Silesiaman Triathlon Pszczyna

Łąka, Pszczyna, Polska
20.05.2018

Wyniki

Dystans 1/8 IM 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
OWCZAREK Krzysztof
119 POL Częstochowa 00:07:55.00 00:01:44.00 00:30:18.00 00:01:29.00 00:18:55.00 2:10 27.72 01:00:20.60
2
MIELKE Dawid
Triathlon Ymca Kraków
222 POL Bażanowice 00:08:01.00 00:01:40.00 00:30:14.00 00:01:32.00 00:19:09.00 2:10 27.72 01:00:35.60
3
BRZYSKI Maciej
Brzyski Triteam
101 POL Kraków 00:08:08.00 00:01:36.00 00:30:21.00 00:01:28.00 00:19:25.00 2:11 27.45 01:00:58.03
4
BRATEK Mariusz
Seat Dynamica
86 POL Częstochowa 00:09:32.00 00:01:43.00 00:31:27.00 00:01:31.00 00:18:42.00 2:15 26.67 01:02:55.97
5
WITZLACK-MAKAREVICH Kai
Sc Dhfk Leipzig
226 CZE Ostrava 00:09:13.00 00:01:44.00 00:31:33.00 00:01:31.00 00:19:11.00 2:16 26.67 01:03:12.09
6
GRYGLIK Tomasz
214 POL Rudziczka 00:09:49.00 00:01:54.00 00:31:03.00 00:01:34.00 00:19:19.00 2:17 26.42 01:03:38.12
7
CZAJKA Krystian
178 POL Żory 00:09:54.00 00:01:59.00 00:31:54.00 00:02:01.00 00:18:07.00 2:17 26.17 01:03:55.07
8
DUDEK Bartosz
Statscore Team
261 POL Katowice 00:08:24.00 00:03:22.00 00:31:01.00 00:01:48.00 00:19:48.00 2:18 26.17 01:04:21.98
9
BRAULIŃSKI Michał
Power Of Science-Training Centre/ Cryospace
121 POL Bielsko-Biała 00:10:43.00 00:02:18.00 00:30:03.00 00:01:34.00 00:19:56.00 2:19 25.93 01:04:33.13
10
ZDZIEBO Marcin
Eventyr
223 POL Żory 00:08:45.00 00:01:38.00 00:31:53.00 00:01:29.00 00:20:58.00 2:19 25.93 01:04:44.32
11
KARWALA Lukasz
Ttc
186 POL Szarlejka 00:09:07.00 00:01:44.00 00:31:56.00 00:01:28.00 00:20:40.00 2:20 25.93 01:04:55.17
12
JĘDRASIEWICZ Paweł
103 00:10:38.00 00:01:51.00 00:30:43.00 00:01:28.00 00:20:26.00 2:20 25.93 01:05:05.88
13
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
297 POL Mikołów 00:10:26.00 00:01:57.00 00:31:14.00 00:01:31.00 00:20:03.00 2:20 25.69 01:05:12.07
14
WÓJCIK Jerzy
Wmtriself
256 POL Kraków 00:09:56.00 00:01:48.00 00:31:00.00 00:01:40.00 00:21:04.00 2:21 25.69 01:05:28.12
15
KILARSKI Marek
94 POL Bielsko Biała 00:09:40.00 00:01:58.00 00:31:11.00 00:01:39.00 00:21:15.00 2:21 25.45 01:05:44.32
16
CHOJNOWSKI Sebastian
Silesiaman Team
193 Gliwice 00:10:34.00 00:02:20.00 00:32:22.00 00:01:29.00 00:19:10.00 2:22 25.45 01:05:55.97
17
PIKORSKI Dawid
3Dvsn
117 POL Zabrze 00:10:00.00 00:01:49.00 00:31:53.00 00:01:28.00 00:21:02.00 2:22 25.45 01:06:12.12
18
WOJCIECHOWSKI Bartosz
251 POL Lubin 00:08:28.00 00:02:00.00 00:32:05.00 00:01:33.00 00:22:26.00 2:23 25.23 01:06:32.09
19
MUSIAŁ Dawid
Hager
235 POL Kraków 00:10:30.00 00:01:53.00 00:32:10.00 00:01:40.00 00:20:35.00 2:24 25.23 01:06:48.87
20
WEIMANN Jakub
Sk Ocelaci Ostrava
244 POL Ostrava 00:09:50.00 00:02:53.00 00:32:59.00 00:02:14.00 00:19:07.00 2:24 25.00 01:07:02.32
21
GIET Magdalena
Ymca Kraków
135 POL Dziergowice 00:09:58.00 00:01:49.00 00:31:34.00 00:01:43.00 00:22:16.00 2:25 25.00 01:07:20.34
22
GOLINIEWSKI Jakub
Triathlon Training Center/kolarski.eu
179 POL Częstochowa 00:08:23.00 00:01:52.00 00:32:02.00 00:01:29.00 00:23:40.00 2:25 25.00 01:07:27.35
23
PASUTO Grzegorz
Twomark Chorzów
295 POL Katowice 00:10:28.00 00:01:59.00 00:32:11.00 00:01:46.00 00:21:10.00 2:25 24.78 01:07:33.61
24
KLINIK Paweł
Rafako Triteam
52 POL Racibórz 00:11:06.00 00:02:53.00 00:32:19.00 00:01:49.00 00:19:30.00 2:25 24.78 01:07:37.93
25
CIUPKA Patryk
Trenuj Triathlon
143 POL Żory 00:09:37.00 00:01:57.00 00:31:46.00 00:01:40.00 00:22:48.00 2:26 24.78 01:07:47.91
26
DYKSZAK Filip
Irondragon Triathlon Team
202 POL Kraków 00:10:00.00 00:01:51.00 00:32:48.00 00:01:36.00 00:22:02.00 2:27 24.56 01:08:16.81
27
KARASIŃSKI Łukasz
Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
15 POL Gliwice 00:09:35.00 00:02:17.00 00:31:58.00 00:01:35.00 00:23:17.00 2:28 24.56 01:08:41.52
28
ADAMEK Paweł
240 POL Wrocław 00:10:00.00 00:02:46.00 00:33:06.00 00:02:04.00 00:20:50.00 2:28 24.35 01:08:47.00
29
KARBOWIAK Daniel
Tup Team
204 POL Łosice 00:09:11.00 00:02:09.00 00:33:15.00 00:01:45.00 00:22:28.00 2:28 24.35 01:08:47.11
30
BOGUS Rafał
Jks Helman Sport
213 POL Częstochowa 00:10:12.00 00:02:16.00 00:32:13.00 00:01:42.00 00:22:37.00 2:28 24.35 01:09:00.46
31
PATER Wojciech
274 POL Tychy 00:10:32.00 00:02:07.00 00:33:16.00 00:01:43.00 00:21:24.00 2:28 24.35 01:09:01.30
32
CHYLIŃSKI Adam
Anal Cunt 1-Os. Team
123 POL Siemianowice Śląskie 00:08:26.00 00:01:57.00 00:35:03.00 00:01:49.00 00:21:47.00 2:28 24.35 01:09:01.75
33
GIBAS Ireneusz
Mg Sport
17 POL Goczałkowice 00:10:15.00 00:01:50.00 00:32:32.00 00:01:38.00 00:22:47.00 2:28 24.35 01:09:02.62
34
MĄDRY Marcin
Ttc Częstochowa
34 POL Częstochowa 00:10:20.00 00:01:44.00 00:33:40.00 00:01:34.00 00:21:45.00 2:28 24.35 01:09:03.48
35
ŻOK Filip
176 POL Siemianowice Śląskie 00:09:19.00 00:02:17.00 00:33:09.00 00:01:37.00 00:22:53.00 2:29 24.35 01:09:14.71
36
MIKOŚ Marcin
Wujek Biega
68 POL Katowice 00:11:44.00 00:02:12.00 00:32:16.00 00:01:55.00 00:21:17.00 2:29 24.14 01:09:23.19
37
FAMUŁA Tomasz
Tri Division Triathlon Team, Future Processing ...
144 POL Katowice 00:10:51.00 00:02:22.00 00:32:44.00 00:01:35.00 00:21:54.00 2:29 24.14 01:09:25.21
38
KROTLA Piotr
96 POL Częstochowa 00:12:22.00 00:02:11.00 00:33:04.00 00:01:42.00 00:20:16.00 2:30 24.14 01:09:34.98
39
WILK Tomasz
Momnatocałeżycie
279 POL Mikołów 00:10:34.00 00:02:40.00 00:32:40.00 00:02:05.00 00:21:44.00 2:30 24.14 01:09:43.08
40
MATREJEK Michał
Blackdiamond
220 POL Kraków 00:10:18.00 00:02:35.00 00:32:55.00 00:02:07.00 00:22:04.00 2:31 23.93 01:10:00.10
41
SZYMURA Rafał
Hel Triathlon Center
234 POL Katowice 00:10:42.00 00:02:15.00 00:32:46.00 00:01:51.00 00:22:30.00 2:31 23.93 01:10:05.17
42
GADAJ Grzegorz
Radlinioki W Biegu
37 POL Radlin 00:09:07.00 00:02:25.00 00:33:04.00 00:01:54.00 00:23:41.00 2:31 23.93 01:10:10.72
43
POPIELA Jacek
284 POL Koszyce Małe 00:11:18.00 00:01:54.00 00:33:49.00 00:01:46.00 00:21:26.00 2:31 23.93 01:10:12.41
44
MATYSIAK Robert
Neonteam
209 POL Mazańcowice 00:11:39.00 00:02:36.00 00:32:50.00 00:01:37.00 00:21:35.00 2:31 23.93 01:10:17.46
45
CZADO Artur
Bolero Team
259 POL Sosnowiec 00:10:11.00 00:02:30.00 00:35:29.00 00:01:33.00 00:20:39.00 2:31 23.93 01:10:22.43
46
PRAWDZIC Michal
Tri Division
66 POL Katowice 00:11:39.00 00:02:19.00 00:33:08.00 00:01:46.00 00:21:36.00 2:32 23.93 01:10:29.09
47
NOWAKOWSKI Jarosław
Tri Division
32 POL Gliwice 00:09:45.00 00:01:51.00 00:33:10.00 00:01:37.00 00:24:19.00 2:32 23.73 01:10:41.77
48
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
216 POL Mysłowice 00:11:41.00 00:02:29.00 00:34:51.00 00:02:06.00 00:19:59.00 2:33 23.53 01:11:06.48
49
SUCHOWIECKI Wojtek
Niemaniemogę / #artneoteam / Tri Negu / Olsztyń...
1 Olsztyn 00:10:44.00 00:02:45.00 00:34:31.00 00:01:33.00 00:21:32.00 2:33 23.53 01:11:06.52
50
KNURA Karol
136 POL Kobyla 00:10:39.00 00:02:58.00 00:34:12.00 00:01:55.00 00:21:24.00 2:33 23.53 01:11:09.38
51
MICHALSKI Grzegorz
Brak
205 POL Piotrków Trybunalski 00:10:31.00 00:02:37.00 00:32:42.00 00:01:59.00 00:23:30.00 2:33 23.53 01:11:19.08
52
MIZGALSKI Paweł
Triathlon Training Center
180 POL Częstochowa 00:10:32.00 00:01:58.00 00:33:20.00 00:02:26.00 00:23:03.00 2:33 23.53 01:11:20.48
53
KUCZYK Szymon
Chop Ze Żelaza Tri Team
264 POL Siemianowice Śląskie 00:10:05.00 00:02:21.00 00:33:26.00 00:01:47.00 00:23:46.00 2:34 23.53 01:11:24.65
54
SERZYSKO Bartosz
Aktywna Strona Życia
84 POL Cieszyn 00:11:52.00 00:02:47.00 00:33:05.00 00:02:05.00 00:21:38.00 2:34 23.53 01:11:26.99
55
ŁUKOWSKI Dariusz
Gmina Strzelce Opolskie
83 POL Strzelce Opolskie 00:12:16.00 00:02:00.00 00:34:45.00 00:01:44.00 00:20:45.00 2:34 23.53 01:11:30.56
56
MRÓZ Wojciech
Daredevils Triathlon Team
155 POL Kraków 00:10:30.00 00:02:02.00 00:33:16.00 00:01:57.00 00:23:55.00 2:34 23.53 01:11:40.33
57
KAPICA Marek
3 POL Bytom 00:11:13.00 00:02:15.00 00:34:31.00 00:01:39.00 00:22:04.00 2:34 23.33 01:11:42.28
58
NIESŁAŃCZYK Dawid
8 POL Rybnik 00:11:12.00 00:01:55.00 00:32:32.00 00:01:34.00 00:24:37.00 2:34 23.33 01:11:49.33
59
BANERT Filip
149 POL Pszczyna 00:12:04.00 00:02:38.00 00:34:09.00 00:01:35.00 00:21:25.00 2:34 23.33 01:11:51.61
60
HERDA Bartłomiej
Triathlon Training Center
185 POL Bytom 00:10:21.00 00:01:51.00 00:34:43.00 00:01:39.00 00:23:19.00 2:35 23.33 01:11:53.81
61
FILUŚ Stanisław
Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
267 POL Mysłowice 00:10:32.00 00:02:13.00 00:36:21.00 00:01:35.00 00:21:22.00 2:35 23.33 01:12:03.53
62
JASIÓWKA Bartłomiej
134 POL Polska Nowa Wieś 00:11:53.00 00:02:24.00 00:34:46.00 00:01:34.00 00:21:29.00 2:35 23.33 01:12:05.42
63
HARTMAN Patrycjusz
Trenuj Triathlon
133 POL Lubomia 00:11:36.00 00:02:38.00 00:33:39.00 00:01:43.00 00:22:35.00 2:35 23.33 01:12:10.31
64
SKRUDLIK Leszek
Primo Firma Handlowo-Usługowa Leszek Skrudlik
266 POL Chorzów 00:10:40.00 00:02:23.00 00:33:58.00 00:01:58.00 00:23:10.00 2:35 23.33 01:12:10.65
65
WYTRWAŁ Adam
293 POL Tarnow 00:08:58.00 00:02:13.00 00:33:31.00 00:01:56.00 00:25:41.00 2:35 23.14 01:12:19.10
66
KRUPOWIES Wojciech
262 POL Katowice 00:11:39.00 00:02:53.00 00:34:32.00 00:01:58.00 00:21:29.00 2:36 23.14 01:12:31.26
67
NOWICKI Tomasz
W przygotowaniach pominąłem przygotowania
281 POL Jastrzębie-Zdrój 00:11:13.00 00:02:29.00 00:34:20.00 00:02:34.00 00:21:57.00 2:36 23.14 01:12:32.87
68
PODGÓRSKI Bartosz
Pzu Sport Team
163 POL Bytom 00:11:30.00 00:02:48.00 00:34:08.00 00:01:51.00 00:22:19.00 2:36 23.14 01:12:36.76
69
KUKLA Maciej
12 POL Chorzów 00:11:23.00 00:02:41.00 00:34:36.00 00:01:57.00 00:22:01.00 2:36 23.14 01:12:38.58
70
RADOMSKI Kamil
Pozytywnie Aktywni
258 POL Szarlejka 00:10:59.00 00:02:08.00 00:33:47.00 00:01:48.00 00:23:58.00 2:36 23.14 01:12:40.62
71
GRYGIEL Leszek
Pro-Run Wrocław
88 POL Wrocław 00:12:20.00 00:02:32.00 00:34:11.00 00:01:48.00 00:21:52.00 2:36 23.14 01:12:43.00
72
SIWY Dominik
Mkg Bearings
282 POL Mikołów 00:10:26.00 00:03:00.00 00:33:44.00 00:01:48.00 00:23:49.00 2:36 23.14 01:12:47.76
73
CIASTO Sebastian
57 POL Przezchlebie 00:09:50.00 00:02:09.00 00:33:56.00 00:02:17.00 00:24:37.00 2:37 23.14 01:12:49.63
74
GORCZYCA Jakub
108 POL Rybnik 00:10:30.00 00:02:04.00 00:35:02.00 00:01:44.00 00:23:30.00 2:37 23.14 01:12:50.74
75
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
158 POL Oświęcim 00:11:43.00 00:02:35.00 00:33:39.00 00:01:37.00 00:23:19.00 2:37 23.14 01:12:52.59
76
BORKOWY Michał
Niezrzeszony
286 POL Bojszowy 00:13:07.00 00:02:21.00 00:34:21.00 00:02:02.00 00:21:04.00 2:37 22.95 01:12:54.42
77
LITWIŃSKI Tomasz
Lecymy Durś
196 POL Piekary Śląskie 00:11:23.00 00:02:30.00 00:33:19.00 00:01:50.00 00:24:01.00 2:37 22.95 01:13:01.67
78
KRZYSTOLIK Laurencjusz
78 POL Pszczyna 00:10:47.00 00:03:04.00 00:34:07.00 00:01:46.00 00:23:21.00 2:37 22.95 01:13:04.98
79
MAY-MAJEWSKI Michał
4M
111 POL Gliwice 00:11:34.00 00:02:13.00 00:33:21.00 00:01:43.00 00:24:27.00 2:38 22.95 01:13:18.54
80
SZTECHMILER Grzegorz
The Arnolds
97 POL Rudy 00:12:02.00 00:02:59.00 00:33:45.00 00:01:28.00 00:23:05.00 2:38 22.95 01:13:18.90
81
KRAUS Kajetan
147 POL Pszczyna 00:11:24.00 00:03:05.00 00:34:18.00 00:01:39.00 00:22:56.00 2:38 22.95 01:13:22.78
82
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
62 POL Jankowice 00:11:19.00 00:02:28.00 00:35:22.00 00:01:24.00 00:22:50.00 2:38 22.95 01:13:23.05
83
MOLENDOWSKI Michał
Los Bikeros Team
170 POL Bytom 00:10:45.00 00:02:20.00 00:34:02.00 00:02:02.00 00:24:15.00 2:38 22.95 01:13:23.89
84
SINKA Damian
14 POL Pszczyna 00:11:21.00 00:03:03.00 00:34:25.00 00:01:36.00 00:22:58.00 2:38 22.95 01:13:24.17
85
CISŁO Krzysztof
ArdentCode
270 POL Brzeg Dolny 00:10:41.00 00:03:08.00 00:33:58.00 00:02:08.00 00:23:32.00 2:38 22.95 01:13:27.24
86
WŁOCHOWICZ Krystian
146 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:11.00 00:02:49.00 00:34:51.00 00:02:11.00 00:22:25.00 2:38 22.95 01:13:27.75
87
TRONINA Tomasz
Trnx Triathlon Team
41 POL Katowice 00:10:42.00 00:02:26.00 00:35:00.00 00:01:57.00 00:23:27.00 2:38 22.76 01:13:31.98
88
PYSZ Grzegorz
Hrmax
148 POL Żory 00:09:16.00 00:03:05.00 00:36:17.00 00:02:17.00 00:22:43.00 2:38 22.76 01:13:36.91
89
SZYBILSKI Daniel
Daredevils Triathlonteam
54 POL Kraków 00:12:41.00 00:02:27.00 00:34:30.00 00:02:01.00 00:22:05.00 2:39 22.76 01:13:44.51
90
MACIEJCZYK Marcin
194 POL Zabrze 00:10:54.00 00:02:23.00 00:33:46.00 00:01:36.00 00:25:17.00 2:39 22.76 01:13:56.86
91
SZNYDER Wojciech
142 POL Gliwice 00:11:03.00 00:02:47.00 00:35:05.00 00:01:44.00 00:23:18.00 2:39 22.76 01:13:57.68
92
KIEŁBASA Tomasz
*
98 POL Bielsko-Biała 00:10:33.00 00:02:54.00 00:33:38.00 00:02:17.00 00:24:41.00 2:39 22.76 01:14:02.88
93
MIARKA Szymon
Yanush Suspens Tri Team
290 POL Czestochowa 00:10:06.00 00:02:42.00 00:35:07.00 00:01:55.00 00:24:33.00 2:40 22.58 01:14:23.54
94
BARTECKA Sabina
Różowe Tri/trenujtriathlon
162 POL Żory 00:11:19.00 00:02:28.00 00:35:26.00 00:01:44.00 00:23:47.00 2:41 22.40 01:14:44.15
95
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
188 POL Żory 00:12:49.00 00:02:33.00 00:34:49.00 00:02:03.00 00:22:30.00 2:41 22.40 01:14:44.37
96
DESZYŃSKI Damian
115 POL Gliwice 00:12:48.00 00:02:25.00 00:35:40.00 00:01:59.00 00:22:08.00 2:41 22.40 01:14:59.23
97
ROBOK Grzegorz
Silesiaman Triathlon Team
18 POL Katowice 00:13:04.00 00:03:23.00 00:33:53.00 00:01:38.00 00:23:11.00 2:42 22.40 01:15:09.24
98
SKRZYPEK Krzysztof
85 POL Katowice 00:10:07.00 00:02:31.00 00:35:25.00 00:01:49.00 00:25:19.00 2:42 22.40 01:15:10.25
99
LUBOWICKI Łukasz
40-Latek Tychy
154 POL Tychy 00:11:59.00 00:02:24.00 00:35:10.00 00:01:56.00 00:23:45.00 2:42 22.40 01:15:14.69
100
SZYMONEK Mirosław
Tridea
58 POL Złotoryja 00:12:13.00 00:02:53.00 00:33:19.00 00:02:01.00 00:25:14.00 2:43 22.22 01:15:40.31
101
LIRO Wojciech
272 POL Bielsko-Biała 00:13:39.00 00:02:45.00 00:33:37.00 00:02:27.00 00:23:20.00 2:43 22.22 01:15:47.33
102
BIELAŃSKI Tyberiusz
Asseco Active Team
90 POL Katowice 00:12:06.00 00:02:53.00 00:35:23.00 00:01:41.00 00:23:48.00 2:43 22.22 01:15:50.87
103
JANUS Jacek
Hrmax Żory
116 POL Żory 00:10:40.00 00:02:28.00 00:36:53.00 00:01:56.00 00:23:57.00 2:43 22.22 01:15:53.60
104
JARLACZYŃSKI Łukasz
Multi Biuro
173 POL Tychy 00:11:58.00 00:02:26.00 00:34:44.00 00:01:44.00 00:25:11.00 2:43 22.05 01:16:03.41
105
GRYGIER Michał
Mg Sport
65 POL Pszczyna 00:10:02.00 00:03:19.00 00:34:33.00 00:01:30.00 00:26:41.00 2:44 22.05 01:16:05.47
106
KRAWCZYK Jakub
Syngenit
233 POL Kraków 00:12:14.00 00:03:12.00 00:37:01.00 00:02:06.00 00:21:33.00 2:44 22.05 01:16:05.54
107
ZAJDEL Michał
Socios Silesia
60 POL Halemba 00:13:19.00 00:02:43.00 00:34:16.00 00:02:06.00 00:23:57.00 2:44 22.05 01:16:20.62
108
BOBRYK Łukasz
Tri Team Gp
299 POL Katowice 00:12:04.00 00:02:16.00 00:34:41.00 00:01:44.00 00:25:38.00 2:44 22.05 01:16:21.73
109
MENŻYK Dawid
190 POL Goczałkowice Zdrój 00:11:25.00 00:02:16.00 00:34:19.00 00:01:36.00 00:26:46.00 2:44 22.05 01:16:22.62
110
SULKA Paweł
3Dvs
200 POL Katowice 00:11:40.00 00:02:28.00 00:34:58.00 00:01:56.00 00:25:22.00 2:44 22.05 01:16:25.15
111
FILAK Sławomir
Labosport
248 POL Żory 00:10:30.00 00:02:29.00 00:37:34.00 00:02:14.00 00:23:42.00 2:44 22.05 01:16:29.24
112
ĆMIEL Adam
Profiautoteam
183 POL Siemianowice Śląskie 00:12:07.00 00:02:44.00 00:36:40.00 00:02:13.00 00:22:46.00 2:44 21.88 01:16:30.48
113
ZOBER Marek
Chop Ze Żelaza Tri Team
265 POL Siemianowice Śląskie 00:10:42.00 00:02:28.00 00:36:55.00 00:01:59.00 00:24:38.00 2:45 21.88 01:16:41.31
114
TARMOŁOWICZ Artur
47 00:12:03.00 00:02:20.00 00:34:37.00 00:01:50.00 00:25:52.00 2:45 21.88 01:16:41.54
115
JANIK Dawid
Agusia I Fiś Na Zawsze
56 POL Czechowice-Dziedzice 00:09:31.00 00:02:17.00 00:38:51.00 00:01:54.00 00:24:12.00 2:45 21.88 01:16:44.87
116
JABŁOŃSKI Michał
93 00:15:33.00 00:02:03.00 00:33:32.00 00:02:05.00 00:23:36.00 2:45 21.88 01:16:49.94
117
GAWLIK Adrian
181 POL Imielin 00:10:14.00 00:03:47.00 00:36:30.00 00:02:21.00 00:24:02.00 2:45 21.88 01:16:54.66
118
KOCHUTEK Joanna
273 POL Bielsko-Biała 00:13:11.00 00:03:24.00 00:35:03.00 00:01:50.00 00:23:27.00 2:45 21.88 01:16:55.66
119
KOLONKO Adrian
Dystans Lubomia
95 POL Lubomia 00:13:08.00 00:02:50.00 00:34:16.00 00:01:52.00 00:24:52.00 2:45 21.88 01:16:57.25
120
BLACHA Marek
Laski, Wino I Kasyno
63 POL Jankowice 00:12:54.00 00:02:53.00 00:34:25.00 00:01:31.00 00:25:17.00 2:46 21.88 01:17:00.12
121
NOWAK Adam
Tab2
10 POL Gliwice 00:12:01.00 00:02:48.00 00:35:22.00 00:02:15.00 00:24:37.00 2:46 21.88 01:17:01.31
122
RYDEL Dominika
Triwise
48 POL Kraków 00:11:57.00 00:02:39.00 00:36:24.00 00:01:39.00 00:24:22.00 2:46 21.88 01:17:01.93
123
KNAPIK Mariusz
203 POL Częstochowa 00:13:07.00 00:02:52.00 00:36:46.00 00:01:53.00 00:22:33.00 2:46 21.71 01:17:10.22
124
RENKE Piotr
Ewa Bugdoł Team
23 POL Rybnik 00:11:37.00 00:02:48.00 00:35:33.00 00:02:02.00 00:25:22.00 2:46 21.71 01:17:21.83
125
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek
280 POL Tychy 00:13:01.00 00:02:50.00 00:37:26.00 00:01:42.00 00:22:36.00 2:47 21.71 01:17:35.43
126
SZPILOWSKA Paulina
Ks Olkusz
276 POL Pyskowice 00:12:43.00 00:02:42.00 00:37:27.00 00:02:09.00 00:22:36.00 2:47 21.71 01:17:36.78
127
DITTMANN Grzegorz
296 POL Chorzów 00:13:09.00 00:03:12.00 00:34:25.00 00:02:03.00 00:25:00.00 2:47 21.54 01:17:50.15
128
MAŃKA Sławomir
Biegamy Z Sercem
45 POL Mikołów 00:13:42.00 00:04:24.00 00:35:07.00 00:02:13.00 00:22:27.00 2:47 21.54 01:17:53.21
129
KĘDZIOR Piotr
Rafako Triteam
49 POL Racibórz 00:13:17.00 00:03:32.00 00:34:48.00 00:02:51.00 00:23:26.00 2:47 21.54 01:17:53.58
130
ZALEGA Jarosław
Ghostbikers
172 POL Będzin 00:11:38.00 00:02:44.00 00:35:47.00 00:02:21.00 00:25:25.00 2:47 21.54 01:17:54.52
131
LITWIŃSKI Wojciech
13 POL Piekary Śląskie 00:11:23.00 00:02:39.00 00:37:16.00 00:01:29.00 00:25:39.00 2:49 21.37 01:18:26.71
132
CHEŁMINIAK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
263 POL Świętochłowice 00:12:00.00 00:02:26.00 00:35:40.00 00:02:02.00 00:26:19.00 2:49 21.37 01:18:27.36
133
PERNES Paweł
Saint Gobain Squad
237 POL Sosnowiec 00:11:43.00 00:02:37.00 00:35:05.00 00:02:07.00 00:27:02.00 2:49 21.37 01:18:34.52
134
PAŁKA Krzysztof
Hrmax Żory
150 POL Żory 00:12:34.00 00:03:22.00 00:35:39.00 00:02:32.00 00:24:32.00 2:49 21.37 01:18:38.34
135
KRASKA Wiesław
Californication Team
254 POL Katowice 00:12:01.00 00:02:29.00 00:38:25.00 00:01:47.00 00:24:07.00 2:49 21.37 01:18:49.20
136
SZEWCZYK Michał
64 POL Sosnowiec 00:12:46.00 00:02:12.00 00:36:47.00 00:01:57.00 00:25:09.00 2:49 21.37 01:18:51.47
137
STAŃCZYK Tomasz
O Cobiega W Kaletach
177 POL Kalety 00:12:41.00 00:03:48.00 00:37:28.00 00:01:43.00 00:23:19.00 2:50 21.21 01:18:58.92
138
TOBOR Michał
Decathlon Racing Team
72 POL Bytom 00:13:43.00 00:02:44.00 00:36:04.00 00:01:49.00 00:24:39.00 2:50 21.21 01:18:59.73
139
KULIŚ Jakub
Rafako Triteam
53 POL Racibórz 00:10:25.00 00:03:23.00 00:37:12.00 00:02:12.00 00:25:54.00 2:50 21.21 01:19:05.41
140
HOCZEK Arkadiusz
42 POL Kolanowice 00:12:23.00 00:02:04.00 00:37:28.00 00:02:08.00 00:25:09.00 2:50 21.21 01:19:12.45
141
KOENIG Krzysztof
Profi Auto Team
128 POL Katowice 00:13:09.00 00:03:09.00 00:36:07.00 00:01:40.00 00:25:10.00 2:50 21.21 01:19:14.07
142
LUDWIG Marcin
4M
112 POL Pławniowice 00:12:43.00 00:02:41.00 00:35:01.00 00:02:46.00 00:26:06.00 2:50 21.21 01:19:15.69
143
BĄK Wawrzyniec
1989
127 POL Strzelce Opolskie 00:12:22.00 00:02:31.00 00:35:33.00 00:01:46.00 00:27:07.00 2:50 21.21 01:19:19.95
144
STAFARCZYK Dawid
125 POL Rybnik 00:13:02.00 00:03:14.00 00:36:54.00 00:02:09.00 00:24:05.00 2:51 21.21 01:19:24.02
145
KACZOR Rafał
Pko Bank Polski
245 POL Sosnowiec 00:13:33.00 00:03:46.00 00:37:20.00 00:01:55.00 00:22:51.00 2:51 21.21 01:19:25.56
146
MRÓZ Michał
Daredevils Triathlon Team
206 POL Bibice 00:11:51.00 00:02:40.00 00:37:25.00 00:02:13.00 00:25:28.00 2:51 21.05 01:19:37.55
147
OGIERMAN Grzegorz
Morsy Brenna
99 POL Cieszyn 00:13:36.00 00:03:07.00 00:38:01.00 00:02:10.00 00:22:51.00 2:51 21.05 01:19:45.12
148
KUBICA Paweł
Los Emeritos
40 POL Katowice 00:11:59.00 00:02:29.00 00:35:14.00 00:02:36.00 00:27:29.00 2:51 21.05 01:19:46.91
149
KUROCZIK Patrick
Rafako Triteam
51 POL Pawłów 00:10:40.00 00:03:24.00 00:35:41.00 00:01:34.00 00:28:29.00 2:52 21.05 01:19:49.51
150
SKOCZYNSKI Szymon
246 POL Ruda Śląska 00:12:11.00 00:02:44.00 00:36:55.00 00:01:48.00 00:26:18.00 2:52 21.05 01:19:56.00
151
TKACZYK Tomasz
Pain Is Temporary Pride Is Forever
269 POL Gliwice 00:13:01.00 00:02:56.00 00:34:33.00 00:02:02.00 00:27:24.00 2:52 21.05 01:19:57.43
152
BAŃCZYK Marcin
211 POL Mikołów 00:12:10.00 00:03:08.00 00:36:34.00 00:01:58.00 00:26:10.00 2:52 21.05 01:19:58.73
153
ZAJĄC Wojciech
165 POL Radzionków 00:14:18.00 00:02:48.00 00:35:27.00 00:02:31.00 00:24:59.00 2:52 21.05 01:20:03.65
154
OWCZAREK Tomasz
247 POL Częstochowa 00:10:37.00 00:02:24.00 00:37:16.00 00:01:44.00 00:28:05.00 2:52 21.05 01:20:05.49
155
PISAREK Radosław
79 POL Pawłowice 00:14:27.00 00:02:59.00 00:37:11.00 00:01:43.00 00:23:58.00 2:53 20.90 01:20:18.28
156
DREWUSZEWSKI Maciej
4M
114 POL Pławniowice 00:13:03.00 00:03:03.00 00:36:16.00 00:02:07.00 00:25:55.00 2:53 20.90 01:20:24.93
157
STACHOWSKI Wojciech
192 POL Gliwice 00:12:56.00 00:02:58.00 00:36:33.00 00:01:53.00 00:26:13.00 2:53 20.90 01:20:31.30
158
HERMANSON Jacek
126 POL Tworóg 00:11:43.00 00:02:59.00 00:37:17.00 00:02:42.00 00:26:07.00 2:54 20.74 01:20:47.23
159
SZOŁTYSIK Rafał
164 POL Radzionków 00:13:12.00 00:03:37.00 00:39:34.00 00:01:34.00 00:22:58.00 2:54 20.74 01:20:54.51
160
KARŁOWSKA Katarzyna
239 POL Gliwice 00:12:25.00 00:02:25.00 00:40:06.00 00:01:51.00 00:24:16.00 2:54 20.74 01:21:03.03
161
GAWLAS Mateusz
6 POL Warszawa 00:12:00.00 00:03:10.00 00:38:20.00 00:02:07.00 00:25:28.00 2:54 20.74 01:21:05.47
162
FEDEROWICZ Piotr
195 POL Sosnowiec 00:12:39.00 00:02:09.00 00:37:04.00 00:01:53.00 00:27:26.00 2:54 20.74 01:21:11.26
163
LIGĘZA Adam
The Arnolds
287 POL Katowice 00:13:42.00 00:03:01.00 00:37:25.00 00:01:27.00 00:25:45.00 2:55 20.59 01:21:19.96
164
WOJCIECHOWSKA Maria
Alexander Mann Solutions Tri Team
46 POL Pszczyna 00:14:00.00 00:02:16.00 00:37:36.00 00:01:23.00 00:26:05.00 2:55 20.59 01:21:20.06
165
HADASZ Ewa
217 POL Zabrze 00:12:07.00 00:02:57.00 00:39:52.00 00:02:02.00 00:24:42.00 2:56 20.59 01:21:40.03
166
SOCZAWA Wojciech
11 POL Bytom 00:10:10.00 00:03:06.00 00:42:14.00 00:01:42.00 00:24:28.00 2:56 20.59 01:21:40.50
167
NĘCEK Rafał
Kärcher Team
241 POL Masłomiąca 00:11:10.00 00:03:26.00 00:37:48.00 00:02:51.00 00:26:44.00 2:56 20.44 01:21:58.42
168
SZWEDA Benjamin
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
160 POL Chorzów 00:10:16.00 00:02:41.00 00:39:04.00 00:02:09.00 00:27:50.00 2:56 20.44 01:22:00.11
169
KOŁECZKO Grzegorz
Inger Pszczyna
171 POL Łąka 00:13:06.00 00:03:26.00 00:38:41.00 00:01:55.00 00:24:53.00 2:56 20.44 01:22:00.74
170
BÓGDOŁ Grzegorz
291 POL Kraków 00:12:32.00 00:03:45.00 00:36:51.00 00:02:01.00 00:27:14.00 2:57 20.44 01:22:23.17
171
GIEL Wojciech
Km Psp Katowice
283 POL Katowice 00:13:04.00 00:03:59.00 00:37:40.00 00:02:18.00 00:25:33.00 2:57 20.29 01:22:33.50
172
PODLEŚNY Rafał
184 POL Rybnik 00:13:29.00 00:02:20.00 00:39:51.00 00:02:05.00 00:24:51.00 2:57 20.29 01:22:35.10
173
SOTER Bartłomiej
Kotrak Team
231 POL Czeladź 00:14:16.00 00:03:39.00 00:37:37.00 00:02:35.00 00:24:33.00 2:58 20.29 01:22:40.10
174
STOLARSKI Paweł
Tartak-Meble Sport
73 POL Czechowice-Dziedzice 00:14:02.00 00:03:39.00 00:38:46.00 00:01:25.00 00:24:59.00 2:58 20.29 01:22:50.21
175
BIAŁEK Paweł
260 POL Piaseczno 00:12:53.00 00:03:37.00 00:39:03.00 00:02:32.00 00:24:47.00 2:58 20.29 01:22:52.22
176
BRZOSKA Piotr
201 POL Chorzów 00:12:29.00 00:03:23.00 00:43:16.00 00:01:21.00 00:22:24.00 2:58 20.29 01:22:52.86
177
IMOSA Jakub
Kotrak Team
82 POL Katowice 00:12:57.00 00:02:44.00 00:37:17.00 00:02:26.00 00:27:32.00 2:58 20.29 01:22:56.18
178
FIK Jakub
67 POL Kraków 00:13:33.00 00:02:55.00 00:39:02.00 00:02:12.00 00:25:24.00 2:59 20.29 01:23:05.82
179
DEPTA Dariusz
175 POL Kraków 00:11:48.00 00:03:15.00 00:40:01.00 00:01:58.00 00:26:05.00 2:59 20.14 01:23:07.26
180
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
102 POL Katowice 00:11:38.00 00:04:12.00 00:39:24.00 00:02:29.00 00:25:39.00 2:59 20.14 01:23:21.53
181
LAZAREK Grzegorz
Mg Sport
26 POL Pszczyna 00:11:20.00 00:03:06.00 00:36:54.00 00:01:29.00 00:30:33.00 2:59 20.14 01:23:22.31
182
KAWCZYŃSKI Kamil
198 POL Kraków 00:13:07.00 00:02:35.00 00:37:11.00 00:02:17.00 00:28:12.00 2:59 20.14 01:23:22.86
183
DZIERWA Adam
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
19 POL Siemianowice Śląskie 00:13:56.00 00:03:07.00 00:41:35.00 00:01:29.00 00:23:20.00 2:59 20.14 01:23:27.47
184
DZIDA Radosław
157 POL Ligota 00:12:34.00 00:02:41.00 00:42:26.00 00:01:25.00 00:24:23.00 2:59 20.14 01:23:29.25
185
KOSIŃSKI Marek
300 Wyry 00:12:00.00 00:02:47.00 00:40:42.00 00:02:18.00 00:25:54.00 2:60 20.14 01:23:40.21
186
KONIECZNY Arkadiusz
152 POL Studzionka 00:13:59.00 00:02:48.00 00:38:19.00 00:01:52.00 00:26:48.00 2:60 20.00 01:23:44.32
187
MILER-WALCZAK Monika
80 POL Miedzyrzecze Dolne 00:12:42.00 00:03:08.00 00:39:53.00 00:01:51.00 00:26:36.00 3:01 20.00 01:24:09.70
188
PIĄTEK Marcin
Asseco Active Team
91 POL Zabrze 00:12:28.00 00:03:55.00 00:39:25.00 00:02:00.00 00:26:24.00 3:01 20.00 01:24:11.06
189
KAPERA Zbigniew
139 POL Katowice 00:12:09.00 00:03:08.00 00:40:08.00 00:01:27.00 00:27:35.00 3:01 19.86 01:24:26.45
190
DONHEFNER Tomasz
Don Tom Tri
59 POL Tenczynek 00:08:58.00 00:06:25.00 00:40:01.00 00:02:07.00 00:27:16.00 3:02 19.86 01:24:46.53
191
TOKARSKA Elżbieta
--
252 POL Opole 00:12:48.00 00:03:16.00 00:41:01.00 00:02:09.00 00:25:34.00 3:02 19.86 01:24:47.27
192
SOBOLEWSKI Maciej
Wataha Team
257 POL Zabrze 00:15:23.00 00:02:54.00 00:38:09.00 00:01:59.00 00:26:28.00 3:02 19.86 01:24:52.50
193
CAŁKO Aleksander
Www.b365.pl
28 POL Bielsko-Biała 00:14:14.00 00:03:14.00 00:40:07.00 00:02:04.00 00:25:31.00 3:03 19.72 01:25:09.56
194
JELONEK Łukasz
167 POL Tarnowskie Góry 00:12:32.00 00:03:05.00 00:39:10.00 00:01:29.00 00:28:59.00 3:03 19.72 01:25:15.29
195
WIŚNIEWSKI Szymon
Niezrzeszony
44 POL Rudziczka 00:12:04.00 00:03:16.00 00:40:30.00 00:01:58.00 00:27:33.00 3:03 19.72 01:25:19.90
196
BARTKOWIAK Hubert
Kb Sukces Żmigród
75 POL Radziądz 00:12:09.00 00:03:02.00 00:41:41.00 00:01:54.00 00:26:39.00 3:04 19.72 01:25:24.62
197
PISZCZEK Tomasz
Niepołomice Biegają
189 POL Szarów 00:15:28.00 00:05:40.00 00:38:17.00 00:01:43.00 00:24:18.00 3:04 19.72 01:25:25.46
198
TYS Mariusz
Daredevils Triathlon Team
207 POL Zielonki 00:17:36.00 00:03:53.00 00:38:20.00 00:01:34.00 00:24:21.00 3:04 19.58 01:25:43.36
199
NIEWIADOMSKI Artur
161 POL Radzionków 00:15:37.00 00:03:59.00 00:39:30.00 00:01:45.00 00:25:06.00 3:05 19.58 01:25:57.30
200
SOROKA Krzysztof
277 POL Racibórz 00:11:58.00 00:03:22.00 00:40:04.00 00:02:34.00 00:28:01.00 3:05 19.58 01:25:59.02
201
MARCZEWSKA Gabriela
229 POL Kraków 00:13:54.00 00:02:56.00 00:40:03.00 00:02:09.00 00:26:58.00 3:05 19.58 01:25:59.79
202
KUDER Adrian
120 POL Kraków 00:15:17.00 00:04:16.00 00:37:11.00 00:01:46.00 00:27:34.00 3:05 19.58 01:26:03.93
203
DWORACZEK Grzegorz
Tridivision Triathlon Team
242 POL Bytom 00:13:58.00 00:03:00.00 00:38:36.00 00:02:12.00 00:28:19.00 3:05 19.58 01:26:05.66
204
NARLOCH Przemysław
Laski, Wino I Kasyno
236 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:05.00 00:02:57.00 00:40:53.00 00:01:37.00 00:27:35.00 3:05 19.44 01:26:08.02
205
WOSKOWSKA Magdalena
Rafako Triteam
50 POL Racibórz 00:12:04.00 00:03:07.00 00:43:49.00 00:02:06.00 00:25:05.00 3:05 19.44 01:26:11.02
206
NOWAK Maciej
35 POL Żory 00:12:38.00 00:03:54.00 00:39:45.00 00:01:35.00 00:28:24.00 3:05 19.44 01:26:16.21
207
RADZIK Robert
Endorfiny Bestwina
219 POL Bestwina 00:16:20.00 00:03:15.00 00:40:11.00 00:01:49.00 00:24:43.00 3:05 19.44 01:26:17.89
208
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
278 POL Sosnowiec 00:14:09.00 00:03:30.00 00:38:41.00 00:02:06.00 00:27:56.00 3:06 19.44 01:26:21.92
209
PASTUSZKA Aleksandra
Fit Stacja
29 POL Pszczyna 00:14:12.00 00:02:50.00 00:40:39.00 00:01:43.00 00:27:05.00 3:06 19.44 01:26:28.07
210
ADAMIEC Artur
285 POL Bełk 00:13:10.00 00:02:44.00 00:42:40.00 00:02:23.00 00:25:43.00 3:06 19.44 01:26:40.06
211
MUSIALSKI Wojciech
92 POL Gliwice 00:13:51.00 00:04:05.00 00:35:59.00 00:02:22.00 00:30:38.00 3:07 19.31 01:26:54.99
212
GAWENDA Dariusz
124 POL Kobiór 00:13:51.00 00:03:11.00 00:40:23.00 00:02:49.00 00:26:50.00 3:07 19.31 01:27:02.90
213
TRZCIONKA Dawid
61 POL Tychy 00:13:58.00 00:02:53.00 00:40:06.00 00:02:11.00 00:28:00.00 3:07 19.31 01:27:08.42
214
RYBCZYŃSKI Michał
Asseco Active Team
89 POL Szałsza 00:12:29.00 00:03:09.00 00:38:45.00 00:02:05.00 00:30:42.00 3:07 19.31 01:27:10.62
215
GIERUSZCZAK Tomasz
122 POL Krakow 00:14:05.00 00:03:27.00 00:40:04.00 00:02:24.00 00:27:12.00 3:07 19.31 01:27:12.49
216
GÓRECKI Dariusz
Edmark Bieszczady
7 POL Ustrzyki Dolne 00:15:26.00 00:02:14.00 00:37:08.00 00:01:48.00 00:30:39.00 3:07 19.31 01:27:15.45
217
ZAGUBIEŃ Dominik
106 POL Siemianowice 00:12:11.00 00:03:32.00 00:43:35.00 00:02:43.00 00:25:17.00 3:08 19.31 01:27:17.19
218
NOWAK Grzegorz
55 POL Rybnik 00:12:36.00 00:06:31.00 00:40:37.00 00:01:50.00 00:25:48.00 3:08 19.18 01:27:21.87
219
MAREK Ewa
Niesamowici Sportowcy
298 POL Kraków 00:12:21.00 00:02:33.00 00:40:04.00 00:02:06.00 00:30:20.00 3:08 19.18 01:27:23.66
220
OSIADŁY Waldemar
249 POL Pawłowice 00:12:52.00 00:03:13.00 00:41:39.00 00:02:12.00 00:27:33.00 3:08 19.18 01:27:29.69
221
POTEMPA Artur
Night Runners Zabrze
71 POL Zabrze 00:13:14.00 00:02:49.00 00:44:22.00 00:01:37.00 00:25:42.00 3:09 19.18 01:27:44.32
222
SKOCZEŃ Aleksander
Crossfit Południe
225 POL Chorzów 00:12:17.00 00:04:24.00 00:40:45.00 00:02:17.00 00:28:36.00 3:10 19.05 01:28:20.20
223
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
255 POL Łąka 00:13:47.00 00:03:17.00 00:41:39.00 00:01:33.00 00:28:16.00 3:10 18.92 01:28:33.18
224
TOKARSKA Magdalena
253 POL Opole 00:12:59.00 00:03:40.00 00:42:45.00 00:02:24.00 00:26:48.00 3:10 18.92 01:28:36.44
225
ANDRUSZKO Jan
Saint-Gobain Squad
69 POL Kraków 00:14:54.00 00:02:45.00 00:42:44.00 00:01:37.00 00:26:36.00 3:10 18.92 01:28:36.46
226
CIEŚLAR Piotr
77 POL Ustroń 00:14:08.00 00:03:15.00 00:42:37.00 00:02:05.00 00:26:33.00 3:10 18.92 01:28:37.99
227
BRAUNTSCH Marek
107 POL Goczałkowice-Zdrój 00:08:28.00 00:02:35.00 00:47:37.00 00:01:23.00 00:28:57.00 3:11 18.92 01:29:00.02
228
ŻELIŃSKI Michał
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
21 POL Chorzów 00:15:31.00 00:04:41.00 00:43:30.00 00:02:17.00 00:23:26.00 3:12 18.79 01:29:25.08
229
SZPERKA Leszek
Sigit
289 POL Czechowice-Dziedzice 00:16:09.00 00:03:13.00 00:40:16.00 00:02:11.00 00:27:36.00 3:12 18.79 01:29:25.09
230
BUK Marcin
2 POL Gliwice 00:15:32.00 00:02:46.00 00:39:30.00 00:02:11.00 00:29:40.00 3:13 18.79 01:29:38.90
231
MALINOWSKI Przemek
118 POL Rybnik 00:13:30.00 00:03:15.00 00:39:46.00 00:02:05.00 00:31:11.00 3:13 18.67 01:29:46.15
232
RATAJ Agnieszka
33 POL Katowice 00:13:06.00 00:02:50.00 00:41:05.00 00:02:23.00 00:30:29.00 3:13 18.67 01:29:53.26
233
PIKORSKI Dominik
Tri Division Triathlon Team
30 POL Zabrze 00:13:20.00 00:03:16.00 00:42:23.00 00:02:41.00 00:28:35.00 3:14 18.67 01:30:14.52
234
SMOŁKA Agata
Tridivision Triathlon Team
31 POL Zabrze 00:13:20.00 00:03:15.00 00:42:18.00 00:02:05.00 00:29:17.00 3:14 18.67 01:30:14.84
235
MALINOWSKI Marcin
24 POL Jankowice 00:19:27.00 00:03:45.00 00:36:51.00 00:02:36.00 00:27:44.00 3:14 18.54 01:30:22.73
236
SZAFLIK Piotr
169 POL Pszczyna 00:14:26.00 00:03:52.00 00:45:19.00 00:01:37.00 00:25:24.00 3:15 18.54 01:30:38.66
237
GAWRON Anna
182 00:14:11.00 00:03:25.00 00:43:22.00 00:01:40.00 00:28:06.00 3:15 18.54 01:30:44.16
238
SIKORSKI Bartosz
5 POL Chorzów 00:12:50.00 00:04:41.00 00:44:20.00 00:02:43.00 00:26:23.00 3:15 18.42 01:30:56.79
239
BASIAGA Anita
113 POL Piekary Śląskie 00:12:46.00 00:03:30.00 00:44:34.00 00:01:38.00 00:28:31.00 3:15 18.42 01:30:58.15
240
TABOR Kamil
151 POL Czechowice-Dziedzice 00:13:16.00 00:03:21.00 00:44:01.00 00:01:37.00 00:28:49.00 3:16 18.42 01:31:05.01
241
ŁABYŚ Sławomir
Merxan
87 POL Bielsko-Biala 00:18:00.00 00:03:45.00 00:42:12.00 00:01:32.00 00:25:48.00 3:16 18.42 01:31:17.00
242
STRUGIELSKI Jakub
Rs Opony Team
100 POL Szczecin 00:14:09.00 00:03:36.00 00:39:17.00 00:02:35.00 00:31:42.00 3:16 18.42 01:31:19.32
243
GRYGIER Maciej
Mg Sport
22 POL Pszczyna 00:13:22.00 00:03:33.00 00:40:09.00 00:01:51.00 00:32:25.00 3:16 18.42 01:31:20.00
244
MAŁEK Jan
145 POL Przebieczany 00:12:12.00 00:02:35.00 00:46:51.00 00:02:09.00 00:27:38.00 3:16 18.42 01:31:25.12
245
SOCHA Agnieszka
-
268 POL Gliwice 00:12:48.00 00:02:51.00 00:41:40.00 00:01:35.00 00:32:37.00 3:17 18.30 01:31:30.10
246
HAŁADUS Dominik
Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem
212 POL Częstochowa 00:24:18.00 00:03:41.00 00:37:32.00 00:02:26.00 00:23:41.00 3:17 18.30 01:31:37.89
247
JÓŹWIK Rafał
70 POL Kamienica Polska 00:14:16.00 00:03:14.00 00:43:33.00 00:02:10.00 00:28:27.00 3:17 18.30 01:31:40.42
248
GÓRSKI Krzysztof
Asseco Active Team
227 POL Tychy 00:13:53.00 00:03:52.00 00:42:39.00 00:02:36.00 00:28:42.00 3:17 18.30 01:31:42.72
249
WÓJCIK Tomasz
104 POL Rybnik 00:16:27.00 00:03:12.00 00:45:07.00 00:01:49.00 00:25:22.00 3:18 18.30 01:31:56.23
250
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
131 POL Łąka 00:13:32.00 00:03:37.00 00:44:52.00 00:01:23.00 00:29:01.00 3:19 18.18 01:32:25.59
251
ŁABA Grzegorz
Systemsport
275 POL Bielsko-Biała 00:20:23.00 00:02:28.00 00:38:17.00 00:02:22.00 00:29:02.00 3:19 18.18 01:32:31.71
252
MACIEJOWSKA-BĄCZEK Katarzyna
27 POL Międzyrzecze Górne 00:14:57.00 00:03:13.00 00:41:13.00 00:02:46.00 00:30:30.00 3:19 18.18 01:32:39.09
253
WARLEWSKI Piotr
25 POL Jastrzębie-Zdrój 00:15:27.00 00:02:52.00 00:40:22.00 00:01:43.00 00:32:19.00 3:19 18.06 01:32:42.73
254
STAWICKI Szymon
224 POL Jstrzębie Zdrój 00:11:27.00 00:02:57.00 00:42:07.00 00:01:34.00 00:34:40.00 3:19 18.06 01:32:45.93
255
SIKORSKI Marcin
Uks Brzeszcze
140 POL Brzeszcze 00:13:15.00 00:05:31.00 00:43:20.00 00:01:55.00 00:29:01.00 3:20 18.06 01:33:01.12
256
KOGUT Edyta
Hrmax Zory
191 POL Zory 00:14:41.00 00:03:26.00 00:44:32.00 00:02:21.00 00:28:12.00 3:20 18.06 01:33:12.67
257
KUCZEK Krzysztof
Momnatocałeżycie
230 POL Mikołów 00:14:25.00 00:04:40.00 00:41:09.00 00:02:39.00 00:30:20.00 3:20 18.06 01:33:13.21
258
PANEK Bartosz
208 POL Kraków 00:17:07.00 00:04:19.00 00:49:32.00 00:02:11.00 00:20:53.00 3:22 17.83 01:34:01.61
259
DRĄŻKIEWICZ Paweł
105 00:13:13.00 00:03:34.00 00:42:44.00 00:01:39.00 00:32:58.00 3:22 17.83 01:34:08.51
260
KALETA Mariusz
Racibórz
243 POL Racibórz 00:16:39.00 00:04:39.00 00:41:30.00 00:02:37.00 00:29:25.00 3:24 17.72 01:34:49.95
261
CZARNIAWSKI Paweł
110 POL Pszczyna 00:14:35.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:34.00 00:32:06.00 3:25 17.61 01:35:15.54
262
KRAKOWCZYK Daniel
138 POL Oświęcim 00:14:39.00 00:04:30.00 00:44:31.00 00:02:18.00 00:29:37.00 3:25 17.61 01:35:35.64
263
KURTYKA Agnieszka
4 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:15.00 00:02:18.00 00:45:27.00 00:01:57.00 00:31:59.00 3:26 17.50 01:35:56.07
264
KRAKOWCZYK Tatiana
137 POL Oświęcim 00:14:38.00 00:04:27.00 00:44:57.00 00:01:56.00 00:30:01.00 3:26 17.50 01:35:57.83
265
KRZYZANOWSKI Marek
141 POL Wrocław 00:13:05.00 00:03:10.00 00:43:44.00 00:02:31.00 00:33:48.00 3:27 17.39 01:36:18.02
266
KASPRZAK Agata
38 POL Katowice 00:13:47.00 00:03:55.00 00:47:29.00 00:02:21.00 00:28:53.00 3:27 17.39 01:36:25.28
267
KULIKÓW Sławomir
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
39 POL Mysłowice 00:21:10.00 00:03:21.00 00:45:18.00 00:01:37.00 00:25:55.00 3:29 17.28 01:37:20.90
268
SUCHOWIECKA Anna
#niemaniemoge
43 POL Warszawa 00:19:37.00 00:03:15.00 00:42:37.00 00:02:13.00 00:29:48.00 3:29 17.18 01:37:30.19
269
PRZYBYLA Adam
156 DEU Heddesheim/pszczyna 00:14:17.00 00:04:37.00 00:42:39.00 00:02:15.00 00:34:17.00 3:31 17.18 01:38:05.86
270
BOJDA Piotr
166 POL Bielsko-Biała 00:14:10.00 00:04:18.00 00:46:58.00 00:02:10.00 00:32:32.00 3:35 16.77 01:40:08.26
271
GIEROŃ Katarzyna
Dystans Lubomia
153 POL Lubomia 00:17:41.00 00:03:31.00 00:47:46.00 00:01:44.00 00:30:25.00 3:37 16.57 01:41:07.71
272
ZIEMEK Szymon
9 POL Świętochłowice 00:15:03.00 00:02:40.00 00:44:02.00 00:02:21.00 00:37:37.00 3:39 16.47 01:41:44.71
273
OBECNA Maria
16 POL Łaziska Górne 00:16:35.00 00:07:18.00 00:48:21.00 00:01:40.00 00:29:13.00 3:41 16.28 01:43:06.67
274
GRALAK Marcin
294 POL Jastrzębie Zdrój 00:20:33.00 00:06:29.00 00:34:35.00 00:03:12.00 00:38:37.00 3:42 16.28 01:43:26.67
275
PAJAK Tomasz
292 POL Krakow 00:14:30.00 00:03:18.00 00:47:51.00 00:02:18.00 00:35:52.00 3:43 16.18 01:43:49.11
276
HARTMAN Joanna
Trenuj Triathlon
132 POL Lubomia 00:20:46.00 00:02:53.00 00:42:45.00 00:01:56.00 00:36:02.00 3:44 16.09 01:44:22.44
277
GRĄDALSKA Natalia
168 POL Oświęcim 00:15:05.00 00:03:55.00 00:50:39.00 00:01:42.00 00:33:26.00 3:45 16.00 01:44:47.29
278
SZWEDA Dorota
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
159 POL Chorzów 00:19:25.00 00:03:18.00 00:46:24.00 00:02:16.00 00:33:29.00 3:45 16.00 01:44:51.83
279
WLOKA Katarzyna
Chorzowski Klub Kyokushin Karate
36 POL Świętochłowice 00:13:52.00 00:03:06.00 00:49:48.00 00:01:41.00 00:36:38.00 3:46 16.00 01:45:04.00
280
SZCZEPANIK Łukasz
76 POL Pielgrzymowice 00:16:36.00 00:03:47.00 00:46:51.00 00:02:04.00 00:36:58.00 3:48 15.82 01:46:16.30
281
ZASTAWNY Janusz
109 POL Ruda Śląska 00:12:57.00 00:03:43.00 00:48:08.00 00:03:33.00 00:38:02.00 3:48 15.82 01:46:22.82
282
LIPSKI Piotr
174 POL Bielsko-Biała 00:16:33.00 00:03:23.00 00:47:03.00 00:01:38.00 00:39:10.00 3:51 15.56 01:47:46.86
283
MARCISZ Krzysztof
20 POL Gostyń 00:25:32.00 00:04:31.00 00:47:48.00 00:01:47.00 00:37:27.00 4:11 14.36 01:57:06.17

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU