Run4Tress

Twierdza Kłodzko, Grodzisko, Kłodzko, Polska
30.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andruszko Paweł 1 Fala III / M16-29 POL Wałbrzych DrinkTeam

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy - Fala VI / K30-39 POL Wrocław WATAHA

Niezapłacone

3. Brożek Magdalena 2 Fala IV / K30-39 POL Głogów

Zapłacone

4. Buraczyńska Sandra 3 Fala VI / K16-29 MK
MPK
POL Kłodzko Dawcy Zdrowia

Zapłacone

5. Bzdęga Maks 4 Fala IV / M16-29 POL Pępowo Hell’s gym OCR Pępowo

Zapłacone

6. Chaja Radosław 5 Fala IV / M30-39 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

7. Chamerski Kamil 6 Fala V / M16-29 POL Wrocław Dziki lotnictwa

Zapłacone

8. Chromińska Anna 7 Fala V / K30-39 MPK
POL Kłodzko LEROY MERLIN KŁODZKO

Zapłacone

9. Cierczek Rafał - Fala IV / M30-39 POL Rogów Sobócki Super Saiyans

Niezapłacone

10. Cymerman Agata 8 Fala I / K16-29 POL Wroclaw Wataha

Zapłacone

11. Czech Andrzej 9 Fala VI / M30-39 POL Osowiec-Trzęsina

Zapłacone

12. Czech Sebastian 10 Fala VI / M40-49 POL Osowiec-Trzęsina ASC AUTO

Zapłacone

13. Dąbski Tomasz 11 Fala II / M16-29 POL Paczków

Zapłacone

14. Dolata Emilia 12 Fala III / K30-39 POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

15. Dopierała Marcin 13 Fala III / M16-29 MPK
POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

16. Drelichowska Anna 14 Fala III / K40-49 POL Wrocław Drink Team

Zapłacone

17. Drzewiecka Sylwia 15 Fala V / K30-39 POL Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych

Zapłacone

18. Drzewiecki Marcin 16 Fala V / M30-39 POL Wałbrzych KAT CROSS WAŁBRZYCH

Zapłacone

19. Dworczak Maciej 17 Fala IV / M30-39 POL Gostyń Hell’s gym OCR Pępowo

Zapłacone

20. Federowicz Grzegorz 18 Fala V / M40-49 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

21. Froch Andrzej 19 Fala V / M30-39 POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

22. Frydrych Andrzej 20 Fala III / M60-99 POL Wrocław CT Retro Team

Zapłacone

23. Uczestnik anonimowy - Fala V / M40-49 POL Wieluń Wieluń biega

Niezapłacone

24. Gagatek-Wozniak Anna 21 Fala IV / K40-49 POL Wieluń Wieluń Biega

Zapłacone

25. Gajzler Agnieszka 22 Fala III / K30-39 POL Wałbrzych Drink team

Zapłacone

26. Gazurek Kacper 23 Fala I / M16-29 POL Ustroń xRunners

Zapłacone

27. Gierwatowski Tomasz 24 Fala V / M40-49 POL Milikowice Dziki lotnictwa

Zapłacone

28. Golda Michał 25 Fala I / M30-39 POL Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

29. Gołąb Aleksandra 26 Fala II / K16-29 MPK
POL Stara Bystrzyca FitLarwy

Zapłacone

30. Gutowski Piotr 27 Fala I / M16-29 POL Złoty Sok Kopalnia Złota

Zapłacone

31. Hajdasz Arkadiusz 28 Fala I / M50-59 POL Namysłów KORMORANY NAMYSŁÓW

Zapłacone

32. Hlebko Albin 29 Fala V / M16-29 POL Legnica WATAHA

Zapłacone

33. Iskra Vasilij 30 Fala VI / M16-29 POL Jelcz-Laskowice kb Harcownik Jelcz-laskowice

Zapłacone

34. Jacheć Jacek 31 Fala III / M16-29 POL Ozimek

Zapłacone

35. Jacheć Jarosław 32 Fala III / M30-39 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

36. Jagodziński Dawid 33 Fala II / M30-39 MPK
POL Różanka Różowe Landryny

Zapłacone

37. Jakuszek Piotr 34 Fala IV / M30-39 POL Drzęczewo

Zapłacone

38. Janas Wojciech 35 Fala VI / M30-39 POL Dzierżoniów

Zapłacone

39. Jarecka Paulina 36 Fala III / K16-29 MPK
POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

40. Jędrosz Aleksandra 38 Fala V / K30-39 POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

41. Jendres Zbigniew 37 Fala III / M40-49 POL Wrocław

Zapłacone

42. Jopek Wojciech 39 Fala II / M30-39 MPK
POL Wrocław

Zapłacone

43. Kałkowska Karolina 40 Fala II / K40-49 POL Poznań Rodzinne Pogotowie Poznań

Zapłacone

44. Kanak Ela - Fala V / K30-39 POL Wrocław Wataha

Niezapłacone

45. Kania Roman 41 Fala I / M40-49 POL Namysłów KORMORANY NAMYSŁÓW

Zapłacone

46. Karmelita Katarzyna 42 Fala I / K40-49 POL Chwałowice

Zapłacone

47. Keller Izabela 43 Fala IV / K30-39 POL Ostrówek Wieluń Biega

Zapłacone

48. Keller Tomasz 44 Fala IV / M40-49 POL Gwizdałki Wieluń Biega

Zapłacone

49. Kinal Piotr 45 Fala IV / M40-49 MPK
POL Kłodzko Autostarter.pl

Zapłacone

50. Koenig Patryk 46 Fala I / M30-39 POL Racibórz EkoOkna Runners

Zapłacone

51. Kołoszyc Joanna 47 Fala II / K40-49 MPK
POL Roztoki Różowe Landryny

Zapłacone

52. Konopacki Grzegorz 48 Fala II / M30-39 MPK
POL Stary Waliszów Różowe Landryny

Zapłacone

53. Korzak Ewa 49 Fala II / K30-39 POL Brzeg Dolny STODOŁA RUN

Zapłacone

54. Korzak Piotr 50 Fala II / M30-39 POL Brzeg Dolny STODOŁA RUN

Zapłacone

55. Kosmala Sebastian 51 Fala IV / M16-29 POL Ząbkowice Śląskie Polachy Polachy

Zapłacone

56. Kot Monika 52 Fala III / K30-39 POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

57. Kot Wojciech 53 Fala III / M40-49 POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

58. Koziak Agnieszka 54 Fala III / K30-39 POL Opole KB ODRA OPOLE

Zapłacone

59. Król Przemysław 55 Fala III / M30-39 POL Wrocław #SAMEKONIE OlaTeam

Zapłacone

60. Kruk-Popek Katarzyna 56 Fala II / K30-39 MPK
POL Bystrzyca Kłodzka FitLarwy

Zapłacone

61. Krybus Artur 57 Fala II / M30-39 POL Racibórz Eko-okna Runners

Zapłacone

62. Krzak Dominika 58 Fala IV / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

63. Kubiszyn Paweł - Fala V / M30-39 POL Wałbrzych Kat Cross

Niezapłacone

64. Kukuś Rafał 59 Fala VI / M40-49 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

65. Kulczycka Katarzyna - Fala I / K30-39 MPK
POL Gajnik

Niezapłacone

66. Kulczycki Marek 60 Fala I / M30-39 POL Jelcz Laskowice

Zapłacone

67. Kuszpit Radosław 61 Fala V / M30-39 POL Tomkowa Dziki lotnictwa

Zapłacone

68. Łącki Łukasz 63 Fala I / M30-39 POL Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

69. Łaptuch Grzegorz 62 Fala I / M30-39 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

70. Łobaczewska Iwona 64 Fala IV / K40-49 POL Smardzów

Zapłacone

71. Łopoka Przemysław 65 Fala VI / M16-29 POL Niedźwiednik Aby Do Mety 1

Zapłacone

72. Macura Jarosław 66 Fala II / M30-39 MPK
POL Międzylesie Różowe landryny

Zapłacone

73. Magdziński Wojciech 67 Fala I / M30-39 POL Racibórz

Zapłacone

74. Majchrzak Magdalena 68 Fala III / K30-39 POL Kornice KP Kietrz

Zapłacone

75. Makuch Mirosław 69 Fala I / M50-59 POL Namysłów KORMORANY NAMYSŁÓW

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy - Fala V / K40-49 POL Stare Babice Power Trening

Niezapłacone

77. Markowski Piotr - Fala VI / M30-39 POL Wałbrzych Bosman

Niezapłacone

78. Martuszewski Ryczard 70 Fala VI / M40-49 POL Wałcz

Zapłacone

79. Matuszewski Karol 71 Fala IV / M40-49 POL Pępowo HELLS GYM PĘPOWO

Zapłacone

80. Matysek Ireneusz 72 Fala I / M60-99 POL Wałcz KOMANDOS WAŁECKI

Zapłacone

81. Mazur Marzena 73 Fala I / K40-49 POL Miłoszyce KB Harcownik

Zapłacone

82. Mędygrał Krystian 74 Fala I / M16-29 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

83. Michalska Marlena 75 Fala II / K16-29 POL Zbytków

Zapłacone

84. Miczek Bozena 76 Fala VI / K30-39 POL Raciborz Raciborki OCR

Zapłacone

85. Miczek Michal 77 Fala I / M30-39 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

86. Mierzwa Aleksander 78 Fala I / M40-49 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

87. Naglak Hubert 79 Fala IV / M16-29 POL Szelejewo Drużyna: Hell’s gym OCR Pępowo

Zapłacone

88. Nowak Katarzyna 80 Fala III / K30-39 POL Dziećmorowice Drink Team

Zapłacone

89. Odważny Dariusz 81 Fala I / M50-59 MPK
POL Stary Gierałtów OdwaznyTeam.pl

Zapłacone

90. Oniszczuk Bartek 82 Fala I / M30-39 POL Rębiszów Twardziele team

Zapłacone

91. Pałaszyńska Beata 83 Fala I / K30-39 POL Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

92. Panacheda Leszek - Fala VI / M50-59 POL Bogatynia GÓRNE ŁUŻYCE BOGATYNIA

Niezapłacone

93. Pastuszka Paweł 84 Fala II / M30-39 POL Ziębice Wataha

Zapłacone

94. Pawlaczek Anna 85 Fala VI / K40-49 POL Zaprężyn Wataha

Zapłacone

95. Pazoła Korneliusz 86 Fala IV / M30-39 POL Pępowo Hells gym OCR Pępowo

Zapłacone

96. Perka Barbara 87 Fala I / K40-49 POL Prószków Szymi Team

Zapłacone

97. Pielichata Magdalena 88 Fala II / K30-39 MK
POL Kłodzko Aby do mety

Zapłacone

98. Piotrowski Andrzej 89 Fala I / M30-39 POL Wałbrzych Mad Runners

Zapłacone

99. Piotrowski Roman 90 Fala I / M30-39 POL Poznań Husaria Race Team

Zapłacone

100. Polański Krzysztof 91 Fala III / M30-39 POL Brzeg Dolny STODOŁA RUN

Zapłacone

101. Polański Piotr 92 Fala V / M40-49 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

102. Popiela-Kukuś Katarzyna 93 Fala VI / K40-49 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

103. Prokop Arkadiusz - Fala V / M30-39 POL Jedlina Zdrój Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

104. Prokop Elżbieta - Fala V / K30-39 POL Jedlina Zdrój Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

105. Prus Michał 94 Fala V / M16-29 POL Legnica WATAHA

Zapłacone

106. Pusz Julia 95 Fala II / K16-29 MPK
POL Bystrzyca Kłodzka FitLarwy

Zapłacone

107. Pypeć Dariusz 96 Fala V / M50-59 POL Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych

Zapłacone

108. Pypeć Krystian 97 Fala V / M16-29 POL Wałbrzych Ronal Polska Run

Zapłacone

109. Radoła Marcin - Fala V / M40-49 POL Katowice RMF4RT GLADIATORS

Niezapłacone

110. Rakowski Przemysław - Fala I / M30-39 POL Oława Melvit Run

Niezapłacone

111. Rudek Michal 98 Fala III / M30-39 POL Kamieniec Ząbkowicki

Zapłacone

112. Rymarz Mirosław 99 Fala VI / M40-49 POL Chrząstowice K B ODRA OPOLE

Zapłacone

113. Salbert Beata 100 Fala IV / K40-49 POL Bytom Okiem Wilka

Zapłacone

114. Salbert Piotr - Fala IV / M50-59 POL Bytom Okiem Wilka

Niezapłacone

115. Sarmak Ireneusz 101 Fala III / M16-29 POL Głubczyce Eko-Okna Runners

Zapłacone

116. Sicińska Sonia - Fala V / K16-29 POL Wieluń Wieluń Biega

Niezapłacone

117. Uczestnik anonimowy 102 Fala VI / M16-29 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

118. Skoczek Anna - Fala VI / K30-39 POL Wrocław WATAHA

Niezapłacone

119. Skórzewski Przemysław 103 Fala III / M40-49 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

120. Sławecka Małgorzata 104 Fala V / K16-29 POL Kłodzko LEROY MERLIN KŁODZKO

Zapłacone

121. Śmiglarska Aleksandra 112 Fala III / K30-39 POL Jedlina-Zdrój Drink Team

Zapłacone

122. Sobczyk Marek 105 Fala I / M16-29 POL Spławie Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

123. Sowiński Daniel - Fala IV / M30-39 POL Sobin z buta

Niezapłacone

124. Uczestnik anonimowy 106 Fala III / M40-49 MPK
POL Krosnowice

Zapłacone

125. Stelmaszczuk Mateusz 107 Fala V / M30-39 POL Mieroszów

Zapłacone

126. Stępień Tomasz - Fala II / M40-49 POL Oleśnica Aby Do Mety

Niezapłacone

127. Strzałkowska Urszula 108 Fala I / K30-39 POL Opole Bbl Opole

Zapłacone

128. Szałata Szymon 109 Fala IV / M16-29 POL Pępowo Hells gym OCR

Zapłacone

129. Szymański Marek 110 Fala IV / M30-39 POL Gostyń Hells gym OCR Pępowo

Zapłacone

130. Szypkowski Marek 111 Fala VI / M40-49 POL Wałcz Dzikie Wiepsze Chwiram

Zapłacone

131. Tatka Marcin - Fala III / M40-49 MK
MPK
POL Kłodzko Aby do mety

Niezapłacone

132. Tkacz Szymon 113 Fala V / M16-29 MPK
POL Kłodzko LEROY MERLIN KŁODZKO

Zapłacone

133. Tomczak Dariusz 114 Fala IV / M30-39 POL Gostyń Hell’s gym OCR Pępowo

Zapłacone

134. Trojanowska Dominika 115 Fala III / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

135. Tyczyński Tristan 116 Fala IV / M16-29 POL Wrocław

Zapłacone

136. Tyzo Aleksander 117 Fala II / M30-39 MPK
POL Międzylesie Różowe Landryny

Zapłacone

137. Urban Rafał 118 Fala V / M30-39 MPK
POL Ołdrzychowice Kłodzkie Leroy Merlin Kłodzko

Zapłacone

138. Urbański Grzegorz 119 Fala III / M40-49 POL Świdnica Drink Team

Zapłacone

139. Wiatr Sławek 120 Fala III / M40-49 POL Oleśnica POGROM WICHRA

Zapłacone

140. Więcek Urszula 122 Fala III / K30-39 POL Wrocław

Zapłacone

141. Wierzelewska Małgorzata 121 Fala III / K30-39 POL Wałbrzych Drink Team

Zapłacone

142. Wilczek Lukasz 123 Fala III / M30-39 POL Cieszyn Survival cieszyn

Zapłacone

143. Wilk Marek 124 Fala III / M40-49 POL Oleśnica POGROM WICHRA

Zapłacone

144. Winczura Agata 125 Fala I / K30-39 POL Dzierżysław Eko okna Runners

Zapłacone

145. Wisniowski Miroslaw 126 Fala II / M50-59 POL Krakow Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowr

Zapłacone

146. Wójcik Mateusz 128 Fala IV / M30-39 POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

147. Wojtczak Olga 127 Fala II / K30-39 MPK
POL Różanka Różowe Landryny

Zapłacone

148. Żak Jakub - Fala II / M30-39 POL Gliwice

Niezapłacone

149. Żak Marcin 133 Fala II / M40-49 POL Unikowice

Zapłacone

150. Żak Marika - Fala V / K30-39 POL Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

151. Zarzeczańska-Janasik Blanka 129 Fala VI / K30-39 POL Pecna

Zapłacone

152. Zgraja Martyna - Fala III / K16-29 POL Kąty Wrocławskie

Niezapłacone

153. Ziółkowska Patrycja 130 Fala II / K40-49 POL Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

154. Ziółkowski Łukasz - Fala I / M40-49 POL Jelcz-Laskowice CrossCamp Oława

Niezapłacone

155. Ziółkowski Tomasz 131 Fala II / M50-59 POL Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

156. Zwolak Michał 132 Fala V / M30-39 POL Wrocław SAMEKONIE

Zapłacone

157. Żygadło Justyna 134 Fala VI / K30-39 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU