Urodzinowy Bieg Miasta Pilzna – IV edycja

Pilzno, Polska
16.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Albrycht Katarzyna 1 D1 / K30 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

Augustyn Marlena - D1 / K16 POL Łęki Dolne

Niezapłacone

Bała Mirosław 2 D1 / M30 POL Parkosz Dębickie Gepardy

Zapłacone

Baran Andrzej 3 D1 / M30 POL Jodłowa JODŁOWA

Zapłacone

Baran Arkadiusz - D1 / M30 POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Niezapłacone

Barnaś Marta 4 D1 / K30 POL Jaźwiny

Zapłacone

Bartkowska Katarzyna 5 D1 / K30 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy

Zapłacone

Bednarz Karol - D1 / M46 POL Trzciana ROLMAT

Niezapłacone

Bek Adam 6 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Borycki Artur 7 D1 / M30 POL Dąbrowa Tarnowska DDC

Zapłacone

Bosak-Sojka Maria 8 D1 / K30 POL Jasło Grupa Biegowa Uniwersyetu Rzeszowskiego

Zapłacone

Bożek Józef 9 D1 / M46 POL Zagórze-Słotowa Polskie Stowarzyszenie Sportu Po Transplantacji

Zapłacone

Bożek Wojtek 10 D1 / M30 POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

Broniec Dariusz 11 D1 / M30 POL Zawada Koło Tarnowa Biegam bo lubię

Zapłacone

Brożek Dariusz - D1 / M30 POL Zabawa Husaria Race Team

Niezapłacone

Buchaniec Kamil 12 D1 / M16 POL Wietrzychowice

Zapłacone

Budzyń Paweł 13 D1 / M30 POL Tarnow Decathlon Tarnów

Zapłacone

Chlebek Tomasz - D1 / M16 POL Rzeszów Resovia

Niezapłacone

Chlopek Piotr 14 D1 / M16 POL Nowa Jastrzabka Debickie gepardy

Zapłacone

Chmielnik Bartosz - D1 / M30 POL Tarnów Chmielnik Team

Niezapłacone

Chmura Piotr 15 D1 / M30 POL Olesno 1975

Zapłacone

Chodakowska Marzena 16 D1 / K16 POL Bukowsko

Zapłacone

Cichowska Anna 17 D1 / K16 POL Pilzno DRUŻYNA SZPIKU

Zapłacone

Cichowski Mieczysław 18 D1 / M46 POL Pilzno KRÓLEWSKIE PILZNO

Zapłacone

Cichowski Piotr 19 D1 / M30 POL Lipiny

Zapłacone

Ciebien Jerzy 20 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Cielak Jerzy 21 D1 / M46 POL Kraków GRUPA LFD

Zapłacone

Cielak Krystian 22 D1 / M30 POL Dębica GrupaGSM.pl

Zapłacone

Ciesielski Mateusz 23 D1 / M16 POL Strzegocice

Zapłacone

Cieślak Stanisław 24 D1 / M46 POL Dębica Atos

Zapłacone

Cieślik Kacper 25 D1 / M16 POL Paszczyna

Zapłacone

Ciszczoń Piotr 26 D1 / M30 POL Mielec

Zapłacone

Cyboron Patryk 27 D1 / M16 POL Dębica

Zapłacone

Cyran Andrzej 28 D1 / M30 POL Nowy Żmigród

Zapłacone

Czaja Szymek 29 D1 / M16 POL Latoszyn

Zapłacone

Czuchra Sabina - D1 / K30 POL Żyraków Akademia Małego Strażaka

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 30 D1 / M46 POL Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Zapłacone

Czyżowicz Mirosław - D1 / M30 POL Dębica KP PSP DĘBICA

Niezapłacone

Dąbrowski Tomasz 31 D1 / M30 POL Rzeszów EPR

Zapłacone

Dobosz Piotr 32 D1 / M30 POL Żarówka

Zapłacone

Dudek Marcin 33 D1 / M30 POL Dęborzyn PTG Sokół Dobrków

Zapłacone

Duleba Grzegorz 34 D1 / M46 POL Koszyce Wielkie

Zapłacone

Dunajski Łukasz - D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Niezapłacone

Dzierlęga Piotr 35 D1 / M30 POL Pilzno Pilzno

Zapłacone

Dzierwa Marek 36 D1 / M46 POL Jodłowa

Zapłacone

Dzikowski Jozef 37 D1 / M46 POL Tymowa BKB Victoria Brzesko

Zapłacone

Falarz Agnieszka 38 D1 / K30 POL Parkosz Akademia Małego Strażaka

Zapłacone

Fiołek Mateusz 39 D1 / M30 POL Strzegocice brak

Zapłacone

Fiołek Robert - D1 / M30 POL Dębica

Niezapłacone

Flądro Danie - D1 / M30 POL Wokowice

Niezapłacone

Florek Marcin 40 D1 / M46 POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

Florek Wojtek 41 D1 / M30 POL Rzeszow Dzikie Mustangi

Zapłacone

Florian Dawid - D1 / M30 POL Pilzno Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Pilźnie

Niezapłacone

Foryś Włodzimierz 42 D1 / M46 POL Jasło ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

Furmanek Czesław - D1 / M46 POL Jasło-Trzcinica

Niezapłacone

Galbarczyk Tomasz 43 D1 / M46 POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Zapłacone

Galus Łukasz 44 D1 / M30 POL Podlesie

Zapłacone

Garncarz Lucyna 45 D1 / K30 POL Pogórska Wola

Zapłacone

Garncarz Piotr 46 D1 / M30 POL Pogórska Wola

Zapłacone

Gaweł Maria 47 D1 / K30 POL Dębica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Gawlak Tomasz 48 D1 / M30 POL Biecz-Kołaczyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 251 D2 / POL Pilzno TEAM DĘBICA

Bezpłatne

Gierula Piotr - D1 / M30 POL Rzeszów

Niezapłacone

Głowacz Tomasz 49 D1 / M16 POL Parkosz

Zapłacone

Golec Piotr 50 D1 / M16 POL Dęborzyn INFOTEK

Zapłacone

Góra Tomasz 51 D1 / M30 POL Frysztak

Zapłacone

Gorla Konrad 52 D1 / M16 POL Miechowice Małe

Zapłacone

Grabowy Łukasz 53 D1 / M30 POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

Grzegórzek Anna - D1 / K30 POL Koszyce Wielkie PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY

Niezapłacone

Grzegórzek Piotr - D1 / M30 POL Koszyce Wielkie

Niezapłacone

Gucwa Grzegorz - D1 / M30 POL Bobowa RUNNING BOBOWA

Niezapłacone

Harla Katarzyna 54 D1 / K30 POL Zawada

Zapłacone

Hebda Justyna 55 D1 / K16 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Hebda Leszek 56 D1 / M46 POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

Hebda Małgorzata 57 D1 / K46 POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

Helizanowicz Jakub - D1 / M16 POL Tarnow MLUKS Tarnów

Niezapłacone

Herba Jakub 58 D1 / M16 POL Dębica KB Maratończyk Dębica

Zapłacone

Iwański Łukasz 59 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

Jabłkowski Paweł 60 D1 / M30 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

Jabłoński Arakdiusz 61 D1 / M16 POL Dębica

Zapłacone

Janicki Arkadiusz - D1 / M30 POL Jarosław JGB SOKÓŁ JAROSŁAW

Niezapłacone

Jarecki Piotr 62 D1 / M16 POL Błażkowa KS SPEED Jasło

Zapłacone

Jasinska Alicja 63 D1 / K16 POL Żyraków OcrTeamDębica

Zapłacone

Jędryczka Magdalena - D1 / K16 POL Jaworzno

Niezapłacone

Jewulski Lucjan 64 D1 / M46 POL Joniny

Zapłacone

Kałuża Marzena 65 D1 / K16 POL Pilzno

Zapłacone

Kamaj Jan 253 D2 / POL Pustków Team Dębica

Bezpłatne

Kamaj Jan 252 D2 / POL Pustków TEAM DĘBICA

Bezpłatne

Kasprzyk Grzegorz 66 D1 / M30 POL Ropczyce :-)

Zapłacone

Kasprzyk Monika 67 D1 / K30 POL Ropczyce :-)

Zapłacone

Kasprzyk Patrycja - D1 / K16 POL Dębica SRTG Dębica

Niezapłacone

Kawa Monika 68 D1 / K30 POL Rzeszów BURZA ENDURANCE TEAM

Zapłacone

Kawa Wioletta 69 D1 / K30 POL Zalasowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Kraków Runspiration

Niezapłacone

Kępowicz Katarzyna 70 D1 / K16 POL Szynwałd

Zapłacone

Kisielewicz Marcin - D1 / M16 POL Leśniówka Athletic Zręcin

Niezapłacone

Kloc Kamil 71 D1 / M16 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

Kloc Magdalena 72 D1 / K16 POL Dębica Active Team Kozłów

Zapłacone

Klocek Konrad - D1 / M30 POL Łężyny

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 73 D1 / K30 POL Perła

Zapłacone

Kmiecik Przemysław 74 D1 / M16 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

Kogut Mariusz 75 D1 / M16 POL Pilzno

Zapłacone

Kołodziej Kamil 76 D1 / M16 POL Dębica 1991

Zapłacone

Kołodziej Łukasz 77 D1 / M16 POL Jasło WOT

Zapłacone

Kornacki Wojciech 78 D1 / M16 POL Pysznica

Zapłacone

Kos Rafał 79 D1 / M30 POL Parkosz

Zapłacone

Kosela Adam 80 D1 / M46 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Kosińska Łucja 81 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Koszyk Katarzyna 82 D1 / K30 POL Tarnów EKIPA Z TARNOWA

Zapłacone

Kozieł Tadeusz 83 D1 / M16 POL Rzeszów Szczęściarz Biega

Zapłacone

Kozioł Łukasz 84 D1 / M30 POL Kozłów Maratończyk Dębica

Zapłacone

Kozioł Mieczysław 85 D1 / M30 POL Chotowa Dębickie Gepardy

Zapłacone

Krawiec Bernadeta 86 D1 / K30 POL Niedźwiada Strusia Pędziwiatra

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M46 POL Jaslo BWG Ekonomic

Niezapłacone

Królik Paweł - D1 / M46 POL Jasło

Niezapłacone

Krużel Beata - D1 / K46 POL Tarnów Husaria Race Team

Niezapłacone

Krycki Grzegorz 87 D1 / M46 POL Dębica Fundacja Miej Gest

Zapłacone

Książek Paweł 88 D1 / M30 POL Bratkowice

Zapłacone

Kubala Kamil 89 D1 / M16 POL Jaworze Górne

Zapłacone

Kula Robert 90 D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Kulas Marek 91 D1 / M46 POL Nagawczyna Dębicki Klub Kolarski GRYF

Zapłacone

Kurcz Bernadeta 92 D1 / K30 POL Żyraków

Zapłacone

Latoszek Łukasz 93 D1 / M30 POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

Lejko Piotr 94 D1 / M16 POL Rzeszów 1991

Zapłacone

Ligęska Krzysztof 95 D1 / M30 POL Dębica SRTG DĘBICA

Zapłacone

Ligęska Małgorzata - D1 / K30 POL Dębica SRTG DĘBICA

Niezapłacone

Lipińska Marta - D1 / K46 POL Zbylitowska Góra PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

Lis Dariusz 96 D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Lula Jakub - D1 / M16 POL Dębica LO2 Dębica

Niezapłacone

Łabno Monika 97 D1 / K30 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

Łącki Mateusz 98 D1 / M30 POL Brzostek Pędzące Ślimaki

Zapłacone

Maciejko Mariusz 254 D2 / POL Borek Wielki Team Dębica

Bezpłatne

Madejska Aleksandra 99 D1 / K30 POL Czarna Czarne Gryfy

Zapłacone

Mądro Anna 100 D1 / K16 POL Skrzyszów Dzikie Mustangi

Zapłacone

Mądro Mateusz 101 D1 / M30 POL Skrzyszów Dzikie Mustangi

Zapłacone

Mardeusz Bernadetta 102 D1 / K46 POL Debica mojamasasolna

Zapłacone

Marzec Paweł 103 D1 / M30 POL Tarnów Ksiądz

Zapłacone

Maślanka Łukasz 104 D1 / M16 POL Tarnów UKS Kung Fu Tarnów

Zapłacone

Maślanka Robert 105 D1 / M30 POL Tarnów UKS Kung Fu Tarnów

Zapłacone

Matyjewicz Adam 106 D1 / M46 POL Pilzno Eagle

Zapłacone

Matyjewicz Ewelina 107 D1 / K30 POL Pilzno

Zapłacone

Mazur Ireneusz 108 D1 / M30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Mazur Katarzyna - D1 / K16 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Niezapłacone

Mazur Kinga 109 D1 / K30 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Mazur Łukasz - D1 / M30 POL Czarna CZARNE GRYFY

Niezapłacone

Mazur Marcin - D1 / M30 POL Dębica

Niezapłacone

Michalski Henryk 110 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

Michałowski Robert 111 D1 / M30 POL Tarnów 1977

Zapłacone

Misiak Mateusz 112 D1 / M16 POL Ropczyce

Zapłacone

Molczyk Mariusz 113 D1 / M30 POL Debica Debickie Gepardy

Zapłacone

Morawiec Krzysztof 114 D1 / M30 POL Tarnów Husaria Race Team Tarnów

Zapłacone

Mordasiewicz Anna - D1 / K30 POL Tuszyma

Niezapłacone

Moskal Marzena - D1 / K46 POL Krosno

Niezapłacone

Mosoń Dominik 115 D1 / M16 POL Dobrków Dębickie Gepardy

Zapłacone

Mosoń Jolanta 116 D1 / K30 POL Dobrków Dębickie Gepardy

Zapłacone

Moździerz Grzegorz 117 D1 / M30 POL Tarnów

Zapłacone

Mróz Kamil - D1 / M16 POL Dobieszyn

Niezapłacone

Muniak Rafał 118 D1 / M16 POL Tuszyma

Zapłacone

Nagaś Katarzyna - D1 / K30 PCN Mielec Fun For Fun

Niezapłacone

Nauka Edyta 119 D1 / K46 POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

Nauka Wiesław 120 D1 / M46 POL Stasiówka Dębickie Gepardy

Zapłacone

Nowak Joanna 121 D1 / K30 POL Rudka PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW

Zapłacone

Nowak Kamil - D1 / M16 POL Podgrodzie

Niezapłacone

Nowak Tomasz 122 D1 / M30 POL Dębica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

Nowak Wioletta 123 D1 / K30 POL Dębica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

Nykiel Artur - D1 / M30 POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Nykiel Marlena - D1 / K30 POL Mysłowice

Niezapłacone

Ogorzelec Kinga 124 D1 / K30 POL Dąbrowa Tarnowska 1979

Zapłacone

Oleszycka Aneta - D1 / K16 POL Rzeszów

Niezapłacone

Orkisz Martyna - D1 / K16 POL Żyraków

Niezapłacone

Osuch Patrycja 125 D1 / K30 POL Dębica Maratończyk Dębica

Zapłacone

Ozga Tomasz 126 D1 / M30 POL Dębica

Zapłacone

Pabian Agnieszka 127 D1 / K46 POL Niedomice OCR Team Masters gym

Zapłacone

Pajura Agata 128 D1 / K46 POL Grabiny Obserwator Lokalny

Zapłacone

Pajura Ryszard 129 D1 / M46 POL Grabiny Obserwator Lokalny

Zapłacone

Panek Piotr 130 D1 / M46 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 131 D1 / M16 POL Strzegocice

Zapłacone

Pawelec Piotr 132 D1 / M46 POL Jasło

Zapłacone

Pawłowicz Edyta 133 D1 / K16 POL Zalasowa

Zapłacone

Pęcak Hubert 255 D2 / POL Korzeniów Team Dębica

Bezpłatne

Pelczar Wojciech 134 D1 / M16 POL Dobieszyn KS AZS AWF Katowice

Zapłacone

Pieniądz Wiesław 135 D1 / M46 POL Brzostek BILBO TEAM

Zapłacone

Pisz Robert 136 D1 / M46 POL Jasło ORIon

Zapłacone

Pluta Marta 137 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Pluta Sebastian 138 D1 / M30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Podgórniak Mariusz 139 D1 / M46 POL Tarnów UMT/Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Podlasek Agnieszka 140 D1 / K30 POL Słotowa

Zapłacone

Podlasek Kamila - D1 / K30 POL Dębica

Niezapłacone

Podlasek Paweł - D1 / M30 POL Dębica Gunnar Ljoekelsoey

Niezapłacone

Podraza Adam - D1 / M30 POL Jodłowa JODŁOWA

Niezapłacone

Podraza Klaudia 141 D1 / K16 POL Gumniska Pędzace Ślimaki

Zapłacone

Podraza Marek - D1 / M46 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

Podraza Paweł 256 D2 / POL Słotowa Team Dębica

Bezpłatne

Podraza Stanisław 142 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Poproch Magdalena 143 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

Prażmowski Daniel 144 D1 / M30 POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Zapłacone

Pyc Witold 145 D1 / M30 POL Kowalowa 1983

Zapłacone

Pyskaty Marta 146 D1 / K30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Rączka Mateusz 257 D2 / POL Kolbuszowa

Bezpłatne

Rogasch Stanisław - D1 / M46 POL Kraków

Niezapłacone

Rojek Józef 147 D1 / M46 POL Ropczyce

Zapłacone

Rówińska Danuta 258 D2 / POL Lubcza Team Dębica

Bezpłatne

Rybka Sławomir 148 D1 / M30 POL Debica pedzace slimaki

Zapłacone

Rydz Mateusz 149 D1 / M16 POL Dębica TUP TUP ... ABY DO METY

Zapłacone

Saarela Anna 150 D1 / K46 POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy w Tarnowie

Zapłacone

Sarad Krzysztof - D1 / M30 POL Tarnów

Niezapłacone

Sawicka-Królik Beata - D1 / K46 POL Jasło

Niezapłacone

Sawicki Adrian 151 D1 / M16 POL Głowaczowa -

Zapłacone

Serafin Paweł 152 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Sikora Natalia - D1 / K30 POL Dębica Pędzące Ślimaki

Niezapłacone

Sitek Anna - D1 / K30 POL Dębica

Niezapłacone

Skowron Mariusz 153 D1 / M30 POL Tarnów EVERTON

Zapłacone

Skruch Wojciech 154 D1 / M16 POL Joniny

Zapłacone

Słomska Beata 155 D1 / K30 POL Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn

Zapłacone

Słowik Daniel - D1 / M30 POL Żabno OCR TEAM MASTERS GYM

Niezapłacone

Smagacz Henryk 156 D1 / M46 POL Stara Jastrząbka 1958

Zapłacone

Smędowski Paweł 157 D1 / M16 POL Sękowa GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl

Zapłacone

Sojka Paweł 158 D1 / M30 POL Jasło

Zapłacone

Sokolowski Mateusz - D1 / M30 POL Ropczyce Alp-med.pl

Niezapłacone

Sokół Wiktor 159 D1 / M30 POL Brzeźnica DZIKIE MUSTANGI

Zapłacone

Spirała Janusz 160 D1 / M30 POL Rzeszów Klub Matiego

Zapłacone

Staniszewska Gabriela 161 D1 / K16 POL Niedźwiada

Zapłacone

Steliga Maciej 162 D1 / M30 POL Krosno Byczek Team

Zapłacone

Sujdak Grzegorz 259 D2 / POL Żyraków TEAM DĘBICA

Bezpłatne

Świątek Bogusław 163 D1 / M30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Świątek Joanna 164 D1 / K46 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Świerczek Krystian - D1 / M16 POL Łęki Dolne

Niezapłacone

Świerczek Patrycja 165 D1 / K30 POL Jadowniki

Zapłacone

Świętoniowska Justyna 166 D1 / K30 POL Rzeszów SRTG Rzeszów

Zapłacone

Szela Daniel 167 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Szmist Szymon - D1 / M30 POL Szczepancowa Atletik Zręcin

Niezapłacone

Szostecka Paulina - D1 / K16 POL Kraków

Niezapłacone

Szpak Daniel 168 D1 / M30 POL Humniska

Zapłacone

Sztyc Mateusz - D1 / M16 POL Lipiny

Niezapłacone

Szuba Dariusz - D1 / M46 POL Przemyśl

Niezapłacone

Szulborski Monika 169 D1 / K30 POL Strzegocice

Zapłacone

Szymaszek Jacek 170 D1 / M30 POL Pilzno Dzikie Mustangib

Zapłacone

Szymaszek Sławomir 171 D1 / M30 POL Pilzno

Zapłacone

Szymura Karolina - D1 / K30 POL Tarnów

Niezapłacone

Tabasz Władysław 172 D1 / M46 POL Ropczyce

Zapłacone

Tabor Roman - D1 / M30 POL Pustków 1975

Niezapłacone

Tarza Antoni 173 D1 / M46 POL Zgłobice Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Tokarz Adrian 174 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Tokarz Waldemar 175 D1 / M30 POL Paszczyna Dzikie Mustangi

Zapłacone

Tomasiewicz Justyna - D1 / K16 POL Machowa

Niezapłacone

Tuchowski Janusz 176 D1 / M30 POL Dębica BIAŁO-ZIELONI DĘBICA

Zapłacone

Urbanik Anna 177 D1 / K46 POL Dębica Pędzące Ślimaki

Zapłacone

Uriasz Krzysztof 178 D1 / M30 POL Pilzno

Zapłacone

Walczyk Anna 179 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

Warchoł Sławomir 180 D1 / M30 POL Jasło Jsc jasło

Zapłacone

Warzecha Grzegorz 181 D1 / M30 POL Jodłowa

Zapłacone

Wiatr Sylwia 182 D1 / K30 POL Łęg Tarnowski

Zapłacone

Wielgus Piotr 183 D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

Wiktor Wiesław 184 D1 / M46 POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Zapłacone

Wilk Artur 185 D1 / M46 POL Dębica Wilcza_wataha

Zapłacone

Wilk Bogdan 186 D1 / M46 POL Bielsko-Biała WILKI

Zapłacone

Wilk Ewa 187 D1 / K30 POL Dębica

Zapłacone

Wilkowski Krzysztof - D1 / M30 POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN

Niezapłacone

Wisniowski Adam 188 D1 / M46 POL Dębica maratończyk debica

Zapłacone

Wiśniowski Bartłomiej 189 D1 / M16 POL Mokrzec

Zapłacone

Witalis Michał - D1 / M16 POL Jasło

Niezapłacone

Wójcik Bożena 190 D1 / K30 POL Niedzwiada Strusia pedziwiatra

Zapłacone

Wójcik Maciej 191 D1 / M16 POL Lipiny

Zapłacone

Wójcik Marcelina 192 D1 / K16 POL Jodłowa Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

Wójcik Mateusz 193 D1 / M30 POL Żabno

Zapłacone

Wróbel Nina 194 D1 / K30 POL Żarówka

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M16 POL Tarnowiec Wybrakowani Tarnowiec

Niezapłacone

Wysokiński Jarosław 195 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Zagajewski Marek 196 D1 / M46 POL Dębica

Zapłacone

Zator Janusz 197 D1 / M46 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

Zator Kinga 198 D1 / K16 POL Mokre Dębickie Gepardy

Zapłacone

Zboch Mariusz 260 D2 / POL Tuszów Narodowy Team Dębica

Bezpłatne

Ździebło Łukasz 199 D1 / M30 POL Pilzno Dzikie Mustangi

Zapłacone

Ziomek Jarosław - D1 / M30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

Żurek Agnieszka 200 D1 / K30 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU