Tropem Wilczym Kraków 2019

Muzeum Lotnictwa Polskiego, aleja Jana Pawła II, Kraków, Polska
03.03.2019

Wyniki

Dystans 5km SERIA I (Start 12:30) 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
GAWLIK Sławek
325 POL Krakow 00:16:59:10
2
BUDZIK Piotr
424 POL Mała 00:17:18:59
3
CZAJKOWSKI Mateusz
SportWise
388 POL Kraków 00:17:25:00
4
NABIELEC Magdalena
ITMBW Kraków
142 POL Kraków 00:17:26:07
5
MICHALIK Rafał
Lacho Team
361 POL Kraków 00:17:45:96
6
BUJAK Krzysztof
NOWA HUTA WZG
336 POL Krakow 00:17:53:85
7
DOMAGAŁA Tomasz
412 POL Krakow 00:17:59:32
8
KAERKA Darek
222 POL Kraków 00:18:20:17
9
HEBDA Adrian
157 POL Tarnów 00:18:23:94
10
GIERLICKI Bartosz
PKO Bank Polski
483 POL Kraków 00:18:24:85
11
MŁYNARSKA Józefina
SportWise
489 POL Kraków 00:18:28:06
12
PODGÓRSKI Jacek
AZS Awf
205 POL Krakow 00:18:33:29
13
SŁADEK Patryk
BezTimu TEAM
90 POL Bełk 00:18:44:40
14
FRYDRYCH Piotr
187 POL Kraków 00:18:47:47
15
KOCHANOWICZ Krystian
505 POL Kraków 00:18:50:67
16
KUBAT Michał
Gdów Proud Runners
65 POL Gdów 00:18:52:33
17
NIEDBAŁ Kamil
Husaria Race Team
333 POL Sarnów 00:18:53:87
18
GAWIN Marek
TRI
384 POL Kraków 00:19:07:69
19
SABATOWSKI Maciej
Team Doris Kraków
290 POL Sucha Beskidzka 00:19:08:36
20
WĄSIK Maja
SportWise
311 POL Kraków 00:19:10:55
21
ZIĘBA Grzegorz
11 POL Kraków 00:19:12:82
22
PACIOREK Piotr
Husaria Race Team
470 POL Kraków 00:19:16:67
23
ŁUCZYŃSKI Michał
129 POL Kraków 00:19:21:12
24
KOZAK Krzysztof
Nowa Huta Team
81 POL Kraków 00:19:23:61
25
PANEK Bartosz
GWOŹDZIE KRAKÓW
18 POL Kraków 00:19:24:44
26
SIWEK Jacek
TriWise
298 POL Łuczyce 00:19:26:66
27
KWASEK Kazek
Eskadra Kraków
54 POL Bibice 00:19:27:06
28
MARZEC Bogusław
79 POL Kraków 00:19:27:47
29
DAŃCZURA Kuba
GWOŹDZIE
69 POL Kraków 00:19:31:84
30
DZIUBEK Piotr
66 POL Sułków 00:19:42:36
31
OSAK Maciej
SportWise
450 POL Kraków 00:19:50:75
32
TOMCZYK Maurycy
Eskadra Kraków
6 POL Krakow 00:19:52:90
33
POCHOPIEŃ Adam
-
193 POL Kraków 00:19:54:10
34
FEDYNA Marcin
GWOŹDZIE KRAKÓW
56 POL Kraków 00:19:54:79
35
ZAJĄC Bartosz
Zajączki
399 POL Dąbie 00:20:01:27
36
JAROCH Kamil
Brak
14 POL Kraków 00:20:06:12
37
LUBASZEWSKI Konrad
TYTLYX
58 POL Kraków 00:20:06:59
38
KLUSKA Michał
172 POL Wola Radziszowska 00:20:09:24
39
JEDYNAK Marek
122 POL Kraków 00:20:10:06
40
ULMAN Artur
TKKF Uklejna Myślenice
215 POL Myślenice 00:20:11:27
41
MACHYNIA Rafał
RUNONLINE. PL TEAM
198 POL Kraków 00:20:11:68
42
CHAIEB Sebastian
Husaria Race Team
112 POL Cholerzyn 00:20:13:94
43
WĄSIK Marcin
SportWise
310 POL Krakow 00:20:14:95
44
MAJEWSKI Karol
3:33 TEAM
448 POL Skarżysko-Kamienna 00:20:16:26
45
CHERJAN Dariusz
AZS UP Kraków
144 POL Iwanowice 00:20:19:35
46
WILKOSZ Wojciech
skawina biega
27 POL Skawina 00:20:21:77
47
SKOWRON Mariusz
EVERTON
201 POL Tarnów 00:20:23:47
48
MAREK Marcin
Klub Sportowy HAJIME
62 POL Kraków 00:20:24:10
49
KRZCIUK Tomasz
390 POL Mników 00:20:24:91
50
ZAJĄC Jakub
Pilegrzymowice_RUN
134 POL Kraków 00:20:31:04
51
SZUMIEC Andrzej
281 POL Kraków 00:20:35:01
52
SAJAK Artur
405 POL Kraków 00:20:36:59
53
BOGUCKI Kamil
278 POL Wieliczka 00:20:45:18
54
OLIWA Edward
ITMBW Kraków
268 POL Kraków 00:20:45:40
55
BORUTA Adam
-BrT-
387 POL Kraków 00:20:57:44
56
GOŁĄB Paweł
Wyprzedzić Marzenia!
267 POL Żmiąca 00:21:06:10
57
CYGAN Tomasz
433 POL Kraków 00:21:07:13
58
BAKA Rafał
490 POL Gnojnik 00:21:10:63
59
WARMIŃSKI Piotr
72 POL Kraków 00:21:11:06
60
ULMAN Krzysztof
174 POL Myślenice 00:21:11:27
61
KALMAN Mateusz
Daleko jeszcze?
243 POL Kraków 00:21:11:47
62
GAWRON Marek
432 POL Brzeszcze 00:21:13:95
63
GÓRNA-CICHOŃ Monika
Niepołomice Biegają
498 POL Zabierzów Bocheński 00:21:15:23
64
GARSTECKA Joanna
Skawina Biega
30 POL Skawina 00:21:15:84
65
KRAWCZYK Jan
Klub Pod Wisienką
91 POL Kraków 00:21:17:29
66
WOŹNIAK Przemek
170 POL Jastrzębie Zdrój 00:21:19:25
67
RZEMIENIUK Krzysztof
Kancelaria Finansowa NESTOR
454 POL Kraków 00:21:24:20
68
STOLARCZYK Gosia
LS WORLD RUN
78 POL Warszawa 00:21:30:17
69
BUCHAŁA Arkadiusz
244 POL Kraków 00:21:30:80
70
IDZIOR Tomasz
146 POL Brzeziny 00:21:32:75
71
HOCHOŁOWSKI Marcin
Wkurw_team
374 POL Kraków 00:21:35:06
72
DREWNICKI Jacek
ROZBIEGANE DOBCZYCE
190 POL Dobczyce 00:21:36:51
73
KRÓLIKOWSKI Przemysław
BeFit24team
148 POL Kraków 00:21:37:54
74
RAJTAR Piotr
364 POL Kraków 00:21:38:56
75
KOMENZA Marcin
429 POL Kraków 00:21:41:70
76
TRZCIŃSKI Mateusz
19 POL Kraków 00:21:45:03
77
BARAN Marcin
RNK SĘDZISZÓW
28 POL Sędziszów 00:21:45:23
78
CICHOŃ Konrad
330 POL Skawina 00:21:46:26
79
ŚWIĘTEK Dominika
488 POL Kraków 00:21:46:89
80
BIRCZYŃSKI Paweł
13 POL Kraków 00:21:47:01
81
DOBEK Marcin
Husaria Race Team
160 POL Kraków 00:21:48:62
82
WĄSOWICZ Marcin
49 POL Proszowice 00:21:49:65
83
KAPUSTA Bartłomiej
447 POL Jastrzębie Zdrój 00:21:50:68
84
ŚCIEŻKA Filip
Aktywna Pleśna
301 POL Pleśna 00:21:52:96
85
BARAN Mateusz
Wilcza Rada
400 POL Kraków 00:21:54:50
86
SIWEK Krzysztof
468 POL Kraków 00:21:58:06
87
PERKOWSKI Kacper
Run Team ZSPS
849 POL Kraków 00:22:01:40
88
KĄDZIELAWA Mateusz
LS WORLD RUN
77 POL Kraków 00:22:02:46
89
PRADEL Grzegorz
Wojsko Polskie
89 POL Kraków 00:22:03:94
90
PILCH Janusz
343 POL Osieczany 00:22:05:19
91
RUSINEK Adrian
OSP Morawica
857 POL Morawica 00:22:08:03
92
TABASZEWSKI Krzysztof
Hyc Hyc Koza Team
382 POL Wysowa-Zdrój 00:22:08:45
93
ZABDYR Dariusz
303 POL Skrzynka 00:22:08:85
94
OKOŃ Grzegorz
138 POL Kraków 00:22:09:06
95
ŁAPIŃSKI Stanisław
443 POL Kraków 00:22:09:68
96
CZEPIEL Jacek
15 POL Kraków 00:22:11:99
97
KOPEĆ Marta
#siostryKsero
101 POL Proszowice 00:22:12:40
98
WRÓBEL Tomasz
359 POL Łowczówek 00:22:13:91
99
SZEWCZYK Katarzyna
Forum Górski Świat
360 POL Czechowice-Dziedzice 00:22:15:94
100
KUWIK Jacek
KKB DYSTANS
305 POL Kraków 00:22:18:40
101
BIZOŃ Tomasz
316 POL Sułoszowa 00:22:19:82
102
LEBIEST Radosław
406 POL Węgrzce Wilekie 00:22:20:84
103
NAWROT Waldek
J U V E R U N
439 POL Kraków 00:22:21:26
104
WOŁOWIEC Joanna
351 POL Kraków 00:22:21:87
105
CYGAN Lukasz
Klub Sportowy HAJIME
61 POL Krakow 00:22:22:49
106
LIS Andrzej
348 POL Dubienka 00:22:23:32
107
ŁUCZKO Marek
393 POL Łuczyce 00:22:23:52
108
MUCHA Arkadiusz
307 POL Kraków 00:22:23:72
109
BOGUTA Maciej
502 POL Kraków 00:22:25:97
110
WARCHAŁ Paweł
67 POL Kraków 00:22:26:19
111
WOŹNICZKA Filip
486 POL Mogilany 00:22:26:39
112
BYTKO Yevhenii
319 POL Kraków 00:22:27:64
113
OBRAŁ Łukasz
www.prawo-porady.pl
5 POL Kraków 00:22:32:13
114
KOZŁOWSKI Mateusz
47 POL Kraków 00:22:32:68
115
PARTYKA Paweł
39 POL Kraków 00:22:41:30
116
PAJĄK Adam
121 POL Lachowice 00:22:42:61
117
DUDZIK Paweł
Cześć i Chwała Bohaterom!
2 POL Kraków 00:22:44:04
118
SZRENIAWA Waldemar
Woodward Runners
32 POL Niepołomice 00:22:44:44
119
CHOCHÓŁ Grzegorz
334 POL Kraków 00:22:45:25
120
CZYŻEWICZ Paweł
RUD
250 POL Kraków 00:22:46:67
121
MOLENDA Paweł
236 POL Miechów 00:22:47:48
122
STRUGALSKI Dawid
OSP Morawica
856 POL 00:22:48:31
123
Uczestnik anonimowy
Ochotnicza Straż Pożarna Przewóz Kraków
239 POL Krakow 00:22:49:34
124
SZELĄG Mariusz
427 POL Kraków 00:22:52:35
125
ZIENKIEWICZ Dawid
246 POL Jasło 00:22:54:18
126
STAWARZ Dorota
451 POL Kraków 00:22:55:42
127
PAMUŁA Wojtek
Woodward Runners
124 POL Kraków 00:22:55:82
128
KRYŚCIAK Edward
LOZP
420 POL Kraków 00:22:56:67
129
ZAJĄC Andrzej
Pilegrzymowice_RUN
135 POL Kraków 00:22:57:56
130
DOROCIAK Maciej
217 POL Kraków 00:22:57:78
131
KOCON Katarzyna
BeFit24Team
291 POL Kraków 00:22:58:70
132
STAWIARSKI Bartosz
Falubaz
115 POL Zielona Góra 00:22:58:85
133
GIERAS Piotr
PWK
114 POL Kraków 00:22:59:68
134
FIJAŁKOWSKI Jakub
SZCZEP RUCZAJ
503 POL Kraków 00:23:00:93
135
NĘCKI Piotr
Prisjakt
346 POL Kraków 00:23:03:05
136
GĄSIOROWSKI Damian
ITMBW
245 POL Kraków 00:23:07:06
137
KULPIŃSKI Marcin
194 POL Krakow 00:23:08:10
138
CZYŻEWSKA Kasia
Daleko Jeszcze?
238 POL Kraków 00:23:09:00
139
AD Mate
60 POL Kraków 00:23:13:05
140
KUWIK Krystian
KKB DYSTANS
304 POL Kraków 00:23:14:30
141
SKAŁKA Adam
Andrzej Tokarz Group
145 POL Nowy Sącz 00:23:15:35
142
ŁAPIŃSKI Dominik
444 POL Kraków 00:23:16:38
143
ROGOZIK Bogusław
419 POL Krzysztoforzyce 00:23:21:51
144
GŁOWANIA Piotr
370 POL Mogilany 00:23:22:46
145
KAMIŃSKI Grzegorz
Zakwas Team
143 POL Kraków 00:23:25:21
146
MATŁOSZ Przemek
273 POL Kraków 00:23:25:81
147
MAJKA Tomasz
Eskadra Kraków
344 POL Kraków 00:23:26:02
148
RAJTAR Piotrek
484 POL Łuczyce 00:23:27:16
149
RODRIGUES Adriana
Eskadra Kraków
322 POL Kraków 00:23:30:70
150
WOŁOWIEC Zbigniew
352 POL Kraków 00:23:31:93
151
CHMIEL Aleksandra
98 POL Kraków 00:23:33:59
152
FRAŃ Jarosław
Raróg Team
337 POL Wołowice 00:23:34:08
153
LIS Tomasz
120 POL Kraków 00:23:35:96
154
BRAŚ Paweł
199 POL Krzyszkowice 00:23:36:18
155
SKALSKI Paweł
BUDMAX
220 POL Mokrzyska 00:23:37:13
156
PORĘBA Grzegorz
397 POL Przybradz 00:23:37:77
157
MATLUCH Agata
353 POL Kraków 00:23:40:25
158
MATLUCH Jacek
280 POL Krakow 00:23:40:47
159
MROWCA Katarzyna
270 POL Kraków 00:23:41:26
160
PRZĄDO-KUDAS Małgorzata
Space Invaders
33 POL Kraków 00:23:42:49
161
KNAPCZYK-KANIA Gabriela
Bieńkòwka
252 POL Budzów 00:23:42:71
162
KRĘPA Agnieszka
Wkurw_team
481 POL Kraków 00:23:43:90
163
PIGUŁA Rafał
102 POL Wieliczka-Zakopane 00:23:43:99
164
CZARNY Łukasz
Wkurw_team
16 POL Kraków 00:23:44:31
165
KLIMASARA Rafał
88 POL Kraków 00:23:44:51
166
KALISZ Gabriela
292 POL Krakow 00:23:44:91
167
WOLNY Krzysztof
209 POL Kraków 00:23:46:11
168
DRĄG Piotr
159 POL Kraków 00:23:47:55
169
MAŁEK Urszula
Prisjakt
347 POL Kraków 00:23:47:97
170
CHURSIN Yehor
466 POL Kraków 00:23:48:80
171
GROMNICKI Alan
377 POL Kraków 00:23:50:25
172
MAZUR Maciej
42 do szczescia
472 POL Wola Batorska 00:23:51:28
173
POCIĘGIEL Grzegorz
AO Hektor
126 POL Kraków 00:23:52:74
174
PRZYSIĘŻNIUK Mariusz
464 POL Zawiszyce 00:23:53:88
175
CIACH Klaudia
456 POL Paradyż 00:23:54:29
176
SONIK Natalia
482 POL Kraków 00:23:56:75
177
RAŚ Agnieszka
HUSARIA RACE TEAM
93 POL Kraków 00:23:57:40
178
KALINOWSKI Łukasz
161 POL Olsztyn 00:24:01:43
179
ROKITA Adam
495 POL Biórków Mały 00:24:02:45
180
SAWICKI Artur
117 POL Kraków 00:24:09:43
181
ROGOZIK Paweł
428 POL Kraków 00:24:11:07
182
OSKWAREK Michał
LGBS Running Team
235 POL Kraków 00:24:12:74
183
PANEK Michał
24 POL Kraków 00:24:14:97
184
KUC Tomasz
LS WORLD RUN
189 POL Katowice 00:24:16:40
185
ROK Natalia
35 POL Kraków 00:24:17:01
186
ŁOBODA Agnieszka
Lemon Team
395 POL Kraków 00:24:17:62
187
BOGUTA Beata
#AdamCzerwińskiTeam
501 POL Kraków 00:24:20:82
188
STUDZIŻBA Adam
Creative Bochnia Biega team
137 POL Bochnia 00:24:22:95
189
SZYMONIAK Mateusz
437 POL Kraków 00:24:27:90
190
SĘK Monika
379 POL Kraków 00:24:28:93
191
NIGBOROWICZ Aneta
Klub Sportowy HAJIME
223 POL Kraków 00:24:31:86
192
ŁABĘCKA Marzena
227 POL Staszów 00:24:34:13
193
KRUK Michał
3 Pruska Drużyna Harcerzy Gniazdo im. płk. Łuka...
403 POL Prusy 00:24:35:57
194
GÓRNA Anita
LPP TEAM
87 POL Kraków 00:24:38:38
195
KRZAK Wiktor
85 POL Kraków 00:24:38:82
196
KOWALSKI Adam
KLUB SPORTOWY HAJIME
59 POL Kraków 00:24:43:23
197
OLEJARZ Artur
323 POL Oświęcim 00:24:43:84
198
DRZAZGA Tomasz
335 POL Podłęże 00:24:43:94
199
UCHAŃSKI Piotr
Woodward Runners
4 POL Kraków 00:24:45:07
200
KĄŚ Iwona
421 POL Kraków 00:24:47:00
201
Uczestnik anonimowy
230 POL Kraków 00:24:48:06
202
PODGÓRNI Przemysław
Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa
168 POL Dobra 00:24:48:67
203
PANEK Tadeusz
288 POL Kraków 00:24:48:75
204
FARON Angelika
266 POL Myślenice 00:24:49:49
205
BOJARSKA Beata
Eskadra Kraków
192 POL Kraków 00:24:50:51
206
STUDZIŻBA Paweł
Creative Bochnia Biega team
136 POL Bochnia 00:24:50:73
207
MAKAREVYCH Diana
469 POL Kraków 00:24:51:76
208
CABAN Dominika
152 POL Szczekociny 00:24:54:80
209
MACHLOWSKI Mateusz
179 POL Zabierzów 00:24:55:20
210
WOŹNIAK Miłosz
385 POL Kraków 00:24:56:02
211
KOZŁOWSKI Michał
GWOŹDZIE KRAKÓW
26 POL Kraków 00:24:57:67
212
WĄS Michał
3 Pruska Drużyna Harcerzy Gniazdo im. płk. Łuka...
409 POL Kocmyrzów 00:25:00:80
213
BŁĄKAŁA Damian
Husaria Race Team
188 POL Kraków 00:25:03:07
214
LIŃCZOWSKA Maria
Zajączki
401 POL Raciechowice 00:25:06:75
215
GOLIŃSKI Michał
407 POL Marcinkowice 00:25:07:97
216
PODSIADŁO Rafał
413 POL Kraków 00:25:08:19
217
FILIPEK Daniel
372 POL Kraków 00:25:09:02
218
PIERZGALSKI Łukasz
ZdrowieJem.pl TEAM
133 POL Kraków 00:25:10:65
219
KUKLA Janusz
Creative Bochnia Biega team
919 POL Bochnia 00:25:11:08
220
KUKLA Klaudia
920 POL Kraków 00:25:11:28
221
WOŹNICZKA Radosław
JÓZEFIŃSKA TEAM
3 POL Kraków 00:25:14:82
222
BUCKI Wojciech
166 POL Kraków 00:25:16:05
223
BORODZIUK Ewa
277 POL Kraków 00:25:17:00
224
CIESIELSKI Robert
Grupa Piwna
274 POL Kraków 00:25:17:08
225
MARZEC Paweł
Husaria Race Team
96 POL Kraków 00:25:20:92
226
KOLASA Justyna
436 POL Nowy Targ 00:25:22:17
227
BARAN Aleksandra
473 POL Kraków 00:25:22:79
228
ZAJĄC Honorata
Zajączki
398 POL Dąbie 00:25:23:40
229
STYCZEŃ Szymon
Patologia
297 POL Kraków 00:25:23:43
230
MISIAK Wiesław
BeFit24team
149 POL Kraków 00:25:27:19
231
SPIRADEK Jan
3 Pruska Drużyna Harcerzy GNIAZDO
417 POL Kraków 00:25:27:60
232
NOWAK Beata
354 POL Kraków 00:25:28:00
233
ROK Tomasz
36 POL Kraków 00:25:33:43
234
POLCWIARTEK Natalia
408 POL Krakow 00:25:34:48
235
FRAŃ Jakub
Raróg Team
338 POL Wołowice 00:25:36:41
236
PŁOSKONKA Paweł
-------------------------------------
265 POL Tarnów 00:25:40:67
237
FRYDRYCH Ewelina
191 POL Krakow 00:25:43:38
238
RYDAROWICZ Wojciech
155 POL Kraków 00:25:45:04
239
JAKUBOWSKA Adrianna
21 POL Kraków 00:25:45:88
240
MAZUR Lucas
452 USA Buffalo 00:25:46:08
241
TOMERA-DŁUGOSZ Sylwia
474 POL Wieliczka 00:25:50:73
242
JOŃCZYK Łukasz
180 POL Kraków 00:25:50:95
243
WAWRO Grzegorz
125 POL Głęboka 00:25:54:57
244
KAZMIERSKI Grzegorz
383 POL Dębica 00:25:56:23
245
BARAN Monika
453 POL Krakow 00:25:56:45
246
DZIUBA Dawid
467 POL Skawina 00:25:58:58
247
SŁOMIAK Paweł
485 POL Kraków 00:25:59:41
248
TOMCZYK Damian
462 POL Kraków 00:26:02:92
249
KUCZAJ Jarosław
ZHR
23 POL Kraków 00:26:03:76
250
SUPRANOWICZ Ilona
463 POL Kraków 00:26:03:97
251
GACEK Krzysztof
BMW Dobrzański Team
410 POL Kraków 00:26:04:76
252
SZCZEPANIAK Jarosław
82 POL Kraków 00:26:05:37
253
SOLECKI Damian
71 POL Kraków 00:26:06:46
254
MADEJSKI Eligiusz
367 POL Prusy 00:26:07:87
255
KAWALER Kamil
371 POL Kraków 00:26:08:90
256
KONIECZNY Marek
446 POL Kraków 00:26:10:33
257
GARZEŁ Grzegorz
Itmbw Kraków
355 POL Kraków 00:26:14:92
258
GANCARZ Marcel
Gdów Proud Runners
459 POL Gdów 00:26:15:54
259
KACZKOWSKI Tomasz
Niezrzeszony
404 POL Kraków 00:26:15:95
260
DYGOŃ Kinga
255 POL Gorlice 00:26:16:17
261
ZIÓŁEK Karolina
261 POL Sandomierz 00:26:17:20
262
KUDAS Tomasz
Space Invaders
34 POL Kraków 00:26:17:77
263
BASTER Tomasz
jw4686
128 POL Iwanowice 00:26:19:01
264
DOMOWICZ Anna
237 POL Jasło 00:26:19:41
265
KOPEĆ Marek
262 POL Kraków 00:26:20:22
266
KRZCIUK Jagoda
392 POL Mników 00:26:21:88
267
SAS Karolina
76 POL Kraków 00:26:22:08
268
KOMALA Arkadiusz
45 POL Kobylany 00:26:22:69
269
NATKANIEC Karolina
BeFit24Team
171 POL Kraków 00:26:26:01
270
KOZIOŁ Ania
PORANNY PATROL
84 POL Kraków 00:26:28:83
271
BUNIKOWSKA Emilia
99 POL Kraków 00:26:31:94
272
GRZESIAK Maciej
216 POL Kraków 00:26:33:39
273
BOROWSKA-ABDEL Anna
375 PCN Krakow 00:26:34:87
274
RADWANEK Rafał
247 POL Brzezie 00:26:37:43
275
KOTYNIA Joanna
57 POL Kraków 00:26:37:71
276
ROZUM Jolanta
416 POL Siedlec 00:26:39:13
277
GLEŃ Natalia
349 POL Krzeszowice 00:26:41:30
278
MĄKOWSKA Małgorzata
Nasze Węgrzce
283 POL Węgrzce 00:26:41:52
279
BOGACZ Jarosław
500 POL Góry Sieradzkie 00:26:42:55
280
BOGACZ Joanna
499 POL Góry Sieradzkie 00:26:42:75
281
KSIĄŻEK Ewa
253 POL Rabka-Zdrój 00:26:43:15
282
NOWOTNY Bogdan
GRH
366 POL Kraków 00:26:48:72
283
BATYCKA-BARTKOWIAK Anna
Bartkowiak Team
293 POL Kraków 00:26:53:43
284
RASZPUNDA Agnieszka
IRON RUNNERS
418 POL Niepołomice 00:26:54:04
285
PODSIADŁO Katarzyna
165 POL Kraków 00:26:54:41
286
KOWAL Beata
150 POL Rybnik 00:26:54:63
287
WÓJCIK Roksana
94 POL Kraków 00:26:55:45
288
BIERNAT Magda
154 POL Żywiec 00:26:55:65
289
ZEMBACZYŃSKA Katarzyna
42 POL Kraków 00:26:55:85
290
FLOREK Daniel
43 POL Kraków 00:26:56:06
291
JAŹWA Rafał
KRAKÓW
251 POL Kraków 00:27:00:96
292
SADOWIŃSKA Adriana
Nowa Huta Team
350 POL Kraków 00:27:01:16
293
KĘDZIERSKI Adrian
324 POL Oświęcim 00:27:01:37
294
KRZEMIEŃ Krzyszof
381 POL Stawy Monowskie 00:27:01:59
295
KATERLA Jakub
389 POL Zaborze 00:27:02:40
296
KRĘPA Marta
STG-NIEPOŁOMICE
44 POL Podłęże 00:27:02:62
297
SŁOMIAK Piotr
438 POL Kraków 00:27:03:22
298
WUJDA Magda
J U V E R U N
440 POL Kraków 00:27:04:66
299
KRZEMIEŃ Marta
256 POL Kraków 00:27:05:69
300
CZARNECKI Mateusz
380 POL Wrocław 00:27:07:94
301
GIEREK Ewelina
477 POL Borek Szlachecki 00:27:08:14
302
KRZCIUK Zofia
391 POL Mników 00:27:08:34
303
SZPURA Kamila
411 POL Kraków 00:27:11:49
304
SWACHTA Tomasz
31 POL Kraków 00:27:16:28
305
RECZEK Dariusz
318 POL Rożnowice 00:27:18:00
306
UZNANSKI Mikolaj
287 POL Krakow 00:27:18:23
307
RUDZIŃSKA Elżbieta
75 POL Jaroszówka 00:27:19:06
308
TOCHOWICZ Barbara
Husaria Race team
92 POL Michałowice 00:27:22:12
309
KOPEĆ Sylwia
275 POL Proszowice 00:27:23:75
310
ZĄBCZYŃSKI Dariusz
40 POL Słomniki 00:27:24:38
311
CYGANEK Agnieszka
BeFit24team
147 POL Kraków 00:27:24:38
312
ŁUCZAK Anna
38 POL Słomniki 00:27:24:80
313
WADAS Katarzyna
Nowa Huta Team
317 POL Kraków 00:27:30:63
314
NADGRODKIEWICZ Agnieszka
342 POL Kraków 00:27:30:85
315
NADGRODKIEWICZ Michał
341 POL Kraków 00:27:31:04
316
NALEPA Marcin
176 POL Kraków 00:27:31:87
317
MAJCHRZYK-ZACHARA Ewa
282 POL Kraków 00:27:33:75
318
SKOMRO Robert
Activ Sport Wolbrom
493 POL Wolbrom 00:27:35:78
319
DESPET Lilianna
ITMBW Kraków
181 POL Kraków 00:27:38:67
320
TOMCZYKIEWICZ Ela
105 POL Kraków 00:27:40:20
321
PANIAK Katarzyna
110 POL Nowy Sącz 00:27:40:40
322
STAROŃ Przemysław
Befit24
113 POL Wieliczka 00:27:42:69
323
CHAIEB Natalia
Husaria Race Team
111 POL Cholerzyn 00:27:43:52
324
KAPUTA Piotr
286 POL Kielce 00:27:43:72
325
KUSAK Paweł
173 POL Staszów 00:27:44:35
326
MALINOWSKA Karolina
487 POL Oblekoń 00:27:45:14
327
MÓL Monika
203 POL Kraków 00:27:47:64
328
KUC Ewa
345 POL Kraków 00:27:53:35
329
GLINIAK Aleksander
156 POL Kr 00:27:53:57
330
MOL Teresa
279 POL Pielgrzymowice 00:27:54:74
331
POŚNIK Karolina
206 POL Baranówka 00:27:55:55
332
PIĄTEK Elżbieta
8 POL Kraków 00:27:58:12
333
BŁACHUT Janusz
376 POL Stryszawa 00:27:59:84
334
FUJAK Paulina
378 POL Białka 00:28:00:04
335
STRUZIK Anna
340 POL Nowy Wiśnicz 00:28:02:02
336
KAPŁAN Piotr
141 POL Elbląg 00:28:08:02
337
KAPŁAN Agnieszka
140 POL Radzyń Podlaski 00:28:08:45
338
LEŚKO Przemysław
331 POL Krakow 00:28:11:72
339
BUKOWSKA Paulina
Bukowszczaki Team
476 POL Krakow 00:28:13:53
340
BUKOWSKA Elżbieta
Bukowszczaki Team
356 POL Krakow 00:28:13:73
341
GIL Paweł
269 POL Iwanowice 00:28:16:46
342
SKIBA Klaudia
109 POL Radomyśl Wielki 00:28:18:04
343
PAWLIK Marcin
Solve-Net
276 POL Kraków 00:28:27:43
344
MALCZYK Robert
211 POL Kraków 00:28:27:65
345
BUKOWSKI Dawid
Bukowszczaki Team
357 POL Michałowice 00:28:30:52
346
LEPIARZ Katarzyna
uzależnieni od endorfin
12 POL Leńcze 00:28:30:72
347
MIROŚ Anna
uzależnieni od endorfin
9 POL Kalwaria Zebrzydowska 00:28:30:93
348
KUCAB Anna
100 POL Kraków 00:28:31:71
349
TYLEK Ryszard
-
70 POL Kraków 00:28:32:13
350
BUKOWSKI Piotr
Bukowszczaki Team
358 POL Michałowice 00:28:32:92
351
KRZYŻAK Angelika
A@A Team
396 POL Kraków 00:28:36:84
352
RACZYŃSKA Alicja
Ntiative
365 POL Kraków 00:28:37:06
353
KĘDZIORA Wioletta
20 POL Zagórzyce Dworskie 00:28:38:90
354
STRYCZEK Mariusz
200 POL Rzeszotary 00:28:39:54
355
ŻAK Kasia
Run team ZSPS
845 POL Krakow 00:28:42:56
356
MACHAJ Marta
434 POL Kraków 00:28:43:17
357
SIERAK Joanna
Run Team ZSPS
848 POL Kraków 00:28:44:86
358
LITWIN Agnieszka
Nowa Huta Team
309 POL Kraków 00:28:47:52
359
WESOŁOWSKI Kamil
86 POL Chmielnik 00:28:50:84
360
SKOWRON Weronika
Run Team ZSPS
852 POL Kraków 00:28:55:22
361
BŁASZCZYK Marcin
SPORTWISE
312 POL Kraków 00:28:55:64
362
KURTEK Justyna
BeFit24team
162 POL Kraków 00:28:56:65
363
KUPIEC Sylwia
204 POL Brzeg 00:28:58:30
364
RAJTAR Katarzyna
430 POL Kraków 00:28:59:33
365
DUDA Bożena
Nowa Huta Team
461 POL Kraków 00:29:01:08
366
ZDANOWICZ Sabina
296 POL Kraków 00:29:01:69
367
KASPERCZYK Tomasz
Nowohucki Kombinat Sportowy
106 POL Kraków 00:29:03:55
368
URBANIK Sebastian
Nowohucki Kombinat Sportowy
107 POL Kraków 00:29:03:77
369
KALEMBA Tadeusz
37 POL Kraków 00:29:07:06
370
JASIULEWICZ Michał
177 POL Kraków 00:29:07:89
371
RADOSZ-KWASEK Agata
Eskadra Kraków
55 POL Kraków 00:29:08:30
372
BALIŃSKA Kinga
224 POL Szkucin 00:29:09:33
373
GRABEK Krzysztof
132 POL Swaryszów 00:29:14:38
374
SZCZUKA Michal
OSP Morawica
854 POL 00:29:24:61
375
ŻAK Monika
394 POL Kraków 00:29:27:39
376
Uczestnik anonimowy
414 POL Krakow 00:29:34:35
377
RYŚ Bartłomiej
Run Team ZSPS
853 POL Zabierzów 00:29:40:31
378
KOZIEŃ Ewa
Pysiek
496 POL Masłomiąca 00:29:41:70
379
LUTY Karolina
KS AZS AWF Kraków
29 POL Kraków 00:29:42:73
380
GRZEGORSKI Radosław
51 POL Kraków 00:29:53:54
381
KOZIEN Bogdan
497 POL Krakow 00:29:55:48
382
CYMERMAN Wojciech
460 POL Leżajsk 00:29:57:13
383
DELIKAT Bogdan
22 POL Kraków 00:30:01:97
384
MITKA Grzegorz
63 POL Kraków 00:30:03:92
385
GDOWSKA Barbara
Mocarna Płetwa
163 POL Kraków 00:30:08:11
386
KAŹMIERCZAK Karolina
202 POL Łapanów 00:30:13:91
387
Uczestnik anonimowy
426 POL Krakow 00:30:17:00
388
NOWAK Lilianna
104 POL Kraków 00:30:17:39
389
SMOLARSKA Kasia
285 POL Drzewica 00:30:22:80
390
MIŁEK Katarzyna
294 POL Wola Filipowska 00:30:23:43
391
JASTRZĘBSKA Teresa
327 POL Kraków 00:30:24:04
392
BUDEK Krzysztof
Fitlarwy
449 POL Kraków 00:30:31:75
393
BOJARSKA Zuzanna
Eskadra Kraków
234 POL Kraków 00:30:33:94
394
ZIELIŃSKA Katarzyna
300 POL Kraków 00:30:44:07
395
TEPER Dominik
Run Team ZSPS
846 POL Kraków 00:31:02:31
396
DOBOSZ Katarzyna
373 POL Kraków 00:31:05:40
397
OLECH Aneta
BeFit24Team
233 POL Kraków 00:31:08:51
398
OLECH Krzysztof
232 POL Raciborowice 00:31:08:71
399
TOMCZYK Ewelina
Wkurw_Team
494 POL Kraków 00:31:10:73
400
KUBAT Iwona
Gdów Proud Runners
431 POL Gdów 00:31:15:70
401
SOLARZ Artur
249 POL Kraków 00:31:18:24
402
SAWICKA Ewelina
116 POL Kraków 00:31:19:51
403
GROTOWSKA Patrycja
LPP TEAM
46 POL Kraków 00:31:23:55
404
KUSA Katarzyna
LPP TEAM
478 POL Kraków 00:31:23:75
405
PANAK-WSZELAKA Aleksandra
402 POL Kraków 00:31:29:73
406
FICEK Władysław
1 POL Kraków 00:31:31:00
407
DZIOBEK Paulina
422 POL Kraków 00:31:32:08
408
BACHOWICZ Agnieszka
FitClub24 Niepołomice
68 POL Niepołomice 00:31:44:67
409
Uczestnik anonimowy
314 POL Toruń 00:31:49:60
410
KŁYŚ Bożena
Reyman
97 POL Kraków 00:31:52:53
411
NIEMIEC Agata
Porozmawiajmy o zdrowiu
506 POL Kraków 00:31:53:34
412
SKALSKA Patrycja
BUDMAX
219 POL Mokrzyska 00:31:55:85
413
LIS-TYLEK Kinga
339 POL Kraków 00:31:56:06
414
SKALSKA Ela
BUDMAX
221 POL Mokrzyska 00:31:58:32
415
GAJDA Edyta
108 POL Kraków 00:32:10:13
416
DZIEDZIC-WÓJTOWICZ Agnieszka
130 POL Targowisko 00:32:10:55
417
SZCZĘŚNIAK Adrianna
225 POL Kraków 00:32:13:06
418
GÓRSKI Krzysztof
158 POL Kraków 00:32:15:50
419
BERETA Wioletta
25 POL Kraków 00:32:21:88
420
MICHALSKA Karolina
306 POL Inowrocław 00:32:29:75
421
ŁOPATOWSKI Kacper
423 POL Kraków 00:32:35:74
422
KUCEL Katarzyna
#siostryKsero
213 POL Kraków 00:32:39:75
423
KACZMARCZYK Marta
53 POL Kraków 00:32:50:81
424
ZEMBACZYŃSKI Zbigniew
Zibi
151 POL Kraków 00:33:03:98
425
PIETRZYKOWSKA Marta
Klub Sportowy HAJIME
7 POL Kraków 00:33:17:00
426
NALEPA Agata
175 POL Kraków 00:33:33:40
427
JĘDRZEJCZYK Agnieszka
208 POL Kraków 00:33:33:62
428
JĘDRZEJCZYK Tomasz
Chyba Nie Dam Rady
207 POL Kraków 00:33:33:82
429
MŁYNARSKI Bartosz
SportWise
492 POL Kraków 00:33:45:80
430
SOŁTYS Lucyna
SołtysTeam
295 POL Kraków 00:34:23:64
431
WIŚNIEWSKI Miłosz
504 POL Kraków 00:34:24:23
432
Uczestnik anonimowy
313 POL Toruń 00:34:24:47
433
NOWICKA Sandra
Run Team ZSPS
851 POL Kraków 00:34:35:78
434
TABACZŃSKI Jerzy
465 POL Rzeszów 00:34:49:96
435
STIMMA Alicja
442 POL Serock 00:35:05:39
436
SOBCZAK-KUPIEC Agnieszka
441 POL Myślenice 00:35:05:59
437
DZIADOŃ Renata
240 POL Kraków 00:35:09:64
438
IZDEBSKA Katarzyna
OSP Morawica
855 POL 00:35:15:86
439
KOZIEŃ Justyna
479 POL Kraków 00:35:42:00
440
DZIADOŃ Robert
212 POL Kraków 00:35:50:39
441
SZOSTAK Justyna
329 POL Kraków 00:36:11:36
442
KOPEĆ Joanna
48 POL Stogniowice 00:36:13:48
443
CICHOŃ Marek
368 POL Skawina 00:37:02:98
444
SZCZYPKA Agnieszka
Porozmawiajmy o Zdrowiu
471 POL Kraków 00:37:20:16
445
KOPEĆ Monika
197 POL Kraków-Bielany 00:38:29:90
446
WIŚNIEWSKA Magdalena
271 POL Kraków 00:38:31:35

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU