PYRZYCKA SZYBKA DYCHA BACKER OBR (dystans 10 km)

Pyrzyce, Polska
18.03.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczak Józef - 10 km / M40 POL Kiełpin Mtb Team Gorzów

Zapłacone

Adamczewska-Kolasa Justyna - 10 km / K30 POL Szczecin
Adamski Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Adrian-Czaboryk Monika - 10 km / K40 POL Bezrzecze Mango Gatki Team

Zapłacone

Ampuła Paweł - 10 km / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Andrych Kamil - 10 km / M30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Andrych Magdalena - 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Andryszak Aleksandra - 10 km / K20 POL Świnoujście Tri And Rescue

Zapłacone

Anioła Dominik - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Anioła Piotr - 10 km / M40 POL Szczecin Siili

Zapłacone

Antkiewicz Agnieszka - 10 km / K30 POL Bezrzecze

Zapłacone

Antoniewicz Kamil - 10 km / M20 POL Przecław Skoda Pehamot Team

Zapłacone

Arppe Udo - 10 km / M30 DEU Rostock

Zapłacone

Aszkiłowicz Marcin - 10 km / M40 POL Warzymice Skoda Pehamot Team

Zapłacone

Augustyniak Przemysław - 10 km / M20 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Babiński Robert - 10 km / M40 POL Gryfino Running Sappers

Zapłacone

Bacior Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bączyk Adam - 10 km / M40 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Bączyk Monika - 10 km / K40 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Bagińska Ewelina - 10 km / K20 POL Górzyca

Zapłacone

Bajgert Robert - 10 km / M40 POL Kołobrzeg Kb Wygan/voltaix.pl Kołobrzeg

Zapłacone

Balc-Teodorczyk Bogusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Banaś Daniel - 10 km / M30 POL Szczecin
Banaś Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Banasiewicz Zbyszek - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Baran Jędrzej - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Baran Joanna - 10 km / K30 POL Stargard Backer Obr

Zapłacone

Bargiel Bartosz - 10 km / M20 POL Stargard

Zapłacone

Bartkiewicz Bogna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Bartnik Paweł - 10 km / M50 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Bartosz Marcin - 10 km / M40 POL Barlinek Kraj-Zega Barlinek

Zapłacone

Bazan Anna - 10 km / K30 POL Szczecin
Będkowski Piotr - 10 km / M20 POL Wełtyń

Zapłacone

Bejster Przemysław - 10 km / M60 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Berezowski Piotr - 10 km / M30 POL Wolin

Zapłacone

Bernacki Mariusz - 10 km / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Besh Natalia - 10 km / K20 UKR Drohobycz Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Białczak Tomasz - 10 km / M30 POL Nowogard Nie Powiem

Zapłacone

Białek Beata - 10 km / K40 POL Żarczyn Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Białkowska Gabriela - 10 km / K30 POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

Białous Wiesław - 10 km / M40 POL Myślibórz Fol-Tech Team Pl
Bichun Mateusz - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Bielańska Paulina - 10 km / K20 POL Stargard Stargard, Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Bielański Krzysztof - 10 km / M60 POL Stargard
Bielański Krzysztof - 10 km / M60 POL Stargard Cronimet

Zapłacone

Bielawska Anna - 10 km / K30 POL Trzcinsko Zdrój Trzcinskie Wieczorne Bieganie
Bielecki Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Bielecki Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin Biega

Zapłacone

Bieńczak Tomasz - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Bieniek Sławomir - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Biernacik Michał - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Biernacki Marcin - 10 km / M20 POL Pilchowo Elita Pilchowo

Zapłacone

Bilińska Magdalena - 10 km / K40 POL Gorzów Wielkopolski Wiertconsulting

Zapłacone

Błażejczak Waldemar - 10 km / M50 POL Stare Czarnowo

Zapłacone

Błaziak Sebastian - 10 km / M30 POL Szczecin -

Zapłacone

Bobrowicz Jakub - 10 km / M30 POL Szczecin T.ch. Szczecin
Bochan-Bochanowicz Andrzej - 10 km / M40 POL Brzesko

Zapłacone

Bogdanowicz Adam - 10 km / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Bogusław Łukasz - 10 km / M20 POL Wałcz

Zapłacone

Bokszczanin Jarek - 10 km / M40 POL Szczecin Rodzinkawdrodze

Zapłacone

Borg Norbert - 10 km / M30 DEU Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

Borkowski Daniel - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Borowski Arkadiusz - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Borsukiewicz Aleksandra - 10 km / K40 POL Warzymice

Zapłacone

Borys Justyna - 10 km / K20 POL Stargard Uniwersytet Sczecinski

Zapłacone

Bratko Przemysław - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Braun Grzegorz - 10 km / M20 POL Gryfice Rungryf Gryfice
Broszka Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Dzikie Kuny Szczecin

Zapłacone

Buca Jakub - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Buczkowski Marcin - 10 km / M40 POL Krzęcin

Zapłacone

Buderecki Krzysztof - 10 km / M40 POL Wieleń

Zapłacone

Budynek Ewelina - 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Budziński Artur - 10 km / M30 POL Sobieradz

Zapłacone

Budziński Łukasz - 10 km / M20 POL Sobieradz

Zapłacone

Budzowski Roman - 10 km / M40 POL Stargard World Uncovered

Zapłacone

Bujnowska Anita - 10 km / K20 POL Police

Zapłacone

Bujowski Szymon - 10 km / M16 POL Nadarzyn
Bukiel Krzysztof - 10 km / M50 POL Kostrzyn Nad Odrą Team Młodzieniak

Zapłacone

Bulikowski Paweł - 10 km / M40 POL Szczecin
Bulikowski Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Burda Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Bury Jacek - 10 km / M40 POL Strzelce Krajeńskie Wyluzowani Biegacze

Zapłacone

Bury Marianna - 10 km / K40 POL Strzelce Krajeńskie Wyluzowani Biegacze

Zapłacone

Buszczyk Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Bykowski Piotr - 10 km / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Bździon Kamil - 10 km / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą Ict-Fit Foxy

Zapłacone

Cebula Karol - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Cel Edyta - 10 km / K40 POL Ostoja Ostoja

Zapłacone

Cesarczyk Artur - 10 km / M30 POL Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana

Zapłacone

Charlej Ireneusz - 10 km / M40 POL Mierzyn

Zapłacone

Charowski Marcin - 10 km / M30 POL Stargard
Chciuk Rafał - 10 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Chlasta Jacek - 10 km / M30 POL Szczecin Nyha Iv

Zapłacone

Chlebowski Adam - 10 km / M60 POL Szczecin Wysocki-Ski Team Szczecin

Zapłacone

Chmielewski Konrad - 10 km / M30 POL Pyrzyce Sklep Sportowy Krea-Tor

Zapłacone

Chmielewski Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Chodyniecki Tomasz - 10 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

Chowański Bartosz - 10 km / M30 POL Lipiany Cjs Tłumaczenia Myślibórz

Zapłacone

Chrobocińska Elżbieta - 10 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

Chrobociński Jan - 10 km / M20 POL Szczecin Klub Leniwego Biegacza

Zapłacone

Chrzanowska Emilia - 10 km / K30 POL Krzemlin
Cichocki Jakub - 10 km / M40 POL Szczecin Hks Skaut Szczecin

Zapłacone

Cichoń Grzeorz - 10 km / M40 POL Dębno Balsa Team

Zapłacone

Ciepiela Dariusz - 10 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Cieślak Adam - 10 km / M50 POL Gryfino

Zapłacone

Cieślak Helena - 10 km / K50 POL Gryfino

Zapłacone

Cieślik Ewa - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Cieślik Paweł - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Ciszewski Krzysztof - 10 km / M30 POL Łobez

Zapłacone

Ćwierzona Robert - 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Cybulski Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Czajka Jolanta - 10 km / K50 POL Stargard

Zapłacone

Czajka Rafał - 10 km / M50 POL Stargard

Zapłacone

Czaplicka-Bednarz Irena - 10 km / K60 POL Kościno

Zapłacone

Czapska Agnieszka - 10 km / K40 POL Warzymice

Zapłacone

Czapski Sławomir - 10 km / M40 POL Przecław

Zapłacone

Czarnecka Barbara - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Czarnota Krzysztof - 10 km / M40 POL Lipiany Epidemiasportu.pl

Zapłacone

Czubak Adrian - 10 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą
Czumak Magdalena - 10 km / K20 POL Stargard

Zapłacone

Czumak Sławomir - 10 km / M50 POL Stargard Backer Obr

Zapłacone

Czylkowski Patryk - 10 km / M30 POL Banie

Zapłacone

Czyrny Łukasz - 10 km / M30 POL Karnice 1981

Zapłacone

Dąbek Artur - 10 km / M30 POL Stargard Stargard
Dąbkowski Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecinek Schneider Electric Running Team

Zapłacone

Dąbrowski Łukasz - 10 km / M20 POL Nowogard Lepszy Niż Wczoraj

Zapłacone

Dadeło Robert - 10 km / M40 POL Goleniów

Zapłacone

Daleszyński Jacek - 10 km / M40 POL Szczecin Pogodno

Zapłacone

Daleszyński Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Łękno

Zapłacone

Daszewski Lech - 10 km / M50 POL Dębno Fireeagels

Zapłacone

Dębczyński Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Wild Horse Zürich

Zapłacone

Dercz Mateusz - 10 km / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Deubel Joanna - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Dlutowska Paulina - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Dłubek Grzegorz - 10 km / M50 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Długokęcki Mateusz - 10 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza "powolni Z Nadwagą"

Zapłacone

Długosz Paweł - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

Dmytryk Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

Dołęgowski Mariusz - 10 km / M30 POL Police Bbl Police

Zapłacone

Dorawa Barbara - 10 km / K40 POL Choszczno

Zapłacone

Dorawa Robert - 10 km / M40 POL Choszczno

Zapłacone

Doskonała Alina - 10 km / K30 POL Barlinek

Zapłacone

Doskonały Łukasz - 10 km / M30 POL Barlinek

Zapłacone

Drabarek Agata - 10 km / K20 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

Draczyński Zygmunt - 10 km / M60 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

Drochomirecki Paweł - 10 km / M30 POL Łazy

Zapłacone

Droździel Magdalena - 10 km / K30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Dubiec Hubert - 10 km / M20 POL Skwierzyna 1992

Zapłacone

Duchowski Robert - 10 km / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

Duda Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Dudka Robert - 10 km / M20 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Dul Magdalena - 10 km / K40 POL Nowe Czarnowo Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Dupla Karol - 10 km / M30 POL Barlinek Kraj-Zega Barlinek

Zapłacone

Durczak Aneta - 10 km / K40 POL Gryfino
Fabisiak-Broszka Alicja - 10 km / K30 POL Szczecin Dzikie Kuny

Zapłacone

Figiel Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin Bingo Jarosław Figiel

Zapłacone

Filipienko Małgorzata - 10 km / K50 POL Strzelce Krajeńskie Wyluzowani Biegacze

Zapłacone

Filipowski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

Flajszerowicz Marcin - 10 km / M30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Flaszyński Mateusz - 10 km / M20 POL Witnica Saiyan Team

Zapłacone

Florczak Artur - 10 km / M40 POL Kołbacz

Zapłacone

Florkowski Adam - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Frydrych Michał - 10 km / M20 POL Szczecin Fc Aquila Szczecin

Zapłacone

Gabor Krzysztof - 10 km / M30 POL Gryfino

Zapłacone

Gabrysiak Wojciech - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Gaj Adam - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gajewski Sebastian - 10 km / M30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Galant Ryszard - 10 km / M20 POL Szczecin Go-Sport

Zapłacone

Gancarz Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gapiński Rafał - 10 km / M40 POL Szczecin Progdar Marathon Team
Gaszewski Patryk - 10 km / M30 POL Nowogard Nowogard

Zapłacone

Gasztold Robert - 10 km / M50 POL Szczcecin Wieczorne Bieganie Szczecin
Gaweł Barbara - 10 km / K30 POL Mieszkowice Ict-Foxy Fit

Zapłacone

Gaweł Mikołaj - 10 km / M50 POL Barlinek Bbl Barlinek

Zapłacone

Gaweł Miłosz - 10 km / M16 POL Barlinek Sp4 W Barlinku

Zapłacone

Gaweł Tomasz - 10 km / M40 POL Mieszkowice Ict-Foxy Fit

Zapłacone

Gębski Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Gess Mariusz - 10 km / M40 POL Goleniów Drużyna Biegowa Tts

Zapłacone

Gierchowska Monika - 10 km / K20 POL Szczecin Bbl Police

Zapłacone

Giergielewicz Marta - 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Głowacki Jakub - 10 km / M30 POL Szczecin Vestas Poland

Zapłacone

Goliński Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

Goluch Ilona - 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Góra Katarzyna - 10 km / K30 POL Nowe Brynki
Górka Piotr - 10 km / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

Górniak Tomasz - 10 km / M40 POL Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

Górska Anna - 10 km / K40 POL Świnoujście Mkl Maraton Świnoujście

Zapłacone

Górska Karolina - 10 km / K30 POL Police Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Górski Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Goworski Jerzy - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Grabarski Sebastian - 10 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Zuza

Zapłacone

Grabosch Joern - 10 km / M50 POL Gruenow Team Grünow

Zapłacone

Grabowska Paulina - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Gradys Konrad - 10 km / M30 POL Choszczno
Grewling Grzegorz - 10 km / M30 POL Przecław

Zapłacone

Grodek Joanna - 10 km / K50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Grupa Jarosław - 10 km / M30 POL Stargard Szczeciński Szwla Stargard
Gruszka Adam - 10 km / M50 POL Szczecin Swim2Tri

Zapłacone

Grygorcewicz Justyna - 10 km / K20 POL Police Go-Sport

Zapłacone

Grzelak Ryszard - 10 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Grzelczak Grzegorz - 10 km / M30 POL Chojna

Zapłacone

Gumienny Andrzej - 10 km / M60 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Guster Łukasz - 10 km / M20 POL Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski

Zapłacone

Guźniczak Krzysztof - 10 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odra
Gwardiak Bartłomiej - 10 km / M20 POL Goleniów Prime Cargo Poland

Zapłacone

Hanczewska Marta - 10 km / K30 POL Szczecin Hasaj To!

Zapłacone

Haraszczuk Jerzy - 10 km / M50 POL Załom

Zapłacone

Haraszczuk Krystian - 10 km / M30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Harner Jacek - 10 km / M30 POL Police Panda I Banda

Zapłacone

Haściło Krzysztof - 10 km / M40 POL Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Zapłacone

Hatowski Ryszard - 10 km / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Hawrylak Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

Heigel Krzysztof - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Hemmerling Matthias - 10 km / M40 POL Rubkow Laufmutzen Usedom

Zapłacone

Hendzel Miłosz - 10 km / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Henri Lempereur - 10 km / M60 FRA Sevres Team Ethan
Herba Zbigniew - 10 km / M60 POL Stargard Ja Się Nie Ścigam-Stargard. Holstar Pężino.

Zapłacone

Hoffmann Marta - 10 km / K30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Scigam

Zapłacone

Holewińska Joanna - 10 km / K20 POL Stargard

Zapłacone

Hołyński Leszek - 10 km / M30 POL Przecław Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Imiela Krzysztof - 10 km / M30 POL Gorzów Wlpk

Zapłacone

Iwaniak Dariusz - 10 km / M40 POL Mirosław

Zapłacone

Iwaniak Wioletta - 10 km / K40 POL Mirosław

Zapłacone

Iwanowski Arkadiusz - 10 km / M40 POL Zwierzyn Kb Pento Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

Izak Katarzyna - 10 km / K40 POL Stargard

Zapłacone

Izmajłowicz Kuba - 10 km / M30 POL Stargard -

Zapłacone

Jabłoński Wojciech - 10 km / M40 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

Jackiewicz Monika - 10 km / K20 POL Szczecin Raz Szczecin
Jacyna Miroslaw - 10 km / M50 POL Szczecin-Dabie Gryfus I Cisnij Team

Zapłacone

Jadrysiewicz Krzysztof - 10 km / M30 POL Choszczno

Zapłacone

Jakowienko Grzegorz - 10 km / M30 POL Świdwin Backer Obr

Zapłacone

Jaksina Anna - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Jakubiak Anna - 10 km / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Jamro Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Janeczek Monika - 10 km / K40 POL Stargard Gryfskand Activated

Zapłacone

Jania Janusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Janiak Joanna - 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Janiak Łukasz - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Janiszewska Marlena - 10 km / K30 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

Janiszewski Mieczysław - 10 km / M50 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

Januszewska Magdalena - 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie
Jarosz Roman - 10 km / M50 POL Wałcz

Zapłacone

Jaroszewicz Aleksandra - 10 km / K20 POL Police Skoda Pehamot
Jaroszewicz Grzegorz - 10 km / M40 POL Police Skoda Pehamot
Jarząb Małgorzata - 10 km / K40 POL Szczecin 3Lggns

Zapłacone

Jasina Leszek - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Jasińska Natalia - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Jasiński Krystian - 10 km / M20 POL Police
Jasiuchna Aleksandra - 10 km / K30 POL Świnoujście Pieczarkowe Łapki Świniujście

Zapłacone

Jasiuchna Marek - 10 km / M30 POL Świnoujście Pieczarkowe Łapki Świnoujście

Zapłacone

Jastak Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Jastrzębski Daniel - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Jaszcz Magdalena - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Jaszczyk Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Jędroszkowiak Mariusz - 10 km / M40 POL Szczecin
Jerzyk-Szamałek Bogusława - 10 km / K40 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Jesionowska Emilia - 10 km / K20 POL Młyniec Pierwszy

Zapłacone

Jonasik Joanna - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Jonasik Tomasz - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Jóźwicka Aneta - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Jurczyński Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Grupa Tom

Zapłacone

Juszkiewicz Małgorzata - 10 km / K40 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin/smt

Zapłacone

Kaca Jarosław - 10 km / M20 POL Motaniec Skb Dzik

Zapłacone

Kaczmarczyk Jerzy - 10 km / M40 POL Drezdenko Fsd Run Drezdenko
Kaczmarek Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kaczmarek Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

Kaczmarkiewicz Iwona - 10 km / K30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
Kaczor Piotr - 10 km / M40 POL Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo

Zapłacone

Kaczyński Radosław - 10 km / M40 POL Smolęcin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Kajtowski Daniel - 10 km / M40 POL Warzymice Hq Mnc Ne

Zapłacone

Kaliciński Bartosz - 10 km / M30 POL Barlinek

Zapłacone

Kaliciński Wojciech - 10 km / M30 POL Barlinek

Zapłacone

Kalinowski Daniel - 10 km / M40 POL Moskorzyn

Zapłacone

Kalinowski Sylwester - 10 km / M30 POL Moskorzyn

Zapłacone

Kamińska Adriana - 10 km / K30 POL Police Bbl Police

Zapłacone

Kamińska Agnieszka - 10 km / K30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kamińska Dagmara - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kamińska Iwona - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kamińska Malgorzata - 10 km / K50 POL Police Ukl Ósemka Police

Zapłacone

Kamiński Adam - 10 km / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Kamola Maciej - 10 km / M30 POL Choszczno Choszczeńska 10

Zapłacone

Karczewski Adrian - 10 km / M30 POL Szczecin Drużyna Biegowa Tts

Zapłacone

Kardasz Agnieszka - 10 km / K30 POL Studzionka
Karlin-Grażewicz Katarzyna - 10 km / K40 POL Szczecin 1978

Zapłacone

Karow Marcin - 10 km / M20 POL Drawsko Pomorskie Zdr

Zapłacone

Kasprzak Marek - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Kawczyński Maciej - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Kaźmierczak Michał - 10 km / M40 POL Dopiewiec Europa Systems

Zapłacone

Kazuba Piotr - 10 km / M40 POL Nowogard
Kędzierski Krzysztof - 10 km / M50 POL Tanowo Smt Szczecin

Zapłacone

Keplin Aleksandra - 10 km / K30 POL Choszczno

Zapłacone

Kiełpińska Samanta - 10 km / K20 POL Szczecin No Logo

Zapłacone

Kieszkowski Adam - 10 km / M30 POL Szczecin Tri Rzeźnia

Zapłacone

Kinzel Christof - 10 km / M30 DEU Rostock

Zapłacone

Kinzel Christof - 10 km / M30 DEU Rostock
Kisz Przemysław - 10 km / M40 POL Szczecin Pionier Szczecin

Zapłacone

Klich Jan - 10 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Klimkowski Tomasz - 10 km / M50 POL Choszczno Dbwd Wkp-W
Knap Czarek - 10 km / M50 POL Szczecin Hoża Team

Zapłacone

Knieć Piotr - 10 km / M30 POL Goleniów 220V

Zapłacone

Kobryński Janusz - 10 km / M60 POL Krzynki Sokół Choszczno

Zapłacone

Kobus Kasia - 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Kochanowski Kacper - 10 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Kociuba Michał - 10 km / M20 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

Kolasa Konrad - 10 km / M40 POL Bezrzecze Ludwikoreo

Zapłacone

Kolenda Krzysztof - 10 km / M40 POL Szczecin 220V/ Kalmar Runners

Zapłacone

Koloda Sebastian - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Kołaczyk Jerzy - 10 km / M60 POL Moryń Kb Hermas Gryfino

Zapłacone

Kołat Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Komar Anna - 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Komisarczyk Grzegorz - 10 km / M40 POL Sułkowo

Zapłacone

Kompanowski Wojciech - 10 km / M16 POL Lubiszyn

Zapłacone

Konopczyński Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Konratowska Ola - 10 km / K30 POL Szczecin Termo Organika Sp. Z O.o.

Zapłacone

Kopacz Łukasz - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Kopcewicz Robert - 10 km / M50 POL Goleniów

Zapłacone

Kopera Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin Biegambolubie

Zapłacone

Kopka Magdalena - 10 km / K30 POL Police

Zapłacone

Kornieiev Artem - 10 km / M30 UKR Drohobycz Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Korniejew Piotr - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kościkiewicz Filip - 10 km / M16 POL Banie Brak
Kościkiewicz Remigiusz - 10 km / M30 POL Banie

Zapłacone

Kosiński Mateusz - 10 km / M20 POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

Kosmaczewski Ryszard - 10 km / M20 POL Szczecin Judo Team Szczecin

Zapłacone

Kośmiński Paweł - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Kotarski Bartłomiej - 10 km / M40 POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

Kotowicz Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kotowska Iwona - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kotowski Dominik - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kotyla Jacek - 10 km / M50 POL Świdwin Phu Akces Jacek Kotyla

Zapłacone

Kowalczyk Marcin - 10 km / M30 POL Wałcz

Zapłacone

Kowalczyk Mirosława - 10 km / K50 POL Łozice

Zapłacone

Kowalczyk Paweł - 10 km / M30 POL Radziszewo Prezes Klubu Powolni Z Nadwagą

Zapłacone

Kowalewski Dariusz - 10 km / M50 POL Świnoujście

Zapłacone

Kowalska Barbara - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalska Roksana - 10 km / K30 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Kowalski Karol - 10 km / M30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Kowiel Mariusz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Kowzan Marcin - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Krasa Sławomir - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Krause Piotr - 10 km / M30 POL Goleniów

Zapłacone

Krawczyk Katarzyna - 10 km / K30 POL Gryfino Klub Biegacza Hermes Gryfino

Zapłacone

Król Gerard - 10 km / M40 POL Tantow

Zapłacone

Król Marcin - 10 km / M30 POL Reptowo

Zapłacone

Królak Beata - 10 km / K50 POL Police Sp 8 Police

Zapłacone

Kromrych Maciej - 10 km / M40 POL Nakło

Zapłacone

Kruczek Monika - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Kryński Andrzej - 10 km / M50 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
Kryzhanovskyi Oleksii - 10 km / M30 POL Szczecin Drużyna Biegowa Tts

Zapłacone

Krześniowski Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Gryfus Szczecin
Ksiądz Paweł - 10 km / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Kubiaczyk Ireneusz - 10 km / M40 POL Mosty Mosty

Zapłacone

Kubiak Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin Kw Psp Szczecin

Zapłacone

Kubicka Karolina - 10 km / K30 POL Nowogard

Zapłacone

Kubisztal Wojciech - 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kubler Andrzej - 10 km / M30 POL Bezrzecze Rdlp W Szczecinie

Zapłacone

Kucharska Katarzyna - 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kucharski Piotr - 10 km / M40 POL Glinik Gmina Deszczno Amator-Niezrzeszony, Czyli Wszystko Mogę... Nic Nie Muszę...!
Kudra Grażyna - 10 km / K50 POL Szczecin Morsole Szczecin

Zapłacone

Kufel Dariusz - 10 km / M50 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Kujawa Maciej - 10 km / M40 POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

Kukurowska Sylwia - 10 km / K40 POL Police Bbl Police
Kulig Krzysztof - 10 km / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kunowski Piotr - 10 km / M30 POL Sowno Smucikonie Team Sowno

Zapłacone

Kupinski Mieczysław - 10 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kurkowska Angelika - 10 km / K30 POL Moryń
Kurkowski Marcin - 10 km / M30 POL Moryń
Kurowski Sebastian - 10 km / M30 POL Trzcińsko Zdrój
Kurzawa Marcin - 10 km / M30 POL Osina Goldasteam
Kurzyński Ryszard - 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Kusiak Magdalena - 10 km / K20 POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

Kusińska Alicja - 10 km / K40 POL Stare Polichno Polichno Team

Zapłacone

Kustosz Jakub - 10 km / M20 POL Przelewice

Zapłacone

Kustra Tomasz - 10 km / M40 POL Kłodzino Kermi Polska

Zapłacone

Kutaj Marcin - 10 km / M30 POL Pyrzyce Sklep Sportowy Krea-Tor

Zapłacone

Kwarciak Adrian - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Kwiatkowska Magdalena - 10 km / K40 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kwiatkowski Dariusz - 10 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Kwieciński Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin Smt Szczecin

Zapłacone

Lal Małgorzata - 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Lambrych Artur - 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Lamorski Mateusz - 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Langner Ariel - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Lasek Anna - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Lasek Bartosz - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Lasota Jacek - 10 km / M50 POL Szczecin Animex Team

Zapłacone

Lau Adam - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Lazarz Marta - 10 km / K30 POL Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
Lebowski Ryszard - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Leśniak Dariusz - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Leśniak Jerzy - 10 km / M60 POL Gryfino
Leszczyńska Anna - 10 km / K30 POL Szczecin
Lewandowska Marta - 10 km / K20 POL Kostrzyn Nad Odrą Saiyan Team

Zapłacone

Lewandowski Grzegorz - 10 km / M50 POL Gryfino Klub Hdk Pck

Zapłacone

Lewandowski Leszek - 10 km / M50 POL Myślibórz

Zapłacone

Lewandowski Piotr - 10 km / M30 POL Police Skb Dzik

Zapłacone

Lewikowska Patrycja - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Linkiewicz Wioletta - 10 km / K30 POL Linie

Zapłacone

Lipski Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

Lisicki Jan - 10 km / M50 POL Szczecin Fundacja Dzika Ostoja

Zapłacone

Litwinowcz Renata - 10 km / K40 POL Kolobrzeg Kbwygan

Zapłacone

Look Izabela - 10 km / K30 POL Szczecin Marina Club

Zapłacone

Lubasiński Tomasz - 10 km / M40 POL Stargard Backer Obr

Zapłacone

Lubczyńska Marta - 10 km / K30 POL Krąpiel

Zapłacone

Lubczyński Marek - 10 km / M40 POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

Lutostański Adam - 10 km / M30 POL Bobowicko Ks Kasztelanka
Łachacz Irmina - 10 km / K30 POL Szczecin Artventura

Zapłacone

Ława Bartosz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Łebiński Wojtek - 10 km / M40 POL Szczecin Um Wzp

Zapłacone

Łempkowska Beata - 10 km / K40 POL Police Bbl Police

Zapłacone

Łocman Daniel - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Łuczak Zbigniew - 10 km / M30 POL Stargard Kdow/3Bpzmot

Zapłacone

Łukasiewicz Agnieszka - 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie Gryfino

Zapłacone

Łukaszewska Anna - 10 km / K40 POL Szczecin 3Lggns / Fizjobiegacze

Zapłacone

Łukomski Piotr - 10 km / M20 POL Goleniów

Zapłacone

Łużyńska Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Łużyński Tomasz - 10 km / M40 POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Machlański Remigiusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Maciejewska Grazyna - 10 km / K50 POL Marianowo Szwla
Maciejewski Henryk - 10 km / M60 POL Marianowo Szwla
Maciołek Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Mackowicz Aneta - 10 km / K40 POL Szczecin Rehabilitacja Womp Szczecin

Zapłacone

Macudzińska Małgosia - 10 km / K40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Macudziński Adam - 10 km / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Maduzia Grzegorz - 10 km / M40 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Maduzia Marcin - 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Maga Tomasz - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Magierska Honorata - 10 km / K30 POL Gryfino Drużyna Szpiku
Mahlke-Skrock Thomas - 10 km / M50 DEU Stendal Lauftreff Tangermünde E.v.

Zapłacone

Maj Anna - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Maj Waldemar - 10 km / M40 POL Wałcz 100 Batalion Łączności

Zapłacone

Majewski Jakub - 10 km / M30 POL Mingajny

Zapłacone

Majewski Wojciech - 10 km / M20 POL Mingajny

Zapłacone

Maksymiak Anna - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Malec Mariusz - 10 km / M40 POL Stargard Miedwianie-Stargardzi Klub Morsów

Zapłacone

Malinowski Rafał - 10 km / M30 POL Szczecin Szczecin Biega

Zapłacone

Maliszewski Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Małecka Anna - 10 km / K40 POL Szczecin Pani

Zapłacone

Małecki Artur - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Małecki Sebastian - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Manik Przemek - 10 km / M40 POL Ryszewko Mm Sport Group / Lovelasy / Ryszewko

Zapłacone

Marchlewski Arsen - 10 km / M30 POL Wolin Hasaj To!

Zapłacone

Marcinkowski Marek - 10 km / M40 POL Szczecin Hq Mnc Ne

Zapłacone

Markiewicz Dawid - 10 km / M30 POL Szczecin Nadrensee

Zapłacone

Markowski Krzysztof - 10 km / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

Martynowicz Andrzej - 10 km / M40 POL Gryfino Z1 Jinks (Gryfino)

Zapłacone

Marynowski Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

Marynowski Sławomir - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Masewicz Grzegorz - 10 km / M30 POL Gorzów Wielkopolski Kb Zofanna Gorzów Wlkp.

Zapłacone

Maślanay Paweł - 10 km / M50 POL Wałcz

Zapłacone

Masłowska Barbara - 10 km / K40 POL Stargard

Zapłacone

Masłowski Artur - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Maszczyk Marta - 10 km / K30 POL Gryfino Monia Gym

Zapłacone

Masztaler Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Mataj Maciej - 10 km / M40 POL Gryfino 100% Ekipa Gryfino

Zapłacone

Matul Hanna - 10 km / K30 POL Stargard Kalmar Runners

Zapłacone

Matusiak Adam - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Matusiak Rafał - 10 km / M20 POL Szczecin 1994
Matuszak Anita - 10 km / K40 POL Szczecin Mango Gatki Team

Zapłacone

Matwiejczyk Piotr - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Mazur Kamil - 10 km / M30 POL Świnoujście 1984

Zapłacone

Mazurkiewicz Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Coral Reef Team
Mazurowski Piotr - 10 km / M30 POL Goleniow

Zapłacone

Mechliński Radosław - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Merdało Aleksandra - 10 km / K30 POL Ryszewko Mm Sport Group / Lovelasy / Ryszewko

Zapłacone

Michalak Jacek - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Michalik Andrzej - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Miecznikowski Patryk - 10 km / M20 POL Banie

Zapłacone

Miedziński Piotr - 10 km / M40 POL Stargard

Zapłacone

Mielniczuk Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Mikołajczyk Karolina - 10 km / K30 POL Krzemlin
Milczarski Piotr - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Miler Małgorzata - 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Miner Artur - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Minko Arkadiusz - 10 km / M30 POL Szczecin Mkl Szczecin

Zapłacone

Mirowska Kasia - 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Misiura Michał - 10 km / M30 POL Gryfice Rungryf Gryfice

Zapłacone

Miśkiewicz Magdalena - 10 km / K30 POL Rzepnowo Dzikie Kuny

Zapłacone

Miśkiewicz Rafał - 10 km / M20 POL Pyrzyce

Zapłacone

Miszczyszyn Małgorzata - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Mizgalski Krzysztof - 10 km / M50 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Młynarczyk Krzysztof - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Mofina Piotr - 10 km / M20 POL Police

Zapłacone

Morawiak Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Moskal Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin Aligancko

Zapłacone

Moskwa Grzegorz - 10 km / M40 POL Szczecin
Moskwa Martyna - 10 km / K20 POL Szczecin Go Sport

Zapłacone

Mroczek Anna - 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Mróz Dariusz - 10 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Murawska Monika - 10 km / K40 POL Świnoujście

Zapłacone

Murawska Nikola - 10 km / K16 POL Szczecin
Murawska Wioletta - 10 km / K40 POL Szczecin
Musiał Adam - 10 km / M60 POL Drawsko ?

Zapłacone

Myślisz Barbara - 10 km / K40 POL Chojna

Zapłacone

Nadolny Przemysław - 10 km / M40 POL Szczecin Inter-Copy Szczecin

Zapłacone

Naglacki Grzegorz - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Nalewaj Robert - 10 km / M30 POL Szczecin Drużyna Biegowa Tts

Zapłacone

Narejko Paweł - 10 km / M20 POL Chojna

Zapłacone

Nastarowicz Tomasz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Nenko Krzysztof - 10 km / M40 POL Dołuje

Zapłacone

Nickowski Jeremiasz - 10 km / M40 POL Stargard 12 Bz

Zapłacone

Niełacna Ewelina - 10 km / K30 POL Krajnik

Zapłacone

Nieroda Robert - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Niewadzik Urszula - 10 km / K40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Niewolin Tomasz - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Bożena - 10 km / K30 POL Stargard

Zapłacone

Nowak Daniel - 10 km / M30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

Nowak Sylwester - 10 km / M30 POL Jachówka 102 Bochr

Zapłacone

Nowak Tomasz - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Nowicki Tomasz - 10 km / M30 POL Sowno

Zapłacone

Nowosławska Anna - 10 km / K30 POL Szczecin
Nowosławski Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Obst Mariusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Ochroński Krzysztof - 10 km / M30 POL Tetyń

Zapłacone

Ogiejko Wojtek - 10 km / M30 POL Myślibórz Kp Psp

Zapłacone

Okruta Bartłomiej - 10 km / M30 POL Szczecin Profiactive.pl
Olczyk Błażej - 10 km / M20 POL Dolice

Zapłacone

Olejniczak Agata - 10 km / K20 POL Pyrzyce Sklep Sportowy Krea-Tor

Zapłacone

Oleśków Norbert - 10 km / M40 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

Olszewska Małgorzata - 10 km / K30 POL Pyrzyce
Olszewski Dawid - 10 km / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Opaluch Radoslaw - 10 km / M30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Opulski Wiesław - 10 km / M50 POL Myślibórz

Zapłacone

Orlik Damian - 10 km / M20 POL Szczecin Asics Frontrunner
Orszulak Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Toucan Team

Zapłacone

Orzechowski Mariusz - 10 km / M20 POL Obryta Stargard.ja Się Nie Scigam

Zapłacone

Osiński Grzegorz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Ostrowski Marian - 10 km / M60 POL Złocieniec Senior54
Ostrowski Sylwester - 10 km / M40 POL Stargard Stargard

Zapłacone

Pachnowski Sławomir - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Pacyna Renata - 10 km / K40 POL Kozielice Husaria Fight Team Kozielice

Zapłacone

Paduszyńska Wioletta - 10 km / K30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Zapłacone

Pagel Kasia - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Pal Emilian - 10 km / M40 POL Bolewi Sokół Choszczno

Zapłacone

Panasiuk Krzysztof - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Pańczyk Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Parol Grzegorz - 10 km / M40 POL Szczecin
Paszkiewicz Krzysztof - 10 km / M40 POL Pniewo Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Pawelczak Cezary - 10 km / M40 POL Szczecin Calypso Runners Team

Zapłacone

Pawełczak Damian - 10 km / M20 POL Krzywin

Zapłacone

Pawluk Piotr - 10 km / M30 POL Kozielice

Zapłacone

Pawłowska Anna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Pawłowski Darosław - 10 km / M50 POL Gryfino

Zapłacone

Pawłowski Zbigniew - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Peda Leszek - 10 km / M60 POL Police Police

Zapłacone

Pejska-Babińska Justyna - 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Pękalski Tomasz - 10 km / M30 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Pekról Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Pelc Marek - 10 km / M30 POL Szczecin 12 Bz

Zapłacone

Petrykowski Karol - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Piątkowska Izabela - 10 km / K30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Piętak Agnieszka - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin

Zapłacone

Pietruczyk Arek - 10 km / M40 POL Długołęka

Zapłacone

Pietruszka Sławomir - 10 km / M50 POL Szczecin Bbl Szczecin

Zapłacone

Pietryszak Marek - 10 km / M40 POL Pyrzyce

Zapłacone

Pilarska Iwona - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Piotrowicz Piotr - 10 km / M40 POL Maszewo Eprogres.pl

Zapłacone

Piotrowska Anita - 10 km / K20 POL Długołęka

Zapłacone

Piotrowski Michał - 10 km / POL Dębno

Zapłacone

Piwowarczyk Wojciech - 10 km / M20 POL Pyrzyce Europa Systems

Zapłacone

Piwowarska Bogumiła - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Piwowarski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Plata Tadeusz - 10 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

Pleśniak Jarosław - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Plewik Dariusz - 10 km / M30 POL Mierzyn B&r Automatyka

Zapłacone

Pluskota Przemysław - 10 km / M40 POL Dobra Fsd Run Drezdenko

Zapłacone

Pluta Grzegorz - 10 km / M50 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Pluta Tomasz - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Podobas Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Podolak Izabela - 10 km / K40 POL Sobieradz
Podolak Mirosław - 10 km / M40 POL Sobieradz Kp Psp Gryfino
Pogoda-Błaziak Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin -

Zapłacone

Polański Norbert - 10 km / M40 POL Świdwin Parkrun Świdwin 21Blt

Zapłacone

Policzkiewicz Maciej - 10 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

Ponicka Izabela - 10 km / K40 POL Ujście Ujście

Zapłacone

Ponicki Tomasz - 10 km / M40 POL Ujście Ujście

Zapłacone

Popiół Izabela - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Porwich Radek - 10 km / M40 POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Potrząsaj Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Prędkowski Piotr - 10 km / M30 POL Cedynia Active Chojna

Zapłacone

Prociak Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin Skb Dzik

Zapłacone

Prokocka Asia - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Prokop Agata - 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Prokopczuk Adam - 10 km / M30 POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Prostecka-Siwy Izabela - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Przekopowicz Bartosz - 10 km / M20 POL Stargard 102. Batalion Ochrony

Zapłacone

Puff Agata - 10 km / K30 POL Police Panda I Banda

Zapłacone

Pustelnik Tomasz - 10 km / M30 POL Stargard Aligancko
Pyda Przemysław - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Pyrek Rafał - 10 km / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Pyzik Krzysztof - 10 km / M30 POL Świnoujście Vegeslonik Team / Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Racinowska Sylwia - 10 km / K20 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Racinowski Maciej - 10 km / M50 POL Gryfino

Zapłacone

Raczyński Robert - 10 km / M30 POL Choszczno Choszczeńska Dziesiątka
Rajchel Marcin - 10 km / M30 POL Police

Zapłacone

Rajfur Joanna - 10 km / K30 POL Daleszewo No Logo

Zapłacone

Ratajczyk Konrad - 10 km / M20 POL Police

Zapłacone

Rawa Donata - 10 km / K40 POL Dobra Mangogatkiteam

Zapłacone

Rega Sławomir - 10 km / M40 POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Reinholz Elżbieta - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rekowska Danuta - 10 km / K50 POL Bezrzecze

Zapłacone

Robak Izabela - 10 km / K20 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Robert Szota - 10 km / M30 POL Szczecin Smt Szczecin
Rogaczewski Piotr - 10 km / M30 POL Banie Gryfus Team
Rogiewicz Brygida - 10 km / K40 POL Mierzyn

Zapłacone

Rogiewicz Remigiusz - 10 km / M40 POL Mierzyn Ks Ironman C/s Polska

Zapłacone

Rogowski Krystian - 10 km / M16 POL Szczecin Skrzywieni Goście

Zapłacone

Rogowski Robert - 10 km / M40 POL Szczecin Skrzywieni Goście

Zapłacone

Rojek Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rojewski Mateusz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rolbiecka Anna - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Rolbiecki Karol - 10 km / M30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Rolla Dorian - 10 km / M40 POL Warzymice

Zapłacone

Romanowski Maciej - 10 km / M20 POL Rzepnowo

Zapłacone

Romański Wojciech - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Romej Elżbieta - 10 km / K50 POL Łobez Lłkb Trucht Łobez

Zapłacone

Róż Sylwia - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rózga Jerzy - 10 km / M40 POL Szczecin Viking

Zapłacone

Rózga Zbigniew - 10 km / M40 POL Szczecin Viking 88
Rozkowiński Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rudera Waldemar - 10 km / M30 POL Szczecin 12 Bdow

Zapłacone

Rudzewicz Mariusz - 10 km / M30 POL Świnoujście

Zapłacone

Rudziewicz Urszula - 10 km / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Rupinski Michal - 10 km / M20 POL Szczecin Hq Mncne
Rutkowski Stanisław - 10 km / M30 POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

Rybak Krzysztof - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Rybakowski Marcin - 10 km / M30 POL Poznań

Zapłacone

Rydel Małgorzata - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Rydzewski Michał - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Rymer Wojtek - 10 km / M40 POL Pucice Własny Jednoosobowy

Zapłacone

Rynkowska Anna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Ryś Dawid - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Sadowska Beata - 10 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

Sadowska Paula - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Sadowski Artur - 10 km / M40 POL Gryfino Biegam Dla Siebie

Zapłacone

Salwa Ewelina - 10 km / K30 POL Piła 4Run Team Piła
Santarek Wojciech - 10 km / M40 POL Szczecin
Sarosi Gyula - 10 km / M40 POL Dobra Emu
Sarosi Kristof - 10 km / M16 POL Dobra Ks Ironman Szczecin
Sawicki Bartosz - 10 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski Dzikie Dziki Gorzów / #motywacjaidoprzodu

Zapłacone

Sawicki Kamil - 10 km / M30 POL Kliniska Wielkie

Zapłacone

Schillhaneck-Demke Stephan - 10 km / M50 DEU Berlin Lrg Torpedo Berlin

Zapłacone

Ścierko Dawid - 10 km / M20 POL Szczecin Dzikie Wieprze

Zapłacone

Sęk Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin
Seweryn Jarosław - 10 km / M20 POL Bielice

Zapłacone

Siąkajło Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Sidorowicz Sylwia - 10 km / K40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie
Siemiernik Dariusz - 10 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

Siepracki Robert - 10 km / M30 POL Przęsocin

Zapłacone

Sikora Krzysztof - 10 km / M60 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Sito Magdalena - 10 km / K40 POL Ławy

Zapłacone

Siwek Arleta - 10 km / K30 POL Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo

Zapłacone

Siwek Jarek - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Siwicka Aleksandra - 10 km / K30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Skałecki Robert - 10 km / M40 POL Świdwin Parkrun Świdwin

Zapłacone

Skawińska Monika - 10 km / K30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Skoczylas Wojciech - 10 km / M20 POL Szczecin Butting

Zapłacone

Skoneczny Przemysław - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Skórski Janusz - 10 km / M40 POL Krzeszyce Model Team

Zapłacone

Skotarczak Maciej - 10 km / M40 POL Szczecin Sdo
Skrzypiec Andrzej - 10 km / M60 POL Świnoujście Mkl Maraton Świnoujście

Zapłacone

Śliwa Wojciech - 10 km / M40 POL Szczecin Ks Ironman Cs Polska

Zapłacone

Śliwiński Marcin - 10 km / M30 POL Chojna 1983
Ślubowski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Ślusarz Iwona - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Słowikowska Kamila - 10 km / K30 POL Szczecin Berserkers Team

Zapłacone

Słowińska Maja - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Śmieja Bartosz - 10 km / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

Snela-Daleszyńska Sabrina - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Sobański Arkadiusz - 10 km / M40 POL Myślibórz Scs Myślibórz

Zapłacone

Sobczyk Andrzej - 10 km / M40 POL Bezrzecze

Zapłacone

Sobecki Filip - 10 km / M40 POL Bezrzecze-Szczecin Ks Ironman Cs Polska

Zapłacone

Sobolewska-Szwed Ewelina - 10 km / K40 POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

Sodnomgombo Alimaa - 10 km / K50 MGL Szczecin Fiziobegacze Szczecin
Sokołowska Anna - 10 km / K20 POL Gryfino

Zapłacone

Śpiewak Karolina - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Sprogis Joasia - 10 km / K40 POL Szczecin Tricarbon

Zapłacone

Stachnik Sabina - 10 km / K40 POL Barlinek 1975

Zapłacone

Stachowicz-Maciołek Kamila - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Stachowski Andrzej - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Stanasiuk Edyta - 10 km / K30 POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
Stańczak Katarzyna - 10 km / K20 POL Dolaszewo
Stanek Fabian - 10 km / M40 POL Szczecin 1975

Zapłacone

Stankiewicz Cezary - 10 km / M40 POL Międzyrzecz

Zapłacone

Starzyński Tomek - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Staszewska Justyna - 10 km / K20 POL Gryfino

Zapłacone

Stefaniak Paweł - 10 km / M30 POL Stargard 14 Buj/2Bpzmot

Zapłacone

Stefanowicz Marcin - 10 km / M30 POL Dębno Www.pcexpert-Sklep.net

Zapłacone

Stojanowski Dariusz - 10 km / M40 POL Szczecin Hoża Team-Parkrun Szczecin

Zapłacone

Strojna Dorota - 10 km / K40 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Strychanin Grzegorz - 10 km / M40 POL Gorzów Wlkp
Strzelec Konrad - 10 km / M20 POL Szczecin Hawajskie Rekiny
Sulecki Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Surmacz Rafał - 10 km / M40 POL Przeźmierowo Cardiorunners

Zapłacone

Susik Kamil - 10 km / M30 POL Goleniów

Zapłacone

Suski Piotr - 10 km / M40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście

Zapłacone

Swacha Andrzej - 10 km / M30 POL Stargard Backer Obr

Zapłacone

Świątek Jakub - 10 km / M40 POL Szczecin Sks Husaria

Zapłacone

Świątek Joanna - 10 km / K30 POL Szczecin Sks Husaria

Zapłacone

Świerczewska Agnieszka - 10 km / K40 POL Drawno Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Świerzko Artur - 10 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Świgoń Izabela - 10 km / K40 POL Suchań Szwla Stargard
Świszcz Sylwia - 10 km / K20 POL Szczecin 1990
Świtalski Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szałański Roman - 10 km / M50 POL Stargard Truchtacz Stargard

Zapłacone

Szar Aneta - 10 km / K40 POL Dębno

Zapłacone

Szarapanowski Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Szatanek Ewa - 10 km / K40 POL Buk

Zapłacone

Szczepanek Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szczepaniak Izabela - 10 km / K20 POL Włocławek Raz Szczecin

Zapłacone

Szczepaniak Sebastian - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Szczepańska Hanna - 10 km / K20 POL Szczecin
Szczepański Adam - 10 km / M30 POL Milanówek Albatrosy

Zapłacone

Szczerba Michał - 10 km / M30 POL Barlinek 1981

Zapłacone

Szczygieł Paweł - 10 km / M30 POL Stargard

Zapłacone

Szeląg Tomasz - 10 km / M40 POL Lipiany Kb 42.2 Lipiany

Zapłacone

Szeszko Magdalena - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Szewczuk Zbigniew - 10 km / M30 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Szewczyk Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szłapka Dariusz - 10 km / M50 POL Świnoujście
Sztandera Małgorzata - 10 km / K30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam!
Sztukin Tatiana - 10 km / K50 POL Rewal

Zapłacone

Szubert Bożena - 10 km / K30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Szufranowicz Miroslaw - 10 km / M40 POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Zapłacone

Szulgo Mirek - 10 km / M50 POL Miezryn

Zapłacone

Szurgocińska Nikolina - 10 km / K20 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino
Szurmiej Piotr - 10 km / M30 POL Ośno Lubuskie 1987

Zapłacone

Szustak Aneta - 10 km / K40 POL Sulechow
Szustak Robert - 10 km / M40 POL Gryfino Jäger Polska

Zapłacone

Szwacinska Agnieszka - 10 km / K30 POL Stargard

Zapłacone

Szwed Aleksander - 10 km / M40 POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

Szydłowska Joanna - 10 km / K20 POL Stargard

Zapłacone

Szymańska Anna - 10 km / K60 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów
Szymańska Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Szymański Paweł - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Szymański Sławomir - 10 km / M30 POL Szczecin Raz

Zapłacone

Szymczak Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Brak

Zapłacone

Szymczyk Dawid - 10 km / M20 POL Stargard
Szynkowski Krzysztof - 10 km / M40 POL Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin

Zapłacone

Szyszka Henryk - 10 km / M50 POL Dębno Balsa Team

Zapłacone

Talarek Robert - 10 km / M40 POL Szczecin Teleranek

Zapłacone

Tarkowski Marek - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Tarnowska Renata - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Tatara Marek - 10 km / M40 POL Kostrzyn And Odrą Ict-Foxy Fit

Zapłacone

Tecza Konrad - 10 km / M30 POL Berlin Dzikie Kuny

Zapłacone

Terlikowski Grzegorz - 10 km / M30 POL Zieleniewo

Zapłacone

Terpiłowski Łucjan - 10 km / M60 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Teśluk Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Tietz Przemek - 10 km / M40 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam.

Zapłacone

Tkacz Rafał - 10 km / M30 POL Szczecin Hasaj To!

Zapłacone

Tober Edyta - 10 km / K30 POL Łobez

Zapłacone

Toffel Andrzej - 10 km / M40 POL Gorzów Ict-Foxy Fit

Zapłacone

Tomaszewski Dominik - 10 km / M30 POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

Tomczak Błażej - 10 km / M20 POL Brzozówka

Zapłacone

Tomczak Tomasz - 10 km / M40 POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

Tomczak-Czuwał Sylwia - 10 km / K40 POL Mierzyn Raz Szczecin

Zapłacone

Tomczyk Ferdynand - 10 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Tomczyk Jan - 10 km / M20 POL Szczecin Fc Aquila Szczecin

Zapłacone

Tomczyk Katarzyna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Tome Antonio - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Tumasz Cezary - 10 km / M20 POL Linie Kp Psp Pyrzyce
Turczynski Marcin - 10 km / M30 POL Pyrzyce

Zapłacone

Turek Agata - 10 km / K40 POL Szczecin Hoża Team

Zapłacone

Turemka Paweł - 10 km / M20 POL Szczecin Skoda Pehamot Team

Zapłacone

Twór Sławek - 10 km / M40 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Ulatowski Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Urbańczyk Marcin - 10 km / M40 POL Szczecin Mnc Ne
Urbańczyk Marek - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Urbański Michał - 10 km / M30 POL Zamęcin

Zapłacone

W Dariusz - 10 km / M50 POL Szczecin Klub Samotnych Serc

Zapłacone

Wachowiak Kasia - 10 km / K30 POL Gorzów Wlkp 1986
Wajs Sebastian - 10 km / M30 POL Szczecin 12 Bz

Zapłacone

Walczak Darek - 10 km / M40 POL Stargard Szwla
Walkowiak Piotr - 10 km / M30 POL Świnoujście Tri And Rescue

Zapłacone

Waniewska Monika - 10 km / K40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Waniewski Marek - 10 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Warchalowski Arkadiusz - 10 km / M40 POL Buk

Zapłacone

Wartalska Daria - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Wasielewski Kamil - 10 km / M30 POL Szczecin Hq Mncne

Zapłacone

Wasilewski Andrzej - 10 km / M20 POL Szczecin

Zapłacone

Waśkowicz Ewelina - 10 km / K40 POL Gorzów Wielkopolski
Wawrzyniuk Mariusz - 10 km / M30 POL Skwierzyna 1979

Zapłacone

Węgielska-Śliwa Agnieszka - 10 km / K40 POL Szczecin

Zapłacone

Wereszka Martyna - 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Wiatrak Dominika - 10 km / K30 POL Gryfino

Zapłacone

Widuch Anna - 10 km / K30 POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

Więckowska Emilia - 10 km / K30 POL Maszewo

Zapłacone

Więcław Mateusz - 10 km / M20 POL Łobez

Zapłacone

Wieczorek Mariusz - 10 km / M40 POL Szczecin Jw 4509

Zapłacone

Wielgus-Ulatowska Joanna - 10 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Wieliński Krzysztof - 10 km / M60 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Wiencis Małgorzata - 10 km / K40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Wierzba Piotr - 10 km / M30 POL Przecław
Wierzchowska Małgorzata - 10 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Wietrzyńska Agnieszka - 10 km / K20 POL Pyrzyce

Zapłacone

Wiklak Natalia - 10 km / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Wiktorski Sebastian - 10 km / M30 POL Skarbimierzyce

Zapłacone

Wilczyński Krzysztof - 10 km / M30 POL Warzymice Kalmar Runners

Zapłacone

Wilklisz Wojciech - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Winiarski Mariusz - 10 km / M40 POL Stargard Stargard, Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Wiśniewska Agnieszka - 10 km / K30 POL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

Wiśniewski Michał - 10 km / M30 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

Wiśniewski Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin Mtr Szczecin Team

Zapłacone

Wiśniewski Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin Backer Obr/bhp

Zapłacone

Wiśniowski Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin Biegam Bo Lubię
Wlaź Lucjan - 10 km / M40 POL Kopice Aligancko

Zapłacone

Wodzyński Krzysztof - 10 km / M30 POL Szczecin Www.wodzowie.blogspot.com
Wojciechowska Anna - 10 km / K30 POL Witnica

Zapłacone

Wojdyła Michał - 10 km / M30 POL Gryfino
Wojnarowski Marcin - 10 km / M30 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Zapłacone

Wojszczyk Michał - 10 km / M30 POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners

Zapłacone

Wojtkiewicz Grzegorz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Wolański Robert - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Wołk Piotr - 10 km / M40 POL Lipiany Kb Lipiany

Zapłacone

Wołyński Artur - 10 km / M20 POL Police
Woszczyk Renata - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Woźniak Marek - 10 km / M40 POL Szczecin Makadoma Błyskawica

Zapłacone

Woźniak Piotr - 10 km / M20 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Wróbel Mateusz - 10 km / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą Ict Foxy Fit

Zapłacone

Wróblewski Jarosław - 10 km / M40 POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

Wybacz Grzegorz - 10 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Fundacja Anaconda Gorzów

Zapłacone

Wyglądacz Alicja - 10 km / K40 POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

Wyglądacz Arkadiusz - 10 km / M40 POL Szczecin Uks "trzynastka"

Zapłacone

Wypych Rafał - 10 km / M40 POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

Wysocki Bronisław - 10 km / M50 POL Stargard

Zapłacone

Wyszczelski Paweł - 10 km / M40 POL Stargard Mnc Ne

Zapłacone

Zabdyr Marta - 10 km / K40 POL Szczecin Mango Gatki Team

Zapłacone

Zacharski Jerzy - 10 km / M50 POL Trzcianka

Zapłacone

Zacharski Jerzy - 10 km / M50 POL Trzcianka 1962
Zaczko Jacek - 10 km / M40 POL Szczecin I'm Something From Nothing

Zapłacone

Zając Tomasz - 10 km / M20 POL Kamień Pomorski Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Zajda Tomasz - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Żak Dominika - 10 km / K30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Zalewski Mariusz - 10 km / M40 POL Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

Zapała Bogdan - 10 km / M40 POL Sulechow Oki Team Sulechów

Zapłacone

Zapała Kryspina - 10 km / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą Ict Foxy Fit

Zapłacone

Zarębski Mirosłąw - 10 km / M50 POL Pyrzyce

Zapłacone

Żarnicki Kacper - 10 km / M20 POL Duniewo
Zarobiak Katarzyna - 10 km / K40 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Zarobiak Piotr - 10 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Zarzycki Piotr - 10 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

Zasada Jarosław - 10 km / M40 POL Stargard Stargard
Zawłocki Dariusz - 10 km / M30 POL Bezrzecze #rusz4Litery

Zapłacone

Zdanowski Dariusz - 10 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą Ict-Foxy Fit

Zapłacone

Zdanowski Marcin - 10 km / M30 POL Szczecin Ironrun
Zegadło Arkadiusz - 10 km / M30 POL Turze

Zapłacone

Zelek Mariusz - 10 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

Zemankieiwcz Łukasz - 10 km / M30 POL Szczecin Kanał 6 Am

Zapłacone

Zenel Krzysztof - 10 km / M50 POL Stargard

Zapłacone

Zerzut Jarosław - 10 km / M50 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

Zglinski Dobieslaw - 10 km / M30 POL Szczecin Biegajaca Mrowka
Zieba Norbert - 10 km / M30 POL Szczuczarz Hq Mncne

Zapłacone

Zieliński Marcin - 10 km / M30 POL Nowogard

Zapłacone

Zienkiewicz Antoni - 10 km / M50 POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają
Zienkiewicz Jan - 10 km / M40 POL Świnoujście Biegacze Świnoujście
Ziobrowski Dawid - 10 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Ziółkowska Andżelika - 10 km / K20 POL Gryfino Hermes

Zapłacone

Żmija Liliana - 10 km / K20 POL Zwierzyn Kb Pento Strzelce Krajeńskie

Zapłacone

Znaczko Janusz - 10 km / M50 POL Myślibórz

Zapłacone

Żochowski Marek - 10 km / M60 POL Stargard
Żok Radosław - 10 km / M40 POL Sulechów Oki Team Sulechów

Zapłacone

Żuk-Kucińska Katarzyna - 10 km / K30 POL Stargard Stargard
Żurkowska Iwona - 10 km / K50 POL Myślibórz Biegam Z Mężem

Zapłacone

Żurkowski Tomasz - 10 km / M50 POL Myślibórz Biegam Z Żoną

Zapłacone

Żyrek Jarosław - 10 km / M30 POL Przybiernów

Zapłacone

Żywicka Barbara - 10 km / K40 POL Wołczkowo

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU