Stumilak 2019

Szczyrk, Polska
21.06.2019

Wyniki

100 mil

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Zwardoń 100km min/km km/h Czas końcowy
1
KOŁEK Szymon
44 POL Nowy Sącz 18:22:00.00 33:52:00.00
2
BORÓWKA Ryszard
6 POL Gdynia 18:22:00.00 34:30:00.00
3
KLICH Kamil
AktywneBeskidy/OldSchoolTrailRunning
41 POL Olkusz 19:07:00.00 34:32:00.00
4
ZUBKIEWICZ Paweł
Paweł Zubkiewicz
101 POL Warszawa 19:31:00.00 35:45:00.00
5
SOBORSKI Krzysztof
79 POL Olkusz 19:59:00.00 36:44:00.00
6
SALETRA Grzegorz
76 POL Olkusz 19:59:00.00 36:44:00.00
7
CHUDY Dawid
12 POL Przeciszów 21:31:00.00 39:12:00.00
8
TRZCIELINSKI Roman
PSY Warszawa
87 POL Warszawa 20:05:00.00 39:30:00.00
9
RÓG Leszek
74 POL Krzeszowice 20:30:00.00 39:30:00.00
10
KAMINSKI Jacek
Pimpka Biega
38 POL Żarki Letnisko 20:29:00.00 39:30:00.00
11
KLIMCZEWSKI Andrzej
Forever Young Łódź
42 POL Łódź 20:20:00.00 42:02:00.00
12
KRUPIŃSKI Maciej
Agb Torfy
48 POL Zgierz 21:35:00.00 42:03:00.00
13
DŁUŻNIEWSKI Jacek
Ultrasfcb
21 POL Bielsko-Biała 20:52:00.00 42:26:00.00
14
CIEŚLAK Dominika
14 POL Wrocław 21:57:00.00 42:53:00.00
15
MARCHEL Przemek
Judo Lemur
61 POL Warszawa 21:31:00.00 43:03:00.00
16
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
Judo Lemur
97 POL Warszawa 21:31:00.00 43:03:00.00
17
KACZMAREK Pawel
37 POL Krakow 21:33:00.00 43:20:00.00
18
DYDUŁA Renata
23 POL Kraków 23:18:00.00 44:20:00.00
19
SZNAJDER Marcin
83 POL Poznań 22:25:00.00 44:32:00.00
20
JAKUBOWSKI Łukasz
KB Kamień Pomorski
33 POL Kamień Pomorski 22:23:00.00 44:32:00.00
21
MATLOK Marek
Biegaj Z Pileckim
62 POL Zabrze 22:08:00.00 44:32:00.00
22
CIEŚLAK Krzysztof
Cieślak Team :)
15 POL Częstochowa 21:57:00.00 44:32:00.00
23
BŁASIAK Renata
GOPR Beskidy
3 POL Bielsko-Biała 23:00:00.00 45:18:00.00
24
BŁASIAK Wojciech
4 POL Bielsko-Biała 23:00:00.00 45:18:00.00
25
POLUS Tomasz
Drink Team
72 POL Gniezno 23:20:00.00 45:53:00.00
26
KOCOŃ Mariusz
10 Opolska Brygada Logistyczna
43 POL Opole 24:03:00.00 46:05:00.00
27
STANOWSKI Grzegorz
Forever Young
80 POL Łódź 21:22:00.00 46:14:00.00
28
HAUPT Krzysztof
Zzsk Suchy Las
29 POL Suchy Las 23:26:00.00 46:17:00.00
29
FURMAN Marcin
Krytyka Czystego Biegania
26 POL Sosnowiec 22:06:00.00 46:28:00.00
30
CZOSNOWSKI Tomek
Inżynieria Biegania
18 POL Gliwice 20:55:00.00 46:51:00.00
31
NIEMCZOK Daniel
TMask.pl
66 POL Imielin 22:23:00.00 46:51:00.00
32
DZISZKIEWICZ Grzegorz
25 POL Bielsko Biała 22:23:00.00 46:51:00.00
33
MYCH Bartosz
Elementoys.pl
65 POL Tychy 22:23:00.00 46:51:00.00
34
KUSTROŃ Adam
pulex
51 POL Krosno 23:37:00.00 46:54:00.00
35
ZIELIŃSKI Andrzej
hrmax
100 POL Żory --:--:--.-- DNF
36
RATYŃSKI Wojciech
73 POL Drohiczyn --:--:--.-- DNF
37
JĘDRZEJUK Robert
Markowi Biegacze
36 POL Warszawa --:--:--.-- DNF
38
KASZTELANIC Rafał
39 POL Nadarzyn --:--:--.-- DNF
39
WITECKA Milena
98 POL Pobierowo --:--:--.-- DNF
40
SZPONAR ŻUROWSKA Anna Maria
84 POL Kicin --:--:--.-- DNF
41
OLESZCZAK Piotr
Biegam Bo Są Tacy Co Nie Mogą
68 POL Poznań --:--:--.-- DNF
42
BORKOWSKA Aneta
Ultra Srultra
5 POL Stoczek --:--:--.-- DNF
43
WASILEWSKI Krzysztof
94 POL Katowice --:--:--.-- DNF
44
KRAWIETZ Tomasz
Izerski Niedzwiedz
47 POL Szklarska Poręba --:--:--.-- DNF
45
SZCZEPAŃSKI Paweł
Biegam Na Tarchominie
82 POL Warszawa --:--:--.-- DNF
46
TOMAN Andrzej
Luxtorpeda Czerwionka
86 POL Stanowice --:--:--.-- DNF
47
MAŁYSZ Henryk
Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice
60 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- DNF
48
PATURA Ania
69 POL Łódź --:--:--.-- DNF
49
WALECKI Michał
Filip na 21-szym biegu
93 POL Czarków --:--:--.-- DNF
50
SITKO Grzegorz
Brothers Team-Jak daleko nogi poniosą
77 POL Chorzów --:--:--.-- DNF
51
GARBIEŃ Andrzej
27 POL Bielsko Biała --:--:--.-- DNF
52
PŁAWECKI Leszek
PSZCZYNA BIEGA
71 POL Pszczyna --:--:--.-- DNF
53
KAWAŁKO Ryszard
Zbyt Wolny Ryś - BOCO/ANTEK Team
40 POL Legnica --:--:--.-- DNF
54
BRONCEL Sebastian
8 POL Tychy --:--:--.-- DNF
55
HERNIK Paweł
HernikTeam
30 POL Warszawa --:--:--.-- DNF
56
DYGDOŃ Przemysław
Accenture
24 POL Warszawa --:--:--.-- DNF
57
JAŚKOWIAK Tomasz
35 POL Poznań --:--:--.-- DNF
58
DERSIEWICZ Adam
CF Hellwood Gliwice
20 POL Gliwice --:--:--.-- DNF
59
JABŁOŃSKI Robert
Tumbo Team Fundacja Hospicyjna/Crossfit Stocznia
32 POL Gdańsk --:--:--.-- DNF
60
DĄBROWSKI Sławek
Doce Pares Team
19 POL Wąbrzeżno --:--:--.-- DNF
61
WALCZAK Dariusz
Olkuszbiega.pl
92 POL Bolesław --:--:--.-- DNF
62
LIPOK Lucjan
Lucky Luck
56 POL Zabrze --:--:--.-- DNF
63
KOWALCZYK Dawid
Przysuski Biegacz
46 POL Przysucha --:--:--.-- DNF
64
MACIEJOWSKI Maciej
59 POL Rajcza --:--:--.-- DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU