Stumilak

Szczyrk, Polska
01.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramek Tomek 1 100 mil / M POL Warszawa

Zapłacone

2. Badura Wojtek 2 100 mil / M POL Bielsko-Biała Zielona Trafffka I Biały Puuuch

Zapłacone

3. Bąkowski Marcin 3 100 mil / M POL Poznań Klub Ślimaka Torpedy

Zapłacone

4. Berg Dariusz 100 100 km / M POL Gniezno No Excuses Team / Klub Altom

Zapłacone

5. Błasiak Renata 101 100 km / K POL Bielsko-Biała Przewodnik Beskidzki

Zapłacone

6. Błasiak Wojciech 102 100 km / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

7. Bondarczuk Igor 4 100 mil / M POL Murowana Goślina Bondarczuk.com

Zapłacone

8. Bożek Michał 5 100 mil / M POL Ozorków

Zapłacone

9. Broncel Sebastian 6 100 mil / M POL Tychy

Zapłacone

10. Bukalski Zbigniew 103 100 km / M POL Luboń

Zapłacone

11. Bytniewski Darek 7 100 mil / M POL Katowice Team Pko Silesia Marathon

Zapłacone

12. Chudy Dawid 8 100 mil / M POL Przeciszów

Zapłacone

13. Ciuraszkiewicz Konrad 9 100 mil / M POL Olkusz

Zapłacone

14. Czechowicz Mateusz 10 100 mil / M POL Nowa Ruda 1992

Zapłacone

15. Czerwiński Maciej 11 100 mil / M POL Skórzewo Klub Ślimaka Torpedy

Zapłacone

16. Czosnowski Tomek 12 100 mil / M POL Gliwice 1980

Zapłacone

17. Dąbrowski Kamil 13 100 mil / M POL Wrocław Biegiem Po Piwo Piwoteka Łódź

Zapłacone

18. Dąbrowski Karol 14 100 mil / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

19. Dąbrowski Sławek 15 100 mil / M POL Wąbrzeżno Doce Pares Team

Zapłacone

20. Domagała Remigiusz 16 100 mil / M POL Kraków Wild Duck

Zapłacone

21. Dudek Jan 104 100 km / M POL Zabrze Honorowi Dawcy Krwi

Zapłacone

22. Dziszkiewicz Grzegorz 18 100 mil / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

23. Figura Marcin 19 100 mil / M POL Kwidzyn Kwidzyn Run

Zapłacone

24. Fojt Krzysztof 17 100 mil / M POL Łaziska Górne APR 69

Zapłacone

25. Gawlik Adam 500 50 mil / M POL Chorzów Run/rock'n'roll

Zapłacone

26. Gil Jarosław 20 100 mil / M POL Jonkowo

Zapłacone

27. Górecki Piotr 105 100 km / M POL Chorzów

Zapłacone

28. Gorzkowski Bartłomiej 21 100 mil / M POL Tarnowskie Góry Btm Runners

Zapłacone

29. Gostyński Krzysztof 22 100 mil / M POL Kraków

Zapłacone

30. Haupt Krzysztof 23 100 mil / M POL Suchy Las

Zapłacone

31. Heideck Daniel 24 100 mil / M DEU Neubrandenburg

Zapłacone

32. Jachym Marcin 25 100 mil / M POL Libertów Klub Biegających Leśników

Zapłacone

33. Jamroży Marcin 26 100 mil / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Zapłacone

34. Janiec Robert 27 100 mil / M POL Czeladź Polski Klub Alpejski

Zapłacone

35. Jezierski Marek 28 100 mil / M POL Chrzanow Shamrock

Zapłacone

36. Jucha Jacek 106 100 km / M POL Goczałkowice Zdrój Ca Aktywni/pszczyna Biega

Zapłacone

37. Jurzak Marek 29 100 mil / M POL Bielsko-Biała Ipa Kmp B-B

Zapłacone

38. Kaczmarek Pawel 30 100 mil / M POL Krakow Jajecznica Na Maśle Team

Zapłacone

39. Kamiński Jacek 31 100 mil / M POL Żarki Letnisko Pimpkabiega

Zapłacone

40. Kasztelanic Rafał 32 100 mil / M POL Nadarzyn

Zapłacone

41. Klich Kamil 33 100 mil / M POL Olkusz Dare2B Polska/ultraspire Polska

Zapłacone

42. Kociuba Przemysław 34 100 mil / M POL Szczecin Tt Szczecin

Zapłacone

43. Komisarz Tomasz 35 100 mil / M POL Krasne Rzeszowskie Gazele I Gepardy/chia Charge

Zapłacone

44. Kondas Arkadiusz 36 100 mil / M Bielsko-Biała Runningbastards.pl

Zapłacone

45. Konopacki Wojtek 37 100 mil / M POL Białystok Eyeye Polska

Zapłacone

46. Korab Robert 38 100 mil / M POL Rzeszów Lurbel

Zapłacone

47. Kot Rafał 39 100 mil / M POL Szczytno Góral Z Mazur // Kb Jurund Szczytno

Zapłacone

48. Kowalczyk Adam 40 100 mil / M POL Mikolow Sts Biegaton

Zapłacone

49. Krause Daniel 107 100 km / M POL Żydowo Altom/noexcuses

Zapłacone

50. Król Jakub 108 100 km / M POL Gniezno Zaparkowani

Zapłacone

51. Król Joanna 109 100 km / K POL Gniezno Zaparkowani

Zapłacone

52. Kubieniec Grzegorz 300 MTB / POL Lachowice Uks Zawojak

Zapłacone

53. Kukuła Maciej 41 100 mil / M POL Kraków

Zapłacone

54. Lachowicz Przemysław 42 100 mil / M POL Libertów

Zapłacone

55. Lewandowski Robert 43 100 mil / M POL Łódż Biegam Z Radości

Zapłacone

56. Lipok Lucjan 44 100 mil / M POL Zabrze Lucky Luck

Zapłacone

57. Lorenz Daniel 301 MTB / POL Kiekrz Kibolski Ks

Zapłacone

58. Łapacz Damian 501 50 mil / M POL Maciejowice Wisła Maciejowice

Zapłacone

59. Ławnik Mateusz 45 100 mil / M POL Katowice

Zapłacone

60. Maciejowski Przemysław 302 MTB / POL Zabierzów Bikeboard

Zapłacone

61. Maleński Maciek 46 100 mil / M POL Warszawa Gang Łysych

Zapłacone

62. Masny Dawid 47 100 mil / M POL Garwolin Truchtacz.pl

Zapłacone

63. Matlok Marek 48 100 mil / M POL Zabrze Biegaj Z Pileckim

Zapłacone

64. Mikołajczyk Henryk 110 100 km / M POL Rzeszów Emprint.pl

Zapłacone

65. Mójta Grzegorz 49 100 mil / M POL Kolo Koło Biega

Zapłacone

66. Molczyk Łukasz 50 100 mil / M POL Siedliska

Zapłacone

67. Nabożna Ewelina 111 100 km / K POL Rzeszów

Zapłacone

68. Naskręt Arkadiusz 112 100 km / M POL Warszawa The Park

Zapłacone

69. Niedziela Wojciech 51 100 mil / M POL Nowa Iwiczna

Zapłacone

70. Niemczok Daniel 52 100 mil / M POL Imielin Pko Bank Polski

Zapłacone

71. Obradović Paweł 53 100 mil / M POL Czeladź Brembo

Zapłacone

72. Oleszczak Piotr 54 100 mil / M POL Poznań Biegam Bo Są Tacy Co Nie Mogą

Zapłacone

73. Orlow Kuba 55 100 mil / M POL Tychy Ynwa

Zapłacone

74. Ostrowski Miroslaw 56 100 mil / M POL Bielsko-Biała Przewodnik Beskidzki

Zapłacone

75. Oszczęda Krzysztof 502 50 mil / M POL Żory

Zapłacone

76. Paluszkiewicz Robert 57 100 mil / M POL Lubin

Zapłacone

77. Pawłowski Robert 113 100 km / M POL Warszawa Tnt Motocross

Zapłacone

78. Piasecki Rafał 58 100 mil / M POL Warszawa Uka Warszawa

Zapłacone

79. Pławecki Leszek 59 100 mil / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

80. Podraza Tadeusz 60 100 mil / M POL Tarnów Ultratarnów

Zapłacone

81. Polus Tomasz 61 100 mil / M POL Gniezno Zaparkowani

Zapłacone

82. Różankowska Aleksandra 62 100 mil / K POL Gliwice Strzelby Z Brixton

Zapłacone

83. Rubikowski Jacek 63 100 mil / M POL Żyrardów

Zapłacone

84. Rutkowska Małgorzata 64 100 mil / K POL Warszawa -

Zapłacone

85. Sadłocha Jacek 65 100 mil / M POL Kielce Woźniak Running Team/biegne Żeby Bartek Mógł Biegać

Zapłacone

86. Sady Piotr 66 100 mil / M POL Godziesze 1977

Zapłacone

87. Sękowski Adam 67 100 mil / M POL Białystok Kierunek Ultra Team

Zapłacone

88. Siwa Kinga 114 100 km / K POL Gdańsk

Zapłacone

89. Skrzysiński Gniewomir 68 100 mil / M POL Korczyna Monk Sandals Team

Zapłacone

90. Skwierczynski Dariusz 69 100 mil / M POL Sulejowek

Zapłacone

91. Śliwka Cezary 70 100 mil / M POL Kielce Dwaj Zgryźliwi Tetrycy

Zapłacone

92. Smus Krzysztof 71 100 mil / M POL Zielonki Z Fartem

Zapłacone

93. Sobczak Katarzyna 72 100 mil / K POL Garby

Zapłacone

94. Sobczak Michał 73 100 mil / M POL Września Night Runners Września

Zapłacone

95. Sodowski Tomasz 303 MTB / POL Bielsko-Biała Daw Entropia

Zapłacone

96. Stanowski Grzegorz 74 100 mil / M POL Łódź Forever Young

Zapłacone

97. Staszak Radosław 75 100 mil / M POL Złotniki Ekspres Łingo

Zapłacone

98. Staszewski Piotr 76 100 mil / M POL Potasze -

Zapłacone

99. Szcześniak Dariusz 115 100 km / M POL Gniezno DRINK TEAM/Zaparkowani

Zapłacone

100. Szponar Żurowska Anna 77 100 mil / K POL Kicin

Zapłacone

101. Szymik Marcin 78 100 mil / M POL Chorzów Natures Sunshine Poland

Zapłacone

102. Szymula Janusz 116 100 km / M POL Kraków

Zapłacone

103. Tazbir Grzegorz 79 100 mil / M POL Będzin

Zapłacone

104. Tracz Jakub 80 100 mil / M POL Łódź Kardiofit Fizjoterapia Edukacja Trening

Zapłacone

105. Turoboś Michał 81 100 mil / M POL Łódź

Zapłacone

106. Ulas Maciej 82 100 mil / M POL Bochnia 1980

Zapłacone

107. Uramek Grzegorz 83 100 mil / M POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

108. Vincent Chloe 84 100 mil / K NZL Dresden

Zapłacone

109. Wacnik Janusz 85 100 mil / M POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele I Gepardy

Zapłacone

110. Walczuk Marcin 86 100 mil / M POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl

Zapłacone

111. Walecki Michał 117 100 km / M POL Czarków

Zapłacone

112. Wardak Ewa 87 100 mil / K POL Komorów Impuls Komorów

Zapłacone

113. Waśko Paweł 88 100 mil / M POL Bielsko Biała Centrum Masażu

Zapłacone

114. Wątroba Tomasz 89 100 mil / M POL Gdańsk #bifasternizudar

Zapłacone

115. Witkowska Ania 90 100 mil / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

116. Wójcik Adrian 91 100 mil / M POL Ustroń Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego

Zapłacone

117. Wojna Mikołaj 92 100 mil / M POL Poznań Maligna

Zapłacone

118. Wolny Krzysztof 118 100 km / M POL Zabrze Ambasador Festiwalu Biegów W Krynicy

Zapłacone

119. Wylegalski Piotr 93 100 mil / M POL Michałowice

Zapłacone

120. Żak-Łebek Ewa 94 100 mil / K POL Olkusz

Zapłacone

121. Zawadka Andrzej 95 100 mil / M POL Mierzyn Szczeciński Klub Wysokogórski

Zapłacone

122. Zdąbłarz Marcin 96 100 mil / M POL Chrzanów

Zapłacone

123. Zieliński Andrzej 119 100 km / M POL Żory Shut Up And Squat

Zapłacone

124. Ziemba Jeremi 97 100 mil / M POL Ostaszewo Mustang

Zapłacone

125. Żurowski Marcin 98 100 mil / M POL Kicin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU