Triathlon IT

Hotel Moran SPA, Powidz, Polska
16.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anioła Piotr - T-short / M30 POL Poznań ASUS WARRIORS

Zapłacone

2. Antoszewski Michał - T-long / M18 POL Warszawa DELL EMC

Zapłacone

3. Balicki Łukasz - Short / M30 POL Poznań Efitness Racing Team 2

Zapłacone

4. Bazyly Wojciech - Short / M30 POL Poznań Be3 Cityzen_

Zapłacone

5. Bednarczuk Małgorzata - T-short / K30 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

6. Błaszczyk Łukasz - Long / M30 POL Poznań

Zapłacone

7. Bogucki Marcin - Short / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

8. Carfora Salvatore - Short / M30 POL Warszawa

Zapłacone

9. Ćwieka Paweł - T-short / M30 POL Lublin

Zapłacone

10. Czałpińska Katarzyna - Short / K18 POL Warszawa

Zapłacone

11. Czarnecki Artur - Short / M40 POL Warszawa

Zapłacone

12. Dąbrowski Romuald - T-short / M60 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

13. Dębińska Dominika - T-short / K30 POL Murowana Goślina TRI Egnyte

Zapłacone

14. Domański Patryk - T-short / M18 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

15. Drozdowicz Paweł - Long / M30 POL Brodnica Ipserwis.pl

Zapłacone

16. Dryżałowska Emilia - Short / K30 POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

17. Dynowski Krzysztof - Short / M40 POL Warszawa Samsung Polska

Zapłacone

18. Dyrdał Tomasz - Long / M30 POL Łapanów Tomasz Racing

Zapłacone

19. Dziub Marcin - T-long / M30 POL Płoty Ingram Micro

Zapłacone

20. Falenska Anita - T-short / K30 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

21. Felkel Ewa - Short / K40 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

22. Gardo Jakub - Relay / Relay
POL Poznań Onwelo

Zapłacone

23. Gigoło Magdalena - Relay / Relay
POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

24. Gizelska Agnieszka - Short / K40 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

25. Golembiewski Tadeusz - Relay / Relay
POL Poznań Onwelo S.A.

Zapłacone

26. Gołębiowska Anna - Short / K40 POL Głogów Comp SA

Zapłacone

27. Gołębiowski Mariusz - Short / M40 POL Skierniewice Lenovo

Zapłacone

28. Gortat Paweł - Long / M50 POL Łódź KS CelIronman

Zapłacone

29. Grekow Sławko - Short / M50 POL Wrocław

Zapłacone

30. Grondys Kamil - Long / M30 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

31. Guziński Andrzej - Short / M50 POL Gdańsk Skipol.pl Team

Zapłacone

32. Hop Maciej - Long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

33. Jakubiak Antoni - Short / M40 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

34. Janik Paulina - Long / K30 POL Warszawa

Zapłacone

35. Jeziółkowski Jakub - Long / M30 POL Pniewy KOMPUTRONIK

Zapłacone

36. Kaźmierczak Aleksander - Short / M18 POL Poznań

Zapłacone

37. Kegel Zbigniew - Short / M50 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

38. Kimmer Jakub - Long / M30 POL Zelów TTPSC

Zapłacone

39. Kitlas Marcin - Long / M30 POL Warszawa Computerworld

Zapłacone

40. Klimiuk Tomasz - Long / M40 POL Warszawa

Zapłacone

41. Kobusiński Adrian - Short / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

42. Kociołek Ireneusz - Short / M18 POL Brzeg Dolny Grupa MAX

Zapłacone

43. Kotuła Rafał - T-short / M40 POL Warszawa

Zapłacone

44. Kubiak Paweł - Short / M18 POL Kraków Samsung R&d Institute Poland

Zapłacone

45. Lisoń Jacek - Relay / Relay
POL Wojnowice Onwelo

Zapłacone

46. Łopiński Bartoszgaweł - Relay / Relay
POL Warszawa

Zapłacone

47. Mazur Piotr - T-long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

48. Michalak Joanna - Short / K30 POL Poznań

Zapłacone

49. Michnicki Marcin - T-short / M40 POL Warszawa Efitness Racing Team

Zapłacone

50. Mikołajczyk Tomasz - Long / M30 POL Poznań INTALIO

Zapłacone

51. Niedźwiedź Bartosz - Long / M30 POL Warszawa Samsung R&d Polska Sp.z.o.o.

Zapłacone

52. Pancewicz Konrad - Short / M50 POL Pulawy lenovo

Zapłacone

53. Patelski Marcin - T-short / M30 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

54. Pawlicki Krzysztof - T-long / M30 POL Warszawa Prosze Poczekać

Zapłacone

55. Piekarski Marek - Short / M40 POL Bydgoszcz Fides-Travel

Zapłacone

56. Pieszak Marcin - T-long / M30 POL Góra DELL EMC

Zapłacone

57. Pogorzelski Michał - Short / M18 POL Poznań

Zapłacone

58. Potoczny Przemysław - T-short / M40 POL Rybnik ASUS WARRIORS

Zapłacone

59. Pruchniewski Sławomir - Short / M30 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

60. Prus Katarzyna - Relay / Relay
POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

61. Przekop Kamil - Short / M18 POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

62. Przybylski Jakub - Short / M30 POL Poznań CA/ACCURA Team

Zapłacone

63. Przybyła Karol - T-short / M30 POL Warszawa ASUS WARRIORS

Zapłacone

64. Ptak Michał - Short / M40 POL Władysławów

Zapłacone

65. Puzdrakiewicz Szymon - Short / M18 POL Września

Zapłacone

66. Rakowska Gizela - Long / K30 POL Poznań Fabres Team

Zapłacone

67. Reszelska Olga - Short / K30 POL Poznan

Zapłacone

68. Reszelski Piotr - Short / M50 POL Poznan

Zapłacone

69. Różalski Maciej - T-long / M40 POL Warszawa Proszę Poczekać

Zapłacone

70. Rybarczyk Paweł - T-long / M30 POL Konstancin Ingram Micro

Zapłacone

71. Ryfczyński Rafał - Short / M30 POL Warszawa Lenovo

Zapłacone

72. Ryniewicz Paweł - Short / M40 POL Warszawa ABC Data

Zapłacone

73. Skiba Piotr - Short / M18 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

74. Skoblewski Wojciech - Short / M30 POL Warszawa ABC Data

Zapłacone

75. Śliwa Krzysztof - Relay / Relay
POL Warszawa

Zapłacone

76. Śliwski Kamil - Short / M40 POL Warszawa ingram micro

Zapłacone

77. Smęt Michał - T-short / M40 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

78. Sobczyk Patryk - T-short / M18 POL Poznań Manufakturamieszkan.com

Zapłacone

79. Sobiechowska Inga - T-short / K18 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

80. Sowinski Marcin - Short / M40 POL Nowa Iwiczna Ingram Micro

Zapłacone

81. Śródka Bartłomiej 1 Long / M30 POL Trzebnica Nokia

Zapłacone

82. Starzyk Piotr - Short / M30 POL Warszawa Lenovo

Zapłacone

83. Stryczyński Tomasz - T-short / M40 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

84. Świątek Michał - T-long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

85. Szafrański Jarosław - Short / M18 POL Piaseczno Ingram Micro

Zapłacone

86. Szczypkowska Kinga - Relay / Relay
POL Warszawa IngramMicro

Zapłacone

87. Szeląg Michał - T-long / M30 POL Warszawa IngramMicro

Zapłacone

88. Szuder Krzysztof - T-long / M30 POL Warszawa DELL EMC

Zapłacone

89. Szychta Daria - Short / K30 POL Poznań

Zapłacone

90. Szychta Rafał - T-long / M30 POL Poznań Przebiegli

Zapłacone

91. Tomicki Paweł - Short / M30 POL Kostrzyn

Zapłacone

92. Udałowski Radosław - T-short / M30 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

93. Urbański Paweł - Long / M18 POL Warszawa

Zapłacone

94. Watras Sebastian - Long / M40 POL Warszawa Computerworld

Zapłacone

95. Wieleba Mariusz - T-short / M18 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

96. Wierzbicki Łukasz - Short / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

97. Winciorek Szymon - T-short / M40 POL Łódź ASUS WARRIORS

Zapłacone

98. Wojciuk Adam - Relay / Relay
POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

99. Wojnowski Dominik - T-short / M30 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

100. Wojtyło Michał - Long / M30 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

101. Woźniak Jerzy - Long / M30 POL Poznań Przebiegli

Zapłacone

102. Zborowski Leszek - Short / M30 POL Lodz

Zapłacone

103. Zdanowski Tomasz - Long / M40 POL Poznań Enduhub

Zapłacone

104. Ziętek Seweryn - Short / M30 POL Lubin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU