Silesiaman Duathlon Katowice

Katowice, Polska
22.04.2018

Wyniki

Duathlon 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Bieg 5 km T1 Rower 22km T2 Bieg 3,5km min/km km/h Czas końcowy
1
COMBIK Marcin
Triathlon Ymca Kraków
128 POL Kraków 00:17:57.84 00:00:21.99 00:34:04.01 00:00:22.71 00:13:16.45 2:13 27.27 01:06:03.00
2
OGRODNIK Maciejnapoleon
Triwise
126 POL Wrocław 00:17:58.25 00:00:29.46 00:33:54.97 00:00:23.55 00:13:22.09 2:13 27.27 01:06:08.32
3
STWORA Dawid
Policja Bielsko-Biała
8 POL Bielsko-Biała 00:18:20.97 00:00:27.29 00:34:08.71 00:00:23.68 00:13:17.08 2:14 27.03 01:06:37.73
4
SZYDLOWSKI Marcin
Cross Spot
105 POL Myślenice 00:18:09.81 00:00:24.45 00:33:52.20 00:00:27.50 00:13:54.66 2:14 27.03 01:06:48.62
5
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
62 POL Częstochowa 00:18:20.29 00:00:22.74 00:33:48.41 00:00:18.59 00:14:12.98 2:15 26.79 01:07:03.01
6
OWCZAREK Krzysztof
57 POL Częstochowa 00:18:21.49 00:00:25.79 00:33:31.72 00:00:30.62 00:14:22.02 2:15 26.79 01:07:11.64
7
RYCYK Maciej
Abbott Tri
12 00:18:44.26 00:00:22.82 00:33:21.25 00:00:22.70 00:14:41.53 2:16 26.55 01:07:32.56
8
SMOLEŃ Jaro
95 POL Mysłowice 00:18:33.97 00:00:22.07 00:35:15.14 00:00:22.02 00:14:19.22 2:18 26.09 01:08:52.42
9
ODRÓBKA Stanisław
Chop Ze Żelaza
10 Siemianowice Śląskie 00:18:32.11 00:00:20.61 00:35:19.77 00:00:21.15 00:14:59.64 2:20 25.86 01:09:33.28
10
CHYŁKOWSKI Filip
Ymca Kraków
3 00:18:48.32 00:00:21.36 00:35:35.21 00:00:26.99 00:14:26.86 2:20 25.86 01:09:38.74
11
MUSIAŁ Dawid
Hager
124 POL Kraków 00:18:57.71 00:00:47.66 00:34:57.73 00:00:38.02 00:14:32.49 2:20 25.86 01:09:53.61
12
PIECZYŃSKI Szymon
No1Triathlon Club
47 POL Wysocko Małe 00:19:08.97 00:00:27.92 00:35:04.42 00:00:31.21 00:14:52.63 2:21 25.64 01:10:05.15
13
AMBORSKI Rafał
39 POL Katowice 00:18:56.80 00:00:36.05 00:35:54.21 00:00:28.87 00:14:42.46 2:22 25.42 01:10:38.39
14
ZIACH Mariusz
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
15 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:26.44 00:00:38.25 00:35:19.64 00:00:33.04 00:14:43.24 2:22 25.42 01:10:40.61
15
BORAL Hubert
Allper.pl
108 POL Częstochowa 00:19:25.50 00:00:34.45 00:35:11.23 00:00:30.65 00:15:13.87 2:22 25.42 01:10:55.70
16
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
48 POL Katowice 00:19:51.57 00:00:44.36 00:34:42.19 00:00:37.50 00:15:13.58 2:23 25.21 01:11:09.20
17
SZEMELOWSKI Lukasz
2 POL Gliwice 00:20:18.67 00:00:35.48 00:34:39.49 00:00:28.04 00:15:11.56 2:23 25.21 01:11:13.24
18
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
131 POL Siemianowice Śląskie 00:20:19.87 00:00:30.25 00:34:39.09 00:00:22.68 00:15:26.33 2:23 25.21 01:11:18.22
19
BŁASZCZYK Marcin
Ymca Kraków
1 POL Kraków 00:19:52.28 00:00:42.65 00:34:24.92 00:00:33.97 00:16:24.73 2:24 25.00 01:11:58.55
20
MROWIEC Kacper
106 POL Żywiec 00:19:06.28 00:00:44.93 00:35:31.18 00:00:49.03 00:16:05.05 2:25 25.00 01:12:16.47
21
KILARSKI Marek
70 POL Bielsko Biała 00:20:33.35 00:00:31.96 00:34:33.60 00:00:31.56 00:16:11.26 2:25 24.79 01:12:21.73
22
WEIMANN Jakub
Sk Ocelaci Ostrava
136 POL Ostrava 00:19:42.13 00:00:56.60 00:36:14.83 00:00:53.85 00:14:39.70 2:25 24.79 01:12:27.11
23
WOJCIECHOWSKI Bartosz
127 POL Lubin 00:20:26.72 00:00:49.29 00:34:04.15 00:00:43.62 00:17:11.94 2:27 24.59 01:13:15.72
24
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
129 POL Katowice 00:21:07.11 00:00:44.82 00:35:13.84 00:00:39.80 00:15:45.62 2:28 24.39 01:13:31.19
25
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
92 POL Siemianowce Śląskie 00:21:19.31 00:00:28.89 00:35:34.05 00:00:28.46 00:15:53.37 2:28 24.39 01:13:44.08
26
WICHER Bartłomiej
Sklep Biegacza
19 POL Warszawa 00:19:00.73 00:00:33.40 00:36:40.26 00:00:41.55 00:16:50.48 2:28 24.39 01:13:46.42
27
MATYSIAK Robert
Neonteam
118 POL Mazańcowice 00:20:35.15 00:00:55.43 00:35:36.28 00:00:36.14 00:16:46.19 2:29 24.19 01:14:29.19
28
TOMASZEWSKI Mateusz
138 POL Wrocław 00:20:39.15 00:00:36.03 00:36:46.08 00:00:36.99 00:15:57.43 2:30 24.19 01:14:35.68
29
PASEK Kamil
Wm Triself
25 POL Wieliczka 00:20:08.25 00:00:43.69 00:37:52.22 00:00:40.49 00:15:42.69 2:31 24.00 01:15:07.34
30
KWAŚKIEWICZ Oliwia
Azs Awf Katowice
100 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:11.93 00:00:28.18 00:37:14.03 00:00:25.19 00:15:58.42 2:31 24.00 01:15:17.75
31
HALSKA Ania
Totem Cieszyn
4 Cieszyn 00:20:05.99 00:00:49.92 00:38:49.28 00:00:37.35 00:15:14.42 2:32 23.81 01:15:36.96
32
SZYBILSKI Daniel
Daredevils Triathlonteam
33 POL Kraków 00:20:16.00 00:00:50.13 00:37:31.49 00:00:38.63 00:16:34.18 2:32 23.81 01:15:50.43
33
PRAWDZIC Michal
Tri Division
46 POL Katowice 00:21:19.43 00:00:43.55 00:37:06.11 00:00:44.12 00:15:58.87 2:32 23.81 01:15:52.08
34
TOKARSKA Elżbieta
--
35 POL Opole 00:19:08.26 00:00:35.07 00:40:16.43 00:00:20.87 00:15:46.45 2:33 23.62 01:16:07.08
35
SIEMIENSKI Marcin
Jhart
111 POL Mikołów 00:20:52.14 00:00:25.67 00:38:20.83 00:00:38.79 00:15:51.32 2:33 23.62 01:16:08.75
36
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
86 POL Mikołów 00:21:15.96 00:00:41.37 00:37:10.08 00:00:46.32 00:16:24.57 2:33 23.62 01:16:18.30
37
SKRZYNKOWSKI Piotr
77 POL Opole 00:19:30.67 00:00:27.96 00:40:58.10 00:00:53.38 00:14:30.34 2:33 23.62 01:16:20.45
38
CZADO Artur
Bolero Team
81 POL Sosnowiec 00:19:50.42 00:00:41.58 00:39:33.20 00:00:26.07 00:16:01.30 2:34 23.44 01:16:32.57
39
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
88 POL Żory 00:20:59.30 00:00:39.49 00:37:57.68 00:00:48.10 00:16:30.27 2:34 23.44 01:16:54.84
40
SZYMURA Rafał
Hel Triathlon Center
122 POL Katowice 00:21:40.46 00:00:48.99 00:36:35.76 00:00:34.47 00:17:15.59 2:34 23.44 01:16:55.27
41
JANISZEWSKI Wojciech
Triwise
59 POL Kraków 00:20:10.32 00:00:46.03 00:39:52.80 00:00:40.16 00:15:26.34 2:34 23.44 01:16:55.65
42
ŁUKOWSKI Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
53 POL Strzelce Opolskie 00:21:30.69 00:00:33.82 00:37:53.93 00:00:49.26 00:16:09.35 2:34 23.44 01:16:57.05
43
SOBIEŃ Jakub
Kp Psp Przeworsk
109 POL Przeworsk 00:22:29.95 00:00:51.72 00:35:44.84 00:00:32.12 00:17:25.68 2:35 23.44 01:17:04.31
44
BOGUS Rafał
Cycling Jura
120 POL Częstochowa 00:21:29.49 00:00:50.88 00:36:40.06 00:00:55.60 00:17:33.08 2:35 23.26 01:17:29.11
45
CICHOS Konrad
Kuźnia Triathlonu
38 POL Chorzów 00:22:08.70 00:01:19.17 00:36:29.71 00:00:30.00 00:17:15.67 2:36 23.08 01:17:43.25
46
NOWAKOWSKI Krzysztof
116 POL Ruda Śląska 00:21:04.93 00:00:41.27 00:39:14.97 00:00:26.39 00:16:41.77 2:37 23.08 01:18:09.33
47
ROBOK Grzegorz
Silesiaman Triathlon Team
11 POL Katowice 00:22:06.04 00:00:36.97 00:37:17.85 00:00:59.52 00:17:42.02 2:38 22.90 01:18:42.40
48
MICHALIK Grzegorz
Zmorsowani Częstochowa
69 POL Częstochowa 00:22:03.04 00:00:22.58 00:38:40.85 00:00:23.59 00:17:15.90 2:38 22.90 01:18:45.96
49
DUDA Jarosław
137 POL Zabrze 00:22:38.85 00:00:47.09 00:36:53.51 00:00:56.20 00:17:34.70 2:38 22.90 01:18:50.35
50
JASIÓWKA Bartłomiej
102 POL Polska Nowa Wieś 00:22:13.19 00:00:35.56 00:38:54.55 00:00:36.37 00:16:36.58 2:38 22.73 01:18:56.25
51
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
42 POL Halemba 00:22:23.03 00:01:08.54 00:38:12.44 00:00:42.93 00:16:57.52 2:39 22.73 01:19:24.46
52
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
44 POL Jankowice 00:22:38.35 00:00:30.71 00:38:20.14 00:00:19.38 00:17:44.41 2:40 22.56 01:19:32.99
53
SOWA Andrzej
Katowice
60 POL Chorzów 00:22:21.16 00:01:56.17 00:36:40.69 00:00:42.29 00:18:11.05 2:40 22.56 01:19:51.36
54
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
43 POL Jankowice 00:23:02.61 00:00:26.17 00:38:12.26 00:00:24.71 00:17:48.57 2:40 22.56 01:19:54.32
55
HARTMAN Patrycjusz
Trenuj Triathlon
101 POL Lubomia 00:21:11.57 00:00:44.65 00:39:43.49 00:01:08.94 00:17:16.99 2:41 22.56 01:20:05.64
56
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
13 POL Gliwice 00:22:11.67 00:00:41.44 00:37:54.71 00:00:38.56 00:18:52.85 2:41 22.39 01:20:19.23
57
LESIŃSKI Marcin
Safetypoint.pl
97 POL Bielsko Biala 00:21:16.61 00:01:00.01 00:39:10.69 00:01:00.98 00:17:55.88 2:41 22.39 01:20:24.17
58
TOBOR Michał
Decathlon Racing Team
49 POL Bytom 00:22:50.65 00:00:34.79 00:38:07.17 00:01:07.76 00:17:49.65 2:42 22.39 01:20:30.02
59
MADEJSKI Sylwester
Imperium Sportu / Rapid
130 POL Czechowice-Dziedzice 00:22:47.72 00:00:45.90 00:39:09.27 00:01:25.53 00:16:26.73 2:42 22.39 01:20:35.15
60
CIASTO Sebastian
36 POL Przezchlebie 00:22:46.17 00:00:58.75 00:37:56.81 00:01:04.77 00:19:12.00 2:44 21.90 01:21:58.50
61
KOLONKO Adrian
Dystans Lubomia
139 POL Lubomia 00:23:57.70 00:01:01.93 00:38:05.46 00:00:52.20 00:18:08.17 2:45 21.90 01:22:05.46
62
STEFAŃSKI Michał
144 POL Kraków 00:22:23.80 00:00:44.14 00:41:34.12 00:00:37.27 00:16:50.53 2:45 21.90 01:22:09.86
63
MOLENDOWSKI Michał
Los Bikeros Team
89 POL Bytom 00:23:20.64 00:00:43.11 00:39:03.39 00:01:09.10 00:18:00.67 2:45 21.90 01:22:16.91
64
MADEJCZYK Tomasz
Inżynieria Biegania Team
142 POL Gliwice 00:20:22.85 00:00:36.61 00:45:10.12 00:00:31.67 00:15:44.50 2:45 21.90 01:22:25.75
65
JARECKI Paweł
123 POL Częstochowa 00:24:02.25 00:00:30.94 00:39:29.19 00:00:34.45 00:18:13.37 2:46 21.74 01:22:50.20
66
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
93 POL Siemianowice Slaskie 00:24:11.64 00:00:47.61 00:38:09.36 00:00:55.77 00:18:56.19 2:47 21.74 01:23:00.57
67
PODOBA Grzegorz
16 POL Myslenice 00:21:49.61 00:00:50.97 00:41:40.21 00:00:45.15 00:18:00.38 2:47 21.58 01:23:06.32
68
KRAUSE Szymon
68 POL Tarnowskie Góry 00:22:16.49 00:01:53.00 00:40:55.09 00:01:05.57 00:17:27.26 2:48 21.58 01:23:37.41
69
BARTECKA Sabina
Różowe Tri
87 POL Żory 00:23:55.97 00:00:51.46 00:40:22.18 00:00:43.36 00:17:54.93 2:48 21.43 01:23:47.90
70
GAWEŁCZYK Kamil
Goldent Team
74 POL Łaziska Górne 00:25:02.36 00:01:15.87 00:36:54.22 00:00:34.94 00:20:01.24 2:48 21.43 01:23:48.63
71
SZOPA Adrian
52 POL Częstochowa 00:22:53.83 00:01:23.48 00:40:37.38 00:01:02.27 00:18:14.83 2:49 21.43 01:24:11.79
72
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
23 POL Katowice 00:24:09.81 00:00:59.37 00:40:53.15 00:00:59.50 00:17:28.62 2:50 21.28 01:24:30.45
73
WYPYRSZCZYK Ania
45 POL Ruda Śląska 00:22:34.72 00:00:52.25 00:42:44.94 00:00:38.09 00:17:53.26 2:50 21.28 01:24:43.26
74
RYDEL Dominika
Triwise
58 POL Kraków 00:23:38.16 00:00:53.85 00:41:49.10 00:00:37.67 00:17:44.74 2:50 21.28 01:24:43.52
75
SKRZYPEK Krzysztof
61 POL Katowice 00:22:59.33 00:00:49.52 00:42:09.50 00:01:03.80 00:17:56.02 2:50 21.13 01:24:58.17
76
LISOWSKI Dariusz
Victoria Głuchołazy
94 POL Moszczanka 00:23:18.71 00:00:51.40 00:41:25.99 00:01:08.41 00:18:15.98 2:51 21.13 01:25:00.49
77
ZUR Grzegorz
Greentri
67 POL Krakow 00:24:06.62 00:01:07.15 00:41:08.31 00:01:00.15 00:18:16.18 2:52 20.98 01:25:38.41
78
KŁOS Jan
72 POL Chojnów 00:23:19.48 00:01:16.14 00:42:09.43 00:01:08.58 00:17:50.23 2:52 20.98 01:25:43.86
79
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
29 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:36.17 00:00:35.17 00:42:11.62 00:00:28.94 00:18:19.22 2:53 20.83 01:26:11.12
80
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
107 POL Siemianowice Śląskie 00:23:56.38 00:00:46.72 00:42:06.02 00:00:46.31 00:18:39.02 2:53 20.83 01:26:14.45
81
STYPUŁKOWSKI Tomasz
Samotny Wilk
141 POL Sosnowiec 00:24:33.32 00:00:57.53 00:41:43.55 00:00:29.44 00:18:35.96 2:53 20.83 01:26:19.80
82
BOJARSKI Grzegorz
119 POL Jarosław 00:23:56.90 00:02:08.30 00:39:59.18 00:01:28.02 00:18:57.51 2:53 20.83 01:26:29.91
83
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
66 POL Czeladź 00:25:08.68 00:00:33.24 00:41:36.28 00:00:41.12 00:18:57.30 2:54 20.69 01:26:56.62
84
GAWENDA Dariusz
54 POL Kobiór 00:23:28.89 00:00:53.37 00:42:32.36 00:01:23.14 00:18:46.48 2:55 20.69 01:27:04.24
85
PODCZASZY Tomasz
115 POL Huta Stara A 00:23:01.00 00:01:16.92 00:41:43.82 00:01:29.49 00:19:45.73 2:55 20.69 01:27:16.96
86
KAPIARZ Julia
133 POL Klikuszowa 00:23:34.72 00:00:31.83 00:43:37.45 00:00:21.72 00:19:13.16 2:55 20.55 01:27:18.88
87
CESARZ Justyna
On-Sight Team
79 POL Będzin 00:22:29.30 00:01:10.05 00:43:03.15 00:00:52.05 00:19:47.41 2:55 20.55 01:27:21.96
88
JANOWSKA Magda
Slimak Bytków
34 POL Katowice 00:21:49.46 00:00:37.19 00:47:30.05 00:00:25.27 00:17:14.96 2:56 20.55 01:27:36.93
89
HRABIA Dariusz
Wku W Katowicach
30 POL Katowice 00:26:04.42 00:00:49.24 00:40:05.18 00:00:50.80 00:19:47.76 2:56 20.55 01:27:37.40
90
BAŃCZYK Marcin
51 POL Mikołów 00:24:29.87 00:01:14.51 00:41:27.52 00:01:01.45 00:19:28.31 2:56 20.55 01:27:41.66
91
SZEWCZYK Michał
125 POL Sosnowiec 00:26:23.73 00:00:57.55 00:41:08.70 00:00:38.31 00:18:39.46 2:56 20.55 01:27:47.75
92
WLAZŁO Damian
21 POL Tychy 00:23:17.15 00:00:47.41 00:44:11.45 00:00:25.50 00:19:14.50 2:56 20.41 01:27:56.01
93
NAWROCKI Zbigniew
91 POL Wodzisław Śl. 00:22:55.55 00:01:21.51 00:45:00.46 00:01:13.05 00:17:36.00 2:57 20.41 01:28:06.57
94
SZCZEPANIK Marcin
73 POL Wolica 00:24:05.83 00:00:24.22 00:42:17.16 00:00:44.09 00:20:49.83 2:57 20.41 01:28:21.13
95
PIKUL Wiiktoria
Grupa Kolarska Gliwice
140 POL Gliwice 00:25:51.46 00:00:34.36 00:41:44.16 00:00:27.39 00:21:08.79 2:60 20.00 01:29:46.16
96
SKOCZYNSKI Szymon
121 POL Ruda Śląska 00:24:38.59 00:01:07.55 00:43:30.10 00:00:46.15 00:20:28.07 3:02 19.87 01:30:30.46
97
PĘCZKOWSKI Przemysław
145 POL Sosnowiec 00:26:58.31 00:01:35.61 00:41:13.99 00:01:00.49 00:19:45.95 3:02 19.87 01:30:34.35
98
NYKAZA Adam
132 POL Klikuszowa 00:26:56.01 00:02:13.79 00:40:31.65 00:00:36.76 00:20:25.37 3:02 19.87 01:30:43.58
99
KRZEMIEN Bartosz
26 POL Katowice 00:23:35.11 00:01:15.74 00:46:01.27 00:00:55.69 00:18:56.95 3:02 19.87 01:30:44.76
100
PIJANOWSKI Leszek
110 POL Katowice 00:26:06.17 00:00:45.15 00:41:37.25 00:00:46.45 00:21:39.46 3:02 19.74 01:30:54.48
101
KAPICA Ewelina
114 POL Bytom 00:23:31.43 00:00:36.56 00:47:29.66 00:00:29.41 00:19:31.64 3:04 19.61 01:31:38.70
102
PIOTROWSKI Mariusz
Spartan Race Training Group Katowice
9 POL Chorzów 00:27:03.44 00:01:07.08 00:41:57.26 00:00:55.85 00:20:53.59 3:04 19.61 01:31:57.22
103
HOCZEK Arkadiusz
27 POL Kolanowice 00:24:31.08 00:00:27.42 00:46:37.94 00:00:30.80 00:20:53.98 3:07 19.35 01:33:01.22
104
STOLARSKI Marek
Tartak-Meble Sport
31 POL Ligota 00:27:46.22 00:00:57.37 00:42:45.94 00:00:33.48 00:21:06.29 3:07 19.35 01:33:09.30
105
SZPERKA Leszek
Sigit
112 POL Czechowice-Dziedzice 00:24:51.21 00:01:21.32 00:45:59.53 00:01:10.42 00:19:51.16 3:07 19.35 01:33:13.64
106
RATAJ Agnieszka
20 POL Katowice 00:26:08.17 00:01:01.44 00:44:56.02 00:01:13.85 00:20:23.28 3:08 19.23 01:33:42.76
107
POTAPOWICZ Gabriela
Chsbd W "ruchu"
85 POL Katowice 00:26:57.62 00:01:38.77 00:43:30.01 00:01:11.33 00:20:55.14 3:09 19.11 01:34:12.87
108
JARCZYK Wojciech
Labraks Team
117 POL Mikołów 00:24:09.98 00:00:34.11 00:50:17.87 00:00:48.39 00:18:32.30 3:09 19.11 01:34:22.65
109
KAMIŃSKI Rafał
5 POL Gliwice 00:26:37.90 00:01:25.58 00:44:27.15 00:01:28.05 00:20:52.96 3:10 18.99 01:34:51.64
110
SZCZEPAŃSKI Dariusz
65 POL Mikołów 00:26:45.00 00:01:21.55 00:44:01.63 00:00:50.58 00:21:58.19 3:10 18.99 01:34:56.95
111
RECZKO Mariusz
90 POL Malinowice 00:27:48.18 00:00:54.51 00:42:06.19 00:01:26.70 00:23:32.24 3:12 18.75 01:35:47.82
112
ZAWADA-MAZURKIEWICZ Ariadna
28 00:26:07.93 00:01:27.90 00:47:18.59 00:00:58.45 00:20:55.21 3:14 18.63 01:36:48.08
113
SKRZYNKOWSKA Joanna
78 POL Opole 00:23:48.49 00:01:51.14 00:52:23.65 00:01:39.29 00:17:35.27 3:15 18.52 01:37:17.84
114
KLUZA Paweł
80 POL Katowice 00:25:46.88 00:01:29.51 00:47:28.48 00:01:32.66 00:21:17.75 3:16 18.40 01:37:35.28
115
DZICZEK Mateusz
Alko-Team
103 POL Katowice 00:25:52.04 00:01:21.74 00:47:11.06 00:01:20.05 00:21:54.76 3:16 18.40 01:37:39.65
116
BUJOK Tomasz
1986
104 POL Sosnowiec 00:24:34.84 00:00:57.98 00:52:48.84 00:00:58.57 00:18:45.62 3:17 18.40 01:38:05.85
117
MAZUR Magdalena
134 POL Katowice 00:32:56.33 00:00:34.77 00:49:07.48 00:00:49.50 00:14:56.54 3:17 18.29 01:38:24.62
118
MALINOWSKI Przemek
98 POL Rybnik 00:29:40.38 00:01:05.74 00:44:56.85 00:00:50.48 00:22:18.72 3:18 18.18 01:38:52.17
119
KUCERA Łukasz
22 POL Siemianowice Śląskie 00:24:33.23 00:01:23.53 00:51:37.54 00:00:59.23 00:20:34.61 3:19 18.18 01:39:08.14
120
KOZIOŁ Adrian
76 POL Katowice 00:26:19.67 00:01:15.15 00:47:06.62 00:01:23.47 00:23:51.33 3:20 17.96 01:39:56.24
121
PERLAK Magdalena
Kuźnia Triathlonu
63 POL Katowice 00:28:05.11 00:00:31.09 00:49:13.60 00:00:37.87 00:21:51.46 3:21 17.96 01:40:19.13
122
ĆWIOK Marek
Tuv Rheinland
40 POL Paniówki 00:25:29.33 00:01:06.51 00:51:18.02 00:01:22.43 00:22:11.83 3:23 17.75 01:41:28.12
123
KAPIAS Krystian
50 POL Gliwice 00:28:49.51 00:00:58.66 00:46:20.32 00:00:56.85 00:24:22.83 3:23 17.75 01:41:28.17
124
ZAREMBA Tomasz
143 POL Kraków 00:26:54.43 00:01:05.38 00:49:32.73 00:00:51.26 00:23:08.85 3:24 17.75 01:41:32.65
125
MAZUR Marcin
135 POL Katowice 00:29:11.44 00:01:24.25 00:46:51.82 00:01:20.59 00:23:37.05 3:25 17.54 01:42:25.15
126
SZULC Tomasz
56 POL Siemianowice Śląskie 00:27:23.56 00:00:53.05 00:52:01.78 00:00:34.71 00:22:19.94 3:27 17.44 01:43:13.04
127
DUDA Karolina
113 POL Olkusz 00:25:53.17 00:00:35.77 00:54:23.21 00:00:35.86 00:21:49.52 3:27 17.44 01:43:17.53
128
SITKOWSKI Krzysztof
Gt Kona
84 POL Opole 00:29:14.26 00:01:24.41 00:48:48.80 00:01:06.53 00:23:31.80 3:29 17.34 01:44:05.80
129
KURTYKA Agnieszka
14 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:24.56 00:00:34.79 00:48:09.06 00:00:55.66 00:24:40.41 3:30 17.14 01:44:44.48
130
ESZYK Jerzy
7 POL Katowice 00:32:17.46 00:01:06.08 00:49:51.64 00:00:31.37 00:23:41.71 3:35 16.76 01:47:28.26
131
FLAK-WANCERZ Anna
99 POL Katowice 00:30:11.74 00:00:42.49 00:54:03.91 00:01:18.24 00:25:31.73 3:44 16.13 01:51:48.11
132
KONARSKA Edyta
71 POL Oława 00:31:50.77 00:01:15.04 00:52:38.28 00:00:44.53 00:26:10.45 3:46 15.96 01:52:39.07
133
LELEK Ela
37 POL Katowice 00:30:39.07 00:00:43.73 00:57:19.36 00:00:56.99 00:25:46.59 3:51 15.63 01:55:25.74
134
ZAKLIŃSKA Katarzyna
75 POL Gliwice 00:32:09.37 00:00:51.94 00:54:20.23 00:00:42.86 00:27:26.49 3:52 15.54 01:55:30.89
135
SITKOWSKA Joanna
Gt Kona
83 POL Opole 00:33:09.84 00:01:20.56 00:53:36.85 00:01:35.90 00:26:17.56 3:53 15.54 01:56:00.71
136
BIRECKA Barbara
Gt Kona
82 POL Opole 00:33:12.09 00:01:45.73 00:52:41.08 00:01:35.29 00:26:49.60 3:53 15.54 01:56:03.79
137
ESZYK Aleksandra
6 POL Katowice 00:32:52.39 00:01:26.60 00:58:37.04 00:01:21.26 00:26:06.30 4:01 14.93 02:00:23.59
138
KAMROWSKI Łukasz
Pae Goggle Team
41 POL Katowice 00:33:27.31 00:00:46.40 00:54:09.95 00:00:56.60 00:31:22.51 4:02 14.93 02:00:42.77

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU