Radomszczański Bieg Niepodległości - NARODOWY BIEG 100-LECIA od Bałtyku do Tatr -

Radomsko, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Auguścik Grzegorz 29 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Bacański Paweł 44 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Banasiak Robert 110 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Bandik Pavel 23 D5 / M50 CZE Frydlant N. O. SK Cerne Plice Ostrava

Zapłacone

Barczak Katarzyna 102 D5 / K40 POL Milejów

Zapłacone

Barczak Katarzyna - D5 / K40 POL Milejów
Barczak Tomasz 101 D5 / M40 POL Milejów

Zapłacone

Bednarek Mateusz 50 D5 / M30 POL Nowa Brzeźnica

Zapłacone

Berczyńska Magdalena 115 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Biernat Robert 114 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Biszta Konrad 99 D5 / M16 POL Gomunice

Zapłacone

Bochenek Marta - D5 / K30 POL Przedbórz
Bohdanowicz-Wijaszka Agata 62 D5 / K40 POL Radomsko

Zapłacone

Bojarska Beata 77 D5 / K30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Bujoczek Jadwiga 28 D5 / K50 POL Nakło Śląskie Bujo My ...

Zapłacone

Bujoczek Janusz 27 D5 / M50 POL Nakło Śląskie Bujo My ...

Zapłacone

Cander Katarzyna 36 D5 / K30 POL Moszczenica Tri Aktywny Piotrków

Zapłacone

Cander Maciej 37 D5 / M30 POL Moszczenica

Zapłacone

Chrostowski Konrad 46 D5 / M20 POL Gidle AZS AWF Wrocław

Zapłacone

Ciupa Paweł 56 D5 / M30 POL Blok Dobryszyce Blok Ekipa

Zapłacone

Cyganek Rafał 52 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Dąbrowski Mariusz 12 D5 / M30 POL Żytno Ks Victoria Żytno

Zapłacone

Ddela Antoni - D5 / M60 POL Krzepice KB Florian Zajczki Drugie
Dębski Rafał 109 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Dratwiński Mirosław 10 D5 / M40 POL Radomsko Radomsko

Zapłacone

Dróżdż Adrian 4 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Dudek Justyna 91 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Dworak Marcin 67 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Dziadkiewicz Marcin - D5 / M30 POL Radomsko
Fronczak Marcin - D5 / M20 POL Dmenin PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
Gabor Przemysław 82 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Gajewski Konrad 38 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Gawrońska Karolina 86 D5 / K20 POL Wrocław Team Kopeć

Zapłacone

Giza Karolina 49 D5 / K20 POL Radomsko TS wIELICZANKA Wieliczka

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 61 D5 / K20 POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Gołębiowski Robert 48 D5 / M50 POL Radomsko Biegacze W Radomsku

Zapłacone

Gorzędowska Agnieszka 98 D5 / K40 POL Strzelce Małe 1975

Zapłacone

Grabowski Andrzej 93 D5 / M30 POL Radomsko AKTYWNI KAMIEŃSK

Zapłacone

Grochot Krzysztof 111 D5 / M40 POL Wieliczka Eskadra Kraków

Zapłacone

Grzyb Paweł 72 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Hap Kamil 19 D5 / M20 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Jagiełło Joanna 95 D5 / K30 POL Milejów

Zapłacone

Jagiełło Konrad 96 D5 / M30 POL Milejów

Zapłacone

Januszewski Wojciech 5 D5 / M40 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Jeske Dominik 55 D5 / M30 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Juchkiewicz Kamil 85 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Kaczorowska Anna 6 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Kamieniak Jacek 15 D5 / M40 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Kawka Paweł - D5 / M40 POL Dobroń
Kempa Katarzyna 25 D5 / K30 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Klauze Magdalena 65 D5 / K30 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

Kluza-Wieczorek Ewa 14 D5 / K30 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Kokot Andrzej 113 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 63 D5 / M30 POL Wierzbica

Zapłacone

Koniarski Robert 13 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Kopiec Karolina 107 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Kosmala Marek 22 D5 / M60 POL Radomsko

Zapłacone

Kostrzewa Łukasz - D5 / M30 POL Radomsko Press Glass - Biegamy i Wspieramy
Kowalski Artur 16 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Kozera Michał 42 D5 / M30 POL Radomsko ------------------------

Zapłacone

Kruszyński Sebastian 112 D5 / M40 POLSKA Radomsko KLUB BIEGACZY JYSK

Zapłacone

Kupa Bartosz 1 D5 / M30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Kurowska Karolina - D5 / K30 POL Radomsko
Kurowski Mariusz 34 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Kusiński Andrzej 47 D5 / M50 POL Kodrąb

Zapłacone

Kuśmierek Patrycja 92 D5 / K20 POL Radomsko

Zapłacone

Kusztal Justyna 78 D5 / K40 POL Krakow KS Eskadra Kraków

Zapłacone

Kwasek Kazek 73 D5 / M40 POL Bibice Eskadra Kraków

Zapłacone

Lasoń Przemysław 8 D5 / M20 POL Radomsko UKS "Dziesiątka" Radomsko / Accor Hotels

Zapłacone

Lech Ewa 76 D5 / K20 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Łakoma Daria 45 D5 / K20 POL Radomsko

Zapłacone

Łysik Marian 57 D5 / M50 POL Radomsko

Zapłacone

Machoń Marian 60 D5 / M60 POL Piotrków Trybunalski WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

Madejski Dawid - D5 / M20 POL Żarki Lacho Team
Makles Przemysław - D5 / M30 POL Częstochowa BIEGACZE W RADOMSKU
Maks Janusz 20 D5 / M50 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Małek Robert - D5 / M40 POL Częstochowa
Materla Marcin 81 D5 / M30 POL Nakło Śląskie Bujo my ...

Zapłacone

Matuszczyk Marek 53 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Mikulski Krystian - D5 / M30 POL Radomsko
Miler Robert 89 D5 / M40 PCN Radomsko Kolarski-biegowy klub sportowy w Radomsku

Zapłacone

Miler Urszula 88 D5 / K40 POL Radomsko KBKS RADOMSKO

Zapłacone

Mruklik Hubert 108 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Nesteruk Bartosz 69 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Nowak Łukasz - D5 / M20 POL Radomsko HSV TEAM
Nowak-Papuga Julita 35 D5 / K20 POL Wiewiórów

Zapłacone

Orziński Paweł 9 D5 / M30 POL Radomsko

Zapłacone

Piasecka Agnieszka 17 D5 / K30 POL Radomsko

Zapłacone

Pierzchalski Sebastian - D5 / M30 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko
Pigoń Agnieszka 59 D5 / K40 POL Radomsko

Zapłacone

Płoskoński Piotr 51 D5 / M50 POL Strzałków KBKS Radomsko

Zapłacone

Przygodzki Tadeusz 40 D5 / M60 POL Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA

Zapłacone

Radosz-Kwasek Agata 74 D5 / K30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Radzicki Andrzej 79 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Raj Iwona - D5 / K40 POL Raciborowice Eskadra Kraków
Rosiek Daniel 104 D5 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Rozpara Karolina 32 D5 / K30 POL Zielona Góra

Zapłacone

Rozpara Rafał 31 D5 / M40 POL Zielona Góra

Zapłacone

Rudek Szymon - D5 / M30 POL Radomsko
Samborska Monika 106 D5 / K30 POL Opole

Zapłacone

Samborski Daniel 105 D5 / M40 POL Opole

Zapłacone

Skoczylas Elżbieta 21 D5 / K50 POL Wieluń

Zapłacone

Skupiński Grzegorz 100 D5 / M20 POL Krzywanice

Zapłacone

Smoter Tadeusz - D5 / M60 POL Kraków-Nowa Huta Eskadra Kraków
Sobolewski Tomasz 70 D5 / M40 POL Kamieńsk

Zapłacone

Sobolewski Urszula 103 D5 / K40 POL Kamieńsk

Zapłacone

Sprusinski Sebastian 66 D5 / M40 POL Łódź

Zapłacone

Staszczyk Ireneusz 33 D5 / M50 POL Radomsko

Zapłacone

Stawczyk Szczepan 18 D5 / M50 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Stefańczyk Artur 3 D5 / M40 Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Stefanowski Dominik 43 D5 / M30 POL Kraków ESKADRA KRAKÓW

Zapłacone

Studniarek Dariusz 97 D5 / M40 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

Zapłacone

Surma Grzegorz 80 D5 / M50 POL Radoszewice

Zapłacone

Synowiec Jacek 30 D5 / M50 POL Nakło Śląskie

Zapłacone

Szladerba Justyna - D5 / K20 POL Radomsko
Szponder Artur 41 D5 / M30 POL Radomsko Centrum Edukacyjne Lepszy Start Sp. z o.o. lepszystart.org

Zapłacone

Szymczyk Bogdan 24 D5 / M60 POL Kamieńsk amator

Zapłacone

Tabzir Oskar 116 D5 / M30 Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Trypuć-Kupa Ewa 2 D5 / K30 POLSKA Radomsko Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

Waldon Robert 84 D5 / M40 POL Radomsko

Zapłacone

Wawrzyniak Beata - D5 / K30 POL Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko, Biegacze w Radomsku
Wawrzyniak Damian 71 D5 / M30 POL Radomsko Aktywni Kamieńsk

Zapłacone

Wawrzyniak Janusz 83 D5 / M30 POL Radomsko 1985

Zapłacone

Widera Leszek 39 D5 / M60 POL Radomsko

Zapłacone

Wieczorek Ania - D5 / K16 POL Pomiary KLUB BIEGACZA WARTA
Wieczorek Krzysztof - D5 / M40 POL Radomsko
Wijaszka Jerzy 87 D5 / M40 POL Leśna

Zapłacone

Wodecki Kamil 7 D5 / M30 POLSKA Radomsko Biegacze W Radomsku

Zapłacone

Wodecki Tomasz 26 D5 / M20 POL Wójcik KLUB BIEGACZY JYSK

Zapłacone

Wójcik Krzysztof 64 D5 / M40 POL Łódź xyz

Zapłacone

Wojnar Artur - D5 / M30 POL Radomsko
Woldan Joanna 11 D5 / K30 POL Gidle

Zapłacone

Woźniak Patryk 75 D5 / M20 POL Kleszczów

Zapłacone

Załóg-Łysik Beata 58 D5 / K50 POL Radomsko bez klubu

Zapłacone

Zatoń Kamil 68 D5 / M20 POL Radomsko

Zapłacone

Zieliński Bartłomiej - D5 / M20 POL Żary KLUB BIEGACZY JYSK
Zieliński Przemysław 54 D5 / M30 POL Radomsko bez klubu

Zapłacone

Zieliński Rafał 94 D5 / M50 POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

Zylbert Piotr 90 D5 / M40 POL Radomsko Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU