Pawluk Marcin - D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

540. Pawluś Tomasz 705 D10 / M30 POL Tanowo Wolni w biegu

Zapłacone

541. Pędziszczak Małgorzata 719 D10 / K30 POL Nowogard fizjobiegacze

Zapłacone

542. Pejska-Babińska Justyna 602 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

543. Pekról Jarosław 542 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

544. Pelc Marek 188 D10 / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

545. Petrykowski Karol 25 D10 / M30 POL Szczecin HasajTo!

Zapłacone

546. Piątek Krystian - D10 / M30 POL Gryfino Gryfino

Niezapłacone

547. Piątkowski Krzysztof 711 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

548. Piątkowski Łukasz 60 D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

549. Piechota Artur 577 D10 / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

550. Pieksza Michał - D10 / M20 POL Jenin VITADENT Clinic

Niezapłacone

551. Pierożyńska Natalia 126 D10 / K30 PYRZYCE
POL Pyrzyce PYRZYCE BIEGAJĄ

Zapłacone

552. Pietkiewicz Anna 74 D10 / K30 POL Szczecin Gryfus Szczecin

Zapłacone

553. Pietruczyk Arek 199 D10 / M40 POL Długołęka Gichin Karate Goleniów

Zapłacone

554. Pietruszka Sławomir 283 D10 / M50 POL Szczecin BBL Szczecin

Zapłacone

555. Piotrowski Krzysztof 766 D10 / M30 POL Wapnica Europa Systems

Zapłacone

556. Piotrowski Marek 82 D10 / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

557. Piotrowski Michał 646 D10 / M20 POL Dębno

Zapłacone

558. Uczestnik anonimowy 688 D10 / M16 POL Chojna

Zapłacone

559. Pitura Małgorzata 203 D10 / K30 POL Chojna Team Pitura

Zapłacone

560. Piwowarczyk Wojciech 681 D10 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce Europa Systems / Pyrzyce Biegają

Zapłacone

561. Plata Tadeusz 343 D10 / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

562. Pluta Grzegorz 538 D10 / M50 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

563. Płaskowicz Anna 694 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

564. Podkówka Krzysztof 68 D10 / M40 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

565. Pokorski Michał 736 D10 / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

566. Polichnowski Paweł - D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski PAWEŁ POLICHNOWSKI

Niezapłacone

567. Policzkiewicz Maciej 696 D10 / M30 POL Warzymice

Zapłacone

568. Ponicka Izabela 316 D10 / K40 POL Ujście Ujście

Zapłacone

569. Ponicki Tomasz 317 D10 / M40 POL Ujście Ujście

Zapłacone

570. Porzych Zbigniew 566 D10 / M30 POL Szczecin Calibra Tim

Zapłacone

571. Posiła Marcin 560 D10 / M40 POL Choszczno Choszczeńska Dziesiątka

Zapłacone

572. Postemski Dawid 585 D10 / M30 POL Wawrów

Zapłacone

573. Potasznik Artur 344 D10 / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

574. Potrząsaj Krzysztof - D10 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

575. Poźniak Aleksandra 640 D10 / K30 POL Gorzów Wielkopolski Ślęzak Team

Zapłacone

576. Pruszanow Marcin 32 D10 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

577. Przekopowicz Bartosz 396 D10 / M20 POL Stargard #SzwarcTeam

Zapłacone

578. Przelazły Sylwester 196 D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Zapłacone

579. Przybysz Tomasz 515 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

580. Pyda Przemysław 271 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

581. Pytko Wojciech 536 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

582. Pyzik Krzysztof - D10 / M30 POL Świnoujście Vegeslonik Team / Fizjobiegacze Szczecin

Niezapłacone

583. Racinowski Maciej 272 D10 / M50 POL Gryfino Hermes

Zapłacone

584. Radosz Michał 144 D10 / M30 POL Police

Zapłacone

585. Rajfur As 23 D10 / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

586. Rakoczy Rafał - D10 / M30 BACKER
POL Tychy

Niezapłacone

587. Rega Sławomir 310 D10 / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

588. Regulska Edyta 364 D10 / K40 POL Zielona Góra

Zapłacone

589. Reinhardt Kathleen - D10 / K40 WÓZKI
DEU Eberswalde Eberswalder Laufmaschen

Niezapłacone

590. Reinholz Elżbieta - D10 / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

591. Rekowska Danuta 58 D10 / K50 POL Bezrzecze

Zapłacone

592. Robert Szota 225 D10 / M30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

593. Roczon Robert 221 D10 / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

594. Rogowski Robert 467 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

595. Rojek Katarzyna 431 D10 / K30 POL Szczecin RunGryf Gryfice

Zapłacone

596. Rokicki Piotr - D10 / M30 POL Ławy

Niezapłacone

597. Rolbiecki Karol 414 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

598. Rolla Dorian 141 D10 / M40 POL Warzymice

Zapłacone

599. Roman Ewelina 231 D10 / K30 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

600. Romanowicz Marek 568 D10 / M50 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

601. Romanowski Maciej 765 D10 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

602. Romański Wojciech 722 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

603. Romej Elżbieta 580 D10 / K50 POL Łobez Łkb Trucht Łobez

Zapłacone

604. Rosiak Marcin 165 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

605. Roślicki Jarosław - D10 / M30 POL Ozorowice Ubezpieczenia dla Aktywnych

Niezapłacone

606. Rózga Jerzy 772 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

607. Rozkowiński Łukasz 123 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

608. Rozmaryniewicz Marcin 551 D10 / M30 POL Gorzów Wlkp KOZARYN ACTIVE TRUCKERS

Zapłacone

609. Ruda Andrzej 277 D10 / M40 POL Choszczno DBWD WKP-W Stargard

Zapłacone

610. Rudnicki Marcin 410 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

611. Rudziewicz Urszula 254 D10 / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

612. Runo Ela 49 D10 / K30 POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam

Zapłacone

613. Rusek Kamil 202 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

614. Rutkiewicz Marek 734 D10 / M50 POL Niedżwiedż Miedwianie

Zapłacone

615. Rutkowska Joanna 565 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

616. Rutkowski Rafał 369 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

617. Rybak Krzysztof 672 D10 / M30 BACKER
POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

618. Rydzewski Michał 248 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

619. Sadkowska Natalia 759 D10 / K20 PYRZYCE
POL Szczecin Europa Systems

Zapłacone

620. Sadowski Radosław 497 D10 / M40 POL Czarne Kozaryn Active Truckers

Zapłacone

621. Samson Damian 518 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

622. Samuak-Zielińska Renata 247 D10 / K30 POL Szczecin UKSPUM

Zapłacone

623. Santarek Wojciech 596 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

624. Sarbiewski Przemysław 530 D10 / M30 POL Szczecin 102 batalion ochrony Bielkowo

Zapłacone

625. Sawaryn Damian - D10 / M20 POL Szczecin

Niezapłacone

626. Sawaryn Małgorzata - D10 / K40 POL Szczecin

Niezapłacone

627. Schillhaneck-Demke Stephan 624 D10 / M60 DEU Berlin LRG Torpedo Berlin

Zapłacone

628. Ścierko Dawid 451 D10 / M20 POL Szczecin Dzikie dziki

Zapłacone

629. Sęk Marcin 550 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

630. Semaszczuk Stanislaw 252 D10 / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą MWG

Zapłacone

631. Serwin Krzysztof 666 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

632. Seta Krysia 397 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

633. Seweryn Jarek - D10 / M20 POL Bielice JW 4509

Niezapłacone

634. Sidorkiewicz Anna 73 D10 / K40 POL Międzywodzie Klub Biegacza Kamień Pomorski

Zapłacone

635. Siedlecki Adam Wiktor 255 D10 / M40 POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

636. Siemiernik Dariusz - D10 / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą Tymo

Niezapłacone

637. Sierocka Anita 401 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

638. Sikora Krzysztof 325 D10 / M60 PYRZYCE
POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

639. Sikorski Andrzej 179 D10 / M40 POL Stargard

Zapłacone

640. Sitek Alfred 14 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

641. Siwek Jarek 513 D10 / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

642. Siwiński Zenon - D10 / M50 POL Witnica Rozbiegajmy Witnicę

Niezapłacone

643. Skoczylas Natalia 89 D10 / K20 POL Szczecin 1993

Zapłacone

644. Skoczylas Patryk 88 D10 / M20 WÓZKI
POL Szczecin

Zapłacone

645. Skórski Janusz 730 D10 / M40 POL Krzeszyce Molex Team

Zapłacone

646. Skotarczak Maciej - D10 / M40 POL Szczecin SDO

Niezapłacone

647. Skrodzki Paweł 181 D10 / M20 POL Czaplinek

Zapłacone

648. Skrzypczak Olaf 269 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

649. Skwarek Eryk 704 D10 / M30 BACKER
POL Lubiatowo

Zapłacone

650. Śliwa Wojciech 214 D10 / M40 POL Szczecin KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN

Zapłacone

651. Śliwa-Dominiak Joanna 87 D10 / K30 POL Szczecin Alex Deutschland GmbH

Zapłacone

652. Ślusarz Iwona 156 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

653. Słoboda Robert - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

654. Smerd Grzegorz 253 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

655. Smycz Grzegorz 198 D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą SMYKI BIEGAJĄ

Zapłacone

656. Smycz Mariusz 205 D10 / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą 1981

Zapłacone

657. Uczestnik anonimowy - D10 / M40 PYRZYCE
POL Kosin

Niezapłacone

658. Sobański Arkadiusz 579 D10 / M40 POL Police SCS Myślibórz

Zapłacone

659. Sobolewska-Szwed Ewelina 698 D10 / K40 POL Mierzyn MGT

Zapłacone

660. Sochan Maciej 166 D10 / M40 POL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

661. Solarski Dariusz - D10 / M30 BACKER
POL Szczecin BiegoweŚwiry

Niezapłacone

662. Soroczyńska Monika - D10 / K40 POL Resko

Niezapłacone

663. Sowa Krzysztof 700 D10 / M30 POL Szczecin Zwiedzanie Przez Bieganie

Zapłacone

664. Sowińska Anetta 233 D10 / K40 POL Gorzów Wlkp. Bbl Gorzów

Zapłacone

665. Spunda Maciej 529 D10 / M30 POL Szczecin Rehabilitacja i sport Maciej Spunda

Zapłacone

666. Spunda Piotr 469 D10 / M30 POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

667. Srokowski Mateusz 193 D10 / M20 POL Mieszkowice Kuny

Zapłacone

668. Stachów Kacper - D10 / M30 POL Szczecin

Niezapłacone

669. Stachów Kasia - D10 / K30 POL Szczecin

Niezapłacone

670. Stańczyk Sławomir 171 D10 / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

671. Stanek Fabian 263 D10 / M40 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

672. Staniszczak Łukasz 278 D10 / M20 POL Szczecin Staniszczak Team

Zapłacone

673. Uczestnik anonimowy 155 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

674. Staniszczak Zenon 279 D10 / M50 POL Warzymice Staniszczak Team

Zapłacone

675. Stankiewicz Michał 712 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

676. Uczestnik anonimowy 528 D10 / M30 BACKER
POL Gorzów Wielkopolski Kozaryn Active Truckers

Zapłacone

677. Starczyński Grzegorz - D10 / M30 BACKER
POL Gorzów Wielkopolski Kozaryn Active Truckers

Niezapłacone

678. Staszewski Paweł 617 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

679. Stefaniak Paweł 676 D10 / M30 POL Stargard 14 Buj/2Bpzmot

Zapłacone

680. Stefaniak Piotr 425 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

681. Stefanowicz Marcin 280 D10 / M30 POL Dębno www.pcexpert-Sklep.net

Zapłacone

682. Stelnicki Paweł 750 D10 / M40 POL Szczecin 12BZ

Zapłacone

683. Stępień Agnieszka 413 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

684. Stępniak Paulina 520 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

685. Stocki Łukasz 589 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

686. Stodolny Paweł 284 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

687. Stojanowski Dariusz 206 D10 / M40 POL Szczecin Hoża Team-Parkrun Szczecin

Zapłacone

688. Stramski Michał 714 D10 / M30 POL Chociwel TKKF Chociwel

Zapłacone

689. Strawa Weronika - D10 / K16 POL Gorzów Wielkopolski #BBKTS

Niezapłacone

690. Strojna-Grzybowska Marta 453 D10 / K30 POL Szczecin Kalmar Runners/ MAUpy Team

Zapłacone

691. Strzelec Konrad - D10 / M30 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Niezapłacone

692. Strzelec Tomasz 104 D10 / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

693. Strzępka Damian 701 D10 / M40 POL Chojna

Zapłacone

694. Styczyński Klaudiusz 423 D10 / M30 POL Białogard

Zapłacone

695. Sulik Krzysztof 692 D10 / M40 POL Mirosławiec

Zapłacone

696. Sułkowski Marek 638 D10 / M40 POL Szczecin Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Zapłacone

697. Surdacki Jerzy 47 D10 / M40 POL Gryfino Drużyna Szpiku

Zapłacone

698. Suska Sylwia - D10 / K40 POL Świnoujście

Niezapłacone

699. Suski Piotr - D10 / M40 POL Świnoujście WKU w Świnoujściu

Niezapłacone

700. Swacha Andrzej 468 D10 / M40 BACKER
POL Stargard BACKER OBR

Zapłacone

701. Swacha Anita 752 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

702. Świerzko Artur 297 D10 / M40 POL Gorzów Wielkpolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

703. Świtalska Edyta - D10 / K40 POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Niezapłacone

704. Synak Ewa 683 D10 / K40 POL Szczecin EM Team

Zapłacone

705. Szalewicz Małgorzata 105 D10 / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

706. Szałański Roman 445 D10 / M50 POL Stargard Truchtacz Stargard

Zapłacone

707. Szałas Krzysztof 153 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

708. Szarapanowski Marcin 443 D10 / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

709. Szatanek Ewa 187 D10 / K40 POL Buk

Zapłacone

710. Szczepaniak Izabela - D10 / K20 POL Włocławek

Niezapłacone

711. Szczepański Adam - D10 / M30 POL Milanówek Albatrosy

Niezapłacone

712. Szczerba Michał 209 D10 / M30 POL Barlinek 1981

Zapłacone

713. Szcześniak Zenon - D10 / M40 POL Police SKB DZIK POLICE

Niezapłacone

714. Szczygieł Paweł 352 D10 / M30 POL Stargard

Zapłacone

715. Szeląg Tomasz 641 D10 / M40 POL Lipiany KB 42.2 Lipiany

Zapłacone

716. Szeszko Dawid 745 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

717. Szeszko Magdalena 746 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

718. Szkudlarek Krzysztof 236 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

719. Szmeling Grzegorz 56 D10 / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

720. Szmit Damian 147 D10 / M40 POL Stargard

Zapłacone

721. Szmyd Kacper 154 D10 / M30 POL Szczecin 1986

Zapłacone

722. Szondelmajer Piotr 81 D10 / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

723. Szopińska Katarzyna 347 D10 / K20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

724. Szostak Daniel 79 D10 / M40 POL Szczecin -

Zapłacone

725. Szostak Edyta 246 D10 / K30 POL Szczecin Biegunki

Zapłacone

726. Szpinda Magda 466 D10 / K30 POL Stargard

Zapłacone

727. Sztylke Edyta 159 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

728. Szudera Kamila 376 D10 / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

729. Szufranowicz Katarzyna - D10 / K40 POL Szczecin Bięgnę z synem

Niezapłacone

730. Szufranowicz Marcin - D10 / M16 POL Szczecin Biegnę z Mamą

Niezapłacone

731. Szufranowicz Miroslaw 43 D10 / M40 POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

732. Szuniewicz Darek - D10 / M30 POL Nowe Warpno Nowe Warpno

Niezapłacone

733. Szurmiej Piotr 586 D10 / M30 POL Ośno Lubuskie VITADENT CLINIC

Zapłacone

734. Szut Dariusz 522 D10 / M40 POL Szczecin Go2Tri

Zapłacone

735. Szwed Aleksander 699 D10 / M40 POL Mierzyn MGT

Zapłacone

736. Szydłowska Joanna 742 D10 / K20 POL Stargard

Zapłacone

737. Szymańska Karolina - D10 / K16 POL Chociwel BS Family Team

Niezapłacone

738. Szymańska Katarzyna 394 D10 / K30 POL Szczecin Biegam dla siebie

Zapłacone

739. Szymański Artur 405 D10 / M40 POL Chociwel BS Family Team

Zapłacone

740. Szymański Rafał - D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski Rafix

Niezapłacone

741. Szymczyszyn Lidia 572 D10 / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

742. Szyszka Henryk 403 D10 / M50 POL Dębno BALSA TEAM

Zapłacone

743. Szyszka Konrad 375 D10 / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

744. Taczalska Monika 257 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

745. Talarek Robert 639 D10 / M40 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

746. Tarkowski Marek 726 D10 / M40 POL Szczecin Drużyna Biegowa TTS

Zapłacone

747. Tarnowska Renata 234 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

748. Tatara Marek 744 D10 / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą ICT Poland

Zapłacone

749. Tecza Magdalena 28 D10 / K30 POL Rzepnowo Dzikie Kuny

Zapłacone

750. Teśluk Marcin - D10 / M30 POL Choszczno

Niezapłacone

751. Tkacz Rafał 57 D10 / M30 POL Pyrzyce HasajTo!

Zapłacone

752. Tokarski Rafał 76 D10 / M50 POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

753. Tokarz Joanna 367 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

754. Uczestnik anonimowy - D10 / M60 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Niezapłacone

755. Tomaszewski Dominik 512 D10 / M30 POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

756. Tomaszewski Robert 465 D10 / M40 POL Goleniów Wkurw _Team

Zapłacone

757. Tomczak Tomasz 100 D10 / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze team

Zapłacone

758. Tomczak-Czuwał Sylwia 185 D10 / K40 POL Mierzyn KARKONOSZ RUNNING TEAM

Zapłacone

759. Tomczyk Katarzyna 749 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

760. Tome Antonio 756 D10 / M40 ESP Szczecin

Zapłacone

761. Tomiak Michał 647 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

762. Truszkowska Julia 731 D10 / K30 POL Zielona Góra ALBATROSY

Zapłacone

763. Tumasz Cezary - D10 / M20 POL Linie KP PSP PYRZYCE

Niezapłacone

764. Turczyński Marcin 770 D10 / M30 POL Będgoszcz

Zapłacone

765. Turek Agata 134 D10 / K50 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

766. Turowska Katarzyna 426 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

767. Turowski Marcin 428 D10 / M40 POL Szczecin 1990

Zapłacone

768. Tuyrczyński Marcin - D10 / M30 POL Będgoszcz

Niezapłacone

769. Twarogal Kamil 434 D10 / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

770. Ugorek Jarosław 31 D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

771. Urbańczyk Marcin 173 D10 / M40 POL Szczecin MNC NE

Zapłacone

772. Valjentova Majka 618 D10 / K20 SVK Povazska Bystrica

Zapłacone

773. Wahn Przemysław 99 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

774. Walburg Marek 592 D10 / M40 POL Szczecin CS Ironman Prodmar Szczecin

Zapłacone

775. Walczak Darek 673 D10 / M40 POL Stargard SZWLA STARGARD

Zapłacone

776. Walesiak Mariusz 650 D10 / M40 POL Szczecin Niezłomni

Zapłacone

777. Walkowiak Piotr 262 D10 / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

778. Waniewska Monika 411 D10 / K40 POL Gryfino KB Hermes

Zapłacone

779. Warchalowski Arkadiusz 160 D10 / M40 POL Buk

Zapłacone

780. Wardyn Jarek - D10 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

781. Warkoczyński Marcin 437 D10 / M40 POL Szczecin Dla Eluni

Zapłacone

782. Warsinska Monika 342 D10 / K30 POL Gryfino

Zapłacone

783. Waśkowicz Ewelina 320 D10 / K40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

784. Wawrzyniuk Mariusz 710 D10 / M40 POL Skwierzyna Algraf Race Team

Zapłacone

785. Węgielska Marta 200 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

786. Węgielska-Śliwa Agnieszka 208 D10 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

787. Węgierski Łukasz 496 D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski Kozaryn Active Truckers

Zapłacone

788. Wiącek Anna 455 D10 / K40 POL Kurów KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

789. Wiencis Małgorzata 184 D10 / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

790. Wietrzyńska Agnieszka 407 D10 / K30 PYRZYCE
POL Szczecin Masz przebiegane

Zapłacone

791. Wilczopolski Jarosław 152 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

792. Wilczopolski Kamil 137 D10 / M20 POL Szczecin

Zapłacone

793. Wiliński Tomasz 656 D10 / M20 POL Przecław GrubASY RUN Szczecin

Zapłacone

794. Wilklisz Wojciech 54 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

795. Wincza Cezary 684 D10 / M30 POL Szczecin go2tri

Zapłacone

796. Windysz Agnieszka 26 D10 / K30 PYRZYCE
POL Dębno

Zapłacone

797. Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Kostrzyn Nad Odrą bez klubu

Niezapłacone

798. Wiśniewska Marta 380 D10 / K40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

799. Wiśniewski Michał - D10 / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

800. Wiśniewski Piotr 645 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

801. Wiśniewski Tomasz 501 D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski Kozaryn Active Truckers

Zapłacone

802. Wiśniewski Tomasz - D10 / M40 POL Gorzów Wielkopolski Kozaryn Active Truckers

Niezapłacone

803. Wiśniewski Tomasz 461 D10 / M30 POL Szczecin Trigym

Zapłacone

804. Wiśniowski Krzysztof 677 D10 / M40 POL Szczecin Biegam Bo Lubię

Zapłacone

805. Witorzęć Dariusz 53 D10 / M40 POL Łęgi

Zapłacone

806. Wlaż Lucjan 690 D10 / M40 POL Kopice Aligancko

Zapłacone

807. Wodnicki Krzysztof 91 D10 / M30 POL Gryfice RunGryf Gryfice

Zapłacone

808. Wojciechowska Anna 464 D10 / K40 POL Witnica Rozbiegajmy Witnice

Zapłacone

809. Wojciechowska Monika 627 D10 / K40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

810. Wojciechowski Krzysztof 578 D10 / M40 POL Police Bałtańczyk

Zapłacone

811. Wojciechowski Piotrek 267 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

812. Wojciechowski Robert 349 D10 / M30 POL Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

813. Wójcik Katarzyna 418 D10 / K30 POL Dobra Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

814. Wójcik Krzysztof 354 D10 / M30 POL Banie Dąbrowski Team

Zapłacone

815. Wójcik Tomasz 574 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

816. Wojszczyk Marlena 412 D10 / K30 POL Żory Tryton Bike Team

Zapłacone

817. Wojszczyk Michał 372 D10 / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

818. Wojtasik Kasia 562 D10 / K30 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno

Zapłacone

819. Wojtkowiak Rafał 706 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

820. Wójtowicz Maciej 378 D10 / M30 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

821. Wojtynek Joanna 682 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

822. Wojtysiak Ola 486 D10 / K30 POL Gorzów

Zapłacone

823. Wolańska Małgorzata 183 D10 / K40 POL Różańsko

Zapłacone

824. Wolański Robert 22 D10 / M50 POL Szczecin

Zapłacone

825. Wołosiak Mariusz 213 D10 / M30 POL Szczecin Mariusz Wołosiak Run

Zapłacone

826. Wołyński Artur 720 D10 / M20 POL Police ExtremE Wolf

Zapłacone

827. Woszczyk Renata 570 D10 / K40 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

828. Woźniak Marek 387 D10 / M40 POL Szczecin MAKADOMA Błyskawica

Zapłacone

829. Woźnica Konrad 189 D10 / M20 POL Mieszkowice Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

830. Wróblewski Jarosław 261 D10 / M40 PYRZYCE
POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

831. Wyglądacz Arkadiusz 138 D10 / M40 POL Szczecin UKS "TRZYNASTKA" WIELGOWO

Zapłacone

832. Wypych Rafał 136 D10 / M40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

833. Wysocki Bronisław - D10 / M50 POL Stargard Biegam bo lubię

Niezapłacone

834. Wysocki Bronisław 305 D10 / M50 POL Stargard Biegam Bo Lubię

Zapłacone

835. Wyszczelski Paweł 459 D10 / M40 POL Stargard MNC NE

Zapłacone

836. Zaborowska Małgorzata - D10 / K30 POL Rzęskowo MLUKS Mokasyn Płoty

Niezapłacone

837. Zaczko Jacek 93 D10 / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Zapłacone

838. Zajac Bożena 217 D10 / K50 POL Daleszewo Power Szewc

Zapłacone

839. Zając Krzysztof 286 D10 / M30 POL Dębno Tricarbon.pl

Zapłacone

840. Zając Łukasz 303 D10 / M30 POL Dębno ROLMET ZAJĄC

Zapłacone

841. Zając Tomasz 648 D10 / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Sczecinie

Zapłacone

842. Zajas Krzysztof 415 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

843. Zajda Tomasz 11 D10 / M30 POL Szczecin KS IRONMAN SZCZECIN

Zapłacone

844. Żak Dominika 242 D10 / K30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

845. Zakrzewska Beata 707 D10 / K20 POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

846. Zakrzewska-Bekier Joanna 614 D10 / K30 PYRZYCE
POL Szczecin

Zapłacone

847. Zakrzewski Patryk 739 D10 / M40 POL Szczecin Dominikanie

Zapłacone

848. Zalewski Maciej 119 D10 / M40 POL Szczecin

Zapłacone

849. Zandecki Aleksander 554 D10 / M20 POL Szczecin Grupa TOM

Zapłacone

850. Zapała Kryspina 124 D10 / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą ICT Foxy Fit

Zapłacone

851. Zapaśnik Krzysztof 613 D10 / M20 PYRZYCE
POL Pyrzyce

Zapłacone

852. Zarębski Mirosław 526 D10 / M50 PYRZYCE
POL Pyrzyce 1966

Zapłacone

853. Zaremba Piotr 695 D10 / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

854. Zarzycki Piotr 110 D10 / M50 POL Szczecin 1968

Zapłacone

855. Zawłocki Darek 732 D10 / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

856. Zawodnik Andrzej 365 D10 / M50 POL Moryń amator

Zapłacone

857. Żebrowski Ireneusz 210 D10 / M50 POL Stargard

Zapłacone

858. Zemankieiwcz Łukasz 150 D10 / M30 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

859. Zembik Grzegorz 386 D10 / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

860. Zerzut Jarosław 18 D10 / M50 POL Szczecin Biegacze Prawobrzeże

Zapłacone

861. Zięciak Marek 755 D10 / M60 POL Stargard

Zapłacone

862. Zielińska Anna - D10 / K40 POL Łobez Trucht Łobez

Niezapłacone

863. Zielińska Joanna - D10 / K30 POL Police

Niezapłacone

864. Zielinski Rafal - D10 / M30 POL Jastrzebie Kb Mosir Jastrzebie

Niezapłacone

865. Zieniuk Beata 450 D10 / K30 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

866. Zinko Tomasz 140 D10 / M30 POL Pieniężno Klub 3Maj_Tempo

Zapłacone

867. Ziobrowski Dawid 109 D10 / M30 POL Szczecin Ekipa Z Tarczowej

Zapłacone

868. Ziółkowska Andżelika 288 D10 / K20 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

869. Ziółkowska Karolina 348 D10 / K20 POL Bobrówko Bobrówko biega !

Zapłacone

870. Ziółkowski Marcin - D10 / M20 POL Szczecin

Niezapłacone

871. Żmija Liliana 322 D10 / K20 POL Zwierzyn FSD SPORT Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

872. Żmuda Krzysztof 333 D10 / M30 POL Bezrzecze

Zapłacone

873. Zubel Agnieszka 229 D10 / K20 POL Szczecin Kitesurfing Dąbie

Zapłacone

874. Żurawska Wioletta 500 D10 / K40 POL Szczecin GO2TRI

Zapłacone

875. Zwierzyński Dominik - D10 / M40 POL Szczecin Szczecin

Niezapłacone

876. Żywicka Barbara - D10 / K40 POL Wołczkowo

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU