Szczeciński Festiwal Biegowy

Arkonka. Kąpielisko, Szczecin, Polska
11.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Mateusz 605 B-10km / M POL Szczecin Sailors

Zapłacone

2. Adamowicz Daniel 342 B-5km / M POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy - B-10km / K POL Bezrzecze Torpedy

Niezapłacone

4. Adamska Katarzyna 52 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

5. Adamska Oliwia 1104 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

6. Adamski Franek 1045 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

7. Aleksandruk-Dutkiewicz Agnieszka 95 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

8. Anetka Aneta 400 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

9. Anioła Piotr 659 B-10km / M POL Szczecin Siili

Zapłacone

10. Aniśko Karolina 62 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

11. Antczak Alicja 739 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

12. Antczak Rafał 670 B-10km / M POL Szczecin Fizjo Pomoc Medical Center

Zapłacone

13. Antczak Teresa 741 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

14. Antończak Łukasz 635 B-10km / M POL Lubieszewo

Zapłacone

15. Antończak Łukasz - B-10km / M POL Lubieszewo

Niezapłacone

16. Antoniak Dagmara 448 B-5km / K POL Nowogard

Zapłacone

17. Antosik Joanna 777 NW-5km / K POL Mierzyn Mentor Team

Zapłacone

18. Antosik Renata 555 NW-5km / K POL Mierzyn Mentor Team

Zapłacone

19. Asimowicz Agata 397 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

20. Auguścik Marcin 633 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

21. Babij Krzysztof 656 B-10km / M POL Kostrzyn Nad Odrą Biegiwpolsce.pl

Zapłacone

22. Babiło Natalia 423 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

23. Baciocha Anna 449 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

24. Baczulis Magdalena 224 B-5km / K POL Szczecin KOS BnO SZCZECIN

Zapłacone

25. Bączyk Adam 36 B-5km / M POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

26. Bączyk Monika 37 B-5km / K POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

27. Bagińska Agnieszka - B-5km / K POL Trzebiatów Aktywny-Trzebiatów

Niezapłacone

28. Bagińska Marta - B-5km / K POL Trzebiatów AT-AKTYWNY

Niezapłacone

29. Uczestnik anonimowy - B-5km / K POL Trzebiatów AT-AKTYWNY

Niezapłacone

30. Bajon-Ziobrowska Magdalena 749 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

31. Bąk Iwona 794 NW-5km / K POL Nowa Ruda

Zapłacone

32. Balc-Teodorczyk Bogusz 136 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

33. Balc-Teodorczyk Daria 1097 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

34. Balc-Teodorczyk Kasjan 1095 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

35. Banasiak Adrianna 383 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

36. Banasiak Andrzej 620 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

37. Baran Aleksandra 1046 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

38. Baran Elżbieta 725 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

39. Baran Lucyna 724 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

40. Barczyńska-Bamber Iwona 439 B-5km / K POL Mierzyn Ostre Dzidy

Zapłacone

41. Bartnik Paweł 646 B-10km / M POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

42. Bartoszewski Paweł 229 B-5km / M POL Szczecin L-bug RUN

Zapłacone

43. Bartz Wojciech 481 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

44. Baryła Dorota 729 NW-5km / K POL Resko

Zapłacone

45. Baumgart Paweł 399 B-5km / M POL Szczecin UKS PUM

Zapłacone

46. Bednarska Monika 531 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

47. Bejster Przemysław 470 B-5km / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

48. Belewska Magdalena - B-5km / K POL Przybiernów

Niezapłacone

49. Belina Katarzyna 760 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

50. Bernacka Angela 73 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

51. Bernacka Renata 218 B-5km / K POL Trzcińsko Zdrój Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

52. Białek Dorota 366 B-5km / K POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

53. Biedrzyński Aleksander 1050 MINI / M3 POL Szczecin Biegam z Mamą Marzenką

Bezpłatne

54. Biedrzyński Roman 562 B-10km / M POL Szczecin Biegam z Marzenką

Zapłacone

55. Bielecka-Jakubiak Paulina 658 B-10km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

56. Uczestnik anonimowy 285 B-5km / M POL Szczecin szczecin

Zapłacone

57. Biernacki Andrzej 583 B-10km / M POL Szczecin Byledomety

Zapłacone

58. Bindas Laura 1082 MINI / K3 POL Chojna

Bezpłatne

59. Uczestnik anonimowy 243 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

60. Błaziak Sebastian 377 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

61. Błogowska Katarzyna 314 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

62. Bober Kamil - B-10km / M POL Szczecin

Niezapłacone

63. Bobrovnyk Dasza 557 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

64. Bochenko Monika 542 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

65. Bodnar Zbigniew 364 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

66. Bogacka-Baran Joanna 145 B-5km / K POL Szczecin Tartak inspiracji

Zapłacone

67. Borek Marcin 419 B-5km / M POL Maszewo Tylko na dopingu

Zapłacone

68. Borowska Magdalena 820 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

69. Boruc Marika - B-5km / K POL Szczecin RAZ Szczecin

Niezapłacone

70. Boruczyński Dariusz - NW-5km / M POL Police

Niezapłacone

71. Boruta Dominik 822 NW-5km / M POL Szczecin Boruta Team

Zapłacone

72. Borysiewicz Aleksandra 1011 MINI / K3 POL Szczecin Mentor Team

Bezpłatne

73. Borysiewicz Alicja 1022 MINI / K3 POL Szczecin Mentor Team

Bezpłatne

74. Borysiewicz Beata 11 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

75. Bratko Przemysław 611 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

76. Bronicka Małgorzata 296 B-5km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

77. Uczestnik anonimowy 261 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy 262 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

79. Brudzynska Anna 398 B-5km / K POL Szczecin Podolodzy medyczni

Zapłacone

80. Brzezińska Maria 766 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

81. Budnowska Joanna 96 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

82. Budny Wojciech 654 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

83. Bujalska Anna 258 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

84. Bujalska Ola 300 B-5km / K POL Szcecin

Zapłacone

85. Buława Michał 332 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

86. Burda Marlena 122 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

87. Burghardt Renata 212 B-5km / K POL Pniewo Royal Runners Team

Zapłacone

88. Busz Katarzyna 390 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

89. Butryn Agnieszka 756 NW-5km / K POL Babinek

Zapłacone

90. Butryn Zuzanna 1008 MINI / K7 POL Babinek

Bezpłatne

91. Bzdyra Sylwia 412 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

92. Całka Barbara 153 B-5km / K POL Przecław Kobiece Bieganie

Zapłacone

93. Cebeńko Maria 189 B-5km / K POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team / WB w Gryfinie

Zapłacone

94. Cendrowski Piotr 1086 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

95. Charlej Ireneusz 539 B-10km / M POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

96. Charuk Aleksandra 23 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

97. Chłapowska Hanna 193 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

98. Chłapowska Sara 194 B-5km / K POL Szczecin WOPR biega

Zapłacone

99. Chłapowski Jacek 195 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

100. Chmielewska Sabina 788 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

101. Chojnacka Natalia 242 B-5km / K POL Płoty

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy 572 B-10km / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

103. Chrzanowski Rafał 442 B-5km / M POL Szczecin Akademia Tenisowa Promasters

Zapłacone

104. Chutkowska Katarzyna 394 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

105. Cichocki Jakub - B-10km / M POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Niezapłacone

106. Cieślak Sebastian 459 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

107. Ciszewski Marek 374 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

108. Ćwikliński Łukasz 362 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

109. Cybulska Emma 1057 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

110. Cybulski Tomasz 552 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

111. Cygaro Marta 177 B-5km / K POL Szczecin Ona i On

Zapłacone

112. Uczestnik anonimowy 631 B-10km / K POL Polkowice

Zapłacone

113. Czerwińska Gabriela 26 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

114. Czerwińska-Cendrowska Karolina 110 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

115. Czeżyk Ewa 225 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

116. Czuba Piotr 630 B-10km / M POL Szczecin DobrePromo.pl

Zapłacone

117. Czudek Agnieszka 816 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

118. Czy Anna 109 B-5km / K POL Szczecin 3A Team

Zapłacone

119. Da Marta 1017 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

120. Da Marta 1015 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

121. Da Marta 13 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

122. Dąbrowska Edyta 813 NW-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

123. Dąbrowski Krzysztof 812 NW-5km / M POL Mierzyn

Zapłacone

124. Dąbrowski Sławek 680 B-10km / M POL Dobra

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy 146 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

126. Damas Edyta 803 NW-5km / K POL Nowogard Za-biegane Babeczki Nowogard

Zapłacone

127. Daszkiewicz Agnieszka - B-10km / K POL Szczecin

Niezapłacone

128. Dębicka Iwona 461 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

129. Dembowski Dariusz 75 B-5km / M DEU Lubeck BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Zapłacone

130. Dembowski Magdalena 76 B-5km / K DEU Lubeck Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Zapłacone

131. Deneko Maciej 615 B-10km / M POL Szczecin Sprint Logistyka Polska

Zapłacone

132. Denisiuk Krzysztof 573 B-10km / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

133. Deptuła Katarzyna 205 B-5km / K POL Gryfino

Zapłacone

134. Dmitrowicz Justyna 43 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

135. Dmitrowicz Lucyna 93 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

136. Dobrowolska Dorota - NW-5km / K POL Szczecin ALS Szczecin

Niezapłacone

137. Doleżek Agnieszka 144 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

138. Domańska-Bamber Marta 290 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

139. Dorosz Ewa 8 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

140. Dorosz Filip 1013 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

141. Dotsenko Yurii 22 B-5km / M POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

142. Drop Aneta 140 B-5km / K POL Mierzyn Gold-Drop

Zapłacone

143. Drop Natalia - B-5km / K POL Mierzyn

Niezapłacone

144. Drop Sławomir 567 B-10km / M POL Szczecin Gold-Drop

Zapłacone

145. Drozd-Dąbrowska Marzena 827 NW-5km / K POL Dobra

Zapłacone

146. Dubel Artur 591 B-10km / M POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

147. Dudek Dariusz 387 B-5km / M POL Graniczna Graniczna

Zapłacone

148. Dul Błażej 1088 MINI / M7 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 W Gryfinie

Bezpłatne

149. Dul Dominik 1089 MINI / M3 POL Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 w Gryfinie

Bezpłatne

150. Dul Magdalena 130 B-5km / K POL Nowe Czarnowo KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

151. Uczestnik anonimowy 359 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

152. Dumkiewicz Marta 358 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

153. Dunaj Agnieszka - B-5km / M POL Świerzno Świerzno

Niezapłacone

154. Dunaj Agnieszka 445 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

155. Dyczyński Leszek 450 B-5km / M POL Szczecin MTR Szczecin Team

Zapłacone

156. Dykowski Karol 634 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

157. Działowska Małgorzata 736 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

158. Działowska Sara 102 B-5km / K POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

159. Dziczek Ilona 599 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

160. Dziczek Irek 590 B-10km / M POL Bezrzecze

Zapłacone

161. Dziczek Maja 232 B-5km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

162. Uczestnik anonimowy 272 B-5km / K POL Choszczno

Zapłacone

163. Dziedzic Paweł 558 B-10km / M POL Kiełpino

Zapłacone

164. Dziedziela Katarzyna 313 B-5km / K POL Szczecin Zespół Szkół Budowlanych

Zapłacone

165. Dziwosz Beata - B-10km / K POL Bezrzecze

Niezapłacone

166. Dzoć Joanna 204 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

167. Ewangelista Sylwia 391 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

168. Falandysz Magdalena 274 B-5km / K POL Pyrzyce

Zapłacone

169. Falenski Rafał 721 NW-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

170. Fedyszyn Anna - B-10km / K POL Szczecin śRUNdunia

Niezapłacone

171. Feńczak Paweł 452 B-5km / M POL Nowogard Sparta Olchowo

Zapłacone

172. Ferfet Eliza 830 NW-5km / K POL Chojna Szkoła języków Obcych Professional School Chojna

Zapłacone

173. Fido Monika 282 B-5km / K POL Gryfice

Zapłacone

174. Fiedorowicz Katarzyna - B-10km / K POL Szczecin

Niezapłacone

175. Fijałkowska Aleksandra 105 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

176. Fijałkowska Hanna 1064 MINI / K7 POL Police

Bezpłatne

177. Fijałkowska Pola 1065 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

178. Fijałkowski Karol 106 B-5km / M POL Stargard

Zapłacone

179. Fil Julia 1056 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

180. Foustok Kasia 79 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

181. Foustok Mo 559 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

182. Fraszczyk Agata 652 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

183. Uczestnik anonimowy 363 B-5km / M POL Chojna

Zapłacone

184. Frymus Anna 431 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

185. Futyma Karolina 814 NW-5km / K POL Police Dziewczyny z Kijkami

Zapłacone

186. Gabara Gracja 773 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

187. Gach Kamila 80 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

188. Gajdosz Paulina 30 B-5km / K POL Szczecin Akademia Basketu

Zapłacone

189. Gajdziński Ryszard 19 B-5km / M POL Barlinek

Zapłacone

190. Gajewski Filip 1036 MINI / M3 POL Świnoujście

Bezpłatne

191. Gajewski Wiktor 1035 MINI / M7 POL Kamień Pomorski

Bezpłatne

192. Galant Ryszard 662 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

193. Gałaj Benita 447 B-5km / K POL Goleniów Sia

Zapłacone

194. Gałecka Kamila 544 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

195. Gancke Agnieszka 157 B-5km / K POL Police

Zapłacone

196. Gancke Grzegorz 158 B-5km / M POL Police

Zapłacone

197. Gapinski Rafal 240 B-5km / M POL Szczecin Progdar Marathon Team

Zapłacone

198. Garbowska Paulina 305 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

199. Gąszczak Aleksander 155 B-5km / M POL Szczecin Klub Kibica SPR Pogoń Szczecin

Zapłacone

200. Gawroński Jacek 388 B-5km / M POL Stargard Shinrin Yoku

Zapłacone

201. Gębka-Żyła Magdalena 810 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

202. Gębski Łukasz 469 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

203. Gerej-Sławińska Małgorzata 29 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

204. Gielnik Lidia 804 NW-5km / K POL Goleniów

Zapłacone

205. Glatz Małgorzata 752 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

206. Głąbińska Dobrochna 460 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

207. Głowacz Milena 334 B-5km / K POL Szczecin MoniaGym

Zapłacone

208. Gołubowicz Aleksandra 437 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

209. Gołubowicz Emilia 1079 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

210. Gołubowicz Marzena 569 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

211. Gołubowicz Zofia 1080 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

212. Gonerko Joanna 254 B-5km / K POL Szczecin Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

213. Gonerski Adam 446 B-5km / M POL Świerzno

Zapłacone

214. Gontarz Dorota 710 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

215. Góra Gracjan 347 B-5km / M POL Szczecin Muda muda

Zapłacone

216. Góralska Anna 328 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

217. Górczyńska Malwina 818 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

218. Górecka-Pawlak Edyta 138 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

219. Górecka-Pawlak Julia 1096 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

220. Górska Dorota 714 NW-5km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

221. Górska Monika 278 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

222. Górska-Antoniewicz Małgorzata - NW-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

223. Gottfried Anna 86 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

224. Góźdź Adam 1004 MINI / M7 POL Szczecin klub kibica spr pogoń szczecin

Bezpłatne

225. Góźdź Jakub 1006 MINI / M7 POL Szczecin klub kibica spr pogoń szczecin

Bezpłatne

226. Góźdź Łukasz 5 B-5km / M POL Szczecin Klub Kibica Spr Pogoń Szczecin

Zapłacone

227. Grabska Nela 1044 MINI / K3 POL Szczecin Mentor Team

Bezpłatne

228. Grabski Filip 1055 MINI / M7 POL Szczecin Mentor Team

Bezpłatne

229. Grams Monika 114 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

230. Grąska Kalina 832 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

231. Grażewicz Marek 477 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

232. Greśkiw Katarzyna 350 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

233. Grewling Anna 649 B-10km / K POL Przecław Gryffindor biega

Zapłacone

234. Grobelna Małgorzata 213 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

235. Grygielewicz Leszek 566 B-10km / M POL Bezrzecze MACSPED

Zapłacone

236. Grygorcewicz Justyna 663 B-10km / K POL Police

Zapłacone

237. Gryniuk Maciej 655 B-10km / M POL Lubin Krav Maga Be Safe

Zapłacone

238. Grzeczyński Tomasz - B-10km / M POL Szczecin KKS Pionier Szczecin

Niezapłacone

239. Grzelińska Marta 581 B-10km / K POL Szczecin Wall of Fame

Zapłacone

240. Grzeliński Adrian 1108 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

241. Grzesik Izabela 606 B-10km / K POL Pilchowo Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

242. Grzesik Paulina 716 NW-5km / K POL Szczecin MOTIF STUDIO

Zapłacone

243. Grzeszczak Małgorzata 107 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

244. Grzybowska Dominika 266 B-5km / K POL Przecław

Zapłacone

245. Grzywacz Magdalena 586 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

246. Grzywaczewska Sylwia 112 NW-5km / K POL Gryfino Nordicania Team

Zapłacone

247. Uczestnik anonimowy 379 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

248. Guzikowski Tomasz 738 NW-5km / M POL Szczecin Guzik Team

Zapłacone

249. Hajduk Maciej - B-10km / M POL Szczecin

Niezapłacone

250. Uczestnik anonimowy 318 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

251. Hajdukiewicz Mateusz 1078 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

252. Halik Paula 277 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

253. Hałas Renata 198 B-5km / K POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

254. Hańczuk-Weber Aga 336 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

255. Haponiuk Joanna - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

256. Hardel Anna - B-5km / K POL Bezrzecze 1979

Niezapłacone

257. Hawrylak Marcin 304 B-5km / M POL Szczecin Wolni w Biegu/Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach

Zapłacone

258. Hawryluk Ania 323 B-5km / K POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

259. Hawrył Marta 405 B-5km / K POL Goleniów

Zapłacone

260. Heise Inga 44 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

261. Herman Damian 463 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

262. Hernat Bartosz 108 B-5km / M POL Szczecin -

Zapłacone

263. Heydebreck Daniel 667 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

264. Heydebreck Klaudia 668 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

265. Heydemann Peter 135 B-5km / M DEU Sassnitz TSV Binz 27

Zapłacone

266. Hołyński Leszek 124 B-5km / M POL Przeclaw Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

267. Hołys Iga 817 NW-5km / K POL Piaseczno

Zapłacone

268. Hołys Sara 1106 MINI / K7 POL Piaseczno

Bezpłatne

269. Uczestnik anonimowy 762 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

270. Ijuż Mar 118 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

271. Ilcewicz Wojciech 6 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

272. Iwan Adrianna 365 B-5km / K POL Mieszkowice

Zapłacone

273. Iwaniuk Małgorzata 132 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

274. Iznerowicz Monika - B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Niezapłacone

275. Jagiełło Ewa 770 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

276. Jaguszewski Dominik 533 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

277. Jaguszewski Sebastian 1019 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

278. Jaksim Agnieszka 311 B-5km / K POL Trzebiatów Zespół Szkół Budowlanych

Zapłacone

279. Jaksina Anna - B-10km / K POL Szczecin Wieczorne

Niezapłacone

280. Jakubowska Patrycja 214 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

281. Jałowiczor Marcin 556 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

282. Janas Ilona 265 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

283. Janek Justyna 792 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

284. Janiszyn Hanna 732 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

285. Janiszyn-Baran Marta 731 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

286. Janka Joanna 584 B-10km / K POL Tanowo

Zapłacone

287. Jankowska Magdalena - B-5km / K POL Trzebiatów AKTYWNY TRZEBIATÓW

Niezapłacone

288. Jankowski Maksymilian 1091 MINI / M7 POL Trzebiatów Aktywny Trzebiatów

Bezpłatne

289. Janowska-Paszkowska Joanna 746 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

290. Januszewska Magdalena 298 B-5km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

291. Jarczewska Renata 188 B-5km / K POL Goleniów

Zapłacone

292. Jasińska Lidia 372 B-5km / K POL Police

Zapłacone

293. Jasińska-Detrois Zuzanna 1020 MINI / K7 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Bezpłatne

294. Jasiński Robert 371 B-5km / M POL Police Police

Zapłacone

295. Jastrzebski Daniel 384 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

296. Jaworska Izabela 429 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

297. Jaworski Sylwester 430 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

298. Jędrusik Dorota 453 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

299. Jemielity Julita 661 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

300. Jerzyk-Szamalek Bogusława - B-10km / K POL Szczecin Śrundunia Szczecin

Niezapłacone

301. Jeziorek Agnieszka 686 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

302. Jeziorek Iwona 727 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

303. Jurkiewicz Wioletta 613 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

304. Jurkowski Tomasz 166 B-5km / M POL Szczecin maluchwpodrozy.pl

Zapłacone

305. Juruć Paulina 322 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

306. Juszczyk Tomasz - B-10km / M POL Szczecin

Niezapłacone

307. Kaczmarek Arleta 168 B-5km / K POL Przecław KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

308. Kaczmarek Beata 234 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

309. Kalicińska Malwina 55 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

310. Kalinina Diana 175 B-5km / K POL Szczecin -

Zapłacone

311. Kamińska Hanna 1033 MINI / K3 POL Szczecin Mentor Team

Bezpłatne

312. Kamińska Magdalena 737 NW-5km / K POL Szczecin Pum Szczecin

Zapłacone

313. Kamińska Paulina 66 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

314. Kamionka Andrzej 480 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

315. Kankowski Szymon 1093 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

316. Kantorski Michał 629 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

317. Kapłun Beata 719 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

318. Karlin-Grażewicz Katarzyna 346 B-5km / K POL Szczecin 1978

Zapłacone

319. Karpinska Maja 1103 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

320. Karpińska-Załęska Karolina 279 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

321. Karwan Ewa 462 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

322. Karwan Robert 825 NW-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

323. Kasperek Magda 632 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

324. Kasprzak Beata 16 B-5km / K POL Szczecin RUN! KOBIETO RUN!

Zapłacone

325. Kasprzak Zofia 1010 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

326. Kawczyńska Magdalena 597 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

327. Kawczyńska Zuzanna 454 B-5km / K POL Szczecin RAZ Szczecin

Zapłacone

328. Kawczyński Maciej 596 B-10km / M POL Szczecin Raz Szczecin

Zapłacone

329. Kawka Aleksandra 402 B-5km / K POL Gardno

Zapłacone

330. Kaziszko Ewa 717 NW-5km / K POL Szczecin Motif Studio

Zapłacone

331. Kaźmierczyk Małgorzata 327 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

332. Kaźmierska Bożena 321 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

333. Kędziora Małgorzata 268 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

334. Kędziora Piotr 536 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

335. Kępińska Magdalena - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

336. Kępka Karol 9 B-5km / M POL Szczecin Lecę na Szczecin

Zapłacone

337. Kiełbasa Michał 281 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

338. Kiełkowska Kasia 2 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

339. Kierszka Agnieszka 320 B-5km / K POL Szczecin BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Zapłacone

340. Kierszka Anna 228 B-5km / K POL Jastrowie

Zapłacone

341. Kierszka Paweł 215 B-5km / M POL Jastrowie

Zapłacone

342. Kierul Agata 74 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

343. Kierznowska Gosia 627 B-10km / K POL Kołobrzeg

Zapłacone

344. Kieszkowska Barbara 422 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

345. Kijana Karolina 156 B-5km / K POL Szczecin UKS Volley 71

Zapłacone

346. Kimak Radosław 77 B-5km / M POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

347. Kisielewicz Marta 1111 MINI / K7 POL

Bezpłatne

348. Kisielewicz Mateusz 1112 MINI / M3 POL

Bezpłatne

349. Kłonowska Monika 211 B-5km / K POL Trzcińsko-Zdrój KB Hermes Gryfino

Zapłacone

350. Kłunejko Magdalena 433 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

351. Kmiecik Tomasz 435 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

352. Knapińska Emilia 811 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

353. Kobylarz Monika 18 B-5km / K POL Przecław RUN! KOBIETO RUN!

Zapłacone

354. Uczestnik anonimowy 598 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

355. Kochański Tomasz 683 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

356. Kocoń Paweł 650 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

357. Kocoń Sylwia 64 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

358. Koczorowska Małgorzata 247 B-5km / K POL Szczecin SKSG KORONA Szczecin

Zapłacone

359. Kohlman Wojciech 69 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

360. Kolb Arkadiusz 602 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

361. Kolb Magdalena 250 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

362. Kolbiarz Joanna 787 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

363. Kołacz Żaneta 647 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

364. Komar Joanna - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

365. Komór Hanna 12 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

366. Komorowski Michał 341 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

367. Konopacka Paulina 41 B-5km / K POL Police Mamy biegamy

Zapłacone

368. Kopaniecki Jonatan 1081 MINI / M7 POL Mierzyn ParkRun Szczecin

Bezpłatne

369. Kopka Elżbieta 59 B-5km / K POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

370. Kopyś Magdalena 809 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

371. Kordys Karolina 129 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

372. Kornel Maja 643 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

373. Kościńska Elżbieta 779 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

374. Kosińska Małgorzata 280 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

375. Kosiński Mateusz 601 B-10km / M POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

376. Kosiński Tomasz 782 NW-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

377. Kosmalska Magdalena 608 B-10km / K POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

378. Kosmalski Jarosław 607 B-10km / M POL Szczecin SKS Husaria

Zapłacone

379. Kośmiński Paweł 622 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

380. Uczestnik anonimowy - B-5km / K POL Police

Niezapłacone

381. Kotarski Bartłomiej 368 B-5km / M POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

382. Kotla Adela 1048 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

383. Kotla Marcin 352 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

384. Kotla Nina 1047 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

385. Kotynia Miłosz 1059 MINI / M7 POL Statgard

Bezpłatne

386. Kowal Magdalena - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

387. Kowalczuk Anna 35 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

388. Kowalczyk Justyna 666 B-10km / K POL Szczecin inProjects

Zapłacone

389. Kowalewska Grażyna 789 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

390. Kowalik Hubert 1122 MINI / M7 POL

Bezpłatne

391. Kowalik Mateusz 1123 MINI / M3 POL

Bezpłatne

392. Kowalska Ania 256 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

393. Kowalska Roksana 299 B-5km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

394. Kozicki Sławek 636 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

395. Koziniec Ewelina 248 B-5km / K POL Szczecin DRUŻYNA FILIPA

Zapłacone

396. Koziniec Krystian 249 B-5km / M POL Szczecin Drużyna Filipa

Zapłacone

397. Kozioł Aneta - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

398. Kozłowska Sylwia 720 NW-5km / K POL Sławoszewo

Zapłacone

399. Kozłowski Bartosz 1031 MINI / M7 POL Sławoszewo

Bezpłatne

400. Kozłowski Grzegorz 563 B-10km / M POL Szczecin Koziaki Runited

Zapłacone

401. Kozyra Małgosia 39 B-5km / K POL Szczecin Monia GYM

Zapłacone

402. Kraśniewska Bożena 325 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

403. Kreft Kasia 83 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

404. Kreft Katarzyna 475 B-5km / K POL Kunowo

Zapłacone

405. Kreft Łukasz 84 B-5km / M POL Mierzyn

Zapłacone

406. Uczestnik anonimowy 221 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

407. Kruczkowska Agnieszka 623 B-10km / K POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

408. Kruczkowska Malwina 624 B-10km / K POL Gryfino Familia Kruczkowskich

Zapłacone

409. Krupa Roksana 349 B-5km / K POL Police

Zapłacone

410. Kruszewicz Aleksander 316 B-5km / M POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

411. Kruszewicz Dalida 259 B-5km / K POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

412. Krych Wioletta 465 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

413. Krysiński Jakub 1058 MINI / M7 POL Szczecin UKS MKL Szczecin

Bezpłatne

414. Krzaczkowska Magdalena 754 NW-5km / K POL Szczecin GKM I DO PRZODU

Zapłacone

415. Krzemień Ireneusz 641 B-10km / M POL Świnoujście

Zapłacone

416. Krzychowiec Agata 795 NW-5km / K POL Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Zapłacone

417. Krzykawski Marcel 1037 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

418. Kubiak Adam 1068 MINI / M7 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Bezpłatne

419. Kubiak Ewelina 51 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

420. Kubicki Kamil 187 B-5km / M POL Goleniów

Zapłacone

421. Kuchalska Marta 143 B-5km / K POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Zapłacone

422. Kuchalska Zofia 1042 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

423. Kuchalski Piotr 1043 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

424. Kujawska-Szczepańska Karolina 142 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

425. Kula Łukasz - B-10km / M POL Dębno Dębno

Niezapłacone

426. Kuliszenko Joanna 755 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

427. Kuliszenko Milena - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

428. Kupczyńska Magdalena 722 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

429. Kupczyńska Martyna 1038 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

430. Kurasińska Dorota 376 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

431. Kuriata Aleksandra 783 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

432. Kusiak Magdalena 270 B-5km / K POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

433. Kuśmierska Luiza 273 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

434. Kuszyk Małgorzata 226 B-5km / K POL Szczecin Autonomiczna Akademia Aikido

Zapłacone

435. Kuzak Krzysztof 17 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

436. Kwasiborska Magdalena 549 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

437. Kwaśna Teresa 713 NW-5km / K POL Łobez Lewaczki Team

Zapłacone

438. Kyzioł Jarosław 406 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

439. Latkowska Anna - B-10km / K POL Szczecin

Niezapłacone

440. Lebiecka Karolina 119 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

441. Lebiecki Filip 1100 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

442. Legęć Danuta 742 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

443. Legęć Jerzy 551 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

444. Lesiakowska Barbara 1092 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

445. Lewak Arkadiusz 4 B-5km / M POL Szczecin Lewaczki Team

Zapłacone

446. Lewak Julia 1001 MINI / K7 POL Szczecin Lewaczki Team

Bezpłatne

447. Lewak Katarzyna 711 NW-5km / K POL Szczecin Lewaczki Team

Zapłacone

448. Lewandowska Agnieszka 612 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

449. Lewandowska Beata 139 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

450. Lewandowska Ilona 728 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

451. Lewandowska Lidia 416 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

452. Lewandowski Andrzej 564 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

453. Lewandowski Janusz 537 B-10km / M POL Szczecin Wieczorne Biegannie Szczecin

Zapłacone

454. Lewandowski Julian 1098 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

455. Lewińska Monika 653 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

456. Libront Urszula 210 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

457. Linka Anna 674 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

458. Lipińska Klementyna 414 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

459. Lipka Radosław - B-5km / M POL Szczecin

Niezapłacone

460. Lisek Piotr 482 B-5km / M POL Szczecin OSOT Szczecin

Zapłacone

461. Litwiniak Iza 805 NW-5km / K POL Szczecin Dziewczyny z Kijkami

Zapłacone

462. Litwiniak Klaudia 807 NW-5km / K POL Szczecin Dziewczyny z Kijkami

Zapłacone

463. Litwiniak Patrycja 806 NW-5km / K POL Szczecin Dziewczyny z Kijkami

Zapłacone

464. Lorent Agnieszka - B-5km / K POL Gryfino

Niezapłacone

465. Lubaszka Dorota 393 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

466. Ludwicka Weronika - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

467. Luszawski Michał 152 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

468. Uczestnik anonimowy - B-10km / K POL Lubczyna Niezrzeszona

Niezapłacone

469. Łazowski Marcin 638 B-10km / M POL Szczecin Pogoń Szczecin

Zapłacone

470. Łebkowski Karol 594 B-10km / M POL Gryfino

Zapłacone

471. Łobos Anna 784 NW-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

472. Łobos Celina 1009 MINI / K3 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Bezpłatne

473. Łoś Jarosław 614 B-10km / M POL Parsów #rusz4litery

Zapłacone

474. Łoziuk Basia 753 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

475. Łukaszewska Ilona 828 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

476. Łukaszewski Igor 1109 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

477. Łukojć Bernadetta 744 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

478. Uczestnik anonimowy - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

479. Maciaszczyk Ewa 191 B-5km / K POL Dobra Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

480. Macios Adam 176 B-5km / M POL Szczecin Ona i On

Zapłacone

481. Mackiewicz Magdalena 237 B-5km / K POL Szczecin Długobieganie

Zapłacone

482. Maćkowiak Paweł 432 B-5km / M POL Pełczyce Akademia Piłkarska Football Arena /skb dzik Police

Zapłacone

483. Madej Anna - B-5km / K POL Szczecin Ukl Ósemka Police

Niezapłacone

484. Madrak Anna - NW-5km / K POL Police

Niezapłacone

485. Maik Robert 401 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

486. Maj Anna 579 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

487. Maj Krzysztof 580 B-10km / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

488. Majcherek Paulina 458 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

489. Majchrzak Malgorzata - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

490. Majewska Justyna 181 B-5km / K POL Police By żyło się lżej

Zapłacone

491. Majewski Maciej 535 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

492. Makaś Sebastian 603 B-10km / M POL Goleniów

Zapłacone

493. Maksymiuk Paweł 348 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

494. Maksymiuk Tomasz 356 B-5km / M POL Szczecin MXL4

Zapłacone

495. Makuchowski Arek 665 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

496. Malicka Marzena 808 NW-5km / K POL Police Dziewczyny z Kijkami

Zapłacone

497. Malinowska Alicja 137 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

498. Malinowski Michał 1094 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

499. Uczestnik anonimowy - B-5km / M POL Goleniów Brak

Niezapłacone

500. Małodobry Krzysztof 202 B-5km / M POL Barlinek

Zapłacone

501. Marchiel Jelena 113 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

502. Marcinkowska Klaudia 1101 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

503. Marcinkowska Zuzanna 1012 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

504. Marcinkowski Adrianna 197 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

505. Martyniak Diana 303 B-5km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

506. Martyniak Łukasz 302 B-5km / M POL Gryfino Wieczorne Bieganie W Gryfine

Zapłacone

507. Marynowski Marcin 231 B-5km / M POL Szczecin Enea Szczecin

Zapłacone

508. Maślanka Zuzanna 133 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

509. Masłyk Małgorzata 799 NW-5km / K POL Pyrzyce

Zapłacone

510. Matczuk Anita 821 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

511. Matias Joanna 798 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

512. Matuszak Anita 671 B-10km / K POL Szczecin Matuszak Team

Zapłacone

513. Matuszak Krzysztof 672 B-10km / M POL Szczecin Matuszak Team

Zapłacone

514. Matuszewska Kinga 257 B-5km / K POL Police By żyło się lżej

Zapłacone

515. Matwiej Żaneta 223 B-5km / K POL Stepnica

Zapłacone

516. Matyasik Katarzyna 263 B-5km / K POL Szczecin Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

517. Uczestnik anonimowy 275 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

518. Matysiak-Turlejska Aleksandra 147 B-5km / K POL Barlinek

Zapłacone

519. Mazurski Paweł 81 B-5km / M POL Gryfice

Zapłacone

520. Michakak Anna 588 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

521. Michalak Joanna 763 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

522. Michalak-Świeczkowska Katarzyna 587 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

523. Michalczuk Kacper 1049 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

524. Michalczuk Karolina 443 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

525. Michałowski Tomasz 530 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

526. Miecznikowski Patryk 357 B-5km / M POL Banie

Zapłacone

527. Uczestnik anonimowy 802 NW-5km / K POL Szczecin Raft-Service

Zapłacone

528. Mielcarz Aneta 471 B-5km / K POL Warzymice Kobiece bieganie

Zapłacone

529. Mikołajuk Aneta 669 B-10km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

530. Milewska Edyta 88 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

531. Milewska Gosia 748 NW-5km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

532. Miłoszewicz Aleksandra 610 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

533. Miner Artur 609 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

534. Mingielewicz Filip 1023 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

535. Mingielewicz Karolina 230 B-5km / K POL Szczecin Kalmar Runners

Zapłacone

536. Misiewicz Antonina 451 B-5km / K POL Nowogard

Zapłacone

537. Misiewicz Bożena 768 NW-5km / K POL Chojna

Zapłacone

538. Miszczak Damian 648 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

539. Mitura Jacek 538 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

540. Mizielinska Daria 42 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

541. Mleczek Roman 687 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

542. Mokanek Agata 395 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

543. Mokrzycka Agata 217 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

544. Uczestnik anonimowy 560 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

545. Moroz Piotr 426 B-5km / M POL Tanowo Trenuje bo lubię

Zapłacone

546. Motyka Małgorzata 271 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

547. Mróz Aleksandra 682 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

548. Mrozowicz Agnieszka 354 B-5km / K POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

549. Multan Sebastian 117 B-5km / M POL Szczecin Lecę na Szczecin

Zapłacone

550. Murawska Barbara 38 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

551. Murawska Ewelina 404 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

552. Murawski Wojtek 312 B-5km / M POL Szczecin Łowcy kilometrów

Zapłacone

553. Muż Katarzyna 34 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

554. Myłka Magdalena - NW-5km / K POL Police

Niezapłacone

555. Narejko Paweł 295 B-5km / M POL Warzymice

Zapłacone

556. Natalczyk Ewelina 310 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

557. Nawrocka Aldona 786 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

558. Neska Magdalena 420 B-5km / K POL Kretlewo Tylko na dopingu

Zapłacone

559. Niedzielska Karolina 160 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

560. Niedźwiecki Maciej 370 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

561. Niemczyk Marta 369 B-5km / K POL Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie

Zapłacone

562. Niemiec Joanna 163 B-5km / K POL Police

Zapłacone

563. Niemiec Tymoteusz 1051 MINI / M3 POL Police

Bezpłatne

564. Niewiadomska Magda 78 B-5km / K POL Warzymice

Zapłacone

565. Nizińska Monika 241 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

566. Nowak Aneta 800 NW-5km / K POL Police NordicoweLove

Zapłacone

567. Nowicka Wioleta 330 B-5km / K POL Żabnica Wieczorne Bieganie W Gryfinie

Zapłacone

568. Nowicki Bartosz 688 B-10km / M POL Szczecin Bnow Sports Consulting

Zapłacone

569. Nycz Kamil 239 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

570. Uczestnik anonimowy 1 / POL Szczecin

Bezpłatne

571. Ogrodnik-Fil Ksenia 70 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

572. Ogrodziński Aleksander 1029 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

573. Ogrodziński Gabriel 1030 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

574. Ogrodziński Przemysław 85 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

575. Okrągła Agnieszka 324 B-5km / K POL Bezrzecze Brak

Zapłacone

576. Uczestnik anonimowy 1014 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

577. Okrasa Justyna 288 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

578. Olejarz Damian 407 B-5km / M POL Police

Zapłacone

579. Olender Agnieszka 479 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

580. Oleśkiewicz Michał 286 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

581. Opasik Maria 98 B-5km / K POL Międzywodzie

Zapłacone

582. Opłoczyński Filip 1054 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

583. Orkwiszewska Katarzyna 307 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

584. Orkwiszewska Katarzyna - NW-5km / K POL Mierzyn

Niezapłacone

585. Orłowska Ewa - B-5km / K POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Niezapłacone

586. Orłowski Marcin 408 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

587. Orszulska Magdalena 600 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

588. Osica Bartłomiej 173 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

589. Osica Elżbieta 162 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

590. Osowska Anna 150 B-5km / K POL Przecław

Zapłacone

591. Pacuk Aneta - NW-5km / K POL Stargard

Niezapłacone

592. Pacyna Renata 246 B-5km / K POL Kozielice Kozielice biega

Zapłacone

593. Padok Magdalena - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

594. Pajkowski Mirosław 604 B-10km / M POL Szczecin SL Salos Szczecin

Zapłacone

595. Pakuła Klaudia 382 B-5km / K POL Lipiany

Zapłacone

596. Pałamar Krzysztof 355 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

597. Pańczyk Tomasz 595 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

598. Parchimowicz Janusz 761 NW-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

599. Pasek Adam 61 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

600. Pasek Hania 1018 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

601. Paszkowski Karol 455 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

602. Patalas Bartosz 57 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

603. Patalas Joanna 58 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

604. Paterka Marta 715 NW-5km / K POL Szczecin Motif Studio

Zapłacone

605. Patyk Joanna 645 B-10km / K POL Szczecin PZU Sport Team

Zapłacone

606. Pawelczak Czarek 582 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

607. Pawlak-Modzelewska Martyna 126 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

608. Pawluczuk Karolina 718 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

609. Pawluś Tomasz 541 B-10km / M POL Tanowo Wolni w biegu

Zapłacone

610. Pązik Agnieszka 287 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

611. Pękała Dorota 361 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

612. Pełka Agata - B-5km / K POL Świnoujście

Niezapłacone

613. Pełka Piotr - B-5km / M POL Świnoujście

Niezapłacone

614. Piasecka Justyna 276 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

615. Piechocki Michał 660 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

616. Pieczek Aleksandra 776 NW-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

617. Pierun Beata 63 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

618. Pietek Mariusz 128 B-5km / M POL Janczewo PIETEK TEAM

Zapłacone

619. Pietek Michał 127 B-5km / M POL Janczewo PIETEK TEAM

Zapłacone

620. Piętka Adam 673 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

621. Pietruczuk Agata 134 B-5km / K POL Warzymice

Zapłacone

622. Pietruszka Paweł 97 B-5km / M POL Szczecin Kusy MKS Szczecin

Zapłacone

623. Pietrzkiewicz Antek 1053 MINI / M3 POL Bezrzecze

Bezpłatne

624. Pietrzkiewicz Emilia 56 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

625. Pietrzkiewicz Mieczysław 1113 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

626. Pietrzykowska Alina 740 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

627. Piotrowska Dorota 207 B-5km / K POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

628. Piotrowska Marta 675 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

629. Piotrowski Jan 1115 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

630. Piotrowski Krzysztof 208 B-5km / M POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

631. Plachta Monika 154 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

632. Płosa Monika 82 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

633. Uczestnik anonimowy 626 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

634. Podhajna Agnieszka 793 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

635. Podlewski Marcin 169 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

636. Podlipska Agnieszka 410 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

637. Pogorzelska Sylwia 283 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie

Zapłacone

638. Polak Aleksandra 170 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

639. Polak Martyna 1024 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

640. Polak Wiktoria 1025 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

641. Polanowski Tomasz 819 NW-5km / M POL Poznań

Zapłacone

642. Popielarska Sabina 1099 MINI / K7 POL Niedzwiedz

Bezpłatne

643. Popielarska Sabina 206 B-5km / K POL Niedzwiedz

Zapłacone

644. Porchawka Anna 101 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

645. Prokop Agata 385 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

646. Prokop Barbara 1026 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

647. Prokop Wojciech 1027 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

648. Prokopiuk Aleksander 1040 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

649. Prokopiuk Maksymlian 1039 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

650. Przybylska Aleksandra 1102 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

651. Przybylska Katarzyna 15 B-5km / K POL Szczecin RUN! KOBIETO RUN!

Zapłacone

652. Przybylski Bartosz 1021 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

653. Przygodzka Katarzyna 712 NW-5km / K POL Pilchowo

Zapłacone

654. Przygodzka Paulina 726 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

655. Przygodzki Jakub 1003 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

656. Przystupa Edyta - B-5km / K POL Szczecin ŚRUNdunia Szczecin

Niezapłacone

657. Pupek Małgorzata 592 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

658. Puzio Hanna 141 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

659. Racki Grzegorz 639 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

660. Raczyńska Hanna 1066 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

661. Raczyńska Magdalena 90 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

662. Raczyńska Oliwia 1067 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

663. Raczyński Rafał 89 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

664. Rajchel Marcin 441 B-5km / M POL Police

Zapłacone

665. Rakiej Tomasz 235 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

666. Rasiak Katarzyna 260 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

667. Ratkowska Anna 764 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

668. Reiter Kinga 264 B-5km / K POL Olsztyn Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

669. Rewers Aleksandra 121 B-5km / K POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Zapłacone

670. Rewers Ania 1069 MINI / K7 POL Stolec Stowarzyszenie Bliżej Siebie

Bezpłatne

671. Rochalska Karolina 115 B-5km / K POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

672. Rogoż Tomasz 642 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

673. Rojek Katarzyna 568 B-10km / K POL Szczecin Rungryf Gryfice

Zapłacone

674. Rojewska Julia 1032 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

675. Rojewski Mateusz 529 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

676. Rolak Sylwester 565 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

677. Roman Ewelina 434 B-5km / K POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

678. Roman Krzysztof 474 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

679. Romaniuk Marta 338 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

680. Romanowicz Marek 184 B-5km / M POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

681. Romański Wojciech 178 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

682. Ropiak Renata - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

683. Rosa Szymon 1076 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

684. Rosik Sebastian 577 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

685. Rosińska Karolina 781 NW-5km / K POL Tanowo GKM I DO PRZODU

Zapłacone

686. Roszak Krystyna - B-10km / K POL Police GRYFUS Szczecin

Niezapłacone

687. Rotkiewicz Daria 201 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

688. Rudzewicz Mariusz 618 B-10km / M POL Świnoujście

Zapłacone

689. Rup Anna 200 B-5km / K POL Szczecin MK Fizjoterapia Szczecin

Zapłacone

690. Rupińska Karolina 47 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

691. Rupiński Marek 49 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

692. Rutkowska Justyna 619 B-10km / K POL Dołuje SCTP

Zapłacone

693. Rutkowska Kinga 24 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

694. Rutkowska Małgorzata 747 NW-5km / K POL Wołczkowo

Zapłacone

695. Rzeszowska-Bindas Paulina 104 B-5km / K POL Chojna

Zapłacone

696. Uczestnik anonimowy 380 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

697. Rzeźnicka Angelika 333 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

698. Uczestnik anonimowy 10 / POL Szczecin

Bezpłatne

699. Sabat Zdzisław 111 B-5km / M POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

700. Sadowska Beata 428 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

701. Sadowska Ewa 778 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

702. Sadowska Magdalena 301 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

703. Sakowska-Carło Magda 386 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

704. Samborska Katarzyna 392 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

705. Samuak-Zielińska Renata 185 B-5km / K POL Szczecin UKSPUM

Zapłacone

706. Sanka Grażyna 1074 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

707. Sanka Weronika 1073 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

708. Sarzyńska Luiza 554 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

709. Sarzynski Kacper 1072 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

710. Sarzynski Marcel 1071 MINI / M3 POL Szczecin 1987

Bezpłatne

711. Sawa Malwina 534 B-10km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

712. Sawicka Anna 196 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

713. Scheuring Dorian 125 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

714. Schmidt Agnieszka - B-5km / K POL Warzymice Kobiece bieganie

Niezapłacone

715. Ściesiek Krzysztof 1075 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

716. Sell Ewa - B-5km / K POL Goleniów Goleniów

Niezapłacone

717. Semp Ksawery 1062 MINI / M7 POL Stargard

Bezpłatne

718. Senderek Ewelina 360 B-5km / K POL Stróżewo

Zapłacone

719. Senderek Ewelina - B-5km / K POL Stróżewo

Niezapłacone

720. Serafin Karolina 367 B-5km / K POL Chojna

Zapłacone

721. Seta Krysia 467 B-5km / K POL Szczecin Monia Gym

Zapłacone

722. Uczestnik anonimowy 464 B-5km / K POL Szczecin 102 bochr

Zapłacone

723. Sieczkowski Michał 616 B-10km / M POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

724. Siekawa Adam 46 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

725. Sienkiewicz Gosia 735 NW-5km / K POL Szczecin Rozbiegany zalom

Zapłacone

726. Uczestnik anonimowy 790 NW-5km / K POL Załom

Zapłacone

727. Sikora Magdalena 796 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

728. Siwek Magdalena 289 B-5km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

729. Skalska Agata 326 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

730. Skarżyńska Anna 315 B-5km / K POL Chojna

Zapłacone

731. Skoczylas Natalia 319 B-5km / K POL Szczecin 1993

Zapłacone

732. Skoczylas Patryk 540 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

733. Skotnicka Ewa 440 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

734. Skrzyniarz Agata 28 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

735. Skrzypkowska Anna 585 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

736. Skwarczynska Sylwia 317 B-5km / K POL Goleniów

Zapłacone

737. Ślubowski Dariusz 339 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

738. Ślusarz Iwona 532 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

739. Sładkiewicz Emilia 297 B-5km / K POL Police

Zapłacone

740. Sławiński Oskar 1041 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

741. Słodowik Ksawery 1110 MINI / M3 POL Chojna

Bezpłatne

742. Słodownik Konrad 345 B-5km / M PCN Chojna Szkoła języków Obcych Professional School Chojna

Zapłacone

743. Sługocki Tomasz 593 B-10km / M POL Szczecin Rubaszny Gentlemen- Franio i Stasiu on tour

Zapłacone

744. Uczestnik anonimowy 103 B-5km / K POL Częstochowa

Zapłacone

745. Sobolewska Alicja 306 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

746. Sobolewska Anna 32 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

747. Sobolewska Zofia 829 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

748. Sobolewska-Szwed Ewelina 681 B-10km / K POL Mierzyn Mgt

Zapłacone

749. Sobolewski-Szwed Wojciech 1119 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

750. Sobota Edyta 203 B-5km / K POL Szczecin Coolbike Szczecin / LIV Polska

Zapłacone

751. Sobótka-Nycz Oliwia 238 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

752. Sochacka Sylwia 815 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

753. Sokołowska Anna 94 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

754. Sołtys Iwona 734 NW-5km / K POL Dobra

Zapłacone

755. Sośnicka Paulina 33 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

756. Sowa Agnieszka 381 B-5km / K POL Szczecin Drużyna Szpiku

Zapłacone

757. Spór Katarzyna 331 B-5km / K POL Goleniów

Zapłacone

758. Sprogis-Pietruczuk Kasia 151 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

759. Sroczyńska Ewa 1121 MINI / K3 POL Wołczkowo

Bezpłatne

760. Sroczyńska Hanna 1120 MINI / K7 POL Wołczkowo

Bezpłatne

761. Sroczyńska Izabela 478 B-5km / K POL Wołczkowo

Zapłacone

762. Sroga Maciej 192 B-5km / M POL Namysłów

Zapłacone

763. St Sylwia 775 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

764. Stachewicz Monika 123 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

765. Stachowicz-Hawrylak Sylwia 785 NW-5km / K POL Szczecin Zachpom. Centrum Onkologii

Zapłacone

766. Stachowski Andrzej 553 B-10km / M POL Szczecin MoniaGym

Zapłacone

767. Stańczyk Sławomir 308 B-5km / M POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

768. Standio Aleksandra 186 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

769. Staniszczak Łukasz 291 B-5km / M POL Szczecin Staniszczak Team

Zapłacone

770. Staniszczak Paweł 293 B-5km / M POL Szczecin Staniszczak Team

Zapłacone

771. Staniszczak Zenon 292 B-5km / M POL Warzymice Staniszczak Team

Zapłacone

772. Stankiewicz Michał 87 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

773. Starosta Monika 466 B-5km / K POL Szczecin OSTRE DZIDY

Zapłacone

774. Stasiak Robert - B-5km / M POL Szczecin

Niezapłacone

775. Stasik Joanna 7 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

776. Staszczyk Kinga 68 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

777. Steciuk Hanna 31 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

778. Stefaniak Paweł 576 B-10km / M POL Stargard 14 Buj/2Bpzmot

Zapłacone

779. Stefanicki Marek 758 NW-5km / M POL Świnoujście 72-600

Zapłacone

780. Stefanicki Marek - NW-5km / M POL Świnoujście

Niezapłacone

781. Stefańska Maria 730 NW-5km / K POL Szczecin NiebkoRunTerror

Zapłacone

782. Stefański Franek 1105 MINI / M7 POL Szczecin NiebkoRunTerror

Bezpłatne

783. Stefański Marek 547 B-10km / M POL Szczecin NiebkoRunTerror

Zapłacone

784. Steinka Bożena 771 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

785. Stelmaszyk Ewa - B-5km / K POL Warzymice Kobiece Bieganie

Niezapłacone

786. Uczestnik anonimowy 1087 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

787. Stępień Katarzyna 252 B-5km / K POL Świnoujście

Zapłacone

788. Stępień Katarzyna 774 NW-5km / K POL Pyrzyce Pyrzyce biegają

Zapłacone

789. Stępień Paulina 251 B-5km / K POL Szczecin Florfriends

Zapłacone

790. Stępniak Monika 411 B-5km / K POL Szczecin Kobiece Bieganie

Zapłacone

791. Stojałowska Hanna 131 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

792. Strąk Izabela 678 B-10km / K POL Szczecina Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

793. Stramska Sylwia 750 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

794. Surdacki Jerzy 159 B-5km / M POL Gryfino Drużyna Szpiku / Royal Runners Team

Zapłacone

795. Surdacki Piotr 617 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

796. Swacha Anita 71 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

797. Swacha Radosław 550 B-10km / M POL Dobra

Zapłacone

798. Swarcewicz Marta 236 B-5km / K POL Szczecin RUN! KOBIETO RUN!

Zapłacone

799. Świadek Małgorzata 571 B-10km / K POL Zalom

Zapłacone

800. Świtajska Agnieszka 253 B-5km / K POL Wołczkowo Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

801. Świtalska Edyta 40 B-5km / K POL Szczecin Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego

Zapłacone

802. Synak Ewa 53 B-5km / K POL Szczecin EM Team

Zapłacone

803. Synak Lubomir 54 B-5km / M POL Szczecin EM Team

Zapłacone

804. Szabat Justyna 421 B-5km / K POL Wysoka Kamieńska Tylko na dopingu

Zapłacone

805. Szadokierska Anna 164 B-5km / K POL Szczecin Anawatour

Zapłacone

806. Szadokierski Bartosz 1084 MINI / M3 POL Szczecin ANAWATOUR

Bezpłatne

807. Szadokierski Michał 183 B-5km / M POL Szczecin ANAWATOUR

Zapłacone

808. Szadokierski Szymon 1083 MINI / M3 POL Szczecin ANAWATOUR

Bezpłatne

809. Szczepanik Ewa 403 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

810. Szczepanowski Andrzej 676 B-10km / M POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

811. Szczepańska Aleksandra 373 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

812. Uczestnik anonimowy 220 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

813. Szczepański Konrad 396 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

814. Szczepański Przemysław 329 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

815. Szczerbińska Barbara 92 B-5km / K POL Gryfino

Zapłacone

816. Szczerbinska Kamila 353 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

817. Szczerbiński Grzegorz - B-5km / M POL Parsów

Niezapłacone

818. Szewczuk Kamila 20 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

819. Szewczyk Łukasz 48 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

820. Szpakowski Krzysztof 216 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

821. Sztuka Nina 1063 MINI / K7 POL Dobrzany

Bezpłatne

822. Sztylke Edyta 233 B-5km / K POL Gryfino

Zapłacone

823. Szuberla Joanna 823 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

824. Szuberla Maciej 824 NW-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

825. Szućko Ilona 801 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

826. Szufranowicz Mirosław 684 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

827. Szwabowska Karolina 468 B-5km / K POL Szczecin Lecę na Szczecin

Zapłacone

828. Szychulska Julia - B-5km / K POL Świętoszewo LZS Przybiernów

Niezapłacone

829. Szychulska Julia 546 B-10km / K POL Świętoszewo LZS Przybiernów

Zapłacone

830. Szymańska Milena 255 B-5km / K POL Szczecin Wilczyce BC Szczecin

Zapłacone

831. Szymański Piotr 457 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

832. Szymczak Marcin 677 B-10km / M POL Szczecin Wkurw_Team

Zapłacone

833. Tabas Anna 294 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

834. Taczalska Monika 625 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

835. Tarka Agata 14 B-5km / K POL Szczecin MOTIF STUDIO

Zapłacone

836. Titoni Marta 424 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

837. Todryk Dominik 1107 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

838. Tokarczyk Igor 1060 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

839. Tokarczyk Marta 180 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

840. Uczestnik anonimowy 1085 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

841. Tomaszewska Joanna 826 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

842. Tomaszewski Dominik 219 B-5km / M POL Szczecin Łowcy Kilometrów

Zapłacone

843. Tomczak Małgorzata 72 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

844. Topolska Monika 438 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

845. Turlejski Bartosz 148 B-5km / M POL Świnoujście

Zapłacone

846. Tuzinek Kamila - B-5km / K POL Moryń

Niezapłacone

847. Tyszka Edyta 780 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

848. Tyszkiewicz Dorota 745 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

849. Ułanowicz Katarzyna 337 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

850. Ułanowicz Tomasz 340 B-5km / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

851. Urban Patrycja 116 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

852. Wadas Natalia 284 B-5km / K POL Gryfice

Zapłacone

853. Walas Michał 476 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

854. Uczestnik anonimowy 1090 MINI / M7 POL Szczecin

Bezpłatne

855. Walkowiak Karolina 244 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

856. Warniełło Adriana - B-5km / K POL Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów

Niezapłacone

857. Uczestnik anonimowy 25 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

858. Wasilewski Andrzej 640 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

859. Wasylów Katarzyna 60 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

860. Waszkowiak Magdalena 67 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

861. Watemborska Agnieszka 91 B-5km / K POL Tanowo

Zapłacone

862. Wawrzyniak Ireneusz 343 B-5km / M POL Stargard

Zapłacone

863. Weber Mia 1114 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

864. Węgielska-Śliwa Agnieszka 65 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

865. Wiącek Anna 167 B-5km / K POL Kurów KOBIECE BIEGANIE

Zapłacone

866. Wiedro Katarzyna - B-10km / K POL Szczecin

Niezapłacone

867. Wiertelak Aleksandra 161 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

868. Wierzbicki Wojciech 1061 MINI / M7 POL Szczecin BIO-SPA ALEKSANDRA BURKOWSKA

Bezpłatne

869. Wiktorowska Katarzyna 165 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

870. Wiktorska Pola 1016 MINI / K7 POL Skarbimierzyce

Bezpłatne

871. Wilczewski Jan 1028 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

872. Wilk Malgorzata 418 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

873. Wirzman Rafał 657 B-10km / M POL Bezrzecze

Zapłacone

874. Wiśniewska Małgorzata 190 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

875. Wiśniewska Marta 209 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

876. Wiśniewska Monika 757 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

877. Wiśniewska Ola 1070 MINI / K7 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Bezpłatne

878. Wiśniewska Wioleta 759 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

879. Wiśniewska Wioletta 378 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

880. Wiśniewski Czesław 172 B-5km / M POL Szczecin Maratończyk Szczecin

Zapłacone

881. Witczak Dorota 309 B-5km / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

882. Witorzęć Dariusz 570 B-10km / M POL Łęgi

Zapłacone

883. Władkowska Agnieszka 179 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

884. Wojcieszyńska Ada 637 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

885. Wójcik Jacek 50 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

886. Wójcik Kalina 723 NW-5km / K POL Banie

Zapłacone

887. Wójcik Krzysztof 543 B-10km / M POL Banie Dąbrowski Team

Zapłacone

888. Wójcik Laura 1007 MINI / K7 POL Banie

Bezpłatne

889. Wójcik Wojciech 1124 MINI / M3 POL

Bezpłatne

890. Wójcik Wojciech 621 B-10km / M POL Szczecin wkurw_team

Zapłacone

891. Wojtasiak-Wirzman Agnieszka 417 B-5km / K POL Bezrzecze

Zapłacone

892. Wojtasik Kamila 335 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

893. Wojtaszak Sylwia 413 B-5km / K POL Gryfino

Zapłacone

894. Wojtat Adam 171 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

895. Wojtat Halina 3 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

896. Wójtowicz Maciej - B-10km / M POL Pyrzyce Pyrzyce Biegają

Niezapłacone

897. Wolska Agnieszka - B-5km / K POL Szczecin

Niezapłacone

898. Wolska Aleksandra 182 B-5km / K POL Reptowo

Zapłacone

899. Wolska Anna 344 B-5km / K POL Police/goleniów 3 Batalion Logistyczny

Zapłacone

900. Wolska Mary 797 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

901. Wolski Mieczysław 427 B-5km / M POL Police

Zapłacone

902. Wołosiak Mariusz 561 B-10km / M POL Szczecin Mariusz Wołosiak Run

Zapłacone

903. Wołosz Izabela 767 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

904. Uczestnik anonimowy 472 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

905. Uczestnik anonimowy 1002 MINI / M3 POL Szczecin

Bezpłatne

906. Uczestnik anonimowy 1005 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

907. Worona-Kuras Gosia 227 B-5km / K POL Chojna

Zapłacone

908. Woroniak Zuzanna 1052 MINI / K7 POL Szczecin

Bezpłatne

909. Woś Andrzej 375 B-5km / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

910. Woźniak Marta 679 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

911. Wrębiak Dariusz 548 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

912. Wrońska-Drzewiecka Justyna - B-5km / K POL Maszewo

Niezapłacone

913. Wściseł Karolina 149 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

914. Wszeborowska Marta 199 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

915. Wysoczańska Joanna 575 B-10km / K POL Szczecin

Zapłacone

916. Zabielska Małgorzata 444 B-5km / K POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

917. Zaborowska-Zagórska Magdalena 772 NW-5km / K POL Police

Zapłacone

918. Zagórski Artur 831 NW-5km / M POL Police

Zapłacone

919. Zając Remigiusz 120 B-5km / M POL Police

Zapłacone

920. Zajas Krzysztof 589 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

921. Uczestnik anonimowy 644 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

922. Zakrocki Arkadiusz 269 B-5km / M POL Szczecin Ampio Team

Zapłacone

923. Zalewski Maciej 545 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

924. Załuska Hanna 425 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

925. Zamaria Jerzy 409 B-5km / M POL Szczecin

Zapłacone

926. Zapor Anna 456 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

927. Zarzycki Piotr 578 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

928. Zauliczny Sebastian 222 B-10km / M POL Szczecin Mentor Team

Zapłacone

929. Zdankiewicz Mikolaj 1034 MINI / M3 POL Mierzyn

Bezpłatne

930. Zdankiewicz Olga 351 B-5km / K POL Mierzyn

Zapłacone

931. Zemankiewicz Iwona 45 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

932. Zembrzuska Sandra 1077 MINI / K3 POL Szczecin

Bezpłatne

933. Zięba Aleksandra 389 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

934. Uczestnik anonimowy 174 B-5km / M POL Szczecin -

Zapłacone

935. Zielaskowska Bogumiła 743 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

936. Zielaskowski Dariusz 574 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

937. Zielińska Ewa 733 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

938. Zielińska Joanna 27 B-5km / K POL Police

Zapłacone

939. Zielińska Monika - B-5km / K POL Wołczkowo

Niezapłacone

940. Zielińska Renata 267 B-5km / K POL Wrzosowo Willa Rubin

Zapłacone

941. Ziętarska Gabriela 769 NW-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

942. Ziobro Andrzej 436 B-5km / M POL Szczecin 12 bz

Zapłacone

943. Ziółkowska Sylwia 791 NW-5km / K POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

944. Ziomecka Anetta 21 B-5km / K POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

945. Żmuda Krzysztof 651 B-10km / M POL Bezrzecze Husaria Race Team

Zapłacone

946. Żuk Krzysztof 685 B-10km / M POL Szczecin

Zapłacone

947. Żurek Krzysztof 99 B-5km / M POL Dłużyna Mentor Team

Zapłacone

948. Zweigel Andrzej 245 B-5km / M POL Szczecin Do Ciemności w Oczach

Zapłacone

949. Zwyrblis-Kłapouch Wioletta 473 B-5km / K POL Szczecin

Zapłacone

950. Żywicka Barbara 664 B-10km / K POL Wołczkowo

Zapłacone

951. Żywicki Janusz 415 B-5km / M POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU