Radomszczański Bieg Niepodległości - NARODOWY BIEG 100-LECIA od Bałtyku do Tatr -

Radomsko, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Banasiak Robert 1 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Bandik Pavel 2 D5 / M50 CZE Frydlant N. O. SK Cerne Plice Ostrava

Zapłacone

Barańska Iwona 3 D5 / K40 POLSKA Ładzice Kbks Radomsko

Zapłacone

Barczak Katarzyna 4 D5 / K40 POL Milejów

Zapłacone

Barczak Katarzyna - D5 / K40 POL Milejów

Niezapłacone

Barczak Tomasz 5 D5 / M40 POL Milejów

Zapłacone

Bednarek Mateusz 6 D5 / M30 POL Nowa Brzeźnica

Zapłacone

Berczyńska Magdalena 7 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Biernat Robert 8 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Biszta Konrad 9 D5 / M16 POL Gomunice

Zapłacone

Bochenek Marta 10 D5 / K30 POL Przedbórz

Zapłacone

Bohdanowicz-Wijaszka Agata 11 D5 / K40 POL Radomsko

Zapłacone

Bojarska Beata 12 D5 / K30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Bujoczek Jadwiga 13 D5 / K50 POL Nakło Śląskie Bujo My ...

Zapłacone

Bujoczek Janusz 14 D5 / M50 POL Nakło Śląskie Bujo My ...

Zapłacone

Cander Katarzyna 15 D5 / K30 POL Moszczenica Tri Aktywny Piotrków

Zapłacone

Cander Maciej 16 D5 / M30 POL Moszczenica

Zapłacone

Chrostowski Konrad 17 D5 / M20 POL Gidle AZS AWF Wrocław

Zapłacone

Ciupa Paweł 18 D5 / M30 POL Blok Dobryszyce Blok Ekipa

Zapłacone

Cyganek Rafał 19 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Dąbrowski Mariusz 20 D5 / M30 POL Żytno Ks Victoria Żytno

Zapłacone

Ddela Antoni - D5 / M60 POL Krzepice KB Florian Zajczki Drugie

Niezapłacone

Dębski Rafał 21 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Dratwiński Mirosław 22 D5 / M40 POL Radomsko Radomsko

Zapłacone

Dróżdż Adrian 23 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Dudek Justyna 24 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Dworak Marcin 25 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Dziadkiewicz Marcin - D5 / M30 POL Radomsko

Niezapłacone

Fronczak Marcin 26 D5 / M20 POL Dmenin PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

Gabor Przemysław 27 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Gajewski Konrad 28 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Gałek Jacek 29 D5 / M50 POLSKA Radomsko

Zapłacone

Gawrońska Karolina 30 D5 / K20 POL Wrocław Team Kopeć

Zapłacone

Giza Karolina 31 D5 / K20 POL Radomsko TS wIELICZANKA Wieliczka

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 32 D5 / K20 POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Gołębiowski Robert 33 D5 / M50 POL Radomsko Biegacze W Radomsku

Zapłacone

Gorzędowska Agnieszka 34 D5 / K40 POL Strzelce Małe 1975

Zapłacone

Grabowski Andrzej 35 D5 / M30 POL Radomsko AKTYWNI KAMIEŃSK

Zapłacone

Grochot Krzysztof 36 D5 / M40 POL Wieliczka Eskadra Kraków

Zapłacone

Grzegorczyk Natalia 37 D5 / K20 POLSKA Opoczno Wanda Panfil Team

Zapłacone

Grzesińska Monika 38 D5 / K40 POL Radomsko Kbks

Zapłacone

Grzyb Paweł 39 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Hap Kamil 40 D5 / M20 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Jagiełło Joanna 41 D5 / K30 POL Milejów

Zapłacone

Jagiełło Konrad 42 D5 / M30 POL Milejów

Zapłacone

Januszewski Wojciech 43 D5 / M40 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Jeske Dominik 44 D5 / M30 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Juchkiewicz Kamil 45 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Kaczorowska Anna 46 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Kamieniak Jacek 47 D5 / M40 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Kawka Paweł - D5 / M40 POL Dobroń

Niezapłacone

Kawnik Krzysztof 48 D5 / M40 Wola Moszczenicka

Zapłacone

Kierlik Arek 49 D5 / M40 POL Lgota Wielka Kbks Radomsko

Zapłacone

Klauze Magdalena 50 D5 / K30 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

Kluza-Wieczorek Ewa 51 D5 / K30 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Kokot Andrzej 52 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 53 D5 / M30 POL Wierzbica

Zapłacone

Koniarski Robert 54 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Kopiec Karolina 55 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Kosmala Marek 56 D5 / M60 POL Radomsko

Zapłacone

Kostrzewa Łukasz - D5 / M30 POL Radomsko Press Glass - Biegamy i Wspieramy

Niezapłacone

Kowalski Artur 57 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Kozera Michał 58 D5 / M30 POL Radomsko ------------------------

Zapłacone

Kruszyński Sebastian 59 D5 / M40 POLSKA Radomsko KLUB BIEGACZY JYSK

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 60 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Kupa Bartosz 61 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Kurowska Karolina 62 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Kurowski Mariusz 63 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Kusiński Andrzej 64 D5 / M50 POL Kodrąb

Zapłacone

Kuśmierek Patrycja 65 D5 / K20 POL Radomsko

Zapłacone

Kusztal Justyna 66 D5 / K40 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Zapłacone

Kwasek Kazek 67 D5 / M40 POL Bibice Eskadra Kraków

Zapłacone

Lech Ewa 68 D5 / K20 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Lichota Paweł 69 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Łakoma Daria 70 D5 / K20 POL Radomsko

Zapłacone

Łysik Marian 71 D5 / M50 POL Radomsko

Zapłacone

Machoń Marian 72 D5 / M60 POL Piotrków Trybunalski WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

Madejski Dawid - D5 / M20 POL Żarki Lacho Team

Niezapłacone

Makles Przemysław - D5 / M30 POL Częstochowa BIEGACZE W RADOMSKU

Niezapłacone

Maks Janusz 73 D5 / M50 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Małek Robert - D5 / M40 POL Częstochowa

Niezapłacone

Materla Marcin 74 D5 / M30 POL Nakło Śląskie Bujo my ...

Zapłacone

Matuszczyk Marek 75 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Mielczarek Daniel 76 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Mikulski Krystian - D5 / M30 POL Radomsko

Niezapłacone

Miler Robert 77 D5 / M40 PCN Radomsko Kolarski-biegowy klub sportowy w Radomsku

Zapłacone

Miler Urszula 78 D5 / K40 POL Radomsko KBKS RADOMSKO

Zapłacone

Nesteruk Bartosz - D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

Nowak Łukasz - D5 / M20 POL Radomsko HSV TEAM

Niezapłacone

Nowak-Papuga Julita 79 D5 / K20 POL Wiewiórów

Zapłacone

Orziński Paweł 80 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Osumek Kuba 81 D5 / M20 POLSKA Radomsko

Zapłacone

Piasecka Agnieszka 82 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Pierzchalski Łukasz 83 D5 / M30 POL Kraków Up8.com/ KBKS RADOMSKO

Zapłacone

Pierzchalski Sebastian - D5 / M30 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Niezapłacone

Pietras Kinga 84 D5 / K16 POL Radomsko

Zapłacone

Pigoń Agnieszka 85 D5 / K40 POL Radomsko

Zapłacone

Pilarski Michał 86 D5 / M30 POL Gidle

Zapłacone

Płoskoński Piotr 87 D5 / M50 POL Strzałków KBKS Radomsko

Zapłacone

Przygodzki Tadeusz 88 D5 / M60 POL Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA

Zapłacone

Radosz-Kwasek Agata 89 D5 / K30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Radzicki Andrzej 90 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Raj Iwona - D5 / K40 POL Raciborowice Eskadra Kraków

Niezapłacone

Ratecka Patrycja 91 D5 / K20 POLSKA Radomsko

Zapłacone

Romański Piotr 92 D5 / M40 Piotrkow Trybunalski.

Zapłacone

Rosiek Daniel 93 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Rozpara Karolina 94 D5 / K30 POL Zielona Góra

Zapłacone

Rozpara Rafał 95 D5 / M40 POL Zielona Góra

Zapłacone

Rudek Szymon - D5 / M30 POL Radomsko

Niezapłacone

Samborska Monika 96 D5 / K30 POL Opole

Zapłacone

Samborski Daniel 97 D5 / M40 POL Opole

Zapłacone

Samborski Krzysztof 98 D5 / M20 POL Radomsko KBKS Radomsko

Zapłacone

Skoczylas Elżbieta 99 D5 / K50 POL Wieluń

Zapłacone

Skupiński Grzegorz 100 D5 / M20 POL Krzywanice

Zapłacone

Smoter Tadeusz 101 D5 / M60 POL Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków

Zapłacone

Sobolewska Urszula 102 D5 / K40 POL Kamieńsk

Zapłacone

Sobolewski Tomasz 103 D5 / M40 POL Kamieńsk

Zapłacone

Sprusinski Sebastian 104 D5 / M40 POL Łódź

Zapłacone

Staszczyk Ireneusz 105 D5 / M50 POL Radomsko

Zapłacone

Stawczyk Szczepan 106 D5 / M50 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Stefańczyk Artur 107 D5 / M40 Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Stefanowski Dominik 108 D5 / M30 POL Kraków ESKADRA KRAKÓW

Zapłacone

Studniarek Dariusz 109 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Studniarek Kamil 110 D5 / M20

Zapłacone

Surma Grzegorz 111 D5 / M50 POL Radoszewice

Zapłacone

Synowiec Jacek 112 D5 / M50 POL Nakło Śląskie

Zapłacone

Szladerba Justyna - D5 / K20 POL Radomsko

Niezapłacone

Szymczyk Bogdan 113 D5 / M60 POL Kamieńsk amator

Zapłacone

Tabzir Oskar 114 D5 / M30 Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Trypuć-Kupa Ewa 115 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Waldon Robert 116 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Walęciak Weronika 117 D5 / K16 POL Blok Dobryszyce SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Warda Filip 118 D5 / M30 POLSKA Łódź

Zapłacone

Wawrzyniak Beata - D5 / K30 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko, Biegacze w Radomsku

Niezapłacone

Wawrzyniak Damian 119 D5 / M30 POL Radomsko Aktywni Kamieńsk

Zapłacone

Wawrzyniak Janusz 120 D5 / M30 POL Radomsko 1985

Zapłacone

Widera Leszek 121 D5 / M60 POL Radomsko

Zapłacone

Wieczorek Ania - D5 / K16 POL Pomiary KLUB BIEGACZA WARTA

Niezapłacone

Wieczorek Krzysztof - D5 / M40 POL Radomsko

Niezapłacone

Wijaszka Jerzy 122 D5 / M40 POL Leśna

Zapłacone

Wodecki Kamil 123 D5 / M30 POLSKA Radomsko Biegacze W Radomsku

Zapłacone

Wodecki Tomasz 124 D5 / M20 POL Wójcik KLUB BIEGACZY JYSK

Zapłacone

Wójcik Krzysztof 125 D5 / M40 POL Łódź xyz

Zapłacone

Wojnar Artur - D5 / M30 POL Radomsko

Niezapłacone

Woldan Joanna 126 D5 / K30 POL Gidle

Zapłacone

Woźniak Patryk 127 D5 / M20 POL Kleszczów

Zapłacone

Załóg-Łysik Beata 128 D5 / K50 POL Radomsko bez klubu

Zapłacone

Zatoń Kamil 129 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Zieliński Bartłomiej - D5 / M20 POL Żary KLUB BIEGACZY JYSK

Niezapłacone

Zieliński Przemysław 130 D5 / M30 POL Radomsko bez klubu

Zapłacone

Zieliński Rafał 131 D5 / M50 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Zylbert Piotr 132 D5 / M40 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU