Pyrzyckie Kolarskie Grand Prix FIEGE

plac Ratuszowy, Pyrzyce, Polska
08.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aksamit Irena - MINI / K POL Dolice Dolice

Niezapłacone

2. Bachtiak Marcin 133 MINI / M POL Bialogard Marycz.com

Zapłacone

3. Baj Krzysztof 130 MINI / M POL Lipiany

Zapłacone

4. Baj Paweł 131 MINI / M POL Lipiany STC Stargard

Zapłacone

5. Balcerzak Marta - MEGA / K POL Gorzow Wlkp JF DUET GOLENIÓW

Niezapłacone

6. Banaszak Robert 220 MEGA / M POL Barlinek XTC BARLINEK

Zapłacone

7. Bartkiewicz Dorian 165 MINI / M POL Toruń Sztajfa Gołaś Bikes

Zapłacone

8. Barylak Piotr 236 MEGA / M POL Debno Fuchs Cykle Racing Team PL

Zapłacone

9. Bednarz Roman 213 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

10. Bekier Szymon 11 MINI / M POL Szczecin Fat Burning

Zapłacone

11. Białoszycki Stanisław 47 MINI / M POL Pyrzyce BAKRON Pyrzyce

Zapłacone

12. Biel Andrzej - MINI / M POL Police Góral Police

Niezapłacone

13. Blej Rafał 18 MINI / M POL Szczecin Góral Police

Zapłacone

14. Błażewicz Ryszard - MEGA / M POL Zielona Góra

Niezapłacone

15. Bober Michał 88 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

16. Bogdanowicz Dawid 243 MEGA / M POL Gubin Bike Brothers Parkini

Zapłacone

17. Bogucka Milena 253 MEGA / K POL Police Police

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy 217 MEGA / M POL Choszczno

Zapłacone

19. Budziński Bartosz 207 MEGA / M POL Szczecin Laboratorium Drogowe Szczecin

Zapłacone

20. Budzyński Marcin - MINI / M POL Szczecin

Niezapłacone

21. Bulsa Marcin 98 MINI / M POL Banie

Zapłacone

22. Burzych Przemysław 244 MEGA / M POL Police 2x3 Racing Team

Zapłacone

23. Cebulak Dariusz 223 MEGA / M POL Trzebiatów AT - AktywnyTrzebiatów

Zapłacone

24. Cempa Paweł 52 MINI / M POL Nowe Chrapowo

Zapłacone

25. Cempa Weronika 83 MINI / K POL Nowe Chrapowo

Zapłacone

26. Chamienia Marek 241 MEGA / M POL Gubin Bike Brothers Parkini

Zapłacone

27. Chamier-Ciemiński Oskar - MINI / M POL Szczecin

Niezapłacone

28. Chełstowski Mieszko 123 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

29. Chmielewski Marcin 74 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

30. Chmielewski Piotr 267 MEGA / M POL Stargard Stc stargard

Zapłacone

31. Cichocka Katarzyna 43 MINI / K POL Szczecin

Zapłacone

32. Ciechanowski Wojciech 5 MINI / M POL Szczecin Rowery-Turowski

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - MEGA / M POL Kłodawa Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Niezapłacone

34. Cymbalista Andrzej 156 MINI / M POL Mieszkowice

Zapłacone

35. Czajkowski Waldemar 150 MINI / M POL Stargard STC STARGARD

Zapłacone

36. Danilowski Wojciech 228 MEGA / M POL Gorzow Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

37. Daniłowski Krzysztof 226 MEGA / M POL Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

38. Darda Maciej 13 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

39. Dębiński Krzysztof 19 MINI / M POL Myślibórz Fol-tech.team.pl

Zapłacone

40. Domagała Daniel 94 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

41. Domagała Konrad 229 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

42. Drzewieniecki Wojciech 216 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

43. Durka Rafał - MEGA / M POL Kołobrzeg

Niezapłacone

44. Durlej Filip 76 MINI / M POL Słubice

Zapłacone

45. Dybała Magdalena 257 MEGA / K POL Stargard EPSC Spotters - stowarzyszenie foto

Zapłacone

46. Dydymski Paweł 166 MINI / M POL Moryń

Zapłacone

47. Fe Rafał - MINI / M POL Żabowo

Niezapłacone

48. Florczak Bogusław 233 MEGA / M POL Choszczno JF Duet Goleniów

Zapłacone

49. Fulara Roman 225 MEGA / M POL Strzelce Krajenskie FSD sport

Zapłacone

50. Furmański Arek - MINI / M POL Pyrzyce

Niezapłacone

51. Furmański Marcin 1 MINI / M POL Szczecin Green Essence

Zapłacone

52. Gajda Zbigniew 16 MINI / M POL Gorzów Wielkopolski MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI

Zapłacone

53. Galant Ryszard 23 MINI / M POL Szczecin Go-Sport

Zapłacone

54. Gawle Łukasz - MEGA / M POL Świnoujście

Niezapłacone

55. Gawrońska Aleksandra 79 MINI / K POL Pyrzyce -

Zapłacone

56. Gierasimow Aleksander 107 MINI / M POL Szczecin SASZA BIKE

Zapłacone

57. Goluch Adam 89 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

58. Uczestnik anonimowy 46 MINI / M POL Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

59. Gonera Antoni 209 MEGA / M POL Choszczno ROWERY TUROWSKI SZCZECIN

Zapłacone

60. Gonera Artur 268 MEGA / M POL Szczecin STC Stargard

Zapłacone

61. Gortat Bogumil 122 MINI / M POL Dobrzęcino Olite Zero rh+ Racing Team

Zapłacone

62. Greguła Wojciech 144 MINI / M POL Chojna Trigym

Zapłacone

63. Grzegorczyk Jarosław 24 MINI / M POL Wołczkowo Team Ecopol

Zapłacone

64. Grześkowiak Paweł 119 MINI / M POL Jenin

Zapłacone

65. Guzikiewicz Mirosław 201 MEGA / M POL Goleniów JFDuet TriTeam Goleniów

Zapłacone

66. Hajduk Joanna - MINI / K POL Szczecin Stowarzyszenie Rowerowe Pyrzyce

Niezapłacone

67. Halucha Bogdan - MEGA / M POL Strzelce Krajenskie FSD SPORT Strzelce Kraj.

Niezapłacone

68. Harbacewicz Franciszek 264 MEGA / M POL Goleniów JF Duet Goleniów Spectrum bike

Zapłacone

69. Hartje Hauke 239 MEGA / M DEU Berlin

Zapłacone

70. Hodyl Bartłomiej 151 MINI / M POL Stargard STC STARGARD

Zapłacone

71. Hoffmann Piotr 71 MINI / M POL Goleniów

Zapłacone

72. Hołownia Romek 49 MINI / M POL Pyrzyce ROWEROWEPYRZYCE.PL

Zapłacone

73. Homis Marcin 232 MEGA / M POL Szczecin Homski Blog

Zapłacone

74. Hornatkiewicz Joanna 104 MINI / K POL Szczecin Stowarzyszenie Rowerowe Pyrzyce

Zapłacone

75. Hornatkiewicz Krzysztof 32 MINI / M POL Pyrzyce SR Pyrzyce

Zapłacone

76. Hornatkiewicz Marcin 37 MINI / M POL Pyrzyce Stowarzyszenie Rowerowe Pyrzyce

Zapłacone

77. Howis Małgorzata 265 MEGA / K POL Starogard JF Duet Goleniów Spectrum Bike

Zapłacone

78. Huszcza Piotr 96 MINI / M POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

79. Iwko Maciej 227 MEGA / M POL Gorzów Wielkopolski Thule Team

Zapłacone

80. Jabłoński Piotr 118 MINI / M POL Deszczno Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

81. Janczak Leszek 143 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

82. Janic Łukasz 152 MINI / M POL Nowogard STC Stargard

Zapłacone

83. Jaroszonek Andrzej 271 MEGA / M POL Barlinek Euro bike Kaczmarek Electric team

Zapłacone

84. Jaroszonek Łukasz 167 MINI / M POL Barlinek

Zapłacone

85. Jaroszynska Kinga 58 MINI / K POL Pyrzyce

Zapłacone

86. Jaroszyńska Kinga - MINI / K POL Pyrzyce

Niezapłacone

87. Jaszkiewicz Andrzej 157 MINI / M POL Poznań Jutrzenka

Zapłacone

88. Jaworski Tomasz 251 MEGA / M POL Gubin Bike Brothers Parkini

Zapłacone

89. Jaźwiński Jarosław 136 MINI / M POL Chociwel STC Stargard

Zapłacone

90. Jeger Jakub 102 MINI / M POL Gorzów Wlkp Grupa szosowa

Zapłacone

91. Jesiołkiewicz Mirosław - MEGA / M POL Kłodawa Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Niezapłacone

92. Jonski Marcin - MINI / M POL Szczecin bez klubu

Niezapłacone

93. Justyński Andrzej 8 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

94. Juszczak Mieczysław 28 MINI / M POL Choszczno

Zapłacone

95. Jużyk Mateusz 145 MINI / M POL Myślibórz

Zapłacone

96. Kaczmarek Jakub 51 MINI / M POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam

Zapłacone

97. Kalinowski Rafał 138 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

98. Kalinowski Rafał - MINI / M POL Szczecin

Niezapłacone

99. Kędzierski Krzysztof 252 MEGA / M POL Tanowo

Zapłacone

100. Kepinski Jozef 9 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

101. Kisły Kamil - MEGA / M POL Myślibórz

Niezapłacone

102. Uczestnik anonimowy - MINI / M POL Szczecin Sanprobi Szczecin

Niezapłacone

103. Klimiuk Konrad 269 MEGA / M POL Szczecin Team Ship Design

Zapłacone

104. Klos Zenon 64 MINI / M POL Szczecin nie

Zapłacone

105. Kokot Krzysztof 97 MINI / M POL Szczecin 2K Sport Team

Zapłacone

106. Uczestnik anonimowy 162 MINI / K POL Radaczewo

Zapłacone

107. Koszarek Jozef - MEGA / M POL Morzyczyn Stc stargard

Niezapłacone

108. Koszarek Jozef 153 MINI / M POL Morzyczyn Stc stargard

Zapłacone

109. Kotowicz Piotr 3 MINI / M POL Szczecin PPTeam Szczecin

Zapłacone

110. Krause Aleksandra 62 MINI / K POL Szczecin Decathlon Szczecin

Zapłacone

111. Krause Aleksandra - MINI / K POL Szczecin GiantLIV Team

Niezapłacone

112. Krause Bogusława - MINI / K POL Goleniów JF Duet Spectrumbike

Niezapłacone

113. Krause Jakub 272 MEGA / M POL Ogorzele JF Duet Goleniów Spectrum Bike

Zapłacone

114. Krause Robert 273 MEGA / M POL Rurzyca Baszta golczewo

Zapłacone

115. Krawczyk Jakub 27 MINI / M POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

116. Krawczyk Mateusz 164 MINI / M POL Łabędzie MYCS BIKE TEAM

Zapłacone

117. Kruszakin Tomasz 246 MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odra Telemond Holding

Zapłacone

118. Kruszakin Tomek - MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470

Niezapłacone

119. Krychowiak Marek 87 MINI / M POL Szczecin BukTim

Zapłacone

120. Krychowiak Piotr 121 MINI / M POL Szczecin BukTim

Zapłacone

121. Krystosiak Marek 100 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

122. Krzciuk Jacek 235 MEGA / M POL Dębno

Zapłacone

123. Krzynowek Krzysztof 168 MINI / M POL Stargard STC Stargard

Zapłacone

124. Kubicka Małgorzata - MEGA / K POL Nowogard ELMAR-Spektrumbike Jan Zugaj

Niezapłacone

125. Kucharski Marcin 14 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

126. Kula Łukasz 84 MINI / M POL Dębno Dębno

Zapłacone

127. Kulik Natalia 75 MINI / K POL Gorzów

Zapłacone

128. Kulik Natalia - MEGA / K POL Gorzów

Niezapłacone

129. Kurasinski Pawel 158 MINI / M POL Szczecin Trigym

Zapłacone

130. Uczestnik anonimowy 78 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

131. Kurzyp Andrzej 204 MEGA / M POL Szczecin MTR Szczecin Team

Zapłacone

132. Kusaj Paweł 113 MINI / M POL Cedynia

Zapłacone

133. Kuzynin Jacek - MEGA / M POL Choszczno 2x3 Racing Team

Niezapłacone

134. Uczestnik anonimowy 163 MINI / M POL Witnica xxx

Zapłacone

135. Ledzion Artur 230 MEGA / M POL Nowogard

Zapłacone

136. Ledzion Krzysztof - MEGA / M POL Trzebiatów Trzebiatów

Niezapłacone

137. Lenkiewicz Piotr 266 MEGA / M POL Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów

Zapłacone

138. Lesiecki Piotr 206 MEGA / M POL Szczecin KS IRONMAN PRODMAR

Zapłacone

139. Lewandowski Patryk 70 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

140. Lewicki Arkadiusz 25 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

141. Lipiński Sławomir 142 MINI / M POL Nowogard Masters Gryfice

Zapłacone

142. Uczestnik anonimowy - MEGA / M UKR Szczecin

Niezapłacone

143. Lisowicz Arkadiusz 40 MINI / M POL Lipiany

Zapłacone

144. Lont Eugeniusz 65 MINI / M POL Jarosławsko

Zapłacone

145. Łebiński Wojtek 132 MINI / M POL Goleniów Highway Bikers Society

Zapłacone

146. Łogin Marcin - MINI / M POL Trzcińsko Zdrój

Niezapłacone

147. Machoński Bartosz - MINI / M POL Poznań Hitcena.pl

Niezapłacone

148. Uczestnik anonimowy - MINI / M POL Stargard

Niezapłacone

149. Maćkowiak Mariusz 41 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

150. Macudziński Adam 31 MINI / M POL Brzesko Rowerowe Pyrzyce

Zapłacone

151. Madej Jacek - MEGA / M POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

152. Maduzia Marcin 48 MINI / M POL Pyrzyce Stowarzeszenie Rowerowe Pyrzyce

Zapłacone

153. Uczestnik anonimowy 126 MINI / M POL Pyrzyce Niezrzeszony

Zapłacone

154. Majcher Radek 215 MEGA / M POL Szczecin Puszcza Team Szczecin

Zapłacone

155. Mańke Karolina 21 MINI / K POL Police Fizjoexpress

Zapłacone

156. Marcinkowska Eliza 254 MEGA / K POL Stargard szwla/TriRun

Zapłacone

157. Marnysz Michał 245 MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odrą Niezrzeszony

Zapłacone

158. Masłowski Marcin 22 MINI / M POL Gorzów Wlkp parkrun Gorzów

Zapłacone

159. Matyjaszczyk Małgorzata 115 MINI / K POL Rurzyca

Zapłacone

160. Matysiak Krzysztof 29 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

161. Mazurkiewicz Łukasz - MINI / M POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

162. Michel Mateusz 260 MEGA / M POL Mosty UKS Ratusz Maszewo

Zapłacone

163. Miler Nela 80 MINI / K POL Gryfino

Zapłacone

164. Milewska Bogumiła 63 MINI / K POL Pyrzyce Decathlon Szczecin

Zapłacone

165. Milewski Adrian 60 MINI / M POL Pyrzyce Decathlon Szczecin

Zapłacone

166. Milewski Patryk 2 MINI / M POL Pyrzyce GiantLiv Team

Zapłacone

167. Modliński Marcel - MEGA / M POL Szczecin GKS Cartusia

Niezapłacone

168. Modrzejewski Marcin 205 MEGA / M POL Chwalęcice

Zapłacone

169. Modrzyński Jacek 274 MEGA / M POL Piła Kameleon Team

Zapłacone

170. Momot Przemek 15 MINI / M POL Goleniów UKS Ratusz Maszewo

Zapłacone

171. Mróż Piotr 61 MINI / M POL Pyrzyce Decathlon Szczecin

Zapłacone

172. Murawski Marcin 10 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

173. Najdora Paweł 141 MINI / M POL Gorzów Wielkopolski Rowerowy Gorzów

Zapłacone

174. Naruszewicz Marek 91 MINI / M POL Strzelce Kraj FSD

Zapłacone

175. Naruszewicz Marek - MEGA / M POL Strzelce Krajeńskie Fsd Sport

Niezapłacone

176. Nawrot Jan 212 MEGA / M POL Szczecin WARS

Zapłacone

177. Nita Rafał 242 MEGA / M POL Gubin Bike Brothers Parkini

Zapłacone

178. Niziński Sławek 259 MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyński klub kolarski

Zapłacone

179. Norsesowicz Artur 72 MINI / M POL Myślibórz

Zapłacone

180. Nowacki Piotr 139 MINI / M POL Piła KOLARZ.pl

Zapłacone

181. Nowak Jarosław 50 MINI / M POL Szczecin Rowery Turowski

Zapłacone

182. Nowak Łukasz 36 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

183. Ochroński Krzysztof 38 MINI / M POL Tetyń rowerowe pyrzyce

Zapłacone

184. Uczestnik anonimowy 77 MINI / M POL Pyrzyce

Zapłacone

185. Ordon Izabela 12 MINI / K POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

186. Orzechowski Jakub - MINI / M POL Szczecin

Niezapłacone

187. Osowski Patryk 135 MINI / M POL Żabice Niezrzeszony

Zapłacone

188. Ożgo Witold - MINI / M POL Przecław rega-trans.pl

Niezapłacone

189. Pacek Tomasz 124 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

190. Pacholska Agnieszka 6 MINI / K POL Goleniów

Zapłacone

191. Pacholski Marcin 7 MINI / M POL Goleniów

Zapłacone

192. Pałka Kazimierz 103 MINI / M POL Nowe Chrapowo

Zapłacone

193. Panas Norbert 146 MINI / M POL Kalisz Pomorski TEAM SZYMPANS

Zapłacone

194. Panas Norbert - MINI / M POL Kalisz Pomorski TEAM SZYMPANS

Niezapłacone

195. Pańczyk Ariel 247 MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odra Telemond Holding

Zapłacone

196. Pańczyk Ariel - MEGA / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyński klub Kolarski

Niezapłacone

197. Paraszczak Aleksander 154 MINI / M POL Węgorzyno STC Stargard

Zapłacone

198. Paszkiewicz Slawomir 81 MINI / M POL Choszczno JF Duet Goleniow

Zapłacone

199. Pawlik Arkadiusz 73 MINI / M POL Lipiany Cyklista Lipiany

Zapłacone

200. Pawlowski Piotr - MINI / M POL Stargard

Niezapłacone

201. Piekarski Dawid - MINI / M POL Pyrzyce Rowerowe pyrzyce

Niezapłacone

202. Pieprz Mateusz 258 MEGA / M POL Modrzewie UKS Ratusz Maszewo

Zapłacone

203. Pierzchala Zbigniew 111 MINI / M POL Stargard Stc

Zapłacone

204. Piętak Elżbieta 129 MINI / K POL Szczecin

Zapłacone

205. Piętak Elżbieta - MINI / K POL Szczecin Claudio Team

Niezapłacone

206. Piętak Klaudiusz 128 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

207. Piętak Klaudiusz - MINI / M POL Szczecin Claudio Team

Niezapłacone

208. Pluta Jan - MINI / M POL Dolice Dolice

Niezapłacone

209. Pluta Piotr 82 MINI / M POL Dolice Dolice

Zapłacone

210. Pniewski Edward 17 MINI / M POL Lipiany TS CYKLISTA LIPIANY

Zapłacone

211. Potkańska Zofia 240 MEGA / K POL Police

Zapłacone

212. Pryk Rafał 208 MEGA / M POL Goleniow Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

213. Prymus Damian 68 MINI / M POL Lipiany

Zapłacone

214. Przepłata Jacek 248 MEGA / M POL Szczecin Grupa Polmotor

Zapłacone

215. Przeradzki Grzegorz 147 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

216. Przybylski Bartłomiej 148 MINI / M POL Piła Bosco Team Piła

Zapłacone

217. Przybyłek Grzegorz 234 MEGA / M POL Gryfice JF DUET SPECTRUM BIKE

Zapłacone

218. Przybysz Tomasz 85 MINI / M POL Szczecin developcore

Zapłacone

219. Pytel Arkadiusz 117 MINI / M POL Choszczno

Zapłacone

220. Uczestnik anonimowy 44 MINI / M POL Brzezin

Zapłacone

221. Rostek Jarosław 249 MEGA / M POL Szczecin TRI-GYM

Zapłacone

222. Roszyk Bartosz 114 MINI / M POL Przecław

Zapłacone

223. Rożek Marcin 93 MINI / M POL Szczecin BukTim

Zapłacone

224. Rożuk Andrzej 106 MINI / M POL Brzesko

Zapłacone

225. Rystwej Julian 159 MINI / M POL Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

226. Rzeszowski Paweł 231 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

227. Sadowski Józef 33 MINI / M POL Słońsk Słońsk

Zapłacone

228. Sęk Sylwester 155 MINI / M POL Stargard Stc stargard

Zapłacone

229. Seń Leszek 54 MINI / M POL Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

230. Siąkajło Łukasz 39 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

231. Sikora Krzysztof 90 MINI / M POL Pyrzyce Stowarzyszenie Rowerowe Pyrzyce

Zapłacone

232. Sikora Krzysztof - MEGA / M POL Pyrzyce Stowarzyszenie Rowerowe Pyrzyce

Niezapłacone

233. Sikorska Honorata 56 MINI / K POL Stargard

Zapłacone

234. Sikorski Andrzej 55 MINI / M POL Stargard STC Stargard

Zapłacone

235. Skórka Konrad - MEGA / M POL Stargard

Niezapłacone

236. Skotarczak Maciej 214 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

237. Skrzypek Marcin 256 MEGA / M POL Police

Zapłacone

238. Skrzypek Mirosław 125 MINI / M POL Police

Zapłacone

239. Ślęzak Mariusz 105 MINI / M POL Dobra Dobra

Zapłacone

240. Śliwian Piotr 210 MEGA / M POL Gorzów Szczepan Bike

Zapłacone

241. Smerdel Michał 57 MINI / M POL Gryfice

Zapłacone

242. Śmieja Bartosz 262 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

243. Socha Filip 261 MEGA / M POL Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

244. Sójka Wiktor 95 MINI / M POL Dobra Masters Gryfice

Zapłacone

245. Sokołowski Henryk 35 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

246. Solski Dariusz 101 MINI / M POL Stargard STC Stargard

Zapłacone

247. Stefaniak Janusz 218 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

248. Stefanowicz Marcin 86 MINI / M POL Dębno Www.pcexpert-Sklep.net

Zapłacone

249. Stojanowski Waldemar - MINI / M POL Żary

Niezapłacone

250. Stolar Patryk - MINI / M POL Szczecin SQUIZ

Niezapłacone

251. Strojny Grzegorz 4 MINI / M POL Szczecin OC1 Bike Team

Zapłacone

252. Struch Jakub 270 MEGA / M POL Sulęcin

Zapłacone

253. Strzelec Konrad 112 MINI / M POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

254. Suszczyński Robert - MEGA / M POL Gorzów Wlkp JF DUET GOLENIÓW Spectrum Bike

Niezapłacone

255. Suwała Mariusz 42 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

256. Szturo Michał 275 MEGA / M POL Warzymice FatCatBike

Zapłacone

257. Szufranowicz Miroslaw - MINI / M POL Szczecin Klub Biegacza Santandera

Niezapłacone

258. Szumski Jacek 169 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

259. Szurmiej Piotr - MINI / M POL Ośno Lubuskie VITADENT CLINIC

Niezapłacone

260. Szymańska Anna 202 MEGA / K POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

261. Szymański Damian 69 MINI / M POL Szczecin FIEGE E-COM LOGISTICS SP. Z O.O.

Zapłacone

262. Szymański Jacek 149 MINI / M POL Kalisz Pomorski TEAM SZYMPANS

Zapłacone

263. Szymański Marek - MINI / M POL Nowogard LKK Nowogard

Niezapłacone

264. Szymański Marek 221 MEGA / M POL Nowogard LKK Nowogard

Zapłacone

265. Szymczak Jarek 238 MEGA / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

266. Szypowski Cezary 127 MINI / M POL Dolice Klub Sportowy Twardziele

Zapłacone

267. Tarkowski Marek 59 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

268. Telej Daniel 263 MEGA / M POL Gubin Bike Brothers Parkini

Zapłacone

269. Tudek Michal - MEGA / M POL Ściechów Arbuzy - Ściechów

Niezapłacone

270. Wach Krzysztof 92 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

271. Wagner Henryk 26 MINI / M POL Lipiany TS CYKLISTA LIPIANY

Zapłacone

272. Walaszczyk Bartosz 219 MEGA / M POL Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska

Zapłacone

273. Walczak Robert - MEGA / M POL Szczecin Rowery Turowski Team

Niezapłacone

274. Walczak Sylwia 34 MINI / K POL Dolice

Zapłacone

275. Uczestnik anonimowy 134 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

276. Uczestnik anonimowy - MEGA / M POL Szczecin

Niezapłacone

277. Waszak Krzysztof 110 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

278. Wieczór Wojciech 137 MINI / M POL Krasne MSK STC STARGARD

Zapłacone

279. Wieczorek Piotr 99 MINI / M POL Szczecin StarBlade

Zapłacone

280. Wiśniewska Karolina 67 MINI / K POL Banie

Zapłacone

281. Włodarczyk Tomasz 237 MEGA / M POL Szczecin Squiz

Zapłacone

282. Wochner Kamil 116 MINI / M POL Zaborsko

Zapłacone

283. Wojtysiak Małgorzata 20 MINI / K POL Warzymice Fizjoexpress

Zapłacone

284. Wolicki Kamil 140 MINI / M POL Chojna bike team Chojna

Zapłacone

285. Wołowski Robert 108 MINI / M POL Stargard

Zapłacone

286. Woronowicz Natalia 30 MINI / K POL Szczecin

Zapłacone

287. Wszołkowski Paweł 255 MEGA / M POL Szczecin VIKING Bike Team

Zapłacone

288. Wyglądacz Arkadiusz - MEGA / M POL Szczecin UKS 13 WIELGOWO

Niezapłacone

289. Zagdanski Tadeusz - MINI / M POL Stargard STC Stargard

Niezapłacone

290. Zagórski Mateusz 45 MINI / M POL Szczecin Squiz

Zapłacone

291. Zajac Kazimierz 66 MINI / M POL Debno

Zapłacone

292. Zając Krzysztof 211 MEGA / M POL Dębno Szczepan Bike Giant Gorzów

Zapłacone

293. Zapisanych Duzo - MEGA / M POL Poznań

Niezapłacone

294. Zapolski Julian 203 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

295. Zarychta Adam - MINI / M POL Kielce Sportfil

Niezapłacone

296. Uczestnik anonimowy 120 MINI / M POL Gryfino

Zapłacone

297. Zawadzka Marta 160 MINI / K POL Szczecin TriGym Szczecin

Zapłacone

298. Zawardka Robert - MEGA / M POL Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska

Niezapłacone

299. Zembrzuski Jerzy - MINI / M POL Szczecin Port Szczecin-świnoujśćie

Niezapłacone

300. Uczestnik anonimowy - MEGA / M POL Szczecin Port szczecin Świnoujście

Niezapłacone

301. Ziejewski Adrian - MINI / M POL Szczecin

Niezapłacone

302. Ziobrowski Grzegorz 53 MINI / M POL Lipiany Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki

Zapłacone

303. Uczestnik anonimowy 250 MEGA / M POL Stargard Level up

Zapłacone

304. Złoczowska Ewelina - MEGA / K POL Siadło Dolne Rowery Turowski

Niezapłacone

305. Żuk Karol 161 MINI / M POL Szczecin

Zapłacone

306. Żuk Krzychu 222 MEGA / M POL Szczecin

Zapłacone

307. Żurowska Magdalena 109 MINI / K POL Pyrzyce

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU