Tropem Wilczym Kraków 2019

Muzeum Lotnictwa Polskiego, aleja Jana Pawła II, Kraków, Polska
03.03.2019

Wyniki

Dystans 5km SERIA II (Start 13:30) 5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIECH Kacper
ASICS FrontRunner Poland/runonline.pl
546 POL Kraków 00:15:15:78
2
PRZYWORSKI Krzysztof
Brachi Team
580 POL Kraków 00:15:44:26
3
PIECH Jakub
932 POL Kraków 00:15:52:91
4
DOBOSZ Konrad
770 POL Siepraw 00:16:32:62
5
BRZOSKWINIA Wojciech
Husaria Race Team
931 POL Kraków 00:16:56:87
6
MACH Kornel
triMACHine
646 POL Skawina 00:17:13:29
7
BARTYZEL Michał
#AdamCzerwinskiTeam
533 POL Kraków 00:17:23:30
8
MICHALSKI Michał
FramesFactory RacingTeam
815 POL Kraków 00:17:29:18
9
HYTROŚ Łukasz
Samodzielniebiegam
781 POL Kraków 00:17:55:13
10
SOCH Paweł
BTH Import Stal
662 POL Kraków 00:18:00:78
11
ZĘBALA Paweł
554 POL Kraków 00:18:04:62
12
ADAMCZYK Jakub
Glosator Kraków
866 POL Kraków 00:18:06:80
13
ROGOZIŃSKI Łukasz
ITMBW Kraków
577 POL Ostrowiec Świętokrzyski 00:18:07:01
14
KAMUSIŃSKI Jarosław
Apteki Zdrowe Ceny
744 POL Staniątki 00:18:11:47
15
NAGLIK Marcin
Eskadra Kraków
908 POL Kraków 00:18:30:70
16
STEC Marek
UKS Podwilk
695 POL Jabłonka 00:18:33:53
17
ROSIEK Daniel
Eskadra Kraków
917 POL Kraków 00:18:38:93
18
OSTAFIN Szymon
Husaria Race Team
514 POL Trzebunia 00:18:52:84
19
TĄDER Marcin
KS Victoria Żytno
585 POL Żytno 00:18:56:35
20
OŻÓG Mirosław
Skawina Biega
671 POL Skawina 00:19:04:12
21
MIODOŃSKI Robert
535 POL Kraków 00:19:04:76
22
MADZIAR Dawid
806 POL Piekielnik 00:19:06:09
23
GOLARA Mariusz
596 POL Kraków 00:19:14:08
24
DYDUŁA Michał
508 POL Kraków 00:19:15:58
25
BIELAŃSKI Zbigniew
881 POL Piekielnik 00:19:15:65
26
BARTYZEL Paweł
#AdamCzerwińskiTeam
559 POL Kraków 00:19:17:36
27
ZET Patryk
578 POL Kraków 00:19:24:20
28
BASIUK Maciej
614 POL Kraków 00:19:27:43
29
CZYŻEWSKI Marcin
927 POL Zaborze 00:19:29:41
30
BĄK Artur
FC po40tce
714 POL Kraków 00:19:31:27
31
Uczestnik anonimowy
Husaria Race Team
627 POL Kępie 00:19:35:98
32
STĘPIEŃ Małgorzata
Stajnia Balona
766 POL Kraków 00:19:37:92
33
MACH Krzysztof
ZABIERZÓW BIEGA
536 POL Zabierzów 00:19:38:54
34
BAKIERSKI Filip
780 POL Kraków 00:19:41:32
35
MICAŁ Łukasz
ITMBW Kraków
715 POL Kraków 00:19:42:88
36
HAŁOŃ Kacper
774 POL Rzeszów 00:19:43:59
37
BASTER Aleksandra
Nowa Huta Team
820 POL Kraków 00:19:43:72
38
POLAK Grzegorz
818 POL Kraków 00:19:43:92
39
SAMEL Piotr
632 POL Kraków 00:19:51:02
40
BAŁUSZYŃSKI Sławomir
Biegnij tak szybko jakbyś coś ukradł :-)
595 POL Kraków 00:19:51:77
41
ROLKA Gabriela
ASICS FRRONTRUNNER POLAND / Runonline.pl TEAM
545 POL Kraków 00:19:56:65
42
DZIÓBEK Andrzej
571 POL Wolbrom 00:19:57:31
43
DYDUŁA Łukasz
Ital Car Team
915 POL Kraków 00:20:02:94
44
MALISZEWSKI Piotr
607 POL Tyszowce 00:20:03:60
45
KWIATKOWSKI Jakub
Itmbw Kraków
532 POL Kraków 00:20:09:01
46
JOŃCZYK Marcin
789 POL Kraków 00:20:16:48
47
YEHROW Yurij
Klub Sportowy LOTNIK Ostrów
772 UKR Harkow 00:20:20:39
48
PIOTR Andrzej
Ja
653 POL Kraków 00:20:21:67
49
SKWAREK Krzysztof
659 POL Kraków 00:20:23:22
50
MAJKA Mateusz
773 POL Łętownia 00:20:25:65
51
OSTROWSKI Piotr
Akamai
811 POL Czajowice 00:20:26:70
52
ŁAPIAK Aleksandra
AZS CMUJ
530 POL Wałbrzych 00:20:28:83
53
PALETA Bartosz
719 POL Kraków 00:20:30:63
54
PLUTECKI Konrad
692 POL Kraków 00:20:33:13
55
DWORAK Wojciech
681 POL Lublin 00:20:33:98
56
FLOREK Michał
jw 6968
118 POL Kraków 00:20:34:18
57
MADZIAR Maciej
930 POL Piekielnik 00:20:40:22
58
BARAN Dominik
Wilcza Rada
911 POL Kraków 00:20:40:86
59
IGNATOWICZ Dawid
540 POL Chrząstowice 00:20:41:87
60
POPIOŁEK Krzysztof
Klub Królika Krakersa
584 POL Kraków 00:20:43:93
61
STASZEK Łukasz
542 POL Zielonki 00:20:48:13
62
SZATON Grzegorz
565 POL Opole 00:20:50:48
63
MAJEWSKI Szymon
929 POL Kraków 00:20:50:70
64
DONIEC Adam
ZHR
823 POL Kraków 00:20:50:89
65
KUNA Sebastian
640 POL Warsaw 00:20:51:31
66
WOŹNIAK Michał
910 POL Kraków 00:20:59:76
67
DROZDEK Arek
543 POL Wieliczka 00:21:01:53
68
SIWAK Jerzy
700 POL Kraków 00:21:02:17
69
ŚWITAŁA Tomasz
WSD Zakonu Pijarów
875 POL Kraków 00:21:06:00
70
HEBDA Łukasz
589 POL Rudy-Rysie 00:21:06:66
71
MACH Dominika
triMACHine
628 POL Wadowice 00:21:09:36
72
ROMANIAK Sebastian
882 POL Szczodrkowice 00:21:17:08
73
KALISZ Tomasz
933 POL Kalisz 00:21:18:58
74
MERCIK Tomasz
812 POL Kraków 00:21:20:70
75
ĆWIEK Paweł
748 POL Kraków 00:21:21:97
76
PIWOWARCZYK Tomasz
GTeam
835 POL Kraków 00:21:23:23
77
MOTŁOCH Piotr
524 POL Kraków 00:21:24:29
78
KRAUS Marcel
602 POL Jasło 00:21:25:93
79
MARZEC Maciej
NIDEC
879 POL Wola Batorska 00:21:32:28
80
OSIKOWSKI Aleksander
OsikTeam
861 POL Kraków 00:21:33:14
81
DZIEŃ Krzysztof
673 POL Rudy-Rysie 00:21:33:78
82
INDYKA Michał
TripAndTrain
786 POL Trojanowice 00:21:36:12
83
KRÓL Konrad
Eskadra Kraków
701 POL Kraków 00:21:36:76
84
LESZCZYŃSKI Szymon
RING Kraków Kickboxing Team
832 POL Prusy 00:21:38:24
85
KUBIAK Paweł
Samsung Rd Institute Poland
649 POL Kraków 00:21:39:38
86
MIŁKOWSKI Mateusz
Kat Kraków
841 POL Kraków 00:21:40:91
87
STACHOWSKI Damian
MOCNI POMOCNI
668 POL Stryszawa 00:21:41:97
88
PALIŚ Przemysław
652 POL Kraków 00:21:42:39
89
WALASZEK Marcin
899 POL Kraków 00:21:42:59
90
Uczestnik anonimowy
ITMBW Kraków
890 POL Kraków 00:21:42:80
91
PLUCIŃSKI Jakub
Husaria Race Team/ Nidec All For Dreams
871 POL Kraków 00:21:43:22
92
KRAWCZYK Dominik
814 POL Kornatka 00:21:50:43
93
PAWŁOWSKI Adam
764 POL Niepołomice 00:21:52:00
94
STACHURA Robert
905 POL Kraków 00:21:53:59
95
SZYNDLAR Grzegorz
733 POL Krosno 00:21:58:35
96
BARAN Jacek
645 POL Świnna Poręba 00:21:59:63
97
TKACZYK Szymon
710 POL Kraków 00:22:04:53
98
SZOT Wojciech
658 POL Nowy Sącz 00:22:09:40
99
NOWAKOWSKI Maciej
JW 4686
762 POL Giebułów 00:22:13:80
100
TELEGA Jacek
ORLEN Running Team
738 POL Kraków 00:22:20:65
101
WOJTANEK Piotr
709 POL Kraków 00:22:21:07
102
BAJKOWSKI Piotr
553 POL Łódź 00:22:21:29
103
DENDURA Jędrzej
708 POL Kraków 00:22:21:43
104
ROMANOWSKI Łukasz
Husaria Race Team
520 POL Kraków 00:22:29:27
105
JANIK Sławomir
Pendolino ;)
576 POL Kraków 00:22:31:38
106
OLEŚ Tomasz
590 POL Nowy Sącz 00:22:33:07
107
Uczestnik anonimowy
Hajime Run
760 POL Kraków 00:22:33:81
108
BISAGA Bogdan
510 POL Maków Podhalański 00:22:34:62
109
KWAK Łukasz
670 POL Stryszawa 00:22:37:85
110
PYTEL Kamil
638 POL Kraków 00:22:38:24
111
KUŚ Adrian
842 POL Suwałki 00:22:38:66
112
Uczestnik anonimowy
742 POL Biertowice 00:22:41:49
113
SZUMNY Nina
582 POL Kraków 00:22:41:69
114
REGULSKA Natalia
ASICS FrontRunner Poland
740 POL Kraków 00:22:44:02
115
MIKOŚ Magdalena
Nidec All for dreams
872 POL Niepołomice 00:22:47:17
116
ZBYSZEK Grosicki
-
728 POL Sieraków 00:22:53:93
117
LASKOWSKI Tomek
Niepołomice Biegają
570 POL Kraków 00:22:58:94
118
KOŁTON Przemysław
921 POL Donosy 00:23:02:74
119
KLAJN Marlena
ITMBW Kraków
569 POL Kraków 00:23:03:18
120
GOS Sebastian
Biegam z ABS
523 POL Połaniec 00:23:08:23
121
MANTERYS Michał
509 POL Kraków 00:23:09:97
122
WSZELAKI Dominik
549 POL Kraków 00:23:11:23
123
PĘKALA Monika
898 POL Kraków 00:23:13:90
124
BIELATOWICZ Amadeusz
606 POL Dębica 00:23:15:60
125
FIGIEL Maciek
Fc Po Sotce
896 POL Kraków 00:23:19:59
126
FIGIEL Ola
FC po 40tce
747 POL Kraków 00:23:20:03
127
DĄBROWSKI Rafał
904 POL Kraków 00:23:20:12
128
KRÓLIKOWSKA Anna
Husaria Race Team
560 POL Modlniczka 00:23:20:70
129
KOZŁOWSKA Wiktoria
884 POL Kraków 00:23:21:67
130
PALECZNY Kuba
Ragnarok
643 POL Kraków 00:23:22:93
131
LIBRNT Przemysław
916 POL Kraków 00:23:23:15
132
BURAS Rafał
587 POL Kraków 00:23:24:85
133
BURAS Katarzyna
586 POL Kraków 00:23:25:07
134
FLAK Mateusz
EUROOPTYKA
544 POL Kraków 00:23:25:49
135
MITELA Daniel
889 POL Uniejow Kolonia 00:23:25:92
136
JAŚKIEWICZ Jarosław
STG NIEPOŁOMICE
656 POL Luborzyca 00:23:27:75
137
SŁOWIK Daniel
Gang Zakręconych Mastersów
716 POL Żabno 00:23:28:83
138
MAZUR Kamil
705 POL Zakrzow 00:23:29:20
139
BIELA Bartłomiej
838 POL Kraków 00:23:32:64
140
DZIWIREK Adam
6BPD
531 POL Kraków 00:23:35:48
141
GAWRON Andrzej
601 POL Kraków 00:23:35:90
142
OLIWA Paweł
787 POL Kraków 00:23:36:32
143
SZYMUŚ Andrzej
Nidec All for dreams
873 POL Mszana Dolna 00:23:37:96
144
SIEKANIEC Dorota
877 POL Kraków 00:23:38:18
145
Uczestnik anonimowy
581 POL Kraków 00:23:39:02
146
Uczestnik anonimowy
834 POL Zawoja 00:23:49:45
147
MUNIAK Anna
888 POL Pcim 00:23:51:76
148
Uczestnik anonimowy
870 POL Kraków 00:23:53:88
149
LIPANOWICZ Kuba
552 POL Kraków 00:23:54:10
150
SONIK Grzegorz
583 POL Kraków 00:23:55:91
151
WICHEREK Maciej
862 POL Kraków 00:23:56:33
152
TARNAWSKI Maciej
900 POL Kraków 00:24:03:96
153
BATOR Norbert
765 POL Skawina 00:24:08:46
154
ZIELIŃSKA Katarzyna
677 POL Kraków 00:24:10:09
155
KICKA Grzegorz
KRZESZOWICE BIEGAJĄ
720 POL Wola Filipowska 00:24:11:93
156
JEWULSKI Damian
654 POL Kraków 00:24:16:12
157
KORYTNICKA Marlena
Nidec All For Dreams
874 POL Kraków 00:24:17:81
158
KĘDER Urszula
ITMBW
778 POL Kraków 00:24:18:01
159
ULIASZ Małgorzata
928 POL Kraków 00:24:18:23
160
MIS Bartłomiej
GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSOW
785 POL Nueciecza 00:24:19:37
161
OSTAFIN Paulina
Husaria Race Team
795 POL Kraków 00:24:19:59
162
BARCZYK Łukasz
809 POL Kraków 00:24:20:73
163
GRZECHYNKA Agnieszka
635 POL Kraków 00:24:22:63
164
DZIEŃ Karol
672 POL Rudy-Rysie 00:24:29:88
165
ZAWADZKA Gabi
689 POL Kraków 00:24:30:93
166
HAJDUK Sebastian
717 POL Kraków 00:24:35:29
167
ZIMNA Ewa
863 POL Wawrzeńczyce 00:24:40:72
168
PAŁKA Wiktor
Run Team ZSPS
865 POL Kraków 00:24:41:31
169
SENDEK Katarzyna
Husaria Race Team
667 POL Klimontów 00:24:55:80
170
LASKOWSKI Dariusz
Niepołomice Biegają
618 POL Wieliczka 00:24:56:02
171
SMEREKA Magdalena
663 POL Kraków 00:24:58:47
172
MAZURKIEWICZ Bartosz
603 POL Kraków 00:24:59:89
173
KONEFAŁ Darek
902 POL Kraków 00:25:02:65
174
CZUBA Aneta
550 POL Kraków 00:25:05:41
175
KRYNICKA Barbara
KRYNIO TEAM
526 POL Łuczyce 00:25:06:44
176
ŻELISZEWSKA Ewelina
Rebellion Of Free Runners
727 POL Włoszczowa 00:25:06:86
177
BAŁAZY Patryk
PGB Sportowa Paczka
624 POL Kraków 00:25:10:25
178
HOFMANN Konrad
712 POL Kraków 00:25:13:04
179
Uczestnik anonimowy
11MBOT
802 POL Kraków 00:25:14:32
180
MAKUCH Mariusz
599 POL Kraków 00:25:16:97
181
PAWLUK Rav
Fhu Rav
816 POL Krakòw 00:25:17:83
182
POLEWKA Joanna
Lux Fagaski
817 POL Krakòw 00:25:18:03
183
WILKOSZ Wiesław
807 POL Kraków 00:25:23:72
184
MOSKAL Sabina
zabierzów biega
564 POL Kraków 00:25:24:55
185
TRACZ Joanna
534 POL Kraków 00:25:26:17
186
GOŚPIEL Radosław
897 POL Kraków 00:25:27:25
187
LECHOWICZ Krzysztof
Gang Zakręconych Mastersów
686 POL Żabno 00:25:28:31
188
OSIK Wally
OsikTeam
860 POL Kraków 00:25:29:43
189
ŚLIWKA Patryk
680 POL Kraków 00:25:32:05
190
BRZOZOWSKI Marcin
691 POL Kraków 00:25:32:49
191
DRÓŻDŻ Katarzyna
690 POL Kraków 00:25:32:71
192
PRACUCH Katarzyna
Dental Arts Studio
684 POL Kraków 00:25:34:51
193
BIEDROŃ Jarosław
783 POL Kraków 00:25:36:31
194
KLIMEK Marek
591 POL Tarnobrzeg 00:25:38:06
195
ŚWIĘTEK Andrzej
891 POL Kraków 00:25:42:85
196
Uczestnik anonimowy
711 POL Kraków 00:25:45:21
197
PAWLIKOWSKI Patryk
622 POL Krakow 00:25:45:85
198
NIZIURSKA Marzanna
Husaria RaceTeam
844 POL Krakow 00:25:48:61
199
WĘDZICHA Rafał
926 POL Kraków 00:25:49:47
200
SIERADZKI Grzegorz
538 POL Kraków 00:25:51:93
201
ROKOSZ Marcin
797 POL Krakow 00:25:53:00
202
JAROSINSKA Justyna
Rebellion of free runners
516 POL Raclawice 00:25:54:96
203
ŁOBOŻEWICZ Alicja
Pijarzy
883 POL Kraków 00:25:55:18
204
MAZURKIEWICZ Łukasz
775 POL Kraków 00:25:56:78
205
ADAMCZYK Gabriela
903 POL Kraków 00:25:57:41
206
SKIBA Wojciech
694 POL Radziemice 00:25:58:95
207
WITCZAK Tomasz
779 POL Radom 00:26:00:25
208
KOZŁOWSKA Maria
886 POL Kraków 00:26:00:45
209
TROJAN Anna
Husaria Race Team
907 POL Kraków 00:26:02:15
210
DOLAŚ Danuta
525 POL Kraków 00:26:02:79
211
KOZIK Dominik
FC po 40tce
718 POL Krakow 00:26:03:01
212
KAMISIŃSKI Marek
936 POL Chrząstowice 00:26:04:68
213
Uczestnik anonimowy
COLąd-DKL
821 POL Brzozów 00:26:04:88
214
STASZCZAK Błażej
COL-DKL
693 POL Tarnobrzeg 00:26:04:97
215
Uczestnik anonimowy
COLąd-DKL
827 POL Kraków 00:26:05:18
216
ŚWIDERSKI Krzysztof
WSD Zakonu Pijarów
876 POL Kraków 00:26:08:00
217
KOZŁOWSKA Olga
885 POL Kraków 00:26:09:28
218
NOWAKOWSKA Barbara
Giebułtów Biega
768 POL Giebułtów 00:26:09:50
219
SWIATEK Grzegorz
518 POL Krakow 00:26:12:48
220
KLIKUSZEWSKI Kamil
Rozbiegane Dobczyce
725 POL Dobczyce 00:26:12:69
221
HEILIG Wojtek
604 POL Kraków 00:26:14:01
222
CIUŁA Tomasz
Rebellion of Free Runners
511 POL Krakow 00:26:16:45
223
KASPRZAK Szymon
598 POL Kraków 00:26:22:49
224
DZIEŃ Robert
674 POL Rudy-Rysie 00:26:26:02
225
WARZECHA Magdalena
798 POL Regulice 00:26:39:50
226
PITTNER Bartek
796 POL Kraków 00:26:39:70
227
STAŃKOWSKA Justyna
just_me
609 POL Kraków 00:26:42:37
228
MIZIA Ryszard
Kizie Mizie
805 POL Kraków 00:26:43:23
229
WĘDZICHA Kamil
755 POL Kraków 00:26:47:35
230
WĘDZICHA Wiktor
AZS AWF Kraków
537 POL Kraków 00:26:47:79
231
MARKIEWICZ-ROSZAK Dorota
551 POL Kraków 00:26:50:38
232
MAREK Joanna
SMOK- KRAKÓW
794 POL Kraków 00:26:51:04
233
JANAS Paweł
563 POL Kraków 00:27:00:18
234
KOŁTON Małgorzata
922 POL Donosy 00:27:01:46
235
WŁODEK Jakub
793 POL Krakow 00:27:03:10
236
Uczestnik anonimowy
756 POL Kraków 00:27:03:94
237
ŚLUSARZ Rafał
HWT
813 POL Gdów 00:27:05:94
238
CHRZĄŚCIK Wojciech
597 POL Kraków 00:27:06:15
239
ŻYGAS Edyta
619 POL Kraków 00:27:16:75
240
KMIECIAK Agnieszka
Iron Runners
782 POL Igołomia 00:27:18:03
241
MUCEK Magdalena
648 POL Kłaj 00:27:19:90
242
PAJĄK Anna
574 POL Kowary 00:27:27:37
243
CYGAL Edyta
Gang Zakręconych Mastersów
633 POL Radłów 00:27:33:03
244
BIELIK Radosław
Wkurw_Team
894 POL Kraków 00:27:34:11
245
NAZIM Tadeusz
Skawina Biega
507 POL Skawina 00:27:42:32
246
SOŁTYS Artur
Bacian team
824 POL Sędziszów 00:27:43:40
247
GUTT Agnieszka
726 POL Kraków 00:27:44:99
248
GAŁKA Patryk
707 POL Kraków 00:27:46:71
249
MICHNO Agata
639 POL Kraków 00:27:46:91
250
BODZIARCZYK Mateusz
572 POL Kraków 00:27:50:78
251
SZKÓŁKA Magdalena
521 POL Kraków 00:27:51:64
252
ROMAN Małgorzata
EL JOT
613 POL Kraków 00:27:53:23
253
BUGAJ Maciej
699 POL Kraków 00:27:54:93
254
BEDRA Grzegorz
jw 4260 Elbląg
697 POL Zalewo 00:27:55:35
255
Uczestnik anonimowy
698 POL Nowy Sącz 00:27:55:57
256
WŁODEK Katarzyna
792 POL Krakow 00:27:56:21
257
CHMIEL Jacek
629 POL Jastrzębie-Zdrój 00:27:57:91
258
ŚLUSARZ Bożena
Gdów Proud Runners
706 POL Winiary 00:27:58:33
259
MALINA Joanna
Gdów Proud Runners
605 POL Myślenice 00:27:59:33
260
ŻAK Piotr
650 POL Kraków 00:27:59:54
261
PABIS Piotr
651 POL Kraków 00:27:59:75
262
POWALACZ Anna
909 POL Sidzina 00:28:03:98
263
JANIA Arkadiusz
703 POL Kraków 00:28:10:25
264
KACZMARCZYK Paulina
704 POL Kraków 00:28:10:67
265
ZIELIŃSKI Stanisław
555 POL Kraków 00:28:14:71
266
Uczestnik anonimowy
562 POL Kraków 00:28:14:91
267
PRZYBYLSKI Maciej
SPC
517 POL Kraków 00:28:15:35
268
KURAŚ Kinga
579 POL Kraków 00:28:16:75
269
Uczestnik anonimowy
573 POL Kraków 00:28:16:97
270
SOBIERAJ Krzysztof
SANCZIS
843 POL Czarków 00:28:17:19
271
SZCZĘŚNIAK Jacek
741 POL Żywiec 00:28:17:63
272
CUDEK Jakub
808 POL Kraków 00:28:18:25
273
ŚLAZYK Joanna
630 POL Kraków 00:28:18:44
274
Uczestnik anonimowy
777 POL Zabierzow 00:28:19:03
275
Uczestnik anonimowy
800 POL Zabierzów 00:28:19:25
276
KLIKUSZEWSKA Bogusia
Rozbiegane Dobczyce
893 POL Dobczyce 00:28:20:31
277
ŚLUSARCZYK Wioletta
828 POL Lelusin 00:28:32:79
278
GĄSŁOWSKA Alicja
925 POL Kraków 00:28:33:13
279
GĘBALA Anita
745 POL Kraków 00:28:33:43
280
MUSZYŃSKI Sebastian
Bacian team
825 POL Kraków 00:28:33:65
281
SKWAREK Filip
660 POL Kraków 00:28:36:75
282
MALARCZYK Katarzyna
TURBO PYŚKI
612 POL Skawica 00:28:37:41
283
DAŃDA Paweł
761 POL Kraków 00:28:38:47
284
MALARCZYK Marta
Turbo Pyśki
657 POL Skawica 00:28:39:25
285
SWISTAK Karolina
788 POL Warszawa 00:28:40:26
286
STARZEC-ZAGÓL Anita
791 POL Kraków 00:28:42:75
287
MIZIA Marta
Kizie Mizie
776 POL Kraków 00:28:43:34
288
SZOPA Krzysztof
ZELCZYNA TEAM
754 POL Zelczyna 00:28:44:42
289
TOMOŃ Dorian
731 POL Kraków 00:28:45:26
290
BUCZEK Małgorzata
#CałyWyźrałBiega
512 POL Zagacie 00:28:47:63
291
ADAMUS Patryk
Brzyski Tri Team
631 POL Kraków 00:28:50:16
292
MACIEJAS Daniel
Husaria Race Team
696 POL Kraków 00:28:53:03
293
Uczestnik anonimowy
Siostry rabiańskie
679 POL Raba Wyżna 00:28:54:73
294
BŁAUT Monika
750 POL Kraków 00:28:55:79
295
KURAS Bogusław
Ks Kauzyperda
895 POL Kraków 00:28:57:57
296
GARGAS Janusz
-
626 POL Kraków 00:28:58:85
297
CUDEK Wojciech
NIDEC
887 POL Kraków 00:29:00:41
298
DANEL Magdalena
Need For Speed
515 POL Kraków 00:29:02:16
299
CIUPIŃSKA Katarzyna
PKO BP
819 POL Kraków 00:29:02:99
300
SZCZUREK Michał
757 POL Mogilany 00:29:03:43
301
FORTUNA Kamila
ORLEN Running Team
737 POL Kraków 00:29:03:63
302
KONIUSZY Grzegorz
CracoviaBiega
519 POL Tarnow 00:29:04:71
303
KORDYL Anna
642 POL Kraków 00:29:08:42
304
CHUDOBA Marek
ORLEN Running Team
735 POL Myślenice 00:29:11:76
305
RYSZKOWSKI Karol
637 POL Kraków 00:29:19:49
306
PAJĄK Kamil
575 POL Andrychów 00:29:25:47
307
Uczestnik anonimowy
831 POL Kraków 00:29:26:11
308
Uczestnik anonimowy
833 POL Kraków 00:29:26:33
309
ROKOSZ Eryka
839 POL Kraków 00:29:31:01
310
STARZEC Janusz
799 POL Kraków 00:29:37:76
311
BŁAUT Michał
749 POL Kraków 00:29:40:24
312
MYSZKA Aneta
912 POL Kraków 00:29:48:42
313
NAZIM Anna
688 POL Kraków 00:29:52:85
314
Uczestnik anonimowy
Siostry rabiańskie
678 POL Raba Wyżna 00:29:55:29
315
PETRYSZAK Agnieszka
556 POL Kraków 00:29:55:51
316
WOJNAR Agnieszka
Rijowskie Sarenki
723 POL Kraków 00:29:55:93
317
ŚWIĄTEK Agata
Rijowskie Sarenki
724 POL Kraków 00:29:56:13
318
ŁEMPICKA Adriana
644 POL Kraków 00:30:02:52
319
SZACHOWICZ Anna
869 POL Kraków 00:30:12:26
320
KRAWCZYK Agnieszka
790 POL Kraków 00:30:13:93
321
PRZYBYŁO Marta
751 POL Kraków 00:30:17:81
322
JADAM-LECHOWICZ Renata
Gang Zakręconych Mastersów
685 POL Żabno 00:30:18:93
323
MICHALIK Grzegorz
864 POL Nowa Huta 00:30:19:14
324
ZYSEK Anna
Gang Zakręconych Mastersów
641 POL Otfinów 00:30:20:61
325
POŚNIK Jan
625 POL Kraków 00:30:24:50
326
SOBCZYK Sabina
588 POL Kraków 00:30:38:46
327
KUCEL Antoni
702 POL Kraków 00:30:39:37
328
IDEĆ Agnieszka
661 POL Kraków 00:30:40:17
329
POLAK Michał
901 POL Częstochowa 00:30:42:27
330
HUSZLAK Marta
665 POL Kraków 00:30:42:32
331
OLIWA Agata
734 POL Kraków 00:30:42:49
332
KOCZWARA Justyna
Rozbiegane Dobczyce
878 POL Myślenice 00:30:47:58
333
TOMOŃ Robert
732 POL Kraków 00:30:49:93
334
DATA Sylwia
636 POL Kraków 00:30:53:52
335
TRACZ Maciej
315 POL Kraków 00:30:55:77
336
Uczestnik anonimowy
600 POL Kraków 00:31:02:45
337
KAMISIŃSKA Dorota
Befit24Team
935 POL Kraków 00:31:12:52
338
SZOSTAK Agnieszka
934 POL Kraków 00:31:12:94
339
GAWŁOWICZ Łukasz
713 POL Kraków 00:31:15:47
340
STOLARZ Aneta
557 POL Kraków 00:31:20:07
341
Uczestnik anonimowy
758 POL Mszana Dolna 00:31:26:54
342
BURTAN Anna
810 POL Lubień 00:31:26:76
343
FRĄCZEK Katarzyna
923 POL Chrzanów 00:31:36:03
344
BIEL Mikołaj
924 POL Kraków 00:31:36:25
345
Uczestnik anonimowy
OSP BIAŁKA
767 POL Białka 00:31:44:35
346
SARNA Klaudia
Białka
913 POL Białka 00:31:44:55
347
DUDA Krzysztof
Nowa Huta Team
568 POL Kraków 00:31:50:45
348
GAWOR Katarzyna
Wkurw Team
804 POL Kraków 00:32:00:59
349
LASKOWSKA Renata
Niepołomice Biegają
620 POL Kraków 00:32:20:79
350
ROPA Bernadeta
558 POL Kraków 00:32:41:99
351
ŻUROWICZ Szymon
801 POL Kraków 00:32:45:30
352
PIETRUSIŃSKI Mariusz
746 POL Kraków 00:32:49:22
353
STĄPOREK Marta
676 POL Kraków 00:33:10:49
354
LENARTOWICZ-SAAD Gabriela
Biegam bo kocham ten stan
840 POL Kraków 00:33:34:48
355
BUGAJSKA Monika
759 POL Kraków 00:33:41:08
356
ĆWIEK Małgorzata
784 POL Kraków 00:33:59:61
357
NOWAK Piotr
ZiL
830 POL Kraków 00:34:12:77
358
AMAROWICZ Michał
527 POL Chróstnik 00:34:22:73
359
ADAMCZYK Weronika
528 POL Kozienice 00:34:22:95
360
SOLARSKA Magdalena
867 POL Kraków 00:34:53:01
361
SOLARSKI Zbigniew
868 POL Kraków 00:34:53:22
362
MĄCZKA Małgorzata
616 POL Kraków 00:35:08:84
363
RAŹNY Mateusz
837 POL Kraków 00:35:35:67
364
RAŹNY Maciej
892 POL Kraków 00:35:36:11
365
RAŹNY Adam
836 POL Kraków 00:35:36:33
366
ZAREMBA Jagoda
647 POL Łysokanie 00:35:43:91
367
KOPROWSKA Anna
937 POL Kraków 00:35:59:00
368
BUJAK Jerzy
829 POL Kraków 00:36:01:93
369
KRĘŻEL Gabriela
939 POL Kraków 00:36:05:95
370
KOPROWSKA Barbara
938 POL Kraków 00:36:13:30
371
BUCZEK Joanna
#CałyWyźrałBiega
539 POL Zagacie 00:36:51:98
372
LASKOWSKI Piotr
621 POL Kraków 00:38:33:07
373
Uczestnik anonimowy
803 POL Kraków 00:39:17:84

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU