TRIATHLON MIETKÓW 1/4 IM

Przystań Sportów Wodnych, Borzygniew
08.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adach Dariusz - 1/4 / M40 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

2. Adam Adam - 1/4 / M40 POL Jerzmanowa

Zapłacone

3. Adamczyk Grzegorz - 1/4 / M40 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

4. Adamczyk Michal - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

5. Adamek Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

6. Adamiak Jakub - 1/4 / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

7. Andrejów Mariusz - 1/4 / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

8. Andrzejczak Adam - 1/4 / M30 POL Wrocław 3M TRIATHLON TEAM

Zapłacone

9. Antas Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław HeroLynx.com

Zapłacone

10. Antosiak Tomasz - 1/4 / M30 POL Złotoryja Tmteam

Niezapłacone

11. Augustyn Adam - 1/4 / M30 POL Strzelin

Zapłacone

12. Augustynowicz Andrzej - 1/4 / M40 POL Kunice Grupa Techniczna

Zapłacone

13. Baczyński Marcin - 1/4 / M40 POL Wilczyce 3M Running Team

Zapłacone

14. Bajsarowicz Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wroclaw

Zapłacone

15. Bąk Paweł - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

16. Banaś Tomasz - 1/4 / M40 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

17. Banasik Wojciech - 1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

18. Baran Daniel - 1/4 / M20 POL Lądek Zdrój

Zapłacone

19. Baran Jarosław - 1/4 / M40 POL Wrocław TriActiv Ridley

Zapłacone

20. Baranowski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Świdnica

Zapłacone

21. Baranowski Maciej - 1/4 / M20 POL Warszawa

Zapłacone

22. Baranowski Robert - 1/4 / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

23. Bator Rafał - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

24. Becmer Dariusz - 1/4 / M40 POL Wrocław WKS Śląsk - sekcja BNO

Zapłacone

25. Bednarczyk Paweł - 1/4 / M20 POL Wrocław Decathlon Bielany Wrocławskie

Zapłacone

26. Bendza Wojciech - 1/4 / M40 POL Wrocław 3M Triathlon

Zapłacone

27. Berbelicki Adam - 1/4 / M30 POL Opole Pomologia Prószków

Zapłacone

28. Bereźnicki Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław Elenbi

Zapłacone

29. Berger Denis - 1/4 / M40 FRA Wroclaw

Zapłacone

30. Bernadowski Bartek - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Niezapłacone

31. Beszłej Maciej - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

32. Betlej Hubert - 1/4 / M30 POL Kraków Decathlon Bielany Wrocławskie

Zapłacone

33. Białek Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław TRIMP

Zapłacone

34. Białowąs Igor - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

35. Bielawska Justyna - 1/4 / K30 POL Wojcieszów Ragaba Meble Team

Zapłacone

36. Bielawski Damian - 1/4 / M30 POL Wojcieszow Ragaba Meble Team

Zapłacone

37. Bielawski Robert - 1/4 / M40 POL Dobroszyce Kancelaria Bielawski

Zapłacone

38. Bielecki Kuba - 1/4 / M20 POL Żarów

Zapłacone

39. Birecki Jakub - 1/4 / M30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

40. Birecki Michał - 1/4 / M20 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

41. Biront Krzysztof - 1/4 / M30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

42. Biruta Sebastian - 1/4 / M50 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

43. Biziel Michał - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Oleśnica OGT

Niezapłacone

45. Bogucki Oskar - 1/4 / M40 POL Żary ŻARY TRIATHLON TEAM

Zapłacone

46. Bohater Piotr - / M40 POL Wrocław Reprezentant KGP

Zapłacone

47. Boksa Konrad - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

48. Bolisęga Paweł - 1/4 / M20 POL Wierzbno

Zapłacone

49. Bombała Norbert - 1/4 / M40 POL Wrocław Hakuna Matata

Zapłacone

50. Boral Hubert - 1/4 / M30 POL Częstochowa www.expression.pl www.pol-papier.pl

Zapłacone

51. Boral Piotr - 1/4 / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

52. Borkowski Mariusz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

53. Borkowski Paweł - 1/4 / M30 POL Polanica Zdroj Kolarz Polanica

Zapłacone

54. Borowik Marcin - 1/4 / M40 POL Zabkowice Slaskie

Zapłacone

55. Borucki Witold - 1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

56. Brewka Wanda - 1/4 / K30 POL Pierwoszów GT RAT

Niezapłacone

57. Brewka Wojciech - 1/4 / M30 POL Pierwoszów GT RAT

Niezapłacone

58. Brząkalski Krzysiek - 1/4 / M20 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

59. Bucki Przemek - 1/4 / M30 POL Szczodre

Niezapłacone

60. Buczek Bartłomiej - 1/4 / M30 POL Skwierzyna Chihuahua Team

Zapłacone

61. Budny Paweł - 1/4 / M20 POL Świdnica Gucci Gang

Zapłacone

62. Buganik Tomasz - 1/4 / M40 POL Osiecznica

Zapłacone

63. Burda Grzegorz - 1/4 / M40 POL Opole Cyklofan Opole

Niezapłacone

64. Burdelak Agnieszka - / K18 POL Oława Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

65. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

66. Byrdak Monika - 1/4 / K30 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

67. Calanca Tadeusz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

68. Ceberak Bartosz - / M30 POL Lubartow Reprezentacja KGP

Zapłacone

69. Cedro Damian - 1/4 / M40 POL Opole

Zapłacone

70. Cempura Pawel - 1/4 / M40 POL Swidnica

Zapłacone

71. Chernobrivenko Sergey - 1/4 / M30 POL Wroclaw GT RAT

Zapłacone

72. Chicińska Monika - 1/4 / K40 POL Szczepanów

Zapłacone

73. Chmiel Łukasz - 1/4 / M30 POL Pruszowice

Zapłacone

74. Chmieluk Grzegorz - 1/4 / M20 POL Jelcz-Laskowice

Zapłacone

75. Chodlewski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

76. Chodorski Łukasz - 1/4 / M30 POL Henryków Lubański

Zapłacone

77. Chomik Rafał - 1/4 / M40 POL Gliwice Way2Champ

Niezapłacone

78. Chorolewski Paweł - 1/4 / M20 POL Lubin

Zapłacone

79. Chrobot Mariusz - 1/4 / M40 POL Krępice TRIMP - Triathlon Impulse

Zapłacone

80. Chylarecki Robert - 1/4 / M50 POL Wroclaw Gvt

Zapłacone

81. Cieplicki Kamil - 1/4 / M30 POL Czarny Bór CIEPLICKI

Zapłacone

82. Cikoto Krzysztof - 1/4 / M40 POL Wałbrzych

Zapłacone

83. Cisek Bartosz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

84. Cuber Piotr - 1/4 / M40 POL Warszawa CTS/KSP

Zapłacone

85. Cupa Ireneusz - / M40 POL Toruń

Zapłacone

86. Ćwikła Kamil - 1/4 / M30 POL Gliwice Harpagany

Niezapłacone

87. Cybulski Paweł - 1/4 / M40 POL Lubin Biegająca Kasta Miedzianego Miasta

Niezapłacone

88. Cywka Tomek - 1/4 / M40 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

89. Czado Artur - 1/4 / M20 POL Sosnowiec Bolero team

Zapłacone

90. Czarnecki Sylwester - 1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

91. Czechowski Paweł - / M40 POL Wrocław IPA Wrocław

Zapłacone

92. Czerniawski Piotr - 1/4 / M40 POL Dzierżoniów

Zapłacone

93. Danek Paweł - 1/4 / M30 POL Legnica Triathlonowa Legnica

Niezapłacone

94. Danielkiewicz Jarek - 1/4 / M40 POL Lubin

Zapłacone

95. Daniłów Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław DP Synergia

Zapłacone

96. Dawidziak Wojciech - 1/4 / M20 POL Oleśnica

Zapłacone

97. Dębicki Wojtek - 1/4 / M40 POL Namysłów NTT TRIADA Namysłów

Niezapłacone

98. Decathlon Decathlon - 1/4 / M20 POL Wrocław Decathlon Bielany Wrocławskie

Niezapłacone

99. Dereziński Adam - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

100. Deszyński Damian - 1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

101. Dobrochowska Ilona - 1/4 / K40 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

102. Doleżek Krystian - / M40 POL Szczecin KWP Szczecin

Zapłacone

103. Domagała Agnieszka - 1/4 / K30 POL Ząbkowice Śl Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

104. Domagała Marcin - 1/4 / M40 POL Trzebnica

Zapłacone

105. Dominas Filip - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

106. Dominikowski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Niezapłacone

107. Draganek Jakub - 1/4 / M30 POL Wrocław Mirumee

Niezapłacone

108. Drewnicki Sebastian - 1/4 / M30 POL Groblice

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M20 POL Świebodzin CompuTec S.A.

Niezapłacone

110. Duczemiński Dariusz - 1/4 / M40 POL Wroclaw NOA

Zapłacone

111. Duczkowski Rafał - 1/4 / M40 POL Lubin GRZYBIANY TEAM

Zapłacone

112. Duda Dorian - 1/4 / M20 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

113. Dudek Krzysztof - 1/4 / M40 POL Jarosław Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

114. Dudek Mariusz - 1/4 / M30 POL Lubin

Zapłacone

115. Dunat Tomasz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

116. Durmaj Bartek - 1/4 / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

117. Dyblik Piotr - 1/4 / M30 POL Szczawno-Zdrój

Zapłacone

118. Dziak Artur - 1/4 / M30 POL Wrocław Sport Freaks

Zapłacone

119. Dziedzic Radosław - 1/4 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle meblebrw.pl

Niezapłacone

120. Dziembowski Łukasz - 1/4 / M30 POL Mędłów TMTeam

Zapłacone

121. Dziuba Dariusz - 1/4 / M40 POL Wroclaw No name

Zapłacone

122. Engel Krzysztof - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

123. Fast Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław Fasttteam

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy - 1/4 / K40 POL Wrocław Fastteam

Zapłacone

125. Fast Michał - 1/4 / M40 POL Świerzów fasttteam

Zapłacone

126. Federowicz Grzegorz - 1/4 / M40 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

127. Felka Dariusz - 1/4 / M30 POL Gwoździce

Zapłacone

128. Felkel Mateusz - 1/4 / M20 POL Polkowice mSportTeam

Zapłacone

129. Fiedorow Szymon - / M40 POL Wrocław

Zapłacone

130. Figiel Aleksandra - 1/4 / K20 POL Wrocław

Niezapłacone

131. Fijałkowski Tomasz - 1/4 / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

132. Filipowski Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

133. Fojtar Zbigniew - 1/4 / M40 POL Krzeptów EL TORO LOCO

Zapłacone

134. Folga Marek - 1/4 / M40 POL Wrocław Team Karaś

Zapłacone

135. Fonrobert Dominik - 1/4 / M40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

136. Fryziel Norbert - 1/4 / M40 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

137. Futoma Rafał - 1/4 / M40 POL Radków FUTEREK TEAM

Zapłacone

138. Gabrys Slawomir - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

139. Gaj-Jurczyk Renata - 1/4 / K40 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

140. Gajowy Michal - 1/4 / M30 POL Mokronos Górny

Zapłacone

141. Galara Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

142. Gałek Anna - 1/4 / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

143. Gałkiewicz Irena - 1/4 / K40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

144. Gałwa Krystian - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

145. Garlińska Weronika - 1/4 / K20 POL Wrocław

Zapłacone

146. Gąsiorowski Jacek - 1/4 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

147. Gaździk Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

148. Gibała Paweł - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

149. Giedrys Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

150. Glajc Daniel - 1/4 / M40 POL Cieszyn TRINERGY

Zapłacone

151. Głębocki Adam - 1/4 / M40 POL Wrocław #GlebockiTeam

Zapłacone

152. Głód Mateusz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

153. Głogowski Mirek - 1/4 / M50 POL Siedlęcin

Zapłacone

154. Główka Dariusz - 1/4 / M20 POL Oborniki Śląskie No limits

Niezapłacone

155. Główka Paweł - 1/4 / M20 POL Żary TMTeam

Zapłacone

156. Głuch Grzegorz - 1/4 / M30 POL Trzebnica

Zapłacone

157. Godlewski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Żarów Gvt

Zapłacone

158. Golemiec Kazimierz - 1/4 / M50 POL Wrocław Kermi Polska

Zapłacone

159. Goleniewski Tomasz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

160. Gomoła Mateusz - 1/4 / M30 POL Krzeptów Daft Tri

Zapłacone

161. Gorczyca Jakub - 1/4 / M20 POL Wrocław Nokia

Zapłacone

162. Gorlowski Emil - 1/4 / M40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

163. Górski Łukasz - 1/4 / M30 POL Kamień

Zapłacone

164. Gorski Wojciech - 1/4 / M40 POL Legnica

Zapłacone

165. Grabarek Konrad - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

166. Graczyk Kamil - 1/4 / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

167. Gradowski Łukasz - 1/4 / M40 POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

168. Graniczny Krzysztof - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

169. Greszta Katarzyna - 1/4 / K40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

170. Greszta Piotr - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

171. Grodzinska Ania - 1/4 / K30 POL Opole Qulka team

Niezapłacone

172. Groński Robert - 1/4 / M40 POL Wrocław Wroclaw Marathon Team

Zapłacone

173. Grundys Paweł - 1/4 / M30 POL Kamieniec Wrocławski GVT

Zapłacone

174. Gruszecki Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

175. Gruszka Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

176. Gruz Robert - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

177. Grycman Łukasz - 1/4 / M40 POL Smardze Sparta Ultra Team

Zapłacone

178. Grygiel Leszek - 1/4 / M50 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

179. Gryszkiewicz Pawel - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

180. Grzebielucha Jan - 1/4 / M30 POL Londyn

Niezapłacone

181. Grzegorczyk Patryk - 1/4 / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

182. Gumiński Przemysław - 1/4 / M30 POL Ozimek

Niezapłacone

183. Hachol Tomasz - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

184. Hachoł Grażyna - 1/4 / K50 POL Wrocław

Zapłacone

185. Hadryś Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Tmteam

Zapłacone

186. Hajnos-Małecka Maria - 1/4 / K30 POL Szaflary SlowMotion 111.kegel.pl

Zapłacone

187. Halicki Robert - 1/4 / M40 POL Pustaków Żurawski Tmteam

Zapłacone

188. Halko Daniel - 1/4 / M20 POL Lubin W ćwierci z żelaza

Zapłacone

189. Halska Ania - 1/4 / K30 POL Cieszyn ENDURE TEAM

Zapłacone

190. Hałada Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

191. Hartel Piotr - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

192. Hartman Patrycjusz - 1/4 / M30 POL Lubomia

Zapłacone

193. Hawryluk Marek - 1/4 / M40 POL Wrocław PWr/K13

Zapłacone

194. Hejber Grzegorz - 1/4 / M40 POL Lubin

Zapłacone

195. Hołyst Andrzej - 1/4 / M30 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

196. Hrydczuk Wiesław - 1/4 / M50 POL Stary Wiązów

Zapłacone

197. Hypiak Joanna - 1/4 / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley

Zapłacone

198. Idzikowski Maciej - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

199. Ignatowska Justyna - 1/4 / K30 POL Nysa caffedelmondo.pl

Niezapłacone

200. Iwan Rafał - 1/4 / M30 POL Bolesławiec Fitwheels.eu / Bikestacja.pl

Zapłacone

201. Iwanowski Jacek - 1/4 / M30 POL Małkinia Tria- Team Bruchkoebel

Zapłacone

202. Jabłoński Artur - 1/4 / M40 POL Wrocław wksm jetriders

Niezapłacone

203. Jabłoński Paweł - 1/4 / M40 POL Kudowa-Zdrój Kudowianka Run

Zapłacone

204. Jachimiak Michał - 1/4 / M18 POL Piaseczno

Zapłacone

205. Jachimiak Wojciech - 1/4 / M50 POL Piaseczno Its cycling circus...

Zapłacone

206. Jackowiak Piotr - 1/4 / M30 POL Brzeg Gvt / sztukaRuchu

Niezapłacone

207. Jagiello Malgorzata - 1/4 / K50 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Niezapłacone

208. Jagosz Jakub - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

209. Jakimiuk Daniel - 1/4 / M20 POL Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO

Zapłacone

210. Jakubowski Andrzej - 1/4 / M60 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

211. Jakubowski Dawid - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

212. Jakubowski Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

213. Jamrozik Mateusz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

214. Janicki Andrzej - 1/4 / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

215. Janisławski Maciej - 1/4 / M20 POL Jelenia Góra

Zapłacone

216. Janiszewski Mirosław - 1/4 / M40 POL Złotoryja DSSE

Zapłacone

217. Janiszewski Wojciech - 1/4 / M30 POL Kraków TriWise

Zapłacone

218. Jankowski Janusz - 1/4 / M30 POL Nysa Fight like a brave

Zapłacone

219. Janusz Izabela - 1/4 / K20 POL Środa Śląska

Zapłacone

220. Januszko Krzysztof - 1/4 / M30 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

221. Jaracz Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Kamienna Góra KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

222. Jarczewski Adam - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

223. Jarosz Artur - 1/4 / M40 POL Jędrzejów

Zapłacone

224. Jarząbek Krzysztof - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

225. Jasiczek Radek - 1/4 / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

226. Jaśkowiec Mateusz - 1/4 / M30 POL Skorogoszcz Lewin Biega

Zapłacone

227. Jaskuła Katarzyna - 1/4 / K40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

228. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec

Niezapłacone

229. Jasnoch Marcin - 1/4 / M30 POL Bytom Olusia Team

Niezapłacone

230. Jastrowicz Jacek - 1/4 / M40 POL Żary Triathlon Team Żary

Zapłacone

231. Jawor Marcin - 1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

232. Jaworski Adrian - 1/4 / M30 POL Żary GVT

Niezapłacone

233. Jaworski Piotr - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

234. Jazy Jacek - 1/4 / M40 POL Lubin

Zapłacone

235. Jedlińska Katarzyna - 1/4 / K30 POL Świdnica DSSE

Zapłacone

236. Jedliński Jacek - 1/4 / M40 POL Legnica DSSE

Zapłacone

237. Jedowski Maciej - 1/4 / M30 POL Susz Endure Team

Zapłacone

238. Jędruch Katarzyna - / K30 POL Szczecin KMP Świnoujście

Zapłacone

239. Jędrzejczyk Natalia - 1/4 / K30 POL Warszawa Triwawa

Zapłacone

240. Jędrzejewski Jakub - 1/4 / M30 POL Wrocław Bosch

Zapłacone

241. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M50 POL Gołaczów Jeka team

Zapłacone

242. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

243. Jelonek Piotr - 1/4 / M40 POL Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

244. Jerzak Piotr - 1/4 / M30 POL Kamionki

Zapłacone

245. Jeżak Karolina - / K30 POL Radom KSP Warszawa KRP Warszawa III

Zapłacone

246. Jurkiewicz Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław 3M TRIATHLON TEAM

Zapłacone

247. Juszczyński Robert - 1/4 / M20 POL Wrocław Pan

Zapłacone

248. Kaczaniuk Jeremiasz - 1/4 / M20 POL Kamiennik

Zapłacone

249. Kaczmarek Andrzej - 1/4 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

250. Kaczorowski Marcin - 1/4 / M40 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

251. Kadłubowski Piotr - 1/4 / M40 POL Brzeg Kotwica Brzeg / Autogazexpert Runners Team

Zapłacone

252. Kalembkiewicz Piotr - 1/4 / M40 POL Wroclaw Mirotrans

Niezapłacone

253. Kalinowska Maja - 1/4 / K40 POL Raszówka

Niezapłacone

254. Kaliski Piotr - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

255. Kalita Katarzyna - 1/4 / K30 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

256. Kałuża Michał - 1/4 / M20 POL Głuchołazy

Zapłacone

257. Kałużny Bartosz - 1/4 / M40 POL Krotoszyn LANGE TRI COACH

Zapłacone

258. Kałużny Wojciech - 1/4 / M40 POL Świdnica Biegowa Świdnica

Niezapłacone

259. Kamiński Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław Kb Sobótka

Zapłacone

260. Kandefer Robert - 1/4 / M40 POL Głuszyca

Zapłacone

261. Kapiarz Julia - 1/4 / K20 POL Klikuszowa

Zapłacone

262. Karaś Michał - 1/4 / M20 POL Bielawa pickSaaS Team

Niezapłacone

263. Karch Tomasz - 1/4 / M30 POL Świebodzice ŻELAZNA ŚWIDNICA

Zapłacone

264. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

265. Kargol Paweł - 1/4 / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Truathlonowa

Zapłacone

266. Karp Dariusz - 1/4 / M40 POL Biały Kościół Karp Sport Team

Zapłacone

267. Karpienia Ewa - / K40 POL Szczecin CKS ORKA SZCZECIN

Zapłacone

268. Karpiewski Lukasz - 1/4 / M30 POL Krotoszyn LAB. Krotoszyn

Zapłacone

269. Karyś Zbigniew - 1/4 / M50 POL Mielec Start Ścinawa

Zapłacone

270. Kata Wiesław - 1/4 / M40 POL Lubin

Zapłacone

271. Kaucka Alicja - 1/4 / K30 POL Bielawa

Zapłacone

272. Kaźmierczak Krzysztof - 1/4 / M40 POL Głogów

Zapłacone

273. Kędzia Michał - 1/4 / M40 POL Wrocław Majkel

Zapłacone

274. Kędzierski Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Sport Freaks

Zapłacone

275. Kędzior Piotr - 1/4 / M40 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

276. Kendra Pavlo - 1/4 / M20 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

277. Kęsy-Kowalska Hanna - 1/4 / K50 POL Szczawno-Zdrój SzczawnoRun

Zapłacone

278. Kęsy-Kowalska Hanna - 1/4 / K50 POL Szczawno-Zdrój SzczawnoRun

Niezapłacone

279. Kielar Mirosław - 1/4 / M40 POL Jedlina-Zdrój GVT

Zapłacone

280. Kiełbasa Paweł - 1/4 / M40 POL Strzegom GT RAT

Zapłacone

281. Kilinger Grzegorz - 1/4 / M40 POL Świdnica

Niezapłacone

282. Kinal Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wrocław Sport Freaks Poland

Zapłacone

283. Kiślewski Wojciech - 1/4 / M50 POL Libiąż Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Niezapłacone

284. Kitkowski Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Lądek Zdrój SUPERSNOW

Zapłacone

285. Klapuch Michał - 1/4 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

286. Klementowski Jan - 1/4 / M40 POL Wrocław Klemens Team

Zapłacone

287. Klimas Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Niezapłacone

288. Klimczak Marcin - / M40 POL Wrocław TMTEAM

Zapłacone

289. Klodziński Robert - 1/4 / M50 POL Szczecin

Niezapłacone

290. Kluczyński Tomasz - 1/4 / M50 POL Mirków Gvt

Niezapłacone

291. Kłodnicki Kacper - 1/4 / M20 POL Oleśnica OGT

Zapłacone

292. Kłos Jan - 1/4 / M30 POL Oława

Zapłacone

293. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

294. Knapik Paweł - / M30 POL Bolewice NTONBIKE

Zapłacone

295. Knura Karol - 1/4 / M20 POL Kobyla

Zapłacone

296. Kobusiński Adrian - 1/4 / M30 POL Brzeg Dolny FitStyle Team

Zapłacone

297. Kobyłka Patryk - 1/4 / M20 POL Kalisz

Zapłacone

298. Kocenda Wojciech - 1/4 / M30 POL Zdzieszowice Pro-Run Wrocław

Zapłacone

299. Kochanowski Rafał - 1/4 / M40 POL Opole Trans Ekspert

Zapłacone

300. Kochon Łukasz - 1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

301. Koczajewski Seweryn - / M40 POL Jędrzejów

Zapłacone

302. Koczut Marel - 1/4 / M30 POL Nysa #TheMechanic

Niezapłacone

303. Kolarz-Palka Magdalena - 1/4 / K30 POL Wroclaw NOA

Niezapłacone

304. Kolenda Sebastian - 1/4 / M20 POL Wrocław Decathlon Bielany Wrocławskie

Zapłacone

305. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Legnica TMTeam

Niezapłacone

306. Kołodziej Mariusz - 1/4 / M40 POL Legnica TMTeam

Zapłacone

307. Kołodziejczyk Grzegorz - 1/4 / M30 POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

308. Kołpaczyński Adam - 1/4 / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

309. Komarenko Oleksandr - 1/4 / M30 POL Dnipro szop pracz

Zapłacone

310. Komarnicki Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

311. Komejko Dariusz - 1/4 / M40 POL Wysoka

Zapłacone

312. Konarski Rafał - 1/4 / M40 POL Rogoźnik strefa pozytywnych zmian

Niezapłacone

313. Konarski Robert - 1/4 / M30 POL Krotoszyn

Zapłacone

314. Kończak Dariusz - 1/4 / M30 POL Lubin Val di Sport

Zapłacone

315. Konczak Waldek - 1/4 / M30 POL Trzebcz Valdisport

Zapłacone

316. Kondracki Łukasz - 1/4 / M30 POL Zgorzelec

Zapłacone

317. Kopeć Arkadiusz - 1/4 / M30 POL Wrocław Twoja Stara

Zapłacone

318. Kopyczynski Tomasz - 1/4 / M30 POL Zielęcice

Zapłacone

319. Korpecki Krzysztof - / M30 POL Wojcieszów

Zapłacone

320. Korzeń Artur - 1/4 / M40 POL Oława JELCZ TRIATHLON PROJECT

Zapłacone

321. Korzystko Piotr - 1/4 / M30 POL Złotoryja Olaws

Zapłacone

322. Koscielny Wojciech - 1/4 / M40 POL Żywiec Nogi Mnie Bolą...

Niezapłacone

323. Kosek Aleksandra - 1/4 / K40 POL Jawor

Zapłacone

324. Kosendiak Władysław - 1/4 / M30 POL Wrocław Sport Freaks Poland

Zapłacone

325. Kosiarski Bartosz - 1/4 / M40 POL Krotoszyn

Zapłacone

326. Kosicki Bartłomiej - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

327. Kosicki Radosław - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

328. Kosiński Jarosław - 1/4 / M30 POL Wrocław OnMyOwn

Niezapłacone

329. Kosiorowski Adam - 1/4 / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

330. Kostka Filip - 1/4 / M20 POL Wrocław Twoja stara

Zapłacone

331. Koszut Marek - 1/4 / M30 POL Nysa

Zapłacone

332. Kotas Roman - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

333. Kotfica Paulina - 1/4 / K30 POL Świebodzice GVT BMC

Niezapłacone

334. Kotlarski Marcin - 1/4 / M40 POL Świebodzice

Niezapłacone

335. Kotra Jacek - 1/4 / M30 POL Smolnica Watacha

Zapłacone

336. Kovacs Robert - 1/4 / M30 POL Wrocław Ignaś i Gu Team

Niezapłacone

337. Kowal Boris - 1/4 / M30 FRA Wrocław

Zapłacone

338. Kowalczyk Marek - / M40 POL Bydgoszcz Komenda Główna Policji

Zapłacone

339. Kowalczyk Tomasz - 1/4 / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

340. Kowalik Grzegorz - 1/4 / M50 POL Mariew Runowo Rangers - Generali

Zapłacone

341. Kowalski Piotr - 1/4 / M20 POL Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

342. Krakowska Anna - 1/4 / K30 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

343. Kraśniewski Daniel - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

344. Krasowski Marek - 1/4 / M40 POL Żary Zary triathlon team

Zapłacone

345. Krauze Tomaszadam - 1/4 / M50 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

346. Krawczyk Bernard - 1/4 / M40 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

347. Krawczyk Mateusz - 1/4 / M30 POL Boleścin Marcus Team

Zapłacone

348. Król Lech - 1/4 / M30 POL Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn

Zapłacone

349. Król Maciej - 1/4 / M20 POL Rdzawa TRIWISE TRIATHLON TEAM

Zapłacone

350. Król-Pidanty Marzena - 1/4 / K40 POL Strzegom i-sport

Zapłacone

351. Krupa Adam - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

352. Krupinski Jakub - 1/4 / M30 POL Zgorzelec TMTeam / Edi-Team

Zapłacone

353. Kruszyński Jakub - 1/4 / M20 POL Wrocław teamTriathlonMission

Niezapłacone

354. Krzesaj Mariusz - 1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Multifit

Zapłacone

355. Krzymiński Rafał - 1/4 / M40 POL Wrocław Kaylo team

Zapłacone

356. Krzywda Dominik - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

357. Księżarek Łukasz - 1/4 / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

358. Kubiak Marcin - 1/4 / M40 POL Wrocław Biegamy we Wrocławiu

Niezapłacone

359. Kubiak Przemyslaw - 1/4 / M40 POL Wilczyce Pro-Run Wrocław

Zapłacone

360. Kubicki Tomasz - 1/4 / M50 POL Oleśnica KUBISIA TEAM OLEŚNICA ,OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA

Zapłacone

361. Kubiczek Grzegorz - 1/4 / M30 POL Pietrowice Wielkie

Zapłacone

362. Kubis Piotr - 1/4 / M50 POL Wrocław GVT

Zapłacone

363. Kucza Daniel - 1/4 / M40 POL Świdnica KORFF TEAM

Niezapłacone

364. Kuczyńska Kinga - 1/4 / K20 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

365. Kulczycki Krystian - 1/4 / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

366. Kulesza Jakub - 1/4 / M30 POL Jelenia Góra triathlon club

Zapłacone

367. Kulina Maciej - 1/4 / M20 POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

368. Kuliś Jakub - 1/4 / M20 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

369. Kuliś Jarosław - 1/4 / M20 POL Radosmko ThrowNewRunTeamException

Zapłacone

370. Kułyk Łukasz - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

371. Kupczyk Tomasz - 1/4 / M40 POL Lomianki Dolne Collins aerospace

Zapłacone

372. Kupiec Maciej - 1/4 / M30 POL Iwiny

Zapłacone

373. Kurczycki Michał - 1/4 / M40 POL Olsztyn Waniewski Coaching

Zapłacone

374. Kurowski Adam - 1/4 / M40 POL Wrocław LTT

Zapłacone

375. Kurowski Rafał - 1/4 / M40 POL Będzin Banda z Placu

Zapłacone

376. Kurowski Wojciech - 1/4 / M30 POL Wrocław TRIACTIV RIDLEY

Zapłacone

377. Kurzawa Marcin - 1/4 / M40 POL Trzcinica Sparta Ultra Team

Zapłacone

378. Kuś Michal - 1/4 / M30 POL Gliwice

Zapłacone

379. Kuźmicki Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

380. Kuzynin Adam - 1/4 / M40 POL Proszkowice Empol Bike Team

Zapłacone

381. Kwiatkowska Katarzyna - 1/4 / K30 POL Dzierżoniów

Niezapłacone

382. Uczestnik anonimowy - 1/4 / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

383. Kwiatkowski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

384. Kwinta Sławomir - 1/4 / M40 POL Dzierżoniów MARCUS TEAM

Zapłacone

385. Kwolek Jaroslaw - 1/4 / M50 POL Bolesławiec

Zapłacone

386. Lach Rafał - 1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

387. Lach Sebastian - 1/4 / M40 POL Grodków UKS Znicz triathlon

Zapłacone

388. Lajtner Miroslaw - 1/4 / M30 POL Raciborz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

389. Lankauf Jacek - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

390. Laskowska Aneta - 1/4 / K40 POL Głogów Team Sport Górski

Niezapłacone

391. Latkowski Mariusz - 1/4 / M30 POL Wrocław Sports Freaks

Zapłacone

392. Lenkowska Adrianna - 1/4 / K20 POL Poznań RANO

Zapłacone

393. Leśko Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław Sports Freaks Poland

Zapłacone

394. Leśniak Karolina - 1/4 / K30 POL Wrocław TMTEAM

Zapłacone

395. Lewandowski Maciej - 1/4 / M30 POL Wrocław #DASHRADE Team

Zapłacone

396. Lewandowski Marek - 1/4 / M30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

397. Lewandowski Wojciech - 1/4 / M30 POL Żerniki Wrocławskie TMTeam

Zapłacone

398. Lewczak Darek - 1/4 / M50 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

399. Lewicki Łukasz - 1/4 / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

400. Lichacz Ania - 1/4 / K30 POL Smolec Rok

Zapłacone

401. Lichacz Miłosz - 1/4 / M30 POL Smolec

Zapłacone

402. Liebenthal Tadeusz - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

403. Ligas Dariusz - 1/4 / M40 POL Wierzbice

Zapłacone

404. Lindner Marek - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

405. Liputa Grzesiek - 1/4 / M30 POL Wrocław Backrunners Wrocław

Zapłacone

406. Lis Rafał - 1/4 / M40 POL Mokronos Dolny Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

407. Lisowski Kamil - 1/4 / M30 POL Dobroszyce

Niezapłacone

408. Łaba Daniel - 1/4 / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Niezapłacone

409. Łaba Piotr - 1/4 / M30 POL Siechnice

Zapłacone

410. Łaciński Bogusław - 1/4 / M50 POL Brzeg Ślęzak Team

Zapłacone

411. Łaźniowski Dawid - 1/4 / M30 POL Kudowa Zdrój Kudowianka cyklon proal team

Zapłacone

412. Łazorczyk Łukasz - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

413. Łesejko Mateusz - 1/4 / M40 POL Kielczow

Zapłacone

414. Łokacz Michał - 1/4 / M20 POL Wrocław Decathlon Bielany Wrocławskie

Zapłacone

415. Łoziński Wojciech - / M40 POL Złotoryja

Zapłacone

416. Łukaszewicz Dawid - 1/4 / M30 POL Wrocław #NartyOk.pl

Zapłacone

417. Łukawski Krzysztof - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

418. Łusiak Mariusz - 1/4 / M30 POL Gliwice Way2Champ

Zapłacone

419. Łyga Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

420. Łysuniec Marcin - 1/4 / M30 POL Wroclaw TMTeam

Zapłacone

421. M-K Konrad - / M30 POL Nowy Tomyśl NTonBIKE

Zapłacone

422. Machowski Łukasz - 1/4 / M20 POL Zgorzelec

Niezapłacone

423. Maciantowicz Wojciech - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

424. Maciaszek Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

425. Maciejewski Karol - 1/4 / M30 POL Nadolice Wielkie GT RAT

Zapłacone

426. Maciejewski Maciej - 1/4 / M30 POL Sobótka

Zapłacone

427. Maciejewski Marcin - 1/4 / M20 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

428. Maciuszek Łukasz - 1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

429. Mądrzak Sławek - 1/4 / M40 POL Ostrów Wielkopolski ZIAJA TEAM

Zapłacone

430. Maertens Martin - 1/4 / M20 DEU Bingen

Niezapłacone

431. Majchrzak Łukasz - 1/4 / M30 POL Klomnice

Zapłacone

432. Majchrzak Magdalena - / K30 POL Kornice

Zapłacone

433. Malaczewski Łukasz - 1/4 / M40 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

434. Malik Kuba - 1/4 / M30 POL Święta Katarzyna

Zapłacone

435. Malinowski Piotr - 1/4 / M20 POL Piła Stachowscy.eu

Zapłacone

436. Małecki Mateusz - 1/4 / M30 POL Nowy Targ 111.kegel.pl

Zapłacone

437. Małeska Rafał - 1/4 / M30 POL Wędrynia

Niezapłacone

438. Małota Damian - 1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Laboratorium Sportu/KS Blokersi KK

Zapłacone

439. Maniak Adam - / M40 POL Miloszyce Jtp

Niezapłacone

440. Marczyński Maciej - 1/4 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

441. Marek Rafał - 1/4 / M20 POL Trzebinia KT ŻYWIEC, SPPP BIELSKO-BIAŁA

Zapłacone

442. Marek Robert - 1/4 / M40 POL Rybnik P-TECH Team

Zapłacone

443. Markiewicz Marcin - 1/4 / M40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

444. Markowski Darek - 1/4 / M60 Police
POL Polanica Zdroj litwin triatlon

Zapłacone

445. Markowski Maciej - 1/4 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

446. Markowski Wojciech - 1/4 / M30 POL Zagórze Śląskie MARCUS TEAM

Zapłacone

447. Martynowski Łukasz - 1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

448. Masłowiec Bartosz - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

449. Masłowski Jacek - 1/4 / M30 POL Oborniki Śląskie Jacek Masłowski

Zapłacone

450. Masłowski Michał - 1/4 / M40 POL Galowice TMTeam

Zapłacone

451. Masłowski Michał - 1/4 / M20 POL Oborniki Śląskie No Limits

Zapłacone

452. Masłowski Tadeusz - 1/4 / M50 POL Oborniki Śląskie No limits

Zapłacone

453. Mateusiak Tomasz - 1/4 / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

454. Matkowski Jarosław - 1/4 / M50 POL Świdnica

Zapłacone

455. Matysik Konrad - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

456. Mazur Marek - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

457. Uczestnik anonimowy - 1/4 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

458. Medyk Damian - 1/4 / M30 POL Legnica

Zapłacone

459. Michalak Jakub - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

460. Michalak Marek - 1/4 / M50 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

461. Michalak Wojtek - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

462. Michalik Konrad - / M30 POL Nowy Tomyśl KPP Nowy Tomyśl

Zapłacone

463. Michalski Jakub - 1/4 / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

464. Michałek Grzegorz - 1/4 / M30 POL Wroclaw TriActiv Ridley

Zapłacone

465. Michałek Joanna - 1/4 / K20 POL Wrocław TRIACTIV RIDLEY

Zapłacone

466. Michniewicz Maciej - 1/4 / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

467. Michoń Olek - 1/4 / M20 POL Nysa

Zapłacone

468. Miciak Krzysztof - 1/4 / M50 POL Żerniki Wrocławskie GVT

Zapłacone

469. Mieczkowski Andrzej - 1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

470. Mielcarek Dawid - 1/4 / M20 POL Września

Zapłacone

471. Mielnicki Wojciech - 1/4 / M40 POL Oława TriMission

Zapłacone

472. Mielnik Krzysztof - 1/4 / M30 POL Namysłów Diehl Controls

Zapłacone

473. Mierzwiak Marek - 1/4 / M40 POL Oława RADOSNA STREET

Zapłacone

474. Mikulski Łukasz - 1/4 / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

475. Milanowski Krzysztof - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

476. Milczarek Artur - 1/4 / M30 POL Bolesławiec

Zapłacone

477. Minkina Maciej - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

478. Minta Paweł - 1/4 / M30 POL Pustkow Żurawski

Niezapłacone

479. Miś Piotr - 1/4 / M20 POL Namyslów

Zapłacone

480. Misiewicz Mariusz - 1/4 / M30 POL Wrocław -Mis.

Zapłacone

481. Miśkiewicz Bartosz - 1/4 / M40 POL Wieliczka Triwise

Niezapłacone

482. Mlak Kazimierz - 1/4 / M60 POL Milikowice Wielka Sowa

Zapłacone

483. Młynarczuk Marcin - 1/4 / M30 POL Żarów

Zapłacone

484. Moga Piotr - 1/4 / M30 POL Baranów Sparta Ultra Team

Zapłacone

485. Morawiec Marcin - 1/4 / M40 POL Smardzów Wrocławski

Niezapłacone

486. Motyka Krzysztof - 1/4 / M30 POL Zielona Góra SUCHA PANY

Zapłacone

487. Mroczek Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

488. Mroczkowski Karol - 1/4 / M20 POL Wrocław #DASHRADE TMTEAM

Zapłacone

489. Mróz Marcin - 1/4 / M40 POL Legnica

Niezapłacone

490. Mróz Stefan - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

491. Mróz Wojciech - 1/4 / M30 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

492. Mróz-Nowińska Iwona - 1/4 / K40 POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

493. Musiał Dawid - 1/4 / M30 POL Kraków Hager Sport Team

Zapłacone

494. Naskrętski Andrzej - 1/4 / M40 POL Krępice

Zapłacone

495. Uczestnik anonimowy - 1/4 / K40 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

496. Nazary Piotr - 1/4 / M40 POL Przecławice Oborygeni

Zapłacone

497. Nestorowicz Konrad - 1/4 / M40 POL Wroclaw Triathlon Wrocław

Niezapłacone

498. Niedzielski Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław Judo Tigers

Zapłacone

499. Niewiadomski Marcin - 1/4 / M20 POL Wrocław Alkoturyści

Zapłacone

500. Nikitenko Oleksandr - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

501. Nolbert Adam - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

502. Nowacki Piotr - 1/4 / M30 POL Kielczow

Zapłacone

503. Nowak Adam - 1/4 / M40 POL Gliwice Tab2

Zapłacone

504. Nowak Adam - 1/4 / M30 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

505. Nowak Bartłomiej - 1/4 / M30 POL Komorowice Forge Your Future

Zapłacone

506. Nowak Grzegorz - 1/4 / M50 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

507. Nowak Marian - 1/4 / M50 POL Lubin Msport

Zapłacone

508. Nowakowski Jakub - 1/4 / M20 POL Wrocław SwimmingLab

Zapłacone

509. Nowicki Bartosz - / M30 POL Bydgoszcz OPP Bydgoszcz

Zapłacone

510. Nowicki Kacper - 1/4 / M20 POL Częstochowa

Zapłacone

511. Nowicki Wojciech - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

512. Nowosielski Andrzej - 1/4 / M40 POL Szczecin KONITEX Andrzej Nowosielski Sp.JW

Zapłacone

513. Nykaza Adam - 1/4 / M50 POL Klikuszowa

Zapłacone

514. Olejnik Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

515. Olender Grzegorz - 1/4 / M40 POL Opole GT RAT

Zapłacone

516. Oleńska Anna - 1/4 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

517. Oleszczuk Tunia - 1/4 / K30 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

518. Oliwiak Maciej - 1/4 / M30 POL Warszawa EDC TRI

Zapłacone

519. Olkowski Przemek - 1/4 / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

520. Olszewski Aleksander - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

521. Opała Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław IBM

Zapłacone

522. Orłowski Kamil - 1/4 / M30 POL Wroclaw PIK

Zapłacone

523. Orłowski Tadeusz - 1/4 / M40 POL Lutynia ExBake Team

Zapłacone

524. Ornebjerghus Erik - 1/4 / M60 DNK Vætløse HareTri IPA DENMARK

Niezapłacone

525. Ostolska Sylwia - 1/4 / K40 POL Szczecin

Zapłacone

526. Ostrowski Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław Ostry Team/PolmeRun

Zapłacone

527. Ostrowski Waldemar - 1/4 / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

528. Oszmiańczuk Marcin - 1/4 / M40 POL Żary Żary Triathol Team

Zapłacone

529. Otoliński Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Twoja Stara

Zapłacone

530. Ottenbreit Adrian - 1/4 / M30 POL Kąty Wrocławskie TeamKaraś

Zapłacone

531. Owczarek Mirosław - 1/4 / M60 POL Głowno

Zapłacone

532. Owczarek Zbigniew - 1/4 / M30 POL Głowno

Zapłacone

533. Pabich Beniamin - 1/4 / M30 POL Polkowice

Niezapłacone

534. Pachla Marcin - 1/4 / M40 POL Wałbrzych

Zapłacone

535. Pacholak Andrzej - 1/4 / M50 POL Ząbkowice Śląskie

Zapłacone

536. Pacholak Marcin - 1/4 / M30 POL Ząbkowice Śląskie LUFT TRI TEAM

Zapłacone

537. Pacuła Paweł - 1/4 / M40 POL Chojnów Teamkaras

Zapłacone

538. Palka Jacek - / M40 POL Dobra KWP Kraków

Zapłacone

539. Panas Iwona - / K30 POL Chełm Chełmska Grupa Triathlonowa

Zapłacone

540. Papierski Tomasz - 1/4 / M40 POL Karwiany

Zapłacone

541. Paprocki Przemek - 1/4 / M30 POL Wysoka Decathlon Bielany Wrocławskie

Zapłacone

542. Paszkowski Andrzej - / M40 POL Olszyna OLSZYNA BIEGA

Zapłacone

543. Paterek Leszek - 1/4 / M40 POL Tychy Trenujtriathlon

Niezapłacone

544. Pawluk Tomasz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

545. Pawlus Violetta - 1/4 / K40 POL Siechnice Ślęzak Team

Zapłacone

546. Perłakowski Karol - 1/4 / M30 POL Wilczyce

Zapłacone

547. Perłakowski Tadeusz - 1/4 / M60 POL Gaworzyce MTS Drużyna Szpiku KGHM

Zapłacone

548. Piasecki Aleksander - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

549. Piasecki Paweł - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

550. Piątkowski Marcin - 1/4 / M30 POL Wałbrzych Gira się kręci

Zapłacone

551. Piątkowski Tomasz - 1/4 / M40 POL Głuszyca Gira się kręci

Zapłacone

552. Pidanty Grzegorz - 1/4 / M40 POL Strzegom Strzegom ZHR

Zapłacone

553. Pietruszka Ewa - 1/4 / K30 POL Poznań BE_3 Cityzen Poznań

Zapłacone

554. Pietrzak Błażej - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

555. Pietrzyk Piotr - 1/4 / M30 POL Trzebnica TriFamily

Zapłacone

556. Pietyszuk Dariusz - 1/4 / M40 POL Gliwice Pietyszuk Extreme Team

Zapłacone

557. Pliszka Mateusz - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

558. Pluta Adam - 1/4 / M30 POL Krotoszyn Krotoszyńska Grupa Biegowa

Zapłacone

559. Pławiak Anna - 1/4 / K30 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

560. Płócienniczak Dominik - / M40 POL Dąbrowa Górnicza TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA

Zapłacone

561. Pociecha Patryk - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

562. Podgórski Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Kiedyś Wygram

Zapłacone

563. Podgórski Tomasz - 1/4 / M40 POL Gliwice

Zapłacone

564. Podsiadlo Jan - 1/4 / M40 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

565. Pol Bartosz - 1/4 / M30 POL Rawicz Waniewski Coaching

Zapłacone

566. Polak Krzysztof - / M40 POL Jastkowice Klub kolarski Sokół Stalowa Wola

Niezapłacone

567. Polański Zbigniew - 1/4 / M50 POL Strzelce Opolskie Pik

Zapłacone

568. Polewski Wojciech - 1/4 / M40 POL Wałbrzych Zagłębie Wałbrzych

Zapłacone

569. Połącarz Adam - 1/4 / M30 POL Bielsko-Biala tri4five

Zapłacone

570. Półgrabia Dawid - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

571. Poparda Sebastian - 1/4 / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Niezapłacone

572. Popiela Jacek - 1/4 / M40 POL Koszyce Małe Krystek Tri

Zapłacone

573. Posacki Zbigniew - 1/4 / M40 POL Lubiąż Wołów Biega

Zapłacone

574. Pośpieszny Mateusz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

575. Posyniak Piotr - 1/4 / M40 POL Brzeg

Zapłacone

576. Poszelezny Dariusz - 1/4 / M40 POL Warszwa JTENDO

Zapłacone

577. Poz Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

578. Prentki Jarosław - / M40 POL Poznań NSZZP KWP Poznań

Zapłacone

579. Prisacariu Laurentiu - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

580. Promirski Norbert - 1/4 / M40 POL Wrocław RH SWIM WROCŁAW

Zapłacone

581. Prządo Łukasz - 1/4 / M20 POL Wrocław Deloitte Adventure Team

Zapłacone

582. Przybyło Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

583. Ptak Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Wilkszyn Spartanie Dzieciom

Zapłacone

584. Puchalski Przemysław - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

585. Pudlis Dawid - 1/4 / M20 POL Wrocław BNY MELLON

Niezapłacone

586. Pyka Marek - 1/4 / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

587. Rabenda Marcin - 1/4 / M40 POL Pielgrzymka Olaws Złotoryja

Zapłacone

588. Rabski Tomek - 1/4 / M30 POL Zgorzelec

Zapłacone

589. Rabsztyn Andrzej - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

590. Radecki Maciej - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

591. Radko Krystian - 1/4 / M40 POL Poniatowice Gm. Oleśnica Gvt

Zapłacone

592. Raj Paweł - 1/4 / M40 POL Opole

Niezapłacone

593. Rajca Michał - 1/4 / M20 POL Wroclaw GVT BMC TRIATHLON TEAM

Niezapłacone

594. Ratajczak Marek - 1/4 / M50 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

595. Reczuch Adam - 1/4 / M40 POL Wrocław 7 Kontynentów

Zapłacone

596. Reczuch Tomek - 1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

597. Redzio Piotr - 1/4 / M20 POL Środa Śląska

Niezapłacone

598. Rekowski Norbert - / M30 POL Legnica Triathlonowa Legnica

Zapłacone

599. Remlein Piotr - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

600. Rogozińska Beata - 1/4 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

601. Roman Krzysztof - / M40 POL Kudowa Zdrój Kudowianka Run

Zapłacone

602. Romańczyk Jarosław - 1/4 / M40 POL Opole Huragan

Zapłacone

603. Romanowicz Lukasz - 1/4 / M30 POL Świdnica No Sugar Cafe Świdnica

Niezapłacone

604. Rombel B Daniel - 1/4 / M20 POL Syracuse Ny

Zapłacone

605. Różycka Joanna - 1/4 / K40 POL Oława Niezrzeszona

Zapłacone

606. Różycki Łukasz - 1/4 / M40 POL Oława

Zapłacone

607. Rudnik Tomasz - 1/4 / M40 POL Żarów Gvt

Zapłacone

608. Rudyk Sebastian - 1/4 / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

609. Rusin Jakub - 1/4 / M30 POL Iwiny

Zapłacone

610. Rutkowski Artur - 1/4 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

611. Rybicki Jakub - 1/4 / M30 POL Kraków UNLIMITED Triathlon Team

Zapłacone

612. Ryś Jerzy - 1/4 / M30 Police
POL Tychy OPP Katowice

Zapłacone

613. Rzeszowski Dawid - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

614. Sabat Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław ckktrening.pl

Zapłacone

615. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Wrocław LTT

Zapłacone

616. Sakuta Tomasz - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

617. Sałata Roman - 1/4 / M40 POL Świebodzice Bike Team TeMMPo Wałbrzych

Zapłacone

618. Sałatka Tomasz - 1/4 / M40 POL Święty Wojciech

Zapłacone

619. Sam Verheyden - 1/4 / M30 POL Nysa TMTeam

Zapłacone

620. Sanecki Pawel - 1/4 / M40 POL Wroclaw Bike pistols

Niezapłacone

621. Ścigała Waldemar - 1/4 / M40 POL Jelenia Góra

Zapłacone

622. Sempik Robert - 1/4 / M40 POL Wrocław PRO-RUN WROCŁAW

Zapłacone

623. Serafin Robert - 1/4 / M40 POL Opole

Niezapłacone

624. Seredyński Przemysław - 1/4 / M30 POL Lutynia Szkrobasy

Zapłacone

625. Serwicki Michał - 1/4 / M20 POL Strzelin Strzeliński Klub Biegacza

Zapłacone

626. Sidor Adam - 1/4 / M40 POL Lubań

Zapłacone

627. Siekan Grzegorz - 1/4 / M30 POL Tychy

Niezapłacone

628. Sienkiewicz Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

629. Sieradzan Grzegorz - / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

630. Sieradzki Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

631. Sieradzki Rafał - 1/4 / M40 POL Wrocław Triathlon Club Wrocłw

Zapłacone

632. Sikoń Katarzyna - 1/4 / K40 POL Wilczyce Pro-Run Wrocław

Zapłacone

633. Sikora Rafał - 1/4 / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Thriathlonowa

Zapłacone

634. Sikora Wiktor - 1/4 / M40 POL Bielany Wrocławskie Triathlon Club Wrocław

Zapłacone

635. Sikorski Wojciech - 1/4 / M40 POL Siechnice

Zapłacone

636. Sipurzyński Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław Tmteam

Zapłacone

637. Siwiaszczyk Arkadiusz - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

638. Skoczek Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

639. Skóra Katarzyna - 1/4 / K40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

640. Skóra Tomasz - 1/4 / M40 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

641. Skorupski Szymon - 1/4 / M30 POL Biedrzychów/strzelin/wrocław KURACJUSZE

Zapłacone

642. Skubisz Krzysiek Rychu - 1/4 / M20 POL Kalisz Zago Crew

Zapłacone

643. Skucha Rafał - 1/4 / M20 POL Świdnica Gucci Gang

Zapłacone

644. Ślęczkowski Jacek - 1/4 / M40 POL Goczałków Temmpo Wałbrzych

Zapłacone

645. Śliwa Krzysztof - 1/4 / M30 POL Częstochowa Niegrzeczne MTB

Zapłacone

646. Sliwa Maciej - 1/4 / M30 POL Bolesalawiec FGPE Team

Zapłacone

647. Ślusarczyk Kasper - 1/4 / M30 POL Opole

Zapłacone

648. Ślusarz Tomasz - 1/4 / M30 POL Namysłów

Niezapłacone

649. Słomczyński Bartosz - 1/4 / M40 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

650. Słowik Krystian - 1/4 / M20 POL Warkocz

Zapłacone

651. Smętek Michał - 1/4 / M40 POL Ostrów Wielkopolski ZIAJA TEAM

Zapłacone

652. Śmietana Marcin - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

653. Śmigielski Michal - 1/4 / M30 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

654. Smolara Krzysztof - 1/4 / M40 POL Wińsko Haste Team

Zapłacone

655. Smolarczyk Jacek - / M40 POL Oława

Zapłacone

656. Smuga Daniel - 1/4 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

657. Sobański Wojciech - 1/4 / M30 POL Tąpadła PCC Squad

Zapłacone

658. Sobieralski Paweł - 1/4 / M40 POL Ząbkowice Śląbkowice SGR Spezialized

Zapłacone

659. Sobkowiak Filip - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

660. Socha Michał - 1/4 / M30 POL Iwiny Litwin Triathlon Team

Zapłacone

661. Sokołowski Grzegorz - 1/4 / M30 POL Brzeg Polaris

Zapłacone

662. Solarz Pawel - 1/4 / M30 POL Syców

Niezapłacone

663. Sowa Krystyna - 1/4 / K30 POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

664. Średziński Łukasz - 1/4 / M40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

665. Średzki Wojciech - 1/4 / M40 POL Wrocław

Niezapłacone

666. Środa Michał - 1/4 / M30 POL Trzebnica TMTeam

Zapłacone

667. Sroka Michał - 1/4 / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

668. Stach Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

669. Stachera Piotr - 1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

670. Stadnicki Łukasz - 1/4 / M30 POL Świdnica

Zapłacone

671. Stajniak Bartłomiej - 1/4 / M20 POL Namysłów Triada Namysłów

Zapłacone

672. Stanek Marek - 1/4 / M30 POL Namyslow

Zapłacone

673. Staniszewski Jacek - 1/4 / M30 POL Świebodzice

Zapłacone

674. Stankiewicz Paweł - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

675. Starmach Michał - 1/4 / M30 POL Kraków

Zapłacone

676. Starzec Katarzyna - 1/4 / K20 POL Warszawa

Zapłacone

677. Stefaniak Marcin - 1/4 / M40 POL Wałbrzych Wkurw Team

Zapłacone

678. Stepien David - 1/4 / M20 DEU Wilhelmshaven Wilhelmshaven

Zapłacone

679. Stodółka Szymon - 1/4 / M30 POL Wilczyce Leniwiec

Zapłacone

680. Stopa Paweł - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

681. Strącała Paweł - 1/4 / M20 POL Gliwice STROXWARE

Zapłacone

682. Struk Maciej - 1/4 / M40 POL Warszawa ĄĘ Tri Club

Zapłacone

683. Struszewska Amanda - 1/4 / K20 POL Wrocław

Niezapłacone

684. Stwora Dawid - 1/4 / M40 POL Bielsko-Biała POLICJA BIELSKO-BIAŁA

Zapłacone

685. Suchecki Łukasz - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

686. Suchy Przemek - 1/4 / M40 POL Piskorzówek TMT

Zapłacone

687. Suliga Waldemar - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

688. Surmański Jacek - 1/4 / M30 POL Warszawa Panorama Firm Tri Team

Zapłacone

689. Suszczewicz Dariusz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

690. Świątek Piotr - 1/4 / M40 POL Wałbrzych IronSaint

Zapłacone

691. Świderski Piotr - 1/4 / M40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

692. Świeboda Marek - 1/4 / M30 POL Sokolowice Gvt

Zapłacone

693. Święcicki Daniel - 1/4 / M40 POL Świdnica

Zapłacone

694. Święcicki Piotr - 1/4 / M30 POL Świdnica

Zapłacone

695. Święcki Szymon - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

696. Świerczewski Piotr - 1/4 / M40 POL Smolec

Zapłacone

697. Świtoń Krzysztof - 1/4 / M20 POL Gilów 22kbpg

Zapłacone

698. Swoboda Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

699. Syguła Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

700. Szaniewski Mirek - 1/4 / M40 POL Jelenia Góra biegamdlazdrowia.pl

Niezapłacone

701. Szczepanik Robert - 1/4 / M40 POL Dzierżoniów

Zapłacone

702. Szczepański Dariusz - 1/4 / M50 POL Mikołów

Niezapłacone

703. Szczęsny Filip - 1/4 / M40 POL Wrocław GVT

Zapłacone

704. Szczesny Filip - 1/4 / M40 POL Szukalice GVT

Niezapłacone

705. Szczeszek Robert - 1/4 / M30 POL Poznań RANO

Niezapłacone

706. Szczotka Mariusz - 1/4 / M40 POL Wieprz Labo Sport

Zapłacone

707. Szczucki Miłosz - 1/4 / M20 POL Zgorzelec Edi team

Zapłacone

708. Szczurowski Mariusz - 1/4 / M30 POL Bytom Odrzański Milo3 Bytom Odrzański

Zapłacone

709. Szelerski Piotrek - 1/4 / M30 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

710. Szeliński Adam - / M40 POL Szczecin KGP

Zapłacone

711. Szewczak Adam - 1/4 / M50 POL Złotoryja

Zapłacone

712. Szewczyk Jakub - 1/4 / M20 POL Złotoryja

Niezapłacone

713. Szewczyk Lukasz - 1/4 / M30 POL Wroclaw Tri Luk

Zapłacone

714. Szkwarek Dominik - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

715. Sznura Maciej - 1/4 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

716. Szostek Jacek - 1/4 / M40 POL Opole Gt Kona

Zapłacone

717. Szpiter Tomasz - 1/4 / M50 POL Złotoryja OLAWS Złotoryja

Niezapłacone

718. Szpocińska Sylwia - / K30 POL Wrocław Gt Rat

Zapłacone

719. Szubert Wojciech - 1/4 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

720. Szul Daniel - / M30 POL Iława Reprezentacja Komendy Głównej Policji

Zapłacone

721. Szydło Agata - 1/4 / K50 POL Ligota Piękna GT RAT

Zapłacone

722. Szymanek Roman - 1/4 / M50 POL Tyniec Nad Ślęzą

Zapłacone

723. Szymańska Brygida - 1/4 / K20 POL Jaroszów Strzegomska Dwunastka

Zapłacone

724. Szymczak Maciej - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

725. Szymczak Rafał - 1/4 / M20 POL Wrocław

Niezapłacone

726. Szymura Przemysław - 1/4 / M30 POL Smoszew

Zapłacone

727. Szyndlarewicz Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

728. Szyporta Waldemar - / M40 POL Namysłów ActivRun Namysłów

Zapłacone

729. Szywalski Alan - 1/4 / M30 POL Gogolin MultiFit

Zapłacone

730. Taciak Robert - 1/4 / M30 POL Wrocław WTT

Zapłacone

731. Tarnowski Adrian - 1/4 / M20 POL Wrocław Collins Aerospace

Zapłacone

732. Tarnowski Robert - 1/4 / M20 POL Warszawa Agresja

Zapłacone

733. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M40 POL Toruń Runforfun

Niezapłacone

734. Tezycki Mateusz - 1/4 / M30 POL Kamieniec Wroclawski

Niezapłacone

735. Tkaczyszyn Karolina - 1/4 / K20 POL Lubiatów

Zapłacone

736. Tobiasz Zbigniew - 1/4 / M60 POL Świdnica

Niezapłacone

737. Tochowicz Kasper - 1/4 / M20 POL Goleszów TriWise

Zapłacone

738. Tokarski Joachim - 1/4 / M40 POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Birgania

Zapłacone

739. Tomaszewski Wojciech - 1/4 / M20 POL Kudowa Zdrój

Niezapłacone

740. Tomicki Krzysztof - 1/4 / M30 POL Zofiówka

Zapłacone

741. Tonder Marek - 1/4 / M50 POL Wroclaw Mawer

Zapłacone

742. Trajdos Przemysław - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

743. Tresenberg Agata - 1/4 / K30 POL Zielona Góra Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

Zapłacone

744. Trojan Stanisław - 1/4 / M60 POL Wrocław wkb piast wrocław

Zapłacone

745. Troka Paweł - 1/4 / M30 POL Chojnice KPP Człuchów

Zapłacone

746. Trzupek Michał - / M30 POL Człuchów KPP Człuchów

Zapłacone

747. Twardy Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

748. Tyszkowski Mateusz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Niezapłacone

749. Urbaniak Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

750. Valiucko-Kaczmarek Veslava - 1/4 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

751. Visentin Eric - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Niezapłacone

752. Wach Marcin - 1/4 / M30 POL Świdnica

Zapłacone

753. Wachowski Łukasz - 1/4 / M30 POL Wrocław Shooting Drill Academy

Zapłacone

754. Waleczek Sławomir - 1/4 / M40 POL Brzezinka Średzka

Zapłacone

755. Waleńska Ewa - 1/4 / K40 POL Wrocław NOA

Zapłacone

756. Waligóra Paweł - 1/4 / M20 POL Świdnica

Zapłacone

757. Waliłko Wojciech - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

758. Walkowiak Dariusz - 1/4 / M30 POL Wrocław energiaport.pl

Zapłacone

759. Walotek Marcin - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

760. Wankiewicz Krzysztof - 1/4 / M40 POL Jelcz-Laskowice Wankiewicz Krzysztof

Zapłacone

761. Warmuła Piotr - 1/4 / M40 POL Pełczyce TMTeam

Zapłacone

762. Wasielewski Mateusz - 1/4 / M20 POL Milikowice Osoba prywatna

Zapłacone

763. Wasilewski Maciej - 1/4 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

764. Wendland Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

765. Wensker Jan - 1/4 / M20 POL Świdnica Trzy Filary

Zapłacone

766. Wiaderny Janusz - 1/4 / M40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

767. Więckowski Wiktor - 1/4 / M30 POL Kielce

Zapłacone

768. Wieczorek Katarzyna - 1/4 / K30 POL Pleszew

Zapłacone

769. Wieczorek Rafal - 1/4 / M30 POL Wrocław WTT/TietoTriathlonTeam

Zapłacone

770. Wielgus Isabela - 1/4 / K30 POL Wrocław 3M Running Team

Niezapłacone

771. Wilgucki Marek - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

772. Wilinski Lukasz - / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

773. Wilkin Mirek - 1/4 / M40 POL Żary TMTeam

Zapłacone

774. Wilkowiecki Robert - 1/4 / M20 POL Wysoka GVT BMC

Zapłacone

775. Wiśniewska Marlena - 1/4 / K40 POL Poznań Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

776. Wiśniewski Filip - 1/4 / M30 POL Szklary Górne

Zapłacone

777. Wiśniewski Krzysztof - / M30 POL Nowa Iwiczna KSP

Zapłacone

778. Wiśniewski Paweł - 1/4 / M30 POL Wrocław WKS Śląsk Wrocław

Zapłacone

779. Wiśniewski Piotr - 1/4 / M40 POL Wilkszyn GVT

Zapłacone

780. Wiśniewski Tomasz - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

781. Wita Maciej - 1/4 / M30 POL Krotoszyn LAB

Zapłacone

782. Wita Radosław - 1/4 / M40 POL Krotoszyn

Zapłacone

783. Witka Tomasz - 1/4 / M30 POL Święta Katarzyna

Zapłacone

784. Witko-Błaszczyk Sebastian - 1/4 / M30 POL Jaworzyna Śląska

Zapłacone

785. Włodarczyk Wiktor - 1/4 / M20 POL Wrocław JAS-KÓŁKA

Zapłacone

786. Wnęk Łukasz - 1/4 / M20 POL Świdnica

Zapłacone

787. Wodzisławski Szymon - 1/4 / M20 POL Jelenia Góra

Zapłacone

788. Wojcieszko Piotr - 1/4 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

789. Wojcik Jurek - 1/4 / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TriWise

Zapłacone

790. Wójcik Sławek - 1/4 / M30 POL Wrocław Sport Freaks Poland

Zapłacone

791. Uczestnik anonimowy - 1/4 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Blokersi Squad

Zapłacone

792. Wolniaczyk Kasia - 1/4 / K40 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

793. Wolodko Andrzej - 1/4 / M30 POL Kowary

Zapłacone

794. Wołodko Grzegorz - 1/4 / M40 POL Smolec

Zapłacone

795. Wołoszyn Konrad - / M40 POL Szczecin BRACIAKTRANS

Niezapłacone

796. Woronowicz Konrad - 1/4 / M20 POL Wrocław Morsy Ośno Lubuskie

Zapłacone

797. Woskowska Magdalena - 1/4 / K30 POL Racibórz RAFAKO TriTeam

Zapłacone

798. Woźniak Maciej - 1/4 / M50 POL Oława

Zapłacone

799. Wroński Tomasz - 1/4 / M50 POL Wrocław GVT

Niezapłacone

800. Wrotny Bartosz - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

801. Wrzeszcz Mariusz - 1/4 / M20 POL Olbrachtowice TMTeam/Vaco

Zapłacone

802. Wydmuch Marek - 1/4 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

803. Wyroda Damian - / M30 POL Mława KPP Mława

Zapłacone

804. Zaborniak Marcin - 1/4 / M30 POL Opole Litwin Triathlon Team

Zapłacone

805. Zadka Paweł - 1/4 / M30 POL Syców Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

806. Zajonc Dominik - 1/4 / M30 POL Racibórz

Zapłacone

807. Żak Alicja - 1/4 / K30 POL Oświęcim Zadyszka

Zapłacone

808. Zalewski Igor - 1/4 / M20 POL Wrocław TRIATHLON CLUB WROCŁAW

Zapłacone

809. Załubski Jacek - 1/4 / M30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

810. Zamojski Sebastian - 1/4 / M40 POL Nowa Ruda

Zapłacone

811. Zapała Łukasz - 1/4 / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

812. Zapaśnik Marcin - 1/4 / M40 POL Wysoka

Zapłacone

813. Zasadni Ireneusz - 1/4 / M30 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

814. Zatoń Cezary - 1/4 / M30 POL Wrocław TriActiv Ridley

Zapłacone

815. Zawadzki Tomasz - 1/4 / M30 POL Radwanice

Zapłacone

816. Zawojak Kamil - 1/4 / M20 POL Świdnica

Zapłacone

817. Żbik Piotr - 1/4 / M50 POL Trzebiechów Triathlonowa Legnica

Niezapłacone

818. Zbroja Krzysztof - 1/4 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

819. Zdrzałka Tomasz - 1/4 / M30 POL Psary

Zapłacone

820. Zgagacz Pawel - 1/4 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

821. Zgarda Jacek - 1/4 / M40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

822. Ziętek Seweryn - 1/4 / M30 POL Lubin

Zapłacone

823. Ziółkowski Arkadiusz - 1/4 / M40 POL Jawor TMTeam

Zapłacone

824. Żółtowski Krzysztof - 1/4 / M60 POL Wrocław -

Zapłacone

825. Żuber Anna - 1/4 / K40 POL Wrocław TMT

Zapłacone

826. Żurkowski Daniel - 1/4 / M30 POL Baborów GT RAT

Zapłacone

827. Żylak Mirosław - 1/4 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

828. Żymołka Piotr - 1/4 / M30 POL Moszna Gazele Moszna

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU