TRIATHLON MIETKÓW 1/8 IM

Przystań Sportów Wodnych, Borzygniew
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Baj Joanna - 1/8U18 / K POL Marcinkowice Triathlonowa Akademia Młodzieży
Baran Józef - 1/8TM / M50 POL Zabierzów Iron Dragon Triathlon

Zapłacone

Bartkowiak Hubert - 1/8TM / M50 POL Radziądz KB SUKCES ŻMIGRÓD

Zapłacone

Bednarczyk Jakub - 1/8TM / M30 POL Wrocław Stronger Runner

Zapłacone

Biały Aleksander - 1/8TM / M60 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Bieńkowski Paweł - 1/8TM / M30 POL Rybnik
Birecki Wacław - 1/8TM / M50 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Bodziana Izabela - 1/8TM / K30 POL Brzeg
Bodziana Jędrzej - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Bogacka Gosia - 1/8TM / K40 POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

Bogacki Jędrek - 1/8TM / M23 POL Wrocław

Zapłacone

Borucki Rafał - 1/8TM / M40 POL Wilków Osiedle

Zapłacone

Boślak Łukasz - 1/8TM / M40 POL Odolanów

Zapłacone

Broda Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Buganik Magdalena - 1/8TM / K40 POL Bolesławiec

Zapłacone

Bukiel Klaudia - 1/8TM / K23 POL Zgorzelec

Zapłacone

Carotenuto Erminio - 1/8TM / M40 ITA Świdnica

Zapłacone

Chołuj Małgorzata - 1/8TM / K50 POL Szczodre Pru Run

Zapłacone

Ciepła Monika - 1/8TM / K23 POL Sobótka

Zapłacone

Czarnecki Maciej - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Darmoń Przemysław - 1/8TM / M23 POL Zabrze

Zapłacone

Downar-Zapolska Laura - 1/8TM / K23 POL Wrocław @MD_RUN/KS CelIronman

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Farion Marzena - 1/8TM / K30 POL Strzegom The Farions

Zapłacone

Fedorów Artur - 1/8TM / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
Fiedot Filip - 1/8TM / M19 POL Wroclaw

Zapłacone

Fiołka Dariusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gabrielczyk Michał - 1/8TM / M23 POL Komprachcice

Zapłacone

Gancarz Radosław - 1/8TM / M40 POL Kuźniczysko

Zapłacone

Gędzius Adrian - 1/8TM / M30 POL Jelenia Góra Kielmar

Zapłacone

Głogowska Patrycja - 1/8TM / K23 POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

Golak Katarzyna - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Gonera Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Kamieniec Wrocławski
Grodzki Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gromek Kacper - 1/8TM / M23 POL Wrocław

Zapłacone

Gwiazda Katarzyna - 1/8TM / K30 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

Hajdamowicz Tomasz - 1/8TM / M30 POL Sobótka GATO SPORTSWEAR

Zapłacone

Herbut Artur - 1/8TM / M30 POL Czerńczyce

Zapłacone

Huziuk Jarosław - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Hypiak Joanna - 1/8TM / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley
Jakieła Marek - 1/8TM / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Jarosz Michał - 1/8TM / M40 POL Łódź

Zapłacone

Jarzymowska Iwona - 1/8TM / K30 POL Oleśnica
Jasek Dominika - 1/8TM / K40 POL Groblice
Jasiczek Radek - 1/8TM / M40 POL Swidnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Jaskuła Robert - 1/8TM / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
Jesion Ireneusz - 1/8TM / M50 POL Lubinm mSport Lubin

Zapłacone

Joachimiak Marek - 1/8TM / M23 POL Wrocław GT RAT
Jurczak Jakub - 1/8TM / M19 POL Legnica

Zapłacone

Jurczak Przemysław - 1/8TM / M40 POL Legnica

Zapłacone

Kadej Robert - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Kadłubowski Piotr - 1/8TM / M40 POL Brzeg Kotwica Brzeg / Autogazexpert Runners Team
Kałużny Krzysztof - 1/8TM / M60 POL Wrocław

Zapłacone

Kamiński Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kędzia Julita - 1/8TM / K40 POL Wrocław Iron Majkel

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M50 POL Mirków Gvt
Knura Karol - 1/8TM / M23 POL Kobyla
Kolonko Adrian - 1/8TM / M30 POL Lubomia Dystans cLubomia

Zapłacone

Komin Daniel - 1/8TM / M40 POL Syców
Konarska Edyta - 1/8TM / K40 POL Oława

Zapłacone

Kowal Michał - 1/8TM / M23 POL Wrocław AWL Wrocław
Kozak Marcin - 1/8TM / M30 POL Karczowiska

Zapłacone

Kozicz Wiktor - 1/8TM / M23 POL Ostróda

Zapłacone

Kraśniewski Grzegorz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Krauze Jacek - 1/8TM / M19 POL Wrocław Pro-Run Wroclaw

Zapłacone

Król Paweł - 1/8TM / M30 POL Syców
Kruczek Jacek - 1/8TM / M30 POL Opole GT Kona

Zapłacone

Krukowski Adrian - 1/8TM / M40 POL Wrocław TriActiv
Krzyżek Michał - 1/8TM / M30 POL Mosina San Filippo Team

Zapłacone

Kubera Łukasz - 1/8TM / M30 POL Syców
Kubiak Wojciech - 1/8TM / M30 POL Swarzędz Polaris
Kucza Daniel - 1/8TM / M40 POL Świdnica KORFF TEAM
Kulka Łukasz - 1/8TM / M30 POL Krosno Odrzańskie Sąsiedzka Wataha
Kupczuk Paweł - 1/8TM / M30 POL Warszawa P.A.K.T

Zapłacone

Lęga Wiesław - 1/8TM / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA

Zapłacone

Lisowski Kamil - 1/8TM / M30 POL Dobroszyce

Zapłacone

Łesejko Edyta - 1/8TM / K40 POL Kielczow

Zapłacone

Łukowski Dariusz - 1/8TM / M50 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Maceluch Krzysztof - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Madej Bartosz - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Madejowska Joanna - 1/8TM / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Marcinek Andrzej - 1/8TM / M60 POL Środa Śląska 50Upat

Zapłacone

Marciniak Agata - 1/8TM / K30 POL Żagań -
Marciniak Barbara - 1/8TM / K50 POL Wrocław Triathlon Club Wrocław
Maruszak Henryk - 1/8TM / M60 POL Skarbimierz Osiedle

Zapłacone

Maruszak Rafał - 1/8TM / M30 POL Skarbimierz-Osiedle

Zapłacone

Masiak Piotr - 1/8TM / M23 POL Malbork MKS Triathlon Malbork

Zapłacone

Masłowiec Bartosz - 1/8TM / M30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Masłowiec Dorota - 1/8TM / K30 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Matyszczuk Mateusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Mędygrał Krystian - 1/8TM / M23 POL Wrocław Wataha
Migut Jerzy - 1/8TM / M50 POL Olszyna OLSZYNA BIEGA

Zapłacone

Mikołajewicz Aleksandra - 1/8TM / K23 POL Świnoujście

Zapłacone

Miler Adam - 1/8U18 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Motała Małgorzata - 1/8TM / K40 POL Wierzbno
Mydłowski Ryszard - 1/8TM / M60 POL Świdnica KS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Najgebauer Łukasz - 1/8TM / M30 POL Opole GT Kona

Zapłacone

Nawracaj Michał - 1/8TM / M30 POL Jawor GVT

Zapłacone

Nawrocka Agnieszka - 1/8TM / K40 POL Wodzisław Śląski
Niesłony Dominika - 1/8U18 / K POL Opole

Zapłacone

Nowakowski Marcin - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Olaczek Łukasz - 1/8TM / M40 POL Mrozów Wieczorni Biegacze

Zapłacone

Ostrasz Bartek - 1/8TM / M30 POL Wrocław Viessmann Bike Team

Zapłacone

Pakuła Bartosz - 1/8TM / M23 POL Wrocław
Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Siechnice
Parysek Tomek - 1/8TM / M40 POL Zakrzyce
Pasiewicz Jakub - 1/8TM / M23 POL Świdnica

Zapłacone

Paszek Piotr - 1/8TM / M23 POL Wałbrzych
Paszek Sebastian - 1/8TM / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Pawlak Katarzyna - 1/8TM / K40 POL Świdnica Żelazna Świdnica

Zapłacone

Perkowski Tomasz - 1/8TM / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Pfeiffer Mateusz - 1/8TM / M23 POL Legnica

Zapłacone

Piaskowski Michał - 1/8TM / M30 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
Piątek Anita - 1/8TM / K30 POL Wrocław FRONTREAR
Pieczonka Maciej - 1/8TM / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Pisarczyk Lukasz - 1/8TM / M40 POL Dobroszyce

Zapłacone

Piwowarski Damian - 1/8TM / M30 POL Kamienna Góra kamiennogórska grupa biegowa
Piwowarski Krzysztof - 1/8TM / M30 POL Kamienna Góra Kamiennogórska Grupa Biegowa
Psuty Michał - 1/8TM / M19 POL Świerzawa

Zapłacone

Radko Kamila - 1/8TM / K30 POL Poniatowice GVT
Radko Krystian - 1/8TM / M40 POL Poniatowice Gm. Oleśnica GVT
Radoń Marcin - 1/8TM / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Ratto William - 1/8TM / M30 POL Genova Trójkąt Biega

Zapłacone

Rossolińska Roksana - 1/8TM / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Sadowska Edyta - 1/8TM / K30 POL Zakopane
Uczestnik anonimowy - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Sarna Beata - 1/8TM / K40 POL Wrocław
Senk Basia - 1/8TM / K30 POL Sobótka

Zapłacone

Serenda Mateusz - 1/8TM / M17 POL Legnica

Zapłacone

Serenda Robert - 1/8TM / M40 POL Legnica

Zapłacone

Sitkowska Joanna - 1/8TM / K30 POL Opole GT KONA
Sitkowski Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Skinder Mateusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Skrzynkowski Piotr - 1/8U18 / M POL Opole Skrzynkowski Team

Zapłacone

Skrzynkowski Piotr - 1/8TM / M40 POL Opole Skrzynkowski Team
Słomka Paweł - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Solarz Michał - 1/8TM / M40 POL Namysłów
Solarz Pawel - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

Spikowska Monika - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Sroga Maciej - 1/8TM / M30 POL Namysłów

Zapłacone

Stołowska Sandra - 1/8TM / K23 POL Wrocław
Strachowska Monika - 1/8TM / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Świątek Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Jordanów Śląski

Zapłacone

Świderska Izabela - 1/8TM / K40 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Sygnowski Konrad - 1/8TM / M30 POL Gryfice

Zapłacone

Szczerba Kamila - 1/8TM / K30 POL Lubin KAMI
Szydło Izabela - 1/8TM / K19 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Tarnowski Michał - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Tomasiczek Piotr - 1/8TM / M50 POL Biestrzyków GVT

Zapłacone

Trześniowski Tomek - 1/8TM / M30 POL Świdnica DSSE

Zapłacone

Waleński Tomasz - 1/8TM / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Wanat Wacław - 1/8TM / M60 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Werbel Adam - 1/8TM / M40 POL Jawor samo się nie zrobi

Zapłacone

Wesołowski Ernest - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Wieja Piotr - 1/8TM / M40 POL Ostrzeszów Akademia Sportu Olimpia

Zapłacone

Wielkopolski Łukasz - 1/8TM / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Wilisowski Tomasz - 1/8TM / M30 POL Domaniów

Zapłacone

Wiśniewski Mateusz - 1/8TM / M23 POL Cienin Kościelny @wisnia_m_aktywnie365
Włoszczyński Tomasz - 1/8TM / M23 POL Bolesławiec

Zapłacone

Wodecka Marta - 1/8TM / K30 POL Opole GT KONA

Zapłacone

Wodecki Bartosz - 1/8TM / M30 POL Opole Gt kona

Zapłacone

Wodniak Mariusz - 1/8TM / M30 POL Wrocław Klasztorna Team

Zapłacone

Wysoczański Adam - 1/8TM / M23 POL Wołów TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Wysoczański Paweł - 1/8TM / M23 POL Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW

Zapłacone

Zadka Paweł - 1/8TM / M30 POL Syców

Zapłacone

Zaklińska Katarzyna - 1/8TM / K40 POL Gliwice

Zapłacone

Zakrzewska Edyta - 1/8TM / K40 POL Świdnica GLKS Żelazna Świdnica

Zapłacone

Zdrzałka Dominika - 1/8TM / K30 POL Psary

Zapłacone

Zdziechowicz Natalia - 1/8TM / K19 POL Świerzawa

Zapłacone

Zimny Grzegorz - 1/8TM / M30 POL Oleśnica

Zapłacone

Żurek Robert - 1/8TM / M40 POL Dąbrowa Górnicza TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
Zuzek Krzysztof - 1/8TM / M40 POL Brzeg Zuzi sw team
Zymliński Robert - 1/8TM / M40 POL Wrocław Heart Attack

Zapłacone

Żyża Beata - 1/8TM / K40 POL Święta Katarzyna

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU