V Bieg Śnieżnej Pantery

Markowa, Zawoja, Polska
28.03.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antończyk Krzysztof - D21 / M POL Hecznarowice

Zapłacone

2. Augustyński Sylwester - D21 / M POL Kraków UKS Lider Siercza/Lacho Team

Zapłacone

3. Bądziul Dorota - D21 / K POL Rzeszów

Zapłacone

4. Barnowski Przemysław - D21 / M POL Witów Przedwojewski Mountain Team

Zapłacone

5. Bartkowiak Mariusz - D21 / M POL Opole INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Zapłacone

6. Bartosiewicz Adam - D21 / M POL Gryfino Ocr Polska

Zapłacone

7. Bednarczyk Aleksander - D21 / M POL Wrocław Bieganizm

Zapłacone

8. Biernawski Piotr - D21 / M POL Nowy Targ Fake Runners

Zapłacone

9. Biskupska-Borczyk Magdalena - D21 / K POL Wroclaw Team Karaś

Zapłacone

10. Bronowska Justyna - D21 / K POL Bielsko-Biała Tuptam.pl

Zapłacone

11. Celińska Anna - D21 / K POL Byledobiec Anin

Zapłacone

12. Celiński Robert - D21 / M POL Bielsko-Biała Byledobiec Anin

Zapłacone

13. Chełmicka Magdalena - D21 / K POL Łódź Hoka One to One Alpin Sport Team

Zapłacone

14. Chlewicka Magdalena - D21 / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

15. Chudzik Radosław - D21 / M POL Łódź

Zapłacone

16. Ciengiel Hanna - D21 / K POL Cieszyn

Zapłacone

17. Dragan Grzegorz - D21 / M POL Lublin Stay Insane / Przedwojewski Mountain Team

Zapłacone

18. Foland Bogumił - D21 / M POL Warszawa Śnieżne Pantery

Zapłacone

19. Gacek Grzegorz - D21 / M POL Jordanów Pszczółka Team

Zapłacone

20. Garlewicz Aśka - D21 / K POL Kraków runicorn team head

Zapłacone

21. Jaglarz Jarosław - D21 / M POL Wilkowisko

Zapłacone

22. Jaglarz Kalina - D21 / K POL Wilkowisko

Zapłacone

23. Klimanek Agata - D21 / K POL Bielsko-Biała ks M.E.T.A.

Zapłacone

24. Kopydłowski Dawid - D21 / M POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

25. Krawczyk Paweł - D21 / M POL Kraków Jasna Strona Mocy

Zapłacone

26. Krzyszczak Jaromir - D21 / M POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

27. Kuciel Paweł - D21 / M POL Tenczynek Axis Usługi Fizjoterapeutyczne Sebastian Walczyk

Zapłacone

28. Kuśmierzak Piotr - D21 / M POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

29. Lackorzyński Olaf - D21 / M POL Jaworzno

Zapłacone

30. Łężniak Aleksander - D21 / M POL Sobótka Monk Sandals Team

Zapłacone

31. Łopata Grzegorz - D21 / M POL Mikołów

Zapłacone

32. Łukomski Maciej - D21 / M POL Łódź ŁKW/Szakale Bałut Łódź

Zapłacone

33. Łusiak Ewa - D21 / K POL Łódź Kneipp_Team

Zapłacone

34. Maciejewski Daniel - D21 / M POL Lublin Pogromca Mistrzów

Zapłacone

35. Magocsy Adam - D21 / M POL Kraków

Zapłacone

36. Magocsy Helena - D21 / K POL Kraków

Zapłacone

37. Magocsy Justyna - D21 / K POL Kraków

Zapłacone

38. Majerski Michał - D21 / M POL

Zapłacone

39. Mąkina Wawrzyniec - D21 / M POL Poznań Kneipp_Team

Zapłacone

40. Marek Dariusz - D21 / M POL Kraków Monk Sandals Team

Zapłacone

41. Marek Sławomir - D21 / M POL Kraków

Zapłacone

42. Mejer Jarosław - D21 / M POL Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska

Zapłacone

43. Michalski Ryszard - D21 / M POL Warszawa www.sensorybeauty.pl

Zapłacone

44. Milcz Rafał - D21 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

45. Modelska Gosia - D21 / K POL Kraków Terapia Ruchem

Zapłacone

46. Morawa Mateusz - D21 / M POL Radziszow Lacho Team

Zapłacone

47. Mostowik Marcin - D21 / M POL Brzeszcze

Zapłacone

48. Multana Hubert - D21 / M POL Krakow Night Runners

Zapłacone

49. Murzyn Krysia - D21 / K POL Lipnik HALYNY BIEGAJO

Zapłacone

50. Nawara-Glowacz Katarzyna - D21 / K POL Batowice

Zapłacone

51. Nogieć Łukasz - D21 / M POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

52. Nos Łukasz - D21 / M POL Siemianowice

Zapłacone

53. Osak Kamil - D21 / M POL Skawina

Zapłacone

54. Perkowski Piotr - D21 / M POL Kampinos Monk Sandals Team

Zapłacone

55. Picheta Magda - D21 / K POL Warszawa Kenzo/Śnieżne Pantery

Zapłacone

56. Piecuch Marcin - D21 / M POL Kraków

Zapłacone

57. Podsiadły Robert - D21 / M POL Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane

Zapłacone

58. Przyłudzki Janusz - D21 / M POL Mikołów

Zapłacone

59. Pszczółka-Busch Aneta - D21 / K POL Tarnawa Górna

Zapłacone

60. Rutkowski Maciej - D21 / M POL Kraków

Zapłacone

61. Rybałtowska Anna - D21 / K POL Warszawa

Zapłacone

62. Sawczuk Marta - D21 / K POL Łosice Team zabiegane dni

Zapłacone

63. Ściuba Aneta - D21 / K POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

64. Sitek Szymon - D21 / M POL Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

65. Słonka Sebastian - D21 / M POL Bielsko Biała

Zapłacone

66. Słup Paweł - D21 / M POL Bielsko-Biała Hati Team / bb Runners

Zapłacone

67. Soczomski Grzesiek - D21 / M POL Wrocław Chata Biegacza K34

Zapłacone

68. Sokół Zd Pilawska Sylwia - D21 / K POL Sędziszów

Zapłacone

69. Sokołowska Katarzyna - D21 / K POL Warszawa

Zapłacone

70. Stanek Piotr - D21 / M POL Bielsko-Biała asiaprosto.pl

Zapłacone

71. Stańko Michał - D21 / M POL Isebna BB Runners /Hati Team

Zapłacone

72. Studziński Mateusz - D21 / M POL Szczecin

Zapłacone

73. Suski Marcin - D21 / M POL Gorlice Lepiej Biegać

Zapłacone

74. Szala Krzysztof - D21 / M POL Łaziska Górne Biegam Gdzie Chcę

Zapłacone

75. Szalak Paweł - D21 / M POL Lublin Stay Insane

Zapłacone

76. Szczotka Katarzyna - D21 / K POL Pszczyna

Zapłacone

77. Szczurek Piotr - D21 / M POL Maków Podhalański

Zapłacone

78. Szkoła-Śnieżek Agnieszka - D21 / K POL Kraków Przyszłam popatrzeć

Zapłacone

79. Szymański Adam - D21 / M POL Kraków ratownik

Zapłacone

80. Szypuła Michał - D21 / M POL Cieszyn Rysianka Team

Zapłacone

81. Tarnawski Andrzej - D21 / M POL Jaworzno KB MCKiS

Zapłacone

82. Trela Bartłomiej - D21 / M POL Zgłobice PokonajAstme.pl

Zapłacone

83. Walkowiak Iwona - D21 / K POL Kraków

Zapłacone

84. Widomska-Maciejewska Joanna - D21 / K POL Lublin Żona Pogromcy Mistrzów/Stajnia Beverly

Zapłacone

85. Wilk Maciek - D21 / M POL Bytom Rambo 3

Zapłacone

86. Witkowska Ania - D21 / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

87. Witkowska Maria - D21 / K POL Katowice Klub Królika Stefana

Zapłacone

88. Wybraniec Wojciech - D21 / M POL Bytom -

Zapłacone

89. Wysocka Agnieszka - D21 / K POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

90. Wyszyński Artur - D21 / M POL Sosnowiec Liski

Zapłacone

91. Wytykowska Joanna - D21 / K POL Łódź ŁKW / Rysie

Zapłacone

92. Zaporowski Marcin - D21 / M POL Piaseczno

Zapłacone

93. Zbijowskahatala Ewelina - D21 / K POL Bielsko-Biała Bbrunners

Zapłacone

94. Zdziechowicz Natalia - D21 / K POL Kraków AZS UJ

Zapłacone

95. Zielińska Beata - D21 / K POL Kraków

Zapłacone

96. Żydzik Mariusz - D21 / M POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU