TRIATHLON MIETKÓW 1/8 IM

Przystań Sportów Wodnych, Borzygniew
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arciszewski Arkadiusz - 1/8TM / M40 POL Łomianki

Zapłacone

2. Bachór Michał - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

3. Baj Joanna - 1/8U18 / K POL Marcinkowice Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

4. Bajsarowicz Tomasz - 1/8TM / M40 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

5. Balandyk Olga - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

6. Baran Józef - 1/8TM / M50 POL Zabierzów Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

7. Barnowski Przemysław - 1/8TM / M50 POL Kiełczów Litwin Triathlon Team

Zapłacone

8. Bartkowiak Hubert - 1/8TM / M50 POL Radziądz KB SUKCES ŻMIGRÓD

Zapłacone

9. Bednarczyk Jakub - 1/8TM / M30 POL Wrocław Stronger Runner

Zapłacone

10. Bembenek Michał - 1/8TM / M19 POL Wrocław DECATHLON TEAM

Zapłacone

11. Biały Aleksander - 1/8TM / M60 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
12. Bieńkowski Paweł - 1/8TM / M30 POL Rybnik
13. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

14. Birecki Wacław - 1/8TM / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

15. Bodziana Izabela - 1/8TM / K30 POL Brzeg
16. Bodziana Jędrzej - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

17. Bogacka Gosia - 1/8TM / K40 POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

18. Bogacki Jędrek - 1/8TM / M23 POL Wrocław

Zapłacone

19. Bogucki Sławomir - 1/8TM / M50 POL Zielona Góra

Zapłacone

20. Borecki Michał - 1/8TM / M30 POL Legnica Drużyna Decathlon Legnica
21. Boślak Łukasz - 1/8TM / M40 POL Odolanów

Zapłacone

22. Broda Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

23. Buganik Magdalena - 1/8TM / K40 POL Bolesławiec

Zapłacone

24. Bukiel Klaudia - 1/8TM / K23 POL Zgorzelec

Zapłacone

25. Bura Dominika - 1/8U18 / K POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław
26. Bużycka Maja - 1/8TM / K19 POL Mława Twister Team / SSP Orka Iława
27. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

28. Carotenuto Erminio - 1/8TM / M40 ITA Świdnica

Zapłacone

29. Chołuj Małgorzata - 1/8TM / K50 POL Szczodre TMTeam

Zapłacone

30. Chwieduk Paweł - 1/8TM / M23 POL Legnica Drużyna Decathlon Legnica
31. Ciepła Monika - 1/8TM / K23 POL Sobótka

Zapłacone

32. Czarnecki Maciej - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

33. Danielczyk Michał - 1/8TM / M23 POL Tychy

Zapłacone

34. Danilow Pawel - 1/8TM / M40 POL Wroclaw DP Synergia
35. Darmoń Przemysław - 1/8TM / M23 POL Zabrze

Zapłacone

36. Daszynski Andrzej - 1/8TM / M60 POL Zgorzelec CSR Zgorzelec
37. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / K40 POL Wrocław
38. Derej Maria - 1/8TM / K40 POL Wrocław

Zapłacone

39. Domino Krystian - 1/8TM / M40 POL Głogów Domino TRI Team

Zapłacone

40. Downar-Zapolska Laura - 1/8TM / K23 POL Wrocław @MD_RUN/KS CelIronman

Zapłacone

41. Drop Joanna - 1/8TM / K50 POL Zielona Góra

Zapłacone

42. Drygala Anna - 1/8TM / K30 POL Krapkowice GT RAT

Zapłacone

43. Dudek Alfred - 1/8TM / M60 POL Opole GT KONA

Zapłacone

44. Dudek Alfred - 1/8TM / M60 POL Opole GT KONA
45. Dudziak Kacper - 1/8U18 / M POL Rudno

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

47. Dygdoń Pawel - 1/8TM / M40 POL Katowice SOFT-PONT

Zapłacone

48. Dylińska-Domino Iwona - 1/8TM / K40 POL Głogów Domino TRI Team

Zapłacone

49. Farion Marzena - 1/8TM / K30 POL Strzegom The Farions

Zapłacone

50. Fedorów Artur - 1/8TM / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
51. Fiedot Filip - 1/8TM / M19 POL Wroclaw

Zapłacone

52. Fiołka Dariusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

53. Fischer Paweł - 1/8TM / M40 POL Wyszanów Litwin Triathlon Team

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / K23 POL Garwolin

Zapłacone

55. Frąckowiak Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Wałbrzych

Zapłacone

56. Frydrych Michal - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

57. Gabrielczyk Michał - 1/8TM / M23 POL Komprachcice

Zapłacone

58. Gabruk Andrzej - 1/8TM / M50 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

59. Galan Łukasz - 1/8TM / M23 POL Oleśnica

Zapłacone

60. Gancarz Radosław - 1/8TM / M40 POL Kuźniczysko

Zapłacone

61. Gędzius Adrian - 1/8TM / M30 POL Jelenia Góra Kielmar

Zapłacone

62. Gierak Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

63. Głogowska Patrycja - 1/8TM / K23 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

64. Golak Katarzyna - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

65. Golik Rafał - 1/8TM / M30 POL Bytom

Zapłacone

66. Gonera Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

67. Gorajek Zuza - 1/8TM / K23 POL Wrocław -

Zapłacone

68. Grabeus Patryk - 1/8TM / M23 POL Pyskowice

Zapłacone

69. Grodzki Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

70. Gromek Kacper - 1/8TM / M23 POL Wrocław

Zapłacone

71. Gryma Rafał - 1/8TM / M30 POL Bolkow
72. Grzegorczyk Mateusz - 1/8TM / M23 POL Wrocław Zakochaj się w bieganiu

Zapłacone

73. Gwiazda Katarzyna - 1/8TM / K30 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

74. Hajdamowicz Tomasz - 1/8TM / M30 POL Sobótka GATO SPORTSWEAR

Zapłacone

75. Hamkało Tomasz - 1/8TM / M30 POL Środa Śląska

Zapłacone

76. Hawrylewicz Paweł - 1/8TM / M40 POL Wrocław TMT

Zapłacone

77. Hejnosz Natalia - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

78. Herbeć Łukasz - 1/8TM / M30 POL Syców ICmt.pl

Zapłacone

79. Herbeć Magdalena - 1/8TM / K30 POL Syców
80. Herbut Artur - 1/8TM / M30 POL Czerńczyce

Zapłacone

81. Huziuk Jarosław - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

82. Hypiak Joanna - 1/8TM / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley
83. Jacewicz Kamil - 1/8TM / M30 POL Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA

Zapłacone

84. Jakieła Marek - 1/8TM / M50 POL Wrocław

Zapłacone

85. Jałoszyńska Anna - 1/8TM / K30 POL Brzeg Dolny PulsBike Team

Zapłacone

86. Jamry Maciej - 1/8TM / M23 POL Konarzew
87. Janicki Daniel - 1/8TM / M19 POL Dziadowa Kłoda

Zapłacone

88. Jarosz Michał - 1/8TM / M40 POL Łódź

Zapłacone

89. Jarzymowska Iwona - 1/8TM / K30 POL Oleśnica
90. Jasek Dominika - 1/8TM / K40 POL Groblice
91. Jasiczek Radek - 1/8TM / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

92. Jasińska-Warmuła Sylwia - 1/8TM / K40 POL Pełczyce TMTEAM
93. Jasiówka Bartłomiej - 1/8TM / M30 POL Polska Nowa Wieś OSiR Komprachcice

Zapłacone

94. Jaśkiewicz Mateusz - 1/8TM / M40 POL Wrocław STANMA.PL

Zapłacone

95. Jaskuła Robert - 1/8TM / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
96. Jesion Ireneusz - 1/8TM / M50 POL Lubinm mSport Lubin

Zapłacone

97. Joachimiak Marek - 1/8TM / M23 POL Wrocław GT RAT
98. Jon Marcin - 1/8TM / M40 POL Siechnice MMK Jonki

Zapłacone

99. Jurczak Jakub - 1/8TM / M19 POL Legnica

Zapłacone

100. Jurczak Przemysław - 1/8TM / M40 POL Legnica

Zapłacone

101. Kaczor Jan - 1/8U18 / M POL Wałbrzych
102. Kaczurba Witold - 1/8TM / M30 POL Wroclaw
103. Kadej Robert - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

104. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Brzeg
105. Kadyszewska Paula - 1/8TM / K23 POL Wrocław

Zapłacone

106. Kałużny Krzysztof - 1/8TM / M60 POL Wrocław

Zapłacone

107. Kamiński Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

108. Karaś Michał - 1/8TM / M23 POL Bielawa pickSaaS Team
109. Karwowski Jakub - 1/8TM / M30 POL Wrocław LTT

Zapłacone

110. Kędzia Julita - 1/8TM / K40 POL Wrocław Iron Majkel

Zapłacone

111. Kempinski Jerzy - 1/8TM / M50 POL Wroclaw

Zapłacone

112. Kieś Damian - 1/8TM / M40 POL Rzeszów AUTO SERWIS KESCAR
113. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M50 POL Mirków Gvt
114. Knura Karol - 1/8TM / M23 POL Kobyla
115. Kocik Marcin - 1/8TM / M40 POL Wrocław Fatboy Sprint
116. Koczy-Łusiak Sylwia - 1/8TM / K30 POL Gliwice

Zapłacone

117. Kolanko Remigiusz - 1/8TM / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

118. Kolesnyk Anatolii - 1/8TM / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

119. Komin Daniel - 1/8TM / M40 POL Syców
120. Konarska Edyta - 1/8TM / K40 POL Oława

Zapłacone

121. Kończak Tomasz - 1/8TM / M23 POL Burkatów

Zapłacone

122. Kossowski Tomasz - 1/8TM / M40 POL Luban OLSZYNA BIEGA

Zapłacone

123. Kovacs Robert - 1/8TM / M30 POL Wrocław Ignaś i Gu Team
124. Kowal Michał - 1/8TM / M23 POL Wrocław AWL Wrocław

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / K23 POL Wrocław
126. Kozaczkiewicz Marcel - 1/8U18 / M POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

127. Kozak Marcin - 1/8TM / M30 POL Karczowiska

Zapłacone

128. Kozicz Wiktor - 1/8TM / M23 POL Ostróda

Zapłacone

129. Kraśniewski Grzegorz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

130. Krauze Jacek - 1/8TM / M19 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

131. Krawetkowski Michal - 1/8TM / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

132. Król Paweł - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

133. Kruczek Jacek - 1/8TM / M30 POL Opole GT Kona

Zapłacone

134. Krukowski Adrian - 1/8TM / M40 POL Wrocław TriActiv
135. Krulak Maciej - 1/8TM / M23 POL Warszawa

Zapłacone

136. Krzemiński Grzegorz - 1/8TM / M40 POL Żary Silvini Madshus Team

Zapłacone

137. Krzyżek Michał - 1/8TM / M30 POL Mosina San Filippo Team

Zapłacone

138. Kubera Łukasz - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

139. Kubiak Wojciech - 1/8TM / M30 POL Swarzędz Polaris
140. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / K40 POL Wrocław

Zapłacone

141. Kucza Daniel - 1/8TM / M40 POL Świdnica KORFF TEAM
142. Kulka Łukasz - 1/8TM / M30 POL Krosno Odrzańskie Sąsiedzka Wataha
143. Kupczuk Paweł - 1/8TM / M30 POL Warszawa P.A.K.T

Zapłacone

144. Kupść Daniel - 1/8TM / M30 POL Ząbkowice Ślaskie

Zapłacone

145. Lara Ania - 1/8TM / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

146. Laskowska Ewelina - 1/8TM / K23 CHE Zurich

Zapłacone

147. Lęga Wiesław - 1/8TM / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA

Zapłacone

148. Legiec Michał - 1/8TM / M30 POL Opole

Zapłacone

149. Leks Ireneusz - 1/8TM / M50 POL Zielona Góra

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Sadowice

Zapłacone

151. Lisowski Kamil - 1/8TM / M30 POL Dobroszyce

Zapłacone

152. Lucka Judyta - 1/8TM / K40 POL Bielsko-Biała
153. Łesejko Edyta - 1/8TM / K40 POL Kielczow

Zapłacone

154. Łubocki Maciej - 1/8TM / M50 POL Wrocław

Zapłacone

155. Łuć Katarzyna - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

156. Łuczak Józef - 1/8TM / M50 POL Wrocław AZS AWF
157. Łuczak Tomasz - 1/8TM / M40 POL Wrocław Fingo

Zapłacone

158. Ługowski Jakub - 1/8TM / M23 POL Kalisz SCM Development
159. Łukowski Dariusz - 1/8TM / M50 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

160. Maceluch Krzysztof - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

161. Machowski Łukasz - 1/8TM / M23 POL Zgorzelec
162. Madej Bartosz - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

163. Madejowska Joanna - 1/8TM / K40 POL Wrocław

Zapłacone

164. Majerowski Krzysztof - 1/8TM / M30 POL Środa Śląska
165. Majewska Monika - 1/8TM / K40 POL Wrocław
166. Majewski Łukasz - 1/8TM / M30 POL Mokronos Górny

Zapłacone

167. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Wrocław GVT/FTT

Zapłacone

168. Manczak Adam - 1/8TM / M40 POL Swiebodzin amator
169. Marcinek Andrzej - 1/8TM / M60 POL Środa Śląska 50Upat

Zapłacone

170. Marciniak Agata - 1/8TM / K30 POL Żagań -

Zapłacone

171. Marciniak Barbara - 1/8TM / K50 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
172. Markiewicz Karolina - 1/8TM / K40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

173. Marszałek Filip - 1/8TM / M23 POL Wrocław SIZZURP

Zapłacone

174. Maruszak Henryk - 1/8TM / M60 POL Skarbimierz Osiedle

Zapłacone

175. Maruszak Rafał - 1/8TM / M30 POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

176. Masiak Piotr - 1/8TM / M23 POL Malbork MKS Triathlon Malbork

Zapłacone

177. Masłowiec Bartosz - 1/8TM / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

178. Masłowiec Dorota - 1/8TM / K30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

179. Matusewicz Michał - 1/8U18 / M POL Jedlina Zdrój KS GVT

Zapłacone

180. Matusewicz Mikołaj - 1/8U18 / M POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

181. Matyszczuk Mateusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

182. Mazur Kinga - 1/8TM / K40 POL Wrocław TMTeam
183. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

184. Mędygrał Krystian - 1/8TM / M23 POL Wrocław Wataha
185. Mielke Dawid - 1/8U18 / M POL Bazanowice SportWise Kraków

Zapłacone

186. Migut Jerzy - 1/8TM / M50 POL Olszyna OLSZYNA BIEGA

Zapłacone

187. Mikołajewicz Aleksandra - 1/8TM / K23 POL Świnoujście

Zapłacone

188. Miler Adam - 1/8U18 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

189. Motała Małgorzata - 1/8TM / K40 POL Wierzbno
190. Mydłowski Ryszard - 1/8TM / M60 POL Świdnica KS Żelazna Świdnica

Zapłacone

191. Najgebauer Łukasz - 1/8TM / M30 POL Opole GT Kona

Zapłacone

192. Nawracaj Michał - 1/8TM / M30 POL Jawor GVT

Zapłacone

193. Nawrocka Agnieszka - 1/8TM / K40 POL Wodzisław Śląski
194. Nawrot Piotr - 1/8TM / M40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

195. Niewidziajło Michał - 1/8TM / M30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

196. Nowakowski Marcin - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

197. Okuniewska Julka - 1/8U18 / K POL Kobierzyce TAM
198. Olaczek Łukasz - 1/8TM / M40 POL Mrozów Wieczorni Biegacze

Zapłacone

199. Opalińska Dorota - 1/8TM / K30 POL Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

200. Orłowski Łukasz - 1/8TM / M30 POL Świdnica

Zapłacone

201. Ostrasz Bartek - 1/8TM / M30 POL Wrocław Viessmann Bike Team

Zapłacone

202. Pakuła Bartosz - 1/8TM / M23 POL Wrocław
203. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Siechnice
204. Parysek Tomek - 1/8TM / M40 POL Zakrzyce

Zapłacone

205. Pasiewicz Jakub - 1/8TM / M23 POL Świdnica

Zapłacone

206. Paszek Piotr - 1/8TM / M23 POL Wałbrzych
207. Paszek Sebastian - 1/8TM / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

208. Pawlak Katarzyna - 1/8TM / K40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

209. Perkowski Tomasz - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

210. Pfeiffer Mateusz - 1/8TM / M23 POL Legnica

Zapłacone

211. Piaskowski Michał - 1/8TM / M30 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
212. Piątek Anita - 1/8TM / K30 POL Wrocław FRONTREAR

Zapłacone

213. Pieczonka Maciej - 1/8TM / M50 POL Wrocław

Zapłacone

214. Piękny Joanna - 1/8TM / K23 POL Bolesławiec Fitwheels Bikestacja

Zapłacone

215. Pietraszko Dariusz - 1/8TM / M50 POL Bolesławiec Tri Team Bolesławiec

Zapłacone

216. Pietrzak Karol - 1/8TM / M30 POL Glinnik

Zapłacone

217. Pisarczyk Lukasz - 1/8TM / M40 POL Dobroszyce

Zapłacone

218. Pisarek Ewa - 1/8TM / K40 POL Milikowice
219. Piwowarski Damian - 1/8TM / M30 POL Kamienna Góra kamiennogórska grupa biegowa
220. Piwowarski Krzysztof - 1/8TM / M30 POL Kamienna Góra Kamiennogórska Grupa Biegowa
221. Poloczek Marek - 1/8TM / M60 POL Wrocław WKB PIAST Wrocław

Zapłacone

222. Przybylski Andrzej - 1/8TM / M40 POL Krzelków

Zapłacone

223. Psuty Michał - 1/8TM / M19 POL Świerzawa

Zapłacone

224. Radko Kamila - 1/8TM / K30 POL Poniatowice GVT
225. Radko Krystian - 1/8TM / M40 POL Poniatowice Gm. Oleśnica GVT
226. Radoń Marcin - 1/8TM / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

227. Rakowska Magdalena - 1/8TM / K30 POL Brzeg Dolny

Zapłacone

228. Rakowski Łukasz - 1/8TM / M30 POL Brzeg Dolny Pcc ultrarunners

Zapłacone

229. Ratto William - 1/8TM / M30 POL Genova Trójkąt Biega

Zapłacone

230. Rój Radosław - 1/8TM / M40 POL Leśna

Zapłacone

231. Rossolińska Roksana - 1/8TM / K30 POL Świdnica

Zapłacone

232. Sadowska Edyta - 1/8TM / K30 POL Zakopane
233. Salinas Pablo - 1/8TM / M30 ESP Wroclaw

Zapłacone

234. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

235. Sarna Beata - 1/8TM / K40 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

236. Senk Basia - 1/8TM / K30 POL Sobótka

Zapłacone

237. Serenda Mateusz - 1/8TM / M17 POL Legnica

Zapłacone

238. Serenda Robert - 1/8TM / M40 POL Legnica

Zapłacone

239. Sitkowska Joanna - 1/8TM / K30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

240. Sitkowski Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

241. Skinder Mateusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

242. Skrzynkowski Piotr - 1/8U18 / M POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

243. Skrzynkowski Piotr - 1/8TM / M40 POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

244. Słomka Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

245. Smak Katarzyna - 1/8TM / K40 POL Opole Bbl
246. Solarz Michał - 1/8TM / M40 POL Namysłów
247. Solarz Pawel - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

248. Soltowski Michal - 1/8TM / M30 POL Sobótka

Zapłacone

249. Sondej Dawid - 1/8U18 / M POL Pustków Żurawski Triathlonowa Akademia Młodzieży
250. Sowa Robert - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

251. Spikowska Monika - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

252. Sroga Maciej - 1/8TM / M30 POL Namysłów

Zapłacone

253. Stołowska Sandra - 1/8TM / K23 POL Wrocław
254. Sufranowicz Jerzy - 1/8TM / M60 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

255. Sufranowicz Tomasz - 1/8TM / M17 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

256. Suścicka Natalia - 1/8TM / K19 POL Legnica Drużyna Decathlon Legnica
257. Świątek Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Jordanów Śląski

Zapłacone

258. Światłoń-Szydełko Małgorzata - 1/8TM / K30 POL Rokitki Czarni Rokitki

Zapłacone

259. Światowska Anna - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

260. Świderska Izabela - 1/8TM / K40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

261. Święcicki Piotr - 1/8TM / M30 POL Świdnica
262. Świsterska Julia - 1/8U18 / K POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

263. Sygnowski Konrad - 1/8TM / M30 POL Gryfice

Zapłacone

264. Szafrański Michał - 1/8TM / M40 POL Katowice DOTFIZJO

Zapłacone

265. Szczerba Kamila - 1/8TM / K30 POL Lubin KAMI
266. Szczęśniak Józef - 1/8TM / M60 POL Tyniec Nad Ślęzą

Zapłacone

267. Szczęśniak Justyna - 1/8TM / K30 POL Tyniec Nad Ślęzą

Zapłacone

268. Szkudlarz Hanna - 1/8TM / K30 POL Legnica Drużyna Decathlon Legnica
269. Szydło Izabela - 1/8TM / K19 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

270. Talkowski Lukasz - 1/8TM / M30 POL Nowa Sól black adder

Zapłacone

271. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Żagań

Zapłacone

272. Tarakanow Barbara - 1/8TM / K40 POL Wrocław STANMA.PL

Zapłacone

273. Tarnowski Michał - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

274. Tarnowski Olek - 1/8TM / M19 POL Wrocław

Zapłacone

275. Tokarski Tomasz Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

276. Tomasiczek Piotr - 1/8TM / M50 POL Biestrzyków GVT

Zapłacone

277. Tomaszewska Joanna - 1/8TM / K30 POL Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project

Zapłacone

278. Trykowska Blanka - 1/8TM / K30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

279. Trześniowski Tomek - 1/8TM / M30 POL Świdnica DSSE

Zapłacone

280. Tukaj Grzegorz - 1/8TM / M30 POL Wrocław GTeam

Zapłacone

281. Tulinski Marcin - 1/8TM / M40 POL Sroda Slaska

Zapłacone

282. Turowski Marek - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

283. Waleński Tomasz - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

284. Wanat Wacław - 1/8TM / M60 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

285. Werbel Adam - 1/8TM / M40 POL Jawor samo się nie zrobi

Zapłacone

286. Wesołowski Ernest - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

287. Wieja Piotr - 1/8TM / M40 POL Ostrzeszów Akademia Sportu Olimpia

Zapłacone

288. Wielkopolski Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

289. Wilanowski Jakub - 1/8TM / M17 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

290. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

291. Wilisowski Tomasz - 1/8TM / M30 POL Domaniów

Zapłacone

292. Wilkowiecki Robert - 1/8TM / M23 POL Wysoka GVT BMC
293. Wiśniewski Kacper - 1/8TM / M19 POL Legnica

Zapłacone

294. Wiśniewski Mateusz - 1/8TM / M23 POL Cienin Kościelny @wisnia_m_aktywnie365

Zapłacone

295. Włoszczyński Tomasz - 1/8TM / M23 POL Bolesławiec

Zapłacone

296. Wodecka Marta - 1/8TM / K30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

297. Wodecki Bartosz - 1/8TM / M30 POL Opole Gt kona

Zapłacone

298. Wodniak Mariusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław Klasztorna Team

Zapłacone

299. Woziwodzki Filip - 1/8U18 / M POL Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży

Zapłacone

300. Woźniak Kazimierz - 1/8TM / M30 POL Wrocław #GlebockiTeam

Zapłacone

301. Wysoczański Adam - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

302. Wysoczański Paweł - 1/8TM / M23 POL Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

303. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M23 POL Wrocław

Zapłacone

304. Zadka Paweł - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

305. Zagórski Radosław - 1/8TM / M19 POL Zlotoryja

Zapłacone

306. Zaklińska Katarzyna - 1/8TM / K40 POL Gliwice

Zapłacone

307. Zakrzewska Edyta - 1/8TM / K40 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

308. Zakrzewski Mariusz - 1/8TM / M40 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

309. Zawitowska Izabela - 1/8TM / K30 POL Gdynia

Zapłacone

310. Zdrzałka Dominika - 1/8TM / K30 POL Psary

Zapłacone

311. Zdziechowicz Natalia - 1/8TM / K19 POL Świerzawa

Zapłacone

312. Żerebecka Ewa - 1/8TM / K30 POL Bystrzyca

Zapłacone

313. Zgrzebniak Robert - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

314. Ziach Mariusz - 1/8TM / M40 POL Dąbrowa Górnicza TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

315. Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Wrocław
316. Zimny Grzegorz - 1/8TM / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

317. Ziółkowski Marek - 1/8TM / M40 POL Wrocław Europa Ubezpieczenia
318. Żurek Robert - 1/8TM / M40 POL Dąbrowa Górnicza TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA

Zapłacone

319. Żurek Wiktor - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

320. Zuzek Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Brzeg Zuzi sw team
321. Zymliński Robert - 1/8TM / M40 POL Wrocław Heart Attack

Zapłacone

322. Żyża Beata - 1/8TM / K40 POL Święta Katarzyna

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU