Triathlon IT

Hotel Moran SPA, Powidz, Polska
16.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Anioła Piotr - T-short / M30 POL Poznań ASUS WARRIORS

Zapłacone

Antoszewski Michał - T-long / M18 POL Warszawa DELL EMC

Zapłacone

Balicki Łukasz - Short / M30 POL Poznań Efitness Racing Team 2

Zapłacone

Bazyly Wojciech - Short / M30 POL Poznań Be3 Cityzen_

Zapłacone

Bednarczuk Małgorzata - T-short / K30 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

Błaszczyk Łukasz - Long / M30 POL Poznań

Zapłacone

Bogucki Marcin - Short / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Carfora Salvatore - Short / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Ćwieka Paweł - T-short / M30 POL Lublin

Zapłacone

Czałpińska Katarzyna - Short / K18 POL Warszawa

Zapłacone

Czarnecki Artur - Short / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Dąbrowski Romuald - T-short / M60 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

Dębińska Dominika - T-short / K30 POL Murowana Goślina TRI Egnyte

Zapłacone

Domański Patryk - T-short / M18 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

Drozdowicz Paweł - Long / M30 POL Brodnica Ipserwis.pl

Zapłacone

Dryżałowska Emilia - Short / K30 POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

Dynowski Krzysztof - Short / M40 POL Warszawa Samsung Polska

Zapłacone

Dyrdał Tomasz - Long / M30 POL Łapanów Tomasz Racing

Zapłacone

Dziub Marcin - T-long / M30 POL Płoty Ingram Micro

Zapłacone

Falenska Anita - T-short / K30 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

Felkel Ewa - Short / K40 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

Gardo Jakub - Relay / Relay
POL Poznań Onwelo

Zapłacone

Gigoło Magdalena - Relay / Relay
POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

Gizelska Agnieszka - Short / K40 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

Golembiewski Tadeusz - Relay / Relay
POL Poznań Onwelo S.A.

Zapłacone

Gołębiowska Anna - Short / K40 POL Głogów Comp SA

Zapłacone

Gołębiowski Mariusz - Short / M40 POL Skierniewice Lenovo

Zapłacone

Gortat Paweł - Long / M50 POL Łódź KS CelIronman

Zapłacone

Grekow Sławko - Short / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Grondys Kamil - Long / M30 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

Guziński Andrzej - Short / M50 POL Gdańsk Skipol.pl Team

Zapłacone

Hop Maciej - Long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Jakubiak Antoni - Short / M40 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

Janik Paulina - Long / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Jeziółkowski Jakub - Long / M30 POL Pniewy KOMPUTRONIK

Zapłacone

Kaźmierczak Aleksander - Short / M18 POL Poznań

Zapłacone

Kegel Zbigniew - Short / M50 POL Poznań Piątkowo Na Biegowo

Zapłacone

Kimmer Jakub - Long / M30 POL Zelów TTPSC

Zapłacone

Kitlas Marcin - Long / M30 POL Warszawa Computerworld

Zapłacone

Klimiuk Tomasz - Long / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kobusiński Adrian - Short / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

Kociołek Ireneusz - Short / M18 POL Brzeg Dolny Grupa MAX

Zapłacone

Kotuła Rafał - T-short / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kubiak Paweł - Short / M18 POL Kraków Samsung R&d Institute Poland

Zapłacone

Lisoń Jacek - Relay / Relay
POL Wojnowice Onwelo

Zapłacone

Łopiński Bartoszgaweł - Relay / Relay
POL Warszawa

Zapłacone

Mazur Piotr - T-long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Michalak Joanna - Short / K30 POL Poznań

Zapłacone

Michnicki Marcin - T-short / M40 POL Warszawa Efitness Racing Team

Zapłacone

Mikołajczyk Tomasz - Long / M30 POL Poznań INTALIO

Zapłacone

Niedźwiedź Bartosz - Long / M30 POL Warszawa Samsung R&d Polska Sp.z.o.o.

Zapłacone

Pancewicz Konrad - Short / M50 POL Pulawy lenovo

Zapłacone

Patelski Marcin - T-short / M30 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

Pawlicki Krzysztof - T-long / M30 POL Warszawa Prosze Poczekać

Zapłacone

Piekarski Marek - Short / M40 POL Bydgoszcz Fides-Travel

Zapłacone

Pieszak Marcin - T-long / M30 POL Góra DELL EMC

Zapłacone

Pogorzelski Michał - Short / M18 POL Poznań

Zapłacone

Potoczny Przemysław - T-short / M40 POL Rybnik ASUS WARRIORS

Zapłacone

Pruchniewski Sławomir - Short / M30 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

Prus Katarzyna - Relay / Relay
POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

Przekop Kamil - Short / M18 POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

Przybylski Jakub - Short / M30 POL Poznań CA/ACCURA Team

Zapłacone

Przybyła Karol - T-short / M30 POL Warszawa ASUS WARRIORS

Zapłacone

Ptak Michał - Short / M40 POL Władysławów

Zapłacone

Puzdrakiewicz Szymon - Short / M18 POL Września

Zapłacone

Rakowska Gizela - Long / K30 POL Poznań Fabres Team

Zapłacone

Reszelska Olga - Short / K30 POL Poznan

Zapłacone

Reszelski Piotr - Short / M50 POL Poznan

Zapłacone

Różalski Maciej - T-long / M40 POL Warszawa Proszę Poczekać

Zapłacone

Rybarczyk Paweł - T-long / M30 POL Konstancin Ingram Micro

Zapłacone

Ryfczyński Rafał - Short / M30 POL Warszawa Lenovo

Zapłacone

Ryniewicz Paweł - Short / M40 POL Warszawa ABC Data

Zapłacone

Skiba Piotr - Short / M18 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

Skoblewski Wojciech - Short / M30 POL Warszawa ABC Data

Zapłacone

Śliwa Krzysztof - Relay / Relay
POL Warszawa

Zapłacone

Śliwski Kamil - Short / M40 POL Warszawa ingram micro

Zapłacone

Smęt Michał - T-short / M40 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

Sobczyk Patryk - T-short / M18 POL Poznań Manufakturamieszkan.com

Zapłacone

Sobiechowska Inga - T-short / K18 POL Poznań TRI Egnyte

Zapłacone

Sowinski Marcin - Short / M40 POL Nowa Iwiczna Ingram Micro

Zapłacone

Śródka Bartłomiej 1 Long / M30 POL Trzebnica Nokia

Zapłacone

Starzyk Piotr - Short / M30 POL Warszawa Lenovo

Zapłacone

Stryczyński Tomasz - T-short / M40 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

Świątek Michał - T-long / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Szafrański Jarosław - Short / M18 POL Piaseczno Ingram Micro

Zapłacone

Szczypkowska Kinga - Relay / Relay
POL Warszawa IngramMicro

Zapłacone

Szeląg Michał - T-long / M30 POL Warszawa IngramMicro

Zapłacone

Szuder Krzysztof - T-long / M30 POL Warszawa DELL EMC

Zapłacone

Szychta Daria - Short / K30 POL Poznań

Zapłacone

Szychta Rafał - T-long / M30 POL Poznań Przebiegli

Zapłacone

Tomicki Paweł - Short / M30 POL Kostrzyn

Zapłacone

Udałowski Radosław - T-short / M30 POL Poznań Efitness Racing Team

Zapłacone

Urbański Paweł - Long / M18 POL Warszawa

Zapłacone

Watras Sebastian - Long / M40 POL Warszawa Computerworld

Zapłacone

Wieleba Mariusz - T-short / M18 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

Wierzbicki Łukasz - Short / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Winciorek Szymon - T-short / M40 POL Łódź ASUS WARRIORS

Zapłacone

Wojciuk Adam - Relay / Relay
POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

Wojnowski Dominik - T-short / M30 POL Toruń Ais.pl

Zapłacone

Wojtyło Michał - Long / M30 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

Woźniak Jerzy - Long / M30 POL Poznań Przebiegli

Zapłacone

Zborowski Leszek - Short / M30 POL Lodz

Zapłacone

Zdanowski Tomasz - Long / M40 POL Poznań Enduhub

Zapłacone

Ziętek Seweryn - Short / M30 POL Lubin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU