Sieprawski Bieg Przełajowy

Siepraw
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andrzejewski Aleksander 1 Kids / M POL Krakow

Bezpłatne

2. Andrzejewski Kacper 2 Kids / M GBR London AZS Krakow

Bezpłatne

3. Bajur Wiktoria 3 Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

4. Baran Dawid - Open / M17-29 POL Siepraw Dzicy ogrodnicy

Niezapłacone

5. Baran Maciej - Open / M30-39 POL Siepraw Dzicy ogrodnicy

Niezapłacone

6. Baran Michał 4 Open / M30-39 POL Siepraw

Zapłacone

7. Baran Oskar 5 Jun / M POL Zakliczyn Brak

Bezpłatne

8. Baran Szymon 6 Kids / M POL Łyczanka

Bezpłatne

9. Bolek Nathalia 7 Open / K17-29 FRA Gleize

Zapłacone

10. Brzewski Krzysztof 8 Open / M30-39 POL Świątniki Górne Active Academy

Zapłacone

11. Charusta Martyna 9 Open / K17-29 POL Targanice Wataha- Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

12. Ciapa Fabian 10 Open / M17-29 POL Dobczyce Active Academy

Zapłacone

13. Ciapa Grzegorz 11 Open / M40-49 POL Dobczyce

Zapłacone

14. Czernecki Karol 12 Open / M17-29 POL Włosań

Zapłacone

15. Danel Magdalena 13 Open / K30-39 POL Kraków Need For Speed

Zapłacone

16. Drabik-Słomka Małgorzata 14 Open / K30-39 POL Łyczanka Active Academy

Zapłacone

17. Dymek Mirosław - Open / M40-49 POL Niżowa

Niezapłacone

18. Dyrda Michał 15 Open / M40-49 POL Siepraw Active Academy

Zapłacone

19. Dyrda-Sołtys Weronika - Open / K30-39 POL Siepraw

Niezapłacone

20. Dziadkowiec Paulina 16 Open / K17-29 POL Krzyszkowice Active Academy

Zapłacone

21. Fijał Tomasz 17 Open / M30-39 POL Siepraw AGA TEAM

Zapłacone

22. Uczestnik anonimowy 19 Kids / K POL Gorzków

Bezpłatne

23. Uczestnik anonimowy 20 Kids / K POL Gorzków

Bezpłatne

24. Gawęda Kamil 18 Kids / M POL Dobczyce

Bezpłatne

25. Uczestnik anonimowy - Open / M17-29 POL Zakliczyn RMF4RT Gladiators

Niezapłacone

26. Goryczka Tomasz 21 Kids / M POL Kraków Active Academy

Bezpłatne

27. Grochal Martynka 22 Kids / K POL Siepraw

Bezpłatne

28. Gruchacz Magdalena 23 Jun / K POL Siepraw

Bezpłatne

29. Hosaja Patrycja - Open / K17-29 POL Kraków Oświecenia Team Hajime

Niezapłacone

30. Ilnicki Darek - Open / M30-39 POL Kraków OCRTRAINING

Niezapłacone

31. Iwanów Piotr 24 Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

32. Jania Kacper 25 Kids / M POL Poręba

Bezpłatne

33. Jania Maciej 26 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

34. Jankosz Jerzy 27 Kids / M POL Siepraw Sieprawska Piątka

Bezpłatne

35. Jankosz Karol 28 Jun / M POL Siepraw Sieprawska Piątka

Bezpłatne

36. Janus Ryszard 29 Open / M50-59 POL Wieliczka Active Academy

Zapłacone

37. Janus Tomasz 30 Open / M30-39 POL Wieliczka Active Academy

Zapłacone

38. Janus-Fic Katarzyna 31 Open / K30-39 POL Wieliczka Active Academy

Zapłacone

39. Jurek Anna - Open / K17-29 POL Sulechów Active Academy

Niezapłacone

40. Kaczmarek Mariusz - Open / M30-39 POL Kraków Sieprawska Piatka

Niezapłacone

41. Kania Borys 32 Kids / M POL Skrzynka

Bezpłatne

42. Kantor Gabriela 33 Kids / K POL Świątniki Górne

Bezpłatne

43. Uczestnik anonimowy 34 Kids / K POL Szyce

Bezpłatne

44. Uczestnik anonimowy 35 Kids / M POL Szyce

Bezpłatne

45. Uczestnik anonimowy - Open / M40-49 POL Szyce

Niezapłacone

46. Kasprzyk Konrad - Open / M17-29 POL Kędzierzynka

Niezapłacone

47. Kędzior Kacper 36 Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

48. Kędzior Krzysztof 37 Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

49. Kędzior Magdalena 38 Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

50. Knapik Wiktoria 39 Kids / K POL Dobczyce

Bezpłatne

51. Kotarba Aleksandra 40 Open / K17-29 POL Świątniki Górne

Zapłacone

52. Kotarba Mateusz 41 Jun / M POL Świątniki Górne

Bezpłatne

53. Koteja Agnieszka 42 Open / K30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

54. Koteja Piotr 43 Open / M30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

55. Kowal Sylwester 44 Open / M17-29 POL Świątniki Górne Active Academy

Zapłacone

56. Kozub Jan 45 Open / M17-29 POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

57. Krauze Iwo 46 Kids / M POL Gorzków Active Academy

Bezpłatne

58. Krauze Jakub 47 Kids / M POL Gorzków Active Academy

Bezpłatne

59. Krauze Pola 48 Kids / K POL Gorzków Active Academy

Bezpłatne

60. Krawiec Jan 49 Open / M30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

61. Kruczek Antoni 50 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

62. Krzysztofek Kamil 51 Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

63. Kukla Mateusz 52 Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

64. Kulawiak Justyna 53 Open / K30-39 POL Zawada Active Academy

Zapłacone

65. Kulawiak Szymon 54 Kids / M POL Zawada Active Academy

Bezpłatne

66. Kuzaj Julia 55 Open / K17-29 POL Kraków Active Academy

Zapłacone

67. Ledwos Marta 56 Open / K30-39 POL Myślenice Active Academy

Zapłacone

68. Ładoś Duszan 57 Open / M17-29 POL Nowica Active Academy

Zapłacone

69. Ławniczek Bartosz - Open / M40-49 POL Zakliczyn

Niezapłacone

70. Ławniczek Hania 58 Kids / K POL Zakliczyn

Bezpłatne

71. Ławniczek Paweł 59 Kids / M POL Zakliczyn

Bezpłatne

72. Uczestnik anonimowy - Open / M17-29 POL Nowe Rybie KS Limanowa Forrest

Niezapłacone

73. Malinowski Tomasz - Open / M30-39 POL Kraków UKS Lider Siercza

Niezapłacone

74. Matoga Antoni 60 Kids / M POL Świątniki Górne

Bezpłatne

75. Matoga Bartłomiej 61 Kids / M POL Konary

Bezpłatne

76. Matoga Bernadetta 62 Open / K30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

77. Michalik Jakub 63 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

78. Mika Amelia 64 Jun / K POL Świątniki Górne

Bezpłatne

79. Mika Anastazja 65 Jun / K POL Świątniki Górne

Bezpłatne

80. Mika Barbara 66 Open / K30-39 POL Winiary Active Academy

Zapłacone

81. Mika Bartosz 67 Jun / M POL Siepraw

Bezpłatne

82. Mika Joanna 68 Kids / K POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

83. Mika Krystian 69 Jun / M POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

84. Mika Łukasz 70 Open / M30-39 POL Winiary Active Academy

Zapłacone

85. Mika Mateusz 71 Jun / M POL Siepraw

Bezpłatne

86. Mika Patrycja 72 Kids / K POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

87. Mika Wiktoria 73 Jun / K POL Siepraw

Bezpłatne

88. Uczestnik anonimowy 74 Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

89. Mroczka Maciej 75 Open / M17-29 POL Krakow

Zapłacone

90. Njako Larry 76 Kids / M POL Kraków KS KABEL Kraków

Bezpłatne

91. Nowak Anna 77 Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

92. Nowak Michał 78 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

93. Nowak Natalia 79 Kids / K POL Siepraw

Bezpłatne

94. Nowak Patrick 80 Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

95. Nowak Szymon 81 Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

96. Nowak Victoria 82 Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

97. Obajtek Magdalena 83 Open / K30-39 POL Myślenice

Zapłacone

98. Obajtek Oliwier 84 Kids / M POL Myślenice

Bezpłatne

99. Okrajek Zbigniew 85 Open / M30-39 POL Posądza

Zapłacone

100. Olszewska Anna 86 Open / K17-29 POL Kraków Active Academy

Zapłacone

101. Opoczyński Aleksander 87 Open / M50-59 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

102. Oramus Kordian 88 Kids / M POL Zakliczyn

Bezpłatne

103. Palmi Jjulia 89 Kids / K POL Wieliczka

Bezpłatne

104. Panek Adrian - Open / M17-29 POL Czechówka Active Academy

Niezapłacone

105. Panuś Hubert 90 Jun / M POL Myślenice

Bezpłatne

106. Piątkowska Marta 91 Open / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

107. Piątkowska Marta - Open / K30-39 POL Dobczyce

Niezapłacone

108. Piechowska Anna 92 Open / K40-49 POL Kraków Active Academy

Zapłacone

109. Piechowska Martyna 93 Open / K17-29 POL Kraków Active Academy

Zapłacone

110. Piórkowski Jakub 95 Jun / M POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Bezpłatne

111. Piórkowski Michał 96 Kids / M POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Bezpłatne

112. Piotrowicz Natalia 94 Kids / K POL Zakliczyn

Bezpłatne

113. Pitala Antoni 97 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

114. Płoskoński Piotr - Open / M50-59 POL Strzałków KBKS Radomsko

Niezapłacone

115. Pollesch Zuzanna 98 Open / K17-29 POL Kraków

Zapłacone

116. Postrzech Wojciech 99 Kids / M POL Dobczyce -

Bezpłatne

117. Uczestnik anonimowy - Open / K17-29 POL Siepraw

Niezapłacone

118. Pyzik Jadwiga 100 Open / K30-39 POL Siepraw Active Academy

Zapłacone

119. Pyzik Patrycja 101 Open / K17-29 POL Siepraw Active Academy

Zapłacone

120. Radzik Stanisław 102 Open / M60-99 POL Łyczanka Sieprawska 5

Zapłacone

121. Rogasch Stanisław - Open / M50-59 POL Kraków BBL Kraków

Niezapłacone

122. Rokita Radosław - Open / M30-39 POL Kraków Oświecenia Team Hajime

Niezapłacone

123. Ryś Patrycja 103 Kids / K POL Myśenice Zarabie-Biega

Bezpłatne

124. Ryś Wacław - Open / M60-99 POL Myślenice Zarabie-Biega

Niezapłacone

125. Ryś Wiktoria 104 Kids / K POL Myślenice Zarabie-Biega

Bezpłatne

126. Sala Mateusz 105 Jun / M POL Golkowice

Bezpłatne

127. Serafin Grzegorz - Open / M50-59 POL Kraków Active Academy

Niezapłacone

128. Serafin Jakub 106 Open / M17-29 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

129. Serafin Natalia 107 Open / K17-29 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

130. Siatka Erwin - Open / M17-29 POL Siepraw

Niezapłacone

131. Sikora Bartlomiej 108 Kids / M POL Myslenice

Bezpłatne

132. Skawski Maciej 109 Jun / M POL Myślenice

Bezpłatne

133. Ślusarczyk Agata 118 Open / K50-59 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

134. Ślusarczyk Amelia 119 Kids / K POL Stojowice

Bezpłatne

135. Ślusarczyk Emil 120 Jun / M POL Stojowice

Bezpłatne

136. Ślusarczyk Karolina 121 Open / K17-29 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

137. Ślusarczyk Paweł 122 Open / M30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Zapłacone

138. Smyczek Szymon 110 Kids / M POL Siepraw SP Siepraw

Bezpłatne

139. Sołtys Konrad - Open / M30-39 POL Siepraw

Niezapłacone

140. Sosin Tomasz 111 Open / M17-29 POL Konary Sieprawska piatka

Zapłacone

141. Suder Jan 112 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

142. Suder Maciej 113 Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

143. Swidowski Bartek 114 Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

144. Świdowski Bartłomiej 123 Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

145. Syrek Zuzanna 115 Kids / K POL Olszowice Sieprawska 5

Bezpłatne

146. Szczepański Patryk 116 Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

147. Szczurek Rafał 117 Open / M40-49 POL Konary

Zapłacone

148. Tracz Robert 124 Jun / M POL Myślenice

Bezpłatne

149. Tracz Sławomir 125 Open / M40-49 POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

150. Urbański Karol 126 Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

151. Urgacz Piotr 127 Open / M30-39 POL Zakliczyn

Zapłacone

152. Walczak Tomasz - Open / M40-49 POL Częstochowa

Niezapłacone

153. Walczewski Bartosz 128 Open / M17-29 POL Wieliczka Active Academy

Zapłacone

154. Uczestnik anonimowy 129 Kids / M POL Zawada

Bezpłatne

155. Winkler Adam 130 Open / M40-49 POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

156. Winkler Agata 131 Open / K40-49 POL Borzęta Active Academy

Zapłacone

157. Winkler Iwo 132 Kids / M POL Borzęta Active Academy

Bezpłatne

158. Włodarczyk Marta 133 Open / K17-29 POL Osieczany Active Academy

Zapłacone

159. Wójcik Nikodem 135 Jun / M POL Czechówka

Bezpłatne

160. Wójcik Oskar 136 Kids / M POL Czechówka

Bezpłatne

161. Wojtycxa Karolina 134 Kids / K POL Czehówka Siepraw

Bezpłatne

162. Zając Aleksander 137 Kids / M POL Kraków UKS LIDER

Bezpłatne

163. Zając Jakub 138 Open / M17-29 POL Winiary Active Academy

Zapłacone

164. Żołnierczyk Damian 140 Open / M17-29 POL Siepraw

Zapłacone

165. Zwoliński Daniel 139 Open / M17-29 POL Zawiercie Active Academy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU