„Super Paka dla Dzieciaka Bieg Mikołajkowy oraz Nordic Walking

Porąbka, Polska
08.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamiak Edyta 300 D1 / K40 POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Adamów Artur 301 D1 / M30 Bielsko Biała

Zapłacone

Adamów Martyna 1 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Adamów Sylwia 2 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Adamów Weronika 3 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Adamus Ewa 302 D1 / K30 POL Kozy evenement studio

Zapłacone

Augustyniak Agnieszka 303 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Augustyniak Maksymilian 4 D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Augustyniak Martynka 5 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Augustyniak Piotr 304 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Baca Tomasz 305 D1 / M30 POL Lipowa

Zapłacone

Badach Agnieszka 306 D1 / K40 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Bajcar Beata 307 D1 / K40 POL Chybie Kobiety Na 5+

Zapłacone

Bakalarska Karolina 308 D2 / K30 Czaniec Inelo

Zapłacone

Banaś Joanna 309 D1 / K30 POL Bielsko-Biała WKURW_TEAM

Zapłacone

Banaś Justyna 310 D1 / K30 POL Jaworze Świry Stela

Zapłacone

Barabasz Monika 311 D1 / K16 POL Trzebinia

Zapłacone

Betańska Aneta 312 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Białas Joanna 313 D1 / K40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Białek Joanna 314 D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

Biedroń Bartłomiej 315 D1 / M30 POL Bielsko-Biała BBL

Zapłacone

Bies Marcin 316 D1 / M30

Zapłacone

Bies Mariusz 317 D1 / M40

Zapłacone

Bil Grzegorz 318 D1 / M40 POL Kęty TATRALAND

Zapłacone

Bil Malwina 319 D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

Bizoń Dawid 321 D1 / M16 POL Andrychów

Zapłacone

Bizoń Dawid 320 D1 / M16 POL Andrychów

Zapłacone

Blasiak Sabina 322 D2 / K40

Zapłacone

Błahut Małgorzata 323 D1 / K40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Błasiak Hanna 6 D3 / K

Zapłacone

Błasiak Henryk 324 D1 / M40 POL Porąbka

Zapłacone

Błasiak Joanna 325 D1 / K16 POL Porąbka

Zapłacone

Błasiak Piotr 326 D1 / M16 POL Porąbka

Zapłacone

Boba Miłosz 327 D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

Bojda Brygida 328 D1 / K40 POL Pierściec Świrystela

Zapłacone

Bojda Dawid 329 D1 / M16 POL Pierściec Świry Stela

Zapłacone

Bojda Zdzisław 330 D1 / M40 POL Pierściec Dehome.pl

Zapłacone

Bondarczuk Sylwia 331 D1 / K40 POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

Borgieł Aleksandra 332 D2 / K16 POLSKA Czechowice Dziedzice Ocrk

Zapłacone

Bryś Sebastian 333 D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Buczek Piotr 812 D1 / M40 POL

Zapłacone

Budny Piotr 334 D1 / M16 POL Katowice

Zapłacone

Bułka Jezry 335 D1 / M40 POL Porąbka

Zapłacone

Capiak Jakub 336 D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Castillo-Żarczyński Luz 337 D1 / K50 POL Bielsko-Biała UBS

Zapłacone

Ceranowicz Krzysztof 338 D1 / M30 POL Bielsko-Biała iKumple

Zapłacone

Chlebowska Julia 339 D2 / K16 PCN Czaniec

Zapłacone

Chmiel Dominika 340 D1 / K16 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Chodukiewicz Daniel 341 D1 / M40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Chojna Karolina 342 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Chojna Tomasz 343 D1 / M30 Ocrk

Zapłacone

Chojnowski Jakub 344 D1 / M16 Kraków PZK U-23 Slalom Team

Zapłacone

Chrapkowicz Mateusz 7 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Chronowska Barbara 345 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Cieslar Kasia 346 D1 / K30 POL Ustroń

Zapłacone

Cieślar Nadia 8 D3 / K POL Ustroń

Zapłacone

Cieślik Zosia 347 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Ćwiertnia Monika 348 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ćwikła Sylwester 349 D1 / Grupa Kety

Zapłacone

Czader Oliwia 10 D3 / K POL Bielsko-Biała beskid dragon,imperium sportu

Zapłacone

Czader Wiktoria 11 D3 / K POL Bielsko-Biała imperium sportu

Zapłacone

Czader Kubacka Sylwia 350 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Czechowicz Jarosław 351 D1 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Czechowicz Karol 12 D3 / M POL Warszawa

Zapłacone

Czechowicz Linda 352 D2 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Czechowicz Michał 13 D3 / M POL Warszawa

Zapłacone

Czernik Jakub 14 D3 / M POL Bielsko-Biala Imperium sportu fundacja

Zapłacone

Czerwinska Katarzyna 15 D3 / K Grupa Kety

Zapłacone

Czulak Daniel 353 D1 / M30 POL Kęty

Zapłacone

Czulak Karolina 354 D1 / K30 POL Kęty

Zapłacone

Czulak Patrycja 16 D3 / K Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Czyżewska Anna 17 D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Czyżewska Zuzanna 18 D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Czyżewski Marcin 355 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Dąbrowska-Picewicz Monika 356 D1 / K40 POL Kęty

Zapłacone

Damek Anna 357 D1 / K30 POL Bestwina

Zapłacone

Damek Kamil 19 D3 / M POL Bestwina

Zapłacone

Dejewska Arleta 358 D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Dęntystka Renia 359 D1 / K30 POLSKA Bielsko-Biała

Zapłacone

Dobosz Grzegorz 360 D1 / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

Dobrocinska Ewelina 361 D1 / K40 POL Hecznarowice

Zapłacone

Dobrocinski Hubert 362 D1 / M16 POL Hecznarowice

Zapłacone

Drabek Klaudia 790 D3 / K POL

Zapłacone

Drabek Lucyna 363 D2 / K40 POL Kobiernice

Zapłacone

Drabek Nikodem 364 D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

Drabek Piotr 365 D1 / M50 POL Bielsko-Biała Leviatan Szerszeń Team

Zapłacone

Drabek Szymon 789 D3 / M POL

Zapłacone

Drabek Zbigniew 366 D1 / M50 POL Kobiernice

Zapłacone

Drabicka Magdalena 367 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Drelicharz Karol 20 D3 / M POL Wilkowice IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Drelicharz Weronika 21 D3 / K POL Wilkowice IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Dróżdż Beata 368 D2 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Drożdż Krystian 22 D3 / M POL Czzechowice-Dziedzice

Zapłacone

Drożdż Łukasz 369 D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Drożdż Małgorzata 370 D1 / K40 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Drygiel Olaf 23 D3 / M Bielsko-Biala Imperium Sportu

Zapłacone

Dubiel Marta 371 D1 / K30 POL Kozy

Zapłacone

Duda Katazryna 24 D3 / K Grupa Kęty

Zapłacone

Duda Sebastian 372 D1 / M40 Grupa Kęty

Zapłacone

Dudizak Helenka 25 D3 / K Bujaków Imperium Sportu

Zapłacone

Dudziak Małgosia 26 D3 / K Imperium Sportu

Zapłacone

Duzniak Urszula 373 D1 / K30 POL Bujaków Denisteam

Zapłacone

Dwornik Joanna 374 D2 / K40 POL Czaniec

Zapłacone

Dziedzic Oliwia 98 D3 / K POL

Zapłacone

Dźwigoń Andrzej 375 D1 / M40 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Dźwigoń Maria 27 D3 / K POL Nowa Wieś

Zapłacone

Eisler Andrzej 376 D2 / M60 POL Węgierska Górka sklepbiker.pl

Zapłacone

Eisler Anna 377 D1 / K30 POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

Eisler Grażyna 378 D2 / K50 POL Węgierska Górka sklepbiker.pl

Zapłacone

Eisler Tomasz 379 D1 / M30 POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

Elżbieciak Łukasz 380 D2 / M30 POL Lachowice Mocni Pomocni

Zapłacone

Faleński Miłosz 28 D3 / M POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Ferfecka Barbara 381 D1 / K40 POL Kozakowice Górne Świry Stela

Zapłacone

Fijak Jerzy 382 D1 / M60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Filary Aneta 383 D1 / K40 POL Roztropice

Zapłacone

Filip Piotr 384 D1 / M16 POL Bielsko-Biała Sempre Premium Team

Zapłacone

Flasz Bartłomiej 385 D1 / M16 Grupa Kęty

Zapłacone

Flisowski Krzysztof 386 D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice Biegnę bo dziewczyna mnie zmusiła

Zapłacone

Furmaniuk Artur 387 D1 / M30 POL Cieszyn Arturrunner.wordpress.com

Zapłacone

Fyda Robert 388 D1 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Gabinek Asia 389 D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

Gajda Aleksandra 390 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Gałosz Anna 29 D3 / K Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Gałuszka Katarzyna 30 D3 / K POLSKA Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Gandor Damian 391 D1 / M16 POL Bestwina RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Gawęda Agata 392 D1 / K30 POL Pszczyna

Zapłacone

Gawęda Sonia 31 D3 / K POL Pszczyna

Zapłacone

Gaweł-Łoboziak Katarzyna 393 D1 / K30 POL Nieledwia

Zapłacone

Gawlas Krzysztof 394 D1 / M30 POL Górki Wielkie brenskieKIERPCE.pl

Zapłacone

Glistak Monika 395 D1 / K40 POL Spytkowice Spytkowiczanka

Zapłacone

Główczyk Izabella 396 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdroj Kobiety na 5+

Zapłacone

Głuch Grzegorz 397 D1 / M40 POL Bielsko-Biała oki

Zapłacone

Góralczyk Katarzyna 398 D1 / K40 POL Oświęcim

Zapłacone

Gorzelak Joanna 399 D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Graber Magdalena 400 D1 / K40 POL Ujsoły

Zapłacone

Graber Marek 401 D1 / M40 POL Ujsoły

Zapłacone

Grabowska Angelika 32 D3 / K POL Bielsko-Biała Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Grabowska Iwona 402 D1 / K40 POL Kęty Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Gradek Łukasz 403 D1 / M30 POL Pisarzowice Sempre Premium Team

Zapłacone

Gradek Miłosz 33 D3 / M POL Sempre Premium

Zapłacone

Gren Anatonina 34 D3 / K POL Ustroń Olza Cieszyn

Zapłacone

Greń Dorota 404 D1 / K30 POL Ustroń Olza Cieszyn

Zapłacone

Gren Marcelina 35 D3 / K POL Ustroń Olza Cieszyn

Zapłacone

Grześlak Jakub 405 D1 / M30 NOR Hof

Zapłacone

Haczek Sabina 406 D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

Halama Anna 407 D1 / K30 POLSKA Czechowice Dziedzice Ocrk

Zapłacone

Halama Przemysław 408 D1 / M16 Bielany Sempre Premium Team

Zapłacone

Handzlik Mateusz 409 D1 / M16 POL Bujakow Denisteam

Zapłacone

Handzlik Tomasz 410 D1 / M40 POL Bujaków Denisteam

Zapłacone

Hankus Kinga 411 D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

Hankus Łukasz 413 D1 / M30 POL Żywiec

Zapłacone

Hankus Łukasz 412 D1 / M30 POL Świnna Hankus Team

Zapłacone

Hankus Olimpia 414 D1 / K30 POL Świnna Hankus Team

Zapłacone

Harat Beata 415 D1 / K40 POL Porąbka Kęckie Harpagany

Zapłacone

Hatala Paweł 416 D1 / M30 POL Bielsko-Biała -

Zapłacone

Haubner Anna 417 D1 / K30 POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

Heinrich Bartłomiej 36 D3 / M POL Bielsko-Biala Fundacja Imperium Sportu

Zapłacone

Horak Joanna 418 D1 / K30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Horak Roland 419 D1 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Hrapkowicz Marek 421 D1 / M30 POL Kety

Zapłacone

Hrapkowicz Marek 420 D1 / M30 POL Kęty Keckie Harpagany

Zapłacone

Hrapkowicz Zofia 37 D3 / K POL Kęty

Zapłacone

Hristova-Kosobudzka Daria 422 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Huba Agnieszka 423 D1 / K30 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Jakubowska Martyna 424 D2 / K30 POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Jakubowska Roksana 425 D2 / K30 POL Janowice

Zapłacone

Jamróz Lukasz 426 D1 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Jamroz Marcel 38 D3 / M POL

Zapłacone

Jamroz` Mikolaj 39 D3 / M POL Wadowice

Zapłacone

Janica Urszula 427 D1 / K60 POL Bestwina RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Janik Ilona 428 D1 / K40 POL Chybie Świry Stela

Zapłacone

Janik Kacper 794 D3 / M POL Porąbka

Zapłacone

Janik Michał 429 D1 / M16 POL Czechowice Dziedzice

Zapłacone

Jankowska Wioletta 430 D2 / K50 POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

Jankowski Andrzej 431 D2 / M60 POL Katowice Poszliwlas

Zapłacone

Janota Mariola 432 D1 / K16 POLSKA Juszczyna Ocrk

Zapłacone

Jaremi-Dźwigoń Magdalena 433 D1 / K40 POL Nowa Wieś UMKS Kęczanin

Zapłacone

Jasiński Michał 434 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Rectus Polska

Zapłacone

Jasiński Romek 435 D1 / M30 POL Kęty

Zapłacone

Jasiński Szymon 40 D3 / M POL Kęty

Zapłacone

Jucha Monika 436 D1 / K40 POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

Jura Sławomir 437 D2 / M40 POL Kęty

Zapłacone

Juraszek Elżbieta 438 D1 / K30 POL Jeleśnia JustFellFit

Zapłacone

Juraszek Miłosz 41 D3 / M POL Meszna

Zapłacone

Jurczak Joanna 439 D2 / K40 POL Porąbka

Zapłacone

Jurczak Julia 42 D3 / K POL Porąbka

Zapłacone

Kaczmarczyk Beata 440 D2 / K40 POL Kobiernice

Zapłacone

Kaczmarczyk Ryszard 441 D1 / M40 POL Kobiernice

Zapłacone

Kaczmarczyk Sylwia 442 D2 / K16 POL Kobiernice

Zapłacone

Kadłubicki Dawid 443 D1 / M16 POL Bulowice

Zapłacone

Kajstura Dorota 444 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Kalamus Mirek 445 D1 / M40 POL Łodygowice 1978

Zapłacone

Kamiński Marek 446 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Inelo

Zapłacone

Kania Natalia 447 D1 / K16 POL Dębowiec Świry Stela

Zapłacone

Kanik Konrad 43 D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Karawacki Grzegorz 448 D1 / M16 POL Kęty

Zapłacone

Karcz Artur 449 D1 / M16 POL Las

Zapłacone

Karpiński Robert 450 D1 / M30 POL Bielsko-Biała FC Barcelona Team

Zapłacone

Kastelik Szymon 451 D1 / M16 POL Gilowice Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

Kawka Marlena 793 D3 / K POL

Zapłacone

Kawka Rafał 452 D1 / M40 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Kiecza Katarzyna 453 D1 / K40 POL Bielsko Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Kiełbasińska Katarzyna 454 D1 / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Kiełbasiński Andrzej 455 D1 / M30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Kiełkowska Agnieszka 456 D1 / K40 POL Jastrzębie Kobiety Na 5+

Zapłacone

Kiełkowska Maria 457 D1 / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Kipping Magdalena 458 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 459 D2 / K40 POL Tychy Profitness

Zapłacone

Klaczek Anna 460 D1 / K40 POL Buczkowice

Zapłacone

Kliś Agnieszka 461 D1 / K30 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Klita Sylwia 462 D1 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Kłaput Dorota 463 D1 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Kłaput Natalia 44 D3 / K POL Wadowice

Zapłacone

Kłosowicz Leszek 464 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kłusak Aneta 465 D1 / K16 POLSKA Wieprz Ocrk

Zapłacone

Kobyłecka Teresa 466 D1 / K30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Kocemba Dawid 467 D1 / M40 POL Kobiernice UMKS Kęczanin

Zapłacone

Kocemba Kamil 468 D1 / M30 POL Kobiernice Kęckie Harpagany

Zapłacone

Kociołek Małgorzata 469 D1 / K40 Grupa Kety

Zapłacone

Kociołek Mateusz 45 D3 / M Grupa Kęty

Zapłacone

Kociołek Pawel 470 D1 / M40 Grupa Kety

Zapłacone

Koczur Kacper 46 D3 / M POL Kozy Shiloh Runners

Zapłacone

Koczur Karol 47 D3 / M POL Kozy Shiloh Runners

Zapłacone

Koczur Katarzyna 471 D1 / K16 Janowice Shiloh Runners

Zapłacone

Koczur Łukasz 472 D1 / M30 Janowice Shiloh Runners

Zapłacone

Koczur Monika 473 D1 / K40 POL Kozy Shiloh Runners

Zapłacone

Koczur Wiesław 474 D1 / M40 POL Kozy Shiloh Runners

Zapłacone

Kojder Grzegorz 475 D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

Kołodziejczyk Mateusz 476 D1 / M16 Grupa Kęty

Zapłacone

Komędera Natalia 796 D1 / K16 POL

Zapłacone

Komendra Alicja 477 D1 / K40 POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Konieczny Michał 478 D1 / M16 POL Pszczyna Beskid RUNNERS

Zapłacone

Kopaczka Damian 479 D1 / M16 POL Janowice

Zapłacone

Kopycki Łukasz 480 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kościelniak Mieczysław 481 D2 / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

Kościelny Piotr 482 D1 / M30 POL Wisla Wielka

Zapłacone

Kosko Joanna 483 D1 / K40 POL Pszczyna

Zapłacone

Kowalska Aneta 484 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Kowalska Natalia 485 D1 / K16 POL Czechowice-Dziedzice Eaton Running Team

Zapłacone

Kowalski Mateusz 486 D1 / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Kozieł Dominik 48 D3 / M Grupa Kęty

Zapłacone

Kozieł Patryk 487 D1 / M16 Grupa Kęty

Zapłacone

Kozieł Renata 488 D1 / K40 POL Czaniec biegam bo lubię

Zapłacone

Kózka Mariusz 489 D1 / M16 POL Bielsko-Biała rozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Kozłowska Dorota 490 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kozłowska Patrycja 49 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kozłowski Jakub 50 D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kozłowski Kacper 51 D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kozłowski Rafał 491 D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Koźmiński Józef 492 D1 / M30 POL Kozy LKS Orzeł Kozy

Zapłacone

Krajcarz Tomasz 493 D1 / M30 POL Lekawica

Zapłacone

Krawczyk Bernadeta 494 D1 / K40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Krawczyk Jacek 495 D1 / M40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Krężel Jola 496 D1 / K30 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Krężel Tomasz 497 D1 / M40 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Krysta Damian 498 D1 / M16 POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

Krystek Ewelina 499 D1 / K30 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Krzak Karolina 500 D1 / K16 POL Bielsko Biała Ironia

Zapłacone

Krzemień Adrian 501 D1 / M40 POL Jaworze BB Runners

Zapłacone

Krzempek Paulina 502 D1 / K16 POL Mnich

Zapłacone

Kubacka Katarzyna 52 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kubacki Igor 53 D3 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kubatek Jola 503 D1 / K30 POL Czechowice-Dziedzice Rectus Polska

Zapłacone

Kubatek Michał 504 D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice Crossfit 43300

Zapłacone

Kubis Barbara 505 D1 / K30 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

Kubiś Jolanta 506 D1 / K50 POL Porąbka

Zapłacone

Kublin-Jakubiec Katarzyna 507 D1 / K30 Rybarzowice Inelo

Zapłacone

Kučerka Jakub 508 D1 / M16 CZE Wisła Kasia I Kuba

Zapłacone

Kučerka Katarzyna 509 D1 / K16 POL Wisła Kasia I Kuba

Zapłacone

Kukliński Jakub 510 D1 / M30 POL Kraków wkurw_team

Zapłacone

Kukuła Marcin 511 D1 / M16 POL Brzeszcze Shiloh Runners

Zapłacone

Kumorek Mariusz 512 D1 / M30 POL Łękawica

Zapłacone

Kurasiński Konrad 513 D1 / M16 POL Brenna Świry Stela

Zapłacone

Kusy Krzysztof 514 D1 / M50 POL Cieszyn Sempre Premium Team

Zapłacone

Kuźma Agnieszka 740 D1 / K16 POL Bulowice

Zapłacone

Kuźma Jolanta 516 D1 / K40 POL Bulowice

Zapłacone

Kuźma Kacper 517 D1 / M16 POL Bulowice

Zapłacone

Kwaśniewski Oliwier 54 D3 / M POL Hecznarowice

Zapłacone

Lachowska Aurelka 55 D3 / K Bielsko-Biała

Zapłacone

Lachowska Magdalena 801 D1 / K40 POL Bielsko-Biała KS Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

Lachowski Maciek 56 D3 / M Bielsko-Biała

Zapłacone

Lasik Joanna 57 D3 / K POL Żywiec Szybkie Renifery

Zapłacone

Legut Kamila 518 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Lichota Wojciech 519 D1 / M30 POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

Lipiński-Kempys Alan 520 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

Lis Izabela 521 D2 / K30 POL

Zapłacone

Luzak Daniel 522 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Luzak Magdalena 523 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Łanucha Mariola 524 D1 / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety 5+

Zapłacone

Łata Aleksander 58 D3 / M POL Woźniki

Zapłacone

Łata Ewelina 525 D1 / K30 POL Woźniki Endorfiny

Zapłacone

Łoboda Marcin 526 D1 / M30 POL Ustroń Świry Stela

Zapłacone

Łukowicz Piotr 527 D1 / M40 POL Dankowice Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

Machoń Tomasz 528 D1 / M40 POL Pszczyna Kac Runners

Zapłacone

Macięga Aleksandra 529 D1 / K16 POL Wadowice

Zapłacone

Maćkowiak Anetta 530 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Maćkowiak Julia 531 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Madej Marek 533 D1 / M30 Grupa Kety

Zapłacone

Madej Marek 532 D1 / M30 Grupa Kety

Zapłacone

Madej Zdisław 534 D1 / M50 Grupa Kety

Zapłacone

Madej Zdzislaw 535 D1 / M30

Zapłacone

Madejska Ewa 536 D1 / K40 POL Czechowice-Dziedzice Imperium Sportu Team

Zapłacone

Madejska Maria 537 D1 / POL Czechowice-Dziedzice Imperium Sportu Team

Zapłacone

Madejski Sylwester 538 D1 / M40 POL Czechowice-Dziedzice Imperium Sportu Team

Zapłacone

Maj Mirosław 539 D1 / M50 POL Bielsko-Biała AMATOR

Zapłacone

Majchrzak Marcin 59 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Majerska Ewa 540 D1 / K16 POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Majka Igor 61 D3 / M Bielsko-Biała

Zapłacone

Majka Igor 60 D3 / M Bielsko-Biała

Zapłacone

Majkowska Anna 541 D1 / K30 POL Soblówka

Zapłacone

Malarczyk Sławomir 542 D1 / M30 POL Kęty

Zapłacone

Malina Adam 543 D1 / M40 POL Bojszowy Świerczyniec Running

Zapłacone

Malina Michalina 544 D1 / K16 POL Bojszowy Gts Bojszowy

Zapłacone

Malinka Katarzyna 545 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Małocek Oliwia 62 D3 / K Grupa Kęty

Zapłacone

Marcin Piotrek 546 D1 / M30 POL Mazańcowice Żelazny 83

Zapłacone

Marek Rafał 547 D1 / M40 POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

Marzec Łukasz 548 D1 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

Matecki Tomasz 549 D1 / M30 Bielsko-Biała Inelo

Zapłacone

Matuszewska-Sokol Elena 792 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Mędrek Marzena 550 D1 / K16 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Michalak Gabriel 64 D3 / M POL Nidek

Zapłacone

Michalak Teresa 551 D2 / K40 POL Bielsko Biala Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

Michalski Mateusz 552 D1 / M30 POL Jaworze Bbruners

Zapłacone

Micherda Amelia 65 D3 / K Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Michnowicz Dawid 66 D3 / M Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Michulec Tadeusz 553 D1 / M50 POL Bieruń

Zapłacone

Mielczarek Karolina 554 D1 / K16 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Mielczarek Katarzyna 555 D1 / K40 POL Bielsko-Biała RozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Mirocha Marcin 556 D1 / M30 Grupa Kety

Zapłacone

Mleczko Monika 557 D1 / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Młocek Joanna 558 D1 / K30 Grupa Kęty

Zapłacone

Młocek Oliwia 67 D3 / K Grupa Kęty

Zapłacone

Młocek Tomasz 559 D1 / M30 Grupa Kety

Zapłacone

Młodzik Marcin 560 D1 / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

Młynarska Beata 561 D1 / K16 Grupa Kety

Zapłacone

Młynarska Emilia 68 D3 / K POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Młynarski Andrzej 562 D1 / M50 POL Bystra MŁYNARSCY NIERUCHOMOŚCI Team

Zapłacone

Młynarski Wojciech 563 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Młynarscy Nieruchomości Team

Zapłacone

Młynarski Zbigniew 564 D1 / M40 POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Moric Anna 565 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Mreńca Julia 791 D3 / K POL

Zapłacone

Mrowiec Jan 566 D1 / M16 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Mrowiec Kacper 69 D3 / M POLSKA Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Mrowiec Szymon 567 D1 / M16 POL Bulowice

Zapłacone

Mróz Aleksandra 70 D3 / K POL Bestwina

Zapłacone

Mróz Magdalena 568 D1 / K40 POL Bestwina

Zapłacone

Mróz Maksymilian 71 D3 / M POL Bestwina

Zapłacone

Mróz Radosław 569 D1 / M40 POL Bestwina

Zapłacone

Muras-Jaromin Justyna 570 D1 / K16 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Muszyńska Joanna 571 D2 / K30 POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

Myśliwiec Barbara 572 D1 / K16 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Myśliwiec Filip 795 D3 / M POL

Zapłacone

Myśliwiec Jan 573 D1 / M50 POL Ślemień Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

Myśliwiec Monika 574 D1 / K40 POL Jastrzebie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Nadolska Katarzyna 575 D1 / K30 POL Kobiernice

Zapłacone

Nalewajka Wioleta 576 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Natkaniec Aleksander 577 D1 / M16 POL Wilamowice PIONEX TEAM

Zapłacone

Nierzwał Kacper 72 D3 / M Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Niesyt Krzysztof 578 D1 / M30 POL Kozy

Zapłacone

Nieuważna Monika 579 D2 / K16 POLSKA Okrajnik Ocrk

Zapłacone

Nitecka Marta 580 D1 / K40 POL Kozy Denisteam

Zapłacone

Noga Arek 73 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Noga Jadwiga 581 D1 / K16 POL Żywiec Grupa Kety

Zapłacone

Nosowicz Zoja 74 D3 / K Bielsko Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Nowożyn Joanna 582 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Nycz Adrian 583 D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

Nycz Alicja 584 D2 / K40 POL

Zapłacone

Nycz Amelia 9 D3 / K POL Kęty

Zapłacone

Nycz Arkadiusz 585 D1 / M16 POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Nycz Artur 586 D1 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Nycz Marta 587 D2 / K30 POL Czaniec Kolorowa drużyna Nessi

Zapłacone

Nycz Roman 588 D1 / M60 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Nycz Tomasz 589 D2 / M30 POL Czaniec

Zapłacone

Obrochta Maciej 590 D1 / M16 POL Bulowice

Zapłacone

Obtułowicz-Babowicz Anna 591 D1 / K30 POL

Zapłacone

Ochman Marek 592 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Denisteam

Zapłacone

Olearczyk Agnieszka 593 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Olearczyk Oliwia 75 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Olszewska Dorota 594 D1 / K40 POL Jastrzębie Kobiety 5+

Zapłacone

Ordoń Bartłomiej 595 D1 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Ordzowiały Piotr 596 D2 / M50 POL Osielec MOCNI POMOCNI

Zapłacone

Osak Aleksandra 76 D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu Team

Zapłacone

Osak Joanna 77 D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium Sportu Team

Zapłacone

Oślak Marcin 597 D1 / M30 POL Kobiernice FilipekTeam

Zapłacone

Oślak Sabina 598 D1 / K16 POL Kobiernice

Zapłacone

Pączek Agnieszka 599 D1 / K30 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

Pączek Marcin 600 D1 / M30 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

Pająk Krzysztof 601 D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pajestka Marek 602 D1 / M30 POL Węgierska Górka

Zapłacone

Paluszkiewicz Kacper 603 D1 / M16 POL Kamesznica Pędzące Jeże

Zapłacone

Pancerz Joanna 604 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pancerz Mariusz 605 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

Papla Adam 606 D1 / M50 POLSKA Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Papla Barbara 607 D2 / K50 POLSKA Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Parzych Renata 608 D2 / K60 POL Jastrzębie Zdrój Drużyna KOBIETY NA 5 +

Zapłacone

Pasierbek Jolanta 609 D1 / K40 POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Pasierbek Kacper 78 D3 / M POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Pasierbek Kajetan 79 D3 / M POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Pasierbek Przemysław 610 D1 / M40 POL Bielsko-Biała IMPERIUM SPORTU

Zapłacone

Pasierbek Szymon 611 D1 / M30 POL Płock

Zapłacone

Pasławska Katarzyna 612 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Pastwa Karol 613 D1 / M16 POL Międzybrodzie Żywieckie

Zapłacone

Pasymowska Angelika 80 D3 / K Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Paszko Wojciech 614 D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 615 D1 / M30 POL Kęty Koper Team

Zapłacone

Pawelska Kamila 616 D1 / K16 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Pawlik Przemyslaw 617 D1 / M30 Grupa Kety

Zapłacone

Pawlus-Dusik Beata 618 D1 / K30 POL Brzuśnik Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Pawłowska Iwona 81 D3 / K POL Bielsko-Biała Ks Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

Peta Iwona 619 D1 / K30 POL Bierna

Zapłacone

Peta Rafał 620 D1 / M40 POL Bierna

Zapłacone

Piela Stanisław 621 D1 / M30 POL Cięcina

Zapłacone

Pietras Edyta 622 D1 / K30 POL Węgierska Górka JustFeelfit

Zapłacone

Pietrzykowski Michał 624 D1 / M16 POL Jaworze

Zapłacone

Pietrzykowski Michał 623 D1 / M16 POL Jaworze

Zapłacone

Placuch Kinga 625 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Płachciok Tomasz 626 D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Płaska Barbara 627 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Płaska Dorota 628 D1 / K50 POL Jaworze

Zapłacone

Płonka Paweł 629 D1 / M50 POL Nowa Wieś Stajnia Komarów

Zapłacone

Płoska Monika 630 D1 / K30 POL Łazy Galen Team

Zapłacone

Płuchowska Aleksandra 82 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Płuchowska Grazyna 631 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pocik Karolina 632 D2 / K30 POL Kobiernice Umks Kęczanin

Zapłacone

Pocik Radosław 633 D1 / M40 POL Kobiernice Umks Kęczanin

Zapłacone

Podsadecki Witold 634 D1 / M40 POL Cięcina JustfeelFIT

Zapłacone

Polak Rafal 635 D1 / M40 Bielsko Biała Grupa Kety

Zapłacone

Polańczyk Hubert 83 D3 / M Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Porczyńska Patrycja 636 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Porwit Aleksandra 637 D1 / K40 POL Goczałkowice Zdrój

Zapłacone

Posłuszna Monika 638 D1 / K16 POL Bielsko-Biała Spot Pszczyna

Zapłacone

Posłuszny Paweł 84 D3 / M Porąbka

Zapłacone

Pronobis Marek 639 D1 / M30 POL Bystra Bwm Team

Zapłacone

Przewożnik Maksymilian 85 D3 / M Bielsko Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Przybyła Dawid 86 D3 / M POL Rudzica

Zapłacone

Przybyła Justyna 87 D3 / K Grupa Kęty

Zapłacone

Przybyła Oskar 88 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Przybyła Piotr 89 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Pszczółka Jolanta 640 D1 / K30 POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Rabaszowska Ewa 641 D2 / K50 POLSKA Jaworze Imperium Sportu

Zapłacone

Rabaszowski Grzegorz 642 D1 / M50 POLSKA Bielsko-Biała

Zapłacone

Rachwał Justyna 643 D1 / K16 POL Bielsko-Biala rozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Rak Bartłomiej 644 D1 / M30 POL Żywiec

Zapłacone

Rakowska Marta 645 D1 / K16 POL Jaworze Centrum Rehabilitacji I Sportu Mateusz Rakowski

Zapłacone

Rakowski Mateusz 646 D1 / M16 POL Jaworze

Zapłacone

Raźniak Beata 647 D1 / K40 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Reclik Łukasz 648 D1 / M30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Roczyna Monika 649 D1 / K16 POL Kamesznica Pędzące Jeże

Zapłacone

Rosiński Artur 650 D1 / M16 POL Ruda Śląska NewsMap.pl

Zapłacone

Różewicz Dariusz 651 D2 / M50 POL Tychy Pance

Zapłacone

Różewicz Ewa 652 D2 / K50 POL Tychy Pance

Zapłacone

Rozmus-Orczyk Anna 653 D1 / K50 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

Rozmus-Procner Patrycja 654 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Różycka-Harazin Emilia 655 D1 / K30 POL Wisła Wielka Spot Pszczyna

Zapłacone

Rua-Boroń Rafał 656 D1 / M16

Zapłacone

Rusek Tomasz 657 D1 / M16 POL Nowa Wieś Kęckie Harpagany

Zapłacone

Rusin Anna 658 D1 / K30 POL Porąbka

Zapłacone

Rutkowska Renata 659 D2 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ryrych Łukasz 660 D1 / M30 POL Świętoszówka

Zapłacone

Ryrych Ryszard 661 D1 / M16 POL Świętoszówka

Zapłacone

Samsonowicz Piotr 802 D1 / M30 POL Bielsko-Biała Sempre

Zapłacone

Sanetra Marcin 662 D1 / M30 POL Kobiernice

Zapłacone

Sawa Mateusz 90 D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Sawa Miłosz 91 D3 / M POL Bielsko-Biała Imperium Sportu

Zapłacone

Serowik Tomasz 663 D1 / M30 POLSKA Bielsko-Biała Inelo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 664 D1 / K30 POL Rudzica

Zapłacone

Silvestri Salvatore 92 D3 / M POLSKA Łodygowice Imperium Sportu

Zapłacone

Sinka Damian 665 D1 / M50 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Siuda Nikola 93 D3 / K POL Bb Just Team

Zapłacone

Siuda Radosław 666 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Siuda-Dec Lilianna 94 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Skoczylas Wojciech 667 D1 / M50 POL Kobiernice

Zapłacone

Skotnica Agata 668 D2 / K50 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Skotnica Karolina 669 D1 / K30 POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

Skrzypek Marta 95 D3 / K POL Milówka

Zapłacone

Skrzypek Marta 670 D1 / K30 POL Cięcina

Zapłacone

Skubik Ewa 671 D1 / K30 POL Jawiszowice

Zapłacone

Skubik Mikołaj 96 D3 / M POL Jawiszowice

Zapłacone

Skupień Artur 672 D1 / POL Bielsko-Biała Akademia Młodych Odkrywców Elf

Zapłacone

Skupien Daniel 673 D2 / Bielsko Biala

Zapłacone

Skupień Katarzyna 674 D2 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Skupien Marcin 675 D1 / M40 Bielsko-Biala

Zapłacone

Skwarczyńska Daria 97 D3 / K POL Porąbka

Zapłacone

Ślosarczyk Jan - D3 / M POL Bielsko-Biała Ks.Live- Imperium Sportu

Zapłacone

Słaby Adam 676 D1 / M40 POL Bierna Biegam dla żony

Zapłacone

Słaby Joanna 677 D2 / K40 POL Bierna Adams team

Zapłacone

Słonka Sebastian 678 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Smagacz Zyta 679 D2 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

Smolec Agata 680 D1 / K30 POL Bielsko-Biała GEMINI PARK

Zapłacone

Smolec Mateusz 681 D1 / M30 POL Gemini Park

Zapłacone

Smoleń Anna 682 D1 / K30 POL Czechowice Dziedzice Sempre Premium Team

Zapłacone

Smoleń Arkadiusz 683 D1 / M16 POL Czechowice Dziedzice Sempre Premium Team

Zapłacone

Smoleń Rafał 684 D1 / M40 POL Czechowice Dziedzice Sempre Premium Team

Zapłacone

Sobański Mateusz 685 D1 / POL Bielsko-Biała Sempre Premium Team

Zapłacone

Soból Aleksandra 686 D1 / K16 POL Jawiszowice

Zapłacone

Soból Beata 687 D1 / K30 POL Brzeszcze

Zapłacone

Soból Krzysztof 688 D1 / M40 POL Jawiszowice Patykiem Pisane 505

Zapłacone

Soj Beata 99 D3 / K POLSKA Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Soj Paulina 100 D3 / K POL Porąbka

Zapłacone

Sojka Mateusz 689 D1 / M16 POL Jankowice

Zapłacone

Sojka Wojciech 690 D1 / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

Śpiewak Marek 691 D1 / M30 POL Buczkowice

Zapłacone

Sroczyńska Maria 803 D2 / K60 POL

Zapłacone

Stańczak Anna 692 D1 / K16 POL Czaniec Wkurw_team

Zapłacone

Stankiewicz Ania 693 D1 / K16 POL Radziechowy

Zapłacone

Stankiewicz Robert 694 D1 / M16 POL Radziechowy

Zapłacone

Stasierski Maciej 695 D1 / M30 POL Katowice Running X-Team

Zapłacone

Stawarz Anna 696 D1 / K30 POL Żywiec

Zapłacone

Stawowczyk Damian 697 D1 / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

Stec Bartosz 797 D1 / M16 POL

Zapłacone

Stec Łukasz 698 D1 / M30 POL Buczkowice

Zapłacone

Stefanowicz Patryk 101 D3 / M POL Oświęcim Szybkie Renifery

Zapłacone

Stępniewska Włoch Sandra 699 D1 / K16 POL Wieliczka Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

Stróżyńska Anna 700 D1 / K30 POL Bielsko-Biała Gemini Park

Zapłacone

Strządała Beata 701 D1 / K30 POL Bielsko-Biała rozBBiegane Komorowice

Zapłacone

Strzoda Barbara 702 D1 / K30 POL Czarków Pszczyna Biega

Zapłacone

Świątek-Młynarska Paulina 703 D1 / K30 POL Bielsko-Biała MŁYNARSCY NIERUCHOMOŚCI Team

Zapłacone

Syga Igor 102 D3 / M POLSKA Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Szafranowicz Patryk 103 D3 / M Grupa Kety

Zapłacone

Szczerbowski Arkadiusz 704 D1 / M30 POL Roczyny

Zapłacone

Szczęsna Edyta 705 D1 / K30 POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Szczypka Natalia 104 D3 / K POL Porąbka UKS PORĄBKA-KOZUBNIK

Zapłacone

Szczypka Rafał 706 D1 / M40 POL Porąbka

Zapłacone

Szemla Zbigniew 707 D1 / M30 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Szklanny-Reclik Elżbieta 708 D1 / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Szlęk Agata 709 D1 / K30 POL Pszczyna

Zapłacone

Szlęk Tomasz 105 D3 / M POLSKA Pszczyna

Zapłacone

Szłapa Oliwia 106 D3 / K Porąbka Osp Porąbka Team

Zapłacone

Szpila Dominika 107 D3 / K

Zapłacone

Szpila Lena 108 D3 / K Grupa Kęty

Zapłacone

Szpila Marek 710 D1 / M30 POL Kęty Grupa Kęty

Zapłacone

Szpila Marta 711 D1 / K30 Grupa Kęty

Zapłacone

Sztafa Marta 712 D1 / K16 POL Kobiernice

Zapłacone

Szwed Tomasz 713 D1 / M30 POL Kurów osp kurów

Zapłacone

Szymała Roch 109 D3 / M POLSKA Bielsko-Biała

Zapłacone

Szymała Tomasz 714 D1 / M40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Szymczewski Włodzimierz 715 D2 / M60 POL Świętochłowice

Zapłacone

Szymocha Katarzyna 716 D1 / K40 PCN Żywiec

Zapłacone

Talar Artur 717 D1 / M30 POL Kozy

Zapłacone

Talar Justyna 718 D1 / K16 POL Kozy Szybkie Żółwie

Zapłacone

Talar Kacper 110 D3 / M POL Kozy

Zapłacone

Targosz Agnieszka 719 D1 / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Targosz Wiktoria 111 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Tlałka Beata 720 D1 / K30 POL Cięcina

Zapłacone

Tomala Janusz 721 D1 / M40 POL Kozy

Zapłacone

Tomasiczek Dawid 722 D1 / M16 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Zapłacone

Torbiński Wiesław 723 D1 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

Trepka Rafał 724 D1 / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Trzcińska Joanna 725 D1 / K16 POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Tyczyńska Małgorzata 726 D1 / K50 POL Pogwizdów SZYBKIE ŻÓŁWIE

Zapłacone

Tyczyńska Paulina 727 D1 / K30 POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

Urbańczyk Alicja 728 D1 / K30 POL Pszczyna

Zapłacone

Urbanek Małgorzata 729 D1 / K40 POL Bielsko-Biała Wapienicki Team

Zapłacone

Urbaś Roman 730 D1 / M40 POL Jaworze Bieg po zdrój

Zapłacone

Urbaś Sara 112 D3 / K POL Bielsko-Biała Bieg Po Zdrój

Zapłacone

Wach Marcin 731 D1 / M30 POL Iskrzyczyn Świry Stela

Zapłacone

Wąchała Paweł 732 D1 / M30 POL Bielsko-Biała iKumple

Zapłacone

Wala Andrzej 733 D1 / M40 POL Bielsko-Biała BWM Team

Zapłacone

Wala Justyna 734 D1 / K30 POL Czarków spot Pszczyna

Zapłacone

Waligóra Bartłomiej 735 D1 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Waluś Magdalena 736 D1 / K16 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

Wasztyl Grzegorz 737 D1 / M40 POL Katowice Imperium Sportu

Zapłacone

Wawak Teresa 738 D1 / K16 POL Bielsko-Biała Terka berka

Zapłacone

Wawoczny Mateusz 739 D1 / M16 POL Bieruń

Zapłacone

Wawrzyczek Ewa 798 D2 / K30 POLSKA Porąbka Ocrk

Zapłacone

Węgrzyn Ewa 741 D1 / K30 POL Ćwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Węgrzyn Karolina 113 D3 / K POL Ćwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Węgrzyn Michał 742 D1 / M30 POL Ćwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Węgrzyn Tomasz 114 D3 / M POL Ćwiklice Spot Pszczyna

Zapłacone

Węgrzynkiewicz Maria 743 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wiącek Paweł 744 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Widenka Beata 745 D2 / K30 POL Tychy ProFitness Tychy

Zapłacone

Wieja Patryk 746 D1 / M16 POL Bielsko-Biała Sempre Premium Team

Zapłacone

Wielopolski Łukasz 747 D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wielopolski Michał 748 D1 / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wiencek Julia 115 D3 / K POL Bielsko-Biała Pozytywne Bielsko

Zapłacone

Wiencek Katarzyna 749 D1 / K30 POL Bielsko-Biała Pozytywne Bielsko

Zapłacone

Wiencek Marcin 750 D1 / M30 POL Bielsko-Biała POZYTYWNE BIELSKO

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 751 D1 / M30 POL Czaniec

Zapłacone

Wieroński Dominik 752 D1 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Więzik Jacek 753 D1 / M50 POL Witkowice Kogucik50

Zapłacone

Wilsz Magdalena 754 D1 / K30 POL Rybnik

Zapłacone

Wiśniewska Justyna 755 D1 / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Witas Agnieszka 756 D1 / K30 POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Własińska Izabela 757 D1 / K40 Grupa Kety

Zapłacone

Własiński Piotr 758 D1 / M40 Grupa Kety

Zapłacone

Własiński Szymon 116 D3 / M GRUPA KĘTY

Zapłacone

Włodarska Martyna 117 D3 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wnęk Anna 118 D3 / K POL Bielsko-Biała Imperium sportu

Zapłacone

Wojciechowicz Monika 759 D1 / K16 POL Węgierska Górka

Zapłacone

Wojciechowski Jacek 760 D1 / M40 POL Brzeszcze

Zapłacone

Wójcik Grzegorz 761 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wójcik Jerzy 762 D1 / M50 POL Rudze

Zapłacone

Wójcik Miłosz 119 D3 / M POL Hecznarowice

Zapłacone

Wójcik Tomasz 763 D1 / M30 POL Rudze

Zapłacone

Wójcik Wiesław 764 D1 / M50 POL Rudze

Zapłacone

Wojtyłko Iwona 765 D2 / K40

Zapłacone

Wojtyłko Nina 120 D3 / K

Zapłacone

Wolak Krystyna 766 D2 / K60 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Wolska Joanna 767 D1 / K40 POL Bielsko Biała

Zapłacone

Wołoszyn Ryszard 768 D1 / M50 POL Bielsko-Biała WAPIENICKI TEAM

Zapłacone

Wróbel Agnieszka 769 D1 / K16 POL Janowice

Zapłacone

Wszołek Wiktoria 200 D3 / K POL Bulowice

Zapłacone

Wykręt Maciej 770 D1 / M16 POL Czaniec

Zapłacone

Wyrwas Nadia 210 D3 / K POL Bielsko Biała Ks Live

Zapłacone

Wysocka Agnieszka 771 D1 / K30 POL Nowa Wieś

Zapłacone

Wysocki Radosław 212 D3 / M POL Nowa Wieś

Zapłacone

Żaba Marek 772 D1 / M30 POL Sosnowiec Triathlon - X - Team

Zapłacone

Żelichowski Ryszard 773 D1 / M40 POL Porąbka Biegam bo lubię

Zapłacone

Ziarnik Bartosz 774 D1 / M16 POL Kobiernice

Zapłacone

Zięba Anna 775 D1 / K30 POL Żywiec Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury

Zapłacone

Ziemińska Patrycja 776 D1 / K40 POL Skoczów świry Stela

Zapłacone

Ziemińska Paulina 777 D1 / K16 POL Skoczów świry Stela

Zapłacone

Zieminski Konrad 779 D1 / POL Skoczow

Zapłacone

Zieminski Konrad 778 D1 / POL Skoczow

Zapłacone

Ziemiński Tomasz 780 D1 / M40 POL Skoczów świry Stela

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 781 D1 / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zolich Arkadiusz 782 D1 / M16 POL Kobiernice UMKS Kęczanin

Zapłacone

Zolich Tomasz 783 D1 / M50 POL Kobiernice UMKS Kęczanin

Zapłacone

Żółkiewicz Michał 788 D1 / M30 POL Bujaków

Zapłacone

Zontek Ewa 785 D1 / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zontek Mateusz 786 D1 / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zubek Aleksandra 787 D1 / K16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU