Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna – IV edycja

Pilzno, Polska
16.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albrycht Katarzyna 1 D1 / K30 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

2. Augustyn Marlena - D1 / K16 POL Łęki Dolne

Niezapłacone

3. Bała Mirosław 2 D1 / M30 POL Parkosz Dębickie Gepardy

Zapłacone

4. Baran Andrzej 3 D1 / M30 POL Jodłowa JODŁOWA

Zapłacone

5. Baran Arkadiusz - D1 / M30 POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Niezapłacone

6. Barnaś Marta 4 D1 / K30 POL Jaźwiny

Zapłacone

7. Bartkowska Katarzyna 5 D1 / K30 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

8. Bednarz Karol - D1 / M46 POL Trzciana ROLMAT

Niezapłacone

9. Bek Adam 6 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

10. Borycki Artur 7 D1 / M30 POL Dąbrowa Tarnowska DDC

Zapłacone

11. Bosak-Sojka Maria 8 D1 / K30 POL Jasło Grupa Biegowa Uniwersyetu Rzeszowskiego

Zapłacone

12. Bożek Józef 9 D1 / M46 POL Zagórze-Słotowa Polskie Stowarzyszenie Sportu Po Transplantacji

Zapłacone

13. Bożek Wojtek 10 D1 / M30 POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

14. Broniec Dariusz 11 D1 / M30 POL Zawada Koło Tarnowa Biegam bo lubię

Zapłacone

15. Brożek Dariusz - D1 / M30 POL Zabawa Husaria Race Team

Niezapłacone

16. Buchaniec Kamil 12 D1 / M16 POL Wietrzychowice

Zapłacone

17. Budzyń Paweł 13 D1 / M30 POL Tarnow Decathlon Tarnów

Zapłacone

18. Chlebek Tomasz - D1 / M16 POL Rzeszów Resovia

Niezapłacone

19. Chlopek Piotr 14 D1 / M16 POL Nowa Jastrzabka Debickie gepardy

Zapłacone

20. Chmielnik Bartosz - D1 / M30 POL Tarnów Chmielnik Team

Niezapłacone

21. Chmura Piotr 15 D1 / M30 POL Olesno 1975

Zapłacone

22. Chodakowska Marzena 16 D1 / K16 POL Bukowsko

Zapłacone

23. Cichowska Anna 17 D1 / K16 POL Pilzno DRUŻYNA SZPIKU

Zapłacone

24. Cichowski Mieczysław 18 D1 / M46 POL Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO

Zapłacone

25. Cichowski Piotr 19 D1 / M30 POL Lipiny

Zapłacone

26. Ciebien Jerzy 20 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

27. Cielak Jerzy 21 D1 / M46 POL Kraków GRUPA LFD

Zapłacone

28. Cielak Krystian 22 D1 / M30 POL Dębica GrupaGSM.pl

Zapłacone

29. Ciesielski Mateusz 23 D1 / M16 POL Strzegocice

Zapłacone

30. Cieślak Stanisław 24 D1 / M46 POL Dębica Atos

Zapłacone

31. Cieślik Kacper 25 D1 / M16 POL Paszczyna

Zapłacone

32. Ciszczoń Piotr 26 D1 / M30 POL Mielec

Zapłacone

33. Cyboron Patryk 27 D1 / M16 POL Dębica

Zapłacone

34. Cyran Andrzej 28 D1 / M30 POL Nowy Żmigród

Zapłacone

35. Czaja Szymek 29 D1 / M16 POL Latoszyn

Zapłacone

36. Czuchra Sabina - D1 / K30 POL Żyraków Akademia Małego Strażaka

Niezapłacone

37. Uczestnik anonimowy 30 D1 / M46 POL Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Zapłacone

38. Czyżowicz Mirosław - D1 / M30 POL Dębica KP PSP DĘBICA

Niezapłacone

39. Dąbrowski Tomasz 31 D1 / M30 POL Rzeszów EPR

Zapłacone

40. Dobosz Piotr 32 D1 / M30 POL Żarówka

Zapłacone

41. Dudek Marcin 33 D1 / M30 POL Dęborzyn PTG Sokół Dobrków

Zapłacone

42. Duleba Grzegorz 34 D1 / M46 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

43. Dunajski Łukasz - D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Niezapłacone

44. Dzierlęga Piotr 35 D1 / M30 POL Pilzno Pilzno

Zapłacone

45. Dzierwa Marek 36 D1 / M46 POL Jodłowa

Zapłacone

46. Dzikowski Jozef 37 D1 / M46 POL Tymowa BKB Victoria Brzesko

Zapłacone

47. Falarz Agnieszka 38 D1 / K30 POL Parkosz Akademia Małego Strażaka

Zapłacone

48. Fiołek Mateusz 39 D1 / M30 POL Strzegocice brak

Zapłacone

49. Fiołek Robert - D1 / M30 POL Dębica

Niezapłacone

50. Flądro Danie - D1 / M30 POL Wokowice

Niezapłacone

51. Florek Marcin 40 D1 / M46 POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

52. Florek Wojtek 41 D1 / M30 POL Rzeszow Dzikie Mustangi

Zapłacone

53. Florian Dawid - D1 / M30 POL Pilzno Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie

Niezapłacone

54. Foryś Włodzimierz 42 D1 / M46 POL Jasło ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

55. Furmanek Czesław - D1 / M46 POL Jasło-Trzcinica

Niezapłacone

56. Galbarczyk Tomasz 43 D1 / M46 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

57. Galus Łukasz 44 D1 / M30 POL Podlesie

Zapłacone

58. Garncarz Lucyna 45 D1 / K30 POL Pogórska Wola

Zapłacone

59. Garncarz Piotr 46 D1 / M30 POL Pogórska Wola

Zapłacone

60. Gaweł Maria 47 D1 / K30 POL Dębica Dzikie Mustangi

Zapłacone

61. Gawlak Tomasz 48 D1 / M30 POL Biecz-Kołaczyce

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy 251 D2 / POL Pilzno TEAM DĘBICA

Bezpłatne

63. Gierula Piotr - D1 / M30 POL Rzeszów

Niezapłacone

64. Głowacz Tomasz 49 D1 / M16 POL Parkosz

Zapłacone

65. Golec Piotr 50 D1 / M16 POL Dęborzyn INFOTEK

Zapłacone

66. Góra Tomasz 51 D1 / M30 POL Frysztak

Zapłacone

67. Gorla Konrad 52 D1 / M16 POL Miechowice Małe

Zapłacone

68. Grabowy Łukasz 53 D1 / M30 POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

69. Grzegórzek Anna - D1 / K30 POL Koszyce Wielkie PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY

Niezapłacone

70. Grzegórzek Piotr - D1 / M30 POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

71. Gucwa Grzegorz - D1 / M30 POL Bobowa RUNNING BOBOWA

Niezapłacone

72. Harla Katarzyna 54 D1 / K30 POL Zawada

Zapłacone

73. Hebda Justyna 55 D1 / K16 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

74. Hebda Leszek 56 D1 / M46 POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

75. Hebda Małgorzata 57 D1 / K46 POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

76. Helizanowicz Jakub - D1 / M16 POL Tarnow MLUKS Tarnów

Niezapłacone

77. Herba Jakub 58 D1 / M16 POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

78. Iwański Łukasz 59 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

79. Jabłkowski Paweł 60 D1 / M30 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

80. Jabłoński Arakdiusz 61 D1 / M16 POL Dębica

Zapłacone

81. Janicki Arkadiusz - D1 / M30 POL Jarosław JGB SOKÓŁ JAROSŁAW

Niezapłacone

82. Jarecki Piotr 62 D1 / M16 POL Błażkowa KS SPEED Jasło

Zapłacone

83. Jasinska Alicja 63 D1 / K16 POL Żyraków OcrTeamDębica

Zapłacone

84. Jędryczka Magdalena - D1 / K16 POL Jaworzno

Niezapłacone

85. Jewulski Lucjan 64 D1 / M46 POL Joniny

Zapłacone

86. Kałuża Marzena 65 D1 / K16 POL Pilzno

Zapłacone

87. Kamaj Jan 253 D2 / POL Pustków Team Dębica

Bezpłatne

88. Kamaj Jan 252 D2 / POL Pustków TEAM DĘBICA

Bezpłatne

89. Kasprzyk Grzegorz 66 D1 / M30 POL Ropczyce :-)

Zapłacone

90. Kasprzyk Monika 67 D1 / K30 POL Ropczyce :-)

Zapłacone

91. Kasprzyk Patrycja - D1 / K16 POL Dębica SRTG Dębica

Niezapłacone

92. Kawa Monika 68 D1 / K30 POL Rzeszów BURZA ENDURANCE TEAM

Zapłacone

93. Kawa Wioletta 69 D1 / K30 POL Zalasowa

Zapłacone

94. Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Kraków Runspiration

Niezapłacone

95. Kępowicz Katarzyna 70 D1 / K16 POL Szynwałd

Zapłacone

96. Kisielewicz Marcin - D1 / M16 POL Leśniówka Athletic Zręcin

Niezapłacone

97. Kloc Kamil 71 D1 / M16 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

98. Kloc Magdalena 72 D1 / K16 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

99. Klocek Konrad - D1 / M30 POL Łężyny

Niezapłacone

100. Uczestnik anonimowy 73 D1 / K30 POL Perła

Zapłacone

101. Kmiecik Przemysław 74 D1 / M16 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

102. Kogut Mariusz 75 D1 / M16 POL Pilzno

Zapłacone

103. Kołodziej Kamil 76 D1 / M16 POL Dębica 1991

Zapłacone

104. Kołodziej Łukasz 77 D1 / M16 POL Jasło WOT

Zapłacone

105. Kornacki Wojciech 78 D1 / M16 POL Pysznica

Zapłacone

106. Kos Rafał 79 D1 / M30 POL Parkosz

Zapłacone

107. Kosela Adam 80 D1 / M46 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

108. Kosińska Łucja 81 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

109. Koszyk Katarzyna 82 D1 / K30 POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

110. Kozieł Tadeusz 83 D1 / M16 POL Rzeszów Szczęściarz Biega

Zapłacone

111. Kozioł Łukasz 84 D1 / M30 POL Kozłów Maratończyk Dębica

Zapłacone

112. Kozioł Mieczysław 85 D1 / M30 POL Chotowa Dębickie Gepardy

Zapłacone

113. Krawiec Bernadeta 86 D1 / K30 POL Niedźwiada Strusia Pędziwiatra

Zapłacone

114. Uczestnik anonimowy - D1 / M46 POL Jaslo BWG Ekonomic

Niezapłacone

115. Królik Paweł - D1 / M46 POL Jasło

Niezapłacone

116. Krużel Beata - D1 / K46 POL Tarnów Husaria Race Team

Niezapłacone

117. Krycki Grzegorz 87 D1 / M46 POL Dębica Fundacja Miej Gest

Zapłacone

118. Książek Paweł 88 D1 / M30 POL Bratkowice

Zapłacone

119. Kubala Kamil 89 D1 / M16 POL Jaworze Górne

Zapłacone

120. Kula Robert 90 D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

121. Kulas Marek 91 D1 / M46 POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF

Zapłacone

122. Kurcz Bernadeta 92 D1 / K30 POL Żyraków

Zapłacone

123. Latoszek Łukasz 93 D1 / M30 POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

124. Lejko Piotr 94 D1 / M16 POL Rzeszów 1991

Zapłacone

125. Ligęska Krzysztof 95 D1 / M30 POL Dębica SRTG DĘBICA

Zapłacone

126. Ligęska Małgorzata - D1 / K30 POL Dębica SRTG DĘBICA

Niezapłacone

127. Lipińska Marta - D1 / K46 POL Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

128. Lis Dariusz 96 D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

129. Lula Jakub - D1 / M16 POL Dębica LO2 Dębica

Niezapłacone

130. Łabno Monika 97 D1 / K30 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

131. Łącki Mateusz 98 D1 / M30 POL Brzostek Pędzące Ślimaki

Zapłacone

132. Maciejko Mariusz 254 D2 / POL Borek Wielki Team Dębica

Bezpłatne

133. Madejska Aleksandra 99 D1 / K30 POL Czarna Czarne Gryfy

Zapłacone

134. Mądro Anna 100 D1 / K16 POL Skrzyszów Dzikie Mustangi

Zapłacone

135. Mądro Mateusz 101 D1 / M30 POL Skrzyszów Dzikie Mustangi

Zapłacone

136. Mardeusz Bernadetta 102 D1 / K46 POL Debica mojamasasolna

Zapłacone

137. Marzec Paweł 103 D1 / M30 POL Tarnów Ksiądz

Zapłacone

138. Maślanka Łukasz 104 D1 / M16 POL Tarnów UKS Kung Fu Tarnów

Zapłacone

139. Maślanka Robert 105 D1 / M30 POL Tarnów UKS Kung Fu Tarnów

Zapłacone

140. Matyjewicz Adam 106 D1 / M46 POL Pilzno Eagle

Zapłacone

141. Matyjewicz Ewelina 107 D1 / K30 POL Pilzno

Zapłacone

142. Mazur Ireneusz 108 D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

143. Mazur Katarzyna - D1 / K16 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Niezapłacone

144. Mazur Kinga 109 D1 / K30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

145. Mazur Łukasz - D1 / M30 POL Czarna CZARNE GRYFY

Niezapłacone

146. Mazur Marcin - D1 / M30 POL Dębica

Niezapłacone

147. Michalski Henryk 110 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

148. Michałowski Robert 111 D1 / M30 POL Tarnów 1977

Zapłacone

149. Misiak Mateusz 112 D1 / M16 POL Ropczyce

Zapłacone

150. Molczyk Mariusz 113 D1 / M30 POL Debica Debickie Gepardy

Zapłacone

151. Morawiec Krzysztof 114 D1 / M30 POL Tarnów Husaria Race Team Tarnów

Zapłacone

152. Mordasiewicz Anna - D1 / K30 POL Tuszyma

Niezapłacone

153. Moskal Marzena - D1 / K46 POL Krosno

Niezapłacone

154. Mosoń Dominik 115 D1 / M16 POL Dobrków Dębickie Gepardy

Zapłacone

155. Mosoń Jolanta 116 D1 / K30 POL Dobrków Dębickie Gepardy

Zapłacone

156. Moździerz Grzegorz 117 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

157. Mróz Kamil - D1 / M16 POL Dobieszyn

Niezapłacone

158. Muniak Rafał 118 D1 / M16 POL Tuszyma

Zapłacone

159. Nagaś Katarzyna - D1 / K30 PCN Mielec Fun For Fun

Niezapłacone

160. Nauka Edyta 119 D1 / K46 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

161. Nauka Wiesław 120 D1 / M46 POL Stasiówka Dębickie Gepardy

Zapłacone

162. Nowak Joanna 121 D1 / K30 POL Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW

Zapłacone

163. Nowak Kamil - D1 / M16 POL Podgrodzie

Niezapłacone

164. Nowak Tomasz 122 D1 / M30 POL Dębica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

165. Nowak Wioletta 123 D1 / K30 POL Dębica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

166. Nykiel Artur - D1 / M30 POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

167. Nykiel Marlena - D1 / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

168. Ogorzelec Kinga 124 D1 / K30 POL Dąbrowa Tarnowska 1979

Zapłacone

169. Oleszycka Aneta - D1 / K16 POL Rzeszów

Niezapłacone

170. Orkisz Martyna - D1 / K16 POL Żyraków

Niezapłacone

171. Osuch Patrycja 125 D1 / K30 POL Dębica Maratończyk Dębica

Zapłacone

172. Ozga Tomasz 126 D1 / M30 POL Dębica

Zapłacone

173. Pabian Agnieszka 127 D1 / K46 POL Niedomice OCR Team Masters gym

Zapłacone

174. Pajura Agata 128 D1 / K46 POL Grabiny Obserwator Lokalny

Zapłacone

175. Pajura Ryszard 129 D1 / M46 POL Grabiny Obserwator Lokalny

Zapłacone

176. Panek Piotr 130 D1 / M46 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy 131 D1 / M16 POL Strzegocice

Zapłacone

178. Pawelec Piotr 132 D1 / M46 POL Jasło

Zapłacone

179. Pawłowicz Edyta 133 D1 / K16 POL Zalasowa

Zapłacone

180. Pęcak Hubert 255 D2 / POL Korzeniów Team Dębica

Bezpłatne

181. Pelczar Wojciech 134 D1 / M16 POL Dobieszyn KS AZS AWF Katowice

Zapłacone

182. Pieniądz Wiesław 135 D1 / M46 POL Brzostek BILBO TEAM

Zapłacone

183. Pisz Robert 136 D1 / M46 POL Jasło ORIon

Zapłacone

184. Pluta Marta 137 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

185. Pluta Sebastian 138 D1 / M30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

186. Podgórniak Mariusz 139 D1 / M46 POL Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

187. Podlasek Agnieszka 140 D1 / K30 POL Słotowa

Zapłacone

188. Podlasek Kamila - D1 / K30 POL Dębica

Niezapłacone

189. Podlasek Paweł - D1 / M30 POL Dębica Gunnar Ljoekelsoey

Niezapłacone

190. Podraza Adam - D1 / M30 POL Jodłowa JODŁOWA

Niezapłacone

191. Podraza Klaudia 141 D1 / K16 POL Gumniska Pędzace Ślimaki

Zapłacone

192. Podraza Marek - D1 / M46 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

193. Podraza Paweł 256 D2 / POL Słotowa Team Dębica

Bezpłatne

194. Podraza Stanisław 142 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

195. Poproch Magdalena 143 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

196. Prażmowski Daniel 144 D1 / M30 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

197. Pyc Witold 145 D1 / M30 POL Kowalowa 1983

Zapłacone

198. Pyskaty Marta 146 D1 / K30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

199. Rączka Mateusz 257 D2 / POL Kolbuszowa

Bezpłatne

200. Rogasch Stanisław - D1 / M46 POL Kraków

Niezapłacone

201. Rojek Józef 147 D1 / M46 POL Ropczyce

Zapłacone

202. Rówińska Danuta 258 D2 / POL Lubcza Team Dębica

Bezpłatne

203. Rybka Sławomir 148 D1 / M30 POL Debica pedzace slimaki

Zapłacone

204. Rydz Mateusz 149 D1 / M16 POL Dębica TUP TUP ... ABY DO METY

Zapłacone

205. Saarela Anna 150 D1 / K46 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie

Zapłacone

206. Sarad Krzysztof - D1 / M30 POL Tarnów

Niezapłacone

207. Sawicka-Królik Beata - D1 / K46 POL Jasło

Niezapłacone

208. Sawicki Adrian 151 D1 / M16 POL Głowaczowa -

Zapłacone

209. Serafin Paweł 152 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

210. Sikora Natalia - D1 / K30 POL Dębica Pędzące Ślimaki

Niezapłacone

211. Sitek Anna - D1 / K30 POL Dębica

Niezapłacone

212. Skowron Mariusz 153 D1 / M30 POL Tarnów EVERTON

Zapłacone

213. Skruch Wojciech 154 D1 / M16 POL Joniny

Zapłacone

214. Słomska Beata 155 D1 / K30 POL Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Zapłacone

215. Słowik Daniel - D1 / M30 POL Żabno OCR TEAM MASTERS GYM

Niezapłacone

216. Smagacz Henryk 156 D1 / M46 POL Stara Jastrząbka 1958

Zapłacone

217. Smędowski Paweł 157 D1 / M16 POL Sękowa GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl

Zapłacone

218. Sojka Paweł 158 D1 / M30 POL Jasło

Zapłacone

219. Sokolowski Mateusz - D1 / M30 POL Ropczyce Alp-med.pl

Niezapłacone

220. Sokół Wiktor 159 D1 / M30 POL Brzeźnica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

221. Spirała Janusz 160 D1 / M30 POL Rzeszów Klub Matiego

Zapłacone

222. Staniszewska Gabriela 161 D1 / K16 POL Niedźwiada

Zapłacone

223. Steliga Maciej 162 D1 / M30 POL Krosno Byczek Team

Zapłacone

224. Sujdak Grzegorz 259 D2 / POL Żyraków TEAM DĘBICA

Bezpłatne

225. Świątek Bogusław 163 D1 / M30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

226. Świątek Joanna 164 D1 / K46 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

227. Świerczek Krystian - D1 / M16 POL Łęki Dolne

Niezapłacone

228. Świerczek Patrycja 165 D1 / K30 POL Jadowniki

Zapłacone

229. Świętoniowska Justyna 166 D1 / K30 POL Rzeszów SRTG Rzeszów

Zapłacone

230. Szela Daniel 167 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

231. Szmist Szymon - D1 / M30 POL Szczepancowa Atletik Zręcin

Niezapłacone

232. Szostecka Paulina - D1 / K16 POL Kraków

Niezapłacone

233. Szpak Daniel 168 D1 / M30 POL Humniska

Zapłacone

234. Sztyc Mateusz - D1 / M16 POL Lipiny

Niezapłacone

235. Szuba Dariusz - D1 / M46 POL Przemyśl

Niezapłacone

236. Szulborski Monika 169 D1 / K30 POL Strzegocice

Zapłacone

237. Szymaszek Jacek 170 D1 / M30 POL Pilzno Dzikie Mustangib

Zapłacone

238. Szymaszek Sławomir 171 D1 / M30 POL Pilzno

Zapłacone

239. Szymura Karolina - D1 / K30 POL Tarnów

Niezapłacone

240. Tabasz Władysław 172 D1 / M46 POL Ropczyce

Zapłacone

241. Tabor Roman - D1 / M30 POL Pustków 1975

Niezapłacone

242. Tarza Antoni 173 D1 / M46 POL Zgłobice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

243. Tokarz Adrian 174 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

244. Tokarz Waldemar 175 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

245. Tomasiewicz Justyna - D1 / K16 POL Machowa

Niezapłacone

246. Tuchowski Janusz 176 D1 / M30 POL Dębica BIAŁO-ZIELONI DĘBICA

Zapłacone

247. Urbanik Anna 177 D1 / K46 POL Dębica Pędzące Ślimaki

Zapłacone

248. Uriasz Krzysztof 178 D1 / M30 POL Pilzno

Zapłacone

249. Walczyk Anna 179 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

250. Warchoł Sławomir 180 D1 / M30 POL Jasło Jsc jasło

Zapłacone

251. Warzecha Grzegorz 181 D1 / M30 POL Jodłowa

Zapłacone

252. Wiatr Sylwia 182 D1 / K30 POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

253. Wielgus Piotr 183 D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

254. Wiktor Wiesław 184 D1 / M46 POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Zapłacone

255. Wilk Artur 185 D1 / M46 POL Dębica Wilcza_wataha

Zapłacone

256. Wilk Bogdan 186 D1 / M46 POL Bielsko-Biała WILKI

Zapłacone

257. Wilk Ewa 187 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

258. Wilkowski Krzysztof - D1 / M30 POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN

Niezapłacone

259. Wisniowski Adam 188 D1 / M46 POL Dębica maratończyk debica

Zapłacone

260. Wiśniowski Bartłomiej 189 D1 / M16 POL Mokrzec

Zapłacone

261. Witalis Michał - D1 / M16 POL Jasło

Niezapłacone

262. Wójcik Bożena 190 D1 / K30 POL Niedzwiada Strusia pedziwiatra

Zapłacone

263. Wójcik Maciej 191 D1 / M16 POL Lipiny

Zapłacone

264. Wójcik Marcelina 192 D1 / K16 POL Jodłowa Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

265. Wójcik Mateusz 193 D1 / M30 POL Żabno

Zapłacone

266. Wróbel Nina 194 D1 / K30 POL Żarówka

Zapłacone

267. Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Tarnowiec Wybrakowani Tarnowiec

Niezapłacone

268. Wysokiński Jarosław 195 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

269. Zagajewski Marek 196 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

270. Zator Janusz 197 D1 / M46 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

271. Zator Kinga 198 D1 / K16 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

272. Zboch Mariusz 260 D2 / POL Tuszów Narodowy Team Dębica

Bezpłatne

273. Ździebło Łukasz 199 D1 / M30 POL Pilzno Dzikie Mustangi

Zapłacone

274. Ziomek Jarosław - D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

275. Żurek Agnieszka 200 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU