Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Piastowska, Opole, Polska
04.03.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abratkiewicz Magdalena 184 B10km / K POL Opole Opole

Zapłacone

Aksamit Małgorzata 301 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Antkowiak Mariusz 565 Bieg 1963 m / M POL Radomierowice Osp Radomierowice

Zapłacone

Antkowiak Michał 564 Bieg 1963 m / M POL Radomierowice Osp Radomierowice

Zapłacone

Antoniewicz Grzegorz - B10km / M POL Opole Rajsport Active

Niezapłacone

Bagińska-Wilk Filina 274 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Balcer Bartosz 160 B10km / M POL Opole 10 Blog

Zapłacone

Bałandziuk Marek 204 B10km / M POL Głogówek

Zapłacone

Bałandziuk Szymon 310 B10km / M POL Szonów

Zapłacone

Banachowski Bartek 285 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Bandurski Kamil 120 B10km / M POL Niemodlin

Zapłacone

Banik Radosław - B10km / M POL Opole Mysix

Niezapłacone

Baran Roman 316 B10km / M POL Prudnik Ekipa Kryzys

Zapłacone

Barczuk Leszek 549 Bieg 1963 m / M POL Lipki

Zapłacone

Barczuk Marek 547 Bieg 1963 m / M POL Opole Klub Samotny Ryś

Zapłacone

Barczuk Ryszard 548 Bieg 1963 m / M POL Brzozowiec

Zapłacone

Baron Dorota 552 Bieg 1963 m / K POL Krapkowice

Zapłacone

Bartnik Jacek - Bieg 1963 m / M POL Opole

Niezapłacone

Bartoszewicz Władysław 199 B10km / M POL Opole Opole

Zapłacone

Bendzera Daniel 616 Bieg 1963 m / M POL Karłowice Wielkie

Zapłacone

Bendzera Norbert 617 Bieg 1963 m / M POL Karłowice Wielkie

Zapłacone

Bernacka Wiktoria 606 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Biegun Piotr 566 Bieg 1963 m / M POL Młodnik Osp Radomierowice

Zapłacone

Biemer Jakub 531 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Biłeńkij Joanna - B10km / K POL Lubliniec

Niezapłacone

Birecki Jakub - B10km / M POL Opole Gt Kona

Niezapłacone

Błasik Artur 305 B10km / M POL Opole 1989

Zapłacone

Błaszczyk Sebastian - B10km / M POL Zawadzkie Antonteam

Niezapłacone

Błażewski Marek - B10km / M POL Jemielnica

Niezapłacone

Bobis Wojciech 528 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Bobrowski Jan 592 Bieg 1963 m / M POL Opole Rodło Opole

Zapłacone

Bobrowski Tomasz 185 B10km / M POL Opole Edusklep.pl

Zapłacone

Bogus Przemysław 138 B10km / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Bojczuk Mateusz - B10km / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Niezapłacone

Bok Marcin - B10km / M POL Opole Antonteam

Niezapłacone

Borek Jadwiga - B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Brodiuk Norbert 110 B10km / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Bryk Karolina 554 Bieg 1963 m / K POL Januszkowice

Zapłacone

Brylski Marcin 303 B10km / M POL Opole Team Ozimek

Zapłacone

Brzeziński Paweł 327 B10km / M POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Buba Marian 321 B10km / M POL Ligota Prószkowska

Zapłacone

Budziński Krzysztof - B10km / M POL Opole Scuba Dive

Niezapłacone

Burzyński Paweł 295 B10km / M POL Opole Juventus Turyn

Zapłacone

Bystrzycki Tomasz 337 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Bziuk Marcin 320 B10km / M POL Otmuchów

Zapłacone

Całczyński Robert 161 B10km / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Cebulla Mateusz - Bieg 1963 m / M POL Źlinice Amator

Niezapłacone

Charchut Krzysztof 170 B10km / M POL Niemodlin Niemodlin Biega

Zapłacone

Chinczewska Anna 238 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Chinczewski Mirosław 237 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Chłąd Aleksander 539 Bieg 1963 m / K POL Przysiecz

Zapłacone

Chłap Ireneusz 168 B10km / M POL Szybowice Husaria Race Team

Zapłacone

Chrobok Agnieszka 543 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Chudzicka-Główka Magdalena 279 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Chwinda Michał 240 B10km / M POL Praszka Praszka

Zapłacone

Ciaccia Patrycja - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Cibis Adam 355 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Ciemny Piotr - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Cieśla Mariola 162 B10km / K POL Gligi

Zapłacone

Cwynar Jakub 596 Bieg 1963 m / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Cwynar Rafał 586 Bieg 1963 m / M POL Kędzierzyn-Koźle K.s Koziołek

Zapłacone

Cyparska Gosia 171 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Cyparska Zosia 578 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Cyparski Grzegorz 200 B10km / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Czajka Aleksander - Bieg 1963 m / M POL Opole

Niezapłacone

Czech Justyna - B10km / K POL Krapkowice

Niezapłacone

Czekaj Justyna - B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

Czekaj Paweł - B10km / M POL Dobrzeń Wielki Sekcja Biegowa Nbp Opole

Niezapłacone

Czekanowska Bożena - Bieg 1963 m / K POL Kup

Niezapłacone

Czekanowska Małgorzata - Bieg 1963 m / K POL Kup

Niezapłacone

Czekanowski Paweł - Bieg 1963 m / M POL Kup

Niezapłacone

Czochara Julia 546 Bieg 1963 m / K POL Opole Dzieciaki

Zapłacone

Czochara Maja 545 Bieg 1963 m / K POL Opole Dzieciaki

Zapłacone

Czochara Marta 222 B10km / K POL Opole Amatorka

Zapłacone

Czochara Robert 544 Bieg 1963 m / M POL Opole Amatorszczyzna

Zapłacone

Czurpalewicz Daniel - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Dąbek Seweryn 567 Bieg 1963 m / M POL Radomierowice Osp Radomierowice

Zapłacone

Dacków Marcin 297 B10km / M POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Danik Krzysztof 112 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Dec Bogusław - Bieg 1963 m / M POL Wawelno

Niezapłacone

Dec Jan 623 Bieg 1963 m / M POL Wawelno

Zapłacone

Dec Łukasz 622 Bieg 1963 m / M POL Wawelno

Zapłacone

Długosz Paulina - B10km / K POL Brynica

Niezapłacone

Domagalski Adam 287 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Dora Mirek 164 B10km / M POL Opole Wiking Opole

Zapłacone

Droege Aleksander 568 Bieg 1963 m / M POL Młodnik Osp Radomierowice

Zapłacone

Droege Mateusz 569 Bieg 1963 m / M POL Młodnik Osp Radomierowice

Zapłacone

Drozd Bronislaw 182 B10km / M POL Opole Zagroda Nwk

Zapłacone

Drózd Krzysztof 508 Bieg 1963 m / M POL Dęblin

Zapłacone

Drozd Patryk 335 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Drozd Przemysław 109 B10km / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Dudek Franciszek 573 Bieg 1963 m / M POL Ozimek

Zapłacone

Duplak Daria - Bieg 1963 m / K POL Dobrzeń Wielki

Niezapłacone

Dziadkiewicz Karolina 106 B10km / K POL Prószków Prószków

Zapłacone

Dziadkiewicz Rafał 107 B10km / M POL Prószków Prószków

Zapłacone

Faliszewski Sylweriusz - B10km / M POL Radoszowy Niezrzeszony

Niezapłacone

Feć Jakub 286 B10km / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Fedorowicz Mateusz 296 B10km / M POL Szonów 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Feliksik Kacper - Bieg 1963 m / M POL Krapkowice

Niezapłacone

Fiebich Natalia - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Frąk Adam 201 B10km / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Fruncza Łukasz 328 B10km / M POL Jędrzychów Nowiny Nyskie, Biuro Posła Rp Janusza Sanockiego

Zapłacone

Furman Henryk 250 B10km / M POL Częstocice 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Gabryel Aleksandra - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Gaczkowski Adam 271 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gadżała Paweł 574 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Gajewski Michał 165 B10km / M POL Radomsko

Zapłacone

Gajowiec Krzysztof 213 B10km / M POL Głubczyce

Zapłacone

Gala Andrzej 593 Bieg 1963 m / M POL Gogolin

Zapłacone

Garus Łukasz 366 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gąsiorowski Krzysztof 232 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gawlita Justyna 246 B10km / K POL Ozimek

Zapłacone

Gbur Mirosław 128 B10km / M POL Brzeg Brzeg

Zapłacone

Gebauer Rafał 147 B10km / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

Gerlicka Emilia 116 B10km / K POL Głuchołazy -

Zapłacone

Gierut Anna 360 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Gilewska Małgorzata 509 Bieg 1963 m / K POL Opole Biegnę Po Pizzę

Zapłacone

Gilewski Damian 141 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Ginko Rafał - Bieg 1963 m / M POL Tychy

Niezapłacone

Główka Mirosław 283 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gnot Ewa 581 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Gnot Katarzyna 148 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Gnot Krzysztof 322 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gnot Maja 582 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Gocka Monika 338 B10km / K POL Opole F1 Fitness Opole

Zapłacone

Godecki Marek 135 B10km / M POL Dobrzeń Wielki Tor Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Golec Anna - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Golec Sylwia - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Goleński Wojciech 359 B10km / M POL Opole Forca Brava Gt Opole

Zapłacone

Gołębiowski Dariusz 134 B10km / M POL Opole Galacticosbirds

Zapłacone

Gorczyca Samanta 368 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Górny Robert 504 Bieg 1963 m / M POL Ozimek

Zapłacone

Gorzała Joanna 172 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Graca Marek - Bieg 1963 m / M POL Jemielnica Jemielnica

Niezapłacone

Gratkowska Natalia 523 Bieg 1963 m / K POL Opole Gratki

Zapłacone

Gratkowski Paweł 522 Bieg 1963 m / M POL Opole Gratki

Zapłacone

Grenasiuk-Wypych Joanna 553 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Grochal Włodzimierz 276 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Gruca Łukasz 557 Bieg 1963 m / M POL Opole Endecja

Zapłacone

Grudziński Przemysław - B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Gruszka Michał 103 B10km / M POL Prądy

Zapłacone

Grzegocka Monika 196 B10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Grzegorczyn Agnieszka - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Grzelak Mieszko 604 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Gucman Bartłomiej 224 B10km / M POL Dobrzeń Wielki Tor Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Gudełajtis Jacek 278 B10km / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Gugulski Paweł - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Gulba Stanisław 323 B10km / M POL Jemielnica Ckziu

Zapłacone

Haczyk Gabriela 270 B10km / K POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Halusiak Szymon - B10km / M POL Kędzierzyn Koźle Brak

Niezapłacone

Hałon Andrzej 198 B10km / M POL Opole Opole

Zapłacone

Hanzel Tomasz 192 B10km / M POL Dobrzeń Wielki Tor Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Harynek Robert 219 B10km / M POL Krapkowice

Zapłacone

Hess Jakub 173 B10km / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Hoczek Aneta 230 B10km / K POL Kolanowice

Zapłacone

Hoczek Arkadiusz 228 B10km / M POL Kolanowice

Zapłacone

Hoffman Ewa 218 B10km / K POL Opole Amatorka

Zapłacone

Hołub Tomasz 125 B10km / M POL Domaszowice-Zalesie

Zapłacone

Hrycaj Julia 521 Bieg 1963 m / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Marcin 117 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Monika 519 Bieg 1963 m / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Oskar 520 Bieg 1963 m / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hylla Mateusz - B10km / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

Ilnicka Monika - B10km / K POL Racławice Śl Opole

Niezapłacone

Isańska Małgorzata 614 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Isański Szymon 615 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Jagiela Jakub 585 Bieg 1963 m / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Joanna 132 B10km / K POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Józef 584 Bieg 1963 m / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Rafał 131 B10km / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagieła Mateusz 510 Bieg 1963 m / M POL Krapkowice

Zapłacone

Janik Zbigniew 152 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Janik Zuzanna 512 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Jankowski Dariusz 191 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Janowski Krzysztof 203 B10km / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Janus Katarzyna 326 B10km / K POL Brzeg

Zapłacone

Janus Szymon 559 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Jaroszewski Tomasz 268 B10km / M POL Opole Śródmieście Oks

Zapłacone

Jaszczyńska Majka 506 Bieg 1963 m / K POL Moszczanka

Zapłacone

Jaworski Piotr 346 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Jeszke Arkadiusz 209 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Juros Tomasz 312 B10km / M POL Opole Lks Osir Komprachcice

Zapłacone

Kaczkowski Damian - Bieg 1963 m / M POL Opole #kiteturawa

Niezapłacone

Kaczmarek Agnieszka 555 Bieg 1963 m / K POL Ozimek

Zapłacone

Kalinowski Zbigniew - Bieg 1963 m / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

Kałuska Bożena 272 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Kania Magda 525 Bieg 1963 m / K POL Opole Husaria Race Team

Zapłacone

Kaniuczak Łukasz 577 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Kardasz Bogdan 235 B10km / M POL Tułowice 1964

Zapłacone

Kardela Bartosz 255 B10km / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

Kawala Bogusława 524 Bieg 1963 m / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kawala Maciej 526 Bieg 1963 m / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kaźmierczyk Marek 314 B10km / M POL Leśnica

Zapłacone

Kędzierski Zenon 298 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Kępa Kinga - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Klimas Marcin 175 B10km / M POL Grodków Tylko Odra

Zapłacone

Kluge Damian - B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kłosek Paweł 313 B10km / M POL Pludry

Zapłacone

Knop Agnieszka 542 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Knop Wojciech 155 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kobienia Matuesz 580 Bieg 1963 m / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kochanowski Rafał 364 B10km / M POL Opole Dębowa Team

Zapłacone

Kochman Janusz 136 B10km / M POL Olesno Kb Florian Zajączki Drugie

Zapłacone

Kokulski Mirosław 254 B10km / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

Kołaczyk Katarzyna 114 B10km / K POL Konopiska Triathlon Training Center

Zapłacone

Kołodziej Marcin - B10km / M POL Zbicko Monar Zbicko

Niezapłacone

Kołodziej Marcin 325 B10km / M POL Zbicko Monar Zbicko

Zapłacone

Kołodziej Marek 187 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kołodziejczyk Barbara 236 B10km / K POL Aleksandria Pierwsza Triathlon Training Center

Zapłacone

Kołodziejek Michał 365 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kondratowicz Piotr 133 B10km / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Kopeć Mateusz - B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kopytko Andrzej - B10km / M POL Prószków Opole Sailing Team

Niezapłacone

Korzeniewski Mateusz 304 B10km / M POL Pludry

Zapłacone

Kosmaty Ewa 502 Bieg 1963 m / K POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

Kosmaty Mariusz 101 B10km / M POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

Kosmaty Michał 501 Bieg 1963 m / M POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

Kostek Krzysztof 367 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kosztowniak Grzegorz 153 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kot Natalia - Bieg 1963 m / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kotniewicz Piotr 362 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kotowicz Bernadetta - Bieg 1963 m / K POL Kędzierzyn Koźle

Niezapłacone

Kowalkowski Przemysław 115 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kowalska Barbara 292 B10km / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Kowalska Barbara - B10km / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Kowalska Martyna 601 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Kowalski Marek 602 Bieg 1963 m / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Kowalski Sławomir 527 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Kozioł Adam 620 Bieg 1963 m / M Opole 12Stopni

Zapłacone

Kozioł Leszek 113 B10km / M POL Boguszyce

Zapłacone

Kozioł Tomasz 167 B10km / M POL Przemyśl 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Kozłowski Wiktor 619 Bieg 1963 m / M Opole 12Stopni

Zapłacone

Krasny Szymon 363 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kraus Paweł 354 B10km / M POL Wołczyn

Zapłacone

Krawczyk Tomasz 562 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Król Adam 264 B10km / M POL Opole Spartanie Dzieciom

Zapłacone

Krysa Marek 329 B10km / M POL Grodziec

Zapłacone

Kuchciak Magdalena - Bieg 1963 m / K POL Dobrzeń Wielki

Niezapłacone

Kuchciak Mateusz 530 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Kukulska Paulina 563 Bieg 1963 m / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kula Dawid 130 B10km / M POL Wierzchowo

Zapłacone

Kulawiak Grzegorz 156 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Kulik Mateusz - B10km / M POL Domecko

Niezapłacone

Kupczak Jan 249 B10km / M POL Sopotnia Wielka 296 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Kupka Karolina - B10km / K POL Brynica Ekonomik Sport Team

Niezapłacone

Kutian Adam 195 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kuziak Aleksandra 291 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Kuźnik Robert - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Lang Monika 129 B10km / K POL Opole Awl

Zapłacone

Lelonkiewicz Krzysztof 217 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Leśniak Maciej 343 B10km / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Leszczyńska Bożena - B10km / K POL Niemodlin Niemodlin Biega

Niezapłacone

Leszczyński Janusz - B10km / M POL Niemodlin Niemodlin Biega

Niezapłacone

Lewald Michał - B10km / M POL Opole Cykloopole

Niezapłacone

Lewandowski Adrian - B10km / M POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

Lis Konrad 166 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Lisek Jozef 257 B10km / M POL Strzelce Opolskie I Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Loose Kamil 319 B10km / M POL Wędzina

Zapłacone

Ładowski Krzysztof - B10km / M POL Opole Badcholesterol.pl

Niezapłacone

Łuczak Paweł 202 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Łuczko Kamil 186 B10km / M POL Opole 10 Blog

Zapłacone

Łukaszyński Marek 108 B10km / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Łuszczyna Agata 210 B10km / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Łyko Barbara - Bieg 1963 m / K POL Głogówek

Niezapłacone

Łysek Tomasz 289 B10km / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

Machynia Łukasz 241 B10km / M POL Praszka Neapco

Zapłacone

Majer Krystyna 345 B10km / K POL Kędzierzyn Kożle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Majer Marta 284 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Majer Mieczysław 344 B10km / M POL Kędzierzyn Kożle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Majka Paweł 126 B10km / M POL Piątkowice

Zapłacone

Makiola Grzegorz 188 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Maksym Arkadiusz 233 B10km / M POL Opole 10Blog

Zapłacone

Malorny Tomasz 140 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Małaczyńska Danuta 317 B10km / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Małaczyński Lucjan 315 B10km / M POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

Małagowski Piotr - B10km / M POL Głogówek

Niezapłacone

Maniaczyk Robert 177 B10km / M POL Skomlin 10Blog

Zapłacone

Marciniak Przemysław - B10km / M POL Prudnik Wkurw_Team

Niezapłacone

Marcinków Radosław 588 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Marczak Piotr 253 B10km / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

Markiewicz Marek 163 B10km / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

Maryszczak Łukasz 570 Bieg 1963 m / M POL Radomierowice Osp Radomierowice

Zapłacone

Marzec Grzegorz - B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Mazur Beata 144 B10km / K POL Opole Amator

Zapłacone

Mazur Irena 226 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Mazur Paweł 143 B10km / M POL Opole Opole

Zapłacone

Mędrecki Marcin - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Mehl Paweł 105 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Michala-Iwaniec Magdalena - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Michułka Paweł 154 B10km / M POL Izbicko 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Mieczkowska Nina 611 Bieg 1963 m / K POL Opole Opole

Zapłacone

Miemiec Anna 609 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Miensok Rafał 503 Bieg 1963 m / M POL Gogolin

Zapłacone

Miga Wiktor 259 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Mikoda Stanisław - B10km / M POL Przełęk 10 Blog

Niezapłacone

Mikoś Marcin - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Miler Barbara 121 B10km / K POL Niemodlin Niemodlin Biega

Zapłacone

Milińska Lilianna 243 B10km / K POL Niemodlin

Zapłacone

Minkiewicz Radosław 146 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Mirska-Zacharczuk Ewa - Bieg 1963 m / K POL Kędzierzyn Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Miśkowicz Michał 347 B10km / M POL Szymiszów Team 13

Zapłacone

Młudzik Katarzyna 579 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Młudzik Krzysztof 311 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Młynarczyk Edyta - B10km / K POL Rudniki Falstart Rudniki

Niezapłacone

Morawska-Piechowiak Sylwia 258 B10km / K POL Oleszyce Klub Biegających Leśników

Zapłacone

Morcinek Angelika - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Murawski Marek 194 B10km / M POL Opole Klima-Tech Opole

Zapłacone

Nawara Karol 514 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Nicpoń Dominik 331 B10km / M POL Krapkowice

Zapłacone

Nicpoń Kacper 587 Bieg 1963 m / M POL Krapkowice

Zapłacone

Niejadlik Katarzyna 262 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Niestrój Piotr 324 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Niwelt Justyna 181 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Niziołek Ewa - B10km / K POL Niemodlin

Niezapłacone

Niziołek Jacek - B10km / M POL Niemodlin

Niezapłacone

Ogiolda Albert 104 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ogiolda Gabriela 517 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Krzysztof 515 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Weronika 516 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Olejnik Henryk 511 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Olejnik Piotr 149 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Olejnik Sylwia 532 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Olewicz Andrzej 215 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Olewicz Piotr 351 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Orzechowska Anna 598 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Ostrowski Dawid 227 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ostrowski Kamil 583 Bieg 1963 m / M POL Przechód

Zapłacone

Pacan Krzysztof 263 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Padamczyk Aleksander 603 Bieg 1963 m / M POL Opole Opole

Zapłacone

Pałac Andrzej 349 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Pancerz Joanna 193 B10km / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Pancylejko Adam 595 Bieg 1963 m / M POL Opole Rodło Opole

Zapłacone

Pancylejko Beata 340 B10km / K POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Pancylejko Ewelina 594 Bieg 1963 m / K POL Opole Uks Mos Opole

Zapłacone

Pancylejko Natalia - Bieg 1963 m / K POL Opole Azs Politechnika

Niezapłacone

Parasiewicz Mateusz 541 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Tomasz 556 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Partyczna Ewa 350 B10km / K POL Prudnik

Zapłacone

Parusel Marcin 339 B10km / M POL Żyrowa

Zapłacone

Paul Violetta 294 B10km / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Pawelec Paula 572 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Pawleta Michał 293 B10km / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Pawłowicz Marta 118 B10km / K POL Opole Prószków

Zapłacone

Perdek Urszula 119 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Perka Barbara - B10km / K POL Prószków

Niezapłacone

Piech Michał 265 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Piechota Łukasz 551 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Piechura Mateusz 308 B10km / M POL Dąbrowa

Zapłacone

Pietrucki Zdzisław 613 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Pietruszyński Dariusz - Bieg 1963 m / M POL Opole 1970

Niezapłacone

Pilawka Agata 513 Bieg 1963 m / K POL Opole Next Level Bjj Opole

Zapłacone

Piontek Barbara 245 B10km / K POL Racibórz Miedonia Fit

Zapłacone

Piontek Sabina 244 B10km / K POL Racibórz Miedonia Fit

Zapłacone

Piotrowski Krzysztof 207 B10km / M POL Krapkowice

Zapłacone

Piwko-Cygoń Agnieszka 234 B10km / K POL Niemodlin 1973

Zapłacone

Plachetka Mateusz - B10km / M POL Ujazd Ujazd

Zapłacone

Plaskota Jakub 605 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Plewnia Irena - B10km / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Pogorzala Urszula 151 B10km / K POL Wrocław Amator

Zapłacone

Pogrzeba Klaudia 158 B10km / K POL Brynica Ekonomik Sport Team

Zapłacone

Pohl Armin 333 B10km / M POL Krapkowice

Zapłacone

Polek Justyna - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Poliwoda Katarzyna 599 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Popiela Marta - B10km / K POL Strzelce Opolskie Strzelce

Niezapłacone

Pośledni Mateusz - Bieg 1963 m / M POL Opole

Niezapłacone

Poślednia Teresa - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Poslednik Wojciech - B10km / M POL Nysa Athletics Nysa

Niezapłacone

Prokopczyk Jarosław - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Prokopczyk Maksymilian - Bieg 1963 m / M POL Opole

Niezapłacone

Prusaczyk Angelika 529 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Radoń Barbara 111 B10km / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Raj Paweł - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Rajca Zbigniew - B10km / M POL Opole Niezerzony

Niezapłacone

Rams Elżbieta 220 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Różyczka Joanna - Bieg 1963 m / K POL Serwitut

Niezapłacone

Rychlikowska Karina 290 B10km / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Sałek Mateusz 336 B10km / M POL Ozimek Stowarzyszenie " Feniks" Przy Elektrowni Opole

Zapłacone

Samborski Daniel 212 B10km / M POL Opole R-Sko Boys

Zapłacone

Samborski Krzysztof 281 B10km / M POL Radomsko R-Sko Boys

Zapłacone

Sarlej Robert 571 Bieg 1963 m / M POL Pakosławice Husaria Race Team

Zapłacone

Sawczuk Andrzej - B10km / M POL Lubliniec

Niezapłacone

Sawicki Piotr - B10km / M POL Opole Www.prawofirmowe.pl

Niezapłacone

Sebesta-Jabłońska Karolina 260 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Serwadczak Piotr 342 B10km / M POL Brzeg P+E

Zapłacone

Sieńczak Kamil 612 Bieg 1963 m / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Sieniawska Janina 205 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Sikora Damian - B10km / M POL Strzelce Opolskie Strzeleccy Biegacze

Niezapłacone

Sikorskyi Serhii 261 B10km / M UKR Kraków

Zapłacone

Sitkowska Joanna 591 Bieg 1963 m / K POL Opole Gt Kona

Zapłacone

Sitkowski Krzysztof 590 Bieg 1963 m / M POL Opole Gt Kona

Zapłacone

Sitkowski Tymoteusz 589 Bieg 1963 m / M POL Opole Gt Kona

Zapłacone

Siwek Tomasz 142 B10km / M POL Wrocław

Zapłacone

Skórzewski Przemysław 139 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Sladek Dominik 266 B10km / M POL Zabrze

Zapłacone

Śmigiel Łukasz 122 B10km / M POL Prądy

Zapłacone

Smoleń Michał - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

Śnigórska Julia - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Sobczak Antoni 288 B10km / M POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

Sobieraj Bogusław 356 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Sobków Jakub 179 B10km / M POL Komprachcice

Zapłacone

Sobków Katarzyna 533 Bieg 1963 m / K POL Komprachcice

Zapłacone

Sobków Krzysztof 534 Bieg 1963 m / M POL Komprachcice

Zapłacone

Sobków Martyna 537 Bieg 1963 m / K POL Komprachcice

Zapłacone

Sobków Tymoteusz 180 B10km / M POL Komprachcice

Zapłacone

Sobków Zuzanna 535 Bieg 1963 m / K POL Komprachcice

Zapłacone

Socha Tomasz 197 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Soska Michał 248 B10km / M POL Wisła

Zapłacone

Sowa Anna 267 B10km / K POL Łubniany

Zapłacone

Sroka Agnieszka 239 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Sroka Pawel - B10km / M POL Opole Opolski

Niezapłacone

Stachacz Radosław 507 Bieg 1963 m / M POL Lubliniec

Zapłacone

Stańczyk Aleksandra 518 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Stanek Natalia 137 B10km / K POL Ozimek

Zapłacone

Stania Paweł 505 Bieg 1963 m / M POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

Stanisławski Jerzy 318 B10km / M POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Stark Sebastian 275 B10km / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Starostka Andrzej 369 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Starostka Jacek 353 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle Pko Bank Polski Biegajmy Razem

Zapłacone

Staszczyszyn Beata 576 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Staszczyszyn Robert 302 B10km / M POL Namysłów

Zapłacone

Stefański Mateusz 251 B10km / M POL Opole Basen Nwk

Zapłacone

Strycharz Bogdan 206 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Strzelczyk Edyta 341 B10km / K POL Brzeg P+E

Zapłacone

Strzoda Marcin 600 Bieg 1963 m / M POL Dobrodzień

Zapłacone

Sujka Dawid 127 B10km / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Sukhorukov Oleksii 352 B10km / M POL Opole Opole

Zapłacone

Świerc Dominika - Bieg 1963 m / K POL Borki

Niezapłacone

Świerc Małgorzata - B10km / K POL Opole Młodzież Wszechpolska Opole

Niezapłacone

Swora Piotr 252 B10km / M POL Daniec

Zapłacone

Sykała Marcin - B10km / M POL Karłowice

Niezapłacone

Szafarczyk Tadeusz 334 B10km / M POL Zakliczyn

Zapłacone

Szaton Grzegorz 247 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Szczepan Michal - Bieg 1963 m / M POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

Szczepański Bartosz - Bieg 1963 m / M POL Opole Szczepan Team

Niezapłacone

Szczepański Tomasz 624 Bieg 1963 m / M POL Opole Szczepan Team

Zapłacone

Szelewski Jan 561 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Szelewski Wojtuś 560 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Szendera Robert 282 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Szkolnicki Stanisław 223 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Szpak Marcin 221 B10km / M POL Szonow

Zapłacone

Szpetanowski Michał - B10km / M POL Prudnik

Niezapłacone

Szramiak Katarzyna - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Szurek Mateusz 256 B10km / M POL Siechnice 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Szwed Natalia 178 B10km / K POL Nysa

Zapłacone

Szymczyk Marcin - B10km / M POL Otmuchów Otmuchów

Niezapłacone

Szyndzielorz Marek 358 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Tarabasz Łukasz 159 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Tarnacki Mateusz 157 B10km / M POL Jaczowice Jw 2697

Zapłacone

Til Kamila - Bieg 1963 m / K POL Ligota Czamborowa

Niezapłacone

Toton-Olas Paulina 102 B10km / K POL Opole

Zapłacone

Tracz Marek - B10km / M POL Komprachcice

Niezapłacone

Ulfik Łukasz 300 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Urbanowicz Marek 361 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Walkowiak Ewelina 618 Bieg 1963 m / K POL Opole 12Stopni

Zapłacone

Wandzel Piotr 123 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Wandzel Sylwia 174 B10km / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Warsitz Jakub 299 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Warsitz Janusz 280 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Warsitz Zuzanna 575 Bieg 1963 m / K POL Opole

Zapłacone

Wąsowicz Magdalena 176 B10km / K POL Opole Husaria Race

Zapłacone

Wawer Katarzyna 183 B10km / K POL Gogolin

Zapłacone

Wawer Marcin 269 B10km / M POL Gogolin

Zapłacone

Wawrzak Łukasz - B10km / M POL Opole Galacticosbirds

Niezapłacone

Wawrzyniak Krystian 231 B10km / M POL Opole :)

Zapłacone

Weinzettel Zygmunt 357 B10km / M POL Szczedrzyk

Zapłacone

Widera Blanka - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

Wiech Mariusz 214 B10km / M POL Opole Opole

Zapłacone

Wieczorek Joanna 597 Bieg 1963 m / K POL Pludry

Zapłacone

Wiercioch Tomasz - B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Wietrzycki Mariusz 189 B10km / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

Wietrzycki Tomasz 124 B10km / M POL Opole Kompania-Adv.pl

Zapłacone

Wietrzycki Zenon 190 B10km / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

Wilk Tomasz 610 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Witek Krzysztof 169 B10km / M POL Łąka Prudnicka 10Blog

Zapłacone

Witkiewicz Dominika - B10km / K POL Węgry

Niezapłacone

Witon Anna 607 Bieg 1963 m / K POL Opole Pko Bank Polski

Zapłacone

Witon Michał 608 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Włodarczyk Paweł 277 B10km / M POL Opole Zaodrze Oks

Zapłacone

Włosek Radosław 208 B10km / M POL Lewin Brzeski Amatorsko

Zapłacone

Wochna Piotr 536 Bieg 1963 m / M POL Opole Berland Komprachcice

Zapłacone

Wodarczyk Marcin - B10km / M POL Poczołków

Niezapłacone

Wojakowski Katarzyna - B10km / K POL Zabrze K&k Run

Niezapłacone

Wojakowski Krzysztof - B10km / M POL Zabrze K&k Run

Niezapłacone

Wojciechowski Marek - B10km / M POL Prudnik

Niezapłacone

Wojnarowski Bartosz 538 Bieg 1963 m / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Wojtanowicz Mariusz 309 B10km / M POL Sciborowice

Zapłacone

Wojtas Remigiusz 216 B10km / M POL Opole T-Rex Fighters

Zapłacone

Wojtkiewicz Hanna 621 Bieg 1963 m / K POL Opole 12Stopni

Zapłacone

Wołoszczuk Radosław - B10km / M POL Brzeg

Niezapłacone

Woszek Joanna - Bieg 1963 m / K POL Opole

Niezapłacone

Wotzka Krzysztof - B10km / M POL Opole Opole

Niezapłacone

Wtykło Małgorzata 306 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wtykło Norbert 307 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wypych Michał 550 Bieg 1963 m / M POL Opole

Zapłacone

Wypych Radosław 229 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Wystup Monika 225 B10km / K POL Opole Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Żabiński Jarosław 145 B10km / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Zachacz Maciej 330 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Zapalski Marek 242 B10km / M POL Miodary

Zapłacone

Zauściński Tomasz 332 B10km / M POL Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie

Zapłacone

Zawadzki Dariusz 211 B10km / M POL Opole Zwm

Zapłacone

Zieliński Marcin 273 B10km / M POL Niemodlin Niemodlin Biega

Zapłacone

Zielonka Ireneusz 558 Bieg 1963 m / M POL Krapkowice Klima-Tech Opole

Zapłacone

Zimmermann Mariola - B10km / K POL Kedzierzyn-Kozle —————-

Niezapłacone

Ziółkowski Bogdan 150 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Zjawiony Daniel 348 B10km / M POL Opole

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU