Triathlon ITBusiness

Głęboczek Vine Resort SPA, Wielki Głęboczek / Brzozie, Polska
14.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamski Jarosław - Sprint / M40 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

2. Anioła Ewa - Sprint / K40 POL Parzniew ASUS WARRIORS

Zapłacone

3. Anioła Piotr - Sprint / M30 POL Pruszków ASUS WARRIORS

Zapłacone

4. Antoszewski Michał - Olimp / M30 POL Warszawa Dell Technologies

Zapłacone

5. Bałdys Dariusz - Olimp / M40 POL Dąbrowa Górnicza Sferis.pl

Zapłacone

6. Bo Pete - Olimp / M40 HUN Zalaegerszeg Synerise

Zapłacone

7. Bogucki Krzysztof - Olimp / M40 POL Warszawa Predica

Zapłacone

8. Bralska Katarzyna - Sprint / K30 POL Warszawa Komputronik S.A.

Zapłacone

9. Bralski Piotr - Sprint / M30 POL Warszawa

Zapłacone

10. Buganiuk Marek - Sprint / M40 POL Dzierżoniów Buganiuk

Zapłacone

11. Buszan Radek - Olimp / M30 POL Sopot Dell Technologies

Zapłacone

12. Chwadeczko Zuzanna - Relay / K POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

13. Ćwieka Paweł - Sprint / M30 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

14. Danek Bartek - Olimp / M40 POL Warszawa Trinergy.pl

Zapłacone

15. Długosz Radosław - Sprint / M30 POL Kraków

Zapłacone

16. Dryżałowska Emilia - Sprint / K30 POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

17. Dyrdał Tomasz - Olimp / M30 POL Łapanów Tomasz Racing

Zapłacone

18. Gierasimiuk Grzegorz - Sprint / M30 POL Warszawa Trigger Triathlon

Zapłacone

19. Goździewicz Paweł - Olimp / M40 POL Gdynia biegamyrazem.pl Gdynia

Niezapłacone

20. Janiec Mateusz - Relay / M POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

21. Jastrzebski Kordian - Sprint / M30 POL Parzniew ASUS WARRIORS

Zapłacone

22. Juchnowicz Michał - Sprint / M30 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

23. Kałas Filip - Sprint / M40 POL Warszawa Komputronik

Zapłacone

24. Kamiński Bartek - Sprint / M30 POL Stara Iwiczna ) FORESCOUT

Niezapłacone

25. Kiedrowicz Jakub - Olimp / M18 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

26. Kiesio Przemysław - Olimp / M30 POL Warszawa Idę po Whisky

Zapłacone

27. Kitlas Marcin - Olimp / M30 POL Warszawa Computerworld.pl

Zapłacone

28. Kotuła Rafał - Olimp / M40 POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

29. Kozaczkiewicz Adrian - Relay / M POL Kiełczów D-LINK

Zapłacone

30. Kożuchowska Agnieszka - Relay / K POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

31. Krzysiak Maciej - Sprint / M18 POL Warszawa

Zapłacone

32. Kubić Rafał - Relay / M POL Lublin Billennium

Zapłacone

33. Laskowski Michał - Olimp / M30 POL Warszawa TriZiomeczki

Zapłacone

34. Licznarowski Eugeniusz - Olimp / M30 POL Warszawa Synerise Sport Team

Zapłacone

35. Łopiński Bartosz - Relay / M POL Warszawa Billennium Squad

Zapłacone

36. Michalewicz Marcin - Olimp / M30 POL Mysłowice www.Cloud2b.pl

Zapłacone

37. Michalski Marcin - Relay / M POL Warszawa D-Link

Zapłacone

38. Milczarek Mateusz - Sprint / M30 POL Warszawa

Zapłacone

39. Niedzwiedz Bartosz - Olimp / M30 POL Warszawa Trigger Triathlon

Zapłacone

40. Nowak Anna - Sprint / K30 POL Krosno Odrzańskie

Zapłacone

41. Olczak Oskar - Olimp / M30 POL Warszawa

Zapłacone

42. Olejniczak Radosław - Sprint / M40 POL Dąbrówka Komputronik

Zapłacone

43. Pancer Michał - Sprint / M18 POL Warszawa D-Link

Zapłacone

44. Panufnik Tomasz - Olimp / M30 POL Jabłonna Dell Technologies

Zapłacone

45. Pawlicki Krzysztof - Olimp / M30 POL Warszawa TriZiomeczki

Zapłacone

46. Peńsko Maria - Olimp / K30 POL Warszawa i-Sport

Zapłacone

47. Poczek Paulina - Relay / K POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

48. Podkowiński Tomasz - Sprint / M40 POL Warszawa PHILIPS Xenium Polska

Niezapłacone

49. Pruchniewski Sławomir - Sprint / M40 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

50. Przybylski Jakub - Sprint / M30 POL Poznań Komputronik

Zapłacone

51. Przybyła Karol - Sprint / M30 POL Warszawa ASUS WARRIORS

Zapłacone

52. Rachwał Marcin - Olimp / M30 POL Warszawa Synerise Triathlon Team

Zapłacone

53. Różalski Maciej - Olimp / M40 POL Warszawa Idę po Whisky

Zapłacone

54. Rutkowski Piotr - Olimp / M30 POL Warszawa

Zapłacone

55. Rybarczyk Paweł - Sprint / M30 POL Konstancin Ingram Micro

Zapłacone

56. Rycaj Grzegorz - Olimp / M30 POL Warsaw

Zapłacone

57. Sekuła Piotr - Olimp / M30 POL Milanówek

Zapłacone

58. Sienkiewicz Paweł - Sprint / M18 POL Warszawa

Zapłacone

59. Sitek Marcin - Sprint / M30 POL Warszawa

Zapłacone

60. Śliwski Kamil - Sprint / M40 POL Warszawa

Zapłacone

61. Smagowski Adam - Sprint / M18 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

62. Smęt Michał - Sprint / M40 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

63. Smuś Karol - Olimp / M40 POL Kwirynów Dell Technologies

Zapłacone

64. Sowinski Marcin - Relay / M POL Nowa Iwiczna Ingram Micro

Zapłacone

65. Sowinski Marcin - Sprint / M50 POL Nowa Iwiczna Ingram Micro

Zapłacone

66. Szachewicz Patryk - Sprint / M18 POL Warszawa Komputronik S.A.

Zapłacone

67. Szafrański Jarek - Sprint / M30 POL Warszawa Ingram Micro

Zapłacone

68. Szczypkowska Kinga - Sprint / K30 POL Warszawa IngramMicro

Zapłacone

69. Szklarz Małgorzata - Relay / K POL Warszawa D-Link

Zapłacone

70. Szłapa Andrzej - Relay / M POL Mysłowice www.cloud2b.pl

Zapłacone

71. Szuder Krzysztof - Olimp / M30 POL Warszawa Dell Technologies

Zapłacone

72. Szymla Jarosław - Sprint / M40 POL Olsztyn Billennium Squad

Zapłacone

73. Wasiak Tomasz - Sprint / M30 POL Łódż ASUS WARRIORS

Zapłacone

74. Watras Sebastian - Olimp / M40 POL Warszawa Computerworld.pl

Zapłacone

75. Wierzbicki Łukasz - Sprint / M30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

76. Winciorek Szymon - Sprint / M40 POL Wrocław ASUS WARRIORS

Zapłacone

77. Wiza Artur - Sprint / M40 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

78. Wojciuk Adam - Sprint / M30 POL Lublin Billennium Squad

Zapłacone

79. Wolska Magdalena - Sprint / K30 POL Warszawa

Zapłacone

80. Woźniak Rafał - Olimp / M18 POL Warszawa Samsung

Zapłacone

81. Wysocki Piotr - Olimp / M30 POL Gdynia

Zapłacone

82. Zielinski Marek - Sprint / M30 POL Warszawa Appriss

Zapłacone

83. Ziętkiewicz Tomek - Sprint / M30 POL Poznań

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU